Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Hyun Joong в пресата...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
АвторСъобщение
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/23/2010, 19:57

First topic message reminder :

Буквално всяко едно азиатско списание ще се избие за материали,интервюта и фотосесии на Хьон Джунг.
Броеве,окрасени с красотата на Хьон Джунг не излизат само в Корея,ами и в Япония...Тайван...Сингапур...и т.н.
Тази звездичка е номер едно новина и всички искат да знаят, видят и прочетат нещо за него...

Многобройните издания станаха толкова много,че вече е време да ги отделим в нова тема ....


Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue

Hyun Joong в пресата... - Page 6 1210

Всичките сканирани странички тук - Kim Hyun Joong in Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue


AISHITERU!KANKOKU DRAMA No.3.5

Hyun Joong в пресата... - Page 6 08b65f2a93a566b898250a20

Всичките сканирани странички тук - Kim Hyun Joong ~ AISHITERU!KANKOKU DRAMA No.3.5



Weekly Magazine”JOSEI JISHIN” No.10/5

Hyun Joong в пресата... - Page 6 0a7a322f5d0320aa8b1399b4

Всичките сканирани странички тук - im Hyun Joong ~ Weekly Magazine”JOSEI JISHIN” No.10/5







P.S Останалите утре ;ДД


Последната промяна е направена от Insomnia на 2/18/2011, 18:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/29/2011, 20:54

[Scans] Kim Hyun Joong ~ K BOOM Vol.74 /October 2011/
Hyun Joong в пресата... - Page 6 84323775
Hyun Joong в пресата... - Page 6 75213402
Hyun Joong в пресата... - Page 6 92046749
Hyun Joong в пресата... - Page 6 72283249
Hyun Joong в пресата... - Page 6 55236901
Hyun Joong в пресата... - Page 6 57107950
Hyun Joong в пресата... - Page 6 99209336
Hyun Joong в пресата... - Page 6 91250586
Hyun Joong в пресата... - Page 6 33433213
Hyun Joong в пресата... - Page 6 35346858
Hyun Joong в пресата... - Page 6 61271099
Hyun Joong в пресата... - Page 6 84008957
Hyun Joong в пресата... - Page 6 86182732
Hyun Joong в пресата... - Page 6 21368699
Hyun Joong в пресата... - Page 6 98121991
Hyun Joong в пресата... - Page 6 46952964
Hyun Joong в пресата... - Page 6 38410901
Hyun Joong в пресата... - Page 6 92301983
Hyun Joong в пресата... - Page 6 28316472
Hyun Joong в пресата... - Page 6 23682233
Credit: khj0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/30/2011, 16:36

Втората снимка на Ким Хьон Джунг за списанието, сканчета от което следват, е умопомрачителна. Hyun Joong в пресата... - Page 6 489201776 Hyun Joong в пресата... - Page 6 1265764342

[Scans] Hyun Joong ~ Choa Vol.3
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Choa1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Choa2
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Choa3
Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/30/2011, 16:52

Страхотен е на последните снимки,направо невероятен,много чар и харизма Hyun Joong в пресата... - Page 6 688934
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/30/2011, 16:57

[Scans] Kim Hyun Joong ~ Hot Chili Paper September Issue
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili1b
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili2u
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili3
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili4
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili5
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili6
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili7
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili8
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili9
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chili10
Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/31/2011, 10:00

[Scans] Hyun Joong ~ TV STATION Magazine Vol.19
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Skan1q
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Skan2r
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Skan3a
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Skan4g
Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime8/31/2011, 20:48

Следва материал в тайландско списание, което отрази посещението на Джунг в Бангкок във връзка с промотиране на соло албума му "Break Down".

[Scans] Kim Hyun Joong ~ ASTA Magazine September 2011 Issue Vol.5
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta2p
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta3
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta4
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta5
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Asta6s
Credit: AstaMag @ FB + SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/1/2011, 12:42

Пресата в Малайзия също отрази азиатската обиколка на Ким Хьон Джунг и в частност, изявите му в Куала Лумпур. Няма да превеждам целия материал, защото голяма част от нещата вече се знаят и повтарят. Представям ви най-важното и интересното от нея.

