Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime9/7/2010, 15:34

First topic message reminder :

В септемврийския брой на Figure Magazine Radio има публикувана статия за Jun DJ (озаглавена "Музиката ме извисява"), както и изключително забавни негови снимки в студиото на Music High.
Медийни изяви - Page 3 51304491 Медийни изяви - Page 3 29770487 Медийни изяви - Page 3 70504543 Медийни изяви - Page 3 66015815

Credit: Pretty Boy + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime10/28/2010, 16:49

Джун гостува в шоуто на Park So Hyun "Love Game" по SBS Power FM Radio [27.10.2010]

Вчера радиопредаването "Love Game" стана на 2 години. DJ Джун писа туит-че на колежката си, за да я поздрави, снима се с нея и тортата (публикувахме снимката тук), а освен това - беше гост в празничното издание на "Love Game", което бе с видео излъчване, така че да се порадваме на Бебо. Медийни изяви - Page 3 534932

Credit: mangosorbet @ YT / colorful-nim @ Prettyboy

П.П.: Припомням, че преди няколко месеца Хьонг Джун отново гостува на Park So Hyun. Тогава също имаше отворена уеб камера в студиото.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime10/29/2010, 16:10

Интервю с Джун за тайванския Channel [V], снимано в Корея - част 2 [29.10.2010]

Credit: smilejuhan @ YT

П.П.: В спойлера ви припомням първата част. Очаквайте скоро английски субтитри и на втора част, благодарение на Only Jun.
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime10/30/2010, 06:55

(eng subs) Интервю с Джун за тайванския Channel [V], снимано в Корея - част 2 [29.10.2010]

Credit: smilejuhan @ YT
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime10/30/2010, 12:55

[Звездно интервю] Ким Хьонг Джун - любопитен за отзивите за актьорската си игра
Медийни изяви - Page 3 516q
"Тъй като това е мюзикъл, аз съм много притеснен. За щастие, репетициите си струваха. Тези дни съм по-спокоен."
За първи път стъпва на музикалната сцена. Но вече вниква в природата на мюзикълите. Макар песните да са много важни, трябва да си съсредоточен и върху ритъма, актьорството и изразяването на емоциите. Неговото притеснение е "как да предам моите чувства на публиката, която седи в залата. Наистина очаквам с нетърпение това." Ким Хьонг Джун постепенно израстна и вече се превърна в актьор.
От 24 ноември той ще приеме мюзикълът "Cafe In" като специално предизвикателство. Мюзикълът е територия, която принадлежи не на певците, а на актьорите. Заради участието на Хьонг Джун в мюзикъла, капацитетът на залата се е увеличил от 300 на 600 места. "Ако кажа, че няма психологическо натоварване, ще излъжа." Въпреки, че се потопи в репетициите на мюзикъла преди почти два месеца, рано или късно, той ще трябва да излезе на сцената. Затова ще сравни своето изпълнение с японската версия на "Cafe In", в която участва продуцентът на мюзикъла, който е и негов учител в същата агенция, Kang Ji Hwan.
"Фонацията на мюзикъла е наистина трудна. Имам много притеснения. Мисля, че трябва да направя нещата по свой собствен стил. Чувствата между двама влюбени са нещо съвсем естествено. Надявам се да пея добре с моя колега, като че ли ние просто пеем песни."
Ким Хьонг Джун казва: "Публиката е точно пред мен и те могат да забележат всичко. Това е едно наистина много различно преживяване. Моите изражения и всички други дребни детайли ще са в центъра на всичко." За това продължително представление той прекара дълги часове всеки ден контролирайки тялото си, упражнявайки се редовно. Преди да излезе на музикалната сцена, той участва в различни събития.
"Чувството е същото, както когато работя за SS501. Жънеш това, което си посял. Влагам всичките си усилия в мюзикъла и се надявам на добри резултати. Ще се чувствате добре, защото печелите толкова, колкото сте вложили. Сега мога да въздъхна с облекчение и да правя това, което ми доставя удоволствие."
Амбициите на Ким Хьонг Джун започват да се реализират. Неговата мотивация е да се изявява и като актьор, освен като певец. Имайки дейности като част от SS501, той иска да поеме предизвикателството и да се докаже в различни области, като участия в мюзикъли и драми.
"За мен SS501 е най-хубавото нещо. За щастие, в началото на следващата година ще имаме шанса всички членове да се съберем заедно. С нетърпение чакам това. Въпреки, че в момента се занимавам само със солова дейност, винаги ще вярвам, че SS501 са моите корени."
Изразът, че Ким Хьонг Джун пришпорва себе си може да се види на сайта с интервюто. "Винаги трябва да се виждат нещата до края." Той сподели, че никога няма да забрави този израз дори, когато се наслаждава на това, което прави.
Credit: Sports Hankook
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime10/30/2010, 18:40

