Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг _
ПисанеЗаглавие: Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг   Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Icon_minitime10/29/2012, 14:33

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Tumblr_m3qbfdfXaq1qg1btmo4_500

Това е празничната ни тема по случай рождения ден на Хо Йонг Сенг!
Тук можеш да честити рождения му ден, да споделиш как ще го празнуваш и можеш да споделиш всичко.

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 18

Като част от празника сме подготвили специална анкета свързана с Йонг Сенг. Въпросите в нея са 27 - на колкото години става той.
Моля, попълни я, когато имаш време и не забравяй да допълниш отговорите си със снимки, където е необходими.
Нека празнуваме заедно!

Анкета

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Animation83

1. Опиши Сенг с няколко думи?
2. Сравни го с животно...
3. Какво беше първото ти впечатление от Сенг?
4. Любима визия от клип...
5. Любима визия изобщо... (снимка за демонстрация, ако може ^^)
6. Любима фотосесия...
7. Любима прическа (цвят на косата...)...
8. В каква роля искаш да гледаш Сенг?
9. Каква роля би му подхождала?
10. Кой албум на Йонг Сенг харесваш повече Let It Go, SOLO или OverJoyed?
11. Песен на Сенг, която никога няма да ти омръзне да слушаш...
12. В какво Сенг е по-добър от другите си колеги от групата?
13. Опиши се с негова песен? Коя най-ти приляга?
14. Любима негова черта (визуално, ментално)...
15. По какво ти прилича Сенг (визиално, характерово)...
16. Каква би искала да е визията за следващия му албум?
17. Можеш ли да се сетиш кога най-много си се смяла с Сенг (в предаване, снимка, филм...)
18. С коя знаменитост би искала Сенг да е гадже?
19. Какъв ще бъде Сенг, ако ти е гадже (може да ни покажеш снимка дори и как си представяш да са отношенията ви)...
20. Какъв би искала да ти бъде Сенг - приятел, гадже, любовник, брат, баща... Защо?
21. Какво ще направиш, ако видиш Сенг пред себе си?
22. Какво не харесваш в Сенг?
23. Ако трябва да промотираш Сенг, как ще го направиш
24. Как трябва да се развива Сенг, в коя насока, за да стане по-добър?
25. Кой от продуктите на Сенг искаш да притежаваш (албуми, артикули, двд...)?
26. Сенг и Ким са лидерите в SS501. Ако попаднат на самотен остров (като в Сървайвър), според вас кой от тях ще оцелее в повече игри? Защо?
27. Мислиш ли че В2М (компанията на Сенг) се грижи добре за него?


Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Animation83
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг _
ПисанеЗаглавие: Re: Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг   Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Icon_minitime11/3/2012, 00:16

