Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Young Saeng's lasik surgery

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Young Saeng's lasik  surgery _
ПисанеЗаглавие: Young Saeng's lasik surgery   Young Saeng's lasik  surgery Icon_minitime12/31/2010, 17:54

Стара, но не отразявана до сега новина - операцията на Йонг Сенг.

Young Saeng's lasik  surgery 64569492

Young Saeng's lasik  surgery 1280142137469convjpg

Young Saeng's lasik  surgery 1280142137472convjpg

Young Saeng's lasik  surgery 1280142137471convjpg
Неговото съобщение: Надявах се, че зрението ми, което не беше добре от детските ми години, ще се подобри…
Докато лазерните операции не станаха факт…
За да съм честен, не бях в състояние да взема такова решение, понеже бях много разтревожен. След като излизах на сцената на някое изпълнение, зрението ми се влошаваше. Беше ми дадена кратка почивка… Гледайки как хората около мен един по един отиват на лазерни операции, аз също се изкуших.
Първоначално бях изплашен и разтревожен... Направих си проверка на очите в офталмология Oseo и изказах благодарностите си на Wonjang-nim.
Когато обсъдих процедурата с Wonjang-nim, гласувах му доверие и решихме кога да е операцията.
Независимо от какво, ще направя операциата си тук... въпреки че ме е страх.
Но няма нужда да се страхувате понеже няма нищо страшно.
След като операцията приключи... Отвреме на време очите ми ми лютяха и чувствах раздразнение, но скоро всичко приключи.
От този момент нататък всички, които не бяха изпитвали операцията на гърба си, идваха при мен, за да им обясня, как стоят нещата.
Сигурен съм, че много хора обичат да гледат телевизия на тъмно, но това не е препоръчително за хора със слабо зрение.
Всъщност имам такова желание... Сега, когато си направих лазера, желанието ми се сбъдна... Една седмица след операцията се чувствах объркан... чувствах се като човек с добро зрение, което започва да става все по-добро... Сега виждам ясно.
На Wonjang-nim и Seonsaeng-nims, които извършиха операцията съм страшно признателен, благодаря им от цялото си сърце.

Credit: http://blog.naver.com/thewig/+빛나는더블@SS601
English Translation: Ode@blogspot
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Young Saeng's lasik  surgery _
ПисанеЗаглавие: Re: Young Saeng's lasik surgery   Young Saeng's lasik  surgery Icon_minitime1/2/2011, 18:47

Звучи страшничка тази лазерна операция,но се радвам,че се е престрашил,защото е отвратително, когато не виждаш хубаво :( И е дразнещо винаги да носиш очила или лещи. Въпреки,че в днешно време е много напреднала тази лазерна операция,винаги може нещо да се случи и се иска много кураж за да се подложиш на такова нещо. Браво!
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Young Saeng's lasik  surgery _
ПисанеЗаглавие: Re: Young Saeng's lasik surgery   Young Saeng's lasik  surgery Icon_minitime1/29/2012, 13:52

Само като чуя операция и настръхвам, но след като е имал нужда хубаво е че я е направил.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Young Saeng's lasik  surgery _
ПисанеЗаглавие: Re: Young Saeng's lasik surgery   Young Saeng's lasik  surgery Icon_minitime1/29/2012, 17:33

И аз се плаша от мисълта за всякакви операции, но тази наистина се радвам, че се е навил да я направи. Зрението е важно и необходимо, а и с очила просто не знам дали мога да го възприема, смисъл харесвам очите му и не искам нещо да ги закрива постоянно.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Young Saeng's lasik  surgery _
ПисанеЗаглавие: Re: Young Saeng's lasik surgery   Young Saeng's lasik  surgery Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Young Saeng's lasik surgery

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-