Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime1/19/2011, 13:00

First topic message reminder :

Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джон са на февруарското издание на Cosmopolitan

Преса - Page 2 Cosmom


Актьорът Lee Jong Seok, Хо Йонг Сенг и Ким Кю Джонг от SS501, СаймънД от Supreme Team, Infinite, О Дже Он от Doosan Bear и Лим Те Хън, по случай деня на влюбените разказаха за Cosmopolitan за предстоящите си планове.
Хо Йонг Сенг почти е завършил записа на самостоятелният си албум. Същевременно Ким Кю Джонг се подготвя за участието си във филм. На въпроса кое е нещото което желаете най-много да направите когато имате приятелка Кю Джонг отговори: “Искам да отидем на театър и увеселителен парк и по време на срещата през цялото време да се държим за ръка.”. Йонг Сенг оговори: “Желая да може да говорим с нея по всякакви въпроси на чаша соджу”


Credit: liezle.blogspot.com


Последната промяна е направена от direndur на 5/27/2011, 12:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/13/2011, 15:18

Trendy №25

Преса - Page 2 79d7516f6c84dd020d33fa8
Преса - Page 2 B1189de32e8d2b74fcfa3c8
Преса - Page 2 578ca22ee093ba91d6cae28
Преса - Page 2 7be08b39316834e9a71e12b
Преса - Page 2 7edf709cae9ac5efa877a48
Преса - Page 2 8d33147fef44057e8601b0b
Преса - Page 2 47d423d4bcaf075732fa1cb
Преса - Page 2 56fdadd11eca1b565882ddb
Преса - Page 2 74c7d1c8e7def5cb8326ac8
Преса - Page 2 F2f4fc50a4b7e521faf2c0b
Преса - Page 2 Cb2dedc6ee43bc24f31fe7b
Преса - Page 2 Cf246b31a309ef8c3c6d978
Преса - Page 2 0b61568d7e8aafbabd3e1ea
Преса - Page 2 4c0a8910e18317e986d6b6b
Преса - Page 2 2c1a8d4912d23444cefca3a
Преса - Page 2 5ffc48029f6461a87acbe18
Преса - Page 2 Cefa9114a4a5626534fa41b
Преса - Page 2 6e32b01f1d5bd4b2f6039ea
Преса - Page 2 681d433d47d6057beac4afb
Преса - Page 2 6655bdda4e06284d06088ba
Преса - Page 2 9901b7bd396eff36082302a
Преса - Page 2 B1d7713a652b98bfa2cc2bb
Преса - Page 2 B71101cb8b444ebed00060a
Преса - Page 2 Bc15304a6560086b6a63e5a

credit: Mint Angel Five 0 One.tw
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/13/2011, 15:40

Play ~ july 2011

Преса - Page 2 95b8ea1a2f706a7a962b43c
Преса - Page 2 Cbedbd4878a3db2e500ffec
Преса - Page 2 7351b65848b3317d3b2935c

credit: annieyang
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/13/2011, 16:06

Color ~ july 2011

Преса - Page 2 5ac8c7f674fb4dbcb58f319
Преса - Page 2 79d7516f6488d5020d33fa9
Преса - Page 2 169d9747e9bdcd9283025c9

credit: annieyang
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/30/2011, 13:36

Йонг Сенг блесва и на страниците на японското списание KOOL

Преса - Page 2 1eb09d6e3f36d0e5d3581bf
Преса - Page 2 D89ca79f45941d68dbf9fd1
Credit: http://ameblo.jp
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/31/2011, 19:15

Lollipop написа:
Color ~ july 2011

Преса - Page 2 5ac8c7f674fb4dbcb58f319
Преса - Page 2 79d7516f6488d5020d33fa9
Преса - Page 2 169d9747e9bdcd9283025c9

credit: annieyang
~ Превод ~

Ще се изумите за какво копнее Хо Йонг Сенг

Хо Йонг Сенг сигурно е липсвал на всички! Той се завърна на сцената наскоро с първият си самостоятелен албум Let It Go, с който се утвърди като соло певец. Образу му в албума е изцяло различен от познатият ни досега. Албума съдържа песни, които са изцяло в различен от жанра, в който пееше досега,. С всичко това Йонг Сенг си изгради изцяло нов имидж, който смая феновете му. Репортера ни в Корея, Мишел, проведе интервю с него, за да научи новостите около Хо Йонг Сенг.