Един неформален разговор с Джун за Sports Khan. Английски превод - Only Jun (kimhyungjun.net).

Откровеното интервю
Медийни изяви - Page 3 29043935
Ким Хьонг Джун от SS501, които се опитва да развие своя солова кариера, виждайки репортера го поздрави радостно с "Hey, Brother." Причината, поради която не е имало нервност, въпреки че това е първата им среща, стана ясна по време на интервюто.
△ Не е ли стресиращо да започнеш соло кариера? Ако трябва да съм честен, има разочарования и по време на груповата активност. Заради начина, по който нещата се казват, или заради деликатните ситуации, като например "кой може първи да сграбчи благоприятната възможност", тогава трябва да правиш компромиси или да се откажеш, въпреки че всеки от нас има своя собствена програма. Това не означава, че не харесвам груповите занимания, но сега имам възможността да правя нещата, които искам да правя, така че е нормално да съм още по-развълнуван.
△ Какво ще се случи с дейността на SS501? Ние абсолютно не сме се разпаднали. Просто сега членовете искат да развиват своите собствени способности и таланти в различни области. Макар да принадлежим към различни агенции, ние ще си помагаме един на друг и ще дадем най-голямата си подкрепа един на друг. Агенциите вече обещаха разбиране и подкрепа, ако SS501 се събере отново. Преди да станем на 30 год., ние със сигурност ще стигнем целта си да получим Daesung Award. Плановете на членовете да издадем албум следващата година не са празни думи. Ние ще го докажем с дела на всички и няма да разочароваме нашите фенове.
Медийни изяви - Page 3 98921602
△ Подготвяш ли се за мюзикъла "Cafe In"? Вече гледах около 5 изпълнения пред публика. Би било лъжа, ако кажа, че не съм притеснен да бъда човекът с двете роли. Свикнал съм да държа чаша за соджу и сега се чувствам непохватен като държа винена чаша, заради ролята си на сомелиер. Като певец трябва да балансирам и координирам между сцената и мюзикъла, както пеенето и актьорските умения, но има много различия между тях. Освен това, научих много от (Kang) Ji Hwan хьонг, който принадлежи към същата агенция и участва в японските представления на "Cafe In". Той не само ми помогна с актьорството. Даде ми много помощ и в ежедневието.
Медийни изяви - Page 3 14161438
△ Актьорските умения на идолите все повече се оспорват? Добре запознат съм с предразсъдъците, относно актьорите, които първо са дебютирали като певци. Това в особена степен важи за мюзикълите. Обаче мен не ме боли много от такива неща. Добре съм трениран по време на груповите занимания и няма значение какво говорят, няма да бъда засегнат. Но наистина разбирам жестоките твърдения "Не може да се направи нищо, без да имаш способности на актьор". Това е подобно на репликата "Ако е неизбежно, тогава се опитай да му се наслаждаваш". Определено няма да се плаша, когато пред мен се разкриват добри възможности. Ще продължа да работя упорито, докато не получа признание от всички. Защото аз съм един много алчен "амбициозен идол".
Медийни изяви - Page 3 50490832
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/4/2010, 15:34

Ким Хьонг Джун в TrendE The Muzit на 6 ноември

Предаването The Muzit с участието на Джуни и Park Sang Min (който е като ментор и чичо на Бебо) трябваше да се излъчи на 30 октомври, но бе отменено. По последни данни, епизодът с тях е включен в програмата на 6-ти ноември (събота) от 22:30 ч. по KST. Да не бъдем с големи очаквания. Двамата ще изпълнят само една песен в началото на шоуто - "One Love". Медийни изяви - Page 3 142519
Медийни изяви - Page 3 Parksangminatthemuzit
Credit: Trend E The Muzit Website, Nate News, TV Daily
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/5/2010, 12:03

