Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime10/31/2012, 17:39

Ким Хьонг Джун даде ексклузивно интервю за китайска медийна онлайн компания Sina.
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812464
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime10/31/2012, 17:43

Снимки
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679809644
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679809993
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679810153
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679810891
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679811291
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679811446
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679811906
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812029
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812464
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812607
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812751
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679812909

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 679813417

Credit: Sina
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime10/31/2012, 17:50

Интервюто на Хьонг Джун за Sina ~ видео


Credit: Sina + hyungjunthebest @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime10/31/2012, 18:10

Уууу надявам се да го преведат скоро и се надявам някой ден Хьонг Джун да присъства в студиото на Сина, водещата е много хубава и определено Сина правят много интересни интервюта, а Хьонг Джун е супер забавен и интервюто със сигурност ще бъде много забавно :)
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime11/4/2012, 10:16

SS501 няма да се разделят, добри приятел с Jang Geun Suk
/интервю с Ким Хьонг Джун/
Ким Хьонг Джун, член на SS501, даде ексклузивно интервю за Sina Korean Entertainment News, разказа задкулисни истории за новия си албум и най-запомнящите се моменти с фенове. Когато говореше за SS501, Ким Хьонг Джун заяви, че SS501 се учат от Shinhwa и няма да се разделят. В същото време, Ким Хьонг Джун разкри приятелствата си с Jang Geun Suk, DBSK, Super Junior и др., казвайки смеейки се: "Аз съм добър приятел с Jang Geun Suk. Малко е пресилено да се говори за наши близки отношения, но е факт, че ние сме добри приятели."

Sina: Моля, поздрави потребителите на Sina.
KHJ: Здравейте, потребители на Sina. Мина много време. Аз съм Ким Хьонг Джун, радвам се да се видим.

Sina: Неотдавна ти пусна нов албум. При правенето на албума имаше ли някакви незабравими задкулисни сцени, които искаш да споделиш с китайските фенове?
KHJ: Имах представяне на албума преди официалното завръщане, много фенове дойдоха. Някои добри приятели също дойдоха, прекарах страхотно, беше незабравимо. Освен това, концертът беше излъчван онлайн. Това е много значимо. Този път, промоционалния период беше много кратък, за мое съжаление, но излъчването на живо ми остави страхотно впечатление.

Sina: Известните актьори Kang Ji Hwan и Lee Ki Woo участват в твой видеоклип. Близък ли си с тях?
KHJ: Много хора смятат, че няма нищо между нас тримата. Но ние сме в една агенция. Като младши изпратих покана на по-старшите и те бързо приеха молбата ми. Мислех, че дори и да работим в една компания, не са длъжни да приемат молбата ми. Обаче те бързо отговориха, защото съм по-малък брат, те се съгласиха да ми помогнат. Ji Hwan хьонг и Ki Woo хьонг са много мили с мен. Беше сякаш се снимаха за техните собствени видеоклипове. Снимките бяха уморителни. Много съм благодарен на тях тримата, ах не, освен мен, двама. Това бе приятен спомен.

Sina: Наскоро проведе турне концерти в Япония. Кой бе най-трогателния момент?
KHJ: Всъщност, имам твърде много дейности в Корея. Концертът не е лесно нещо. Въпреки това, бе извън очакванията ми да имам толкова изпълнения в Япония. Имах 9 концерта в Япония през август и се чувствах по този начин. Може би, защото не съм имал концерт в Корея, затова не успях да го почувствам. Японските фенове са много страстни, без значение в кой град бях, особено в Сапоро. Въпреки че това е първия ми път там, но чувствах 'Защо идвам чак сега'. Много фенове дойдоха в Сапоро и имаше ръкостискане с феновете, и раздаване на автографи преди концерта.
Много почитатели дойдоха на тези евенти. Това наистина много ме трогна. Не очаквах да получа толкова много любов. Тяхната любов към мен надхвърли очакванията ми и те бяха толкова грижьовни към мен. Техните грижи към мен са много важни. Благодарен съм им, те ме направиха много щастлив. Прекарах много щастливи и трогателни дни в Япония. Чувството е страхотно.