[Scan] Hyun Joong ~ NEW STRAITS Times Newspaper [29.08.2011]
Hyun Joong в пресата... - Page 6 5b5d110830newstraitstim


Резюме на статията
На hi-five срещата с 500 фена късметлии се появяват над 1 200 човека в голямата бална зала на Gardens Hotel в Куала Лумпур миналата седмица, дори само, за да изкрещят чувствата си и да зърнат русия и великолепен Ким Хьон Джунг.
За първи път Ким се среща с почитателите си тук като соло артист, след дните му с SS501. Залата се оглася от викове, когато той се появява на сцената. Един от феновете дори се опита да "претендира за собственост" върху Ким като мушна незабелязано пръстен на неговия безименен пръст. Хьон Джунг любезно го изхлузи и подаде на персонала близо до него, като продължи да се усмихва.
Други подушваха ръцете си, след като се здрависаха с него, с надеждата да уловят аромата му. Много от тях имаха възможността да му оставят малки подаръчета и писма, във вероятно достойното да влезе в историята най-кратко 15-минутно ръкостискане с 500 фена.
На пресконференцията по-късно присъстват представители на около 130 медии. На нея Ким Хьон Джунг казва: "Всеки път, когато излезех на сцена (като част от групата) се чувствах притеснен, но сега, с моя собствен албум, имам чувството, че съм напълно подготвен и готов за сцената. Така че, повече не съм нервен."
За добрите отзиви за своя дебютен соло албум, който оглави класациите за албуми в 5 държави от Азия, Ким каза: "Никога не съм мислил, че азиатските фенове ще обичат албума толкова много. В момента работя по моя втори албум, който ще бъде издаден през октомври. Надявам се, че всички мои фенове и медиите ще го очакват с нетърпение. През декември ще започна азиатското си турне и чух,че една от спирките ще е Малайзия."
Той чувства, че всяка песен в албума му е уникална и в различен стил, така че се надява феновете в Малайзия да ги харесат, макар той да предпочита заглавното парче "Break Down".
На третия ден от визитата си, той посети двата магазина на The Face Shop, козметичният бранд, на който е рекламно лице, намиращи се в Куала Лумпур.
Освен това се проведе и среща по раздаване на автографи за 100 щастливи купувача. Един корейски фен, който го е последвал до тук и който Ким разпозна, дори получи специално послание от него, което гласи: "Благодаря ти, че винаги ме гледаш отдалеч. Ще се моля за теб винаги да бъдеш щастлив - Хьон Джунг."
Ким се радва на голяма популярност в Япония, където е наречен артист в "целебна категория". В Twitter японски фен пише: "В момента има много проблеми в Япония, вторични трусове, радиоактивно замърсяване... но като виждаме неговата безгрижна и нежна усмивка, ние можем да се усмихнем и да бъдем истински щастливи. Той е ангел, който носи щастието, ето защо японските фенове казват, че той може да ни изцели и направи щастливи."
Несъмнено, това е причината поради която, където и да отиде Ким, легиони фенове го следват.
Credit: NEW STRAITS Times Newspaper
Photo: blog.daum.net/a-hlia


Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/2/2011, 18:06

Следва интервюто с Хьон Джунг за виетнамското списание "2!", сканчета от което може да видите тук. Момичето, което се е занимавало с превода на английски, е превело само разговора с него, защото в останалите части от материала се разказва как от медията се подготвят за интервюто с Лидера.

Кратък, но интересен разговор с момчето-цвете!
ексклузивно интервю с Kim Hyun Joong за "2!"

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Joong3

Въпрос: Най-значимият въпрос, който много хора искат да зададем, е кога ще се завърнат SS501 заедно?
Ким Хьон Джунг: Аз наистина не знам отговора. До този момент и в близко бъдеще имам много планирани дейности и освен това, искам да участвам в няколко драми. Другите членове на SS501 също ще са заети със своите собствени графици. Затова е трудно да се потвърди кога ще се завърнем заедно.

Въпрос: Между Henecia (официалният фен клуб на Хьон Джунг) и TripleS (официалният фен клуб на SS501), към кой си по-предразположен?
Ким Хьон Джунг: Няма разлика между тях. И Henecia и TripleS ме обичат, и аз също ги обичам.

