Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/8/2010, 14:27

First topic message reminder :

Официален японски уебсайт на Kim Hyung Joon

Днес, 8 септември 2010, отвори врати за фенове официалният японски сайт на Хьонг Джун. Може да го посетите на адрес: http://kimhyungjun.jp Има страхотни снимки! Ето няколко от тях:
Новини - Page 14 60844670Новини - Page 14 19786964
Новини - Page 14 66520147 Новини - Page 14 23430435 Новини - Page 14 69746661


Hyng Jun на премиерата на "A Better Tomorrow”

Джун дойде сам на ВИП премиерата на филма "A Better Tomorrow” ("По-добро бъдеще"), в който участват Ju Jin Mo, Song Seung Heon, Kim Kang Woo, Jo Han Sun. Премиерата се състоя на 8 септември от 20:00 часа, в Сеул.
Новини - Page 14 79638597 Новини - Page 14 74048155 Новини - Page 14 34417103
Новини - Page 14 78754567 Новини - Page 14 83242907

Credit: seiyu@newsen.com + SS601.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/4/2013, 14:24

Ким Хьонг Джун изрази загрижеността си на изслушването за политиката за защита на артистите

Новини - Page 14 3b292df5e0fe99254c0ef5f934a85edf8db1711d

Публично изслушване на популярната култура и политика за защита на артистите се проведе на 2 май. Ким Хьонг Джун от SS501 присъства на изслушването и изрази загрижеността си във връзка с ситуацията в развлекателната индустрия.
На изслушването Ким Хьонг Джун сподели: „Бях стажант още на 14 годишна възраст заедно с брат си и работихме в равлекателната индустрия. Видяното през този период ме накара да се замисля сериозно. За да постигна мечтата си да бъда певец, смених доста агенции и ходих на прослушвания къде ли не и вярвах на всичко, което ми кажат хората. За хората, които имат същата мечта като моята, за да предпазя приятелите си да бъдат измамени и наранени, надявам се тази полица и политиката на защита да им помогне.”
Междувременно, Ким Хьонг Джун подготвя концертите от турнето си през май ‘Who Am I’.

Credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/4/2013, 14:42

Тази политика ми е мн интересна. Важно е неговото съпричастие, защото разглеждайки съдбата на любимците ми, мисля, че тази политика е наложителна, защото всичките ми любимци жестоко страдат именно защото няма кой и какво да ги защити. Смятам, че Корея е мн изостанало по отношение на звездите си. Все пак в Америка и света, звездата решава какво да прави, докато в Корея звездата е бедна и нещастна и прави всичко, което му кажат, без значение личното му желание. Дори утвърдени вече звезди страдат под същия ботуш, под които мачкат и младите... И все пак ми е интересно да получим информация какво предлагат като защита в този техен закон...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/5/2013, 14:46

Ден след ден Ким Хьонг Джун става все по-зает

Новини - Page 14 Kim-hyung-jun

Ким Хьонг Джун е най-младият член в групата SS501, а наскоро обяви че влиза в армията от догодина. Той ще последва примера на колегата си Ким Кю Джонг и ще бъде вторият член, който влиза в армията. Миналата година Кю Джонг бе приет в армията да изпълни дълга си. Но преди Ким Хьонг Джун да влезе в армията, той иска да напредне като актьор и певец.
Според изявление на компанията на Ким Хьонг Джун, той работи дори извънредно много, за да подобри впечатление за себе си и позициите си като артист, преди да влезе в армията. А Хьонг Джун винаги работи усилено и е направил вече доста добро впечатление. И като резултат на това, следващата година спокойно може да влезе в армията.


Ким влага много усилия и продължителни репетиции за ролята си в предстоящата драма на МВС "I Summon You Gold!". В драмата той ще играе Монг Гю, брат на главната героиня. Той е безработен и безгрижен младеж. Хьонг Джун също заеви участието си в предстоящия филм "Actor is Actor."
Актьорът се появява в драми и филми за повече от 7 години, започвайки като гост актьор в драмите "Nonstop Five," "Hotelier," и "Boys Over Flowers." Първата му истинска роля е в "Pianissimo" на Донг Ук. От тогава той играе като Канг Мин в "My Shining Girl" и Дунг Мин Че в "Late Blossom.".
На музикалният фронт, той предприема пътуване из Япония, което е част от турнето му "Who Am I?". Концертите ще бъдат няколко в Токио и Нагоя в край на май и юни. Той възнамерява да изпълни 23 песни на живо. Нека не забравяме, че той дебютира като соло изпълнител преди 2 години с първият си мини албум "My Girl."

Ким Хьонг Джун не е познат само като актьор или певец, той също така успява да съчетае професия на DJ, водещ на телевизионни предавания и събития. Той също така е известен с благотворителната си дейност, като подпомагане на бедните и гледни корейци, опазва околната среда, също така подпомага да хора в затруднено физическо състояние. По-малкият му брат Ким Ки Бум също е актьор. Той като Хьонг Джун е най-малкият в групата SS501, често бива наричат макне (най-малък) или подрастващ, тенденция която е запазена и до днес в к-рор куртурата.

За щастие феновете вече знаят Ким Хьонг Джун как изглежда в униформа. В драмата "Late Blossom," той игра няколко пъти в различни сцени с униформа. Феновете го одобриха с нея.

Credit: kdramastars.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/5/2013, 15:02

Хахаха, одобрихме го, защото не беше истинско... Ама сега ще ни се наложи да го преживеем... Все пак той е добър, предупреди ни от рано, да си знаем... Все пак предстоеше да влезе в армията, няма как да избяга от това...

