Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Киномания

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/18/2010, 21:50

First topic message reminder :

Всеки един от нас е киноман... Кой предпочита азиатската драма, кой холивудското кино... Важното, че гледаме непрекъснато... С кой филм започна да харесваш азиатското кино? Кой филм гледаш в момента? На кой епизод си на драмата сега?
Хайде тук да обсъждаме, препоръчваме или отричаме филмите, които гледаме и които владеят съзнанието ни в момента, независимо дали става дума за азиатски филм или друг...


Киномания - Page 2 Stars-5
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 19:32

Daddy Long Legs е от 1955 и от 2005,аз имах в предвид този от 2005 :) И на него се плаче много :( Ама аз все някакви такива плачливи съм гледала Киномания - Page 2 475896
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 19:50

Ние с Боли не можем да се разберем изобщо Киномания - Page 2 866758 Daddy Long Legs въобще не го доизгледах много ми беше тъп. А More Than Blue Ми е на компа и ме чака, но кога ще стигна до него незнам. А сега и с моята мания по Kamenashi Kazuya съвсем незнма кога ще стигна, все нещо негово си издирвам.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 19:55

Ааа, ето... Ето защо го има и сега за превод... Няма да го гледам, щом се плаче... Дам, сега, Пламс, като изгледаш всичко с него, тогава... Но, моля те, догледай целувката... Много е сладка...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 19:57

Нямам търпение да се прибера в Рз и да си доизтегля Целувката Киномания - Page 2 165900 Пак няма да спя ,докато не стигна до последния епизод :Д Че тук нет-а ми не е от най-бързите :(
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 20:43

Аз Целувката ще я изгледам въпреки, че по 10 пъти най-малко на епизод ми иде да цапардосам онова тъпо девойче, влудява ме направо! Киномания - Page 2 876203
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/19/2010, 20:47

Хихихихи такава й е ролята,да е тъпа :Д
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/20/2010, 17:21

Ха Ни ли Киномания - Page 2 918427 тъпичка си е, но пък е забавна, незнам на мен ми е много весела с всичките й простотийки и каквото й щукне на ума си го прави без значение по какъв начин ама ще успее. Как Сънг Джо не я понася в момента ама гледайте по нататък в сериите как ще се промени човека, това девойче може да е тъпичко, но е своенравно, ето това ми хареса в нея. Моля те догледай го Плами заслужава си и емоциите и нервите, и напрежението! Всичко ми хареса в тази драма: белите които забъркваше Ха Ни как Сънг Джо й се караше, че се е намесила в живота му, особено ми хареса гласа на лидера с това непрестанно "О Ха Нии, ей, Ха Ни", постоянно беше ядосан и я иронизираше, но въпреки това тя не се отказваше и продължаваше да се бори с всички сили за него а той малко по-малко започна да я приема и да й се радва, забавляваше го, макар че не винаги го показваше. Но нали персонажа му бе такъв. Хареса ми лидера как играеше студен и безчувстен човек, който не показва емоциите си, но под тази маска се крие душата на героя му, който осъзнава, че живота не е такъв, какъвто си го е представял а може да бъде съвсем различен, интересен и забавен а именно тази страна от живота му я показа Ха Ни, веселото и добродушно глупаче, което е готово да стигне и на край света за Сънг Джо! Лошото е, че малко са орязали последните серии, но в ютууб спешъл изданието всичко се допълва, макар и на кратко сюжета се предава в рамките на 10-12мин. Мога да кажа за този сериал, че ме изкара от скучното ми ежедневие, нямах търпение да се прибера от училище да си науча за 2 часа максимум 3 и да седна да го гледам, определено си заслужава да се гледа, но жалко, че вече свърши:(
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/20/2010, 17:44

Аз вече нямам търпение да се прибера да го доизгледам Киномания - Page 2 3647
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/20/2010, 18:10