Hyung Jun в Trendy Magazine No. 17
Медийни изяви - Page 3 15348619
Credit: Trendy Facebook
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/5/2010, 12:15

[Scans] Джун в ноемврийския брой на списание PLAY
Медийни изяви - Page 3 19031843
Медийни изяви - Page 3 89214201
Медийни изяви - Page 3 17680535
Медийни изяви - Page 3 22485869
Медийни изяви - Page 3 46447708
Credit: annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/5/2010, 12:25

[Scans] Hyung Joon - Fans Magazine November 2010 Issue
Медийни изяви - Page 3 20374652
Медийни изяви - Page 3 56498220
Медийни изяви - Page 3 91968658
Медийни изяви - Page 3 19317811
Credit: annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/5/2010, 12:34

Този месец Джун ви се усмихва от кориците на почти всички списания. Медийни изяви - Page 3 845121 Просто чудесно. Медийни изяви - Page 3 932221 Продължавам с поредното сканче.
Jun в Color Magazine November 2010 Issue
Медийни изяви - Page 3 0000v
Credit: annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/5/2010, 16:57

[Video] Hyung Jun’s Interview with Donga [05.11.2010]



Превод на интервюто

Водещият: Здравей.
Джун: Здрасти.
Водещият: Виждайки те лично, наистина мисля, че си красиво момче.
Джун: Така е... (смее се).
Водещият: Беше в Япония, а също и в Тайван, където успешно проведе фен среща. Действително си много зает, но ще ни кажеш ли с какво си ангажиран напоследък?
Джун: На първо място, освен фен срещата, имах и други участия в чужбина. Приемам участия в много интервюта от чужбина също. Както и в телевизионни предавания. И последното, най-важно нещо, за което се подготвям в момента, е мюзикълът. "Кофеин" е първият ми мюзикъл и инвестирам много време в него.
Водещият: Репетираш много, нали?
Джун: Ужасно много.
Водещият: Какъв мюзикъл е "Кофеин"? Би ли ми описал ролята си в него?
Джун: Първо, имам две роли. Женската роля е на бариста и аз обичам тази жена. Освен това, играя две роли. Две противоположни роли - на сомелиер и плейбой. Това е първата. Втората роля е на джентълмен с добри маниери. Въпреки, че усещам голямо напрежение от това да съм човекът, който влиза в две роли, имам много прилика с ролите, така че мога да ги усвоя добре.
Водещият: Коя роля ти е по-близка?
Джун: Ааа, приличам много на джентълмена... добре, не съвсем. Аз съм палав и весел, какъвто е сомелиерът. Но съм и мъдър (умен), което не е характерно за ролята на сомелиера.
Водещият: Това е първото ти участие в мюзикъл?
Джун: От години се интересувам от актьорството, но ми липсваше увереност, че мога да се справя, така че го отложих. Но сега мисля, че мюзикълът е добър начин за развитие на актьорските и певчески умения. Казвал съм го много пъти досега, това е обобщена версия.
Водещият: Упражняваш се в студио с останалите актьори в мюзикъла, каква е атмосферата?
Джун: Има двама главни актьори и честно казано, притеснявах се как хората ще ме възприемат, тъй като не съм се занимавал с мюзикъли. Идва Ким Хьонг Джун? Но той е певец... такива мисли. Притеснявах се много дали ще мога добре да се впиша. Благодарение на моето влечение, "взривяващо влечение" както те го наричат, аз се разбирам добре с dongsaengs, hyungs and noonas. Наистина се разбираме добре. Щастлива атмосфера. (смее се, когато се хвали)
Водещият: Важно е атмосферата да е добра. Когато е такава, крайният продукт ще е добър.
Джун: Да, мисля, че това е наистина важно.
Водещият: SS501 наскоро се разделиха, но са все още заедно. Изявявате се самостоятелно. Какви са плановете за SS501 дейности за в бъдеще?
Джун: На първо място, с цел развиване на индивидуалните ни способности се фокусирахме върху солови изяви. Ако има възможност, следващата година, мисля, петимата бихме искали отново да правим музика. Да имаме музикални дейности, концерти, това са плановете, върху които мислим. Точно в този момент, развиването на индивидуалните умения е важно, така че бихме искали да се съсредоточим върху соловите си кариери.

