ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

ПисанеЗаглавие: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/10/2010, 16:23

На 9-ти декември (четвъртък) от 11:30 часа се проведе интервю с Ким Хьонг Джун в Twitter. Феновете имаха изключителната възможност да зададат въпросите си към звездата. Социалната мрежа сигурно е блокирала от претоварване.
Джун се е появил на мястото на интервюто в целия си блясък и стил, и е стоплил мразовития зимен ден. Не мога да откъсна поглед от красивите снимки. Момчето пак е с подпухнали очи. Голям работохолик е. Трябва повече да мисли за себе си. Въпреки умората, усмивката озарява лицето му, а прическата... направо я обичам. Недоволна съм обаче от малкото на брой фотографии.

Credit: MK STAR

_________________ We ♡ SS501 _________________
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/10/2010, 18:50

Определено изглежда доста по-свеж... И аз много харесвам прическата му... Много е сладък... Аз мисля, че имах още няколко снимки... Обаче намерих само тези в папката... Наистина, вчера като видях, че почти никакви снимки си няма и си казах, ако същото бъде с Мин ще съм много тъжна...

ПП - Много ги харесвам тези двечките снимки, защото лицето му е снимано от много близко...

Вижте профила на потребителя http://facebook.com/keo.malena
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/10/2010, 21:52

На Мин цяла фотосесия пуснаха. Бедничко е откъм снимки за Джун. Благодаря, че обогати темата с още днес! Прекрасен е тук Бебо. Още не мога да преценя коя от двете харесвам повече. Май везните накланят към втората.

BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/11/2010, 20:57

Интервюто...

Това е първият ми път, в който срещам феновете директно чрез Twitter. Беше наистина забавно!
Извиняваме се на Хьонг Джун. Не осъзнаваме, че той е световна звезда. Ким Хьонг Джун от SS501 дойде в MaeKyung Media Centre, разположен в ChungMuRo, Сеул, на 9-ти декември сутринта да се срещне със StarToday за неговото Twitter интервю. Въпреки, че съжаляваме, че отнехме от времето на Хьонг Джун, за да го прекара с нас, макар да е зает напоследък с мюзикъла "Cafe In", почувствахме облекчение, че той се наслаждава на различната среща с феновете. След като пуснахме съобщението за Twitter интервюто с Ким Хьонг Джун, посетители от цял свят последваха акаунта на StarToday. Въпреки, че не можем да го направим заедно, те пратиха техните собствени английски преводи, дадоха най-доброто от себе си и ние успяхме да почувстваме, както винаги, топлата обич на феновете към членовете на SS501. На този ден, за интервюто с Джун в Twitter, се присъединиха фенове освен от Корея и азиатския регион, така и от всички краища на света - Аржентина, Мексико, Саудитска Арабия, Гърция, Бруней, Перу, Турция и др. Въпросите на феновете, които заприиждаха в реално време, без съмнение шокираха Ким Хьонг Джун, но той се справи чудесно със своята неповторима увереност.
Личност с външност за арабския свят - Хьонг Джун отговаряше на феновете с по-голяма скорост от очакваната и ухилен до уши. Почти до края на интервюто той навиваше ръкавите си нагоре, с което не остави в нас впечатление за интервю. В рамките на 50-те минути той даде ексклузивно интервю. Ето какво разказа в него:

Здравейте.~ ^^ Аз съм тук. Съвършеният Ким Хьонг Джун!!!!!!!!!!

@mkstartoday: Всички членове (с изключение на Джунг Мин) проведоха фен срещи, ти нямаш ли планове за фен среща в Корея? И какви са бъдещите ти планове?
@kongja08: Ние петимата ще имаме албум и концерт през следващата година! Моля, подкрепяйте ни много.^^

@mkstartoday: Контактуваш ли често с останалите членове?
@kdh6141: Наистина много често.~ Дори прекалено!!!^^

@mkstartoday: След една година ще бъдеш на 25 години. Има ли нещо, което трябва да направиш преди да станеш на 25?
@youngjinmam: Следващата година, соло албум и драма!!??

@mkstartoday: Изглеждаше много неловко с актрисата, когато се снима за плаката, как стана близък с Shin Eui Jung? Дали защото си толкова общителен, успя веднага да се сближиш с останалите актьори?
@0803mile: Изключително общителен!