Въпрос: С натоварен график като този, как може да осигуриш най-доброто качество за твоя следващ албум, който планираш да издадеш през октомври?
Ким Хьон Джунг: С успеха на "Break Down" ще издам още един албум през октомври. Заради старателната подготовка за "Break Down", моят следващ албум със сигурност ще си заслужава. Освен това, въпреки че имам натоварен график, често играя футбол и се грижа за кожата си внимателно през нощта. Така че, моето здраве ще бъде в най-добрата форма за издаването на перфектен албум. (усмихва се)

Въпрос: Ако изнасяш свое Световно турне, ще избереш ли Виетнам като една от дестинациите?
Ким Хьон Джунг: Наистина искам да направя Световно турне и планирам едно следващата година. Разбира се, ако организирам концерт на Ким Хьон Джунг, Виетнам ще бъде една от дестинациите ми. (^^)

Въпрос: Много виетнамски фенове искат да разберат повече за приятелството ти с 4D Jaejoong, Micky Yoochun и Top. С Jaejoong ли си най-близък?
Ким Хьон Джунг: Те са най-близките ми приятели в развлекателната индустрия. Всеки път, когато имам свободно време, пием заедно и разговаряме. Но сега, всеки от нас има много планове за изпълнение, така че нямаме възможност да се събираме. Наскоро говорих с Jaejoong. Той е мой близък приятел.

Въпрос: Виентамските фенове са ти изпрати традиционен костюм, наречен "Áo dài khăn đóng" като подарък за рождения ти ден. Получи ли го и как се чувстваш?
Ким Хьон Джунг: Съжалявам, че не видях вашия подарък от Виетнам, тъй като имаше изпратени толкова много подаръци до мен на рождения ми ден. Но за първи път идвам във Виетнам, усещам любовта ви към мен, благодарен съм и го оценявам. Обещавам да се отблагодаря за вашата любов с един прекрасен концерт следващата година.
Credit: as tagged on pic
English translation: Henecia Vietnam
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/2/2011, 19:19

В следващите два поста ще видите материали за Ким Хьон Джунг от сингапурски списания.

[Scans] Hyun Joong ~ i-WEEKLY Magazine
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Iweekly
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Iweekly
Credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/2/2011, 19:23

[Scans] Kim Hyun Joong ~ 8 DAYS Magazine
Hyun Joong в пресата... - Page 6 8days
Hyun Joong в пресата... - Page 6 8daysf
Credit: BizhenHan @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/4/2011, 18:30

На вашето внимание още едно японско списание. Освен сканирани странички на статията за Ким Хьон Джунг, има и бонус - превод на сесията Q&A (въпроси и отговори).

[Scans] Hyun Joong - Oricon Style 8/29 Issue
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Oriconstyle
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Oriconstyle1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Oriconstyle2
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Oriconstyle3
Credit: as tagged


[Превод] Въпроси и отговори
Въпрос 1: Моля, разкажи ни за концепцията на мини албума "Break Down".
Отговор: Това е процесът на промяна на млад мъж във възрастен. Тъй като получих много положителни отзиви за него, това е една добра работа.

Въпрос 2: Бе споменато, че ти си участвал в продукцията, може ли да ни кажеш в какво точно участва?
Отговор: От подбора на песни до избора на текстове, аранжименти, дизайн на обложката и лого, и видеоклипове, дадох всичките си идеи за него. В крайна сметка, мисля че много от моите идеи бяха отразени.

Въпрос 3: И с русата си коса си мъжествен?
Отговор: В момента съм по средата на промоциите за "Kiss Kiss", така че реших да опитам промяна. Помислих, че може да изглежда малко сладникаво, но всички около мен казаха: "Изглежда мъжествено."

Въпрос 4: По отношение на твоите солови дейности, шефът на мениджърската ти компания, Bae Yong Joon, или членовете на SS501 дадоха ли ти някакъв съвет?
Отговор: Young Saeng (който има соло дебют преди мен) ми каза: "Тъй като вече имаш опит, мисля че е добре да не го използваш в твоите дейности." Bae Yong Joon винаги ми дава подкрепата си. Той ще изпрати мейл като: "Днес тази част е добра" и т.н.

Въпрос 5: Моля те, кажи ни за твоя втори албум, който ще бъде издаден през есента.
Отговор: Сега е подборът на песни. Освен това, две песни вече са записани. Би било добре да покажа различен имидж от този, който имам досега.

Въпрос 6: Бе казано, че твоето национално турне е решено.
Отговор: Досега, моите дейности винаги са били съсредоточени в Токио и Осака. Бих искал да достигна до феновете в други области, така че решихме да го проведем на 7 места. Това е концерт, но с разговор, където мога да общувам с феновете. Така че, моля, не се колебайте да дойдете и аз ще съм щастлив!
Japanese~English Translation: miyo @ lovekimhyunjoong.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/8/2011, 05:25

Сканчета от виетнамското издание на списание OK!

