Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime9/3/2010, 17:37

First topic message reminder :

Преса - Page 4 Zasoompi
Park Jung Min

Scan Magazine Press

Нова или стара, тук ще събираме всякакви материали от списания, вестници и като цяло от пресата. Преводите също ще намерите тук.

Преса - Page 4 Starintoheart1


С това ме посрещна rainaftershine.wordpress този ден... Нещо хубаво, предвкусвам неоспоримо удоволствие... Горещо се надявам на превод, защото нещо ново в пресата с Мин си е лукс... Не се случва често... Утре ми се струва толкова далече...

Play magazine

Преса - Page 4 45612301


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:39; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/6/2011, 21:33

Cocofun

Преса - Page 4 49d1e6d5b8aef5bb74c6386
Преса - Page 4 E4d0379328fb3ee1cbeaf46

credit: ameblo.jp/ss501jungmin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/8/2011, 19:44

Anan ~ март

Преса - Page 4 Imgme
Преса - Page 4 Img0001hpu

Credit: blog.daum.net/yuka_ss918

Какво направи, Мин!?........................... Преса - Page 4 575495
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/10/2011, 14:33

В очакване на Trendy ~ vol.21.... Две снимки - на корицата и на съдържанието... В голямо очакване съм, фотосесията с тези кали в ръката му и елегантния костюм ми се вижда многообещаваща...

Trendy ~ vol.21

Преса - Page 4 Trendy3
Преса - Page 4 Trendy21
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/12/2011, 11:26

Очакваното Trendy вече е факт.... Страхотни снимки, коя концепция ви харесва най-много? На мен тази с балончето-зайче... Или знам ли... Много съм раздвоена... Все пак това е Мин............. Преса - Page 4 197836

Преса - Page 4 56124589201103111254422
Преса - Page 4 56124589201103111254422jy
Преса - Page 4 56124589201103111254422
Преса - Page 4 56124589201103111254422yt
Преса - Page 4 56124589201103111254422n
Преса - Page 4 56124589201103111254422
Преса - Page 4 56124589201103111254422f
Преса - Page 4 56124589201103111254422
Преса - Page 4 56124589201103111254422q
Преса - Page 4 56124589201103111254422f
Преса - Page 4 56124589201103111254422k
Преса - Page 4 56124589201103111254422l
Преса - Page 4 56124589201103111254422n
Преса - Page 4 56124589201103111254422e
Преса - Page 4 56124589201103111254422z
Преса - Page 4 56124589201103111254422f
Преса - Page 4 56124589201103111254422m
Преса - Page 4 56124589201103111254422e
Преса - Page 4 56124589201103111254422a
Преса - Page 4 56124589201103111254422h

credit: on pics
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/12/2011, 11:58

Наитина много хубави снимки на мен най-много ми харесва със зайчето,много е сладичък :) както и с цветето (много обичам тези цветя),толкова е нежен на тях снимки :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/15/2011, 21:52

