Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime9/7/2010, 15:34

First topic message reminder :

В септемврийския брой на Figure Magazine Radio има публикувана статия за Jun DJ (озаглавена "Музиката ме извисява"), както и изключително забавни негови снимки в студиото на Music High.
Медийни изяви - Page 2 51304491 Медийни изяви - Page 2 29770487 Медийни изяви - Page 2 70504543 Медийни изяви - Page 2 66015815

Credit: Pretty Boy + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 18:01

Хм... Значи днес ще да е било излъчено... О, много ми се иска да го гледам! Сигурна съм, че много ще ми хареса... Медийни изяви - Page 2 918427
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 20:30

Байби доста се развива браво на него върви все нагоре, това се иска. С Чоко са толкова сладки изглеждат като момченце с кученцето си както ти каза нуна и на мен много ми се гледа това предаване дано да имамем възможност да го видим.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 20:50

Бъди сигурна, че ще го гледаме в най-скоро време... Според мен е въпрос на време да го ъплоуднат... А от друга страна, при добър късмет, и някой ще го преведе на английски, та ще можем и да го разберем... Много ми е интересно това предаване... Колко ли е дълго? Медийни изяви - Page 2 665619


Последната промяна е направена от Lollipop на 10/1/2010, 21:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 20:53

Дерзай, mishel! Медийни изяви - Page 2 3647 Предаването е качено в Интернет.
Срещата на Джун и Чоко по SBS E!TV "E! Staр Кorea" [01.10.2010]

Credit:Only Jun
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 21:20

Ама тя е като дяволче, бе... Мирна и в ръцете му не може да стои Медийни изяви - Page 2 918427 Медийни изяви - Page 2 918427 И никакъв номер не е научила... Той беше така отчаян с нейното нежелание да му съдейства... След като и мама опита да я склони към седействия и тя май не пожела и на нея да отвърне... Беше така нетърпелива... Сладурани са и двамата! Медийни изяви - Page 2 370170
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 21:33

BlueRose много са сладкии очите ми изтекоха направо, най ми харесаха докато Джун подаваше ръка на Чоко и тя му отвръщаше малко несигурна и особено накрая когато се буташе в него и после той я храни, благодаря за клипа цяло злато си!
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 21:41

Злато, злато, ама ще трябва и да ме почерпиш.Медийни изяви - Page 2 845121 Шегичка. Радвам се, че и на вас , момичета, ви харесва видеото. Усещането да споделиш с някого нещо, което те кара да се усмихваш; да знаеш, че и друг човек има същите интереси като твоите, е прекрасно.
Голям къдрев дявол е Чоко.Медийни изяви - Page 2 918427 С толкова внимание около себе си, че и камери. Като добавим и парка с многото зеленина, алеи, хора, звуци... как да е мирна?Медийни изяви - Page 2 216155 Ще я кара Джуни да сяда и да дава лапичка. Медийни изяви - Page 2 3647 Айде, бЕгай!
Отново за телевизия SBS. Репортажът този път е за звездните братя Ким, с английски субтитри.
(eng subs) Kim Hyung Jun и Kim Ki Bum по SBS E!News [24.09.2010]

English subtitles: Only Jun
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 23:00

Ще черпя защо не само казваш и готово:Д. Ама наистина страшно много си приличат тия двамата всякаш са близнаци и бузки, и усмивка, и очички, и всичко като две капки вода. Вярно е и че се различават ама и същевременно много си приличат.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/4/2010, 09:56

(eng subs) Срещата на Джун и Чоко по E!News Korea [01.10.2010]

Credit: reena29shadow @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/5/2010, 09:50

Ким Хьонг Джун в Hello TV Magazine през октомври


В октомврийския брой на списание Hello TV ще бъдат публикувани специални снимки на Джуни и интервю. Момичетата от един сайт обещаха превод на английски. Ако спазят думата си, ще пуснем материала и тук (естествено, на български). Очаквайте подробности по темата! На снимките Хьонг Джун изглежда умопомрачително. Медийни изяви - Page 2 534932
Медийни изяви - Page 2 72472871
Медийни изяви - Page 2 15993844
Credit: http://news.nate.com/view/20101005n18696
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/6/2010, 09:54

