Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Участието на Йонг Сенг в Running Man

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime4/27/2011, 19:33

Борбения дух на Хо Йонг Сенг ~ Ще стази обещанието си

Въпреки че е ранен и е в списъка с участниците, той все още се придържа към обещанието си за запис на “Бягащия човек”

На 25ти април Хо Йонг Сенг участва в записа на <<Щастливата неделя>>“Бягащия човек” в лобито на сеулския SBS. На 19ти май той нарани задната част на ръката си, докато се упражняваше за своя танц, което е и причината за забавянето на албума му, но той настоя да участва в записа на “Бягащия човек”.

Неговата компания B2M заяви: “Докторите го предупредиха да изчака пълното възстановяване на ръката си, преди да продължи с дейностите си”. Но понеже той иска да спази обещанието си за договорения график, той ще продължи със записа. По този начин екипа на продукцията и изпълнителите високо оцениха Йонг Сенг заради обвързаността му с продукцията.

Нападките срещу Хо Йонг Сенг имаха обратен ефект. Превръзката му хвърли всички участници от артистичните среди в паника. Въпреки че е ранен, той не се притеснява да го крие, а искреше.

Хо Йонг Сенг първоначално щеше да стартира соловата си кариера на 28ми април, но поради нараняванията си, няма друг избор освен да отложи дейностите си. За щастие, той бързо се възстановява и ще се наложи да направят графика за завръщането му около средата на май

Песните от самостоятелния албум на Хо Йонг Сенг ще бъдат продуцирани от Han Jae Ho & Kim Sung Su, които са продуцирали Lupin и Honey & Mister на Kara и също така силното приятелство още от времето на SS501 , което имат със Стивън И, който ще продуцира танца на заглавната песен на албума му - “LET IT GO”

“Бягащия човек” на Хо Йонг Сенг ще се излъчи на 8ми май.

Credit: rainaftershine
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime4/27/2011, 19:47

Здравейте, това е В2М Entertainment.
Йонг Сенг се появи като гост на предаването Бягащият човек по SBS на 25ти април.
Снимките са били на закрито понеже Йонг Сенг не може да се движи много свободно наоколо.
Качихме това съобщение, защото мислим, че сте разтревожени, дали заснемането на продукцията ще му се отрази зле, при положение, че трябва да си почива.
Всъщност вижте част от снимките.
Ще ви покажем изненадващи снимки.
Дори и да ви става мъчно като го гледате така да участва в предаването, то ще бъде излъчено много скоро.

Участието на Йонг Сенг в Running Man Castnx

Това е новия график за сега:
30-ти април запис на "Щастливи заедно"
4-ти май запис на Fun Quiz Club
8-ми май излъчване на Бягащия човек

Credits : young-saeng.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/1/2011, 14:17

Миналия понеделник Йонг Сенг записа гостуването си в Бягащият човек. На показания тийзър можете да го видите за няколко секунди. Специални благодарности на HYSmystyle, който го постнаха на фен страницата - rmdkdl.

Участието на Йонг Сенг в Бягащият човек ще бъде излъчено на 8ми май от 17 часа по SBS.


Credit:liezle.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/2/2011, 07:59

Сенг е нашата гордост! Работата си е работа, не съм очаквала друго от него... Нямам търпение да го гледам във всички предавания... Толкова чакано е неговото завръщане... Не мога да разбера какво негативно са се изказвали за него, мн жалко, че има такива хора... Радвам се, че им е затворил устата като си е спазил договорения график... Не обичам някакви звездички да говорят негативно за любимите SS501, докато ги стигнат ще има мн път да вървят, а гаранция да станат като тях изобщо няма. Участието на Йонг Сенг в Running Man 264715
Но за 'Щастливи заедно"... Струва ми се отслабнал... Участието на Йонг Сенг в Running Man 289786 Но толкова се е разхубавил този Сенги, че вече ме удивява... Не мога да спра да му се любувам... Участието на Йонг Сенг в Running Man 420514
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
SSilver
SSilver
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 136

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/4/2011, 16:31

Не мога да проумея кой и къде е успял да намери нещо, което да бъде негативно около Сенги. Да не би да са си помислили, че нарочно се е контузил, за да си почине? Каква нелепост. Здравето му е най-важно и не мисля, че има фен, който да се "сърди" на променения график. Сигурна съм, че и да не бе участвал в "Бягащия човек", нямаше да разочарова феновете си, още по-малко да ги загуби.
Но наистина съм горда, че въпреки всичко си е свършил работата и то блестящо, убедена съм. Достойна, отговорна постъпка. Надявам се само да не се отрази зле на възстановяването му...
Върнете се в началото Go down
http://yoshikibg.wordpress.com/
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/8/2011, 14:39

Йонг Сенг участва в 42-рия епизод на Бягащия човек. То беше излъчено днес от 17 часа по SBS. Както вече знаете, то беше записано на 25-ти април. Макар все още невъзстановен, той спази обещанието си и участва в предаването. То беше качено доста бързо на youtubе канала и сега го споделям с вас.










