Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Kyu's story

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/3/2010, 07:30

2010-09-03 2:20:51 през нощта
Eeyah ... Мина много време. Наистина много време...^^
Woah оставям съобщение...
Всъщност, моят лаптоп... hmm hmm... Бях на почивка в Лос Анджелис с Young Saeng...
Без никаква причина моят лаптоп... Хард дискът се развали... ето защо!! Аз извадих стария, който използвах преди и опитах да го ползвам.
Работи!! Woah...
Малко е бавен, но ^^ добре е.~~
Е!! Красавици... hmm hmm
Справихте ли се с тайфуна?...??
Вятърът духаше толкова силно снощи, че не съм мигнал...
Притеснявах се за прозорците и вратите... heuk heuk... Благодарение на това, имах възмоност да спя целия ден днес...^^
Всички добре ли сте?!! Hee hee Всички ние сме добре!!!
Знам, че всички се тревожите за нас...^^ Но наистина ще е чудесно, ако не се притеснявате!!
Ние винаги сме били добре hee hee.^^ Не помните ли?! Нашата сила!! Ние минаваме през всичко с вяра!
Ние смело и уверено ще продължим!! Защото ние порастваме, hyungs имат повече мустаци... hee hee
Независимо от това, моля ви, продължавайте да ни харесвате. hee hee
Може би, съзнанието ми все още е като на ученик от гимназията!! Hee hee Но,аз съм вече в средата на 20-те! Сякаш беше вчера, когато бяхме облечени в униформи и заедно упражнявахме пеенето си...^^
Както и да е! Училището започна скоро, нали?!! Защото ваканцията свърши.~~
Всеки нека се бори, aja aja!!! Винаги aja aja (работете здраво), като през цялото време се усмихвате!!!
^^
Всички знаете, че дори и всеки от нас да живее приятно, има моменти, през които сме заети, нали?!! Всеки от нас е свързан с връзки като тези...!! Винаги живейте живота си приятно и щастливо. ^^
Помните ли, че ви казахме, че ще остареем заедно?! Ще добавя само едно! Ще остареем заедно, докато се усмихваме, заедно.^^ Hehe Чао, чао~

Знам, че нощта ще свърши.
И че слънцето ще изгрее.
И че слънцето ще изгрее.
Знам, че облаците ще се разпръснат.
И че слънцето ще изгрее.
И че слънцето ще изгрее...^^

По време на моето пътуване до Америка, гледах мюзикъла "Цар Лъв"... тази част докосна сърцето ми...^^

Ние се усмихваме заедно.
Всички заедно...^^

П.П.: Поредното красиво писмо на Кю до феновете. Това момче винаги ме разплаква с посланията си. Толкова е мил, сърдечен и... нямам думи. Краят на писмото би разчувствал дори и камък.

Credits : SS501.dspenter.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/3/2010, 09:02

Така е BlueRose писмата му винаги са ме разчувствали. Мерси че представи на мен и на съфорумците ни това писмо, плюсче от мен Kyu's story 459100
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/4/2010, 10:35

Не зная дали сте обръщали внимание, но Кю винаги има проблем с компютъра, поне в повечето си писма пише за това... Иначе е толкова хубаво писмото му, той пише наистина много красиви писма... Kyu's story 688934 И дава някаква надежда, която по-скоро стои като сънно видение, някак лекичка и ненатрапваща се...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/8/2010, 11:57

Да, Кю винаги е толкова мил и загрижен към феновете си, много ме радва.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime10/16/2010, 09:59

Kyu Jong, "It’s been a long time ^^!" 16.10.2010 год. 13:10:24 ч.

