Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/16/2011, 15:14

First topic message reminder :

K-pop Idol в Royal Cliff Hotel Pattaya in Thailand


Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 20110112sbsthailand01

20 звезди ще заминат за Pattaya, Thailand, за да празнуват Лунарната Нова Година за специално предаване по SBS.
Шоуто ще води Kim Jae Dong и ще е подобно на
‘X-Man’ и ‘Love Letter’ като формат. Звездите, който ще заминат освен SS501’s Park Jung Min са KARA, 4minute, T-ara, After School, SECRET, 2AM, 2PM, CNBLUE, FT Island, Super Junior, SISTAR и други.

Те ще прекарат няколко дни в Тайланд, като се започва от 17-ти януари, представяйки на фокус идолите, групирани по двойки, как прекарват една забавна нощ.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/18/2011, 21:21

Последните снимки са наистина много интересно. Каква ли е целта на тази игра,нямам търпение а разбера.
Мин с тази шарена папионка и тези къси панталонки ми прилича на ученик Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 475896
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 08:54

И изобщо игра ли е това Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 216155 Както и да е, ще разберем Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 918427

Две клипчета от поредното приключение...



credit: ominkoTripleS@youtube

И няколко снимки от същото нещо... Мисля, че Мин много се е забавлявал... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 918427

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 C149e71be05871aaae51332
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 48d5a2d4b24c0b51a08bb72
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 48d5a2d4b2520b51a08bb72
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 570be2ef1542c766adafd52
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 570be2ef1542c766adafd52
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 2401f03311db5d13ac4b5f2
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 403170ee1e3fd9abb3fb952
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 C72daed62233127f06088b2

credit:Icetuwp + Taem*aholic&SHINee
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 10:06

Лелеее мнгоо забавни снимки,весели,шарени,много ми харесаха :) И това ми прилича на игра :) Радвам се,че Мин се е забавлявал, това за него сигурно е една малка почивка. Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 475896 Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 764679
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 15:35

Снимки... Малко е пренаселено на тях, но Мин е там... Сигурна съм, че без проблем ще го намерите...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16610118792176457058510
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16316518791944790415010
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16316518791945123748310
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16316518791945790414910
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16610118792175457058610
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16610118792175790391910
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 16610118792176123725210

credit: TripleSThailand


Още клипчета от приключението...



credit: kapookruk@youtube

Клипче от пристигането на Мин на тайландското летище...



credit:TripleSThailand
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 16:16

И забавлението в Тайланд приключи... Първо клипче от Mabel


credit:keitawingsmin

Снимки още от снощи... Малко са с ниско качество, но пък на мен мн ми харесват...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 227121082
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 227118473

credit: pluto
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/20/2011, 17:57

Няколко мн весели клипчета от заснемането на предаването... Нямам търпение да го гледам, след толкова снимки и толкова клипчета... Triple S Thailand са много щедри, благодаря им!



credit: TripleSThailand@youtube



credit: saradolimz@youtube



credit: pungkung24@youtube
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/22/2011, 14:38

Дали защото се прибира по нощите, но завръщането на Мин беше представено с по няколко снимки... Мното тъжна работа.... Но пък едно пълно клипче от танца на Мин... Много подходящо музикално оформление са му сложили, но защо тази женица е с толкова къса рокля, когато очевидно трябва да кляка до земята... То бива да се секси, ама това вече е прекалено... И си я представете в таз трева и земя на тез токчета, който е обула... Ама нали трябва да си допридаде допълнителни сантиметри, а и токът издължава крака... Жено, ако беше красива, нямаше да имаш нужда да си показваш гащите и да се мъчиш на ток в тревата... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 194985



credit: triplesthailand@youtube

И една много сладка снимка на Мин... Неговата си муцка...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 167239_188693027826792_100000582880472_602261_7585775_n

credit: facebook
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime1/22/2011, 14:46

Тя тази женица въобще не знае къде се намира (според мен). Много е неориентирана Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 370377 Музиканлното оформление и на мен ми допадна :) А муцката му е много сладка :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 17:38

След толкова много красиви снимки и фен клипчета, най-сетне предаването е факт... Насладете му се Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 789521













credit: UnknownCarrot170@youtube
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 19:16

Друго си е да гледаш цялото предаване :Р Дано скоро да има и английски субки :)
Започвам лека полека да коментирам. Първо се чудя тези женски какво правят там, можело да мине и без кралица,само крал ни е достатъчен...
1. В самолета, как можаха да накарат милите момчета да си избират партньорка, това беше доста гадничко. И особено онова момиче от After School UEE, доколкото разбрах, направи супер тъпо и се чудя Мин и Onew как се се почувствали...
2. Момчетата са къде по-забавни от момичетата и трябваше ли да дават момичетата докато си махат грима,те са си грозни с грим, а пък без грим да не говорим. Момчетата бяха много забавни, докато танцуваха на песен на SECRET :Д
3. В играта с танците - момичетата въобще не танцуваха, повече се кълчеха... Момчетата бяха страхотни,само не видях индивидуалния танц на Nickhun :( Но пък гледката да гледам Никхун и Мин как си танцуват,беше прекрасна,толкова бяха забавни. Момчетата от SuJu се справиха,както винаги отлично с танците, Чансунг от 2РМ също беше впечатляващ, нямаше как да не покаже малко плът :Р За Onew нямам какво да коментирам,той си танцува на Луцифер,което не беше честно, Minho се справи добре, SeungRi миличкият колко е нисичък покрай тези високи момчета, но този път не ме впечатли с танц, а попринцип е добър танцьор... А Мин беше просто страхотен,както винаги същевременно забавен и секси, само тоя водещия провали всичко,докато танцуваше с него.

