Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime9/7/2010, 15:34

First topic message reminder :

В септемврийския брой на Figure Magazine Radio има публикувана статия за Jun DJ (озаглавена "Музиката ме извисява"), както и изключително забавни негови снимки в студиото на Music High.
Медийни изяви - Page 13 51304491 Медийни изяви - Page 13 29770487 Медийни изяви - Page 13 70504543 Медийни изяви - Page 13 66015815

Credit: Pretty Boy + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime9/15/2012, 16:40

Как му се зарадваха N-train :) Искрено му се радват и възхищават.Бебо е много сладък с тази шапчицаМедийни изяви - Page 13 688934 и почти през цялото време беше в толкова близък план Медийни изяви - Page 13 688934 Много ми харесва Медийни изяви - Page 13 281189 Жалко,че няма анг превод....хубаво щеше да е ако разбирахме какво си говорят :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime9/15/2012, 18:42

(Video + Pic + Screencaps) Хьонг Джун в Asian Ace по TBS TV ~ 16.09.2012

120916 KIm Hyung Jun from zorori on Vimeo.



Медийни изяви - Page 13 Pic
Download Link ~ Screencaps
Credit: aor22 + zororiHJ

Credit: TBS TV + tkiss501 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime9/23/2012, 07:50

(Video + Screencaps) Ким Хьонг Джун в Hanryu Factory по BS Japan [21.09.2012]

120921 Kim Hyung Jun from zorori on Vimeo.

Медийни изяви - Page 13 5wyjwF_zpsabdfbb0d
Download Link ~ Screencaps
Credit: aor22
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime10/12/2012, 07:20

(Video + Screencaps) Hyung Jun @ Style Log, ep.24 on OnStyle [08.10.2012]



Download Link ~ Screencaps
Credit: blog.naver.com/jyjw31 + HyungJun87 @ Twitter

Credit: stylelog.interest.me + CJENMMEDIA @ YT; jyhj3183 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime11/18/2012, 17:47

(Video + Photos + Screencaps) Kim Hyung Jun @ MUSIC ON TV "Kan On Figting!" [14.11.2012]

121114 Kim Hyung Jun from zorori on Vimeo.

Download Link ~ Photos + Screencaps
Credit: MUSIC ON TV @ FB + zorori
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime11/25/2012, 09:12

60 звезди, сред които Ким Хьонг Джун, Secret, BAP, Jo Sung Mo, Yoon Shi Yoon и други участваха в записа и снимките на музикален видеоклип за кампания за глобалното затопляне "Ако обичаш Земята, действай!"

Превю на кампанията "If Love Earth, Take Action!"


Credit: TheWfoundation @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/1/2012, 16:48

Ако обичаш Земята, действай!

Медийни изяви - Page 13 Beautifulworld

Световноизвестният химн на благотворителността „Ние сме светът” (“We Are the World”) даде идея за корейския „Красив свят” (“Beautiful World”)
Наскоро около 60 корейски звезди се събраха да вземат участие в сингъла “Beautiful World”. Имаше групи като B.A.P.q Secret, Rainbow и Girl’s Day, сред знаменитостите бяха Insooni, The One, Jo Sung Mo, Yoon Il Sang, Yoon Si Yoon, Min Hyo Rin и други.
Кампанията на сингъла има за цел да осведоми възможно повече хора за жертните на сужи, наводнения и други природни бедствия по целия свят. Музикалният клип и песента “Beautiful World” бяха издадени 28.11.2012.
Вижте клипа по-долу.



Ако обичаш Земята, действай! - кампания за спасяването на Земята

~ целият клип ~


Credit: dkpopnews.net
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/4/2012, 21:42

Това е промо клипче на бъдещето участие на Бебо в Thailand Korea Friendship Festival 2012... Събитието ще се състои на 15.12.2012, а от графика на Бебо са отделени цели 2 дена допълнително... Очаквам с нетърпение този фестивал, защото Тайланд е една от любимите ми дестинации....


Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/6/2012, 12:02

На 17.11.2012 Ким Хьонг Джун бе гост в радиопредаването ZIP FM


Credit: tkiss501@youtube
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/6/2012, 19:56

Интервюто на Хьонг Джун за радио K GENERATION с водещ Mr. Furuya
~ 4.11.2012 ~



Credit: tkiss501@youtube
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/24/2012, 10:07

Пожелание за Коледа от Бебо ~


Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/28/2012, 16:38

Шоубъз по телевизия Arirang за корейската вълна

Корейската халю звезда Ким Хьонг Джун пленява Малайзия
Корейската халю звезда Ким Хьонг Джун, която има много следящи го фенове, посети екзотичната страна Малайзия. Той плени всички там, така че нека видим как в следващите минути!



Credit: arirangworld@youtube
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/28/2012, 21:04

Много се радвам за Бебо, че се развива така и феновете са до него и стават все повече и повече. А и за предното видео е приятно човек да види как Хьонг Джун държи кирилица в ръцете си, много хубаво ми стана^_^
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime12/30/2012, 22:59

Поздрави за Новата Година от Бейби Джун ~ 30.12.2012



PS-Миши, и аз мн се израдвах като видях кирилицата в ръцете му, но все пак ме хвана яд, че е на руски, а не на български... Но какво можем да направим - тук сме шепа хора, в Русия кой знае каква цифра достигат Triple S...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime1/13/2013, 15:42

Lollipop написа:



Поздрави за Новата Година от Бейби Джун ~ 30.12.2012




Превод ~

Здравейте всички!
Това съм аз! Аз! Ким Хьонг Джун е тук!
Най-сетне. Най-накрая остава още малко до идването на новата година.
Много ли ви остана от 2012? Има няколко дни?
Искам да ви кажа благодаря сега затова, че получих толкова много от любов от всички ви.
Мисля за всички неща, които да направя добре.
Времето на 2012 беше наистина щастливо.
Доволен съм, че мога да изпратя съобщение на всички в едно и също време винаги в края на годината чрез Music High.
Водя Music High от вече 4ри години, а от 9 съм певец.
Времето минава наистина бързо.
Всички сме имали трудни моменти през 2012.
Нещата, които исках да направя, не ми остана време за всички.
За тях ще имам време през идната година.
И през по-идната също.
Винаги си давайте равносметка, за да приключи добре старата година и новата да започне с това, което трябва да свършите.
Преоритетите е хубаво да са очертани, надявам се на това щастие.
Аз също ще работя упорито и ще създавам музика, искам да съм един певец и актьор, който да бъде уважаван от всички.
През идната година ще работя упорито върху нов албум и върху актьорската си кариера.
Моля ви, следете за мен.
Честита Нова Година.
Винаги бъдете здрави и усмихнати.
Бъдете щастливи, благодаря ви.
Ще работя упорито през 2013 и желая на всички ви само прекрасни неща.
Ще го направим ли заедно?
Честита Нова Година.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime1/25/2013, 13:45

Японско предаване ~

130125 Kim Hyung Jun from zorori on Vimeo.


Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime2/20/2013, 09:26

Интервю на Хьонг Джун за Kan-tame за соло активността





„Мисля, че соло дейностите са добре. В група подобни изяви са невъзможни.”
„Мисля, че сега всеки трябва да се учи сам за себе си. Чувствам, че соло активността е добра и поучителна сама по себе си.”
„Членовете често излизаме на по чашка и си говорим. Често се срещам с Хьон Джунг хьонг в (спортния) салона. Говорим си за спорт. Той също е актьор, говорим си и за актьорската игра и за драмите”
„Много се радвам да видя как всички членове на SS501 работим много усилено. Мисля, че групата бе начална точка. Всеки то нас може да започне соловата си дейност, защото работихме усилено докато бяхме заедно петимата. Сега можем да поработим да се забавляваме.”
„Имам силата да играя сам без да завися от останалите. Мога да правя всичко на сцената без притеснение и без да завися от другите, защото съм сам.”

