Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

  Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime11/30/2010, 20:16

First topic message reminder :

  Новини - Page 2 Zanovini


Тук можете да прочете всичко, което се случва около Кю Джонг.


Последната промяна е направена от plamcy на 11/30/2010, 22:15; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime1/29/2011, 16:15

Февруарското издание на списание Fan

  Новини - Page 2 45888212
  Новини - Page 2 28544508
  Новини - Page 2 36331106
  Новини - Page 2 69170107
  Новини - Page 2 16837004
  Новини - Page 2 30515577
  Новини - Page 2 43941470
  Новини - Page 2 34458933
  Новини - Page 2 95278152
  Новини - Page 2 99939210
  Новини - Page 2 57040983


Credit:ForeverYS+SS601
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime1/30/2011, 19:41

Интервюто от списание Fans.  Новини - Page 2 459100


Нов старт през 2011 годинаЧленовете на SS501 Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг, които подписаха договори с B2M миналата година започнаха азиатските си фен срещи от Сеул, през Бангкок, з третата спирка беше Хонгконг. Въпреки че петимата нямат ангажименти заедно, принцесите зелени грахчета са много лоялни, продължавайки да ги подкрепят и посещавайки техните изяви. Ким Кю Джонг и Хо Йонг Сенг са братя, които застават един до друг. Те разкриха работните си намерение, Йонг Сенг ще издаде соло албум през февруари, а Кю Джонг, който празнува своя рожден ден през февруари ще разкаже за незабравимия си подарък.

  Новини - Page 2 37425885


Кю Джонг

Членовете на SS501 сега са в различни агенции, все още ли се срещате често?
Аз бих поддържал връзка с другите трима членове, но тий като шансовете да разботим заедно станаха по-малко, ние няма как да се виждаме както преди. Но за щастие интернет е възможността сега, повечето от обичат да се забавляват в туитър, въпреки че не можем да сме заедно често, аз мога да разбера какво прави всеки.

Чу се, че ти усилено учиш английски, за да усъвършенстваш езика. Освен езиците има ли нещо друго, което изкаш да научиш?
Преди не съм учил английски, не съм ходил на уроци и не съм имал домашен учител, но съм използвал английски за да си пиша с няколко презокеански приятели, радвам се, че ги познавам, защото имах възможността да науча английски. Иска ми се да науча повече за актьорството, това ще ми помогне за в бъдеще. Като допълнение, интересувах се от изкуство в средното училище.Ако имам възможност бих продължил с уроците по рисуване, обогатявайки себе си в различни аспекти.


  Новини - Page 2 19441822

2011 едва започна, има ли Кю Джонг някакво специално желание през новата година?
Тъй като все един от групата, започна своята соло активност искам всеки да успее, в това, което прави. Аз също ще работа здраво и се надявам да правя повече неща, които да ме задоволят.

Въпреки, че си зает тези дни, има ли нещо, което обичаш да правиш през свободното си време?
Лудо влюбен съм в рисуването и калиграфията, ще започна да рисувам веднага щом съм свободен.

24 февруари е рожденият ден на Кю Джонг искам да ти пожелая Честит Рожден Ден от името на всички твои фенове! Има ли някъв специален подарък, който искаш да получиш тази година?
Няма някакъв специален подарък, който бих искал да получа тази година. Но пред година фен ми подари подарък, който трудно може да се забрави. Даде ми голяма фотокнига, съдържаща снимки от деня, в който дебютирах до сега, гледайки тези снимки, това ме върна в миналото, усетих, че това е значимо и винаги ще пазя този подарък.

Искаш ли да започнеш някаква нова работа тази година?
Въпреки че ще продължа да пея, иска ми се да се захвана с актьорство. В света на актьорството аз съм новобранец, така че независимо какви роли ще ми бъдат дадени, аз ще искам да приема предизвикателството. Но най-много искам да снимам романтична любовна история. През новата година ми се иска повече хора да ме забележат и да се запознаят с моята характеристика

Какъв точно брат е за теб Йонг сенг хьонг?
Когато започнах да го опознавам разбрах, че е готин, макар трудно да можеш да достигнеш до него. Но след като го опознах, разбрах че винаги мисли за другите и той е човек, който е грижовен и внимателен, и също така добър слушател! Дори когато е уморен никога не забравя да се погрижи за хората около себе си.