1. Опиши Сенг с няколко думи? Прекрасен талант зад чаровна усмивка.
2. Сравни го с животно... Пухест котарак
3. Какво беше първото ти впечатление от Сенг? Прекрасен глас - за първи път го чух в Соло-кълекшън-а...преди 2-3 години?
4. Любима визия от клип... "Fighter" тоз стърчащ перчем ме радва много
5. Любима визия изобщо... (снимка за демонстрация, ако може ^^) "Перчемът"
6. Любима фотосесия... Тази откоято е и аватара ми...
7. Любима прическа (цвят на косата...)...
"Перчемът"
8. В каква роля искаш да гледаш Сенг? Срамежлив, добър и честен принц :Р
9. Каква роля би му подхождала?
Срамежлив, добър и честен принц :Р
10. Кой албум на Йонг Сенг харесваш повече Let It Go, SOLO или OverJoyed? Всички
11. Песен на Сенг, която никога няма да ти омръзне да слушаш...Maria, Let it Go, Broken, Crying, Overjoyed...плюс всички останали, заедно с Find и Fighter на СС
12. В какво Сенг е по-добър от другите си колеги от групата? Протестирам срещу въпроса... Но най-много харесвам неговия глас!
13. Опиши се с негова песен? Коя най-ти приляга? Мариа
14. Любима негова черта (визуално, ментално)..."Срамежливата усмивка"
15. По какво ти прилича Сенг (визиално, характерово)...По любовта и отдадеността към работата си?
16. Каква би искала да е визията за следващия му албум? Искам да ме изненада...
17. Можеш ли да се сетиш кога най-много си се смяла с Сенг (в предаване, снимка, филм...)
Да си призная, не ми се търсят, но едното беше едно предаване, в което си забравя текста, а другото - концертно изпълнение, на което беше като изтукан, все едно не знаеше къде е попаднал, докато не започна да пее и о, чудо, оказа се плейбек... Малко ми зтана жал, честно да си призная...
18. С коя знаменитост би искала Сенг да е гадже? Ким Хи Сън...и да си пеят заедно...но уви, грабна я друг, о, жесток свят!
19. Какъв ще бъде Сенг, ако ти е гадже (може да ни покажеш снимка дори и как си представяш да са отношенията ви)...За жалене... ще ми пее по цял ден...
20. Какъв би искала да ти бъде Сенг - приятел, гадже, любовник, брат, баща... Защо? Брат или приятел. Ами не знам - така хем ще ми е близък, хем няма да го омърсявам с европеидната си пошлотия...
21. Какво ще направиш, ако видиш Сенг пред себе си? Вероятно ще си глътна граматиката...
22. Какво не харесваш в Сенг? По-лесно ще ми е да отговоря какво не харесвам.
23. Ако трябва да промотираш Сенг, как ще го направиш Таланта се продава сам... "Срамежливият принц с ангелски глас", нежна фотосесия, видеа с неговата особа и малко глас...
24. Как трябва да се развива Сенг, в коя насока, за да стане по-добър? Млад е, добре е да експериментира и да прецени къде се чувства най-добре!
25. Кой от продуктите на Сенг искаш да притежаваш (албуми, артикули, двд...)? Искам всичко!
26.Сенг и Ким са лидерите в SS501. Ако попаднат на самотен остров (като в Сървайвър), според вас кой от тях ще оцелее в повече игри? Защо? Ким. Нали има "помощ от горе" хихи
27. Мислиш ли че В2М (компанията на Сенг) се грижи добре за него? Да, но ако отиде в Extasy Records (лейбъла на Йошики) ще колабирам от кеф!
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг _
ПисанеЗаглавие: Re: Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг   Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Icon_minitime11/4/2012, 20:41

1. Опиши Сенг с няколко думи?
Срамежлив, пухест, ироничен...

2. Сравни го с животно...
Колкото и тривиално да звучи мисля, че видра мн му отива... Точно толкова сладък е и пухкавичък...

3. Какво беше първото ти впечатление от Сенг?
О, колко е сладък... Като бонбонче е, като детенце...

4. Любима визия от клип...
Хм... A song for you...

5. Любима визия изобщо... (снимка за демонстрация, ако може ^^)
Най-любимата ми негова визия е от Персона Енкор... Толкова красиво му бяха подредили косата и цветът толкова отиваше на лицето му, че като го видях сякаш го преосмислих завинаги... А и дрехите, с които го бяха пременили за рок версията на Find... Очите ми остана в него...
Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг F0076492_4b8d1a0125f411
Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 2dsebs4

6. Любима фотосесия...
Най-любимата ми фотосесия е за Summer and Love... Общото им двд с Кю... Толкова красота и мечти има в нея, че тази фотокнига винаги ще си остане моето несбъднато желание...
Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Ca0e5a3a6bf5c7a63887ce49-2

7. Любима прическа (цвят на косата...)...
Стига да не е рус... И визията от Сайтама Арена също не ми допадаше... Всъщност, най си го харесвам тук...



Закачлив, с по-дълга коса и рижав цвят на косата... Разкошен бонбон...