Lollipop написа:
Taipei Walker

Преса - Page 4 Taipeiwalker2
Преса - Page 4 Taipeiwalker1

credit: on pics

Превод ~
Благодарение на: eng.translation: cllslam10.blogspot

Сексапилният Парк показва своята сила в Китай

От момента, в който Парк Джунг Мин стъпи в хотелската стая, в която щеше да се проведе интервюто, атмосферата стана необичайна, той е наистина сърдечен, поздрави и се ръкува с всички, използвайки мандарин, който е научил добре: "Как сте?", "щастлив съм да ви видя!", "Научете ме на китайски." Това, което той успя да ни каже с неговия чаровен маниер, стопли атмосферата и превърна срещата в удоволствие.
Докато седеше на дивана, той демонстрира своя чар, от една страна говореше на корейски с хората от екипа си, от друга, използваше мандарин, за да си приказва с нас, не се страхуваше да покаже колкото знае на китайски, за да може да комуникира с всички. Когато камерата спря, той използва пеефектен китайски, за да каже, че иска да види снимките. След като оператора зад камерата му каза, че позата му е перфектна, Джунг Мин му отвърна щастливо на китайски: "Благодаря" .
Тъй като той е първият от SS501, който пуска солов албум, Джунг Мин казва, че се чувства точно както пилотната песен от албума: 'Not Alone' заради феновете си и своят екип той не се чувства самотен: "В началото бях малко изнервен заради соловата си активност, но заради силната подкрепа на феновете и екипа ми, които винаги са на моя страна, вече не се чувствам самотен." Джунг Мин допълва, че членовете на групата SS501 не могат да се срещат заради ангажиментите си, но показват загрижеността си един към друг чрез туитър, също така на фен срещата на Парк Джунг Мин в Сеул, Ким Хьонг Джун също дойде, за да го подкрепи.
Идвайки вече в Тайван няколко пъти, го попитахме за впечатленията му от страната. Той каза: "Много гореща." След което обясни, че в Корея е много студено, в Тайван му се е сторило много топло. " А тайванците са много страстни". Какво е впечатлението на Джунг Мин за тайванските фенове? "Горещи! Тайванските момичета знаят как да се обличат и гримират, чувствам, че те умееят да се грижат за себе си." А къде би искал да отиде Джунг Мин? Той отвърна че е бил в 101 по време на последната си визита, сега би искал да иде на минерални извори и на масаж, ако има време.
За своя първи самостоятелен албум Джунг Мин е участвал е написването на мелодията и е създал текстовете, попитахме го от къде черпи вдъхновение, а той ни отвърна: 'Когато чуя мелодията, текстът сам идва." За промоцията на албума си, той отслабва с 12 кг, с идеята да изглежда по-добре. Разказвайки ни за това, той използва мандарин, без никаква помощ от преводач: "Ходих на фитнес ежедневно, ядях само пилешки гърди и ходех на масажи.", така е подържал перфектната си форма.
По време на интервюто, на няколко пъти Джунг Мин директно отговаряше на въпросите ми, без да ползва помощта на преводача, най-често той говореше на корейски, но понякога той отговаряше и на мандарин. Попитахме го какво най-добре знае на китайски, той изброй до 10 сериозно. Попитайме го да посочи пет части от себе си, които смята за най-атрактивни. Той повтори пет пъти: 'Секси", карайки всички ни да се смеем.
Този път Джунг Мин е дошъл в Тайван заради своята "2011 Park Jung Min Because Of You NOT ALONE Showcase & Fan Party", Джунг Мин за тази фен среща той е отделил много внимание и усилия за подготовка. На фен среащата са присъствали повече от 2000 фена, макар студеното време, ентусиазмът на феновете не се беше охладил. Специално за срешата той е подготвил "Yes or No" на Wei Li An. По време на фен срещата Джунг Мин игра много игри с феновете, докосна се до самите тях, което ги накара бурно да крещят, а по време на писането на китайски, той пишеше всяка дума на бялата дъска сам, за да покаже колко добре е научил китайски.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/21/2011, 22:55

Японско списание ~

Преса - Page 4 05d973c755161268fadc617
Преса - Page 4 8dd09402549ca84a97ca6b7
Преса - Page 4 Eb9b9d27c1d8a56d1d30897
Преса - Page 4 0471d24b37985c4671f05d7
Преса - Page 4 C513935a74f0ff5b0ef3e37

credit: ameblo.jp/ ss501jungmin

Японско, но с поредната доза невероятни снимки... Знаете ли какво съм забравила да кажа - очаквайте скоро превод на Trendy... Много работа има по него, защото е много дълго, така че моля ви, бъдете търпеливи! Преса - Page 4 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/22/2011, 08:46

Ооо превод на Тренди йеееееееее,ще го очаквам с нетърпение :) Снимките от японското списание наистина са много хубави :) А снимките от Хот Чили Пейпър наистина ми изглеждат познати :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/22/2011, 10:49

Хубавото на това списание е, че цялото е на английски... Ще разберем всичко, а след като преведа Trendy - то, ще получите превод на това...

Teen

Преса - Page 4 Wmcef
Преса - Page 4 39umh

credit: kelemama@twitter

Дам, Жужу, повтаряше се... Проверих го специално... N43 Park са огромен форум и просто са направили превод на китайски... Като има вече на китайски дали да не се надяваме и на английски после... Обикновено преводачите на английски, обикновено ползват и изчакват превод на китайски... Преса - Page 4 192543 Преса - Page 4 575495
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/23/2011, 16:54

Lollipop написа:
Anan ~ март

Преса - Page 4 Imgme
Преса - Page 4 Img0001hpu

Credit: blog.daum.net/yuka_ss918

Превод ~
Благодарение на: Chinese translation: Pation @ No.43 Park + English translation: cllslam10.blogspot

Нежен и красив?
Мъжки аромат?
Обвит в мистерия.
Стилните корейски идоли обичат да са асоциирани с мускулесто тяло и
мъжки аромат. Парк Джунг Мин ни шокира, демонстрирайки ни едно
ествествено красиво тяло. Нека го разгледаме внимателно.