Sina: Имаш ли планове да дойдеш в Китай за турне концерти?
KHJ: Имал съм една или две фен срещи в Шанхай преди, но това е много малко. В изминалите три години бях там по-малко от пет пъти, ах, дори не три пъти, изглежда съм бил там само два пъти. Така че, подготвям се да отида в Китай следващата година. Чух, че в Китай има много дейности в края на годината, но нещата не вървят добре, така че плановете за края на годината бяха отменени. Планирам да се фокусирам върху Китай в началото на следващата година. Подготвям се за това отсега. Намерението ми е да уча езика и се подготвям за евенти и нов албум. Искам да издам албум в Китай, така че моля всички да чакат търпеливо. Вярвам, че с добрите песни и актьорска игра на Ким Хьонг Джун времето да съм с всички е близо. Надявам се да се срещна с всички вас в началото на следващата година. Моля, очаквайте представянето ми в Китай.

Sina: Каква е разликата между това да си соло и в група?
KHJ: Не е голяма разликата, освен това, че съм самотен на сцената. Няма значение, това са почти три години соло дейности. Следващата година ще бъде третата. По време на тези години най-трудно се издържа самотата. По време на соло дейностите имаше много пъти, когато съжалявах за времето, когато бяхме петима. Но през тези три години това усещане намаля. Сега се опитвам да дам най-доброто от себе си в соловата кариера. Като се изключи самотата, да имам соло дейности е приятно.

Sina: Поддържаш ли контакт с членовете на SS501?
KHJ: Разбира се. И не се шегувам. Братя сме повече от 9 години, почти 10. Сънбе-тата от Shinhwa са наш модел за подражание. Те останаха заедно. Ние също работим упорито да постигнем целта си да се превърнем в следващата дълго просъществувала идол група. Ние определено няма да се разпаднем. Въпреки, че в момента имаме соло дейности, сега за нас е времето да станем по-добри. Неотдавна, когато Джунг Мин се подготвяше за неговия ноемврийски албум, отидох да го поздравя. В момента Кю Джонг е в армията, ходих да го посетя. Йонг Сенг и Хьон Джунг също често поддържат връзка, така че ние не израстваме раздалечени един от друг. Ако има някакви нещастни събития помежду ни, ще си го кажем направо. Ние не обичаме да се крием и не таим злоба един към друг. Ние сме устремени напред. Щяхме да си го кажем, ако сме нещастни. Освен това, ние се допълваме, затова ще можем да извървим дългия път заедно, така че, не се притеснявайте.

Sina: В момента ти си по-ангажиран с актьорството. Какви са твоите цели?
KHJ: Искам да имам награда за нов актьор. Повечето церемонии са през следващата година, така че може да не успея да го направя. Но все пак, искам да получа награда за нов актьор. Освен това, искам с актьорската си игра да се превърна в актьор, който всички одобряват в Корея. Много идоли се справят добре в актьорската индустрия, някои се специализират като актьори, а някои са и двете - актьори и певци. Искам да стана най-добрия сред тях. Надявам се да може да ме намерите, когато избирате актьор. Искам да чуя неща като 'Дайте първо сценария на Хьонг Джун'. Наистина искам да стана предпочитан актьор на режисьорите. Затова, работих упорито и вземах уроци по актьорско майсторство. Утре, денят след утре, ще положа усилия в упражненията. Искам да се превърна в добър актьор, точно както го постигнах като певец.

