Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime6/20/2011, 09:00

Известният корейски водещ, комедиант и водещ на радиошоу, Kim Gura на участието си в развлекателното шоу Quiz to Change the World, което беше излъчено на 18.06.11, каза че е фен на Хо Йонг Сенг.


Credit: kucouncil @ YT + rmdkdl
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime6/20/2011, 15:31

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 81705747

Днес гост е...... Хо Йонг Сенг~~!! =_=
今天的嘉宾是....许永生~~!!=_=
Интервюто с Хо Йонг Сенг ще бъде излъчено следващата седмица! :) Моля ви, очаквайте Kpopulous!! +_+ Благодарим ви~<3

П.С. Съдейки по обстановката от снимката, това е мястото на снимките на новия видеоклип Rainy Heart
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime6/26/2011, 17:11

Класация за 50те най-продавани албума в Корея до края на май

1:TVXQ Keep Ur Head Down :236,669
2:BigBang 4th Mini album:138,975
3:Beast Fiction and Fact :90,000
4:CN Blue First Step:87,926
5: BigBang 4th mini album repackaged:81,913
6:F(x) Pinocchio:54,987
7:TVXQ Keep Ur Head Down Repackaged:54,225
8:Secret Garden OST(Special Edition):47,858
9:Kollen Selects album:46,080
10:Seung Ri VVIP :41,302
11:FT Island Return :33,995
12:B And A Plastic Surgery OST:32,381
13:IU Real :30,540
14:CN Blue First Step + Thank You:29,723
15:B and A Plastic Surgery OST Part 2:29,420
16:MBLAQ MBLAQ Style :27,702
17:4 Minutes 4 Minutes Left :27,585
18:GD and TOP First Album:26,933
19:Super Junior M Korean Version Perfection:24,788
20:Heo Young Saeng Let It Go:24,079
21:SNSD First Asia Tour DVD:23,869
22:JYJ The Begining (Concert):21,891
23:IU Real+ :19,859
24:Infinite Inspirit :19,827
25:CN Blue Blue Love :19,603
26:Ukiss Bran New Kiss:19,194
27:Eru Feel Brand New :17,488
28:MBLAQ BLAQ Style 3D Version:17,081
29:Dream High OST:16,983
30:2NE1 To Anyone:16,694
31:SNSD Run Devil Run :16,546
32:Park Jung Min Not Alone :16,439
33:After School Virgin:16,406
34:Kara Jumping :15,166
35:Rainbow So Girl:15,133
36:CNN Survival :14,868
37:CN Blue Bluetory :14,197
38:Secret Garden OST:14,157
39:Infinite Evolution :13,998
40:Sesibong Friends:13,750
41:T-ara Temptastic :13,278
42:TeenTop Transform :13,119
43:SNSD Mr.Taxi :12,679
44:Beast Shock of New Era:12,246
45:Kara Revolution :12,012
46:SG Wannabe SG Wannabe7 Part 2 :11,948
47:SNSD Genie(Japanese):11,685
48:Brave Girl The Difference :11,644
49:Brown Eye Soul Brown Eye Soul :10,836
50:SHINee Hello :10,758

Credit:Kacey @ DKPOPNEWS.NET
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime6/29/2011, 09:12

"Невинно изражение като на момиче"

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 74443224

Беше разкрита непринудена снимка на Хо Йонг Сенг от чакалнята.
На 28ми сутринта, снимката озаглавена „Снимка от чакалнята на Хо Йонг Сенг”, беше публикувана в онлайн пространството.
Думите „Случайна снимка на Хо Йонг Сенг в чакалнята” също се появиха със снимката му зад сцената, на която е усмихнат.
Той държи в ръката си своя мобилен, който е тунингован със собственото му лице. Това плени вниманието на всички.
Феновете, които видяха снимката, ентусиазирано отговаряха: „Винаги толкова весел и невинен”, „Невинно изражене като на момиче в чакалнята”, „Искам същия стикер за телефон”
Междувременно, Хо Йонг Сенг наскоро завърши етапа от промотирането на албума си Let It Go и се сбогува със сцената на 17ти.