Парк Джунг Мин
Прекрасна копринена кожа и напълно естествено и неподправено тяло."Наистина не ми е приятно да се събличам пред други хора, ще ме е срам. За първи път правя такава фотосесия и се притеснявам как ще ме коментират хората после. Казвам ти често, че съм адски изплашен!"
След като каза това, Парк Джунг Мин свали тениската си и се показа, демонстрирайки прекрасната си копринена кожа и слабото си издължено тяло. Тяло, което не е минала през нито една пластична операция и от което струи невероятна харизма, представете си само какво ще го възприемат всички момичета.
"Тази година аз стартирах соловата си активност, отне ми само 2 месеца, за да сваля 12 кг. Първо започнах да внимавам каква въглехидратна храна консумирам. Пиех единствено напитки богати на протеини и ядях само пилешки гърди. Ходех на фитнес всеки ден и на масажи, които стимулират циркулацията на кръвта. В трудните моменти на диетата, когато се фрустрирах си изкарвах всичко на екипа около мен(смях)."
Въпреки упоритата работа стойката му е по-изтънчена, а размерът на панталоните му сега е 29 инча. Променен към по-стилно момче, Парк Джунг Мин е готов тази година да стане най-прегръщаният човек. За да постигне целта си той не ходи на фитнес, а в СПА, за да направи излъчването и визията си по-нежна и съвършена.
"Въпреки че ми се иска да имам мускулесто тяло, моето е такъв тип, че трябва да тренирам много упорито, за да го имам, но най-важното е, че подобна визия няма да върви на имиджа ми. Така че искам да използвам нежността и сексапила, за да победя."
За Парк Джунг Мин най-красивата част от тялото му сa: личното му Аз и ключицата. "Нахакано лично Аз, което върви наперено с прекрасна ключица, не е ли секси?" (Б.ред: Лолипоп: Ключицата - дам, лудо влюбена съм в нея... Красота...)
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/24/2011, 20:16

[quote="Lollipop"]
HOT CHILI PAPER vol. 61
ноември 2010


Преса - Page 4 45890765
Преса - Page 4 88888735
Преса - Page 4 16673343
Преса - Page 4 80339518
Преса - Page 4 42188575
Преса - Page 4 27527541
Преса - Page 4 84514711
Преса - Page 4 89884810

credit: on pic/quote]

Превод ~
Благодарение на: Japanese to Chinese Trans: No.43 Park + Chinese to English Trans: cllslam10.blogspot

Секси харизмата от SS501 - Парк Джунг Мин даде своята пресконференция в Токио на 17 септември миналата година (2010). По време на нея Парк Джунг Мин и неговата агенция обявиха какви са бъдещите му планове. Пресконференцията се дирижираше от Парк Джунг Мин, в една атмосфера изпълнена със смях. Мястото беше изпълнено с Парк Джунг Мин стилът - приятелство, топлина и харизматичност. "Искам да стана най-прегръщаният човек, веднъж като ме прегърнеш, никога да не ме забравиш. Искам да бъда човекът, раздаващ топли прегръдки." Докато говореше за това Парк Джунг Мин беше напълно искрен. А когато репортерите го попитаха кой е идеалът му за момиче, той отвърна: "Тя трябва да бъде достатъчно зряла, за да не се притеснява да бъде или да излиза с момче по-младо от нея. Трябва да има чувство за хумор, да може да разговяря за нещата от живота и да остане с мен до края на живота си. Не съм мъж, който се интересува само от външния вид." Смятаме, че подобен отговор би удовлетворил всички фенове.
В деня на пресконференцията бяха отворени и официалният сайт и фен клуба на парк Джунг Мин за Япония. Освен това Парк Джунг Мин ще направи своето завръщане на корейската сцена и едновременно с това ще участва в японския мюзикъл 'Kuzina' (18/23 ноември 2010). Също така ще последва 2010 PARK JUNG MIN 1st Japan Christmas Special Fanmeeting през декември. За Парк Джунг Мин, който иска да стане най-прегръщаният човек, дали това няма да е възможност да се превърне в такъв? Всъщност Парк Джунг Мин ще се позове на Тайван, за да навлезе в пазара на Китай. Основната цел на Парк Джунг Мин е да научи китайски и той работи здраво за нейното реализиране.

След края на пресконференцията, е наш ред за интервю с Парк Джунг Мин.
Понякога той е духовит, понякога е палав, понякога флиртува, а понякога може да олицетрвори самата безпомощност. Движението на живите му очи, неговата динамична лицева експресия го правят наистина много сладък!След това интервю, ние бяхме напълно убедени в неговата харизматичност,
феновете му със сигурност ще се множат в бъдеще! Това интервю се прави без преводач, Парк Джунг Мин използва перфектния си японски, за да отговаря на въпросите.

