Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 12 Newsmin
News

Новини - Page 12 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 12 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime1/11/2012, 21:13

Лоли съгласна съм с теб, можеше всеки друг да е там на неговото място.Мин можеше изобщо да не в тази класация,но той е в нея.Дали е трябвало да е на друго място е отделен въпрос.За нас винаги ще е на първо място разбира се. Новини - Page 12 489201776
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime1/20/2012, 17:41

Парк Джунг Мин ще посрещне Лунната Нова Година в Корея, иска да купи магазин на майка си

Парк Джунг Мин е в Тайван вече почти половин година заради снимките на идол драмата ‘Fondant Garden’, чийто режисьор е Анджи Чай. Макар че драмата се снима, директорът е решил да прояви милост към актьорите като им е дал 5 дена почивка. Парк Джунг Мин най-сетне може да се прибере в Корея и да се види със семейството си. Той също така каза, че ще купи магазин на майка си като подарък.
Джунг Мин ще получи парички от старите, но той ще бъде много по-щедър и ще подари на майка си магазин. Той споделя: 'Майка ми винаги е искала да има кафе, така че да ще й купя, за да е щастлива и да се занимава с нещо.' Но майка му умее да готви вкусно и той смята, че е жалко, че ще отвори кафе, а не ресторант.
Парк Джунг Мин също сподели, че вече си е организирал среща с децата на брат му, за да играят задължителната за корейската нова година - Yut/Yunnori игра. Неговите племенници са били много щастливи, когато са разбрали, че той се връща в Корея по време на празника. Освен, че очакват парички от него, те са казали, че искат да спечелят парите му, за да си имат парички за университетски такси.
Макар че почивката още не е дошла, Парк Джунг Мин е нетърпелив да се прибере у дома, защото му липсва храната, която приготвя майка му за нова година. Той казва: 'Обичам корейския оризов сладкиш и кимчи палачинката, направени от майка ми.' Докато си мисли за сготвеното от майка му, той изплаква: 'Наистина искам да се прибера в Корея колкото се може по-скоро, за да мога отново да ги вкуся.'

Source: udn.com + Yahoo Taiwan
English translation: RPJM (royalpjm.wordpress.com)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime1/20/2012, 19:29

Милия той,ах как се радвам че ще си е в къщи. Новини - Page 12 845121 Ура ура,заслужил си го е,да е със близките си за Новата година.дано си отпочине и се забавлява много със племениците си. Новини - Page 12 932221
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime1/20/2012, 20:09

да, нека е жив и здрав и да кажа най-накрая се завърна в Корея. А това с магазина за майка му е много благородна постъпка... сладур... Новини - Page 12 281189
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime1/23/2012, 13:03

Суперрр най-накрая ще се прибере в Корея,за малко но все пак ще се види с близките си :) Много хубав подарък прави на майка си....Близките му са истински щастливци и късметли Новини - Page 12 688934
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime2/23/2012, 13:48

Новини - Page 12 517c4449ad4bd113a5b468875aafa40f4afb057a

Парк Джунг Мин за китайския, първата любов и слуховете

Парк Джунг Мин обича новите неща, има 3 мобилни телефона в чантата си и през смях сподели, че макар да има 3 телефона, не знае как да работи с нито един от тях.
Преди 2 години корейският идол започва соло кариера и имаше скандални слухове за неуспешна инвестиция, в която губи 5 милиона NT$ за половин година, както любовния му живот, така и кариерата му бяха покрити с черни облаци. В средата на миналата година, той пристига в Тайван, за да снима драмата 'Fondant Garden'. Неговата популярност се е разраснала и неговите фенове го следват навсякъде. Той сподели, че първо е научил да псува на китайски и често изпуска проклятия на снимачната площадка.

Наемането на жена в персонала - повод за слухове
Той става популярен като член на корейската идол група SS501, с актьорската си кариера, а също и с това, че има онлайн магазин. Имаше слухове, че е наел жена в екипа си, за да потръгне онлайн търговията му на континента, но сред феновете битуваше мнението, че те двамата са любовници. Той споделяше в същото време, че е имал план да се кооперира с континентална компания, но това не се е случило така или иначе, а слуховете за жената в екипа са инсинуация: "Не съм някой, който може лесно да бъде манипулиран." След като е започнал соловата си кариера, той се е фокусирал върху пеенето и актьорството.
Премиерата на 'Fondant Garden' e на 24.02.2012 от 22:00 по CTV, а докато е снимал в Тайван, той е научил много вулгарни думи. Персоналът го е учил на тайвански. Докато е снимал в Hualien, той е бил ухапан по врата от насекомо и дори знаеше как да каже, че е имал 'любовно ухапване', за да опише преживяването си.