Credit:Star News /Translation on english: Wonderrrgirl/
Върнете се в началото Go down
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime6/29/2011, 16:59

Ох ама той Сенг винаги изглежда весел и невинен,точно това най-харесвам в него.... Колкото по-невинен ми изглежда,толкова повече ме пленява Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 370170 О и аз искам такъв стикер за телефон.....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 10:26

Този фен клуб за Япония ли е или за Корея... То няма значение, защото съм убедена, че ние няма да можем да сме част от него... Всичките им фен клубове са така... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 233640
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 10:29

За Корея е. Вярно е, че нямаме достъп до тях - за официалния сайт уж пуснаха опция за чужденци, а колкото и да опитвам не ми позволява да си направя рег.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 10:38

Те под чужденци имат предвид Япония, Китай... Ние не зная какво сме, няма английски никъде за нас... Но, нищо, де, няма да сме част от него, но пък трябва да знаем, че го има, за да си мечтаем за него... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 420514
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 10:41

Нищо,поне ще знаем името на фен клуба,а знае ли човек може и да можем да се регистрираме и там,може да им дойде ума в главата и че има и други фенове по света :) На Бебо сайт-а е отворен за всички чужденци,което е прекрасно,надявам се скоро да можеш да се регнеш в този на Сенг :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 16:30

Сред всички звезди, гласовите данни на YoSeob от BEAST и JongHyun от SHINEE изпъкват.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 61722587

Члена на SS501 Хо Йонг Сенг оцени високо гласовите възможности на YoSeob от BEAST и JongHyun от SHINEE.
В предаването на Mnet Beatles Code излъчено на 30ти юни, гостуващия Хо Йонг Сенг изказа теорията си.
В предаването водещия зададе чувствителен въпрос на Хо Йонг Сенг: „Напоследък програмите с интервюта са станали доста популярни, мислил ли си за това дали всички звезди приеха вече твоето участие като певец добре?” Отговорът на Йонг Сенг беше: „Не, не е така. Вече завързах много добри приятелства. А моите певчески способности не са толкова добри.”
Освен това, в деня на излъчването, Хо Йонг Сенг призна, че е надделяло вниманието към артистките по време на дебюта му.
Когато беше запитан из между всички идол изпълнители, чии гласови способности са най-добри и отличаващи се, Хо Йонг Сенг отговори: „YoSeob от BEAST изпъква. JongHyun от SHINEE също никак не е лош.” Водещият попита: „А като петима?” Йонг Сенг отвърна: „В този случай са просто добри” Той все още беше скромен през цялото шоу.

Credit: 韩网 + Chinese Trans: 0317 @HeoYoungSaeng Baidu Bar + English Trans: http://cllslam10.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 17:38

Браво, радвам се че ги е оценил,защото момчетата наистина са много силни вокалисти,но продължава да се подценява Сенг и ме ядосва Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 869595 Но не разбрах този въпрос "А като петима?", може ли да ми го обясните?
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/1/2011, 17:54

И аз не разбрах точно въпроса... Наистина ги е оценил, YoSeob е страхотен певец. Скромността краси човека, както се казва, но в неговия случай е прекалено голяма скромност. Нищо, има време да се научи момчето.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/2/2011, 17:23

Хо Йонг Сенг си признава „Срещах се с артистка след дебюта”

Соло изпълнителя Хо Йонг Сенг признава за предишните си връзки.

Хо Йонг Сенг го съобщи по време на участието си на 30.6 в "BEATLES CODE" по Mnet, по време на Parallel Theory.

Вниманието се насочи към миналото на Хо Йонг Сенг. Когато водещият попита за първата му любов, Хо Йонг Сенг често и открито каза: „Първата ми любов беше по време на първата ми година в гимназията, а втората ми любов – втората.” Водещият упорито продължи и попита: „Значи ти си от вида даряващи неспирна любов. Ами третата ти любов, кога беше?” Отговора на Йонг Сенг беше светкавичен: „След това спрях да излизам по срещи, но когато дебютирах, се срещнах с третата си любов. Тя също е артист.” Като чу това водещия веднага грабна смартфона си и потърси в търсачката „Хо Йонг Сенг”, след което там се появиха имената на HyunA и Park Joo Hyun.

"Beatles Code" задава въпросите направо. Следващия пвъпрос от водещия бе: „HyunA не е ли прекалено малка?” На което Хо Йонг Сенг обясни: „Факта името ми да се спряга с това на HyunA е заради участието й в албума ми, а Park Joo Hyun е просто момиче от компанията ми ”

След това Хо Йонг Сенг си призна всичко. Водещия каза: „Значи си ходил по срещи”, на което Йонг Сенг отвърна: „Да, в миналото.” При този отговор, водещия каза: „Аз преди харесвах мениджърката си, защото беше много сладка.”

Хо Йонг Сенг наскоро издаде албума си Let It Go, който е много нашумял в момента, а Йонг Сенг е активно ангажиран с различни дейности.