Първо искам да питам за целта ти - да станеш най-прегръщания човек. Какво трябва да означава това?
Мин: Да, при миналото ми идване в Япония бях запитан какъв човек искам да стана, това ми направи силно впечатление и отговорих: "Аа, надявам се да стана най-желания за прегръдка човек.", толкова.

Което означава, че ти все още не си номер 1?
Мин: Аа, изглежда, че е така! Следващата ми цел ще бъде по-голяма, да стана глобален номер 1!

Значи искаш да станеш първи в световен мащаб като най-желания за прегръдка мъж, това ще е планът ти, който за колко време ще се реализира?
Мин: До следващата година!

Искаш да кажеш, че за толкова малко време, можеш да накараш хиляди момичета да те прегърнат?
Мин: Няма проблем! Искам да бъда прегръщан! Нямам никакъв проблем да прегърна хиляди, даже милиони хора!

По време на SS501 активността ти беше наричан Секси харизмата, нали?
Мин: Това със Секси харизмата беше само началото, сега искам да стана най-прегръщаното момче.

О... Значи си чувствителен?
Мин: Чувствителен, всъщност съм малко груб, чувствителността е основна!

Как изглеждаш докато спиш?
Мин: Хм... Всъщност изглеждам доста селяшки. (смях) Понякога нося боксерки и много удобна за спане тениска. Понякога нося само боксерки и нишо друго. Не е задължително да е еднакво... наистина е трудно да реша.

Когато се срещна с актьорите от музикъла 'Kuzina', как се почувства?
Мин: Мисля, че ще станем голями приятели. Имам чувството, че всички те са М.

Какво означава това, че те са М?
Мин: Защото аз съм S, ааа! Такива чувства имам. Ще ги заплашвам да ядат истинска храна.

С какво ще ги заплашваш?
Мин: Вие, всичките, по-добре яжте истинска храна!Ако не го направите ще ме видите с очи на убиец, вперени във вас! Просто кажи това, всчики ще започнат да казвах: "Ще ям истинска храна" или "О, това е! Ще ядем!"

Няма ли по-млади от теб?
Мин: Има по-малки от мен, по-стари и на същата възраст. Аз наистина съм по средата.

Всеки ли може да приеме твоя S характер?
Мин: Така мисля, но си зависи от човека.

Ами ако това съм аз?
Мин: Неочаквано Парк Джунг Мин се изправи и погледна в очите репортера/репортерката. Тази неочаквана акция накара репортеката/репортерът да бъде мигновено привлечен от погледа на Парк Джунг Мин.

А... наистина ме шокира. Винаги ли си такъв?
Мин: Да...

С каква цел обикновено те търсят приятелите ти?
Мин: Нямам никакви приятели... (въздишка) никога не съм излизал с екипа на 'Kuzina' (въздишка) наистина съм самотен! Хора, наистина нямам никакви приятели.

Ти наистина умееш да се шегуваш. Говорейки за 'Kuzina', темата е калиграфията, ти какво би ли искал да напишеш?
Мин: ПАРИ (смях) Просто се шегувам. Ако трябва да напиша някаква дума, то бих написал ЛЮБОВ.

Добре ли си в калиграфията?
Мин: Наистина я обичам! Харесвам калиграфията, и често се стремя да пиша красиво и чисто. Учил съм калиграфия в началното училище. По време на уроците пишехме на хангул и китайски.

Твоят учител хвалеше ли те?
Мин: Не.

Изведнъж Джунг Мин неочаквано попита: "името ти е Ah Bu?... А... Малък Бу Бу. Харесвам!

О, аз съм поласкан/а...гледайките се сега, винаги ли Парк Джунг Мин е така весел?
Мин: Да... Щастлив... щастлив!!!

Човек като теб има ли нещо, което да не може да прости?
Мин: Не мога да простя на човек, който ме вбеси наистина. След като съм се вбесил, даже да искам да разгледам нещата от друга гледна точка, не мога, когато успее да погледна и от друга страна, пърчвоначалният ми гняв се разнася и по-късно ще мога да простя на този човек.

Значи ти си от този тип хора, койко като намразят някой си го мразят до края?
Мин: Ако можеш да харесваш, би могъл и да мразиш. Но не съм човек, който би намразил без причина.

Не искам да те виждам ядосан...
Мин: Аз често се ядосвам. Но с толкова стрес, не мога да издържа, но ще кажа на другите: Така че, моля, оставете ме за малко сам на спокойствие. След това ще се оправя.