Здравейте!! Как сте всички..?^^
Хм.. Изглежда есента вече е тук.. Моля, бъдете внимателни да не хванете настинка.. T
Ayoo, грипният вирус е много силен..!!
Макар понякога да съобщавам новините (за себе си) чрез мястото, наречено туитър, мина много време откакто последно оставих съобщение на официалната страница.~
Не е ли вярно?!^^ В момента членовете работят усилено по техните индивидуални графици и знаете, че те прекарват времето си, работейки старателно, нали?! Моля, дайте им много подкрепа и се отнасяйте с тях наистина добре.^^
Въпреки, че може да сте го видяли в новините, Young Saeng хьонг и аз сме в разгара на подготовката. Моля, очаквайте я с нетърпение и ни подкрепяйте.~
Научих много, срещнах много страхотни хора и поглеждам назад към времето, прекарано с тях.

Прекарвам времето си приятно.^^
Вярвам, че нашите красавици също прекарват добре времето си^^!!!
Скоро ще стана на 25 години.. Euaak Hyun Joong хьонг и Young Saeng хьонг ще бъдат на 26..!!
Времето лети много бързо, нали?! ^ ^ Нека прекараме безценно бързо отлитащото време.~~
Yoohoo!!!! Не се разболявайте и се хранете добре всички.. Надявам се, че ще прекарате всеки един ден, изпълнен с усмивки.~
Добре тогава, чао чао ... хее ^^!!!!!!!!!!!!!

~~~~~ ~~~~~ ~~~~~

오랜만이네요 ^^ ! 2010-10-16 오후 1:10:24

안녕!! 다들 잘지내세요..?^^

음.. 벌써 겨울이 오고있는 듯 하네요.. 감기 조심하세요..ㅜ

아유 감기 독하더라구요..!!

트위터라는 곳을 통해서 가끔 소식전하기는 하지만 공홈에서 글 남기는건 오랜만이네요~

그쵸?!^^ 멤버들 다들 지금 열심히 개인 스케줄 소화해내가며 열심히 시간보내시는거

아시죠?! 응원 많이 해주시구 많이많이 이뻐해주세요 ^^

기사 통해서 보셨겠지만 저랑 영생이형도 준비중이니까 기대많이해주시고 응원해주세요~

공부도많이하고 좋은 분들도 많이 만나며 그동안 달려온 시간을 다시 한번 되짚어보기도하며

즐거운 시간 보내고있습니다 ^^

우리 이쁜이들두 좋은 시간 보내고있을거라 믿어요 ^^!!!

이제 곧 25살 이네요.. 으악 현중이형이랑영생이형은 26이래요..!!

정말 시간 빠르다 그쵸?!^^ 빨리가는시간 우리 소중하게 보냅시다아아아~~

유후!!!! 다들 아프지말고 밥 잘챙기구.. 언제나 웃음가득한 하루 하루 보내길 바랄께요~

그럼 안녕안녕…히^^!!!!!!!!!!!!!

Credits: SS501.dspenter.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime1/4/2011, 13:38

Много мили писма. Няма как човек да не се разчувства при такива думи.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime6/29/2011, 15:24

29.06.2011

Здравейте здравейте~~ Мина много време!!
Аз съм, аз съм Кю Джонг, който приключи и се върна от представленията на мюзикъла ‘Goong’ в театър Minamiza, Киото, Япония!!! Хеехее
Йоохоо!! Заради всички, които много ме подкрепяха, аз се справих добре и се завърнах~
На многото фенове, които дойдоха да гледат мюзикъла и многото от вас, които ми изпратиха, зъобщения, за да ме подкрепят..
Искрено ви благодаря от дълбините на сърцето си..^^
I sincerely thank you from the bottom of my heart..^^
Хмм хмм!!Днес е дъждовно~~
Какво правят всички в дъждовни дни?!~~
Аз спах до късно, което не съм правилно отдавна, разтърках очи и станах, правих това-онова и си оправих стаяата,
и седнах на компютъра!!~~
Любопитен съм дали всички са добре^^ И вие ми липсвате… Трябва да започвам да се подготвям за среща с хубавиците скоро!!
Хмм хмм!! Сега съм отново в Корея!! Ще се приготвям да направя прекрасната стъпка в бъдещето^^
И вие, хубавици, дайте най-доброто от себе си и работете упорито всеки ден докато се срещнем отново, когато се срещнем~~
Да се забавляваме!! Разбрахте ли?^^
Хехе~~хмм хмм!! Някак чувствам как сърцето ми бие нервно?~!! Толкова развълнувано~~~
Времето лети бързо, нали?! Много скоро идва юли..!!
Хмм има такава мисъл!!!
Вие ще се забавите, но времето няма.- Бенджамин Франклин-
^^!! Времето е пари и като парите, трябва да прекараме всеки един ден, всяка минута, всяка секунда с усмивка~~
По-добре отколкото да не правим нищо^^ Гледайте телевизия и се смейте, четете книга и се смейте, говорете по телефона с приятел и се смейте!!