Credit: Sportseoul.com + Chinese Trans: 0317@BD HYS BAR + English Trans: http://cllslam10.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/2/2011, 17:35

Хахаха колко забавно :) Интересно кое ли е това момиче Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 216155
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/2/2011, 17:43

И аз се чудя коя ли е била? Но по-интересно от статията ми стана - кой дебют? Той не уточни този с момчетата преди 7 години или този от преди няколко месеца... а щом казва, че се е срещал с момиче в миналото, то може да е първия му дебют още.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/5/2011, 16:52

4 различни панела за Rollips iPhone

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Bafe86f4a9431b43730eec3
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 7e56291d06c27e7e4034173k

Credit: mzuu + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/6/2011, 06:20

Това е панел за телефон? Този път не е с неговия лик, онзи с негоеив лик го предпочитах... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 559203

За материала по повод мацката, с която е излизал... Ще да ми е интересно да разбера коя точно знаменитисот е била... Мисля, че става дума за първия му дебют с групата, макар да не е уточнено. Все пак по време на вторият като соло изпълнител, той имаше доста рабата и все повтаряше, че няма време за любовни отношения... Но пък по време на първият му дебют... тя да е била звезда, той прохождащ... Това е интересно...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime7/8/2011, 17:56

Хо Йонг Сенг в топ класациите по продажба на албума си в Тайван

класацията G-Music

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Gmusic

класацията 5music

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 5music

Credit: G-Music 5music ss501chapter.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/1/2011, 19:31

Песни забранени от Министерството на равенството между половете и семейството

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 20110718b2st4minutejayp

Министерството на равенството между половете и семейството се завърна с още един списък с песни, които са забранени за предполагаемо съдържание, което вреди за младежите.

В този списък попада “Rainy Days“ на B2ST’, която е наказана за употреба на „наркотици” в текста си. Част от песента гласи: „Мисля, че съм пиян, трябва да спра да пия”

Министерството обясни, че намека за пиене може да повлияе на младите хора отрицателно. “I Can’t Drink” на Baek Ji Young беше санкционирана поради същата причина.

“Don’t Let Go“ на Jay Park, “Funky Man“ на After School, “Out the Club” на Хо Йонг Сенг бяха наказани за сексуални намеци в текстовете си, докато “Fantasy” на X-5 беше наказана за споменаването на жаргона „офанзивно дейсване”. Клипа на “Heart to Heart” на 4minute беше наказан поради същата причина като песента на Х-5

„Офанзивните действия” споменати по-горе се споменават за клуб. Всяка песен и видео клип отнасящ се за „клуб” и/ или показващи сцени от клуб ще бъдат санкционирани.

“Joy and Pain” на DJ DOC и “Again” на MBLAQ са забранени за използване на насилие, докато “You’re My Heaven” на Kang Seung Yoon беше забравена за съдържание на сексуален характер, както и на разпространение на насилие.

Соло песента на Song Ji Eun от SECRET , “Going Crazy“, клипа и музиката са забранени за насърчаване на престъпността.

Изредените песни са докладвани и забранени. Те не могат да се продават на лица от 19 годишна възраст и не могат да се излъчват по телевизията преди 22 часа /корейско време/ по радио или телевизия.

Обикновено отнема време, за да се проверят и преслушат всички песни, които се издават, както и клиповете към тях, за това нямаше ясна картинка до сега. Част от вас може да са чували/ гледали споменатите песни, но това е било преди забраната да влезе в сила.

Credit: VITALSIGN @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/1/2011, 23:08

МО?!?!?! Toва е...това е...думи нямам...

Та аз исках да се върна на материала за момичетата...и на мен ми е любопитно коя е девойката, дано да е хубава и добра, Сенг заслужава най-доброто. Но на мен нещо друго ми е по-интересно. Какво е било изражението му, докато са му задавали тези въпроси Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 213455
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/4/2011, 07:47

Интервю с бащата на Хо Йонг Сенг

„Откакто Йонг Сенг отиде в гимназията стана по-зрял и напоследък се държи като по-голям брат. Понякога ме съветва.”

Хлапе, което отиде в телевизията

Хо Йонг Сенг всъщност не е стеснително и тихо хлапе. Въпреки че отношенията със съучениците му са добри, факта че е едно дете е причината да не говори много вкъщи.

Аз съм християнин, тази причина оказа влияние на името на Йонг Сенг. В детството си Йонг Сенг обичаше да пее. Беше на около 4 години, когато се връщаше от училищно пътуване и в автобуса е чул песен на Park Nam Jung и на момента става, запява и започва да танцува. След като се приберяхме у дома го заварих доста щастлив и си помислих, че понякога трябва да ходим заедно до norabang /караоке/, разбира се, без майка му да разбере.

Докато следваше своя баща, сценарист на различни шоу програми, не изглеждаше да му харесва да ходи на други места. Той дори събираше в една книга автографи от различни артисти, има на Shin Seung Hun и Kangta. Може би това се дължи на любовта на Хо Йонг Сенг към музиката.