Миши, честно да ти кажа тая девойка ми се иска да я ошляпам, много ме нерви, адски много!!! Ако има нещо, което наистина ме дразни в този живот това да глупави жени, жената може да е всичко, но не и глупава! Ако си гледала Goong, мацката беше жива, искрена, силна и какво ли още не, но не беше тъпа, грешеше, постъпваше глупаво като всеки човек, но пак казвам не беше тъпа! Аз няма как да не догледам Целувката, най-малкото заради Лидера и заради героя му, който харесвам и ме забавлява. Но това девойче няма начин да го харесам и това е! Дано ако някой й симпатизира да не се почувства обиден.... Киномания - Page 2 911361
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/20/2010, 19:34

Няма за какво да се обиждам Плами всеки си има мнение. Права си, че е глупава, но все пак ролята й е такава. И аз съм гледала Goong и знам какво имаш напредвид, момичето там наистина си е умно и разсъдливо за разлика от Ха Ни, но все пак аз ще продължа да я харесвам като комедиен персонаж, без който филма нямаше да е същия;) Но това си е мое мнение.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/23/2010, 16:34

Като гледам Целувката,много се забавлявам с майката :) Като малките деца е Киномания - Page 2 3647
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/23/2010, 22:14

Да, много е сладка и лигава:Д много ми харесва.
Аз сега съм на вълна "Мери" и много ми е любопитно дали ще се омъжи за директора или ще остане с Му Гьол. Тая целувка, която си лепнаха много ме разнежи...ама ще чакам до следващата серия Киномания - Page 2 550988
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/23/2010, 22:17

Няма да се омъжи, от сега ти казвам Киномания - Page 2 370377
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/23/2010, 22:19

А гледали ли сте сериала с Ким Бум Dream?
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/23/2010, 22:42

Иха супер ще си остане с Му Гьол ама от друга страна ми е жал за директора, че остава сам, все пак и той е страдал доста дано Со Джун да се влюби в него и така да се разделят по двойки Киномания - Page 2 918427
Жужка не съм гледала дрийм, интересен ли е?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/24/2010, 08:45

Не знам,аз питам за информация,дали да го гледам :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/24/2010, 10:32

Ким Бум не ми е сред любимите физиономии, определено изпитвам силна антипатия към него и не съм гледала нищо с нещо овен БОФ... Съжалявам, Жужу...
Миши, че Дже Уок и Гън Сук са ми любимите актьори, много ги харесвам и ми беше мн трудно в началото да разбера кой от двамата искам да спечели Мери, но в последствие в един от последните епизоди твърдо реших, че съм за Гън Сук... Този директора е малко гадничък и малко икуствен, той не е мн убеден, че я харесва, той държи да я спечели заради драмата си...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/24/2010, 13:45

А няма за какво да съжаляваш,всеки има различен вкус :)
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime12/28/2010, 22:11

Тая вечер ще си пусна девети епизод и ще реше дали ще съжалявам, че директора остава сам или не Киномания - Page 2 918427
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 14:01

Аз почнах да гледам Dream, но нещо не ме грабна, сега гледам IRIS, малко почивка от драмите уж,но и този си пада много леко драма и има кофти моменти :Д
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 16:40