Смятам, че е най-прекрасно, когато се смеете, не мислите ли?!^^
Аджа аджаааа~~ Всички файтинг и днес с усмивка!!^^
Ще започна моят ден също с усмивка, заради новото начало, което ме очаква!!~~
За да се усмихваме заедно!! За онзи ден~~ Хайдееееееее~~~~~~~~
Чао~~~~



Credits:kyu-jong.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime6/29/2011, 15:37

Ахх това ме кара да се усмихвам с най-голямата си усмивка Kyu's story 688934 Мил,както винаги ;) Но повече няма ли да има представления на Дворецът?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime6/29/2011, 15:42

По принцип на всякъде се казва, че ще се поставя до началото на юли.
Невероятен е както винаги, накра ме да се усмихвам. Винаги мил, винаги грижовен към своите хубавици.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime8/4/2011, 13:38

01.08.2011

Hi hi..^^
Сега е.. 1ви август вечерта..!!
Дали всеки си е изял вечерята на време! Не си й помисляйте да пропускате ядене заради диета!!
Всички ли сте добре? ^^
Спомен за дебюта ни със сингъла Kokoro в Япония на 01.08.2007 ме обзе случайно..
Сякаш беше вчера, времето наистина лети, нал?!^^
На непонятния ни японски ние записахме песни и танцувахме хореография, бяхме объркани (изнервени, фрустрирани) тъй като това не беше нашият език... хехехе
Сега, всеки може да говори добре японски^^ Наистина е достойно за похвала хеехее
По онова време досаждахме на нашия преводач да ни превежда писмата на японските фенове~ Сега можем сами да си ги прочетем!!
Йохоо!^^ хеехее Фенските писма бяха огромна помощ за нас да научим японски~~
Албумът излезе в продажба и когато видяхме името си в класацията първата седмица, крещяхме от радост..^^ хеехее
Все още помня това!! Лицата им и техните очи (SS501) ококорени шокирани очи..^^!!
За следващия сингъл, разбрахме как е ранжирана класацията по телефона и Йонг Сенг хьонг и аз бяхме толкова щастливи във влака,
докато останалите се радваха в спалнята и звукозаписното студио, и всички крещяхме по телефона!!
Ура ура!! Точно така!! ~~
Благодаря, че ни дадохте толкова радост и смях по това време~~
Triple S, ура..^^
Много валя тези дни и имаше много щети.. Тревожа се дали всички са добре..
Чух, че много вали и в Япония.. Притеснен съм дали всичко е наред..^^!!
Хмм хмм!! След дъжд винаги изгрява ярко и топло слънце!!
Не се мръщете и се усмихнете всички~~ хе ~
Красавици!! Август започна!!
Аджа, аджа!! Август е месецът, който нашият Хьонг Джун харесва, някак си чувства, че ще е изпълнен с хубави неща~
Сега бавно..^^ трябва да започна..!! Яхоо~~
Един добър съвет днес!!
'Който има търпение, ще получи, каквото желае..'
Бенджамин Франклин


Credits:kyu-jong.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/21/2011, 15:31

Kyu's story Phototnw

ThankYU Япония~~ Kyupika! ^^

Всички!^^
Аз, Кю Джонг, наскоро~
Репетирам мюзикъла ‘Goong’!
Това е пикът на подготовката на соловия ми албум^^
Благодара, че винаги ми давате сила..
Понякога, когато съм уморен, всички ми давате силата!^^
Трябва да ви се отплатя~ <3 Познава те сърцето ми, нали?^^ Иеа~


Това съобщение Кю е публикувал в японския си уебсайт.

Credits:Kimkyujong.jp+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/21/2011, 18:54

Ееееех този Кю,толкова усмихващ(усмихнат),мил и по детски откровен.Чак учудващо откровен,толкова далеч от злобата коятое измежду българите..някак си невероятно..сякаш не чета писма на истински човек а от книга с приказки.Прекрасен е !!! Kyu's story 338824
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/21/2011, 18:57

Кю винаги ги пише такива - той е любимото ми момче от SS501, когато става дума за писма... А това, че когато е уморен, ние му даваме сила, е много силно признание... Kyu's story 489201776