Fans Magazine October 2010 Issue
Медийни изяви - Page 2 11705581
Медийни изяви - Page 2 14426837Медийни изяви - Page 2 11307380Медийни изяви - Page 2 12323793Медийни изяви - Page 2 20189185Медийни изяви - Page 2 20403733Медийни изяви - Page 2 77813993Медийни изяви - Page 2 80203113
Credit: annieyang + crazy501 +ss501 baidu bar
П.П.: В октомврийския брой на списание Fans на корицата е Бебо. Медийни изяви - Page 2 764679 Има статия за него и снимки. И тройна доза SS501. Медийни изяви - Page 2 845121 В изданието освен Джуни ви се усмихват Хьон Джунг и Мин.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/7/2010, 16:50

Jun on Taiwan’s Fans Magazine October 2010 Issue [превод]

Ексклузивно интервю! Ким Хьонг Джун - корейският боец
Медийни изяви - Page 2 30898653
Мъжът, принадлежащ на есента
Медийни изяви - Page 2 66080541
Мина дълго време, откакто последно видяхме Бебето на SS501 Ким Хьонг Джун. След като се присъедини към нова агенция, той активно разширява промоционалната си дейност в чужбина. Първо, през август отлетя за Сингапур за соловата си фен среща, а през септември летя до Япония като специален гост на откриването на фен срещата на Song Seung Heon, получавайки изключително топъл прием от почитателите в чужбина. Когато редакторът на списанието го интервюира, Хьонг Джун спомена също за последните си планове за работа. Освен приемането на предложението да бъде водещ на телевизионно шоу, в близко бъдеще той ще се срещне с всеки и като актьор. Така че, моля, всички очаквайте с нетърпение актьорската му игра! Освен това, той сподели единствено с нас радостта от факта, че е DJ и интересни случки с него и брат му Ки Бум! Мъжът на есента и корейският боец... Ким Хьонг Джун, сега!
Медийни изяви - Page 2 12760695