По време на пресконференцията, когато те попитаха как се справяш със стреса и напрежението, Джунг Мин отговори: "Когато съм ядосан, ще си остана ядосан, ако не съм щастлив, веднага ще избухна, това е
здравословно"

Когато в Корея участва в мюзикала 'Graese', ти имаше същата прическа като Джон Траволта, харесваше ли се така?
Мин: Въздишка...Наистина не се харесвах, за първи път излизах с такава прическа и даже феновете бяха шокирани. Помня първия ден на мюзикала, дадох най-доброто от себе си на сцената в танци и песни. Но чувах тих смях тук и там в публиката, заради прическата беше. Наистина бях смутен!

Абсолютно не би си направил за втори път такава прическа?
Мин: Прическата ми в Love ya беше подобна, но имаше по-модерна визия. Ако е с по-модна визия, няма проблем за мен, но наистина мразех прическата си в 'Graese'.

Каква прическа би искал да имаш?
Мин: Не разделена на път по средата.

Сега ти стартираш със соловите си дейности в Япония, какво ти казаха останалите от SS501, дадоха ли ти някакви препоръки?
Мин: Просто казаха: "Отиваш в Япония! Файтинг!". Само толкова. Утре Бейби Хьонг Джун ще идва в Япония. Ако имам време ще се срещнем.

Какво ще правите след като се срещнете?
Мин: Мисля, че ще иска да го черпя. Хьонг Джун е много стиснат (смях). Не, той наистина обича да харчи пари, но само за себе си.

Значи ледера ви трябва да ви черпи, когато ядете заедно?
Мин: И ледера ни също не ни черпи... (лице сякаш всеки миг ще заплаче)

Добре, когато сте заедно, кой обикновено плаща?
Мин: Неочаквано, но Кю Джонг обикновено е този, който плаща. Но когато става дума за черпене, обикновено това съм аз, Кю Джонг и Лидера. Йонг Сенг и Хьонг Джун са много стиснати!(смях) Те харчат пари само и единствено за себе си. (смях)...

SS501 ще ги има ли?
Мин: Макар че сега всеки си има солова активност, другата година по някое време ще издадем албум заедно. Вече сме говорили с нашите лични агенции, но първо трябва да издадем самостоятелните си албуми.

Албумът, който ще издаваш през ноември, ще бъде в познатия ни стил?
Мин: Все още подбираме песните. Пилотната песен сигурно ще бъде денс. Но лично аз предпочитам баладите. Надявам се да покажа различен стил и визия.

Ти ще танцуваш?
Мин: Разбира се. Ще танцувам динамичен рок танц, нещо напълно различно, ще бъде много енергичен. Още нищо не е уточнено, но ще бъде решено до началото на ноември, ще бъде обявено преди началото на 'Kuzina'.

Говорейки за това, чух, че си бил почти готов да се откажеш от участието си в мюзикъла. Каква причината?
Мин: Не толкова заради натоварения си график, колкото заради това, че изпълненията в мюзикъла са много трудни! Това не е нещо, с което мога да се справя сам. Ти трябва да тренираш отново и отнова, за да излезеш на сцената, което не е никак лесно за никой. Мислех да откажа. Също така се стрхувах, че няма да се разбера с всички. Същото беше, когато участвах в 'Graese'. Тренирахме ужасно много, преди премиерата.

Така че сега си много зает и няма да имаш време да спиш?
Мин: Да! Даже имах възпаление в устата. Сега точно не съм толкова зает, но ще трябва да работя здраво. Файтинг!

Ти все още не си си избрал име за фен клуба... по време на пресконференцията каза, че искаш да го кръстиш: Човекът, който жените искат да прегърнат.
Мин: Шехувах се за това. Все още мисля. 'Kuzina'['Bond's Boys] също не е лошо име, това 'bond' да го има в името, не е никак зле, нали?

Ще изпълниш ли някоя песен на SS501 по време на фен срещата си през ноември?
Мин: В албумите, които сме издали в Япония, наистина има доста хубави песни. По време на участието си мисля да изпълня песни, които не са изпълнявани преди като някои денс песни. Така ще мога да показа секси страната си, готов съм да опитам да се науча.

Искаш да кажеш, че баладите ще останат преобладаващите песни?
Мин: Харесвам ги! Защото мразя да се потя... (смях). Баладите, които харесвам най-много са моите собствени балади. Песента 'Only me', която реализирах в Тайван е песен, на която самият аз съм писал текста. Наистина харесвам тази песен много. Това е песен, която отговаря на моята емоционалност.

Как се чувстваш, когато пееш балади?
Мин: Затварям очи, влагам чувствата си в песента, връщам се във времето, когато съм писал текста на песента.

Последно, можеш ли да ни кажеш какво е секси в теб?
Мин: Да... Какво?? Хм... Дупето ми.

Малко дупе?
Мин: Не просто малко, а наперено!