ПП-Мисля, че тези от материала бъркат за момент Ким с Бебо, защото филмите, които изреждат са филми на Ким, ама хайде... Толкова често им се случва да са незапознати...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/29/2013, 18:19

Хьонг Джун призна за връзката си със звезда преди 1 година

Новини - Page 14 Ss501-kim-hyung-jun_1369836353_af_org

Ким Хьонг Джун от SS501 си призна, че последната му романтична връзка е била с жена знаменитост.
На 29 май в епизода на SBS' 'One Night of TV Entertainment' Ким Хьонг Джун разкри: „Последната ми връзка с жена беше преди 1-2 години”. Тойсъщо така разказа подробности около първата си целувка започвайки с: „Бях някъде на 18 и беше извън училище”.
Когато членът на SS501 започна да заеква, Lee Soo Geun и Tak Jae Hoon знаеха, че могат да го накарат да разкаже още по въпроса. И Су Гюн попита: „Значи си бил с жена преди 2 години, както и друга връзка преди 1 година, така ли?”
Ким Хьонг Джун отговори: „Момичето, с което се срещах ме заряза някъде между този интервал от време… тя също беше звезда. Певица и актриса, също така бе по-малка от мен.”

Имате ли някакви идеи коя може да е тя?

Credit: www.allkpop.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime5/30/2013, 21:36

Нямам никакви, но сериозно ще си помисля. Защото щом е и актриса, и певеца, ще е да е по-лесно да измислим... Пък и е било по времето на соло кариерата му...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime6/3/2013, 08:43

И на мен ми е интересно коя ли е въпросната госпожица Новини - Page 14 869595
Доста добре се прикриват тези звезди. Никой да не знае, да не види хм
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime6/3/2013, 10:48

Да, а това е от зората на соло кариерата му... Още не съм седнала да мисля, но ако стигна до някакъв извод, ще споделя, да го обсъдим... Да, това прикриване направо ме убива, те са царе на тази работа, нашите SS501 особено. Поне си казват пост-фактум, което ме радва. Е, някой си казват, други се правят на луди...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime6/8/2013, 15:06

Хьонг Джунг дава интервю за OhMyNews Interview

Новини - Page 14 IE1

Ким Хьонг Джун: „Искам да направя чиста и приятна компания за знаменитости. Когато бях млад, имаше много въпроси и неяснотии и за това доста хора бяха засегнати. По това време почувствах, че трябва да информирам закона за това. Има много таланти, които бяха объркани и погубени. Сега искам младите, които искат да влязат в този бизнес, да бъдат по-защитени от закона.”

Той говори за лошите дни преди дебюта си

На този ден, заседанието беше за агенции, за които има твърдения за сексуален тормоз върху звездите си. Конгресът обсъжда тези въпроси засягащи поп културата и колко подобни инциденти са се случвали и колко ще продължат да се случват за в бъдеще. Сенатор Парк Чанг Сик предложи законопроект още през август миналата година, който засяга регистрацията в „Системата на развлекателната индустрия” и „Стандартните договори”, които показват нужната информираност по договорите. Адвокатите и представители на поп културата присъстваха на съдебното заседание.
Ким Хьонг Джун сподели някой факти от дните преди дебюта си „Не квалифицираните фирми трябва да бъдат филтрирани чрез „Системата за регистрации”, така младежите в тази индустрия няма да имат трудности”

Новини - Page 14 IE

През 2000 година Ким Хьонг Джун влезе в развлекателната индустрия, след 5 години прекарани като стажант, той дебютира на сцената като част от групата SS501. Той става стажант още като второкурсник. Настоящото му училище е в Гангнам, близо до една агенция и той често е получавал оферти да участва в техни дейности или да им бъде модел. Един ден агенцията му казва: „Искаш ли да станеш знаменитост? Можем да те поставим в светлината на прожекторите.”
Той отговаря: „Да, няколко пъти. Бях поканен на кастинг на улицата. Бях любопитен и наистина исках да стана звезда в този момент.”

Родителите на Ким Хьонг Джун се възпротивили и то отива на няколко прослушвания без знанието им. По това време Хьонг Джун се е сблъскал с реалността. „Отидох да поразуча и разгледам за прослушвания. Попаднах на малки агенции, където името на президента бе единственото в офиса. Помислих си, че това не е правилно.” Но приятелите му също са станали жертва на подобни агенции. ”Ще дебютираш още преди да се усетиш. Ако не се съгласиш, приятелите ти ще ти отмъкнат шанса.”

Новини - Page 14 IE2

Някой хора бяха принудени, без право на избор, макар че нямаше план за превръщането им в звезди.
„По едно време имаше практика – различни агенции раздаваха визитки и листовки пред входа на училището. Много от тях бяха за модели. Приех една такава оферта заедно с няколко мои приятели. Ако имате 1000 корейски вона, може да се явите на фотосесията. Приятелите ми бяха от заможни семейства и имаха всеки от тях около милион вона (около 1300 лв). Те можеха да се снимат спокойно, за това взех на заем от тях, за да се включа във фотосесията. Снимките се забавиха и така парите изгоряха. Не съобщих за това в полицията, защото си помислих, че никой няма да ме вземе на сериозно, все пак бях непълнолетен.”

Изкушението да бъдеш част от компания – малка или голяма бе голямо.

