Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 2 Newsmin
News

Новини - Page 2 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 2 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/18/2010, 14:18

Според японските трипъл ески, Мин ще бъде гост във видимото радио Suono Dolce's TOKYO AFTER 6 на 21.09.2010 от 18 часа...
Ще поживеем и ще видим... Новини - Page 2 61137
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/18/2010, 15:08

Lollipop написа:
Кратко съобщения на Мин за предстоящия му мюзикъл... Още няма субки... Но на мен ми стига и само да го гледам и слушам, макар да не разбирам нищо...


Превод на съобщението му...
eng. translation: crazynoona@youtube
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/19/2010, 13:03

Туитчетата на Мини от снощи...

eng. translation: Ode
Новини - Page 2 Cats42copy
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/19/2010, 20:49

Това клипче няма субки, но пък е толкова хубаво да слушаш гласа на Мин, че няма никакво значение дали разбираш или не...

Park Jung Min in Korea Entertainment


credit: rainaftershine.wordpress

Edit: Клипчето има вече субки... Преводът ми е готов, така че заповядайте... Новини - Page 2 911256

Интервюиращият Мин се казва Mr. Furuya - известен DJ на Kpop музика в Япония. Той е организирам много мероприятия на корейски звезди в Япония, това важи и за Saitama concert 25.04.2010 на SS501. Джунг Мин казва, че той го познава, защото гледа телевизионното шоу на Mr. Furuya от Корея.

Въпросите

Каква е целта на посещението ти в Япония?
Реших да участвам в японския мюзикъл "Bonds boys be ambitious"

Ти вече имаш личен опит в мюзикъл, "Graese" изнесен в Корея. Но сега, ти трябва да говориш на японски. Изпитваш ли някакво затруднение да играеш в Япония?
Малко съм нервен. Но за мен е удоволствие да се запозная с други актьори и актриси. За първи път участвам в японски мюзикъл. Трепетно очаквам нови роли в Япония за в бъдеще.

Какъв типаж персонаж ще изиграеш?
Ученик, който е учил в Корея, легендарен ученик, харизматичен, готин, секси...

Какви са бъдещите ти планове?
Ще започна с този мюзикъл, после ще издам соло албум. И бих искам всички вие са ме подкрепите.

Това значи, че в бъдеще активността ти в Япония ще се увеличава?
Може би, но се чувствам несигурен все пак.

Какви цели си си поставил в соло активността ти?
Мюзикъл, самостоятелен албум, драма, филм и още... Ще дам най-доброто от себе си във всяко едно начинание.

Ако имаш свободно време в Япония, къде би отишъл?
В Okinawa (остров), Sapporo (северната част на Япония), Fukuoka(остров Kyushu, близо до Пусан).

Нямаш много време за забавления, би ли отишъл на дълго пътешествие из Япония?
Ами, не мисля, не съм такъв тип (той изглежда като да не е плейбой).

Каква е целта, която преследваш с този японски мюзикъл?
Това е първата ми самостоятелна работа. Историята ще бъде изиграна от млади хора. Аз съм щастлив да се запозная с тези млади хора. Ще се опитам да дам най-доброто от мен.

credit: rainaftershine.wordpress

Edit: Днес се появи още един превод... На мен лично повече ми харесва, по-ясен е и чист... Затова ето и него...

Въпросите:

Днес има специлано интервю. От доста време не сме се виждали.
Мин: Дълго време мина от последната ни среща, аз съм Парк Джунг Мин.

Днес ще разчитам на теб.
Мин: Ох, аз ще трябва да разчитам на теб.

Как е здравето ти напоследък?
Мин: Не е зле, ами твоето?

Аз също съм много добре.
Мин: О, това е страхотно. Как е съпругата ти?

Моята жена е жива и здрава. Айгу, шокира ме.
Мин: Винаги я гледам по телевизията.

А мен гледаш ли ме?
Мин: Да, дори вчера те гледах.

А, така ли?... Ами... Защо не стана на твоето място да ми вземеш интервю. Съжалявам много.
Мин: Малко... Ами... Да.