Сподели за твоята идеална партньорка?
Харесвам момичета с хъбаво тяло, трябва да е дружелюбна и жизнена, да ми има доверие, така че се надявам, че момичето, с което ще се срещам ще ми въздейства, за да ми помогне да поправя своите недостатъци.

Credit:ForeverYS+rainaftershine.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/1/2011, 10:27

С какви недостатъци може да иска да се пребори Кю? И това да му има доверие - тази прекрасна нежна душа може ли да имаш причина да не му вярваш? Рисува - иска ми се да видя нещо рисувано от него... Ако има повече време, дали може да пусне цяла изложба? Какво ли рисува...   Новини - Page 2 586876
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/1/2011, 23:18

Недостатък? Захарен памук...   Новини - Page 2 753807 Той е толкова роматичен, че е като захарен памук, чак лепне.
И на мен би ми било интересно да видя нещо наризувано от него.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/10/2011, 21:03

Интервю с Кю Джонг на страниците на Daily Sports.

  Новини - Page 2 20110210kyujong1

Въпрос: Как е да работиш сам?
Кю Джонг: Това ме кара да мисля много за времето с другите. Ние се шегувахме и закачахме без да се спираме, но сега, когато съм сам е трудно да опиша чувството. Чувството е нещо като празнота.

Въпрос: Учиш ли актьорство?
Кю Джонг: Упражнявам се от два до три пъти в седмицата по два часа. Когато бях с SS501 добих опит при заснемането на клиповете и различните предавания. Сега навлизам в света на професионалистите, трябва да го направя правилно. Напрежението е голямо, но очите ми се отвприха за чара на актьорството и съм развълнуван. В момента преговарям за една драма, решението ще се вземе скоро.

Въпрос: Какъв актьор искаш да бъдеш?
Кю Джонг: Искам да успея с уменията си, не с имиджа на „момче цвете”. Аз съм част от група на „момчета цветя”, но това не ме прави такъв. Смятам да се подготвя, за да мога да играя по начин, по който публиката да се докосне до моите емоции. Харесвам играта на Ha Jung Woo и уча от него. Невероятен е във филма ‘Amazing Day.’

  Новини - Page 2 20110210kyujong2


Въпрос: Срещаш ли се често с другите членове на SS501?

Кю Джонг: Досега всички не сме се събирали на едно място, защото един или двама винаги имат ангажименти.С Йонг Сенг хьонг сме в една агенция, така се срещаме често и се съветваме един друг. Той подготвя самостоятелния си албум. Правих му компания по време на пътуването до САЩ. Слушал съм песните му. Обаждам се често на Джунг Мин и дори гледам участията му. Понякога пийвам по нещо с Хьон Джунг Хьонг

Въпрос: Трябва да си притеснен твоите соло ангажименти наближават?
Кю Джонг: Преди другите можеха да се погрижат за мен, сега няма никой, на когото да разчитам трябва да поемам сам отговорността. Разбира се, че съм притеснен, но съм убеден, че ще докажа себе си. Започнах да осъзнавам неща, на които не съм обръщал внимание, когато бяхме заедно. Виждайки останалите да се занимават със своите ангажименти се питам къде бяха скрити тези лица, които показват сега. Всеки път усещам, че са израстнали. Чувствам се горд и мотивиран да работя на себе си. Мисля, че се превърнахме като бич един за друг.

Въпрос: Има ли много упорити фенове?
Кю Джонг: Веднъж казах на феновете да ограничат чакането пред домовете ни, в замяна аз ще се държа по-добре с тях на концертите и студиата на предаванията. След това има много по-малко фенове.Баща ми често ми казва да се държа добре, когато идват при мен, защото кой ще бъде там след 10 години. Вярно е, не мислиш ли? Живея благодарен, че те ме харесват.