Въпрос: Как се чувстваш след като започна дейностите по самостоятелната си кариера?

Отговор: Първоначално бях много щастлив да видя собственото си име „Хо Йонг Сенг” отпечатано върху обложката на албума. Но откакто нямам дейности с останалите членове от SS501 както преди, трябва да се справям с всичко сам. Естествено сега аз поемам сам целия стрес, така че е по-уморително сравнение с преди. Чувствам, че съм сам и трябва да премина през трудностите сам.

Въпрос: Моля те представи албума си на тайванските ти фенове и кажи коя е любимата ти песен?

Отговор:
Като цяло този албум дава усещането за „преобразяване”. Надявам се той да даде на феновете един изцяло нов Хо Йонг Сенг. Лично аз харесвам ‘Out The Club’ от албума, понеже ми харесва заглавието на есента, а също така е песен, която обичам да пея.

Въпрос: Ако има възможността би ли искал да направиш концерт в Тайван? Ако си тук по време на празниците, къде най-много би искал да отидеш? Кое е любимото ти ястие?

Отговор: Ако имах възможността, искрено се надявам да мога да направя концерт в Тайван. Пред предишното ми гостуване в Тайван пях предимно балади. В сравнение с останалите момчета от групата, които пеят по-енергични и живи песни, аз обикновено пях балади, което изглежда не се харесва особено на феновете. Следващия път, когато посетя Тайван ще пея по-енергични песни и рок песни, така че се надявам д се сближа с публиката и да пея заедно с тях.
Колкото до това какво харесвам да ям… спомням си че когато бях в Тайван с SS501, ядох dimsum на пара и черен газиран чай. Ако отново посетя страната се надявам да опитам повече от кухнята й. Любопитен съм защо Тайван има такава богата култура на хранене? Защото когато бях в Америка и опитах китайската кухня ми се стори, че начина им на готвене е по-различен, изглежда че нещата в Тайван са по-вкусни.
Надявам се когато отида в Тайван да науча отговора на тези въпроси? Ако времето ми позволява, искам да отида на място, където да си отдъхна и да опитам от вкусната храна, и да си купувам неща, които си харесам.

Въпрос: Замислял ли си се да участваш в драма или филм? Какъв жанр филм/драма и каква роля би искал да играеш?

Отговор: Наистина исках да играя халю звездата в ‘Secret Garden’, ‘Mischievous Kiss’ също е много интересна, щеше да е удоволствие да играя в толкова интересни драми. Искам също и да опитам по-интересни роли като Нишидо или Домюзи в ‘Hana Yori Dango’. Ако имам възможност бих искал да участвам и в тайванска драма.

Въпрос: Да дебютираш самостоятелно като певец, стреса сигурно ти е в повече? Как преодоляваш стреса?

Отговор: Хаха! Преодолявам стреса като ям пикантни храни, защото ще се изпотя доста след яденето им, така топлината от тялото ще се елиминира и имам повече жизненост, по този начин мисля, че преодолявам напрежението. Или ще отида с приятели до KTV, за да разпуснем напрежението като попеем балади… чувството да си около приятели е много хубаво, това също е начин за преодоляване на стреса.

English Translation: xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/31/2011, 20:51

Благодаря за превода... Преса - Page 2 459100
Този човек винаги ме забавлява с интервютата си, така леко пиперливи, леко шегаджийски... Мн ми харесват.. Разпуска като яде люто... Преса - Page 2 593930Наистина е уникален начин за сваляне на напрежението...
Но е харесал драмата на Ким, това е добре... Щом дори е искал да изиграе ролята му... Ще е интересно да го видим в драма... Преса - Page 2 305739
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/31/2011, 21:03

Моля, моля... интервютата са страшно забавни. А това за лютото... пази Боже. Странен и болезнен начин да свалиш напрежението, според мен. Участието му в драма ще е доста интересно за гледане. А като се сетя за Оска /халю певеца от Тайната градина/ и си представям Сенг на неговото място, просто падам от смях Преса - Page 2 593930
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime8/3/2011, 13:01

Trendy No. 25 – Специална среща с Хо Йонг Сенг

Lollipop написа:
Trendy №25

Преса - Page 2 79d7516f6c84dd020d33fa8

credit: Mint Angel Five 0 One.tw



След успешно реализираните самостоятелни албуми на Парк Джунг Мин и Ким Хьонг Джун, главния вокалист на SS501 Хо Йонг Сенг също издаде своя самостоятелен мини албум. Хо Йонг Сенг се трансформира от чувствителен принц и певец на балади в образа на танцьор и лошо градско момче и това тотално разби представата за него.