Идваш отново в Япония след доста време, имаш някакъв ангажимент ли? Защо си тук?
Мин: Ами... Сега съм тук заради мюзикъла "Kuzina".

Уау, поздравления.
Мин: Всичко е наред.

Като говорим за мюзикъли, ти вече имаш опит с тях, в Корея участва в "Graese".
Мин: Да, имам... От доста време не съм играл и се чувствам малко нервен.

Сега ще участваш в японски мюзикъл, нали?
Мин: Да. Чувтсвам притеснение да говоря на япононски, но ще работя упорито, също така ще играя с много актьори и се чувствам щастлив.

Ще играеш заедно с японски актьори?
Мин: Да. За първи път... Когато изграех в "Graese" имах добри отношения с
всички, сега в Япония се надявам на същото.

Но... сценария... Имаш ли някакви притеснения относно него?
Мин: Малко съм притеснен дали няма да си глътна граматиката... Но смятам, че с практиката ще свикна и няма да има проблем.

Разкажи за ролята си?
Мин: Ще играя чуждестранен студент от Корея, един студент легенда...

Студент легенда?
Мин: Ще е легендарен заради танците си. Тази роля е весела е интересна.

Значи е секси харизма?
Мин: Да. Пълна е със сексапил.

Имаш ли други ангажименти, освен мюзикъла?
Мин: Не са уговорени къде и кога... За в бъдеще е мюзикъла, планирам издаване на самостоятелен албум. Всички трябва да ме подкрепят.

Значи постепенно ще увеличаваш активността си в Япония?
Да. Надявам се на това.

Ами... Соло активността е различна от активността на групата и е по-натоварваща, нали. За соло активността си към какво се стремиш?
Мин: Ами... Люзикъл, също така соло албум трябва да издам, драма, филм също, ще работя упорито.

Има ли място, на което искаш да идеш в Япония, макар времето ти да е ограничено?
Мин: Ако имам време? Има камара места на които искам да ида. Okinawa, Saporro, Fukuoka...

Зает си и нямаш свободно време, така ли?
Мин: Ами... Аз не съм много по излизанията... Чувствам се щастлив, ако има какво да правя. Защото така мога да се срещна с много хора... Наистина е хубаво.

Последно, кажи какво очакваш от участието си в този мюзикъл, затова дали в бъдеще ще участваш отново в мюзикъл, има ли нещо, което искаш да добавиш?
Мин: Ами... Ще играя за първи път в японски мюзикъл. Мюзикълът се казва "Kuzina". Освен моята, има още няколко водещи роли, историята в младежка и изпълнена с чувства, създадена от млади хора. Всички трябва да дойдете да я гледате.

Ок. Благодаря. Смятам, че за в бъдеще ще се срещаме често.
Мин: Ок, Ще чакам да се срещнем отново. Наистина ще чакам.

Ок. Благодаря. Това е Парк Джунг Мин. Благодаря ти.
Мин: Аз също благодаря. Довиждане!


Последната промяна е направена от Lollipop на 9/22/2010, 15:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/20/2010, 18:25