<Говорейки затова, че освен груповата активност, Джун има и самостоятелна кариера, той пита водещия дали би отишъл да го гледа в първото му предизвикателство - участието в мюзикъл - и го кани на някое от представленията, които започват на 24-ти ноември.>
Credit: anpan2H @ YT + http://news.donga.com/3/all/20101105/32382501/1
English translate: Only Jun
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/7/2010, 13:27

Ким Хьонг Джун (и Park Sang Min) в TrendE The Muzit [06.11.2010]


Kim Hyung Joon ft. Park Sang Min - One Love



Kim Hyung Jun ft. Park Sang Min - Making The Muzit





Kim Hyung Jun ft. Park Sang Min - The Muzit



Credit: hyungjunangel + poohlhl @ YT

В http://vimeo.com е качено в един файл цялото участие в The Muzit и мейкинга. Поствам и него, ако не ви се гледа накъсано в youtube. Струва ми се, че във vimeo качеството е малко по-лошо.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/9/2010, 14:22

Джун поздравява читателите на списание Trendy

Credit: Trendy 偶像誌 Facebook + TherainaftershineMV @ YT

П.П: Картината и звука не са синхронизирани, което мен яко ме дразни. Ако намеря клипче, в което не се разминават, ще го публикувам във форума.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/14/2010, 19:57

Интервюто на Хьонг Джун с P.A.S.S.

Сигурно си спомняте, че на 28 октомври училищните репортери от P.A.S.S. имаха шанса да интервюират Джун за дебюта му в мюзикъл. За опресняване на паметта, кликнете тук.
Интервюто взе момиче 2-ра година в гимназията, което освен това е фен на Хьонг Джун. Медийни изяви - Page 3 122949
По-късно очаквайте превод на български.
Credit: Ezstudy.co.kr
Reposted by: 굿럭쭌 at Prettyboy (kimhyungjun.kr)