[Scans] Kim Hyun Joong ~ OK! Magazine September 2011
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Ok1xn
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Ok2b
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Ok3j
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Ok4u
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Ok5b
Credit: as tagged (bosu_hjvn @ Twitter)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/8/2011, 05:39

Новият брой на списание Trendy е повече от обещаващ. Засега разполагаме само с кориците.

[Scans] Hyun Joong ~ Trendy No.27
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy271
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy272
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy27last
Credit: Trendy @ FB
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/9/2011, 20:25

[Scans] Hyun Joong - ASTA TV Magazine September 2011 Issue
/Asia Tour With Kim Hyun Joong/

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv2
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv3
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv4
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv5
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv6
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv7
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv8
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv9
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv10
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv11
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv12
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv13
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv14
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv15
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv16
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Astatv17
Credit: dscs.uueasy.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/11/2011, 16:17

[Scans] Kim Hyun Joong ~ Epop Magazine
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Epop1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Epop2
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Epop3
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Epop4
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Epop5
Credit: ffjrebmaster (Facebook)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/11/2011, 16:43

[Scans] Hyun Joong ~ TVBS周刊 No.721
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Tvbsno7211
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Tvbsno7212
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Tvbsno7213
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Tvbsno7214
Credit: dscs.uueasy.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/12/2011, 11:24

[Scans] Kim Hyun Joong - Koreanpress No.234 /06.09.2011/
Hyun Joong в пресата... - Page 6 37678679
Hyun Joong в пресата... - Page 6 24357283
Credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/12/2011, 11:45

[Scans] Hyun Joong ~ BAILA Magazine October 2011 Issue
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Baila1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Baila2
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Baila3

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Baila4
Credit: blog.daum.net/elley0606

П.П. На последната снимка виждате калъфа на личния iPad на Лидера.


Превод
Зад кулисите на работата на Ким Хьон Джунг
Любимият iPad има името му украсено с кристали.
"Преглеждане на графиците, гледане на видеа, заснети по време на репетицията му. Това е от съществено значение за работата. Докато пътува е лесно да разглежда снимките на кучетата." Убеденият Sayo каза: "Това е артикул, който стилният Ким Хьон Джунг с удоволствие ще притежава."

Japanese~English Translation: miyo@lovekimhyunjoong.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/14/2011, 13:02

Поредната корица за Лидера. Очаквам с нетърпение и останалите страници.

[Scan] Kim Hyun Joong - Hanryu Pia Magazine 10/31
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Magpia1030hjl01
Credit: piabook.com/shop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/16/2011, 04:07

Публикация в китайски вестник за посещението на Лидера в Шънджън, във връзка с участието му в "SUPER PERFECT" Concert.

[Scan] Hyun Joong ~ Shenzhen Daily News Today
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Statiqvpresa
Credit: as tagged
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/18/2011, 04:26

Фотосесията на Trendy, която с нетърпение очаквах, най-после излезе. Невероятна е! Hyun Joong в пресата... - Page 6 688934 Тайванците надминаха себе си. Избрахте ли си любима концепция?

[Scans] Kim Hyun Joong - Trendy Magazine No.27
част I

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy1
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy2m
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy3v
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy4
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy5
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy6
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy7
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy8
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy9
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy10
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy11
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy12h
Credit: ma501tw.yidas.net
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/18/2011, 04:46

[Scans] Kim Hyun Joong - Trendy Magazine No.27
част II

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy13
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy14
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy15
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy16
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy17
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy18
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy19
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy20
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy21
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy22
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy23
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy24
Credit: ma501tw.yidas.net
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/18/2011, 04:56

[Scans] Kim Hyun Joong - Trendy Magazine No.27
част III

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy25
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy26
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy27
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy28
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy29
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy30
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy31
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy32
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy33
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy34
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy35
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy36
Credit: ma501tw.yidas.net
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/18/2011, 05:04

[Scans] Kim Hyun Joong - Trendy Magazine No.27
част IV

Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy37
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy38
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy39
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy40
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy41
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy42
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy43
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Smilepo
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy44
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy45
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy46
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy47
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Trendy48
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Chinaly
Hyun Joong в пресата... - Page 6 0df3d7ca7bcb0a4660850f6
Credit: ma501tw.yidas.net
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime9/22/2011, 06:23

[Scans] Hyun Joong ~ KAN Fun Magazine Volume 21
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Katfunvol211
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Kanfunvol212
Hyun Joong в пресата... - Page 6 Kanfunvol213
Credit: blog.daum.net/elley0606
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Hyun Joong в пресата... - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyun Joong в пресата...   Hyun Joong в пресата... - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Hyun Joong в пресата...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-