Откакто SS501 обяви, че членовете й ще работят върху самостоятелните си кариери, независимо под каква форма реализират те проектите си, феновете винаги са ги очаквали с нетърпение. С най-голямо нетъпрение феновете очакваха основния вокалист на групата Хо Йонг Сенг, който най-накрая издаде своя самостоятелен мини албум.Той не успя да се подготви подобаващо за издаването на албума поради травма на ръката си, която получи по време на репетиция на хореографията си. Въпреки това той успешно издаде албума си.

Проследявайки Хо Йонг Сенг през този период от време, забелязваме промяната - как той отслабна и случката с фрактурата на ръката му, но срамежливата му усмивка и учтивостта му са си все същите като на сладкия принц видра. Преди интервюто TRENDY не успя да помогне, но попита как е раната на ръката му, понеже на гърба на ръката му все още имаше залепена голяма лепенка сливаща се с цвета на кожата му.

„Почти е добре за сега, въпреки че все още не се е възстановила напълно – не е нищо сериозно!” Хо Йонг Сенг се усмихна, след което добави „Няма проблем”. Изглежда, че феновете могат най-накрая да се успокоят.

Защото това е Хо Йонг Сенг

Тренди: Какво почувства когато издаде първият си самостоятелен мини албум? Ще ни разкажеш ли повече за албума си?

Йонг Сенг: Да видя за първи път името „Хо Йонг Сенг” изписано самостоятелно върху коруцата на албума, това ме направи много щастлив и силно ме развълнува. Това стана факт благодарение на соло дейностите ми. Те са коренно различни от дейностите на групата SS501. За този албум може да се каже, че това е „трансформацията” на Хо Йонг Сенг. Вложих много усилия и се надявам всеки да може да види трансформацията ми и да чуе музиката принадлежаща на стила ми.

Тренди: Разбрахме, че заглавната песен на албума ти “Let It Go” e на стойност 1 млрд вона… има ли сътрудничество между теб и HyunA от 4Minute, ще ни разкажеш ли повече за сътрудничеството ви?

Йонг Сенг: Аз също бях шокиран когато разбрах колко струва на бюджета заснемането на клипа. По време на снимките за клипа единственото нещо, което правех е да танцувам отново и отново, бях толкова уморен и не помня нищо друго около заснемането. Но когато изгледах целия клип се почувствах много щастлив и наистина го харесах и мисля, че постигнах целта си. Всъщност по време на записа не се срещнах с HyunA, но веднъж по време на промотирането в Music Show донесох албума си, за да се срещна с нея. Наистина съм щастлив, че имам възможността да си сътруднича с нея и съм й безкрайно благодарен за помощта й.

Тренди: Освен с HyunA ти си партнира и с Кю Джонг в този албум. Сравнявайки съвмесната ви работа по време на SS501 и сега, забелязваш ли някаква разлика?

Йонг Сенг: Всъщност в съвмесната ми работа с Кю Джонг няма нищо различно. Двамата сме в една компания и докато подготвях албума Кю Джонг дойде в звукозаписната и като чу „Rainy Heart” сам изяви желание да участва в нея. Тъй като се разбираме, записа завърши успешно. Благодаря ти, Кю Джонг!

Наистана ли студеното градско момче е образа, който ти отговаря най-точно?

Тренди: Този път имиджа и стила на музика са напълно различни от познатите ни до сега. Този образ дава различно усещане на феновете ти за теб. Йонг Сенг се превърна в красив и харизматичен с елегантността на хладно градско лошо момче. Наистина ли харесваш този образ, Йонг Сенг? Кой от двата образа се приближа до истинското ти аз, този на принца или на градското момче?