Новини - Page 2 Chuseok2

Park Jung Min ви честити

Членът на SS501 Park Jung Min шепти своите желания през пълната луна. След като напусна DSP entertainment, компанията създала SS501, Мин наскоро се присъедини към CNR Media. С това стартира своята солова кариера след дебюта на SS501 през 2005 година.
Тъжно е, че Парк Джунг Мин, чиято солова кариера започна, ще посрещне празника Chuseok в друга страна. Заради промоционални ангажименти Джунг Мин замина за Япония на 16 септември и ще се върне на 22 същия месец. Парк Джунг Мин има много натоварен график, който включва срещи с различни хора, фотосесея, пресконференция след като подписа договор с Japan Yamaha Group’s Yamaha Music Entertainment.
Той споделя:" До сега повечето от празниците на Chuseok бяха прекарвани в чужбина, защото групата имаше ангажименти извън страната, и тази година пак така. Искам да прекарам празника със семейството си, много тъжно..."
От празнуването на Chuseok, който се прекарва заедно със семейството, Джунг Мин няма нито един запомнящ се миг, когато го е чествал в чужбина. Но той споделя, че вече е усетил топлината на празника. Екипът на новата му агенция специално са подготвили предварително празнични мини оризови питки (Song-pyeon), за да празнува, така че настроението му се е завърнало.
Той добавя: "Благодаря ви, че винаги се грижите за мен и ме обичате. Аз вече направих своята първа самостоятелна крачка, така че се надявам да продължите да ми давате кураж и сила. Аз ще се моля много на петнадесетият ден на пълната луна и се надявам всички ваши желания да се сбъднат.", също така Мин изпраща своите честитки за празника на редовните читатели на SPN медия.
Много скоро след празника, Джунг Мин ще замине за своята промоционална активност в Китай, в края на месеца, и ще се срещне с феновете си в Китай и Тайван. След което той ще издаде солов албум в Корея през ноември и ще старира соловата си музикална кариера. В същото време той ще подготви фен срещи за много дълъг период от време.
Той завършва: "Това не е само за Корея, а и за чужбина, ще работя дори по-упорито оъ първия си дебют. Целта ми е да покажа на феновете си един високо развит професионалист.
Credit: spn.edaily.co.kr
eng. translation: Ode
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/21/2010, 17:32

Новини - Page 2 39581110
credit: quainte501

Туитче от днес... Вероятно преди радиопредаването в японското радио Suono Dolce... Ама, Мин-а, как да те гледам, като за теб е 6 следобяд, за мен е 7 сутринта... Кой ще ходи на работа вместо мен... Новини - Page 2 178521
Някой гледа ли го все пак? Аз се задоволих само със снимка... Новини - Page 2 47261
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/22/2010, 08:57

Специално за Lollipop, линк с участието на Мин в радиопредаването по Suono Dolce.

http://www.suono.jp/ondemand/?id=1881
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/22/2010, 13:55

Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/22/2010, 15:42

Значи клипчетата са излезли дори в ютуб, това вече е чудесно, за такива като мен, които не са могли да гледат... Благодаря!

Новината от днес е....

Новини - Page 2 36377037

Мин-а на челно място във виртуалната класация: "Кой ще те направи щастлив по време на уличен трафик на път към дома"

От 4014 гласа, 1067 са били дадени за Мин, заради това, че независимо дали е на сцената или не, Мин-а винаги се усмихва ослепително на всички. Той винаги изпозва себе си, за да забавлява останалите и е дълбоко обичан от феновете си. Когато участва в предаване, той винаги се шегува и изграва важна и съществена роля.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/23/2010, 15:54

Мин седна на фейсбука днес, за да ни остави послание... Предвиждах да пише много повече и много по-рано, но пък той си е почивам, заради което съм много доволна... Заслужава си да си почине момчето, няма нужда да седи и с нас да се занимава и в почивката си... Новини - Page 2 930441

credit: rainaftershine.wordpress + eng.translation: xiaochu@quainte501
Новини - Page 2 39084408
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/24/2010, 17:38

Днес фейсбук е било мястото за подвизи на Мин... Новини - Page 2 3647
Всичките съобщения са оттам...

credit: rainaftershine.wordpress

Новини - Page 2 0b6570ed

Двете снимки, които е пукликувал по реда на пускането им...
Хич не виждам дали усмивката на този вицепрезидент е страшна, защото не мога да отместя моите си от Мин... Много непринудена и красива снимка...
Новини - Page 2 59761_153519901346320_135747513123559_327098_7342938_n
Новини - Page 2 62310_153516264680017_135747513123559_327095_1588376_n

Новини - Page 2 1c8324da
Каква е тази терапия просто нямам идея... Дали не е нещо за лицето... След като е ходил на козметик... Новини - Page 2 5321

Негово съобщение сред хилядите коментари на феновете... Късметлии са тези япончетата...Новини - Page 2 576564
Новини - Page 2 F0b53f4b


Последната промяна е направена от Lollipop на 10/12/2010, 16:31; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/24/2010, 18:05

И аз дълго се любувах днес на снимката му с вицепрезидента. Там е с по-дълга коса и прибрана горе. Страхотно изглежда така. Новини - Page 2 845121 Сега май са му я поскъсили.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/25/2010, 20:58

Ново съобщение на Мин от официалния му сайт в Япония... Споделя, че откакто фен клубът му е отворил врати все още няма име... Той му е мислил да го кръсти "DO", но го е счел за тъпо и моли феновете да му помогнат в избора на име...