Sina: С кое свикна най-трудно, когато игра за пръв път?
KHJ: Първо, нервен съм пред камерата. Сега, пред камерата за интервюта и камерите на сцената не се страхувам. Но когато се снима драма, трябва да се изиграе всеки един детайл пред малкия обектив. Не мога да скачам наоколо, както го правя на сцената, не мога и да танцувам, дори не мога да показвам много движения с лицето. Трудно е да се запази всичко в малката кутия на обектива. Следващото нещо е екипът. Има неловки моменти с тях. Въпреки, че се предполага, че трябва да бъдем хармонични (задружни), те все още ме мислят за певец, който се превръща в актьор. Трудно ми е да стана близък с тях. Всъщност, аз съм страшно приятелки настроен човек, но мисля, че близо до обектива на камерата ми е трудно.

Sina: Какво правиш, когато нямаш график? Какви са хобитата ти?
KHJ: Заради актьорството, гледах драми и филми, които не съм успял да гледам преди. Освен това, обичам да шофирам наоколо. Много обичам автомобилите, така че ходя и гледам коли. Гледам състезания или карам около плажа. Това правя, когато съм свободен.

Sina: Никога ли не си мислил да се присъединиш към състезание с автомобили за знаменитости?
KHJ: Въпреки, че много ми харесва, но имам малки познания за състезанията. Харесват ми, но харесването и да се справиш добре са две различни неща. Така че, това е мое хоби. Искам да си купя много автомобили.
Напоследък, освен шофирането, започнах с футбола. Искам да направя футболен отбор. Това е в процес на развитие, не е публично. Аз съм капитанът. Засега 'Футболен клуб Ким Хьонг Джун' все още няма име. Моля, очаквайте го. Много известни личности обичат да играят футбол. Искам да имам футболен отбор и работя усилено за това.


Sina: Кои известни личности са ти приятели? Често ли се срещате?
KHJ: Имам много приятели, Jang Geun Suk, кои други? Има много, но съм най-близък с Jang Geun Suk. Казвам това публично, но е факт. Обаче Geun Suk не обича футбола, той харесва тениса. Ще стана капитан на футболен отбор, ще го ръководя. След това ще намеря приятели, които да се присъединят. Тук са MBLAQ, DBSK и Super Junior... Аз съм близък със старшите, по-малките, които промотират в същия период като мен. Мисля, че в близко бъдеще ще направя голям футболен отбор, така че, подкрепяйте ме.

Sina: Влезе в развлекателния бизнес с твоя брат, мислиш ли да направиш нещо заедно с него?
KHJ: Искам да направя всичко с него. Като по-голям брат, искам да споделям всичко с него. Ако има шанс, искам да направя дует с него следващата година. Ки Бум е наистина страхотен като композира, ние искаме да направим наш собствен албум. Като актьор, аз току-що започнах, така че все още нямам възможност да му помогна. Без значение, ако има шанс, искам да го направя заедно с него. Въпреки, че нищо не е фиксирано, като по-голям брат аз винаги мисля какво мога да направя за моя по-малък брат. Може би ще издадем албум, моля, очаквайте го.

Sina: В момента твоя колега Ким Кю Джонг служи в армията. Много идоли от твоето поколение сега са в армията. Какво мислиш за това?
KHJun: Винаги съм имал план. Няма да е честно, ако кажа, че не съм стресиран от това. Като мъже, това е наше задължение да служим в армията. Трябва да го направя, но за да компенсирам периода без дейности, трябва да работя още по-здраво. Виждайки как Кю Джонг отива в армията, мисля, че ще работя упорито. Въпреки, че аз също ще отида, след като Кю Джонг влезе, мисля да планирам моето бъдеще. Както и да е, когато денят дойде, аз ще вляза. Сега просто работя, за да изживея пълноценно всеки ден. Може би това е така, защото на този натиск можеш да си мотивиран да го направиш по-добре. Вярвам, че служенето в армията ще бъде хубаво преживяване.