Йонг Сенг: Стила и образа в албума са мои собствени идеи. Винаги съм бил срамежливо тих, наистина не харесвам да говоря много, така че мисля, че образа на студеното градско шикозно момче напълно ми подхожда. След като дрехите и обараза се събраха се получи невероятната комбинация на студено градско шикозно момче. Всички мислят, че този образ ми подхожда най-добре, а също мисля така.
/След това Йонг Сенг върна въпроса на TRENDY и попита по време на периода му в SS501 какъв е бил образа му. TRENDY отговори: „Макар да бе тих, имаше топло и нежно усещане” Йонг Сенг се засмя „Ооо, така ли? Никога не съм го поглеждал от тази гледна точка”/

Тренди: “Let It Go” е за едно различно разбиране на любовта между мъжа и жената, Йонг Сенг, как възприемаш ти любовта? Ако срещнеш момиче, което да харесаш, как ще се изразиш/ покажеш любовта си? Кой е идиалът ти за момиче?

/След като чу въпроса, Йонг Сенг внезапно се умълча, което напрегна атмосферата и на секундата той се усмихна и обясни, че е станал сериозен и се е съсредоточил във въпроса и затова е придобил това изражение. Йонг Сенг вдигна ръката си и направи жест все едно иска да прогони мислите си и това разсмя всички./

Йонг Сенг: Всъщност няма специални виждания за любовта. Ако харесам някоя веднага ще й покажа, че я харесвам. Но ако тя не отвърне на чувствата ми, веднага ще се откажа. Ще й покажа, че я харесвам, но не мога да кажа на глас „Харесвам те” или „Обичам те”. Дори и наистина да харесвам човека, все още нямам начин как да го кажа директно. Хмм ~~ за идеала ми за жена, мислил съм п този въпрос много пъти, общо казано – кръгло лице с малки очи… другите ще трябва да почакат докато тя се появи, след това ще узнаят!

Истинските чувства не е необходимо да се изказват гласно

Тренди: Тъй като сега е различно в сравнение по времето на SS501, сега като трябва да се качиш на сцената сам, как се чувстваш? Някакви промени? Чувстваш ли напрежение?

Йонг Сенг: Има и стрес и напрежение, но те трябва да са в количество, което можете да приемете или да проедолеете. Нещо повече, натиска/ напрежението ми помагат да израсна и ме правят по-силен. Когато съм сам в събликалнята зад кулисите, винаги си спомням времената, когато бяхме петимата заедно и това ми дава сили да продължа напред. Що се отнася до промяна в чувствата в чувствата, продпочитам да казвам, че са се променили условията.Сега по време на интервютата, трябва да говоря – да отговарям на въпросите, атмосферата на интервютата е много по-тиха в сравнение с преди. Ако това интервю се провеждаше с нас петимата заедно, тук щеше да е много шумно и оживено. Но така до някъде е по-добре – така фокуса пада само върху мен! /смее се/

Тренди: До колкото знаем, Кю Джонг и Хьон Джунг дойдоха и те подкрепиха на Music Bank, останалите членове подкрепиха ли те или те насърчиха по някакъв начин?

Йонг Сенг: Виждайки как Кю Джонг и Хьон Джунг дойдоха да ме подкрепят, напрежението ми намаля и изпълнението ми в този ден премина гладко. Кю Джонг в момента е много зает с мюзикъла в Япония. Преди да замине за Япония той ми каза да оставя японския пазар на него, а аз „да пазя Корея” /смее се/. Всъщност ние, членовете сме заедно от доста време и се познаваме доста добре. Ако нарочно казват, че ме подкрепят или нещо от рода на насърчаване, без наистина да го чувстват, ще се почувстват неловко и неудобно! Освен да се събираме, за да похапнем заедно или да пием по питие, ние също така си чатим и за всекидневните неща, обикновените неща, защото дори и да не казваме нищо гласно, разбираме и знаем какво мислят останалите от нас. Не трябва ли истинското приятелство да бъде точно такова?

Истинското предизвикателство е само начало

Тренди: Винаги си се фокусирал предимно върху музиката, мислил ли си и за други полета на изява?

Йонг Сенг: В момента съм фокусиран върху рекламите на албума си в Корея, надявайки се да представя албума си на фоновете си. Ако имам възможност бих искал да предизвикам актьорките си умения в някоя драма. Надявам се да имам герой с хумористечен и интересен образ, но трябва героя ми да е сериозен и да се отнася към всичко сериозно.Хмм… нещо като героя „Оска” от „Тайната градина”! Хаха хумористичен и остроумен, но много сериозен в преследването на любовта, сериозно отнасящ се към братята си… ще бъде много интересно, ако имам възможността да получа роля на такъв герой.