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/25/2010, 22:02

Това е едно интервю на WowKorea Japan... Едно много откровено интервю, на мен лично много ми харесва и се радвам, че то достигна до нас... Мин споделя неща, които досега не беше казвал около решението да играе в японския мюзикъл, около ученето на японски, лични неща...
Мин, искам да знаеш, че дадох най-доброто от мен в превода на това интервю! А още преди да започнеш да правиш диетите си, знаех, че имаш най-красивото и добре сложено тяло! Новини - Page 2 370170

Новини - Page 2 Wowkorea2Новини - Page 2 Wowkorea1

Park Jung Min си мечтае да бъде избран за момчето с най-хубаво тяло


Членът на почиващита си група SS501, Park Jung Min, който подписа договор за самостоятелна кариера със CNR Media обяви, че соло активността му в Япония е официално стартирана.
От 18 ноември нататък в New Nation Theatre ще бъде изнасян на сцена мюзикъла "Kuzina", в който той ще има една от главните роли. В същото време официалния му сайт за Япония вече отвори врати. На 22 декември и на 23 декември, в Япония той ще направи официални фенсрещи, обединени под надслов: "Парк Джунг Мин Япония 2010 Първа фен среща (Специална Коледа)".
В средата на септември, когато той пристигна в Япония, взехме това интервю. Той говори изцяло на японски, отговаряше на японски и демонстрира решителност и увереност, в това, което му предстои.

След като премина в нова агенция, има ли нещо, което се промени за теб?
Мин: След като преминах в новата агенция, имах кратък момент на адаптация заради преминаването от групова активност към соло активност, но аз си казах сам на себе си: файтинг.

Решил си да участваш в японски мюзикъл?
Мин: Участвал съм вече в корейски мюзикъл и имам представа как се случват нещата там. Когато ме информираха за това предложение, бях малко объркан, но японските артисти в сравнение с нашите имат по-големи възможности за договор, затова реших да участвам. Вече ме представиха на другите артисти, сприятелих се с много хора на моята възраст и се надявам това да бъде една добра продукция.

Напоследък си на диета?
Мин: Вярно е. След като гледах нашите участия около завръщането ни с "Love ya", реших да започна диета. Искам поне веднъж в живота си да бъда похвален, че тялото ми е в чудесна форма. (смее се)

Пътуваш ли сам на почивка из Япония?
Мин: Не. Ако реща някога такова нещо, ще взема семейството си и ще обикаляме различни места. Ако имам възможност, бих си направил почивка в Япония. Напоследък не съм ходил в Осака или на места като Fukuoka, Sapporo, Nagoya, наистина искам да отида там. Преди, когато реализирахме първия си сингъл в Япония, с момчетата от групата идвахме често тук и посещавахме много места, сега тези места ми липсват. Искам да ям деликатеси в Осака или пилешки крилца в Nagoya, да пия бира в Sapporo (смях), но най-много ми липсват пилешките крилца.

Японският ти е почти идеален, пак ли го учиш сега?
Мин: Уча упорито, започнах с една книга, но ми стана скучно (смее се), затова сега уча като гледам японски драми и предавания. Напоследък използва гледането на японска телевизия като начин за проверка на знанията.