Доклад за последните новини лично
Медийни изяви - Page 2 58824636
Най-напред, поздрави, моля те, тайванските си фенове, които винаги са били загрижени за SS501 и Hyung Jun, силно и убедително.~ Трябва да го направиш със сила! Наистина липсваш на всички.~
Здравейте, тайвански читатели на FANS! Аз съм Ким Хьонг Джун от SS501. Не предполагах, че ще бъда на корицата на октомврийския брой. За мен е истинска чест и съм щастлив да се срещна с всички по този начин. Наскоро преминах в нова агенция и се надявам всички да продължите да подкрепяте SS501 и Хьонг Джун!
Последни професионални планове и актуализирана информация за живота ти?
Наскоро проведох солова фен среща в Сингапур, с около 3 000 човека, и съм наистина щастлив. Неотдавна бях в Япония за участие във фен срещата на Song Seung Heon сънбе. Посещението ми като корейски певец, откриващ фен срещата и представящ се на сцена пред повече от 10 000 японски фена, е част от моята солова дейност в чужбина. Да застанеш на сцената и да се срещнеш с почитателите е наистина много приятно. В бъдеще, отделно от срещите с всички като Ким Хьонг Джун от SS501, ще стъпя на сцената и като актьор. Освен това ще издам и соло албум. В момента съм водещ на шоуто "Midnight Idols". През този период, бих желал всички да видят различната страна на Ким Хьонг Джун! Искам да се срещна с феновете чрез различни средства и се надявам те нетърпеливо да очакват възможността за среща с мен. Прекарвам времето си ползотворно. Усъвършенствам актьорските си умения, докато работя като DJ.
В новата мениджърска компания има много опитни актьори. На кого Хьонг Джун се възхищава най-много? А в актьорската индустрия има ли някой, на когото се възхищаваш?
В новата агенция, S-Plus Entertainment, е актьорът Kang Ji Hwan и аз обикновено гледам как сънбе работи. Неотдавна изгледах драмата "Coffee House", в която главен актьор е Kang Ji Hwan. Атьорските умения на сънбе са отлични, но в тази драма изигра блестящо героя си. Сънбе ще участва и в мюзикъла "Кофеин" в Япония. Това ме кара да го уважавам още повече. В бъдеще, ще се представя пред вас като актьор. Kang сънбе ми даде много съвети и подкрепа, което засили доверието ми към него. Освен на Kang Ji Hwan сънбе, се възхищавам на So Ji Sub, Jang Dong Gun, Song Seung Heon. Ще се трудя упорито занапред, с надеждата да работя заедно с тях. (смее се)
Медийни изяви - Page 2 28513594
Хьонг Джун прие предизвикателството да участва в мюзикъл. Моля те, представи характера, който играеш, както и какви са твоите мисли, участвайки за първи път в мюзикъл?
Преди края на годината ще се представя в "Кофеин". Това е моето първо участие в мюзикъл и съм човекът, които трябва да изиграе две роли. Този мюзикъл е романтична история за неразумна бариста и много внимателен сервитьор. В сюжета през деня съм джентълменът Ji Man, а през нощта се превръщам в сервитьора Jung Min. В мюзикъла трябва да покажа пеене, танци и актьорски умения. Освен това е първото ми участие в мюзикъл, а трябва да изиграя две роли. Чувствам малко напрежение, но ще работя усърдно, за да пресъздам добре двата характера. Това е първата ми стъпка към превръщането ми в актьор и аз прилежно се уча, така че всички, моля ви, очаквайте представянето ми!
Има ли разлика между това да стоиш на сцената като певец и актьор?
Мм.~ Да поговорим за разликата да си на сцена като певец и актьор ... Когато застана на сцената като певец, аз съм член на SS501, защото ние петимата стоим заедно на сцената. Така че, не се чувствам уплашен или нервен. Това е най-добрата част от усещането да си певец. Дори да не стъпя официално на сцена като музикален актьор, заедно с женската роля, трябва да въведа публиката в историята. Само мисълта за това е достатъчна да ме накара да съм страшно нервен!

Профил на Ким Хьонг Джун
Медийни изяви - Page 2 87991705

Рождена дата: 3 август 1987 година
Ръст / тегло: 181 cm / 66 kg
Кръвна група: 0
Хоби: Игри, работа, фитнес, музика
Специални умения: Плуване, танци