Стигнах до тук, после ще си едитвам коментарчето,защото няма да запомня всичко, което имам да кажа за предаването
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 20:06

О, пиши си спокойно, аз още не съм го гледала, след като приключа тук ще си го гледам за лека нощ... И смятам да коментирам, пиши на воля нови мнения... Недей едитва... Няколко снимки на мокър Мин... Мисля, че не съм ги пускала досега...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 06edea2240840853908f9dc
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 0efcd3aa4356b4abfaed50c
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 6c0010202c64a33035a80fc

credit: onlymin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 20:15

Прекрасни снимки :) Предаването е забавно,много ме радва :)
Такааа, продължавам с коментарите.
4. Втората игра (и първа в басейна) няма да я коментирам много. Момчетата бяха забавни с тази борба, жалко че Мин не участва в тази игра, но явно в игрите не участват всички.
Момичетата гола вода..
5. Третата игра (и втората в басейна) беше още по-интересна,голямо скубане падна, голямо падане,блъскане Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 593930 SeungRi (Big Bang) и момичето, с което игра бяха супер забавни, както и Eunhyuk(SuJu). Чансунг (2РМ) много скубане изяде :(. Ако Мин и момичето не бяха победили,тази девойка определно щях да я удоша. ХиХи Мин и момичето танцуваха част от Not Alone, интересното е,че клипа не беше излязъл тогава (до колкото имам някакъв спомен,че предаването се записваше преди това).
6. Четвъртата игра (трета последна в басейна) - отначало не я схванах. Явно бяха разделени на два отбора и трябваше да се избутват в басейна и който остане на дюшека (или каквото е) печели. Отначало всичко стана много на куп, повечето мъже паднаха веднага в басейна и останаха Мин и Никхун (2РМ), беше доста оспорвана борба, но накрая и двамата паднаха, после останаха женските. После имаше нов рунд, в който SeungRi беше, както винаги много забавен и според мен се остави тази мацка от Афтър Скул да го бутне във водата. Та накрая тя спечели де...
И сега ги виждам в костюми,колко са хубави миличките момченца, после ще коментирам.
Следва продължение.... (Ваш коментатор - Жужка Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 593930)


Последната промяна е направена от JuJkA на 2/2/2011, 20:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 20:23

Дам, Жужу, предаването се записваше преди това...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 21:21

Значи това беше с игрите.
Интересно ми е защо отново си избираха партньорки и какъв беше смисъла на първото избиране.
Това момиче от UEE (After School) до последно не спря да ме дразни, SeungRi я избра, но тя го отряза и момчето се почувства наистина гадно, тя си избра JinWoon (2АМ), всъщност на първото избиране най-накрая, когато той я избра след Onew(SHINee) и Мин, тя остана с него.
След това Чансунг (2РМ) избра момиче от KARA, но и той миличкия беше отрязан. Тя избра Donghae (SuJu).
След това имаше битка между Minho(SHINee) и Eunhyuk (SuJu) за Кристал (f(x)), пяха песни и твърдя,че Eunhyuk изпя песента много,много по-добре от Minho, пък и Мinho си е рапърче и не го бива в пеенето,но все пак тя избра Minho, но сигурно защото SHINee и f(x) имат общи представления и се познават и сигурно заради това избра него.
Мин не беше отрязан от момичето Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 4257297559 (Много гадни тея корейки) Ако бяха отрязали и Мин,направо хващах първия самолет и да им покажа кой кого...
Никхун също не беше отрязан.
Останаха 3 момичета и 3 момчета. При което този път момичетата избираха момче от отрязаните. Накрая SeungRi падна на колене и пя много нежна песен на HyunA (4Мinute).
И най-накрая се решаваше коя е кралица и кой е крал. Чудно ми е как е решено това, по един от коментарите съдя,че те самите са избирали кой да е крал и кралица.
Кралица стана тази дразнеща за мен женица от After School - UEE.
Крал за съжаление не стана Мин, той даже беше победен от Onew, което мен адски много ме подразни,защото това момче за мен не е красиво, но после пък той беше победен от Чансунг (2РМ) и така нататък до финалната двойка Никхун (2РМ) и SeungRi (Big Bang). Искаше ми се да е Никхун, но пък беше избран SeungRi, сигурно защото през цялото предаване той беше супер забавен. Жалко,че Мин не можа да покаже колко забавен може да е той. Накрая Бебето на Биг Банг се разплака, въобще не очакваше той да стане крал.