Влюбене в по-голяма през 2-рата година в прогимназията, продължило 3 години
С красив външен вид на любовник, той признава за своята първа любов, която била през 2та година в прогимназията, разликата им била 3 години и те се срещали 3 години. Но когато влязал в шоубизнеса, се разделили. Но тъй като бил млад, той не разбирал любовта и не бил тъжен от раздялата им. Той споделя, че харесва интересни момичета, но не би коментирал връзката си в публичното пространство, ако има такава. Той е снимал сцена с целувка в драмата, запитан как се е чувствал, той отвръща: 'Необикновено.'

Новини - Page 12 83a5c405d9f9d72a5814cfa8d42a2834359bbb03
Source: Chinatimes
English translation: RPJM (royalpjm.wordpress.com)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/1/2012, 17:41

Новини - Page 12 O0640064011823699913

Парк Джунг Мин станал аутистичен, идвайки в Тайван...

Парк Джунг Мин от корейската идол група SS501, макар и 24 годишен е все още е палав като дете и много обича да рисува когато е свободен, дори да няма професионални умения за това. Този, който ви поздравява с усмихнато лице (Парк Джунг Мин) сподели, че когато е пристигнал в Тайван, за да снима драмата си, е бил много самотен и често се е криел в хотелската си стая, за да рисува емоциите си, показва ни дървена кутия с рисунка на фламинго, много пъстра и доста интересна.
Парк Джунг Мин сподели, че не желае колегите му от групата да гледат драмата му, както и той не е гледал техните, защото се притеснява, но се надява тайванските зрители да го подкрепят. Затова той много сериозно наблегна на "Трябва да се гледа', демонстрирайки своя китайски, който е положил много усилия, за да научи. След като взе кутията с нарисуваното фламинго, сподели, че първоначално е планирал да нарисува лилия, защото е страст и има бял цвят, но после е станало на фламинго в червен.
Да работи в чужда страна, почти го е докарало до депресия.
Парк Джунг Мин често демонстрира сексапил на сцената, но самият той иска да е като палаво момче, дори продуцентката на драмата, Анджи Чай, го описва като: "Необикновено красив мъж". На автопортрета, който си е нарисувал, Джунг Мин е момче със сива коса и сини очи, назовавайки го като: "Бъдещото ми Аз", с което демонстрира, че подсъзнателно се мисли за красиво момче. Докато неговата екранна партньорка, Ман Шу, е представена като грозното пате, той дори е написал: "Ми Ен е толкова грозна.", но после смеейки се допълва, че с нея са в чудесни отношения и тя няма да го вземе присърце.
Макар че винаги изглежда весел и приветлив, Парк Джунг Мин, когато миналата година е пристигнал в Тайван, за да снима драмата си, почти е изпаднал в депресия, заради чуждата страна. Казва, че по това време единственият човек (предмет), който е говорил с него е била склупторка на слон. Всеки ден, след като се е прибирал в стаята си, той е казвал на слона: "Прибрах се." Даже е дал име на слончето: "Силата на любовта". По-късно той дарява слончето в Тайланд и сега се чувства малко самотен без него.


Source: Apple Daily
English translation: RoyalPJM (royalpjm.wordpress.com)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/2/2012, 08:06

Миличкия ни.....Как може момче като него да е самотно..такава дишичка еНовини - Page 12 688934 но да е далeче от близките си,приятелите си,...в чужда страна..:( Радвам се,че снимките за драмата са свършили...сега по бързо да мине престоя му в Япония,че да си стой в Корея.


Последната промяна е направена от pep_si на 3/2/2012, 09:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/2/2012, 08:59

И на мен ми стана много болно, че е бил самотен... Очаквах го, знаех, че рисува, той не веднъж го е казал за свободното си време в Тайван... Ама тези негови колеги, как са могли да оставят тази кукла сама... Не са ли могли да го канят някъде, да го разхождат, да го приобщят... Мин е общителен и дружелюбен, не е трябвало да го оставят сам... След като преведох това нещо, когато е излязло от неговите уста и вече е потвърдено, ми стана още по-гадно...

