Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/10/2012, 19:09

Ооооо, толкова скоро ^^^^^ Никаква идея, че ще стане толкова скоро...наистина не съм очаквала...Не че 2 седмици са малко време, ама за сравнение можеше да е 2 месеца, което щеше да си е гадно ^^
Ох, нямам търпение и аз :)))) Дано не ни разочарова...макар че се съмнявам да може ^^
А за снимачната площадка...Ако е нощ на покрива, ще да е някоя баладка ми се вижда, ама те не обичат за първа песен да слагат балади...Така че предполагам, че ще е нещо по-живо ^^ Ох, няямам търпение...
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/10/2012, 19:15

Лини, този албум от доста време го чакам да се реализира по техните думи, просто сега официално и твърдо го казаха,че ще са 2 седмици.
Нощ е да, но дали е балада не знам. Ще се чуе и види.
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/10/2012, 19:20

Хах, със сигурност си по-нетърпелива от мен :) Аз наистина разбрах, че ще има албум преди 1-2 седмици, което автоматично ме наведе на мисълта, че има време до тоя албум :) Затова се очудих толкова...А и нищичко не разбирам от тия работи...Колко време им трябва и тн...
Сега се замислих колко нови лайфове ще имаме ^^ И участия...Толкова обичам да го гледам напред-назад :) Някакво ме забавлява много много :)
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/10/2012, 20:11

Мхм, ужасно нетърпелива съм. Все пак над година измина от първият му мини албум и ужасно искам да го видя в нов проект. Ще има лайфове да и се надявам да се повечко от миналогодишните. Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 628242026
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/11/2012, 06:43

Няма по нетърпелива от Ди :) ахх и аз изгарям от любопитство...представям си клипа и песента Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 593930Как танцува през нощта, пее за несподелена любов,малко и рапира...облечен в черен костюм с малко бяло и черни очила.....
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/11/2012, 11:30

Пепи, почти позна. Ще пее момчето за раздялата и бившата любов. Тъй като парчето е R&B има възможност да рапира. Очила нямаше на пуснатите до сега снимки от компанията, но надеждата никога не умира Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 930441
Вече има отворена тема за вторият му мини албум, може да я проследите тук цък
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/11/2012, 14:58

r&b парче? да ви кажа очаквах го...мина доста време от първия му албум и най-после нещо свежичко за лятото така Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 688934 първата снимка е толкова тийзърна, че направо тръпна в очакване
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/11/2012, 18:12

хихи поне малко съм познала Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 559203пък да видим..на 18 и после на 22 :) може и да съм познала....Искам сега да си легна и да се събудя на 22 :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 19:00

Хо Йонг Сенг ще превземе Япония… Нов албум през август… Соло концерт през септември

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Seng

Хо Йонг Сенг от SS501 ще завладее Япония тази година през август.
Представител на компанията, към която принадлежи Хо Йонг Сенг, съобщи ексклузивно по време на интервю: „Скоро след издаването на вторият мини албум „SOLO” Хо Йонг Сенг ще издаде и японски албум през август и ще проведе солов концерт през септември тази година.” Откакто дебютира като солов изпълнител това ще бъде първата му задгранична дейност.
Представител от компанията съобщи, че в японският албум, които ще се издаде скоро, се съдържат 10 песни. Сред всичките издадени соло песни на Хо Йонг Сенг до сега ще се изберат само 2 или 3, които да се запишат в японски вариант. Останалите песни ще са нови, японски и всички в различен стил.
Въпреки многобройните покани за задгранични дейности, Хо Йонг Сенг ще ги забави и за сега няма да се среща със задграничните си фенове. Първо той трябва изцяло да се подготви и тогава ще се обмисли фенсреща. Той се извинява на феновете за очакванията им през последната година за нов албум, но на първо място той иска да се утвърди като певец със собствен силен стил.
Хо Йонг Сенг все още има недостатъци за изглаждане и в този ред на мисли, въпреки издадените 2 албума в Корея през последните 2 години, той не може да отхвърли молбата на японските си фенове. Затова той реши да проведе соло концерт в Япония през септември. Той ще покаже новият си различен стил и подготовката за новият си албум.
Наскоро Хо Йонг Сенг съобщи в интервю: „В действителност след като издадох първият си самостоятелен албум, нямах намерението за задгранични дейности и срещи с чуждестранните ми фенове, защото това бяха малко песни и при тези обстоятелства наистина не можех да се срещна с тях. За да отговоря на любовта, с която ме даряват, да проведа неподготвен концерт, само за да спечеля пари, бих се чувствал виновен. Искам да съм напълно подготвен, когато застана на сцената и представям музиката си”
Той допълни: „Разбира се, притеснен съм феновете да не се отдръпнат от мен и все пак желая да застана впечатляващо на сцената.” Също така каза: „Да проведа концерт в Япония след като издам японски албум, идеята ми за тези две задачи е да покажа повече неща, да се забавляваме и се надявам да създам сцена, на която основната тема е музиката. Желая да покажа музикално богата сцена.”
От друга страна, Хо Йонг Сенг издаде вторият си самостоятелен албум “SOLO” на 22 май тази година. Този път албумът се върти изцяло около артистът Хо Йонг Сенг, показвайки същността му, търсейки неговият личен стил на музика и израстващи периоди, концепции на албуми, планиране, формиране, композиране на музика и прочие, в които той се намеси. Новият му албум има 5 песни, като заглавната нови името "Crying".