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/21/2011, 19:39

Писмата на Кю... чрез тях наистина можеш да опознаеш сърцето му. Понякога се чудя реален ли е той? Как е възможно в едно човешко същество са има толкова много топлота и нежност, които по странен начин да се преплитат с откровена закачливост. Тогава си отговарям, че той наистина е реален, просто е Кю Джонг!
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime9/21/2011, 20:12

Прекрасен, както винаги. Кю винаги пише толкова нежни съобщения и наистина се чудищ дали това не е приказка, но това е Кю... Всичко идва от нежното му сърце, кара момичетата да се разтапят само с една дума... Обожавам писмата му!

Миа, те всички много ценят феновете си и хората,които ги подкрепят, толкова са искрени с хората, които ги обичат, почваш да си мислиш съществуват ли такива хора,защото ние в България никога не сме виждали такова нещо, за съжаление няма и да видим, тук злобата е безгранична, но там нещата са други и Кю е един от примерите за нежност и обич към феновете си
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime12/6/2011, 20:24

Здравейте хубавици~~ Мина много времееее!
Аз съм Кю Джонг!! Също познат като Кюл. Също познат като Кюри!! хеехее
Всяко едно е добре ~~ Обръщайте се към мен топло^^ хеехее Аз ще отвърна по всяко време~
Аз съм в разгара на снимките на моята драма и репетирам за мюзикъла!~
Направих си пътуване God of Cookery trip, което не съм правил от доста време и ядох вкусни неща!! ^^
Всички добре ли са, не сте хванали грип, тъй като е студено?!
Винаги!! Първо трябва да се грижите за здравето си!! Чух, че вирусът, който причинява грип е много упорит ТТ ..
Усещането от треперещите ми крака е все още ясно в тялото ми, в главата ми, в ума ми..
Вече наближава краят на 2011та година...Скоро ще бъда на 26!!
Колко много, моите хубавици също ... хеехее!! хеехеехее
^^ Както и да е, благодарен съм, че прекарваме време заедно~~
В бъдеще имаме много пътеки, които да извървим и много неща, които да направим~~
Изминалото време!! Нека се усмихнем и да го прекараме добре~~
Така е казал Конфуций!! … !!
Нека забравим всички лоши спомени, всичко лошо, което се е случило през 2011 ^^
Просто трябва да създаден по-добри дни от сега нататък~
Както казва Махатма Ганди..
И така!! Не се страхувай от бъдещето ^^ Бъди истински във всеки един момент отсега
Ако се забавляваме и наслаждаваме ни чака светло бъдеще!! Не е ли така!?^^
Така че нека се наслаждаваме~~~ !! Това е свят, в който всички хора живеят заедно~
A!! По време на интервю в Япония ме питаха дали има някой, когото харесвам и аз казах, че има.. хеехее
Чух много хора да питат за това!! Хехе Извън интервюто говорихме за Oh SeJung и се посмяхме..хеехе Изглежда е било излъчено по доста интересен начин!!
хм...Утре ще имам пресконференция в NamHae..Другата седмица заминавам в Токио заради мюзикъла~
^^ Винаги ще бъда така !! Винаги усмихнат и ще прекарвам хубаво време с тези, които са заедно с мен~~
Хубавици!!Тъй като не остават много дни до 2012~
Идете и се свържете с тези, с които не сте скоро^^ Моля ви прекарайте топли моменти със своите съседи~
Разбрахте ли?!!??!? Моля ви, кажете ми също как смятате да прекарате края годината
Чаооо~~~ Bbyong !!



Credits:www.kyu-jong.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime12/16/2011, 19:07

Както винаги Кю Джонг не забравя за феновете си. Kyu's story 3647 Днес е оставил видео съобщение. Да се наяваме, че скоро ще има и субтитри на английски.



Credit:jaejune5501