Новини - Page 14 IE3

”Не ходих на училище, вместо това ходих да тренирам по 10 часа на ден. Разочаровах се и се записах „Ако продължа така, как ще оцелея?”, „Кога ще дебютирам?” Някои малки компании обещаваха бърз дебют и желанието ми да изляза на сцената се засилваше.”
Малкият му брат също е една от жертните на подобни агенции. Ки Бум дебютира през 2006 в групата ‘XING’ и издават сингъл. Агенцията им обещава да ги покажат по телевизията, но обещанието било напразно. Той въздъхна докато казваше: „Брат ми прекрати договора си с тази агенция” След това брат му дебютира като член на групата UKISS, но тогава за пореден път имаше конфликт с агенцията си и напусна групата, за да продължи кариерата си в Япония.


Новини - Page 14 IE4

Credit: www.ohmynews.com + EngTrans: Cheezeemelt501@twitter
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime6/16/2013, 19:30

Хьонг Джун и партньорката му Kim Ye Won

Новини - Page 14 3538-25677

Ким Хьонг Джун, който понастоящем участва в драмата I Summon You, Gold! Наскоро сподели своя снимка с ко-звездата която си сътрудничи Kim Ye Won. Той сподели снимката чрез туитъра си.
Съобщението му под снимката гласи: „Монг Кю (героят му), ти си най-добрия и желанията ти най-накрая се сбъднаха. Нека ви представя Kim Ye Won, която ще ми партнира в предстоящите епизоди. Това е снимка за спомен. Нямаше неудобни моменти помежду ни още от началото на снимките, всъщност храня много добри чувства към нея. Моля ви всички, очаквайте следващите епизоди.”
Ким Хьонг Джун играе Джунг Монг Кю, който е по-малкият брат на Джунг Монг Хи (Han Ji Hye). Тя и Yeon Jeong Hun, както Baek Jin Hee и Park Seo Joon вече заформиха любовните линии помужду си. Ким Хьонг Джун има детински характер в драмата и много скоро ще се заформи следващата любовна линия между него и Kim Ye Won, която наскоро се присъедини към продукцията. Новата двойка ще представи романтиката на една връзка между двама влюбени в средата на двадесетте им и ще придаде нов привкус на драмата.
Драмата ‘I Summon You, Gold!’ грабва зрителите с любовните връзки, които се заформят и сложните взаимоотношения между героите.

Credit: ph.omg.yahoo.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime7/3/2013, 16:46

Ким Хьонг Джун приключи успешно турнето си в Япония

 Новини - Page 14 2013070207240118364_11

Според агенцията на Ким Хьонг Джун, турнето му в Япония "WHO AM I" е приключило успешно. Турнето се проведе в рамките на месец (от 31 май до 29 юни) и обхващаше няколко от най-големите градове в Япония като Токио и Нагоя. Ким развълнува феновете си с изпълнения на живо и с няколко клипа.
Той натрупа много популярност около излъчването на драмите му "Тя е напълно луда" и "Обичам те" по японската телевизия. Двете драми ще бъдат излъчени отново по японския канал DATV през август, което ще повиши феновете на Ким.
От агенцията му официално заявиха, че дикутират турне в Южна Америка, тъй като получават много покани от този континент поради високата популярност на кпоп културата там.

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime7/10/2013, 10:15

Сладката трансформация на Хьонг Джун в драмата ‘Gold, Appear

Новини - Page 14 1-1

Ким Хьонг Джун, който участва в уикенд драмата ‘Gold, Appear’, сподели свои снимки в туитър.
Той написа: „Монг Кю става по-разумен и има причина за промяната му. Моля проследете какво се случва с живота му в тазседмичните епизоди.”
От качените снимки, Ким Хьонг Джун се вижда колко усилено работи, за да привлече вниманието на клиентите. Той дори носи жълто венче за коса и промотира продуктите с високоговорител. На част от снимките се вижда как танцува сладък танц и прави голямо впечатление на феновете.


Новини - Page 14 2
Новини - Page 14 3

Credit:   en.korea.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/8/2013, 12:12

Партито по случай рожденият ден на Ким ХЬонг Джун събра 1000 фена

Новини - Page 14 91007-ss501-leader-kim-hyun-joong-s-birthday-party-gathers-1000-fans

Феновете на Ким Хьонг Джун се събраха, за да отпразнуват рожденият му ден заедно.
Ако трябва да опишем Ким Хьонг Джун с една дума, то това би била думата „дружелюбен”. Като най-младият член на групата, той винаги е светъл и активен и доставя радост на феновете вече 8 години от дебюта си.
3 август е значим ден за него. Тогава беше неговият 27 рожден ден, но също така, това бе денят, в който той събра отново феновете си. Партито по случай рожденият му ден се проведе в Сеул, на Sangmyung University Art Center, където по случай празника той направи фен среща, на която събра над 1000 фена. Актьорът Парк Ин Йонг, който е част от агенцията на Хьонг Джун беше водещ на събитието.
Сред редовните му корейски, японски и китайски фенове се наредиха и фенове от Перу и Южна Америка. Залата бързо се напълни и феновете прииждаха със зелени светещи пръчки, крещейки името му в унисон.

