Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Първа Халю вълна в България

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/1/2011, 19:19

First topic message reminder :

Приключи гласуването в анкетите за определяне на най-популярните звезди от Корея по инициатива на редица интернет български форуми и страници. Избраните от всички нас са Ким Хьон Джунг, И Джун Ги и Чанг Гън Сок. От 29-ти април с азиатското парти във Варна започна подписка до Корейското посолство, с чиято подкрепа всички фенове ще отправим покана за официално посещение на корейска звезда в България. Молим всички вас да следите тази тема, където ще бъдат периодично обявявани градове, дати и часове, и ще можете да поставите вашия подпис на петицията.
Ако желаете да се свържете с представителите на екипа по градове можете да го направите на: korean.bg.team@gmail.com


.


Последната промяна е направена от plamcy на 5/2/2011, 16:04; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/17/2011, 22:26

Има още една дата за феновете в Бургас, които са пропуснали първата.

Бургас - събота 21,05, от 18,00 до 18,30 на часовника
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 13:15

Плевен - 20-ти май, петък, 12:00 часа, пред "Часовника".
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 17:02

какво става с подписите...колко събрахте?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 17:04

Да и на мен ми е интересно колко са станали :)
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 17:15

ми...аз не очаквам значителна бройка....но поне 200 300 вече трябва да има ...
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 20:25

Вив, не мога да ти кажа с точност, защото тепърва има градове, в които ще има подписка, но по мои изчисления твоите очаквания сме ги минали. Толкова от кухнята. Първа Халю вълна в България - Page 2 3647
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 20:28

ммм......очудена съм, но добре.... на ентусиастите браво ^^
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/19/2011, 21:25

Нови дати!

Русе - 23 май, 13.30 пред Часовника

Габрово - 21 май, 16.30 ч. площад 1-ви май (срещу магазин CBA)




Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime5/31/2011, 08:46

София,сряда - 1 юни, Корейският център в Централна поща, от 18.30 часа
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime6/11/2011, 17:20

За съжаление въобще не съм знаела,че се правят такива срещи.Ако има пак в Бургас с удовоуствие ще дойда,даже ще забера още две приятелки,фенки на SS501 Първа Халю вълна в България - Page 2 3647
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime6/11/2011, 17:50

Добре,че някой се сети да коментира в тази тема,защото от доста време ми се върти един въпрос в главата :) Знае ли се колко подписа са се събрали, Плами?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime6/12/2011, 17:24

Жужу, още работим, когато всички приключим по грдове ще се разбере крайния резултат. Първа Халю вълна в България - Page 2 1408441462
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime6/12/2011, 17:33

Оооо аз мислех,че е приключило гласуването,извинявам се Първа Халю вълна в България - Page 2 459100
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime6/12/2011, 18:37

Не се извинявай изобщо. Когато се работи с хора винаги нещата стават бавно. Първа Халю вълна в България - Page 2 1408441462
Върнете се в началото Go down
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime7/5/2011, 14:04

съжалявам че мее нямало и че не съм знаела за тази подписка и тези партита Първа Халю вълна в България - Page 2 257111
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime7/5/2011, 14:12

Партита няма да спрат, очакват се още, така че, Петя, навестявай ни често и ние ще казваме за тях...^^
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime7/6/2011, 07:55

е да ама дали ще има някое парти в Добрич ...то тука няма хора които да споделят този мой интерес Първа Халю вълна в България - Page 2 216155 а до Варна най-близкият голям град ...трябва да си поискам един почивен ден от работата ми на "майка" така да се каже ...но ако има такова парти веднага ще искам да знам .Никога не съм ходела на корейско парти -любопитна съм как е?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime7/6/2011, 08:03

Във Варна имаше и със сигурност няма да е последното там :) Само,че то се различаваше от това в София, във Варна беше в един клуб и пускаха само музика и хората си танцуваха,като за първи път беше добре,но разбира се имаше какво още да се желае :) В София не можах да отида,но там е имало игри, изпълнения на корейски песни и танци по корейски песни и си е било среща,но знам че е било хубаво :)
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime7/6/2011, 17:01

Петя, не се тревожи тепърва се надявам да започнат да се организират качествени kpop и jpop партита. Първа Халю вълна в България - Page 2 3647 Все някоя възможност ще се отвори да посетиш някое.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime11/18/2011, 19:55


На 30.10 официално приключи проекта, в който взеха участие редица форуми и блогове в България, свързани с корейската култура. С радост мога да ви съобщя, че всеки от тримата ви избраници Kim Hyun Joong, Lee Jun Ki и Jang Geun Suk събра по 1056 гласа. Подписките бяха предaдени на посланика на Република Корея в България.Благодарим на всички, които участваха в проекта!
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime11/18/2011, 19:58

Оооо колко хубаво. Благодаря ти Плами и на всички други момичета,които работихте толкова усилено! Надявам се да има резултат. Разбира се благодаря и на тези, които се включиха
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime11/18/2011, 20:06

Вярвам, че ще има! Най-важното обаче е, че форумите и блоговете в България обединиха усилия за общата кауза, а феновете се се отзоваха на призива ни. Благодаря ви!
Особена благодарност искам да изкажа на Кари Маринова администратор във фейсбук страницата на CN Blue.
Върнете се в началото Go down
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime1/7/2013, 17:18

Леле... как ме е яд, че не съм разбрала. Първа Халю вълна в България - Page 2 234593
Ще взема да се взема в ръце и да посещавам по често форума, за да не изпускам повече такива прекрасни инициативи.
Не съм очаквала, че ще се съберат толкова много фенове. Организаторите, свършилисте страхотна работа Първа Халю вълна в България - Page 2 459100. Колкото до това да дойдат или не, то си е тяхна работа, но ще бъде прекрасно ако си направи или си направят труда да дойдат, понеже според мен ще им стане приятно да видят феновете си от толкова затънтено и непознато място.
За тези които се интересуват партитата в София не са нищо особено, пускат само най-нашумелите хитове и то само на Биг Бенг, Шайни, Блок Б, Систър и 2NE1 и това е. Никакво внимание на старите хитове. Първа Халю вълна в България - Page 2 264715 Само последния път пуснаха Love Ya на нашите момчета и това беше.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Първа Халю вълна в България - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Първа Халю вълна в България

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Правила и съобщения-