Какви драми и предавания гледаш?
Мин: Напоследък гледам "Gift" ( драма излъчвано по FujiTV през 1997), преглеждам субтитрите понякога, така дори, когато спя сцените ще се появяват в ума ми (значението на използваните думи във въпросната сцена) и аз бих могъл да ги използвам после. От предаванията гледам "Domoto Kyoudai", в които бяха Yousona, BoA, както и други гости, които говорят нещо свързано с Корея, също така гледам специалните участия, в които има корейски гости.

Kinki Kids и двамата използват kansai диалект, нали?
Мин: Да, това наистина е интересно, да учиш думи на диалект е наистина много забавно. (Джунг Мин демонстрира какво знае на диалект...)

Има ли нещо, което напоследък силно те вълнува?
Мин: Търся си апартамент (смее се). Напоследък се готвя да си сменя жилището и ако времето позволява, ще обикалям мебелните магазини, искам да обзаведа жилището си по мой вкус.

Какво е модерно сред корейското младо поколение сега?
Мин: Ммм... (замисля се за момент). Аз вече не се считам много много за част от младото поколение (смях), какво харесват тинейджърите днес... (смях)

Тогава какво правиш, когато излизаш с приятели?
Мин: Моите приятели... неотдавна ги приеха в армията... (смях). Но когато излизам с приятели, обикновено ходим да пием някъде (алкохол), но ако има такива, които не пият, естествено отиваме да пием кафе тогава; правя всичко онова, което правят всички нормални момчета, когато излязат, само дето темите ни разговор еволюират в теми на разговор за възрастни (смях).

Носиш ли на алкохол?
Мин: Не, наистина не мога да нося на алкохол, ако пия малко повече, на следващия ден съм увиснал и ми се вие свят! Ако пия без мярка на следващия ден дори няма да мога да се движа, винаги пия малко... (смях). Също така пиянското ми изражение не е за пред хора.

Как намираш японското саке?
Мин: Японското саке е много добро, много добро (смях), прави се от ферментирал ориз, така че е вкусно и деликатно; също като нашето родно (смях); корейското оризово вино се меша със Сайдър (Сайдърът е като нашето 7 up/Sprite), вкусът не е лош, препоръчва се на дамите. Също така обичам шампанско.

Когато си в Япония, как прекарваш свободните си дни?
Мин: Обикновено съм сам (смях). Разбира се, ще изляза с приятели някъде близо до мястото, на което съм отседнал (смее се), например - среща на еди коя си спирка, чакай на еди-ко я си спирка, нещо такова. Ако съм сам, ще ида до магазин за рамен или до барбекю магазин близо до абтобусната спирка. Ако съм с приятели ще ядем на корабче близо до брега на реката и ще се възхищаваме на гледката.

Кажи нещо повече за плановете ти в близко бъдеще.
Мин: По план ще издам солов албум през ноември в Корея, след това идвам тук заради мюзикъла, за следващата година си пожелавам участие в корейска и тайванска драма. За тази година в края ще имам фен срещи в Япония, изглежда, че имам доста натоварен график.

Кажи нещо на твоите японски фенове?
Мин: Здравейте, фенове, аз съм Парк Джунг Мин. Как сте? Аз я карам добре (смях), не се тревожете за мен, моля ви, ще направя най-доброто, на което съм способен. Искам да се срещна с всички ви, всички, моля ви, ако имате шанс да се срещнем, елате. Аз ще продължавам да правя най-доброто, на което съм способен, всички, моля ви, давайте най-доброто от себе си в работата, която вършите. Моля ви, подкрепяйте ме, очаквам с нетърпение нашата среща. Последно, моля ви, оценете високо моя соло албум, който скоро ще излезе. Ще ви чакам да дойдете да гледате мюзикъла ми!


credit: rainaftershine.wordpress eng.translation: crazynoona
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/25/2010, 22:51

Започвам да облислям да пусна тема за виртуалните включвания на Мин Новини - Page 2 869595 ... Половината ми новини са оттам, а то това дори не са новини в стандартния смисъл на думата... Новини - Page 2 869595

Това са включвания по коментарите под снимките си... Много е сладък... Чете, отговаря... Явно наистина много се забавлява да е във фейсбук... Новини - Page 2 44536
Новини - Page 2 25260104

credit and eng. transation: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/27/2010, 09:09