Ким Хьонг Джун и трансформацият му
Ким Хьонг Джун сподели развитието си като актьор заедно с феновете си. В момента той играе Монг Кю в драмата на МВС Gold Appear. Предните му проекти бяха 'Glowing She' и 'I Love You.'
Не е лесно да признаеш слабостите си пред толкова много фенове. Но този ден Хьонг Джун пусна няколко от сцените си и се смя на себе си, казвайки: „Толкова е лошо! Толкова се срамувам!” Той сподели как хората около него са се опитали да го спрат да преиграва на снимачната площадка.
И Хьонг Сън, режисьорът на 'Gold Appear' каза на Хьонг Джун: „Въпреки че актьорската игра е стресирща в момента и ти постоянно си навличаш бели, когато се опитваш а научиш повече и повече как да бъдеш успешен актьор. Когато решиш да се учиш, ела при мен и нека бъде твой режисьор.” В началото Хьонг Джун винаги имаше неприятности и режисьорът често го наказваше доста жестоко, но Ким Хьонг Джун оцеля и значително подобри играта си. Този режисьор стана огромна подкрепа за него. Хьонг Джун разкри: „Макар че актьорската ми игра има още да се подобрява, сюжета на драмата стана малко по-лесен и удобен.”
След като Ким Хьонг Джун сподели тези неща на сцената, феновете му го окуражиха с думите: „Дерзай! Толкова си сладък” След като представи тортата за рождения си ден, всички фенове му изпяха посничката за рождения ден и тогава той каза: „Подготвих специален албум тази година за феновете си и се надявам да спечеля наградата за новобранец актьор тази година.” Това сякаш беше като раздаване на подаръци докато сам намисляше желанията си.

Не само феновете му честитиха рождения ден
След разговорите за актьорската му игра, той покани неговите фенове да се качат на сцената и да играят различни игри с него. След разделянето на феновете на корейци и чужденци, той избра 10 фена. Тогава започнаха различните игри с тяхно участие като например да издуха 50 страници от речник, фалшив плач за 30 секунди.
Когато нормалните хора се срещнат със звезди, те често биват поразени, изпълнени със завист или преливащи от обич/ умиление. Някои фенове дори дума не могат да обелят като погледат идола си в очите. Феновете на Хьонг Джун не са такива. Те се чувстват удобно и спокойно с него,  те дори го съветват и спокойно излагат мнението си. Това показва колко близък го чувстват.
Този ден не само феновете бяха до него, там бяха неговите приятели актьори, които му пожелаха честит рожден ден чрез видео съобщение. 'Gold Appear' звездите Han Ji Hye, Choi Myung Gil, Baek Jin Hee, Park Suh Joon, Kim Ye Won и много други му бяха подготвили това поздравително видео. На празника му дойде и неговият колега от SS501 Парк Джунг Мин и го изненада много приятно.
Докато Ким Хьонг Джун пееше петте песни за феновете, Парк Джунг Мин стоеше заедно с тях от страни на сцената и го окуражаваше, а когато приключиха бурно го аплодираше. Ким Хьонг Джун дори пусна своя нов клип, две седмици преди издаването му. Феновете се насладиха на 'Two of Us', която записа заедно с Кота от Sunny Hill.
Невероятни бяха уменията на Парк Ин Йонг като водещ. Тя е по-голямата сестра на И Тьок. Тя има участия в различни шоу програми и разширява опита си като актриса. Въпреки че не е много позната на публиката, тя беше страхотна и забавляваше публиката. Интересното е, че тя наскоро се завърна от пътуване до Индонезия, където помагаше на хора в продължение на 9 дни.

Сега феновете са като семейство. Не мога да живеят без тези ценни за мен хора.
Въпреки че Ким ХЬонг Джун е изключително натоварен със снимките на драмата, също и с подготовката на новата песен, той е прекарал и много месеци в подготовката на това шоу. Той иска да покаже на феновете си колко много ги цени. Той каза, че феновете за него са като семейство и „те са били с него дълго време, споделейки заедно радости и скърби.”
Той каза: „Не знам дали е, защото съм най-младият член на групата ни или понеже съм много жив и весел човек, но феновете се чувстват спокойно и приятно с мен. Предполагам, че дори да опитам да изглеждам готино на сцената, ще изглеждам като техен батко. Въпреки че времето прекарано с феновете ми е ценно за мен, ценя и времето прекарано с колегите ми от SS501.  Дори и да не сме заедно в момента, намираме време да се срещнем. Преди започнах актьорската си кариера чисто и просто от любопитство, но сега се превърна в нещо много сериозно за мен. Участието в драми става все по-забавно и желая да израсна като добър актьор. Трябва да се справя добре, щом се отваря тази възможност пред мен. Моля ви, следете ме с интерес.”
Въпреки че дългоочакваната среща приключи, Ким ХЬонг Джун ще бъде зает през идните дни. През ноември той започва турнето си в три страни в Южна Америка, където ще проведе фен срещи. През септември се планира издаването на нов албум. Да не споменаваме и актьорската му кариера, която натоварва двоино графика му. Той смята да поеме и нов проект.

Credit:   www.kpopstarz.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/8/2013, 18:37

Нов албум през септември? Това доста ме изненадва... Защото нищо не се говори. Жалко. Замислих се колко от отдавна не съм се радвала на нов албум...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/10/2013, 14:33

Хьонг Джун дава надежда, че групата скоро ще се събере

Новини - Page 14 1-2

Ким ХЬонг Джун даде надежда на феновете, като сподели плановете си за потенциално събиране на групата SS501.
Ким Хьонг Джун има специална връзка с останалите членове на групата и сподели за шансовете да видим отново групата заедно. Той сподели в интервюто: „Ние често си говорим. Обсъждаме го често и по интервютата. Не е трудно, но времето е от съществено значение за нас, защото често графиците ни се припокриват. Ние често си казваме, че щом ще се завръщаме, ще го направим заедно. Ние сме се срещали предостатъчно пъти, за да обсъждаме този въпрос, също така и телефонни разговори сме провеждали.”
„В момента все в творческа пауза, но никога не сме споменавали, че сме разпуснали групата. Дали хората вярват в това или не, ще им разкрием истината по-късно. Тъй като наш модел за подръжание е Шинва, нашата цел е да продължим като тях. Ще съберем отново групата и ще продължим заедно всички. Когато гледам различни шоу програми си мисля, че и ние можем да бъдем забавни като участниците във тях, когато сме заедно.”