Медийни изяви - Page 3 Interviewwithpass
아 이돌 가수는 이제 단순히 무대 위 스타가 아니라 드라마, 영화, 라디오 등으로 활동 영역을 넓히고 있어요. 이 열풍의 선두주자로 댄스그룹 SS501 멤버 김형준 씨(23)를 빼 놓을 수 없습니다. 지난해 봄부터 새벽 라디오를 진행해오던 김 씨는 24일부터 서울 강남구 백암아트홀에서 열리는 뮤지컬 ‘카페인’의 주연을 맡았거든요. 뮤지컬 연기도전을 앞두고 맹연습중인 김형준 씨를 최근 서울 종로구 동아미디어센터에서 만났습니다.
사 실 저는 초등학교 6학년 때부터 그의 팬이었어요. 몇 년 동안 동경해오던 스타를 직접 인터뷰한다는 생각에 무척 설렜답니다. 평소에 궁금한 점이 정말 많았는데 막상 김형준 씨를 가까이에서 보니 머릿속이 하얘졌습니다. 하지만 제가 질문하는 내용에 눈을 마주치며 정성껏 답해줘 제법 편하게 이야기를 나눌 수 있었답니다. 인터뷰 내용을 소개합니다. 저는 ‘윤’으로, 김형준 씨는 ‘김’으로 쓸게요.
윤: ‘카페인’이라는 2인극 무대에 서게 됐어요. 뮤지컬을 시작하게 된 이유가 있나요?
김:오래전부터 연기에 욕심이 있었어요. 처음부터 드라마에 도전하는 것보다 익숙한 무대 위에서 연기를 접하고 싶었죠. 이 경험을 바탕으로 연기에 대한 자신감도 갖고 싶고요.
사실 2인극 무대라 부담이 큽니다. 온 힘을 기울여 뮤지컬 연습을 하고 있죠. 어려운 일에 도전해봐야 쉬운 일을 더 잘할 수 있다고 생각합니다. 2인극에, 1인 2역이라 대사도 엄청 많습니다. 하지만 노력하는 모습 보여 드릴게요.
전 무대위에서의 긴장을 좋아해요. 실수하면서 배우고 보완해야 한다고 생각하기에 걱정하지 않습니다. 무대 위에 선 느낌이 정말 좋거든요(웃음).
윤: 뮤지컬을 한다고 하니까 주변 반응은 어땠나요?
김:새 로운 장르에 도전한다고 하니까 주변에서 모두 놀라더라고요. 멤버들도 그랬고요. SS501 멤버 정민, 규종, 현중 형은 뮤지컬이나 연기 경력이 있잖아요. 저는 지금까지 음악적 욕심이 많았거든요. 연기를 하고 싶다고 하니까 잘했으면 좋겠다고 많이 응원해줬어요.
윤: 어디서든 항상 밝게 웃는 모습이신데요. 스스로 생각하는 자신의 매력은요?
김:매 사에 긍정적인 것! 저는 실패하더라도 다시 일어날 수 있어요. 실패가 두렵지 않거든요. 뮤지컬 같은 무대가 만들어지는 과정이 정말 좋아요. 연습 과정이 성공적이고 함께 일하는 스텝들에게 인정받는 게 좋아요. 일하는 과정에서 인정받고 그 과정이 즐겁다면 성공한 것이라고 생각해요.
윤: 벌써 1년 반 동안 새벽 2시에 라디오를 진행하고 있어요. 새벽 라디오의 매력이 있다면?
김: 오 후나 점심, 저녁시간에는 활발한 분위기의 라디오가 진행돼요. 하지만 새벽시간에는 정말 하고픈 말을 하게 되거든요. 차분하고, 감상적이 되고…. 청취자 분들이 하루의 이야기, 인생이야기를 솔직히 털어놓는 시간이죠. 외로워하거나 이별한 사람들의 사연도 많습니다. 전 고민상담도 해 주면서 많이 배울 수 있어 좋아요. 청취자에게 더 가까이 다가갈 수 있는 시간대의 방송이라는 생각이 들어요.
윤: 김형준 씨는 이제 정말 만능 엔터테이너가 된 것 같아요. 앞으로의 활동계획은 무엇인가요?
김:가 까운 미래에 하고 싶은 일은 드라마 연기에요. 그리고 솔로앨범도 생각하고 있습니다. 큰 꿈은 바로 연예 제작자가 되는 것. 10년 혹은 20년이 지난다면 제가 제작자가 돼서 저와 같은 가수를 키우고 싶어요. 남자의 완결판. 남자의 로망이라고 할까요(웃음).
윤: 고등학생 때 데뷔했으니 이제 데뷔한지도 6년이 됐네요. 학창시절로 돌아가면 가장 하고 싶은 건 무엇인가요?
김:연 예활동 때문에 학교를 자주 못가서 고등학교 친구들이 많이 없어요. 그게 가장 아쉽습니다. 그래선지 학창시절로 돌아가면 가장 먼저 수학여행을 가고 싶어요. 캠프파이어를 하면서 친구들과 함께 노래도 부르고 싶고요. 친구들과 주말마다 모여 하는 동아리활동도 꼭 하고 싶답니다.
윤: 마지막으로 P•A•S•S를 보고 있을 전국 고교생 독자에게 한마디 해주세요.
김:고3 수험생 여러분! 이제 수능이 정말 얼마 남지 않았어요. 차분히 마무리해서 수능 잘 봤으면 좋겠습니다.
고 등학생 여러분! 저처럼 20대 중반이 되면 학창시절이 많이 그립답니다. 지금은 ‘고등학교를 빨리 졸업하고 싶다’ ‘대학생이 돼 자유롭게 여행가고 싶다’는 생각이 많을 거예요. 하지만 지금 가장 중요한 것, 학창시절에 할 수 있는 것이 무엇인지 생각하고 행동하는 게 중요합니다.
고 등학생 때 꼭 해야 할 것은 스스로의 정체성을 찾는 일이에요. 하고 싶은 게 무엇인지 생각하는 시간이 필요합니다. 잘하는 일과 하고 싶은 일은 다르거든요. 정말 자신이 하고 싶은 일을 하는 게 현명하다고 생각해요. 소중한 학창시절에 다양한 경험을 해 보세요. 시행착오도 많이 겪었으면 좋겠어요. 실패하더라도 계속 도전하다보면 모든 경험이 도움이 될 겁니다.
예 능 프로그램에서는 김형준 씨를 ‘야망돌’이라 부릅니다. 그 수식어가 괜히 나온 게 아니더라고요. 솔직하게 자신의 꿈을 밝히고 항상 긍정적으로 생각하는 그의 모습이 참 좋았습니다. ‘걷고 또 걷는다’는 좌우명을 갖고 언제나 도전하는 삶을 지향하는 김형준 씨. 그의 ‘실패를 두려워해선 안 된다’는 말을 마음속에 새기고 열심히 살아야겠다고 다짐했어요. 멋진 각오로 뮤지컬 무대 위에서 만나게 될 그의 모습이 기다려져요. 뮤지컬 카페인! 저도 꼭 보러갈게요.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime11/21/2010, 16:45