Въпрос: Кога ще излезе албума на SS501?
Кю Джонг: Понякога мисля, че ще се случи до края на годината. Агенциите ни са различни, така че е трудно нещата да се задвижат. Докато всички ние мисли да се съберем отново, резултатите от това желание ще се появят скоро.



Credit:VITALSIGN@Allkpo
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/10/2011, 21:18

Някой гледал ли е филмът, който споменава? Мисля да му направим групово гледане, за да обсъдим на какво толкова се възхищава... Смятам, че актьорството е талант и не се придобива с учене, така че нямам търпение да разбера Кю в коя драма ще участва, ще я следя със затаен дъх... Относно това: "Превърнахме се в бич един за друг"... Това ме натъжава, звучи някак жестоко, напомня ми за конкуренция... А не искам довчерашните братя да се избият за нещо като минута слава, защото имат много повече помежду си от някаква слава...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/10/2011, 21:38

Аз определено не съм го гледала този филм. Но мми стана интересно за какъв ли филм преговаря в момента, какъв жанр ли ще бъде? Това за пийването с "Хьон Джунг Хьонг" много ме разсмя. Това за бича никак не ми хареса, дано няма дразги между тях. Добре е, че феновете са го послушали и вече не ги дебнат толкова много пред домовете им.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/10/2011, 21:42

Ама те направо са си сключили сделка с феновете... Да се учиди човек как милия Кю може да говори така, ама сигурно му е дошло до керемидите от нахалници... Но пък се надявам празнотата в душата му да премине и наистина... Каква ли драма подготвя....   Новини - Page 2 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/12/2011, 20:00

Драмата със сигурност ще бъде романтична, той заяви, че предпочита такава. Няма какво да му мислите сълзи и сополи ще се леят.
Филма и аз не съм го гледала мислех да си го търся, но не ми остана време.
Сделка с феновете!   Новини - Page 2 753807 Дам, сигурно е ужасно някакви хора денонощно да обграждат дома ти.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/17/2011, 19:42

  Новини - Page 2 49499201

Прави зъби, блестяща усмивка и на всичко отгоре красиви очи...Членът на SS501 Ким Кю Джонг е като малък принц. Той не е загубил своята скромност, въпреки, че е звезда, събираща светлината на прожекторите на сцената.
Като член на SS501, Ким Кю Джонг направи стъпка напред, за да стане актьор. Когато взе това решение той каза: „Времето да се подготвя беше малко. Все още имам много пропуски. Няма да стане ако съм нетърпелив, нали?”, показва мислите си без преструвки.
„Срамувам се да застана пред феновете, които ме гледат и аплодират. Благодаря ви, че ме обичате, мен, който има недостатъци. Но аз няма да бъда срамежлив в бъдеще. Смятам да работя здраво и последователно и да отстраня недостъците си.”
Ким Кю Джонг, както казва той, се е съсредоточил от миналата година върху уроците по актьорско майсторство. Той го прави преди уреченото време и работи здраво, за да се върне в началото преди да се разочарова. Различно от показването на хореографията на танците на сцената, той се е фокусирал върху упражнения на думи и изражения, които да отворят ума му.
„Понякога имам такива мисли, стоейки на сцената. Колко жалко би било да показвам на феновете танц и песен, които съм учил една година, в продължение на пет години. Ако полагам усилия и се трудя, както сега през цялото време, ще покажа нещо дори по-добро. С такива мисли, дори когато е трудно, аз се забавлявам и съм щастлив.”
Това е клише, но допълнено с изражението на лицето му, искреността в думите на Кю Джонг може да се усети. „Мислене на начинаещ”, „С със съзнание да се учиш”, това са думите, които Ким Кю Джонг използва за актьорството. Членовете на SS501 се шегуват, че следва стъпките на лидерът Ким Хьон Джунг. Видял е колко много е струвало на Хьон Джунг да има ангажименти едновременно с музиката и актьорството.
Ким Кю Джонг се е чувствал щастлив виждайки успехите на другите от SS501 в техните соло агажименти. Той самият напусна DSP Media и се присъедини към B2M Entertainment с Хо Йонг Сенг. Един от членовете на SS501 Ким Хьон Джунг е певец и актьор, Ким Хьонг Джун е певец и композитор, друг член на групата Парк Джунг Мин издаде своя самостоятелен албум и започва промоционална дейност в Азия.
„Мислехме да издадем албум на SS501 тази година, но все още незнаем как ще се случи. Всички ние сме заети. Йонг Сенг хьонг и аз се съветваме един друг и често се срещаме. Често се чувам и с другите момчета и научавам новините около тях. Виждайки ги да работят здраво добивам куража да се справя добре.”
Ким Кю Джонг е съсредоточил вниманието си върху актьорските си изяви. Като начинаещ актьор той няма нищо против да вземе участие в прослушвания. Това е, защото смята, че въпреки че е вече добър в пеенето, все още е начинаещ актьор на сцената.
„Чувствам, че актьорството е да използваш собствената си сила, за да се бориш с камерата. Въпреки всичко общото впечатление е важно. В момента се водят преговори и изглежда решението ще се вземе скоро. Въпреки, че не е голяма продукция, моля ви гледайте, за да видите колко много ще се променя.”