Sina: Как се чувстваш като общуваш с китайските фенове чрез Weibo?
KHJ: Аз лично го ъпдейтвам. Компанията също го управлява. Чувал съм за това колко известен е Twitter, а Weibo е китайската версия на Twitter. Въпреки, че не мога да бъда физически в Китай, но чрез съобщенията мога да го направя когато искам. Правя най-доброто, за да се справя. Ако ви харесва, ще бъда по-активен в Weibo, да стана най-търсения в Weibo също е моя цел. Повечето ъпдейти ще спечелят повече фенове, нали? Така че, ще ъпдейтвам по-често. Нека всички знаят преди да отида в Китай. Така че, китайски фенове, моля, бъдете по-често на линия, оставяйте повече коментари. Аз ще ги чета. Моля всички да посещавате по-често Weibo-то на Ким Хьонг Джун, за да има повече фенове. Аз ще се старая. Нека работим усилено заедно!

Sina: Какви са бъдещите ти планове?
KHJ: Първоначално имаше драма за ноември, но не съм напълно готов, все още се подготвям. През ноември и декември ще имам събития в Япония и Корея. Чака ме драма и национално турне. Като актьор и певец ще бъде много зает в края на годината. Ще подготвям нов албум следващата година. Планиран е за издаване през февруари. Също така, планирам да отида в Китай, така че, моля, очаквайте ме.
В допълнение, подготвям да се срещна с всички като актьор. Първо, моля, потърсете новия ми албум. Китайски фенове, fighting! Моля всички продължавайте да ми давате вниманието си. Аз съм като слънчогледа.


Sina: Накрая, кажи няколко думи на китайските фенове!
KHJ: Потребители на Sina, мина много време, аз съм Ким Хьонг Джун. Моля всички за повече внимание към дейностите ми в бъдеще. Скоро ще се срещна с вас. Това не са просто думи, ще ви го докажа с действията си. Колкото повече ме харесвате, толкова по-силен ще бъда. Ще дойда и ще ви потърся. Моля, изчакайте търпеливо. Надявам се всички да имате щастлива нова година. Бъдете здрави и щастливи, приятели в Китай, довиждане~~! Изпратено от Бебо от Корея.
Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 20121030-205613

Credit: Sina Entertainment
English translation: Babyvfan
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime11/4/2012, 18:30

Колко натоварен график си е подготвил Бебо... Не зная за нова драма, изобщо не ме радва този план. Не съм доволна от драмите му, не защото той не е добър актьор, а защото не участваше толкова колкото ми се иска. Мен лично ме зарадва планът му за нов албум през февруари 2013... Очаквам го с нетърпение.
За плановете му за Япония изобщо не ме интересуват. Все повече намразвам тази страна, но се радвам, че най-сетне и родината му я има сред плановете. Все пак тези момчета забравиха от коя страна са всъщност и нищо не правят за родината си... А и като му гледам футболните страсти се чудя кога точно ще реализира останалите си планове... Да не би дейност в Корея да значи - ще поритам топка... Отвратително!
Мн ме трогнаха думите му за Ки Бум. Отдавна го чакам да направи нещо съвместно с него. Мн разчитам на думите му поне за обща песен. За албум не искам и да мисля. Бебо говори за този албум от 2009... А вече коя година сме, още не е стигнал до там, така че поне песен с него... Поне една...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime11/4/2012, 19:37

Роузи благодаря за интервюто. Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina 338824
Иначе за драмите ми се иска (не че съм гледала тези които изигра,меткала съм по едно око) да изиграе някоя по присъстваща роля..лош герой няма да откажа да го видя.С този футболен отбор ме изуми,как се захласна сега пък по футбула.На Хьон Джунг му отива да е футболист,ама Бебо не си го представям.Чак и отбор иска да прави..да видим.А новия албум ще чакам с нетърпение,както и песен(и аз не мисля че албум ще направи) с Ки Бум.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina   Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Ким Хьонг Джун в ексклузивно интервю за Sina

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-