Репортерът се опитва да покаже с ръка - Така ли?
Мин: Моля те, не описвай с ръка (смях). Малко е гадно... Xiao Bu Bu (името на репортера/ката) Мразя те (смях)

Съжалявам... Какво означава наперен задник?
Мин: Ами наперен задник!

Благодаря ти за интервюто днес!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/24/2011, 21:31

Интересна амбиция има – да стане най-прегръщащия човек. Ами мога само успех да му пожелая и дано успее да се прегърне с милиони хора и дано да имам възможността и аз да съм една от тях. Двоен шок беше за мен като прочетох интервюто първо заради участието му в мюзикъла 'Kuzina' и издаването на нов албум през ноември. Това за заплашването да ядат колегите му от мюзикъла се отнася и за Мин. Той също доста отслабна и трябва да внимава да не се разболее нещо. Заплашването успях да си го представя и чак си се стреснах :D Това, че няма приятели сериозно ли го каза… ами момчетата от SS501 не ги ли счита за аверчета. Колкото до начина на ядосване напълно го разбирам, аз също се ядосвам така. Изкара Сенг и Бебо големи скръндзи, допусках го, но ме изненада да го чуя. Това, че SS501 отново ще се съберат и ще издадът албум заедно догодина по това време наистина ме зарадва, дано да стане. Интересно ми е какво ли име ще даде на фен клуба си, това с bond на него може и добре да му звучи, но нещо на мен не ми се връзва. Както казах новината за новия албум ме шокира… браво, че ще успееш да издадеш 2 албума Мин, браво. А това с напереното дупе направо ме разби. След като го прочетох тръгнах да поразгледам малко снимки на задните му части, но определено не ме впечатлиха и за мен най-секси част си остават очите му.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/24/2011, 21:44

Ди, това е много старо списание... От момета, когато Мин адски много говореше как догодина щели да се съберат. Ако прочетеш нещата с по-късна дата, се усеща как ентусиазмът му е някак понамалял и е започнал да гледа някак по-трезво на нещата... А това за приятелите, по-скоро смятам, че говори, че в Япония няма приятели, а не че няма такива по принцип... А за албумът - нем, няма да издава в близко бъдеще напълно нов албум, съжалявам за объркването, списанието наистина е много старо, сега му пуснаха превод на английски и сега го пускам и аз... Определено има доста интересни неща, интервюто ми харесва, истински ми харесва... Няма ги обичайните неща, които си писал и преписвал до полудяване...
През цялото време си го представях как се цупи, въздиша, смее... Джунг Мин-а е изключително експресивен... Преса - Page 4 688934

Благодаря ти, за дългия коментар и за вниманието! Преса - Page 4 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/24/2011, 21:45

KBOOM ~ май 2011

Преса - Page 4 Img0006za
Преса - Page 4 Img0007kl

credit: blog.daum/ yuka_ss918
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/24/2011, 22:09

Лоли, удоволствието да го изчета беше изцяло мое. Доста се забавлявах с това интервю, по-разнообразно е и интересно. Няма ли да има нов албум - явно пак съм в грешка Преса - Page 4 475896
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/25/2011, 09:05

ХАХАХАХАХАХА много се забавлявах с това интервю,нищо че е старичко. Сигурна съм,че желанието му да стане най-прегръщания човек в глобален аспект ще се осъществи,ние ще му помогнем! Как му се скараха да яде истинска храна,точно така Мин яж истинска храна,че като гледам скоро може да изчезнеш,тревожим се,ти отслабна толкова драстично Преса - Page 4 84533 Определено Мин предпочита нуни, Мин вземи нашата Нуна!!!!! Преса - Page 4 281189 Бейби бил стиснат Преса - Page 4 593930 Хахаха Бебоо защо така? Аз ли трябва да плащам сметката? Преса - Page 4 593930 Дано мюзикъла да има голям успех,явно за да му харесва това bond има някакъв смисъл,който ние не знаем или може би му харесва филма Агент 007 и персонажа Джеймс Бонд Преса - Page 4 593930 Оххх,аз все още си се надявам за този албум на SS501 :) Много се смях с това "наперено дупе" Преса - Page 4 753807 Мин издаде първият си албум,а съвсемс коро ще излезе и втория,толкова съм горда с него,браво на нашето момче Преса - Page 4 539700 Преса - Page 4 459100
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/27/2011, 15:38

ARENA 37'C

Преса - Page 4 Ec40452b6a8a84049922eda
Преса - Page 4 F617398f6c2f217cc75cc3a
Преса - Page 4 6da0ae3ccc00a6e1d1a2d3a
Преса - Page 4 F617398f6cd1217cc75cc3a

credit: ameblo.jp/ss501jungmin

PS-Какво става, Жужу? За какъв коментар говориш? Преса - Page 4 5321
Иначе за Мин и това, че Бебо бил стиснат, аз му вярвам... Като зная колко пословично стиснати са всички корейци... Преса - Page 4 44536
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/27/2011, 15:51