Тренди: Започвайки соло дейностите си като Хо Йонг Сенг, имаш ли предначертан план? Или имаш някакви очаквания за себе си?

Йонг Сенг: След започването на соло дейностите ми, първоначално бях доста притеснен, но след добрата реакция от страната на феновете, се поуспокоих. Колкото до очакванията и целите ми, предполагам, че всички ще кажат да достигна първо място в музикалните награди! Но всъщност в момента, предпочитам повече хора да се запознаят с личността Хо Йонг Сенг и да слушат музиката ми. Що се отнася до собствените ми цели, това е да бъда на първо място във всички музикални награди в цяла Азия.Истинското предизвикателство е едва в началото си.

Тренди: На тайванските ти фенове им липсваш ужасно много, Хо Йонг Сенг, имаш ли някакви планове да посетиш Тайван? Какво ти липсва от Тайван?

Йонг Сенг: През тези няколко пъти, през които бях в Тайван, не успях истински да се насладя на природата й, липсва ми тайванската храна. Но най-запомнящото се по време на концертите ни в Тайван бяха бурните овации на феновете, тези моменти са се запечатили в съзнанието ми.Въпреки че в момента съм се съсредоточил върху корейския пазар, не съм пропуснал и тайванските фенове. Надявам се да се срещна с тях независимо как. Всички, моля ви, продължавайте да ме подкрепяте! Файтинг! /Той каза Файтинг на мандарин/

Предизвикателство за повече от 5000 тайвански фена за концерт?!

След края на интервюто, Йонг Сенг каза на шега, че ако се съберат 5000 или повече фена за концерт, той веднага би летял до Тайван, за да се срещне с тях. TRENDY каза на Йонг Сенг, че ако граховите принцеси от Тайван чуят това веднага ще се съберат. 5000 човеха не биха били проблем да се организират, така че може би той трябва да се прибере и да започне да си събира багажа, за да отиде в Тайван. Видяхме изражението на Йонг Сенг и той промърмори: „Много бих искал възможно по-скоро да отида в Тайван! Не бих възразил ако има и само 500 човека.”
Вярваме, че всички принцеси на грахчетата мислят както Хо Йонг Сенг, надява ме се той скоро да успее да посети Тайван.

Акценти от интервюто

Трансформация на ангел на пътя

По време на промотирането на албума му, Йонг Сенг имаше плътно зает график, но имаше специална уговорка с TRENDY за провеждането на интервюто в Сеул Cover след записването на музикалното шоу. Докато той пътуваше към мястото на интервюто след уморителни и дълги часове на работа, той попадна в задръстване.Съобразителният и Хо Йонг Сенг и мениджъра му можеха да използват само телефона и да ни информират за състоянието на трафика всеки час, което допълнително акцентира върху интервюто.

Студено момче или загрижено/ топло момче

По време на фотосесията Йонг Сенг винаги използва тези хладно жестоки изрази в процеса, чувство на студен харизматичен мъж, който е елегантен и красив. Но между снимките, той понякога показваше срамежливата си усмивка, която е пълна с топлина и милота, което е много близо до неговия образ на „топъл градски човек”. Чудим се кой ли образ предпочитат принцесите на грахчетата?

Мяу ~ Здравей

Обикновено котенцата, освен ако не са гладни, не биха посетили фото студиото, но не знам дали защото са знаели, че Йонг Сенг ще е там, те се преобразуваха в „гонещи звездите котенца”. По време на интервюто те се появиха от стъклената врата идваща откъм мазето, насочвайки се към Йонг Сенг, който първоначално беше съсредоточен в интервюто, но изгуби концентрация заради удивителните котенца. Той непрестанно казваше, че са ужасно сладки. Очевидно Йонг Сенг харесва животните!