(eng subs) Ким Хьонг Джун (и Park Sang Min) в TrendE The Muzit [06.11.2010]


(eng subs) Kim Hyung Jun ft. Park Sang Min - Making The Muzit



Credit: OnlyJun87 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/4/2010, 23:55

[Scans] Kim Hyung Joon - PLAY Magazine December 2010 Issue
Медийни изяви - Page 3 212j
Медийни изяви - Page 3 81026090
Медийни изяви - Page 3 58513777
Credit: anniyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/5/2010, 00:35

[Scans] Hyung Jun – Fans Magazine December 2010 Issue
Медийни изяви - Page 3 35822524
Медийни изяви - Page 3 27315838
Медийни изяви - Page 3 47098319
Медийни изяви - Page 3 46294250
Credit: annieyang + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/10/2010, 12:44

В следващото списание има материал за SS501. Пускам страничките, на които го има Джун.

[Scans] SS501 – Junior December 2010 Issue
Медийни изяви - Page 3 115vol
Медийни изяви - Page 3 218uy
Медийни изяви - Page 3 29624964
Медийни изяви - Page 3 38395920
Credit: dscs.uueasy.com + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/14/2010, 10:55

Интервю на Джун за Joy News 24



Медийни изяви - Page 3 101213
Credit: Joy News 24 + anpan2H
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/15/2010, 13:32

Статия за Джун от сайт-а Sports World (http://sportsworldi.segye.com). В първата част пише до болка познати неща, но втората ни предоставя нова и интересна информация.
Колко добър син е Джун? Разберете сами. Медийни изяви - Page 3 534932
Ким Хьонг Джун - интригантът Ji Min • джентълменът Jeong Min • Един човек, две роли...
Паралелно водещ и DJ. Щаслив, въпреки натоварения си график [05.12.2010]
Първото музикално предизвикателство "Cafe In" на Ким Хьонг Джун от SS501
Ким Хьонг Джун от SS501 винаги е поддържал имиджа на сладко (готино) Бебе. Той пое ролята на Бебе в групата и спечели безусловната любов на много фенове с неговия весел и жизнен младежки вид. В действителност, той е звезда с друга очарователна страна. Казвайки "Мразя неудобните неща", той показа неговата привлекателност и доброжелателност като Бебе, но от друга страна - Джун притежава и мъжествена, зряла страна. Като своя прякор "амбициозен идол", той има големи мечти и големи надежди за кариерата си. След като стартира соло, изявявайки се като актьор в мюзикъл, водещ, DJ, Хьонг Джун е много активен и си поставя по-високи цели.
Медийни изяви - Page 3 118vn
▲ "Въпреки стреса, това е една добра възможност"

Наскоро бе премиерата на сцена на мюзикъла "Cafe In" на Ким Хьонг Джун. Едновременно с това той работи като DJ за радиошоуто "Kim Hyung Jun’s Music High", както и като водещ на предаването "Midnight Idols" в кабелна телевизия, но лицето му няма уморен вид. Той изглежда по-весел от всеки друг.
Срещайки Ким Хьонг Джун, който е имал репетиция на мюзикъла, той сподели: "В групата, когато всеки е наоколо, ние споделяхме тежестта за всичко. Сега аз съм сам, чувствам се много неловко и напрежението се увеличи значително. Но моята агенция е наистина добра и развивам талантите си. Така че, това е една добра възможност."
В "Cafe In", който се върти около любовната история между жена бариста и мъж сомелиер, Хьонг Джун е човекът, който играе две роли в своето първо предизвикателство да участва в мюзикъл - на придирчивия сомелиер Ji Min и на джентълмена Jeong Min.
Ким Хьонг Джун заяви: "Певците и актьорите в мюзикъл проектират техните гласове различно, така че трябваше да направя много вокални упражнения." Той е много благодарен на старшия, който принадлежи към същата мениджърска компания и който е продуцент на "Cafe In" и изпълнява главната мъжка роля в японската версия, Kang Ji Hwan, от когото е научил много неща.