Медийни изяви - Page 2 81117555
Завинаги (доживот) SS501

В SS501 Ким Хьонг Джун е най-младия в групата, но вкъщи е най-големия. Кое предпочиташ, да си най-малкия или най-големия? Характерът на Хьонг Джун е по-близък до този на най-малкия или на най-големия?
Вкъщи аз съм най-големия брат, а в SS501 съм най-младия, но всъщност не категоризирам умишлено моите роли. Просто се държа естествено. Ако трябва да избера една от двете роли, ще предприема съответното действие с оглед на ситуацията и ще избера ролята, в която се налага да вляза. Понякога трябва да се държа като по-големия брат, но има моменти, в които трябва да действам като най-младия. Всъщност, тъй като навън съм най-младия, а у дома най-големия, това ми дава възможност да експериментирам и да влизам в едната или другата роля. Например, по време на дейности на SS501, аз съм в състояние да разбера чувствата на Лидера и защото в SS501 съм най-младия, мога да разбера някои чувства и мисли на моя брат (Ки Бум).
Въпреки, че членовете на SS501 вече не принадлежат към една и съща агенция, тайванските фенове са много загрижени. Макар сега всеки от вас да е зает със собствената си активност, поддържате ли контакт?
В рамките на SS501 има членове, които вече имат нови агенции, а има някои, които предстои да вземат решение относно бъдещите си планове, но дори и всичките петима да принадлежим към различни агенции, ние все още сме SS501. Мисля, че в близко бъдеще петимата можем да се съберем заедно. Сега често поддържам контакт с тях в туитър или по телефона. Тъй като Хьон Джунг хьон все още снима "Playful Kiss", ние ще гледаме драмата и ще продължим да го подкрепяме. Скоро говорих с Хьон Джунг хьон по телефона и той ми каза, че заради снимките на драмата е много зает напоследък. Въпреки хората да казват, че заради това, че не се срещаме за известно време, нашите сърца ще се отчуждят, ние - SS501 - дори и да не можем да се срещаме често, сърцата ни ще станат по-близки! Макар всички да сме заети, все още сме много загрижени един за друг и ще поддържаме контакт често. (смее се)
Двамата братя са много красиви
В развлекателния бизнес, двамата красиви братя Хьонг Джун и Ки Бум имат ли сходен вкус за дрехи?
Въпреки, че моите възприятия и тези на Ки Бум са много сходни, но разликата в стила на обличане е голяма. Аз харесвам простите, изчистени модели, удобните стилове, но моят по-малък брат Ки Бум е моя противоположност. Той предпочита по-дивия стил. Вземете например избора на дънки. Аз предпочитам такива дънки, с които се чувствам удобно като ги обуя, но Ки Бум обръща повече внимание на дънки със специални мотиви, стил или дизайн. (смее се)
Двамата носите ли си взаимно дрехите (един на друг)?
Като истински братя и ние често обличаме дрехите на другия. Имаше случай, в който трябваше да присъствам на сватбата на един мой приятел, но в бързината по погрешка облякох ризата на Ки Бум без да знам и чак на сватбата разбрах, че ризата ми е прекалено стегната (опъната). За щастие, държах се нормално на церемонията и тясната риза не ми създаде никакви проблеми, но този инцидент остана дълбоко запечатан в съзнанието ми. (смее се) Всъщност, аз имам много интересни случки с брат ми Ки Бум. Следващият път, ако има възможност, ще ги разкажа на читателите на FANS!
Идеалът на Хьонг Джун и Ки Бум за жена сходен ли е?
Идеалният партньор на братята всъщност не е еднакъв. Предпочитам по-женствени момичета, които винаги носят женски дрехи. Ки Бум предпочита зрели, секси и щедри момичета.
Ако двамата си падате по едно и също момиче, как Хьонг Джун, като по-голям брат, ще разреши случая?
Мм ... Ако и двамата си падаме по едно и също момиче? Това е наистина добър въпрос. Както признах по-рано, вкусът ни към сексуалните партньори е доста различен, така че рядко бихме харесали едно и също момиче. Ако това все пак се случи, въпреки че би ми било много трудно да се откажа, мисля че кръвните връзки са по-важни, нали? Така че, ако действително има подобен случай, ще помисля за брат ми и ще се откажа от другия човек.

Медийни изяви - Page 2 56438570
Есента идва

След горещото лято, идва есента! Кои места Хьонг Джун счита за най-подходящи, при посещение на Корея през есента?
Ако искате напълно да се потопите в есенната атмосфера, мисля че Корея е най-подходящото място. Има много забележителности, наистина е красиво! Освен да се насладите на хубавите забележителности, елата и да поздравите мен, Хьонг Джун! Ако го направите, ще бъде страхотно! Хаха.~ Ще ви чакам всички да дойдете в Корея!~ Аз съм човекът на есента и корейския боец… Kim Hyung Jun … Хахаха!
★Преди предаването за печат на тази статия бе обявено, че Хьонг Джун ще проведе "Аз съм Ким Хьонг Джун от SS501! Тайванска фен среща" на 24 октомври (неделя) в тайванския NUS Sports Center. За повече информация посетете Warner Online Store http://www.warnermusic.com.tw/store
Да си DJ е наистина готино