ПП-Така ми се иска да направи разпродажба на своите творби... Мн искам да си купя една неговите красиви рисунки...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/2/2012, 09:22

Дано това да не се повтори в Япония... вече ще прекалят....
Охх да Лоли,не се бях замисляла за творбите му,много ще е хубаво да им направи разпродажба и аз с удоволствие ще си закупя от една от тях :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/2/2012, 11:30

На Мин това му дългосрочно заминаване за Тайван му беше първо в живота, затова, предполагам, му е било много трудно. Не знае добре езика, страната си е нова и непозната за него, кухнята - всичко. Докато за Япония, няма как да се повтори, този момент той го е изживял много отдавна, когато е ходил там за първи път с групата и съответно не е имало как да бъде сам, защото всички са били заедно. Така че няма защо да се тревожим за него, когато замине за Япония, защото тази страна си му е като втори дом вече. Знае езика добре, познава я... Няма за какво да го мислим. А Тайван мина, слава богу! Това време никога повече няма да се върне при него.Новини - Page 12 2179806119
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/2/2012, 12:07

Както казвате момичета..."Тайван мина" най-после... Четейки онази част за самотата ми се свива сърцето само като си го представя. Да изпадне в депресия момчето Новини - Page 12 911361 Тия с тази драма направо ме разбиват. Надявам се в Япония да не се чувства така, защото не му е непозната страна. И все пак престоя му няма да е толкова дълъг колкото в Тайван. Трудно му е било определено...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/11/2012, 17:48

Park Jung Min гост на модното шоу на Reebok CrossFit ~ 07.03.2012



Download ~ media photos
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/12/2012, 18:19

Парк Джунг Мин почти загуби телефона си

Новини - Page 12 30adcbef76094b362344c855a3cc7cd98c109db0

Парк Джунг Мин от SS501, който играе главната мъжка роля в драмата 'Fondant Garden' се е нуждаел от телефона си, за да подържа връзка с феновете си докато е снимал в Тайван. Повече от 14 хиляди фенове го следват в Туитър. Той обича да играе на телефона си докато снимат на открито, но го загубил. Това направило Джунг Мин много обезпокоен и уплашен, защото цялата лична информация в него може да бъде излезе на бял свят.
Парк Джунг Мин е пристрастен към телефона си, не се е разделял с него по време на престоя си в Тайван. В него е имало много снимки от моменти по време на снимането на драмата и Джунг Мин е бил силно разстроен от загубата му. За щастие, телефонът му е бил открит, но от екипът го дразнели като го питали какви тайни крие в него. А Парк Джунг Мин просто се усмихвал горчиво.
Извън това, Парк Джунг Мин е много известен в Турция. Турските му фенове се надяваха, че той ще направи фен среща в страната им, но поради земетресението там, Парк Джунг Мин е решил, че моментът не е уместен и е отложил фен срещата нататък в бъдещето.


Новини - Page 12 2e2eb9389b504fc24a8963bde5dde71191ef6db0

credit: ETTODAY + WApark @ Baidu
English Trans: royalPJM (Royalpjm.wordpress.com)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/12/2012, 20:16

Оххх миличкя,как са го мъчели.....не ги е срам Новини - Page 12 826482 Как може да се бъзикат с така душичка като него.....До колкото фен срещата му в Турция...аммм да я отложи и да дойде да я направи в България....и тук има негови фенове и то не са малко...


Последната промяна е направена от pep_si на 3/12/2012, 20:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/13/2012, 08:26

Тази статия ми се вижда абсолютно измислена, два абзаца се повтаряха в темата си, макар и написани с различни изречения - налага ми се да я гледам много внимателно, за да направя нещо смислено от нея. Не зная до колко си е губил телефона или просто за час не е знаел къде е... Както и да е. За мен най-важната информация от този материал беше за Турция. Мн го чаках да дойде тази година по някое време, но си е намерил причина да не го направи(някокакво си земетресенийце с магнитут от 4.6 по Рихтер, без жертви и без разрушения, ако е реална причинина, здраве му кажи!). Жалко. Напоследък Мин отказва всички фен срещи и събития, та даже да са организирани вече и с продадени билети. А това земетресение както и да го гледаме е природна стихия, така или иначе не е тръгнал да идва след седмица, откъде е сигурен, че ако дойде след 1 година няма да се повтори?! Кой може да предвиди земетресения, цунамита, изригвания на вулкани, урагани... А да допълня така горчивия ми коментар, за Япония в цунами, радиация,земетресение - няма спиране и отлагане на посещенията. Браво, Мин!Новини - Page 12 778623
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 12:49