Оллееее смотан интернет Преса - Page 4 234593 Днес не ми показваше коментара ми относно интервюто на Мин :( Лоли би ли изтрила втория коментар :( Извинявам се за недоразумението :(
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/28/2011, 21:06

Преса - Page 4 Pjm2
Преса - Page 4 Pjm1

Park Jung Min за списание U-weekly

Няма значение дали става дума за раздаване на автографи или за фен среща, Парк Джунг Мин винаги дава на своите фенове най-доброто от себе си.Не само разкрива на феновете си, красотата си, дарява ги най-прелестната си усмивка, но също така им позволява да се докоснат до него, като се ръкува с тях, слага си ръката на рамото им, прави 'пет' с тях, лично ги храни с торта или им подарява 'любовна' прегръдка. Знаейки, че Джунг Мин е роден в годината на заека, много от феновете му подариха зайчета.
Местни и международни фен клубове му бяха изпратили цветя с поздрави.
По време на фен срещата, Джунг Мин изпя специално на Lee Hom 'Forever Love'. Гласът му накара Грийн пиас да настръхнат. С прякора си 'Секси харизма' той учи феновете си как да танцуват на 'Not Alone' и направи един секси завършек на песента. Феновете имаха възможност да напишат своите въпроси и да ги оставят на специално пригодена за това дъска. Няколко щастливки, чиито въпроси бяха избрани, имаха шанса да се снимат самостоятелно с Джунг Мин.
Феновете помогнаха на Джунг Мин да отпразнува рождения си ден предварително. Освен излъчването на специален видеоклип направен от сингапурските Трипъл Ес, имаше и торта приготвена отново от тях, върху която имаше сложена фигурка на Джунг Мин. Когато той зърна копието си,
първоначалната му реакция беше да се пошегува, че е мн дебела. Виждайки невероятна подкрепа от своите фенове, Джунг Мин сподели, че е бил истински трогнат. Водещият Кен отрони няколко сълзи дори.
На последно място, Парк Джунг Мин обеща на феновете си, че се върне в Сингапур отново и ще работи упорито, за да прави още по-добра музика за
тях.
Преди интервюто, нормално като за всяка корейска звезда, репортерите трябва да предостявят въпросите си на организаторите, за да бъдат одобрени. След проверката за никой не беше изненада, че въпросите бяха редуцирани на половина. Въпроси, касаещи SS501, бяха обявени за чувствителна точка и отхвърлени. Дори въпроси свързани с посещениято на Джунг Мин на снимачната площадка на клипа на Хьонг Джун също не бяха одобрени.
Единствено експресията на Джунг Мин по време на пресконференцията беше онова, което накара репортерите да си помислят, че той не е като другите корейски звезди. Като репортер не очаквах, че за около 13 минути интервю, той ще отговаря по-резирвирано, от очакванията на журналистите.

"Това е начинът да благодаря на феновете си заради това, че всеки от тях дойде да ме види лично и да ме подкрепи. Обикновено съм пълен с енергия, има и моменти, когато се чувствам тъжен, но през повечето време съм щастлив."

Когато си бил част от група, там е имало още четирима и ти винаги си можел да си починеш малко. Сега обаче, когато си сам, не се ли чувстваш уморен, защото трябва да правиш всичко сам?

"Обикновено не мисля за това или се опитвам да не мисля за него. Вместо това ще дам най-доброто от себе си, за да завърша започнатата работа."

Използвайки прости думи, той бързо сподели как запазва енергията си, след като репортера продължи с тези си въпроси - ходи на масаж или на сауна, за да релаксира от стреса.

След като беше помолен да сподели мислите си относно това, че първи пусна самостоятелен албум от групата, Джунг Мин отвърна, че понеже е бил първият се е чувствал стресиран.

"Когато започнах с промоцията, бях малко нервен, но най-важното нещо беше да направя албум в рамките на възможностите си и да имам пълно доверие в себе си."

Той също така допълни, че не може вечно да се представя като член на група, за да развива кариерата си.

"Да започна сам не е само въпрос на себеувереност, това е и начин да развивам себе си като артист. Не мога просто да съм част от група, време е също така да продължа напред и да открия истинската си същност."

Макар това да беше последният въпрос, когато беше попитан за разликата между Парк Джунг Мин на екран и Парк Джунг Мин извън кадър, той отвърна:

"Дали съм на екран или извън кадър аз съм си един и същ..."