Много тайвански почитатели слушат "Kim Hyung Jun’s Music High" чрез Интернет. Като DJ, Хьонг Джун е широко обсъждан и обсипан с любовта на феновете. Ще споделиш ли с нас опита си като DJ и насладата да бъдеш такъв?
Първоначално, когато започнах да водя "Kim Hyung Jun’s Music High", възприемах това просто като работа. Но с течение на времето, започнах да споделям моите болки и радости със слушателите. Разбрах, че има много слушатели, които споделят преживявания или тревоги като мен, чрез шоуто. Така ние си взаимодействаме, даваме си един на друг подкрепа. Чрез този процес, аз се чувствам много щастлив. Те могат да усетят моето присъствие така, както аз тяхното. Смятам, че е страхотно, че мога да бъда водещ на такава програма.
За времето, през което си домакин на това шоу, има ли специална случка, която ще остане незабравима?
Откакто съм започнал да водя шоуто, всичко от началото до края на всяко предаване е един незабравим спомен за мен. За мен всяка минута и всяка секунда от "Kim Hyung Jun’s Music High" е важна. Ако наистина трябва да отбележа нещо, което се е случило скоро и е незабравимо, това е загубата на Park Yong Ha хьонг, който ми беше толкова близък - като истински брат. След като присъствах на погребението, трябваше да отида в студиото и да водя шоуто. Плаках на няколко пъти. Дори и сега, когато мисля за това и ми става много тъжно.
В 2 през нощта, докато водиш "Kim Hyung Jun’s Music High", ако слушател каже, че той/ тя не се чувства добре заради любов, какви песни ще пуснеш за него/ нея?
Ако слушател, който чувства любовна мъка, се обади и иска да посвети песен на някого, и ако това е разрешено него ден, ще избера песни, които мисля, че са най-подходящи за слушане от него/ нея и той/ тя ще трябва да се съгласи мисля (смее се), че това е форма на утеха. Ако попадна на такъв слушател, бих пуснал "Mars Men Venus Women" или други песни, които са изпълнени с надежда или ти става леко на сърцето, докато ги слушаш.
Ако слушател иска да предложи брак на дългогодишната си приятелка, с какъв тип песни би му помогнал?
Човек, който иска да предложи на гаджето си... Mм~ мисля, че е по-добре за слушателите да изберат своя собствена песен, хахаха ~ само се шегувам! Ако се нуждаят от песни за признание на любовта, ще избера поп песни. Днес ще бъда зает да търся песни, така че моля редактора следващия път отново да ми зададе този въпрос! Следващият път сериозно ще избера песен и ще кажа на всички!
Credit: annieyang + crazy501 +ss501 baidu bar
English translate: Only Jun
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/9/2010, 12:05

[Scans] Hello TV Magazine October Issue
Медийни изяви - Page 2 84492087
Медийни изяви - Page 2 23hn
Медийни изяви - Page 2 31hr
Медийни изяви - Page 2 41h
Credit: http://www.soonsoobeauty.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/9/2010, 15:05

Йееее! Най-сетне се имаме и сканчета от списанието. Снимките не са изненада, вече сме ги виждали, но качеството на любимата ми е перфектно... Сложили са я на цяла страница, така че мога да се надявам да има добра резолюция за плакат... Медийни изяви - Page 2 3647
Ай, сега ако излезе и превод, BlueRose, ще има повече работа от всеки друг път... Медийни изяви - Page 2 172852
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/18/2010, 16:14

[Scans] Midnight Idol in Hello Magazine October 2010 Issue
Медийни изяви - Page 2 Hellotvoct1 Медийни изяви - Page 2 Hellotvoct2
Credit: http://www.soonsoobeauty.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/22/2010, 06:30

(eng subs) Интервю с Джун за тайванския Channel [V], снимано в Корея [21.10.2010]

Credit: smilejuhan @ YT
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/22/2010, 09:33

Хьонг Джун на страниците на Metro Seoul
Медийни изяви - Page 2 Metrolseoul
Credit: Metro Seoul
Reposted by: 키위 (Kiwi) from Prettyboy (kimhyungjun.kr)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/22/2010, 15:35

Писмо на Джун до Yona School - SBS Hope TV [22.10.2010]