@mkstartoday: Кой е източникът на уникално голямата общителност на Хьонг Джун и на безграничната позитивност?
@suyeong84: Не друг, а всеки ~>??^^ Не е ли самонадеяно!?!?!?!?!??!?!!??!

@mkstartoday: Знаеш ли за турските си фенове? Моля, заповядай в Турция. Твоя: eui. Благодаря.
@novalyamo: Благодаря на феновете, живеещи в Турция! До тогава, когато скоро мога да отида и да имам участие в Турция!!

@mkstartoday: Знаеш ли, че в Русия има много хора, който те харесват? Fighting! И не забравяй да си почиваш!
@PrettyFluffy: Благодаря ти много.~ Ще се видим в Русия скоро.~

@mkstartoday: Имаш ли планове за промяна на Music High от 2 през нощта на сутринта? TT
@jinsol94: Това.. се дискутира със шефа на станцията...

@mkstartoday: Кой е любимият ти цвят, моля, отговори.
@bshbsh19: Харесвам черно~ и синьо.~

@mkstartoday: Точно в този момент~!! Кой е човекът, за когото си мислиш най-много?? ке
@JuWon_8863: Нашите членове~! Особено Jung Min!

@mkstartoday: Каква е грешката, която си правил и запомнил най-много в "Cafe In" участията си?
@junvirus: Трябваше да изляза след трансформация, но бях загубен, защото не носех зъбите и очилата! кеке

@mkstartoday: Защо не отговаряш на въпросите ми. TT TT Бях изоставена от Хьонг Джун оппа? TT TT –Sora-
@StaR0828: Обичам Sora.~ Мир!

@mkstartoday: Hyung Jun-ah, какво ядеш за обяд??? Моля, препоръчай някоя храна. kekekekeke
@kissNmusic2u: Ям BoongEuhBbang (риба с форма на червени бобени хлебчета).~ Препоръчвам Ginseng Chicken soup!!!!!!! Мир.

@mkstartoday: Ще дойде ли Хьонг Джун отново в Сингапур?
@ivywithss501: Разбира се.~ Следващата година ще дойда в Сингапур.

@mkstartoday: Hyung Jun oppa^^ какви са твоите планове за новата година?
@betterlily: Ще дойда със солов албум и няколко други!

@mkstartoday: Хьонг Джун оппа!!!!!!! Здравей.~ Аз съм китайски фен.^^ Кога ще идваш в Китай?????????????? Искам да гледам фен среща.. [репортерът: Uhng.. Твоят корейски не е добър.. Съжалявам.. ]
@kikiaijun: Това е добре! Работи усилено и се опитай да общуваш на корейски. Hwaiting!

@mkstartoday: Хьонг Джун, каква храна харесваш най-много? Сега отивам на училище… TT TT Аз съм сингапурски фен.~~^^ Приятен ден.~~
@hugamooo: Електрическа змиорка.~

@mkstartoday: Любима песен на SS501?
@Grace_ljw: Let Me Be The One

@mkstartoday: Определено искам да имам среща като тази! Ако имаш възможност за това, каква ще бъде срещата??
@JuWon_8863: Среща на круизен кораб ~? кеке

@mkstartoday: Jjunnie yah.~ Знаеш ли Triple S Indonesia?? Моля, използвай английски. ^^
@triplechangjo: Знам.~ Благодаря ви, ще се видим скоро.~ Byebye.~

@mkstartoday: Няма ли "Cafe In" да се направи на DVD? Искам да го гледам няколко пъти.
@yun0606: Скоро ще излезе.~^^

@mkstartoday: Много обичам Chocо.кеке Къде е Choco?? Вкъщи? ^^
@jina_me: Тя си почива у дома.~ Принцеса Choco!

@mkstartoday: кеке Оппа, чудя се какво мислиш за името Kim ChulSoo.. кекеке -YoungShin
@YoungShin113: Хвана ме неподготвен, така че ще използвам лесното ChulSoo !! кеке

@mkstartoday: Хьонг Джун, моля те, отговори ми…
@FutagoDestiny: ^^

@mkstartoday: Оппа, оспори, моля. Ти си изключителен и ние в Южна Америка те обичаме.
@Katha3plov3: Познавате ли ме~?^^ О, изненадан съм.~ Благодаря.~ Обичам Колумбия.