Dream не се ли разказваше за едно боксьорче и един уволнен мениджър. Дано не се бъркам, но ако е той то се получи страшен тандем. Момчето притежаваше силно круше, уволнен мениджър го откри и искаше да го превърне в звезда. Като капак залата в която тренираха беше пред затворяне и очаяно се нуждаеше от боксьор. Всички даваха всичко от себе си, за да успеят. Ситуациата допълнително се усложни понеже се получи любовен триъгълник. Ако не бъркам филма, то тогава си беше забавен, предлага по малко от всичко - смях, сълзи... Леко, не натоварващо филмче.
От друга страна IRIS е по-сериозен филм. Там трябва да следиш постояно действието и най-вече детайлите. Историята е много заплетена, а любовта на двамата главни герои Хьон Джун и Че Сънг Хи в крайна сметка може да се каже, че не беше изживяна. NSS и IRIS бяха преплетени със съдбите на главните герои и това им попречи да изживеят любовта си. А директора на NSS как беше замесен и беше държанка на мистър Блек просто не е истина Киномания - Page 2 3647 ТОП се показваше рядко и за крадко през епизодите, но пък добре си изигра ролята, хареса ми момчето... Макар че никак не ми хареса как го убиха накрая, беше си банално - най-добрият наемен убиец, а така да се остави на на Хьон Джун. Но пък понеже главния герой го убива, за да продължи историята ще си затворя очите, макар че никак не ми хареса Киномания - Page 2 559203 Това определено не е от сериалите с който ще скучаеш, напрежението е голямо, интригата също, а действието е поднесено на високо ниво според мен.
Добри филми си избрала, Жужу, стига да успеят да те запленят и да ги гледаш докрай. Подготви се психически за ИРИС понеже накрая главния герой също го убиват и аз си поплаках, къде от съжаление, къде от яд, но пуснах някоя и друга сълза...
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 16:52

Значи такъв е бил краят на ИРИС, казаха ми, че има гаден край :( ТОР е роден за наемен убиец, с този поглед Киномания - Page 2 866758 Жалко,че филмовото му време не е голямо,но наистина си играе добре ролята. ИРИС ми харесва много,стигнах до половината,но понеже имам да уча за изпит и малко го спрях,защото иначе мира няма да имам,докато не го доизгледам... Знам,че има и филм,който е снимам по едно и също време със сериала и него ще гледам (когато излязат и бг субс).
Dream е за боксьорчето,да :) Аз стигнах до там,където почват да тренират в залата и всъщност от там започва да става интересен. Чудно ми е тази главната актриса кого ще избере,надявам се да е Ким Бум :Рр Друга причина,поради която спрях да го гледам и почнах да гледам ИРИС,е сандтрака на ИРИС,много ми хареса песничката на Big Bang и гледах много добри отзиви за този филм и така... Жалко,че има смотан край. А за убийството на ТОР в youtube има много клипчета с убийството му,нооо аз чакам да го видя в сериала,но се чудя в кой епизод го убиват Киномания - Page 2 216155 Киномания - Page 2 876203
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 18:15

Е поне съм познала за Dream. Отдавна го гледах, но явно паметта ми не ми изневерява много що се отнася до филми. Да не те очайвам ама геройнята остава с мениджъра накрая... но пък тримата заедно си заживяха като семейство.
ТОП го убиват към 18-19 ако не се лъжа. А Hallelujah на Биг Банг е много хубава песен, разчувства ме всеки път като я слушам.
Филма, който е снимал ТОП по времето на ИРИС не беше ли Into Fire... имам го изтеглен, но и аз още не съм го гледала, сега съм се заела с едни косинуси, апотеми, лимеси и прочие и не ми е останало време тия дни, но скоро ще го гледам и ще го обсъдим и него ;) А той си има бг субки от доста време, поне аз съм го изтеглила със субки. Ако не ги намираш пиши ми на скайп или тук и ще ти ги пратя.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 18:31

Ами може и Into Fire да е сниман по него време,но има и филм IRIS,който е сниман едновременно със сериала. Сега ще видя и този другият филм :) Иначе Hallelujah наистина е прекрасна песен.
А за Dream, апфф не ме устройва края,но честно казано предполагах,че ще избере мениджъра :(
А в ИРИС още малко ще убият всички герои Киномания - Page 2 593930
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime1/4/2011, 22:19

Понеже в момента гледам клипчетата от Дневника на Baek Seung Jo и имаше един момент,в който сърцето ми се сви и който го преживявам всеки път като го гледам,та ми дойде един въпрос на ума:
Имате ли любим момент от филм или сериал, който винаги се сещате за него и винаги ви се свива сърцето като го гледате?

П.С: Не знам дали е точно за тази тема този въпрос,но не знам къде другаде да си го задам, така че ще ме извините Киномания - Page 2 475896
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Киномания - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Киномания   Киномания - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Киномания

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Да си поговорим-