Новини - Page 2 11783716

Park Jung Min разкрива плановете си за "превземане" на Азия

Парк Джунг Мин ще посети Тайван за три дни и две нощи като заминава на 29 септември. Началото на международната му активност постави подписването на договор с Japan Yamaha group's Yamaha Music Entertainment на 16 септември, посещението му в Тайван е свързано с проникването му в индустрията на цяла Азия.
Неговата агенция CNR Media споменва, че плановете му за Корея, а пък и за Япония са фиксирани до определена степен. Официалното му посещение в Тайван е свързано с определяне на бъдещата му активност в азиатските страни, като в писъка са включени страните - Тайван, Китай, Тайланд, Малайзия, Виетнам и др...
Парк Джунг Мин съобщи намеренеието си посети Тайван на своята официална фейсбук страница и в момента е ангажиран да предизвика интереса на феновете и на хора от развлекателната индустрия. На вниманието на корейските му фенове - неговата официална страница ще бъде готова в средата на октомври.

credit: rainaftershine.wordpress eng. translation: xiaochu@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/27/2010, 09:19

Lollipop написа:
Ново съобщение на Мин от официалния му сайт в Япония... Споделя, че откакто фен клубът му е отворил врати все още няма име... Той му е мислил да го кръсти "DO", но го е счел за тъпо и моли феновете да му помогнат в избора на име...



Edit:
Съобщението му вече има и английски превод, така че може да разберем дословно какво казва момчето, а не само в общи линии... На мен лично ми е много сладък като говори японски... Толкова е слaдък, когато се замисля с неговато :"ааа"... Новини - Page 2 338824 Новини - Page 2 370170



eng. translation: 501wangja
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/27/2010, 09:22

CNR Media мислят мащабно и целта явно им е Мин да стане знаменитост в цяла Азия. Радвам се за него. Новини - Page 2 845121 Ще чакам с нетърпение следващите му изяви. Няма да се разсърдя, ако новата му компания мисли да го лансира и в други континенти. Новини - Page 2 845121 И петте момчета заслужават да са световни звезди. Чудно ми е защо гледат само азиатския пазар. Новини - Page 2 142519
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/27/2010, 21:47

Днес (27.09.2010)във фейсбука си Мин се забавлява като направи игра със своя снимка за всичките му фенове там. Обеща, че който познае какво прави на снимката, ще му даде специален подарък... Може сами да си опитате късмета, той отдавна пусна отговара си, но аз ще го скрия в спойлер, за да можете спокойно да предполагате... Новини - Page 2 911256

Снимката...
Новини - Page 2 60442154212411277069135

Отговорът на загадката:




Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/28/2010, 17:35

Фейсбук профила на Мин, буквално до преди няколко минути (28.09.2010)...

Новини - Page 2 45b0a93b

Снимка 1
Новини - Page 2 63297_154583887906588_135747513123559_333037_5514375_n1

Снимка 2
Новини - Page 2 63003_154584377906539_135747513123559_333038_5026824_n1

credit: eng. translation: saylalala@quainte501

ПП- Мин, почини си поне днес, за да си зареден утре! Файтинг!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/29/2010, 22:04

29.09.2010... Мин пътува за Тайван и отбелязва пристигането си във фейсбук... Интересното е, че повече не е влизал за този ден... Хм, сигурно е бил много ангажиран, както вметна предния ден... Новини - Page 2 869595
Новини - Page 2 Minnn
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/30/2010, 12:28

credit: rainaftershine.wordpress +
ifensi.com + (eng. translation)
PlanetHyun.blogspot.com

Новини - Page 2 65712614
Парк Джунг Мин пристига в Тайван заради соловата си кариера

Пристигайки в Тайван, членът на SS501, Парк Джунг Мин бива посрещнат от тълпа фенове с приблизителна цифра 500.
Парк Джунг Мин пристигна вчера следобяд в Тайван заедно с екип от гримьор, стилист, мениджър и 16 репортери от южно корейски репортери. Виждайки тълпата си от посрещачи, той започва да им маха, като не може да спре да се усмихва. Днес той ще даде пресконфереция, на която ще обяви плановете си за бъдещето свързани с целия китайско говорящ регион
.