@mkstartoday: Моля те, разкажи ни малко за своя самостоятелен албум и какви ще бъдат песните.~
@lovecloud2010: Това е тайна~!!!!

@mkstartoday: Ти наистина си добър, Ким Хьонг Джун!!
@icejji: Сега ли го разбра~?

@mkstartoday: Ако събереш 7 драконови топки, какво желание ще си поискаш от драконовия Бог??? +_+?? ке
@kissNmusic2u: Искам да доведе още един Бог на драконите.~

@mkstartoday: Това арабско име كيم هيونغ جون е твоето име на арабски. Какво мислиш?
@LoOLoO2010: OMG! (О, Боже мой!)

@mkstartoday: Знаеш ли в PeulKa е KyeoTeol JjaJangMyeon?
@SS_5_01: Какво е това?

@mkstartoday: Какво да попитам. TT А, вярно! Искаш ли да отидеш на среща с фенове~? Любопитна съм.^^
@yakultmiloЛ Разбира се, че искам да отида! Когато започна моята дейност догодина елате, елате!

@mkstartoday: ЕЛА В ГЪРЦИЯ!!! Оппа, ние имаме SOUVLAKI!! wink.gif Моля те!!!
@xenia33: Гърция, благодаря ти!!!!!

@mkstartoday: Гладен съм. ¤Ì¤Ì
@lick83: Аз съм ял.

@mkstartoday: Оппа, искам да ям. Има ли нещо, което готвиш обикновено?^¤·^
@alwaysmilingly: Добър съм в готвенето на рамен!

@mkstartoday: Защо няма повече отговори на Хьонг Джун? Бързо, бързо, прилежно ни отговори.
@sohnsb: Аз вече усилено работя върху това.

@mkstartoday: Ти си първият сред членовете на SS501, който има профил в Twitter, в какво мислиш е чарът на Twitter? И проверяваш ли съобщенията на феновете в свободното си време?
@suyeong84: Не мога да държа ръцете си далеч, винаги съм в Twitter! Peace.

@mkstartoday: Дойдох да подкрепя първото представление на "Cafe In"… Защо Ким Хьонг Джун изглежда така!!!!!!!!!!!! Аз съм жена и не съм с приятна външност!!!!!!!!!!!!!! Ти си разкошен като мъж.
@Snowday0507: Какво мога да кажа.~ Защото аз съм мъж!

@mkstartoday: Пропуснах училище и учителят ми се обади. TT TT Какво трябва да направя?!!!
@SoYoung96: Отиди и бъди нахокана. Как можа да направиш това!!! Защо пропусна училище!!!

@mkstartoday: Джун оппа, какво ще правиш на Коледа?
@SS_5_01: Ще имам представление на "Cafe In".

@mkstartoday: Знаеш ли за феновете в Аржентина (Южна Америка)?
@nati_1825: Знам!!! Аржентина!

@mkstartoday: Знаеш ли, че има много фенове в Арабия. Саудитска Арабия.
@seeso4: Благодаря ти, Саудитска Арабия!!!!

@mkstartoday: Хьонг Джун, оппа smile.gif знаеш ли къде е Бруней? Ако имаш възможност, ще дойдеш ли???
@fungfung87: Наистина!?^^ О, Боже мой, благодаря ви.

@mkstartoday: ЕЛА СКОРО В АНГЛИЯ! Тук също има Triple S!!!
@jessiiikpop: Англия!!!!! ohohoohohohohohohohohoho!

@mkstartoday: Оппа, харесваш си бритона сресан надолу или нагоре?? Аз го харесвам стърчащ.
@Aloefarm64: И двата са перфектни.~ Харесвам и двата.

@mkstartoday: Euahni, откъде идва смелостта на оппа…кеке -YoungShin
@YoungShin113: От сърцето ми!

@mkstartoday: Има ли планове за провеждане на фен среща в Япония??
@malioct27: Ще ме виждате много често следващата година!

@mkstartoday: Как се чувстваш, когато феновете крещят, когато те видят?
@Kyujunnie: Напълно щастлив.