Бъвно приближаване към добрия принц

Въпреки че не за първи път се среща с TRENDY, премал е интервюта и преди, но Йонг Сенг все още е малко нервен/ притеснен, изражението му също е малко сериозно. Но благодарение на упоритата работа, Йонг Сенг започна малко по малко да разкрива очарователната си усмивка, дори започва да се шегува и закача. Първоначално той беше притеснен, че само той ще бъде интервюиран и атмосферата ще е много тиха, но хумористичните отговори на Йонг Сенг и забавните му физиономии, разчупиха атмосферата и беше забавно. Настроението беше на ВИСОКО ниво!

Credit: Trendy Magazine No.25
Chinese to English Trans: http://cllslam10.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/26/2012, 14:38

Хо Йонг Сенг и Ким Хьон Джунг в майското издание на списание "Asia World" в Перу

Преса - Page 2 Attwerqcmaateoh

Credits @ONLYKHJPERU
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime5/26/2012, 15:04

Ааа, първо Мин, сега и Сенг... Браво на тях... Искам и аз такова списание...

ПП-Зачетох се пак в Тренди-то... Хахах, котенцата харесват Сенг... Знаят те какво да харесват, а и той ги е харесал... Толкова сладко Преса - Page 2 489201776
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/2/2012, 08:09

Йонг Сенг на корицата на KBS World Guide

Преса - Page 2 P2012YT

P.S. Ето за къде била фотосесията от Love Letter Studio

Credit: @Venice_YS
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/5/2012, 16:43

Хо Йонг Сенг – три въпроса и три отговора

Преса - Page 2 2012521212840

Въпрос: Здравей. Ти се завърна след година отсъствие от музикалната сцена! Какво прави през тази година?
Отговор: Наистина е точно една година. След края на промоциите на “Let It Go” участвах като главен актьор в мюзикъл в края на миналата година. Усещането беше различно от това да съм певец, беше интересно и едно предизвикателство за мен. В момента участвам в ситком и също много се забавлявам. Играх бейзбол и баскетбол често с приятели през свободното си време. Наистина ми отне доста време да подготвя нов албум.

Въпрос: Разбрахме, че ти си писал текстът за заглавната си песен “Crying”. Това е голям подарък за феновете ти, които те чакаха толкова дълго. Моля те, представи ни песента си
Отговор: Колкото повече слушате “Crying”, толкова по-добре звучи. Тя ви дава различно усещане всеки път когато я слушате. Това е песен за самотен мъж, които изгубва любимата си и си спомня. Доволни ли сте от албумът SOLO? Това е първият път, в който правя песен с R&B звучене, откакто направих соло дебюта си. Това не е ли ново преживяване и за слушателите?

Въпрос: Знам, че в албума са съчетани и представени много стилове музика. Остен заглавната песен, коя друга ще препоръчаш на феновете си?
Отговор: Не мога да препоръчам само една песен… Всички 4 песни се препоръчват! ‘Intimidated’ е песен, която се обмислях да е заглавна, исках да опитам точно този стил, силно я препоръчвам. ‘Maria’ е песен, която изглежда силно се харесва на феновете. ‘Hello Mello’ е пенес, която може да развесели феновете. С нея те и аз можем да прекараме весели моменти и да се забавляваме. Искам да пея всички песни заедно!
P.S. Интервюто е от 30.5.2012.

Credit: Korea official site + Chinese translation HyunSaengChina.com + English translation tzeyin28 @ facebook.com/DS501fanpage
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/9/2012, 21:22

Хай стига бре има песен "Maria" ааааууу е това трябва да се чуе. Преса - Page 2 575495 както и останалите песни,"Crying" е страхотна. Преса - Page 2 845121
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/12/2012, 15:36

Хо Йонг Сенг мечтае за нови върхове

Популярността е капризно и изменчиво нещо. Както имаш честта да се забавляваш с публиката, така лесно и бързо може да се превърнеш в нещо от миналото. За певецът Хо Йонг Сенг, които кара вече осмата си година в музикалната индустрия и едва сега чувства това с пълна сила. Той дебютира с грапата SS501 през 2005 година и помете с тях цяло Корея и Азия. Хо Йонг Сенг почувства вкуса да бъде на върха.
Но славата, която почувства с групата сега е просто красив спомен от отминали времена. Сега всеки член на групата върви гордо по свой собствен път и установяват собствените си домове. Лично Хо Йонг Сенг започна соло кариерата си миналата година с издаването на първият си самостоятелен мини албум “Let It Go”
Сега е 2012 година и той отгръща нова страница. Наскоро Йонг Сенг издаде вторият си самостоятелен мини албум SOLO и започна промотирането на заглавната си песен Crying.