  Новини - Page 2 30256834

Credits:enter@sphk.co.kr+new@sphk.co.kr+SS601.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/17/2011, 20:04

На 16.02 Кю Джонг е забелязан пред Deok Soo Palace Art Museum. Тези дни там има изложба на картини на Пабло Пикасо.

  Новини - Page 2 21299878


Credit: blog.naver+liezle.blogspot
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime2/24/2011, 16:37

  Новини - Page 2 Omobu

Много артисти и фенове отправиха своите пожелания по случай рождения ден на Ким Кю Джонг.
Парк Джунг Мин отправи своите пожелания чрез Twitter около 00.30 : “Честит Рожден Ден!! Честит Рожден Ден~~! Мой най-скъпи Кю Джонг!!Честит Рожден Ден!!^^” Последвано от: “Taзи година нека всеки от нас работи здраво и има огромен успех, който ще учуди другите!! Обичам те~!”
Ким Хьонг Джун също му писа около 02.00 ч.: „Честит Рожден Ден, Кю Джонг, обичам те, бързо се връщай!.”
Към поздравленията се присъедини Sim Eunjin, близък приятел на Кю Джонг.:”Честит Рожден Ден, Кю Джонг, обичам те. Идвай бързо.”
Всички фен клубове на Ким Кю Джонг смениха снимките на страниците си с „О, Рожденият Ден на Ким Кю Джонг! Честит Рожден Ден!” За да отбележат рождения му ден те започнаха кръводарителска кампания.
Феновете изпращаха поздравителни съобщения като „Сърдечни поздравления за двайсет и петия ти рожден ден!” или „Майко на Кю, благдарим ти, че си родила толкова прекрасен син."


Credit:Star News+kimkyujong.com.cn+cllslam10.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/9/2011, 23:24

HOT CHILI PAPER март 2011


  Новини - Page 2 Blq1

Кю Джонг, който заедно с Йонг Сенг посети различни държави по повод фен срещите им вЯпония отговори на въпроса: „Какво би направил ако подобно да историята в във вашето DVD се влюбите в едно и също момиче?”. Отговорът бе: „Не бих споделил своите чувства и тихо ще ги прекратя.” Когато фенка на Кю Джонг отбеляза, че двете с дъщеря й са негови фенове и ентусиазирано предложи: „Моля те, ожени се за дъщеря ми, която е още в гимназията”, той даде своя учтив отговор, удовлетворяващ феновет: „Възрастта и любовта нямат общо, но първо ученето докато дъщеря ти стане прекрасен възрастен, надявам се да се срещнем отново.”
Като подарък за феновете Кю Джонг прави фокуси, в които е експерт, като преди това чете тихо „2011 носи много добри неща”. Може би заради спокойствието и елегантността му понякога изглезда по-възрастен от Йонг Сенг. Вероятно с идея за това Кю се обърна към феновете с думите: „Мислите ли, че аз съм по възрастен? Въпреки, че Йонг Сенг е хьонг аз изглеждам като такъв.”
Тази година Кю Джонг ще се фокусира върху актьорството.