Credit: www.nocutnews.co.kr + Chinese Trans: 王小卯0317 @ HYS Baidu Bar + Eng Trans: cllslam10 @StylishHYS
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 19:42

Албумче,че и соло концерт.... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 628242026 Страхотно :) Малък проблем,че е Япония,но ние сме си свикнали,дано да споделят много повече нещица,тези японки..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 20:04

Нови песни? Нов стил? Е, не е ли изненада това... Страхотно е. Нека има повече дойности...радвам се за него Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 122949
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 20:10

Абе японките с какво са заслужили такова нещо и те :))))) Но поне и ние ще си се наслаждаваме на нови песнички и то много...Много са ми интересни как за Корея пусна мини албум, а за Япония цял... Те там май не пускат така да минават :D Ама пък винаги съм смятала, че гласът му звучи много добре на японски хахах, а комбинацията на гласове в Kokoro, между него и Парк ми е любимата, в която и да е от песните им... Просто припевът е много силен...
Ама той няма да си остави минута спокойствие май...Което май е хубаво за нас :))))
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 21:12

Цял нов албум от 10 песни... Сенг сериозно се е хванал на работа! Макар че мразя японския, все пак съм нетърпелива... Всичко това звучи чудесно като план. А и август не е чак толкова далече всъщност... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 305739
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/29/2012, 21:46

10 нови песни (е за мен са нови, защото да изпееш една песен на различни езици ми изглежда все като нова, защото е различна от оригинала) и концерт. Та това си е цял един албум за японките и концерт там, а не в Корея. Подскачах на стола като разбрах за това и в същия миг ужасно се ядосах, че именно там се реши да прави концерт. Като ги знам как им се свиди информацията на тези госпожици, направо ми се къса сърцето, страшно много искам да го видя. Очаквам го с нетърпение. А аз мислих, че цяла година спи и се чуди в кой мюзикъл или драма да участва, а то момчето яко мисли по въпроса с албумите и дейностите си. Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 628242026
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/31/2012, 21:55

Това са закуските, които фенките от Y.E.S са пратили

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 31mad3
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 31mad1
Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 31mad2

P.S Колко са грижовни милите. Напоследък доста добре се грижат за него, покрай снимките на клипа и подготовката на албума
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/31/2012, 21:58

Мн ми става хубаво като виждам как се грижат за тях и им пращат храна... А и тя винаги е така хубаво опакована и направена, че ти става приятно на душата...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/31/2012, 22:27

И аз се радвам виждайки как се стараят феновете. Да бяхме там сигурно и ние щяхме да се включваме в тези прояви. Толкова е хубаво да знаеш, че си приготвил храна на своя идол и той е ял от нея Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 420514
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime5/31/2012, 23:12

Хо Йонг Сенг придобива опит в актьорската игра с "I Need A Fairy"

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 2012521213139

Наскоро Хо Йонг Сенг разкри, че покрай ролята си в сериала е научил много за актьорската игра.
Наскоро в електронно интервю Йонг Сенг съобщи: „Появих се за първи път в епизод 20 на сериала. Работих усиленода подобря актьорската си игра и вярвам, че придобих много опит.” Неговата роля беше да изиграе първата любов на Ча На Ра, който къса с нея, за да замине в чужбина и да стане певец.
Членовете на SS501, всички са опитвали актьорската игра, но за Хоо Йонг Сенг, това беше първият му опит в киното.
Той каза: „За щастие опитах какво е акьторската игра в мюзикъла „Тримата мускетари”, но участието в драмата е по-различно. Бях притеснен от мислъта, че ще участвам с такива големи и добри актьори като Cha In Pyo”
Той добави: „Почувствах голямо напрежение и трудност. Трябваше да премина през много, а продължавах да забравям диалога. Но сега свикнах донякъде с това, чувствам се по-удобно и се радвам, че се запознах с тези хора.”
Той няма голяма възможност да участва като актьор, защото беше зает като главен вокалист на SS501. „Винаги съ искал да опитам актьорската игра”, добави той.
”Искам да придобия опит чрез сериала “I Need A Fairy”. Ще работя упорито, за да покажа на феновете си нещо ново и различно от себе си. Вълнувам се, че уча нещо ново за актьорската игра.”
Хо Йонг Сенг наскоро пусна вторият си мини албум SOLO и ще продължи с промоциите си с песента Crying. Текстът на песента е за мъж, който чака своята любов да се върне при него.