Мин присъства на парти събитието на 'The Door' ~ 15.03.2012

Новини - Page 12 O0500075011853376958

Download link ~ credit: media
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 13:03

Lollipop написа:

Мин присъства на парти събитието на 'The Door' ~ 15.03.2012

...и е рууууус...ауууу как сменя без предупреждение цветовете...хъм. Новини - Page 12 930441 Тъмо свинеш с черния,хоп червен,после хоп рус.Но Мин си е сладур,не е важна косата важна е усмивката.
Лоли и мен ме натъжават отлаганите му срещи.Защо се случва така..странно ми е. Новини - Page 12 151538
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 13:10

Мисля, че не искат да отклоняват вниманието от драмата му и го държат настрани от всичко друго... Но върху това можем да помислим заедно някой ден, темата е доста спорна...
Сега определено на дневен ред в цвета на косата му. Остави ме с отворена уста. 15 минути не бях пред компа и като се връщам го виждам рус. Беше ми мн странно и шокиращо. Но този цвят му прилича, и преди го е носил. Малко е необичаен, но мн подчертава очите му, което е доста красиво и интригуващо... Мин е вятърно момче. Няма как иначе да го нарека. Новини - Page 12 688934
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 13:47

Да, ето това е...Това е просто...незнам и аз как да реагирам Новини - Page 12 178521 ...Спомняте ли си цвета му от онова време...Много го харесвах така и сега си върна този цвят Новини - Page 12 305739 ...Гледайки снимките се връщам назад във времето...защо ли? Новини - Page 12 489201776 Ах, тоя цвят..ах, този Мин! Отново ни изненада, но просто няма как иначе Новини - Page 12 370170
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 17:50

Новини - Page 12 1265764342 Новини - Page 12 1228192175 Гледах Мин така доста време Новини - Page 12 688934 От начало и на мен ми беше странно, ноо много му отива,много е сладък Новини - Page 12 489201776 доста време бях залепена за монитора и да му се наслаждавам Новини - Page 12 688934Но това е Мин - красавец Новини - Page 12 906359731
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 18:02

Аз колкото повече го гледам, толкова повече се влюбвам. Този цвят му стои толкова добре. Откакто ги пуснах тук, не съм спряла да ги зяпам и съм като душевно болна - очертавам контурите му на снимките с мишката... Влюбване, влюбване, ама на къде повече?! Новини - Page 12 1228192175
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/15/2012, 18:36

Аз много се зарадвах да го видя така. Напомня ми времето на Fighter. Това беше първия клип, в който видях групата заедно и останах запленена от Мин. Страшно много ми харесва така Новини - Page 12 688934
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/29/2012, 06:44

Парк Джунг Мин ще бъде гост модел в модното шоу на Song Hye Myung

Парк Джунг Мин от идол групата SS501 ще бъде гост модел за “Song Hye Myung Seoul Collection Show”. Силната емоционалност на Song Hye Myung, дизайнер за Dominic’s Way всеки сезон получва много любов по време на 'Седмица на модата в Сеул'. Парк Джунг Мин ще се появи като модел за шоуто на Dominic’s Way и неговият чар ще придаде уникалната чувственост на силните дизайнерски решения на Song Hye Myung.
Парк Джунг Мин има силен интерес към модата и обича да носи дрехи на Song Hye Myung, така че той с удоволствие е приел поканата на дизайнера.
Модното шоу на Song Hye Myung ще се проведе на 02.04.2012 от 18:00 часа в специално украсената сцена на Peace Plaza в Olympic Pa.

Credits: TV Daily + 阿四@ALLFORPJM (Chinese translation) + RoyalPJM (English translation)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lovely_girl
lovely_girl
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 113

Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime3/29/2012, 13:51

Новини - Page 12 345620 Боже нямам търпение да го видя Новини - Page 12 945165 ... Мин наистина притежава уникално тяло и ще бъде подходящият модел. Новини - Page 12 281189 Направо ще разгорещи сцената Новини - Page 12 21596 Ама само да питам, ще има ли клипчета, на които ще можем да го видим?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Новини - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-