8. В каква роля искаш да гледаш Сенг?
Да си призная честно изобщо не съм се замисляла... Честно не зная... Ако пиша сега нещо, ще да е наизуст без реално да съм го помислила...

9. Каква роля би му подхождала?
Мисля, че ролята на Сънг Джо от Целувката идеално щеше да му пасне. Мълчаливият гений, който мълчи и краси идеално му приляга според мен...

10. Кой албум на Йонг Сенг харесваш повече Let It Go, SOLO или OverJoyed?

SOLO е моят албум... Не мога да изключа останалите два, но от тях си имам по една - две любими песни... SOLO е моят албум. Всяка една песен е моята песен.

11. Песен на Сенг, която никога няма да ти омръзне да слушаш...
Crying и Beautiful... Просто ги обожавам...

12. В какво Сенг е по-добър от другите си колеги от групата?
Сенг има най-шлифованият глас. Той единствен може да пее. Останалите просто са се научили. Той си го има от бога. Съжалявам, но това си е моето мнение.

13. Опиши се с негова песен? Коя най-ти приляга?
Beautiful... Не зная защо слагам нея, но отткакто я чух, не съм се спряла да я слушам. Свързвам я с много любим за мен човек и някак си описва всичко между нас. Това е моята песен, а дори не зная какво се пее в нея... Освен няколкото английски думи, но съм убедена, че пее много красиви неща...

14. Любима негова черта (визуално, ментално)...
Иронията с която поднася феновете. Обожавам да чета всичките му фен чатове. Уникален е... Сенг има мн красива форма на очите. И макар че устините му не са съвършени по моите критерии ги намирам за адски очарователни и сладки - мн обичам малката трапчинка в ъгълчето на устните му от едната му страна, не помня от коя...

15. По какво ти прилича Сенг (визиално, характерово)...

По иронията. И... Сенг е сложна личност, близък ми е в това отношение, защото изглежда тих и спокоен като вода...

16. Каква би искала да е визията за следващия му албум?
Бонбонена, още по-бонбонена от последната... Толкова би му отивала такава визия...

17. Можеш ли да се сетиш кога най-много си се смяла с Сенг (в предаване, снимка, филм...)
На фен чата му, мисля, че беше около промоциите на Let It Go... Това си го препрочитам, защото не мога да спра да го обичам този чат...

18. С коя знаменитост би искала Сенг да е гадже?
Ох... Той мн харесва Сонг (мацката от Full House)... Вярно, че му е мн кака, ама мисля, че биха били хубава двойка.

19. Какъв ще бъде Сенг, ако ти е гадже (може да ни покажеш снимка дори и как си представяш да са отношенията ви)...

Сенг... Нежен и тих... Онзи, който няма да направи нищо фрапиращо и крещящо от любов, но ще те изведе на балкона, когато стане напечено и ще те хване за ръката, когато душатата ти плаче, а никой друг не е разбрал. Той ще чете по очите, по вътрешна интуиция, ще слуша и просто ще гали с тишина - ума ти, душата, тялото, всичко... Най-галещата и нежна любовна история.

20. Какъв би искала да ти бъде Сенг - приятел, гадже, любовник, брат, баща... Защо?
Не зная... Наистина не зная. Мн се обърках вече. Може би... гадже все пак. И аз не зная защо. Сега като си помислих каква би била нашата любовна история през моите очи и ми се прииска това. Да ме извинява Парк Джунг Мин, ама от неговите капризи и настроения, и глупости ме заболя главата. Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 11240

21. Какво ще направиш, ако видиш Сенг пред себе си?
Ама, ти наистина ли си, Хо Йонг Сенг?! О, толкова се радвам, че те виждам! И следва гушка. Няма как да не ми даде да го гушна, защото няма и да очаква, че ще му налетя на гушки... Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 338824

22. Какво не харесваш в Сенг?
Сенг ми е тих. Каквото и да написах до тук, аз харесвам мъже, привличащи вниманието като Мин... Харесва високи мъже, а Сенг е със среден ръст. Харесвам изпъкнали кости на китката и ключицата, дълги ръце, пръсти... Сенги е с меки черти, костите му не са така изразени... Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 246319

23. Ако трябва да промотираш Сенг, как ще го направиш?
Ще разчитам да е навсякъде. Просто ще го слагам във всички предавания, игри, концерти, списания... Навсякъде. Докато хората не го запомнят. И ще наложа в стила му супер комерсиален поп, сладникава мелодия, която лесно се запомня. Няма как да не се запомни.