Нека се надяваме, че събирането на грапата ще е скоро.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/10/2013, 15:06

Ким Хьонг Джун говори за Gold! Appear
~ Интервю част 1 ~


Новини - Page 14 MyDaily5

Играейки като Монг Кю, кенгуруто (момче винаги стоящо до полите на майка си) в семейната драма на МВС Gold! Appear, Ким Хьонг Джун е актьор. Той добре съчетава тази професия с певческата си кариера. Хората го познават като най-младият от 5-членната мъжка група SS501. Но напоследък отивайки в ресторанта по скоро ще чуе това „Охо, това не е ли бунтуващото се хлапе? Нищо добро. Моля те, послушай майка си.”

Благодарение на успеха на драмата, хората, които го разпознават им е трудно да сравнят сегашният му образ с този на момче от мъжка група. „Въпреки че много  младежи ме разпознават, сега предимно по-възрастните ме знаят повече. Не знам как да реагирам на това”, казвай Хьонг Джун с усмивка.
Чрез мюзикъла “café-in” и драмите “Glowing She” и “I Love You” Ким Хьонг Джун показа способностите си като актьор. “Gold!Appear” е едно предизвикателство за него, да покаже играта си по националната телевизия. Въпреки че има доста моменти когато е бил нервен по време на снимките или е бил хокан заради допуснати грешки, той споделя: „Изглежда, че няма с какво да допринеса за успеха на драмата, но да бъда част от нея, това ме накара да се чувствам много добре и придобих доста увереност.” Работата му с толкова известни актьори е нещо, което го кара да се усмихва.

За играта си с актьора И Сун Дже в “I Love You” той споделя: „Бях изплашен по време на репетицията. Особено след като знаех, че И Сун Дже никога не закъснява, гледайки го как подранява и вниква в ролята, наистина настръхвах. Чувствах се все едно „той като по-старши има огромна разлика в сравнение с мен. Трябва да продължа да се уча цял живот.” Сега с актрисите Бан Хьо Джунг и Ким Джи Йонг, които са всъщност двете баби на Монг Кю в Gold!Appear… те двете наистина ми помогнаха много и действително се отнасяха с мен като с техен внук. Когато камерата е изключена или по време на почивката, те идват при мен и ме учат различни неща за актьорството.”
Той е близък с актьор Парк Сю Джун, който играе съпругът на по-голямата му сестра Джунг Монг Хьон (Baek JinHee) в драмата. Въпреки многобройните им кавги в драмата, изглежда те са приятелски настроени и открито се шегуват като връстници, а не като актьори. „Нямаме ли „чеми/chemi” (жаргон, които  обикновено се използва за описание колко добре си пасват едно момиче с дадено момче.) Първоначално си мислих, че няма да се разбираме добре с Парк Сю Джун. Понеже и двамата сме ярки личности. Той е като мен. Весел и забавен, точно като мен. Не знам защо, но си мисля, че ако ни съберат заедно един до друг, аз ще бъда по-мрачният. Напоследък поддържаме връзка, дори сме излизали няколко пъти да пием заедно.”

Новини - Page 14 MyDaily6

Ким Йе Уон, която има силно присъствие във филма “Sunny”, се появява в “Gold!Appear” като колежка на Ким Хьонг Джун. Преди Ким Йе Уон да влезе в драмата, Хьонг Джун каза: „Самотен съм” по време на една пресконференция, защото само той нямал любовна връзка в драмата.
Ким Хьонг Джун каза: „Направих предположение коя актриса може да е, но честно казано бях изненадан да чуя, че ще си партнирам с Ким Йе Уон. Тя е актриса, която се е снимала в доста филми преди това и бях нервен понеже не я познавах. Също така си я представих с образа й от “Sunny”. Но след като се срещнахме, разбрах колко е мила и приятна. За моя изненада, тя често е тиха и умълчана. Тя е много по-зряла от мен, въпреки че сме връстници. Земна е. Мисля, че защото е играла много роли и е натрупала значителен опит и е в състояние да ме води в играта. Тя наистина е много добра, стабилна и приятна е.”  На въпроса дали според него сцените им заедно са малко и имат ли време да развият любовната си история, той отговори: „Жалко е. Искам да я прегърна, да се оженя и да изживея много повече неща преди края на драмата. За това наистина е жалко.”
„Актьорската игра е нещо продължително и трудно. Като певец, излизайки на сцената за 3 минутно изпълнение, изглеждат като 30 минути. Веднъж щом почнем снимките прекарваме 3 часа заедно за тези 3 минути. Няма спиране. Но в актьорската игра в продължение на 50 епизода се показваш и всеки път трябва да показваш по малко. Понякога този процес е дълъг и е трудно да изразяваш нещо в продължение на толкова време. От друга страна, научих се да мисля повече и станах по-съсредоточен.”