Баща, който е като приятел ~ син, който е като брат

Хо Нам Су роди Йонг Сенг когато беше на 23 години. Йонг Сенг рано изгуби майка си и израсна самотен. Казваше, че ако има деца ще се отнася с тях добре. Така че… въпреки че станах баща на млада възраст, с гордост мога да кажа, че съм по-скоро като приятел, а не като баща.

„Откакто Йонг Сенг отиде в гимназията стана по-зрял и напоследък се държи като по-голям брат. Понякога ме съветва. „Татко, моля те не се ядосвай, успокой се преди да кажеш нещо…”
Йонг Сенг също се е оказвал няколко пъти на кръстопът, без да знае какво да прави. Например в гимназията, когато на него не му се учеше, а майка му искаше от него да продължи да учи медицина, аз пък от друга страна исках, той да прави приятни за него неща. По това време той беше доста объркан.

В крайна сметка, благодарение на разстоянието до училището му и тренировъчната зала, Йонг Сенг изба да живее сам. Поради лични причини, Хо Нам Су /майка му/ не успя да живее с него.

Хо Йонг Сенг получи трудно олучение, а същевремено претърпя и труден период през пубертета. Хората му се смееха, казвайки му: „Никога няма да успееш”, но той доказа, че те грешат. Когато за първи път SS501 спечелиха първата си награда „Най-добра мъжка група” на фестивала M.net KM Music през 2005 извиках силно. Познавам сина си по-добре от всекиго и знам през какви трудности е преминал, за това сърцето ми се къса и единственото нещо, което можех да направя в него момент е да пророня няколко сълзи..

Йонг Сенг се обади първо на мен, обнадежден и с желание за моето признание. Въпреки че разговора ни не продължи дълго, пази живи и до сега изражението и чувствата, които изпитах в този момент.

Сложно положение, предпоставка да не говори много

Много се разкайвам пред Хо Йонг Сенг. Когато беше малък се местехме постоянно. Когато беше в 5ти клас, той не успя да се адаптира от Инчон към Чунчон. Един ден в училището му имаше изпълнение, в което той участва и го харесаха страшно много. Може би по това време реши, че мечтата му е да стане певец.

Въпреки че не обърнах голямо внимание на мечтата на сина си, истински се надявах един ден той да отиде в университет и след завършването си да отиде в добра компания и да си живее живота мирно и спокойно. Аз не подкрепих жена си, Хо Нам Су, да откажем Йонг Сенг от музиката, а вместо това от цялото си сърце желаех той да сбъдне мечтите си. За това отидох при едни стар приятел, който е музикален продуцент.

Въпреки че на инат казвах, че не искам да говорим по този въпрос, аз напълно го подкрепят и един ден Йонг Сенг се съгласи да започне обучението си в SM Еntertainment. Но ако той беше останал там щеше да дебютира с Super Junior като техен член. Но DSP поискаха той да работи в компанията им и да дебютира като член на SS501 и той се съгласи. Така пътя му беше по-лек в сравнение с останалите стажанти. Въпреки славата си, Йонг Сенг все още се чувства самотен.

За човек, който си прави рамен да яде, не знам дали ще се шокирам или изненадам. Нашия Йонг Сенг не е от хората, които се натъжават лесно. Но също така е трудно да се каже по отношение на тъжните неща, които преживя през тийнейджърските си години, плюс това тогава сърцето му беше доста слабо…

Членовете на SS501 сега са в различни компании.

Credit: HyunSaeng China + Chinese to English Trans: http://cllslam10.blogspot.com

ПП. Интервюто е от февруари и бях забравила да го кача... Искрено се извинявам за това.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/4/2011, 14:34

Хо Йонг Сенг е един от корейските изпълнители, който направи поздравително клипче по повод отварянето на Корейския културен център във Филипините


Credit:kccphil YT
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/21/2011, 16:13

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Protectthebossost

Навсякъде из туитър и блоговете на SS501 се шири новината, че Йонг Сенг ще вземе участие в ОСТ-а на драмата по SBS 'Protect the Boss' , в която участват звездите Ji Sung, Choi Kang Hee, Kim Jae Joong и други. Информацията беше потвърдена лично от Jae Joong.

Тази вечер беше качена снимка на Йонг Сенг в звукозаписното студио и тя бързо се разпространи из интернет. Затова ви показвам снимката тук.

Ще можем да чуем Йонг Сенг още в таз седмичния епизод на 'Protect the Boss'.

Credit:liezle.blogspot.com/
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/21/2011, 17:05

Ооооо нямам търпение да чуя песента :) Това още повече разбулва и любопитството ми за сериала :Р
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime8/21/2011, 18:12

И на мен... Определено ще го гледам, чувството да гледаш ХИРО и същевременно да чувам Сенги, ше е страхотно. А и вече изгледах първи епизод, голям смях пада със сериалчето.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-