Ps- За повече новини около тайнсванското посещение следете тук
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/30/2010, 16:49

Новини - Page 2 34414129405113777174100

Park Jung Min преследва нова цел - актьорството, щастливо се шегува
30.09.2010 (пресконференция)


Супер звездата от SS501, Park Jung Min, е много добър в измислянето на шеги!Парк Джунг Мин, който дойде специално в Тайван, за да подпише договор със Sony Music, показа своята забавна страна на пресконференцията. Той не просто демонстрира какво е научил на китайски, в опита си да се занася, казвайки: "Вие сте евтин.", размисва цялата зала включително и малко резервираните специални гости - Lin Yu Chun и Tsai Zhi Ping. Той също така споделя, че сега, когато работи сам, се чувства малко самотен, но подържа връзка с останалите членове на групата чрез туитър и смс-и.
Той подписа за азиатския регион с Taiwan Sony Music, Парк Джунг Мин щасливо се шегуваше на сцената, казвайки ще си занесе договор в Корея. По-старият Lin Yu Chun, който също наскоро издаде своя солов албум, беше дошъл да го подкрепи като му даде специално приготвен хамбургер. Палавият Парк Джунг Мин се приближил плътно към него, казвайки срамежливо: "С него, отивам навсякъде", карайки Lin Yu Chun да се изчервява.
Парк Джунг Мин, който се опитваше да говори на китайски по време на пресконфренцията, дори се пошегува с конференсието, DJ Ken (Вие сте много евтин!), карайки всички да избухнат в смях, всъщност искаше да сподели, че учи китайски от около месец и споменава също, че ще чете книги, за да се упражнява сам себе си, когато има време, но сега, той наистина вече знае много думи. Сега, когато вече е започнал своя самостоятелна кариера, той иска да бъде актьор. По отношение на голотата си, той би показал гърба си, и усмихвайки се споделя, че неговият гръб е наистина красив.
Освен че се подготвя за кариера на актьор, той също така планира да издаде самостоятелен албум до края на тази година. Попитан за личния му бизнес, който се развива добре в КОрея и дали възнамерява да го разпространи в Тайван, той споделя: "Добре дошли да инвестирате!", въпреки че това пътуване е кратко, той все пак е имал възможност да иде на масаж, на шопинг и се надява да може да пазарува и в Taipei. Парк Джунг Мин планува да си иде в петък, 01. 10.2010.

credit: rainaftershine.wordpress + eng. translation: reena29shadow

Клипчета и снимки от пресконференцията тук
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime9/30/2010, 21:47

Преди около час и половина (30.09.2010) Мин пусна съобщение в туитър... Пускам приблизителен превод, утре ще пусна хубав:
"Ах~~ Много е късно, хубави сънища! Аз скачам в леглото сега~! Утре се прибирам в Корея..."

Хм... Късничко си е легнал... Дали се е помотнал, беше псоделил, че му се иска и в нощния живот на Тайван да се потопи, като всеки път, в който ходи там... Новини - Page 2 876203
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 15:15

Страхотни въпроси са му задали много наясно. Изключително откровен Мин, дава много надежди за бъдещите проекти и на SS501 като група. Изключително откровен... Прочетете го, няма да сгрешите... Толкова е честен, че след като го преведох, сега се чувствам някак тъжна...