Общо взето предаването беше много хубаво и много забавно, очаквам с нетърпение англ. субки.

Аааа и Мин се отличаваше от всички с неговия светъл костюм, което беше голям + на фона на всички черни костюми. Но като цяло всички мъже се бяха много хубави, за разлика от жените... Продължавам да се чудя,тези женици какво правеха там...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/2/2011, 22:53

Тази ли е станала кралица? Ще се гръмна! Аз съм до самолета, това гледане ще ми изпили нервите... От всички Мин избра най-грозната... Таз Хе И от ангелите, същата оназ... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 616951 Толкова по-симпатични женички имаше.... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 616951
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/3/2011, 08:13

Аааа вярно, аз се чудех от къде ми е позната Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 593930 Те пък щяха да се избият за нея още малко Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 593930 Много зле положението Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 945165
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/3/2011, 14:24

Дам, като я гледах как танцува таз жена, гледаше с такава убеденост, че е най-красивата, толково жалко, че си вярва, имаше толкова по-симпатични девойки от нея... Радвам се на финалната игра, Мин си избра оназ мацка с мн дългата коса (изобщо не я зная коя е Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 197836 ), тя ми беше любимка... Ама заради нея Мин сигурно е имал синки по рамената, то не беше катерене, то не беше друсане върху рамената му... Добре че е силен мъж... Но пък тази игра ме разсмя искрено, по-смешно е нелепо нещо не бях виждала... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 593930

Няколко скрийнкапса от нелепия момент с "Хе И-то" от Ангелите и това как караше мъжете да стават от мястото до нея... Накара Мин да се чувства толкова тъпо, мразя я заради това! Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 702896 На него му беше толкова смутително да я попита да седне до нея и след това имам чувството, че стана невидим... Гадна *Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 730739 *!

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 A9dc0fdf4100428ca044df0

credit: baidu
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/3/2011, 15:02

Супер гаднярка,много ме издразни Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 907741 Определено имаше по-красиви от нея и на мен тази дето Мин си я избра,много ми допадна. Горкичкият Мин,наистина доста се потруди, добре,че спечелиха играта с водораслите(?). То честно казано на нито едно от момчетата не им завиждах в тази игра, милите колко се потапяха във водата за да могат да се качат тези момиченца върху тях... SeungRi пък изяде много маратонки... Дано Мин все пак да няма синки от нея...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/4/2011, 18:04

А за другите не ми дреме, ама за Мин хора убивам, не искам да има синки и да се държат неуважително с него....

Снимки от занимаването на Мин от Тайланд, не зная дали сте обърнали внимание, ама такива почти липсваха... Избрала съм най-красивите за мен...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 72ed686b66e499310d33fa9
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 B03d8e18c533cb50233f2e7
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 4ec2ccf454b178d3b801a08
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 070b7501f59f5efe2fddd48
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 34fd851060d328e54bedbc8
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 0f19ff0b84ad24d9d63f7c4
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 1da7ae43e7a881a183025c9
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 B5d5095df7a91995b645ae8

credit: onlymin

Много му е интересна дрешката като дизайн... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 37064
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 15:38

Вече има и английски субки, така че, момичета, даже и ще разберем какво си говорят тез хора Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 305739








credit: cllslam10@ youtube


Последната промяна е направена от Lollipop на 2/5/2011, 17:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 15:50

Ооооооо това е страхотно Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 974362
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 17:06

Лоли сложила си две еднакви клипчета, Номер 2 се повтаря, а липсва 4
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 17:29

Жужу, благодаря за забележката! Извинявам се, аз съм човек без акъл Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 197836 Няколко снимки от игрите като извинение Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 629932

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 F91ee5c557856d000eb3452
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 E3caba305759bc93d462252
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 2939e41942dd8597a6ef3f1
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 F7239c35f2d22251bba1672
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Be6f4418a9353badc2ce790
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 25b436226e27e3695243c1d
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 18ce2b3ca8d1f06a5ab5f5e
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 6da0ae3cefeb41e6d1a2d3c
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 4afc35728cd2b9bc2f73b3c
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 1a6cd7379fc457937c1e71e

credit: onlymin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 17:51

Оуууууу много хубави снимкиииииии Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 974362 Ноооооооооо коя е тази женица дето си играе с косата на Мин Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 945165
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime2/5/2011, 18:21

Споко, Жужу, таз женица му е от екипа, затова го пипа така свободно... Ето още няколко снимки, да се успокоиш... Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 753807 Много е...

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 5dc794d515235e655882ddc
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 1dedb0d673d52209cdbf1af
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 51f2fef27727008fb58f31d
Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 7cb5fb11d263c52bdbb4bdd

credit: onlymin
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд   Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Мин празнува Лунарната Нова Година в Тайланд

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-