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 18:52

'Ще се срещнем след 2 години...' ~ 01.06.2012

Kyu's story 576580_336737069729610_941904585_n
Здравейте, аз съм Ким Кю Джонг!
Вече съм го казвал и преди, но времето наистина лети! Кога дебютирах, а кога стана юни 2012.
Всеки е направил своите планове вече, нали? Все още не е прекалено късно за правене на планове! Обмислете внимателно отново ~ Файтинг! Причината подари която ви пиша това писмо след толкова време е, че през юли ще вляза в казармата и искам да го кажа лично на моите красавици.
Подкрепата от мойте красавици е винаги в сърцето ми, изпълнено единствено с хубави спомени и това е чудесно наистина. Благодаря на всички, изживях щастливо своите двадесет.
Винаги съм обмислял какво искам да ви кажа, в бъдеще искам да дам на малките красавици подарък, след 2 години.
Определено ще ви покажа моята най-добра страна, определено! Определено! Определено!
В очакване на 3 юни съм, за да прекарам време единствено с малките красавици!
Срещата на този ден ще остави спомени от време прекарано в смях.
Винаги мисля за хубавите спомени от днес, бъдещето също ще е изпълнено с прекрасни спомени. Благодаря ви ^^ Наистина благосвен


Най-добрите SS501
JDream Кю Джонг
Моят почерк не е красив... моля ви, разчетете го
- Kю -
eng.trans: wangja501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 19:00

"Ще се срещнем след 2 години" Мразя го това изречения....две години....Кю толкова мило писмо е написал,пълно с много чувства... Kyu's story 269117 Вече ми липсва ужасно много Kyu's story 47261
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 19:04

А, сега кой ще ни пише в туитъра, че сме неговите зелени грахчета, неговите малки красавици Kyu's story 269117
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
lovesong
lovesong
Triple S

Triple S
Брой мнения : 184

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 19:34

Наскоро това си мислех, как сега ще започнат един по един да влизат в казарма. Kyu's story 911361 Иде ми да взема един танк и да разбия с него всички южнокорейски казарми, та вече да не чета такива неща от сорта "ще се видим след 2 години" Kyu's story 826482 . Разбирам, че е задължитено и уважавам факта, че няма изключения за никого, но на мен ми се пълнят очите като чета това писмо Kyu's story 898750
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 20:07

Мисля, че не мога да кажа нищо в момента...освен, че се разревах наистина супер много...Кога заговорих за нов албум, а какво стана ;(...Тоест нормално е, ама може ли да не влизат? 2 години са ужасно много време...След него ще е някой друг...уф...просто не знам кво да кажа ;(
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 20:11

Нямат как да не влязат, всички ще изпратим там от SS501 един по един, но си мислех, че има още време... Кю ни хвана неподготвени...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime5/31/2012, 20:20

Знам, знам, че няма как да не влязат...Даже бях чела за онзи, който се опитал да се измъкне и да замине за Америка и му били черен печат, ама е направо 2 години...2 години от живота ти е така, щото някви други хора не могат да си оправят проблемите...и щото другата част на едно-времешната ти държава може да изперкат и да ти обевят война...
Пак, че могат да го отлагат във времето, макар че като се замислиш колкото по-рано толкова по-добре, ама сега направо ми се струва непоносимо наистина :|
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com

Sponsored content



Kyu's story _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Kyu's story

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-