Новини - Page 14 MyDaily

Credits : roku@mydaily.co.kr + EngTrans: xiaochu @ Quainte501.com & sgnoonas.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/10/2013, 15:19

SS501 не е разформирана... ще се съберем отново
~ Интервю част 2 ~


Новини - Page 14 MyDaily6

Певецът превърнал се в актьор Ким Хьонг Джун има много сериозно отношение към актьорската игра. Наскоро той започна да се появява в драмата ‘Gold!Appear’. Той се е отдал на играта, но страстта му винаги си остава пеенето. Появата му в шоуто на МВС ‘Golden Fishery – Radio Star’ показва невероятните му комични способности, топлите му сълзи, когато говори за смъртта на кученцето си и невероятният младеж, който скърби когато види феновете си в неразположение. Той е член на групата SS501, която обещава да се завърне.

- Тялото ти определено изглежда по-здраво от преди.
Спортувам много. Когато бях слаб, бях 52кг. Сега съм 70. Ще отслабна още 5 или 6 когато издавам албума.

- Изглежда си добре познат сред останалите старши актьори, добре ли се разбираш с тях?
Не особено. Държа се повече от странно, когато съм с тях. Първоначално ги поздравявах с поклон, но понеже имам весел характер, моето aegyo се проявява, но не е истинско aegyo (това не е aegyo, което той умишлено прави, а са неща, които останалите възприемат като aegyo (бг.ред direndur: aegyo е бебешка/детска красот, която човек прави в различни движения или просто има такова сладко излъчване)) За мой късмет, актьорите ветерани им харесва

- Песента ‘Two of us’, която издаде наскоро, е дуетна. Там си партнираш с Кота от Sunny Hill . Песента е добра. Защо не промотираш с нея?
Нямам планове да промотирам песента ‘Two of us’, а всъщност това беше първото предложение от страна на компанията ми – да отбележа така рождения си ден. Казах, че искам да поработя върху нея. Завърших я малко късно, заради непредвидени обстоятелства. Известно време не бях издавал нищо, за това внимавах повече и обърнах доста внимание върху музиката и върху клипа. Музикалният клип към нея беше заснет невероятно и се получи много красиво.

- Не искаш ли да участваш в някое музикално шоу?
Иска ми се. Напоследък доста нови групи дебютираха. Не беше така по наше време. Тогава имаше само TVXQ и бяхме само ние като групи, за това се харесваме като групи. Гледайки групите напоследък се замислям „Сигурно е забавно”, „Ще се сближим ако използваме едни и същи пробни и чакални”. С добри възможности и добра музика, искам отново да получа признание.

- Има ли планове за активности на SS501?
Обсъждали сме го помежду си. Говорим често за това по време на интервютата. Не е толкова трудно. Вярно, има някои неща като влизането в армията и застъпването на графиците ни, които ни възпрепятстват в момента. Но със сигурност ще се завърнем отново, всички заедно. Често се срещаме с момчетата от групата. Срещаме се и си говорим, също така и по телефоните си говорим. Временно спряхме дейностите си като група, но никога не сме разформирали групата. Независимо дали хората ни вярват или не, всичко ще се изясни един ден. Един ден ще направим невероятно шоу, завръщане на сцената и концерт. Наши модели за подражание са Шинва. В момента те отново са заедно и имат активности заедно. Нашата цел е да бъдем като тях. Някой ден ще се съберем отново. Когато гледам шоу програмите в момента ми се ще да мисля, че и ние ще можем да участваме в тях.

- Чух, че си маниак на тема футбол и си капитан на отбора?
Аз съм капитан на FC Avengers. Играя нападател в отбора. Всъщност не съм по-добър от защитниците или крилата. Нападателя не може да е някой, който е по-добър. Да си нападател изглежда лесно, но всъщност не е. В аматьорски отбор, двусмислеността е способност, която може да се използва като нападател. (смее се) Но дори и така, не мога да вкарам голове. Отбелязвам по 1 гол на мач. Много фенове идват на мачовете ни. Гледайки ги как идват на мачовете в дъжд или слънчево време, независимо метеорологичните условия, определено няма да го приема като даденост, а съм им много благодарен. Замислял съм се дали и аз бих го правил за някого, когото харесвам. Благодаря ви. Благодаря, че мога да се упражнявам докато съм близо до вас.

- Чух, че възрастна дама е дошла на фен срещата по случай рождения ти ден.
Тя дойде от Япония. Първоначално тя не беше мой фен. Тя придружаваше някой, който ми е фен на едно мое събитие. От тогова ме харесва и винаги идва на различните м събития с бастуна си. Не съм си и мислил, че ще измине целият път до Корея. Наистина съм благодарен. Чувствам се сякаш виждам собствената ми баба или член на семейството ми. Искам да направя всичко за нея. Мисля си колко трудно ли е било да вземе това решение да дойде тук и колко ли е било трудно в това горещо време, наистина съм  й благодарен. Ще й бъда вечно признателен.

- Помниш ли някой друг фен по този начин?
Има няколко фена, които постоянно смислям, особено когато ги виждам неразположени. Мисля си „Трябва да дам най-доброто от себе си. Не мога да си дам почивка.” Те не се чувстват добре, ако и аз не се чувствам добре и не се постарая достатъчно, колко ли разочаровани ще бъдат. Мисля доста и за здравето им.

Новини - Page 14 MyDaily5

- Как са кученцата ти?
Едно от тях наскоро почина. Много плаках. Бях се паникьосал в продължение на една седмица. Дори не можех да работя. С поглед на хората, които си вземат да отглеждат кучета за компания, мислих си колко тъжно би било. Аз много тъгувах. Още проплаквам, когато видя снимките му. Излязох да пийна и плаках в продължение на час пред приятели. За първи път почувствах, че някой ме изоставя и напуска.