Credit: tomomi kiran@YT + EngTrans: @yuhki07
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime2/20/2013, 19:43

Хубаво е да ги виждаме как играят футбол заедно и че излизат на по чашка и си говорят Медийни изяви - Page 13 30839 Медийни изяви - Page 13 918427 Ай, Бебо как сладко го нарича Хьон Джунг хьонг
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime2/21/2013, 16:28

Изглежда Бебо е много довелен от соло кариерата си? Като му чета приказките започва да ми потъват гемиите относно надеждата някога да видя групата отново... Направо ми звучи самодоволен... Мисля, че той изобщо не може сега да е на сцената, за да се забавлява, не смятам, че е толкова успешен... Едва ли не станал е звезда с групата, сега се забавлява и къпе в лаврите... Медийни изяви - Page 13 307179 Дрън-дрън! Да не е бил надрусан?! Медийни изяви - Page 13 847506 Само Ким може да си позволи това... Боже! Медийни изяви - Page 13 847506
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime2/23/2013, 15:40

K☆STAR LOVERS ~

Kim Hyung Jun K☆STAR LOVERS from zorori on Vimeo.


Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlessKim
BlessKim
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 41

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime3/8/2013, 16:23

Сега малко инфо за качествата и външния вид, който трябва да притежава любимата жена на Baby...ха, да видим ще се вместим ли Медийни изяви - Page 13 281189

BlueRose написа:

(Video Photos Screencaps) Kim Hyung Jun @ MUSIC ON TV "Kan On Figting!" [14.11.2012]

121114 Kim Hyung Jun from zorori on Vimeo.

Download Link ~ Photos Screencaps

Credit: MUSIC ON TV @ FB zorori


Превод на български на цялото предаване...

eng.trans: MuFa@ameblo
bg.trans: BlessKim



Дами и господа. Добър вечер, благодаря ви, за това, че гледате "Kan-on-fighting”. Аз съм I'm Kim Hyung Jun.
Моля, позволете да ви представа моята песен “Sorry I’m Sorry.” Моят втори албум и първи албум за 2012г. Първата песен се казва “Sorry I’m Sorry”, музикалното темпо се доближава до денс мелодията. Мисля, че тази песен е музика, която може да покаже скръб, макар че е с денс звучене.

Какво прави напоследък?
Ходих на втори пълен японски тур през август и септември. Представих моя концерт 9 пъти и участвах в различни събития. Планувал съм времето си от сега до края на годината. Подготвям се за ролята си в следващата драма.

Кои градове посети в Япония?
- Tokyo, Osaka, Nagoya? Fukuoka…. Ох, Sapporo ! Sapporo! Общо 5 града, като изпълних по два пъти концерта си.

В кой град реакцията беше най-хубава?
- Във всичките. Защо мисля така? Преди много хора гледаха спокойно. Може би са били загрижени за останалите гледащи. Но този път беше различно, изглеждаше все едно всички знаят моите песни, представят си се на сцената и участваха. Нямаше човек, който да седи от първата до последната песен.

Кой е фенът, който си запомнил най-добре?
- Имам само един фен-момче…ах, приблизително двама. Той ми е фен, още от SS501 и винаги крещи на моите концерти „Hyung Jun~~ Fighting~~ Hyung Jun~~ Fighting~~". Има наистина много силен глас. След като го видях през цялото време му махах. Аз съм сигурен, че беше момче.

Обикновено награждаваш ли твоите фенове?
- Да. Аз съм внимателен човек. Ако не съм могъл да направя нещо за моите фенове се безпокоя и си сещам затова във вкъщи. Дори и да е само за един човек. Когато работех в Япония, много фенове идваха в квартирата ми. Аз бях в стаята, не можех да обърна внимание на всички. Можех да изпълня желанията само на няколко човека. Много се притеснявах и се връщах, защото всеки фен е подарък за мен. Иначе моето съзнание не спира. Трябваше да отвърна на помощта и любовта на феновете си. Ако не мога да отвърна , ще разочаровам феновете си, нали? За мен е много неприятно да разочаровам феновете си…..Много съм наивен… Това са неща с който не мога да се примиря.

Толкова ли си мил и с любимата си, когато си влюбен?
- Дали в любовта? Също така, когато съм влюбен…ставам по-мъжествен.

Какъв е твоят подход към жената?
- Преди моят подход беше….”Обичам те! Искам да те видя! Мога ли да те видя!. Добре е да се каже. А когато го каже мъж изглежда по-умен, нали? Така че, казвам ясно „ Вие сте готини! Вие също!”