Credit: hyungjunangel @ YT

За тази една минута ми се късаше сърцето. Кратко видео и силни емоции. Отрицателни, за съжаление. Бебо плаче. Медийни изяви - Page 2 801332 С него и аз. Много тъжна гледка е да видиш сълзите му. Толкова е чувствителен. Липсва му Йонг Ха, скъп приятел. Той ще продължава да живее в сърцата на всички. Добрите хора бързо си отиват.
П.П.: Днес, на 62-годишна възраст почина бащата на Park Yong Ha от рак на стомаха.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/23/2010, 19:33

Hyung Jun и Park Sang Min в The Muzit по TrendE [Preview]

Credit: baidu

П.П.: Предаването ще се излъчи следващата седмица.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/27/2010, 18:43

(eng subs) Писмо на Джун до Yona School - SBS Hope TV [22.10.2010]

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/28/2010, 16:49

Джун гостува в шоуто на Park So Hyun "Love Game" по SBS Power FM Radio [27.10.2010]

Вчера радиопредаването "Love Game" стана на 2 години. DJ Джун писа туит-че на колежката си, за да я поздрави, снима се с нея и тортата (публикувахме снимката тук), а освен това - беше гост в празничното издание на "Love Game", което бе с видео излъчване, така че да се порадваме на Бебо. Медийни изяви - Page 2 534932

Credit: mangosorbet @ YT / colorful-nim @ Prettyboy

П.П.: Припомням, че преди няколко месеца Хьонг Джун отново гостува на Park So Hyun. Тогава също имаше отворена уеб камера в студиото.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/29/2010, 16:10

Интервю с Джун за тайванския Channel [V], снимано в Корея - част 2 [29.10.2010]

Credit: smilejuhan @ YT

П.П.: В спойлера ви припомням първата част. Очаквайте скоро английски субтитри и на втора част, благодарение на Only Jun.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/30/2010, 06:55

(eng subs) Интервю с Джун за тайванския Channel [V], снимано в Корея - част 2 [29.10.2010]

Credit: smilejuhan @ YT
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/30/2010, 12:55

[Звездно интервю] Ким Хьонг Джун - любопитен за отзивите за актьорската си игра
Медийни изяви - Page 2 516q
"Тъй като това е мюзикъл, аз съм много притеснен. За щастие, репетициите си струваха. Тези дни съм по-спокоен."
За първи път стъпва на музикалната сцена. Но вече вниква в природата на мюзикълите. Макар песните да са много важни, трябва да си съсредоточен и върху ритъма, актьорството и изразяването на емоциите. Неговото притеснение е "как да предам моите чувства на публиката, която седи в залата. Наистина очаквам с нетърпение това." Ким Хьонг Джун постепенно израстна и вече се превърна в актьор.
От 24 ноември той ще приеме мюзикълът "Cafe In" като специално предизвикателство. Мюзикълът е територия, която принадлежи не на певците, а на актьорите. Заради участието на Хьонг Джун в мюзикъла, капацитетът на залата се е увеличил от 300 на 600 места. "Ако кажа, че няма психологическо натоварване, ще излъжа." Въпреки, че се потопи в репетициите на мюзикъла преди почти два месеца, рано или късно, той ще трябва да излезе на сцената. Затова ще сравни своето изпълнение с японската версия на "Cafe In", в която участва продуцентът на мюзикъла, който е и негов учител в същата агенция, Kang Ji Hwan.
"Фонацията на мюзикъла е наистина трудна. Имам много притеснения. Мисля, че трябва да направя нещата по свой собствен стил. Чувствата между двама влюбени са нещо съвсем естествено. Надявам се да пея добре с моя колега, като че ли ние просто пеем песни."
Ким Хьонг Джун казва: "Публиката е точно пред мен и те могат да забележат всичко. Това е едно наистина много различно преживяване. Моите изражения и всички други дребни детайли ще са в центъра на всичко." За това продължително представление той прекара дълги часове всеки ден контролирайки тялото си, упражнявайки се редовно. Преди да излезе на музикалната сцена, той участва в различни събития.
"Чувството е същото, както когато работя за SS501. Жънеш това, което си посял. Влагам всичките си усилия в мюзикъла и се надявам на добри резултати. Ще се чувствате добре, защото печелите толкова, колкото сте вложили. Сега мога да въздъхна с облекчение и да правя това, което ми доставя удоволствие."
Амбициите на Ким Хьонг Джун започват да се реализират. Неговата мотивация е да се изявява и като актьор, освен като певец. Имайки дейности като част от SS501, той иска да поеме предизвикателството и да се докаже в различни области, като участия в мюзикъли и драми.
"За мен SS501 е най-хубавото нещо. За щастие, в началото на следващата година ще имаме шанса всички членове да се съберем заедно. С нетърпение чакам това. Въпреки, че в момента се занимавам само със солова дейност, винаги ще вярвам, че SS501 са моите корени."
Изразът, че Ким Хьонг Джун пришпорва себе си може да се види на сайта с интервюто. "Винаги трябва да се виждат нещата до края." Той сподели, че никога няма да забрави този израз дори, когато се наслаждава на това, което прави.
Credit: Sports Hankook
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime10/30/2010, 18:40