@mkstartoday: Има ли нещо друго, което искаш да използваш, освен Blackberry? Аз използвам Iphone 4.
@reL_gabU: Не. Купи и на мен. кеке

@mkstartoday: Моля те, не забравяй да си почиваш повече. Thailand fanclub
@nongpomx: Благодаря ви. Ще видя Тайланд скоро!

@mkstartoday: Оппа, още колко време остава ^TT^? От SeoWooReu фен.
@Aloefarm64: Още 20 минути! Говорете със сърцето си!
/Мисля, че иска да каже феновете да бъдат искрени с въпросите си./

@mkstartoday: Не е приключило все още, нали? Защо спряха отговорите? TT TT Не остана много време. TT TT
@junvirus: Бързо, бързо пращайте въпросите си!

@mkstartoday: KiMyeongJun излезе.~ Оппа!!! Затрупан ли си с въпроси? TT TT
@junvirus: Напълно затрупан!

@mkstartoday: Актьорските ти умения се подобряват. Колко си даваш?
@lick83: 100 точки.

@mkstartoday: Не ти ли липсват феновете от САЩ??!!? Моля, отговори ми!! В момента работя усилено върху превода на твоите туит-чета!! В реално време!!!
@Quainte501: Липсвате ми.~ Ще дойда скоро, ако продължавате да ме подкрепяте!

@mkstartoday: Моля те, само кажи "здрасти" на мен, работещата. TT T TT T
@9_eunji: Annyong.

@mkstartoday: Кога ще започнеш да се снимаш в драма??
@ellie820909: Следващата година!!

@mkstartoday: Онни Shelly утре пристига в Корея.~ Онни ще дойде направо там и ще те подкрепи.^^
@selina_jun: Да, благодаря ти. Ще търся подкрепата ти и за в бъдеще.

Това е Ким Хьонг Джун, който досега разговаря с вас! Беше забавно.~ В бъдеще, ще се превърна в трудолюбивия Ким Хьонг Джун с дори още по-страхотен имидж. Обичам ви! Мир!!!! Скъпи, обичам ви!

Credit: Daily Economy Star Today Park SaeYeon reporter psyon@mk.co.kr / Photos=Kang YoungGuk + SS601.com+ (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com

П.П.: Благодаря на момичетата от екипа за помощта, която ми оказаха с превода на някои места.

Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/11/2010, 22:04

Благодаря на времето отделено за превод!
Аз съм пристрастена към Мин и четейки интервюто с Бейби се чувстам някак странно... Но той има своя особен хумор, а това че много си мисли за Мин няма как да го подмина без сърцето ми да забие лудо... Чудя се... тези момчета продължават да говорят за албум догодина... И как щедро даде обещания, че ще иде в Турция, ще иде в Русия... Ние трябва да бъдем там, ако той ще ходи... Нали?
Перфектният Хьонг Джун!

mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/15/2010, 21:39

Охх как можах да го изпусна, дори и да е било в 4, много ви благодаря за превода на въпросите и отговорите, сега наистина ме е яд ама много яд, че не го видях доста по-рано, толкова много фенове са имали толкова близък досег до него, той им е отговарял въпреки привидната умора с усмивка на уста, не не...наистина не мога да мисля в момента.! Можем да го слушаме по радиото, можем да чуем гласа му а аз съм изпуснала такова реално време с него, тази възможност, ето за това човек трябва да е навсякъде а не да се скрие на едно място!!!!
Вижте профила на потребителя
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/15/2010, 21:58

От туитър интревюто с Мин разбрах, че ще ги повторят в един прекрасен момент тези събития, така че, Мише, не изпускай тази възможност, когато ти се предостави...
И понеже пак прочетох превода се сетих пак за мюзикъла на Бебо... Казал е че ще излезе на двд... Можем ли да разчитаме на това?

BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/15/2010, 22:06

Мисля, че много фенове си мечтаят да се повтори инициативата с Twitter интервютата, с надеждата този път момчетата да отговорят на въпросите им. Така че, стискайте палци.
Колкото до DVD-то с "Кофеин", едва ли Джун би ни подвел. Все пак, това е информация от първа ръка и се предполага, че е достоверна.

Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    12/15/2010, 22:15

На това разчитам - да се повтори и да е информация от първа ръка... Много ми се гледа...

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview    

Kim Hyung Jun MK StarToday Twitter Interview

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1