24. Как трябва да се развива Сенг, в коя насока, за да стане по-добър?
Танци. Мн танци. Това не му е силната страна, значи трябва да я развие.

25. Кой от продуктите на Сенг искаш да притежаваш (албуми, артикули, двд...)?
Моето несбъднато желание - Summer and Love. Ако някога имам достатъчно пари ще си го поръчам. Това е най-красивото нещо, което съм виждала някога през живота си.

26. Сенг и Ким са лидерите в SS501. Ако попаднат на самотен остров (като в Сървайвър), според вас кой от тях ще оцелее в повече игри? Защо?
Е, Ким... Той е докоснат. Не мисля, че в това съревнование някой би имал шанс срещу него.

27. Мислиш ли че В2М (компанията на Сенг) се грижи добре за него?

Не. Тези ги намразих, след като направи от звезди като Сенг и Кю никому известни 'звезди'... Никакви промоции, никакви участие, нищо... Пълен ужас. Така не се прави кариера, ама те изглежда не са го разбрали това. Искам много да ги смени, но се съмнявам.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг _
ПисанеЗаглавие: Re: Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг   Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Icon_minitime11/28/2012, 13:42

1. Опиши Сенг с няколко думи?
Мистериозен, енергичен, тих…
2. Сравни го с животно...
Видрата е неговото животинче и наистина имат прилика, но на мен винаги ми е приличал на коала
3. Какво беше първото ти впечатление от Сенг?
Какъв глас, какво излъчване?!
4. Любима визия от клип...
Fighter, SOLO и др
5. Любима визия изобщо... (снимка за демонстрация, ако може ^^)

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг HeoYoungSaeng2

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 1318snapshot-urman-heo4-chiriin

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг 14
Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Seng