Новини - Page 2 201010010000520
Park Jung Min от SS501 обявява своите самостоятелни планове (30.09.2010)

Парк Джунг Мин от SS501 споделя за своята предстояща солова активност и призна чувствата, които изпитва към колегите си от групата, превръщайки се в солов изпълнител на пресконференция на 30 септември.
Парк Джунг Мин подписа със Sony Music и разкри бъдещите си дейности, включващи страни като Китай, Тайван, Малайзия, Тайланд, Сингапур и Виетнам. Той вече има сключен договор с Yamaha Music Entertainment от 17 септември, който договор е с цел разширяване на самостоятелната му активност в Япония, Sony Music ще бъде неговият представител за останалата част от Азия.
Парк Джунг Мин е първият член от SS501, който съобщи публично за своята самостоятелна активност в Япония и останалата част от Азия. Kim Kyu Jong и Heo Young Saeng също за ангажирани с определяне на бъдещата си дейност. Феновете се питат как SS501 ще останат заедно, когато ще работят поотделно.
На срещата с репортерите, Мин заяви: " Преди много време, че някой от членовете може да заеме моето място. Въпреки това смятам, че точно сега е времето всеки от нас да преследва сам целите си. Групата беше чудесно, но всички ние взехме решението да стартираме солови изяви. Ние обмисляхме да останем заедно, но не мисля, че решението ни (за соло изяви) е било лошо."

Малко въпроси от конференцията:

Как се чувстваш, влизайки в Китайската индустрия?
Мин: Искам да бъда, какъвто съм - весел и забавен. Трудно е да започнеш сред нови хора, но аз ще дам най-доброто от себе си.

Как смяташ, какво харесват в теб китайския народ?
Мин: Аз съм много добър в това да карам хората да се чувстват добре в компанията ми и да ги разсмивам.Може би ми харесват приятелскот държане и желанието ми да науча езика им.

Имате ли някакви притеснения?

Мин: Нищо специално. Аз се приспособявам. КИтайците са много религиозно, Ако успея да пригодя начина си на живот към това, всичко ще бъде наред.

Изпълнителният директор Choi Jin Dong каза, че ще ви направи още по-голяма звезда от каквато сте в момента.
Мин: Все още ми липсват доста неща, но ще опитам да дам най-доброто от себе си. Чувствам се сякаш се връщам в ученическите си години. Щом се събудя започвам да изброявам графика си наум. Спортувам, ходя на репетиции, уча езици... Все едно отново дебютирам 5-6 години след дебюта си.

Къде искате да сте след 1 година? А след 5?

Мин: Тъй като сега правя първите си стъпки сам, бих искал този период да е по-кратък от една година. Искам много хора да научат за мен и след 5 години вече да съм намерил моето място. Искам поне веднъж годишно да работя с колегите си от SS501. Всички искаме това, макар да сме в различни агенции. Бих искал да има точна дата и се опитвам да я определя, но има двама от нас, които все още не са финализирали техните договори.

Вие от член на група се превърнахте в самостоятелен артист. От какво имате нужда?
Мин: Започвайки без колегите си от групата и нашия екип - хората, които са били до мен до сега, аз се чувтвам самотен. Сега започнах да уча китайски и японски. Има неща, който няма да мога да видя, ако съм част от група, а само, ако съм сам. ПО време на последния ни албум, напълнях, но не разбрах, сега виждам нещата по-ясно.

Вашето завръщане в Корея ще бъде през ноември. Как вървят нещата?
Мин: В момента работя. Ще работя много усилено, за да не закъснеем с плана за тази година.

Вие сте първият от членовете на SS501, който официално обяви своята самостоятелна активност в Китай. Какви се решихте?
Мин: Мисля, че да ми се даде възможност да работя с такива хора е много рядка и ценна. Hallyu вълната набира мощ на азиатския пазар. Бях притеснен до последния момент всъщност. Sony Music ми вдъхнаха много вяра и затова взех решението си да подпиша с тях.

Ще бъде много трудно да ви види човек в Корея догодина?
Мин: Ще бъда в Корея колкото е възможно по-дълго тази година. Въпреки това, ще трябва да замина за чужбина заради драмата си догодина. Надявам се да участвам в саундтрака й, защо не всъщност...

Има ли нещо, което бихте искали да кажете на феновете си?
Мин: Ще остана този Джунг Мин, който винаги сте познавали, така че моля ви, чакайте ме. Скоро ще се срещна с всички вас с напълно нов стил.

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 18Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-