▲ "Давам на мама къщата като подарък, много щастлив съм"

Неотдавна Ким Хьонг Джун стана независим от агенцията на SS501 и се присъедини към S Plus Entertainment, към която принадлежи Kang Ji Hwan. "Отивайки в тази нова компания, последваха много хубави неща", след което той разкри истината за наскоро купената нова къща.
Като по-големия син, Джун заяви: "Мама мина през много за последните 10 години. От малък се надявах да мога бързо да спечеля пари и да купя къща за мама. Сега, най-накрая, купих къщата, която исках да й подаря. Виждайки колко я харесва мама, аз също се чувствам много щастлив."
Освен това, той демонстрира своята любов към по-малкия си брат Ки Бум от U-KISS. "Братството е наистина добро. През този период от време Ки Бум също се грижи добре за мама, въпреки неговата собствена дейност. Сега, като най-големия син, също трябва да върша добре моите отговорности", като по този начин показва дълбоко скрития аспект на образа на най-големия син, който е различен от този на Бебето.
Целта на Ким Хьонг Джун е да стане мулти ентъртейнър, като Lee Seung Gi. Започвайки като певец, а след това и като водещ, DJ, актьор в мюзикъл, Джун ще издаде самостоятелен албум между февруари и март следващата година, а също планира да се снима в драма.
Разбира се, дори когато осъществява солова дейност, няма да отсъства от участията на SS501. Ким Хьонг Джун заяви че "Когато членовете решавахме да поемем по свои индивидуални пътища, постигнахме съгласие, че съществуването на групата е основен приоритет. Беше взето решение, че през първата половина на следващата година ще бъде реализиран албум на SS501 и организирани концерти", показвайки, че любовта между тях остава непроменена.

Credit: Sports World
English translate: Only Jun (kimhyungjun.net)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/15/2010, 17:25

Много обича мама Бебо, обича много брат си... Много ми е сладък със семейството си, толкова естествено демонстрира любовта си... Честита нова къща на момчето и на мама де... Както се казва знае две и знае двеста, щом се оправя добре както с ролята на бебото в групата на SS501, така и като човекът, който трябва да поеме отговорността в семейството...
Благодаря за превода!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/15/2010, 20:24

И аз ти благодаря за превода BlueRose. Наистина се възхищавам на Джун как осъзнава своята роля на големия син, как иска да се грижи за майка си и брат си и как по един или друг начин иска да се реваншира на майка си за всичките й тревоги през годините, личи си, че вече е зрял и отговорен мъж!
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/19/2010, 14:25

Статия за News nate от 17-ти декември (петък):