  Новини - Page 2 Blq2

Въпрос: Вашето DVD е заснето на Филипините, моля те сподели за морето.
Отговор: Няма значение къде съм, когато видя морето съм щастлив, морето е хубаво. Мога да се сетя за много места с плажове. Ходихме с SS501 на плаж в Kangwondo, бягахме и се гонихме по плажа през нощта. Сещам се и за плажа в САЩ, когато снимахме фотокнигата. Снимайки в Япония „Мисията” работихме и на плажа.

Въпрос: Какъв човек е Йонг Сенг в очите на Кю Джонг?
Отговор: Първото впечатление е, че въпреки красотата му в същото времеме е студен. След като го опознах разбрах, че той наистина крие много. Не защото е тих, а заради неговата упоритост. Ако го опознаете добре ще разберете, че е с много лесен характер, не само може да донесе щастие, но и мисли за другите. Той е винаги много скоромен казва, че не пее добре, а истината е, че се справя перфектно с пеенето. Най-чаровен е когато пее.

Въпрос: Има клип, в който ти масажираш Йонг Сенг, добър ли си в това?
Отговор: Не мога да преценя дали съм добър или не, но обичам да масажирам другите. Често масажирам родителите си и близките си приятели. Кoгато чуя от тая, че е много отпускащо съм щастлив.

Въпрос: Ако има второ DVD къде и как искаш да бъде заснето?
Отговор: Какво ще кажеш да изиграя себе си като певец? За мен това би било значим подарък, защото обикновените спомени ще бъдат обрисувани по различен начин. Ходенето на прослушвания, избирането, моментите в звукозаписното студио до дебюта...коказвайки щастливата ми усмивка и превръщането ми в отличен артист след години...ако мога да заснема това, наистина ми се иска.

Въпрос: Кю Джонг е човек, който се поти лесно. Докато си снимал на Филипините си имал проблеми с грима заради потенето, много уморително, нали? Ами във всекидневието? Например, когато хванеш момиче за ръка и се появи неудобството на потенето.
Отговор: Никога не се е случвало докато държа някого за ръка. Но ако съм сам в колата и е горещо наистина е неудобно. Има и добра страна, потя се бързо, когато съм на сауна.

  Новини - Page 2 Blq3

Разказвайки за играта си в DVD-то Кю Джонг споделя: „Ако играя сам, можеби ще е по-естествено. С Йонг Сенг хьонг съм малко притеснен.” Това е едно от нещата, които си струва да се види, защото прекаленото завладяване от героя има обратен ефект. Например Йонг Сенг разказва за забавен инцидент: „ Има много сцени с волейбол, където трябва да се нападаме един друг. Кю Джонг се беше вживял в героя си и забиваше със сила. Резултатът бе, че бях ударен в лицето. Беше много болезнето, казахме си, че всичко е наред, но в близък кадър се вижда колко ме боли.” Изглежда, че Кю Джонг иска за в бъдеще дасе занимава с актьорство. След няколко години, след упражненоя, когато е способен да пресъздаде естествено емоциите, които иска това DVD ще бъде съкровище.

Въпрос: Има ли роля, която би искал да изиграеш? Някоя конкретна драма или роля в таката?
Отговор: Наскоро гледа ‘Petty Romance’ с Lee Seon Kyun и Choi Kang Hee, наистина ми хареса ролята на Lee Seon Kyun. Също искам да опитам и във филми като в ‘The Chaser’ и ‘The Supernatural’. Освен това ми се иска изиграя рола като тази на Ha Jung Woo в ‘My Dear Enemy’(Оne Fine Day). Когато се замисля наистина съм алчен...хаха, файтинг!!

Въпрос: По време на снимките на вашето DVD имаше ли моменти, когато си мислеше: „Не съм способен да бъда актьор” или някакви подобни мисли дори за момент?
Отговор: „.....файтинг!”