Credit: CJ E&M enewsWorld Kim, JiYeon (http://enewsworld.mnet.com)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 00:02

Хо Йонг Сенг в „Кой са идолите мъже, които са по-красиви отколкото истинските жени”

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 201205311123140410_1

Напоследък непрекъснато се сформират различни класации кой мъжки идол как изглежда облечен в женски дрехи и колко добре изглежда. Снимката качена днес носи заглавието „Кои идоли мъже се превръщат дори в по-красиви жени”
Класацията включва G Dragon от Big Bang, Jo Kwon от 2AM, Lee Hongki от FT Island, Seungri от Big Bang, Хо Йонг Сенг и Sung Jong от Infinite. На показаната снимка, не може да откажете, че момчетата са се преобралиси невероятно и изглеждат по-добре отколкото истинските жени. Те преспокойно могат да минат като членове на момичешки групи. В интернет хората коментираха: „Всички са толкова красиви”, „Изглеждат по-добре дори от жени.”, „Това прави още по-трудно да бъдеш жена.”
Въпреки че не са единствените, които са се преобразявали като жени, те са сред любимците на феновете.

Credit: blueprincess824 @ dkpopnews.net + Newsen
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 00:30

Хо Йонг Сенг ще дебютира в Япония през август

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 2012521213228

Хо Йонг Сенг, познат като член на групата SS501, ще стартира кариерата си в Япония през август.
Говорител от компанията на Йонг Сенг съобщ на 29 май, че след издадените два мини албума в Корея идва ред да дебютира и в Япония като издаде албум през август.
„След това той ще проведе соло концерт през септември и едва тогава ще се заеме с другите си задгранични дейности”, допълниха от агенцията.
Според съобщение японският албум ще съдържа само 2 или 3 песни, които ще се римейк на корейските.
„Останалите песни ще са всички в различни стилове”, сопедиха в съобщението.
”Хо Йонг Сенг мисли, че има да извърви дълъг път докато се срещне с японските си фенове, но се реши да дебютира,” казаха от агенцията.
Очевидно певецът иска да има повече песни, с които да излезе пред публиката в чужбина и да е напълно подготвен да се срещне с тях, но се реши на предизвикателството да дебютира в чужбина.

Credits http://www.mykpopnote.net
Върнете се в началото Go down
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 00:35

Трябва да да направят някое сериалче, в което момче се прави на момиче. Има шанс да се преобразят по-успешно :)))
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 04:23

ахаха добра идея Ikitanova Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 3647 Сенг,като момиче...той ми харесва най-много от всички други Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 930441 Добър албум се очертава песни в различни стилове...дали ще има и рап Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 216155
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 08:07

Сенг е много красив, когато се преобрази като жена, той е една мн красива жена... А от изредените мога да кажа, че само Сенг и ХонгКи изглеждат наистина красиви жени и могат спокойно да минат за такива.

Дебютът на Сенг за Япония мисля, че е доста добре обмислен. Според мен след като ще дебютира с 10 нови песни, няма как да е добре подготвен... Интересно ми е да ги чуя. Надявам се Сенг да има успех в Япония. Сигурна съм, че има фенове там и е силно очакван. В миналото интервю бяха писали, че след многократни покани той се е съгласил да направи албум на японски и концерт... Значи те наистина го искат и ценят.Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 586876
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 11:21

Красива жена наистина... Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 2619555490 Скоро не сме го чували да пее на японски, а сега като извади репертоара ще имаме възможността отново да му се насладим *не че с корейските песни не е така, но просто езика е различен*. Надявам се да успее да пробие и да им замае главите с този глас. Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime6/1/2012, 12:55

Хо Йонг Сенг е на трета позиция в красацията ТОП 10 на най-добрите мъже вокалисти

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 10085318

На първо място е Xiah Junsu от JYJ, след него се нарежда Kyuhyun от Super Junior, а трети е Йонг Сенг.
В красацията са още имената на Йо Сьоб от Beast, Джунхьон от Shinee, Yonghwa от CNBLUE, Hongki от FT.Island, Джи О от Mblaq и други.

Credit: http://bestelf.blogspot.com
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-