Ким Хьонг Джун: "Избирайки трудния мюзикъл ми липсва да съм идол"
Медийни изяви - Page 3 128uv
След прехвърлянето на Ким Хьонг Джун (23) от SS501 в нова агенция, той пое предизвикателството да участва в мюзикъл. След началото през 2005 и въпреки че е певец от почти 6 год., той отново се превърна в дебютиращ - този път на сцената на мюзикъл. Причината да са насочени погледите към идола, въпреки че няма опит в актьорството, е неговата двойна роля в мюзикъла "Cafe In".
По време на дейностите на SS501 той е наричан "Бебето", но неговото младежко излъчване тогава, днес е по-мъжествено и по-зряло. Той е по-приказлив и неговите жестове са повече сега. Относно мюзикъла: "Станах соло изпълнител преди останалите, тъй като имам желание да играя и затова приех да участвам в мюзикъл. По време на двата месеца упражнения преди да изляза на сцената, мисълта 'Искам да работя усърдно затова' ме завладя. Бях развълнуван, че успях да издържа на всичко."
Запаметяването на сценария отнема малко повече от месец. Една трета от 60-70 страници от сценария на Хьонг Джун включват пеене, което води до голямо напрежение върху него. Освен това, двойната роля също е причина за объркване. Ким Хьонг Джун разкрива: "Бях избран за трудната част. Оттогава досега от време на време настъпва объркване заради двойната роля. Но като че ли, постепенно разбрах как трябва да го направя. По време на изпълнение влизам бавно в нея и сега мога да видя разликите."
Заедно в SS501, Парк Джунг Мин отива да гледа мюзикъла на Ким Хьонг Джун и му дава оценка. Джун казва: "Парк Джунг Мин каза 'Ако съм сбръчкан (от изпълнението) в началото, останах доста изненадан и впечатлен по време на представлението и бях потопен в него.' Стигнах до извода, че той изглежда го харесва."
За идол певците и актьорите в мюзикъл е трудно установяването на връзка, поради липсата на опит. "Идол певците получават безусловна подкрепа от страна на феновете. Те не са наясно с реалностите, които могат да възникнат. Отзивите на публиката тук са на база на това, което вижда. Няма покровителство. (усмихва се) Въпреки че работя за усмивките на феновете, чрез мюзикъла мога да получа големи възможности. Не знам за другите, но лично аз се моля затова."
Ким Хьонг Джун казва: "Понякога (идолите) искат да се върнат преди. Преди публиката да дойде да гледа, прогнозират колко хора ще бъдат днес тук, ако това е участие на SS501, ще искат да дойдат повече фенове. По времето, когато бяхме петимата, имахме хиляди почитатели. Сега феновете намаляха до стотици. Залата ще се изпълни ли. Ще има ли много подкрепа и аплодисменти. Ще чувствам съжаление и самота. Но трябва да се адаптирам към това. В противен случай, няма да съм способен да направя нищо."
В миналото възгласът "geun-ja-kam" (акроним на "нямам самоувереност"), сега придобива ново значение и се трансформира в "имам самочувствие". Чрез "Cafe In" печели по-голям и широк кръг от фенове. Може да се види имиджа на Ким Хьонг Джун на "Ya-mang-dol" (идол с амбиции). През следващата година като солов изпълнител, той ще се появи с групов албум на SS501 и с драма. Макар и зает, той не иска да има късен брак.
"Искам да имам стабилно семейство. Ще търся до край човека, с който искам да бъда. Искам 4 деца. Трима сина и една дъщеря. (усмихва се)"
Макар да е зает с представленията на мюзикъла, Ким Хьонг Джун продължава да води неговото "Music High" по SBS Power FM от 02:00 часа. "Амбициозните хора го намират за интересно. Това е един малък свят. Помислих, че е малко рано да влагам цялото си сърце в това, защото изглеждаше, че ще бъде скоро забравено. Сега искам да затвърдя позициите си", беше изразено със самочувствие.
"'Идол, успял във всичко', това определено не е вярно. Налице са сериозни умения. Всяка една година искам да прогресирам с групов албум и концерт на SS501. Големите ми мечти са да стана известен продуцент. Заедно с по-малкия ми брат Ки Бум (U-KISS) и с голяма отговорност към него, мисля че мога да направя много неща добре."
Наричайки се сам "Изгряващата звезда на 2011 година", Ким Хьонг Джун в бъдеще ще предложи разнообразна гама от цветове. Очаквайте го!
Credit: News nate
English Translation: Wonderrrgirl @ Love501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/20/2010, 10:10

[Video] Kim Hyung Jun – SweetRoom (TV FashionN) [19.12.2010]

Credit: Babyjunnie501 @ YT + colourful @ Pretty Boy

Медийни изяви - Page 3 83575886Медийни изяви - Page 3 94291837Медийни изяви - Page 3 90492030Медийни изяви - Page 3 74752211
Credit: hl2412
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime12/20/2010, 15:36

Мама, братовчедката и много прегръдки от Бейби Джун... Какво е това предаване? Медийни изяви - Page 3 5321 Искам и аз прегръдка Медийни изяви - Page 3 870107
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Медийни изяви - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Медийни изяви   Медийни изяви - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Медийни изяви

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-