Когато се разделиш с приятелката си, изпадаш ли в униние?
- Когато се разделя с гадже..... …Не ги убеждавам да не се разделяме…. Тъга …Изглежда все едно те са разочаровани от мен…Защото съм толкова внимателен. Ставам деликатен, когато имам дълга връзка. Естествено и когато започват нашите отношения също съм такъв. Когато казвам, че съм внимателен имам предвид наистина много внимателен. Разбира се необходимо е и друго поведение. Ако не си приличам много с приятелката ми, трябва да вложа и друга тактика. Не винаги добрата грижа за нея е достатъчна, следователно тя може да иде при друг…Ххаха
-

Търсене на идеалната половинка на Kim Hyung Jun!!

Къса или дълга коса?
-Къса.

Високи токчета или ниски обувки?
-Високи токчета.

Пола или дънки?
-Дънки.

Жена с красиво лице или хубав стил на обличане?
-Двете.

По-възрастна или по-млада?
-По-възрастна.


По-възрастна срещу по-млада?

-Възрастта няма значение при истинската любов. Само за красивите жени естествено. Дори и тридесет годишна или четиридесет годишна. Ако чувствата ни са еднакви, всичко е наред.

Обикновено мъжете харесват жени с дълги коси?
-Аз също харесвам дълги коси, но мисля, че жените с къси коси са по-атрактивни. И най-атрактивното е жена с дълга коса да се подстриже късо, доста е изненадващо. Отскоро харесвам жени с къси коси.

С какво впечатли своите японски фенове?
-Ти не разбираш, така като ме гледаш ли? Моята вродена лъчезарност. Изхвърлил съм цялата си студенина и съм толкова слънчев. Просто съм усмихнато момче!


Какво искаш да направиш в Япония за в бъдеще?

-Искам да изнасям концерти в Япония непрекъснато. Все още съм певец.

Коя е твоята любима Японска програма?
-Пример: „Хей! Хей! Хей!”, участвал съм там преди. Наскоро се запознах с Mr. Komoto. Той е комедиант, изглежда е доста известен. Не знаех това, докато не го поканих на концерта си. След това си разменихме телефоните. Бих искал да участвам във вариететни програми или кулинарни предавания, където няма опасност за живота ми.

Други изяви в Япония планираш ли?
-Имам роля в драмата “I love you”. Излъчват я в Япония от края на ноември. Ще се излъчва в Tokyo и Nagoya и т.н предварително в страната. Ще ви кажа „Здрасти „ като актьор няколко пъти. Планувам и концерти в края на декември, изявите ми ще завършат в Tokyo.

За последно, кажи нещо на нашите зрители?
-За всички гледащи "Kan-on-fighting. Познавате ли ме? Това е първото ми участие тук, но аз мисля, че много хора ме познават. Вярвам, че вие ме познавате. Моля ви, очаквайте бъдещите ми участия. Аз съм актьор, певец, DJ, MC и т.н.. Ще се изявявам тук ии бих желал да ви стана любимец. Благодаря. Прекарайте страхотно края на годината. Ще се видим скоро!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime3/8/2013, 16:32

Прекрасно интервю и е чудесно, че си има превод... Медийни изяви - Page 13 930441 Доста любопитни неща има като информация... Медийни изяви - Page 13 305739
Аз лично чудесно се вмествам в идеала му... Медийни изяви - Page 13 593930 Доскоро имах къса коса, а скоро отново ще стане такава от вече дълга... Предпочитам токчета и мразя поли - обичам да ходя в панталони, дънки, клинове... По-стара съм от него... Къде си, Джун-а, нуна те чака... Медийни изяви - Page 13 593930
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime3/8/2013, 16:40

Айгооо, защо ли от скоро е започнал да харесва жени с къси коси :) интересен вкус има, дано да си намери най-хубавата половинка, защото го заслужава! Той винаги се е грижел прекрасно за феновете си, винаги е толкова мил и приятелски настроен с тях, винаги ги изненадва с нещо, типично в стила на Бебо
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime3/8/2013, 16:51

Бейби Джун винаги ме е докарвал до противоречия в чувствата ми към него, но няма как да не му призная грижата към феновете... Той винаги си говори с тях, купува им кафе, виждала съм толкова мили моменти между него и феновете му, че само това ми е достатъчно, за да му простя всички двусмислия, в които ме хвърля толкова често... Медийни изяви - Page 13 281189
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime3/8/2013, 16:55

Двусмислия, като например?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Медийни изяви - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-