Въпрос: Лидерът на SS501 Ким Хьонг Джунг успешно се справи като актьор, не си ли притеснен за дейностите на другите ?
Отговор: Разбира се, че съм. Независимо от всичко сме били заедно за толкова дълъг период. Когато гледам изявите им, мога да разбера дали някой е нервен, какви са затрудненията му. Но те могат да се справят, драмата на Хьон Джунг хьонг, първият албум на Джунг Мин и мюзикъла на Хьонг Джун. Йонг Сенг подготвя албума си. Виждайки ги така, мисля че не ми се иска да губя от тях.

Въпрос: От всички песни на SS501 коя е любимата ти?
Отговор: Повечето са песни, които носят послание, защото може да се почувства болката, която всеки изпитва. ‘Wings of the World’, ‘Confession’, ‘Sometime’, ‘Because I am stupid’, ‘Just one day’ и ‘Again’ и т.н. Когато слушам ‘Sky’ чувствам топлината в сърцето си, много я харесвам.

Въпрос: При на магичното ти изпълнение по време на фен срещата използва червени рози. Ако си способен да направиш магия с което и да е цвете, най-много би желал то да е?
Отговор: Жълти рози.

Въпрос: В каква точно магия си добър?
Отговор: Има още няколко прекрасни трика ако има възможност ще ги покажа. Защото учих фокуси, когато бях в гимназията уменията ми са се влошили.

Въпрос: Ще бъдеш ли пасивен в любовта? По време на фен срещата чух слухова, че Кю Джонг е срамежлив...
Отговор: Както може да си активен в любовта, така можеш да бъдеш и пасивен. Но усещам, че напоследък съм стаал мого по-позитивен.

Въпрос: Как ще реагиаш ако срещнеш човек, когото харесваш?
Отговор: Когато срещна някого, когото харесвам първо ще опитам да се опознаем .

Въпрос: Влюбвал ли си се от пръв поглед?
Отговор: Ако ова се случи ще се опитам да поговоря с нея, за да я опозная. Това не се отнася само за връзките. Когато срещам нови приятели също право това. Ако наистина мисля, че това е човекът ще направя именно това и ще го направя както трябва! Във връзките и също с приятелите.

Въпрос: В ‘We Got Married’, където участва Хьон Джунг се срещна с YooBin от Wonder Girls. Беше много срамежлив и остави дълбоко впечатление в другите. Все още ли поддържате връзка?
Отговор: След това не сме имали шанс да се срещнем отново и не поддържаме връзка. Ние сме много заети и след заснемането не сме се срещали отново.

Въпрос: Кю Джонг винаги е казвал, че идеалната жена е Oh SeJung...
Отговор: Това не се е променило. Нежен, изключителен и малко потаен тип момиче.

Въпрос: Ти си от JeonJu, прибираш ли се често?
Отговор: Винаги се връщам в родния ми град. Когато се чувствам много самотен в Сеул променям плановете си и се прибирам, срещем се с приятели и посещавам дома на родителите си. Само в този момент имам имам нормален живот. Мога да не мисля за нищо, да не говоря за нищо. Всеки път, когато се прибирам у дома съм много развълнуван, но не оставам за дълго, защото ако го направя няма да искам да се върна Сеул. Затова се връщам бързо.

Въпрос: Разкажи за плановете си в бъдеще.
Отговор: Първо искам да науча много неща. Тъй като от началото до сега винаги бях забързан напред сега искам да си почина малко. Слушам хубава музика, която не съм слушал преди, гледам хубави филми, които не съм гледал докато се уча да бъда актьор и се подготвям за албум. Работя здраво, за д аможе, когато се спомене името ми да се казва: „Той е наистина много добър”.

Въпрос: И накрая каква е мечтата ти?
Отговор: Музикален продуцент. Мизуката ми е приятел и ме доведе до тук, приятел, който ме кара да плача и да се смея. Въпреки че има много неща, в които не съм израснал достатъчно и все още уча, но от днес нататък определено искам да живея с музика.