6. Любима фотосесия...
Let It Go, Double Attraction
7. Любима прическа (цвят на косата...)...
Черният цвят на косата най-много ми харесва.
8. В каква роля искаш да гледаш Сенг?
Много ми се иска да го видя като екшън герой. Да е детектив, полицай, някой борещ се с неправдата. Макар че не бих отказала всякаква роля с него.
9. Каква роля би му подхождала?
Аз си го обичам и заради желанията ми да го видя в различни роли, не мога да преценя каква роля ще му подхожда. По-скоро мога да кажа каква няма да му подхожда – ролята на лошия (убиеца, крадеца, престъпника…)
10. Кой албум на Йонг Сенг харесваш повече Let It Go, SOLO или OverJoyed?
Всеки ми харесва и съм привързана към него, но Let It Go беше първият и най-голямата ми любов.
11. Песен на Сенг, която никога няма да ти омръзне да слушаш...
Out the club, Intimidated
12. В какво Сенг е по-добър от другите си колеги от групата?
Със спецификата и силата на гласа си.
13. Опиши се с негова песен? Коя най-ти приляга?
I’m Broken
14. Любима негова черта (визуално, ментално)...
Усмивката. Мистериозността…
15. По какво ти прилича Сенг (визиално, характерово)...
Визуално не откривам прилика, освен може би в тръпчинките, когато се усмихваме. Докато характерите ни са доста сходни. Когато пожелаем сме душата на компанията, друг път сме тихи и кротки и само наблюдаваме случващото се, трудно може да ни се задържи вниманието. Но захванем ли се с нещо, влагаме доста сили и енергия в него без значение от последствията.
16. Каква би искала да е визията за следващия му албум?
Определено искам да е нещо по-дръзко. Вампир, лошо момче…
17. Можеш ли да се сетиш кога най-много си се смяла с Сенг (в предаване, снимка, филм...)
Сенг успява винаги да изкара емоциите ми на показ. Гледайки го се превръщам в негово огледало – ако той се смее, смея се и аз, ако той заплаче и на мен ми се плаче. Така че не мога да кажа кога точно съм се смяла най-много.
18. С коя знаменитост би искала Сенг да е гадже?
HyunA може би.
19. Какъв ще бъде Сенг, ако ти е гадже (може да ни покажеш снимка дори и как си представяш да са отношенията ви)...
Труден въпрос. Предполагам ще бъде същият – мил, грижовен, забавен, понякога тих. Отношенията ни ще бъдат интересни. Сходни характери имаме, за това мисля, че дори без думи ще се разбираме и винаги ще търсим нови емоции и приключения.
20. Какъв би искала да ти бъде Сенг - приятел, гадже, любовник, брат, баща... Защо?
Сенг е интересен човек. Харесвам го като личност и мъж. Той ме привлича силно, но по-скоро духовно, отколкото с мъжеството си. За това вариантите гадже и любовник отпадат. Те са кратки и временни взаимоотношения и емоции, докато чувството ми към него е силно вечно. Той се вписва идеално в графата брат, приятел. И на двете връзки помежду ни бих се радвала.
21. Какво ще направиш, ако видиш Сенг пред себе си?
Най-вероятно ще се шокирам и ще загубя ума и дума. Надявам се само бързо да се оправя от шока, за да мога да му кажа няколко окуражителни/ поздравителни думи.
22. Какво не харесваш в Сенг?
Това че не е малко по-амбициозен.
23. Ако трябва да промотираш Сенг, как ще го направиш?
Първо трябва да измисля нова и завладяваща визия. След това ще опитам да го лансирам за рекламно лице. Междувременно ще пускам много фотосесии и интервюта с него. Ударно трябва да се ударят пресата и медията с него. Да е навсякъде…
24. Как трябва да се развива Сенг, в коя насока, за да стане по-добър?
В музикалната сфера пее невероятно, но трябва да наблегне повече на танцовите си умения. Докато в актьорската игра е добър, но трябва да опита и други роли, за да се изгради като актьор.
25. Кой от продуктите на Сенг искаш да притежаваш (албуми, артикули, двд...)?
Имам си Let It Go, значи всички останали :D Заедно с Summer Love и Double Attracted, където са заедно с Кю Джонг. Не бих се отказала и от другите им продукти заедно.
26. Сенг и Ким са лидерите в SS501. Ако попаднат на самотен остров (като в Сървайвър), според вас кой от тях ще оцелее в повече игри? Защо?
Ким е по-амбициозен и вероятно той ще победи. Но ако са интелектуални игри, мисля че Сенг ще победи. Той е по-спокоен и сдържан и преценява нещата, докато Ким е импулсивен и бързо би изгубил точна преценка.
27. Мислиш ли че В2М (компанията на Сенг) се грижи добре за него?

НЕ! Тъй като отговарям за нещата по Сенг, следя за развитието му изкъсо в компанията и мога да заявя, че те го съсипват. Не се грижат добре за него и популярността му доста поспадна от времето на SS501. Много рядко издават албуми с него. Вярно уредиха му роля за мюзикъл и сериал, но все пак не беше главна роля и нямаше висок рейтинг. Реклами няма, интервюта рядко, дейности малко.
Ангажиментите, които поемат за дейностите му на няколко пъти се случва да ги отлагат или отказват. Това вреди сериозно на имижда му.
Изобщо не съм доволна от компанията му!
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг _
ПисанеЗаглавие: Re: Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг   Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Парти по случай рожденият ден на Хо Йонг Сенг

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-