- Наскоро си бил помолен за песен от JYP в открито радио по Radio Star.
Говорих няколко пъти с него, но не мога да понеса да го попитам за песен, така че не съм. Хьонг каза, че е гледал предаването. „Наистина ти благодаря”, каза той. Но все още няма никакви новини за песен. Трябва да взема песента от него до края на годината. (смее се.)

- Ти беше наистина забавен, когато се появи в Radio Star
Не знаех кой ще се появи като гост, дори не знаех, че ще бъде специален епизод. Мислих, че това предаване ще остане с мен до края на живота ми. Сега отново искам да се появя в Radio Star’ в спешъл на ‘Gold!Appear’ с останалите млади актьори от драмата.

- Вече 4 години си водещ на радиошоуто на SBS Power FM ‘Kim HyungJun’s Music High’. Кое е вълнуващото в това да си водещ?
Обичам да говоря за себе си. Също така харесвам реакцията на хората и хората, които ме слушат. Когато давам съвети, слушам историите на различни хора. Това е едно място за комуникация с тях, което е много ценно. Когато нямам други активности, не ми е нужно да се срещам с никого. Дори и да исках, не мога да се срещам с тях. Не мога и да говоря с тях. Но предимството на радиото е в това, че мога да споделя различни истории.

- Изминаха 8 години от дебюта ти с SS501 през 2005. В кой момент си се чувствал най-щастлив?

Има много такива моменти, но сега съм най-щастлив. Чувствам се страхотно от факта, че съм някой, който прави всичко, на което е способен. Има много хора, които не могат да правят това, което харесват и желаят. Има и много хора, които имат желание да правят това, което харесват, но обстоятелствата не им го позволяват. За това съм благодарен, че имам възможността да бъда себе си и да правя това, което обичам и мога. Благодарен съм на себе си. Също така се чувствам щастлив в момета, докато провеждаме това интервю.


Новини - Page 14 MyDaily1

Новини - Page 14 MyDaily2

Новини - Page 14 MyDaily3

Новини - Page 14 MyDaily4

Credits : roku@mydaily.co.kr + EngTrans: xiaochu @ Quainte501.com & sgnoonas.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/13/2013, 20:28

Когато някой от групата заговори за завръщане това ми връща надеждата. Аз го вярвам. А щом са обещали, значи ще се случи... Може и да не е в следващите 2-3 години, но ще стане... Бебо нека предрече
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/25/2013, 06:56

Ким Хьонг Джун ще участва с Да Сом от Sistar в новата драма 'Love Through Song'

Новини - Page 14 A5A651104FD7D14345FE84EFDCA043

Завръщане в средите на създаването на драми. Ким Хьонг Джун бе избран за главната мъжка роля в предстоящия сериал на KBS.
На 25 септември, S-Plus Company обяви, че Ким Хьонг Джун ще участва в новата драма Love Through Song по KBS.
Последният проект, в който звездата участва е драмата на МВС “Gold, Appear”. Там той изигра ролята на вдетинения, но очарователен Джунг Монг Кю, който забавляваше публиката. Прескачайки от уикенд драма към делнична драма и то като главен актьор, това показва, че утвърждава статуса си на актьор.
Love Through Song е драма за три семейства, които се опитват да ценят живота и да се уважават в свят, където индивидуализма е на лице.
Ким Хьонг Джун ще играе Те Кьонг, лидерът на драма трупа и музикален режисьор. Той ще играе роля на перфекционист, в който се крие нежен и внимателен човек.
Той ще участва с Да Сом от SISTAR, която ще играе роля на надеждна актриса в мюзикъли. Те ще имат близки взаимоотношения, което поражда любопитството как ще играят заедно. Драмата ще се излъчи през ноември, след края на Sincerity Moves Heaven.
Междувременно, Ким Хьонг Джун е поканен на Международният филмов фестивал в Бусан, заради специалното си гост участие във филма An Actor is An Actor. Той ще стъпи на червеният килим за първи път като звезда участвала във филм и това ще се случи в началото на октомври.

Credit:   entertainment.xin.msn.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/25/2013, 11:08

Мн ми е интересно участието му в този филм, така че го очаквам с нетърпение извън личните ми причини да го чакам... Няма го в трейлърите на филма, така че според мен участието му е крайно епизодично... Но да видим... И все пак, щом това участие му осигурява да стъпи на червения килим на Международния Филмов Фестивал, значи съм изключително доволна...
А това, че е подписал за нова драма и то за главна роля!Новини - Page 14 539700 Е, тази новина чаках! Най-сетне нещо, което да гледам с него!Новини - Page 14 2267476300
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/25/2013, 11:14

Така е и аз се радвам страшно много за договора му за тази драма.
Още не е приключил снимките по едната и веднага му правят предложение да участва в друга драма, това показва, че го оценяват и го харесват като актьор.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime9/25/2013, 11:36

Нямам наблюдение върху последните му актьорски изпълнения, защото не гледам драмите, в които участва за по 1-5 минути... Обаче тази, щом ще е в главна роля, тогава ще я гледам и ще видя колко точно е израснал като актьор...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime10/10/2013, 13:21

Предстоящото турне на Хьонг Джун в Южна Америка

Новини - Page 14 431043504370438043C04350

TripleS в Южна Америка могат да ликуват! След като две от момчетата на SS501 (Парк Джунг Мин и Хо Йонг Сенг) държаха соло турнета фен срещи там тази година, догодина ще могат да се насладят на макнето на групата. Ким Хьонг Джун ще държи поредица концерти в различни страни в Южна Америка в началото на 2014.
Логото е ‘The First Kim Hyung Jun’s Concert & Fanmeet‘. Ким Хьонг Джун ще държи 4 концерта и фен срещи през януари 2014. Страните домакини ще бъдат Перу, Еквадор, Чили и Боливия. Това ще бъде първото събитие от този род, което Хьонг Джун държи извън рамките на Азия.
Междувременно, наскоро той присъства на 18-тия Международен Филмов Фестивал в Бусан, като част от екипа на филма An Actor is An Actor. Той също така ще играе главната мъжка роля в Love Through Song, където ще си партнира с Дасом от Sistar

Нека ви припомним шеметното турне което направиха Йонг Сенг и Джунг Мин в Латинска и Южна Америка.