Credit: pinkuno011 @ YT


Последната промяна е направена от direndur на 10/30/2011, 23:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/9/2011, 09:50

Вчера четох малко информация за епизода със Сенг :) Целта е била да открият Сенг,който се е скрил и тези които са го търсели (не им знам имената) решили да се обадят на Daesung (Big Bang), който да даде номера на T.O.P (Big Bang) и да го помолят да даде номера на Лидера,за да му се обадят и да го питат за номера на Сенг Участието на Йонг Сенг в Running Man 593930 Дълга и широка Участието на Йонг Сенг в Running Man 593930 (Но вие сигурно вече сте разбрали това,след като сте гледали епизода). Аз ще му се насладя,когато излязат субки на английски,а това ще стане в скоро надявам се :)
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/9/2011, 17:30

В "Бягащият човек" Хо Йонг Сенг разкри артистичният си характер

Участието на Йонг Сенг в Running Man 87399466

Наскоро завърналият се като соло изпълнител, член на групата SS501, Хо Йонг Сенг се появи в нашумялото предаване “Бягащият човек”, което бе излъчено на 8ми май.
В таз седмичното издание, трябваше да се определи най-силният оцелял и актьорите се бореха с всички сили да покажат най-доброто от себе си. Гари, единият от участниците, първи достигна до Йонг Сенг в SBS Open Hall, който премина към втората дестинация.
По време на играта, Гари искаше да разбере за местонахождението на Йонг Сенг, според инструкциите на Сенг: ”УРА за първият албум на Хо Йонг Сенг”. Въпреки, че друг играч – Хаха е имала номера на Сенг, но той е бил от преди 3 години и затова не успя да премине. От друга страна Yu Jae Suk се е сдобил с номера на Сенг, благодарение на Daeseung от Big Bang.

Credit:TV DAILY
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/9/2011, 17:36

Яяя така изглежда много по-лесно,както ти го представи кеке ^.^ От преди 3 години и още е пазил номера,браво,нищо че е бил друг ^.^
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/9/2011, 17:39

“Скептичен изблик” на Yu Jae Suk, от молбата на Хо Йонг Сенг за автограф

Участието на Йонг Сенг в Running Man Runningman

Националния водещ Yu Jae Suk има скептичен изблик. На 8ми май се излъчи програмата “Бягащият човек”. Участниците в нея имаха за целта да открият специалния гост на предаването, Йонг Сенг, който трябваше да им даде следващата мисия. Междувременно, той се криеше в SBS Open Hall.
По време на записа, Хо Йонг Сенг каза, че чувства Yu Jae Suk като кръвен брат, понеже много го хареса, като по този начин искаше да си получи автограф. Въпреки че накрая Yu Jae Suk му даде автограф, той попита скептично: “Може би ако не бях подписал, щях да отпадна по средата?”, разбраният погрешно Йонг Сенг, веднага заяви: “Не трябва ли да тръгваш след като подписа?”. След този отговор Yu Jae Suk се усъмни и продължи: “Защо така внезапно ми поиска автограф?”
От друга страна Гари предаде Song Jihyo и така се превърна в победител, който публиката ще се радва да продължи.

П.П. Мерси. Само, че не успях да разбера Хаха мъж или жена е Участието на Йонг Сенг в Running Man 475896

Credit:TV DAILY
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/9/2011, 17:44

Вчера на 8ми май вече се качи 42ри епизод на Бягащият човек, със специалното участие на Хо Йонг Сенг.
В епизода, тъй като е ранен, ролята му беше да попречи на двата отбора да разберат местонахождението му и да им даде втората задача.
Двата отбfра трябва да разберат местонахождението му, а веднъж разбрали телефонния му номер, трябва да внимават, защото Сенг може да им даде фалшива информация. Щом го открият, той ще им даде следващата мисия.
Йонг Сенг тук е доста палав и сладък.
Между другото, тъй като всички участници в шоуто са по-възрастни от Йонг Сенг, той си поиска автограф и снимка от всички. Той наскоро писа в туитъра си, че се радва на възможността да се снима със звезди от бранша.
Хо Йонг Сенг се появява само в три от петте части. Надявам се скоро да качат субтитри и да се порадваме на шоуто.


Credit:liezle.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime5/10/2011, 19:02

Няколко гифчета от предаването... Сториха ми се хубави...

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_011

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_010

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_009

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_008

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_007

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_006

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_005

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_002

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_001

Участието на Йонг Сенг в Running Man 54600449201105101829288830587219901_000

credit: blog.naver.com/dpvm77
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime6/7/2011, 16:35

Специални благодарности на kelemama@501wangja.multiply.com че са качили частта на Бягащия човек с у
астието на Йонг Сенг преведена на английски. Можете да го видите по-доло. Първо натиснете червеното копче play, слад като то стане зелено, го натиснете още веднъж, за да тригне.


Credit: kelemama@501wangja.multiply.com
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime1/29/2012, 13:49

аа...не знаех че и Сенги е участвал в предаването! Изпуснала съм го, но пък сега ще наваксам. Много смях падна с Лидера ...сега пускам да гледам и принца :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



Участието на Йонг Сенг в Running Man _
ПисанеЗаглавие: Re: Участието на Йонг Сенг в Running Man   Участието на Йонг Сенг в Running Man Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Участието на Йонг Сенг в Running Man

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-