Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Музикална приказка...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime10/29/2012, 22:30

Музикална приказка... Heo_young_saeng1

Музикална приказка е игра създадена по случай месеца на Сенг. С нея ще можем да се забавляваме и да отпразнуваме по още един нестандартен начин рожденият ден на Йонг Сенг.
Музикална приказка... Mus_Notes_Gif_by_Syntheticheartbeat
Как се играе? Всеки участник пише до 10 изречения използвайки в тях една от песните на Сенг от соловата му кариера. Всеки следващ участник трябва да се съобрази с предходните части от историята, за да има смисъл. Списъкът с песните ще откриете по-долу. Може да си избирате произволна песен от дадените. Веднъж задраскана песента, не може да се използва от друг участник. Накрай на месеца ще съберем частите да видим каква история се е получила.

Музикална приказка... Mus_Notes_Gif_by_Syntheticheartbeat

Списък на песните от соло кариерата на Сенг:

албум Let it go

“Let it go”/"Остави”
”Out The Club”/”Вън от клуба”
„Raini Heart”/ „В сърцето вали”
„I’m Broken”/”Повреден съм”

албум SOLO
Crying/Плача
Intimated/Лично
Hello Mello (Only Love)/ Здравей (Просто любов)
Maria (Tears Tree)/Мария (Дърво от сълзи)

Саундтраци
The Words On My Lips/ Думите, които не мога да изрека (Fermentation Family)
Sad Song/ Тъжна песен (Protect the Boss)
Love Song/ Любовна песен (Send from Heaven)
Looking Forward To It/ В очакване (Rascal Son)

албум Overjoyed
1. DraMagic!
2. VACATION - Ваканция
3. 1.2.3
4. BEAUTIFUL - Красиво
5. True Tears – Истински сълзи
6. Crying-Japanese ver. - Плача
7. LET IT GO-Japanese ver. - Остави
8. Dream on - Мечтай
9. とぎれた夜をつないで (Connect the broken night)
10. Timeless Love – Безгранична любов
11. Hello Mello-Japanese ver. - Здравей (Просто любов)


Музикална приказка... Mus_Notes_Gif_by_Syntheticheartbeat

Нека започнем да пишем нашата музикална приказка.


Последната промяна е направена от direndur на 11/21/2012, 19:08; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/1/2012, 20:32

Излизам вън от клуба, замислен за случилото се вътре... Какво да правя и как да се справя, на къде да поема.. Какво ли чувства сърцето ми? Трябва да поспя и да преосмисля какво стана току-що. Ще се справя,знам че мога, сутринта всичко ще ми бъде много по-ясно.
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/6/2012, 11:09

В сърцето вали. Не разбирам, защо го направи! Не искам да си спомням миналата нощ, но не мога да оставя нещата така. След онова което видях рябва да изясним нещата. Може би това е края. А, сега накъде?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/10/2012, 12:20

Пътят е труден, когато си объркан и главата ти е пълна с въпроси без отговор. Болката е прекалено силна. Плача, но не ми пука. Нощта, която все още не си е отишла, ще скрие сълзите ми. Спомням си видяното преди малко. Не искам да се връщам към него, но гледката изплува в съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/10/2012, 21:28

Думите които не мога да изрека,сякаш са заседнали в гърлото ми..и ще си останат там.Ще се справя със всичко,ще намеря сили..защото аз съм силен.

(P.S. Момичета играта е страхотна,поздравления.Винаги успявате да ни изненадате приятно,благодарим ви. Музикална приказка... 688934)
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/11/2012, 11:20

Ох, колко те обичам Мария... ти превърна любовта ми към те в дърво от сълзи. Да, аз те обичам и няма да се откажа от теб въпреки всичко ще те спечеля отново, макар и да ме раняваш! Утре ще те видя...
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime11/21/2012, 18:03

В очакване съм на утрешния ден. Искам да си те върна, но като се замисля защо се заблуждавам след всичко случило се. Защо пак аз да съм този, който да моли за прошка макар че вината не е изцяло моя. Трябва да се промениш.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



Музикална приказка... _
ПисанеЗаглавие: Re: Музикална приказка...   Музикална приказка... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Музикална приказка...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Форумна активност-