Кю Джонг завъши интервюто с автограф „Написано от J. Dream”. J.Dream e неговият химикал, който използва, когато композира. Също остави съобщение:
„Въпреки че основното върху, което ще се фокусирам тази година е актьорството, музиката е коренът!”




Credit:My Baby You naver+yudingdong_198 @ Tieba BaiduSS501+PlanetHyun.blogspot.com+ellslam10.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/10/2011, 10:28

Прекрасно интервю, колко нежност се усеща,много е миличък   Новини - Page 2 688934
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/12/2011, 17:43

Една дългочакана новина.   Новини - Page 2 3647 Най-накрая е открит официалният сайт на Кю Джонг.   Новини - Page 2 453164


  Новини - Page 2 95503040



За жалост сайтът не е на английски и регистрацията за нас е невъзможна, надявам се това да бъде поправено скоро.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 11:28

Съмнявам се да се промени и да добавят английски, все едно да вярваме в живот на Марс... Те махнаха английския от сайта на Мин, явно не мислят за нас... Но пък нас плаши ли ни това   Новини - Page 2 305739 ... Ако искаш рег, ще направя всичко възможно да имаш   Новини - Page 2 338824
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 12:34

Аз все пак таничко си се надявам... Хубавото е, че можеш да гледаш снимки без рег, така че не е толкова страшно. В противен случай би било убийствено.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime3/14/2011, 15:49

Ама вие и галерията ли виждате? Браво на вас... на мен защо ми иска рег за Сенг тогава, а на Кю виждам само профила   Новини - Page 2 269117
Да каже човек, че е от слабия интернет, добре, но то не е... яд ме е   Новини - Page 2 702896
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/10/2011, 16:46

И това ако не е новина!!!
B2M Entertainment съобщиха, че са започнали преговори и има голяма вероятност Кю Джонг да изиграе ролята на принц Lee Shin в мюзикъла 'Goong'. Мюзикълът е адаптация към едноименната манга на Park Sohee. Сериал по мангата е заснет през 2006та година с участието на Yoon Eunhye и Joo Ji Хoon. Мюзикълът ще бъде поставен в театрите в Kyoto Minami, Япония от 04.06 до 23.06.

Credit:star.mk.co.kr+ode@ss501ode.blogspot.com

Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/10/2011, 17:10

На 14 април (четвъртък) Кю ще бъде гост в Music High. Началото на предаването е 2ч. южнокорейско време  Новини - Page 2 539700

Credit:kyu-jong.com+rainaftershine.wordpress.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/10/2011, 17:34

Ооооооооооо суперррррррррррр :) нямам търпениеееееееее :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/10/2011, 20:57

Бебо и Кю на едно място, ще бъде интересно... Предполагам и камера ще има, та ще можем да им се радваме заедно... Мисля, че за тях ще бъде невероятна среща... А и Кю не се е появявал никъде от толкова мн време, най-сетне и него да видим някъде...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/10/2011, 21:19

Дам, и аз смятам, че ще бъде доста интересено. Кю ще се е размазал от удоволствие близо до Бебо, мисля че ще си повилнеят на воля двамцата.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/12/2011, 16:22

Добрите новини идват бързо!!!   Новини - Page 2 539700

Кю Джонг ще изиграе главната роля на принц Шин в мюзикъла 'Goong'.

Премиерата на мюзикълае през 2010 година, когато главната роля се изпълнява от Yunho (DBSK).
Компанията продуцент съобщи:"Докато беше с SS501 Ким Кю Джонг показа силата на своя певчески талант, изпъкваща хореография и сценично поведение. Със своя красив външен вид може да бъде видян в главнаа роля. Ким Кю Джонг също така показва своята откровеност и така ние чакаме с нетърпение."
Мюзикълът 'Goong' ще бъде поставян в театрите на Kyoto от 11.06 до 01.07.2011г

Credit:My Daily+www.kimkyujong.com.+cncllslam10.blogspot.com


Последната промяна е направена от plamcy на 4/14/2011, 17:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime4/12/2011, 16:49

Каква хубава новина :) Ще е прекрасен принц!!!!
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



  Новини - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини     Новини - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-