Един неформален разговор с Джун за Sports Khan. Английски превод - Only Jun (kimhyungjun.net).

Откровеното интервю
Медийни изяви - Page 2 29043935
Ким Хьонг Джун от SS501, които се опитва да развие своя солова кариера, виждайки репортера го поздрави радостно с "Hey, Brother." Причината, поради която не е имало нервност, въпреки че това е първата им среща, стана ясна по време на интервюто.
△ Не е ли стресиращо да започнеш соло кариера? Ако трябва да съм честен, има разочарования и по време на груповата активност. Заради начина, по който нещата се казват, или заради деликатните ситуации, като например "кой може първи да сграбчи благоприятната възможност", тогава трябва да правиш компромиси или да се откажеш, въпреки че всеки от нас има своя собствена програма. Това не означава, че не харесвам груповите занимания, но сега имам възможността да правя нещата, които искам да правя, така че е нормално да съм още по-развълнуван.
△ Какво ще се случи с дейността на SS501? Ние абсолютно не сме се разпаднали. Просто сега членовете искат да развиват своите собствени способности и таланти в различни области. Макар да принадлежим към различни агенции, ние ще си помагаме един на друг и ще дадем най-голямата си подкрепа един на друг. Агенциите вече обещаха разбиране и подкрепа, ако SS501 се събере отново. Преди да станем на 30 год., ние със сигурност ще стигнем целта си да получим Daesung Award. Плановете на членовете да издадем албум следващата година не са празни думи. Ние ще го докажем с дела на всички и няма да разочароваме нашите фенове.
Медийни изяви - Page 2 98921602
△ Подготвяш ли се за мюзикъла "Cafe In"? Вече гледах около 5 изпълнения пред публика. Би било лъжа, ако кажа, че не съм притеснен да бъда човекът с двете роли. Свикнал съм да държа чаша за соджу и сега се чувствам непохватен като държа винена чаша, заради ролята си на сомелиер. Като певец трябва да балансирам и координирам между сцената и мюзикъла, както пеенето и актьорските умения, но има много различия между тях. Освен това, научих много от (Kang) Ji Hwan хьонг, който принадлежи към същата агенция и участва в японските представления на "Cafe In". Той не само ми помогна с актьорството. Даде ми много помощ и в ежедневието.
Медийни изяви - Page 2 14161438
△ Актьорските умения на идолите все повече се оспорват? Добре запознат съм с предразсъдъците, относно актьорите, които първо са дебютирали като певци. Това в особена степен важи за мюзикълите. Обаче мен не ме боли много от такива неща. Добре съм трениран по време на груповите занимания и няма значение какво говорят, няма да бъда засегнат. Но наистина разбирам жестоките твърдения "Не може да се направи нищо, без да имаш способности на актьор". Това е подобно на репликата "Ако е неизбежно, тогава се опитай да му се наслаждаваш". Определено няма да се плаша, когато пред мен се разкриват добри възможности. Ще продължа да работя упорито, докато не получа признание от всички. Защото аз съм един много алчен "амбициозен идол".
Медийни изяви - Page 2 50490832
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Медийни изяви - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-