Сенг --> https://ss501.bulgarianforum.net/t1215-topic
Мин --> https://ss501.bulgarianforum.net/t1213-topic

Credit: en.korea
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime10/12/2013, 14:57

Превод на интервюто за Asian Hana ~
(всички снимки от него можете да видите тук ---> цък)
Новини - Page 14 Khimg049-thumb-300x251-40779

"KIM HYUNG JUN THE FIRST DVD" беше реализирано на 31.05.2013 от първия самостоятелен концерт на Ким Хьонг Джун, състоял се през март 2013. Сесия за раздаване на автографи, състояла се на 27.08.2013 в Shidax Culture Hall, Shibuya отзнаменува излизането на диска. Asian Naha взе интервю от Ким Хьонг Джун ден по-рано, прочетете го.
От доста време не сме виждали, поканихме Хьонг Джун с усмивка и той ни отвърна със същата. Макар че е работил от сутрнта непрестанно, той ни даде интервюто с настроение.

На 3-ти август беше рожденият ти ден. Как го прекара?
В същия ден имах фен среща в Сеул. Тя не беше само с корейските фенове, имаше международни от Япония, че даже и Южна Америка. Тя протече с мини концерт и един снимачен тур от драмата "Gold appears". Забавлявах се искрено.

Успя ли да прекараш време със семейството си?
Майка ми приготви супа от моркси дарове и празник. Истинско семейство. По-малкият ми брат, Кибум, който беше в Япония, ми се обади. Успях да бъда със семейството си сутринта на празника.

В драмата "Gold appears" играеш ролята на Монг Гю. Вече минаха 40 епизода?
42? Бих снимал до 100. (смях)

Какъв характер има Монг Гю?
Монг Гю е безсперктивно момче, което винаги е зависело от майка си и не желае да стане възрастен. Монг Гю трупа най-раличен опит и пораства до мъж. Тази драма вече е преполовена. Сега майка му доста се противопоставя на връзката му с любимото момиче. А той вече иска да се жени и да има деца. Моля ви, очаквайте го!

И ти ли беше такъв докато растеше?
Хахах... Монг Гю е изцяло като мен. (смях)

Във видеото "Always Love You" ти пя в дует с Кота, сцената, в която ядете заедно сладолед с нея е впечатляващ.
Снимах драмата много дълго време. Така че да сменя обстановката и да заснема видео ми се отрази добре. Тъй като Кота е страхотен човек, веднага станахме приятели. Мисля, че се получи много свеж и сладък клип.

Какви са резултатите от футболния клуб към който се присъедини?
Аз съм капитана! Моят отбор е от доста способни мъже, така че постигаме добри резултати. Играем срещи срещу различни отбори. Публикуване много снимки. Моля ви, потърсете във фейсбук!

Специални кадри от "KIM HYUNG JUN THE FIRST DVD" излезли ли са на пазара?
Всичко е специален кадър!!! Това беше много усилена работа!!! Цялата музика беше преаранжирана.

Кажи ни какво е включено в бъдещия ти график.
Моят сингъл ще бъде реализиран през октомври в Япония (говори за 'Two Of Us"). Ще имам фен среща. През ноември съм планирал живи изпълнения в 3 страни от Южна Америка. (б.ред Lollipop: тези концерти са отменени за януари 2014 и страните са станали 4!)


eng.trans: Music-High-Family/ameblo.jp
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime10/20/2013, 10:29

Новини - Page 14 2013101816155736692-615x819
Ким Хьонг Джун ще изпее 'Two Of Us'

Корейският певец и актьор Ким Хьонг Джун ще подслади Япония със своя нов сингъл през идната седмица.
Новият японския сингъл на Ким 'Two Of Us' ще съдържа японската версия на последната излязла песен на Ким, а именно дуета му Кота от SunnyHill. Той ще бъде пуснат на пазара през идната сряда, това обяви ангенцията му в този петък.
Новият албум ще включва общо 3 парчета: корейската версия на песента, японската и инструментала. Оригиналният сингъл за Корея излезе в началото на август.
В събота Ким Хьонг Джун ще лети за Токио, където ще има фен среща и лайф в Shibuya Public Hall в неделя вечерта, а после ще бъде последвано от Hi5 събития в магазини в Токио, Осака, Нагоя, Хирошима и Фукуока през последвалите 2 дни.
Най-младият член на групата SS501 също така ще бъде част от каста на новата ежедневна драма по KBS - 'Love Through Song', където ще си партнира с Dasom от Sistar и актьорa Baek Seong Hyun. Премиерата на новата драма ще бъде на 04.11.2013
Ким Хьонг Джун също така ще покаже актьоски умения във филма 'Actors are actors', където партнира на И Джун от Mblaq. Филмът ще е на големия екран от идната седмица.

credit: tenasia.com
Reporter. Cory Lee
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 14 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-