Репортерът веднага продължи с въпрос: "Отново си момче цвете?", неразбрал добре репортерът и помислил си, че го хвали, Парк Джунг Мин веднага приятелски се усмихна с думите: "Благодаря", оставяйки репортера само да поклати с глава.

Макар интервюто да не мина толкова добре колкото пресконференцията, точно преди репортерът да си тръгне, Джунг Мин каза, че си е забравил записващото устройство, той веднага го взе и каза на китайски: "Ваше е, нали?". Това накара репортера да му даде още няколко точки в полза на това, че Джунг Мин е чувствителен и внимателен.

Макар че би било по-добре неговите отговори да бяха по-детайлни, с повече примери и информация, а не просто набързо и кратко отговаряне на въпросите, така щеше да остави по-дълбоко впечатления у интервюиращия го.

Chinese to English Trans: goodwind94 @SGTripleS + cllslam10.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/29/2011, 19:31

Mnet PROGRAM GUIDE 4

Преса - Page 4 1de4b9a90a194bdd4610642
Преса - Page 4 4ec2ccf41d1eb3d4b801a02
Преса - Page 4 Eddbbb06fae56db137d1222

credit: ameblo.jp/ss501jungmin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/30/2011, 20:54

InStyle Weddings

Преса - Page 4 135ee
Преса - Page 4 217ck
Преса - Page 4 313df
Преса - Page 4 411uc
Преса - Page 4 99467663
Преса - Page 4 78274949

Хм... Само толкова ли питам аз... Очаквах някаква фотосесия от най-малко 10 листа... А то какво... Всички снимки ни ги пуснаха предварително и на финал никаква изнеднада... Мн приказки и малко снимки... Преса - Page 4 911361
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime3/31/2011, 15:54

Искам ощееееееееееееееееее снимки,толкова са хубави и нежни,защо са толкова малко? Преса - Page 4 801332
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime4/7/2011, 17:37

Отново Мин на корицата, това не може да е истина... Мн съм щастлива и вече нямам търпение да видя всичко останало... Преса - Page 4 918427

Trendy ~ vol.22

Преса - Page 4 Aaadefb8ed096f61acafd5c
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime4/11/2011, 21:35

Миск превод на въпроси и отговори от: haruhana & cool-up
Преводът беше възможен благодарение на:
Chinese translation/Edit: 曹治愈, pation & 三宝 @ No. 43 Park
English translation: rainaftershine.wordpress

Каква модна линия харесваш в женската мода?
Харесвам дънки и ежедневна линия... но смятам, че ситуацията е най-важна
(времето, мястото, моментът).


Какво си купи последно?
Дрехи. Напоследък харесвам вълнени и плетени неща, когато видя нещо,
което ми харесва, ще кажа на продавачката:
"Моля ви, дайте ми едно от онова". Приятелите ми биха казали:
"Джунг Мин е наистина богат."


Какво те засрами за последно?
Мениджърът ми влезе в класация за момче цвете.

Много натоварен график имал ли си наскоро?
Пътуването ми до Япония сега.

Какво прави, когато беше във ваканция?
Няма ваканция за мен.

Какво си купи за последно, от което не беше доволен после?
Лаптоп.

Нещо, което привлече вниманието ти за последно?
Ключицата. (смях)

Японска дума, която последна научи?
Ключица.

Дума, на китайски, която научи последна?
Моля ви, не ме забравяйте! - нещо такова.

Защо гледаш зайци в магазина си?
Защото съм роден в годината на заека и хората често ми казват, че приличам
на заек в лицето, а и може би душата ми е на зайче...


Какво си купи за последно и беше доволен от него?
Чанта и обувки.

Какво те разсмя за последно?
Бях така зает, че като че нямаше на какво да се смея.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime4/13/2011, 12:45

Trendy ~ vol.22

Преса - Page 4 3709a86c837dc8a7f636541
Преса - Page 4 6b0bcd1384254dadae51331
Преса - Page 4 6b62ca1f380bd75ec83d6d1
Преса - Page 4 7cb5fb11112b862ddbb4bd1
Преса - Page 4 5ff7b37638b7d56f0dd7da1
Преса - Page 4 9debdaf10d1ed00e242df21
Преса - Page 4 1de4b9a99d25c2dc4610641
Преса - Page 4 7e1f401eae17ff1d21a4e91
Преса - Page 4 908437a076ea3de6ca130c1
Преса - Page 4 1dedb0d6aeb5610fcdbf1a1
Преса - Page 4 E4dc1c384f1208cea8018e1
Преса - Page 4 C69f0100d5c3ba8663d9861
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Преса - Page 4 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 15Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-