С издаването на вторият ти албум трябва да се чувстваш доста различно?

Благодарен съм, че имах възможността да се завърна отново с нов албум. Бях подложен на голямо напрежение откакто станах Хо Йонг Сенг, а не Хо Йонг Сенг от SS501. Мислех, че ще започна като новобранец и да изгреждам себе си стъпка по стъпка, и се радвам, че вече стигнах до втория (опит). Разбира се, беше доста стресиращо и се изискваше повече усилена работа, отколкото за първият албум, защото мислих, че вторият трябва да е по-добър.

Каква музика искаш да правиш като соло изпълнител, а не като член на групата SS501?

Всъщност харесвам рока. Не тежкия рок, но чувствам, че хубавата музика трябва да съдържа малко рок в себе си. Извинявам се, че не показах повече от това, което желая в албума си.Сигълът Crying е напълно различен от рок музиката. Но въпреки това го изграх, защото харесах песента и се радвам, защото останалите песни от албума показват това, което желая.

Изглежда от доста време обмисляш как да продължиш работата си като соло изпълнител и си помислил върху това каква музика искаш да правиш.

Ще излъжа, ако кажа, че не съм мислил по въпроса, но аз съм човек, които обича музиката и най-много обича да пее. Точно за това искам да продължа да творя музика. Искам да съм човек, който прави това, в което е най-добър – да пее.

Какво означава „идол” за теб, Хо Йонг Сенг?

Не бих казал за себе си, че съм „идол”, но всичко го твърдят за мен. Казват ми „веднъж идол, завинаги идол” (смее се). Идолите трябва да са модел за подражание на тийнейджърите, но за сега аз не съм такъв. Феновете, които ме харесват в момента са в 20те си години (бг. ред direndur: напълно те подкрепям и аз съм една от тях :D). Мечтата ми като по-млад беше да стана идол, за това предполагам, че съм изпълнил мечтата си. Исках да съм като H.O.T., Shinhwa и Sechs Kies и го изпълних.

Щом си изпълнил детската си мечта, вероятно сега имаш нова?

Изпълних първата си мечта – да бъда член на група. Хората не те помнят ако не си бил на върха. Съжалявам, че не останах на върха заедно с SS501, но исках да опитам и сам да го покоря този връх. Няма да е лесно, но обичам предизвикателствата.

В момента къде би поставих Хо Йонг Сенг?

Преди ходих в основно училище. То е най-дългото (като години на обучение) и там е мястото, където за първи път се сблъскваш с живота и опознаваш обществото. Завърших образуванието си като член на SS501. Сега се чувствам като ученик в средното училище. Имам предвид, че продължавам да израствам.

Мислих, че ще продължиш с музиката, но ти започна да се появяваш и в сериала “I Need A Fairy”

Исках да опитам чувството какво е да си актьор. Помислих, че първо трябва да се покажа на света като певец, а след това да откривам нови хоризонти. За това докато бях с групата отделих повече време на пеенето. Опитах чувството да бъдеш актьор в мюзикъла „Тримата мускетари” и се усъвършенствам с играта си в сериала. Давам най-доброто от себе си да се уча и да израствам.
Yu Jun Sang сънбе ме взе под крилото си, грижеше се за мен и ме учеше докато участвах в мюзикъла и помощта му ми беше от голяма полза. Благодарен съм му за съветите, които ми даде. Притеснен съм и чувствам напрежение, но искам да бъда добър в това.


Имаш ли някакви надежди за бъдещето?

Кпоп напоследък е пълен със звезди. Чувствам, че мъжете идоли са слаби на пазара. Baek Ji Yong сънбе е певица, която е соло изпълнител, но мисля, че мъжете соло изпълнители, които са наистина добри са рядкост. Искам да работя усилено и да затвърдя соло изпълнителите и така да покажа на юношите и девойките, че могат успешно да се представят на сцената и като соло, а не само в групи. Искам да съм изпълнител (учител/ пример за подражание) на по-младите звезди, който им показва как да се изправят и да продължат напред.

Credit: CJ E&M enewsWorld Kim, JiYeon @ enewsworld.mnet.com
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/12/2012, 19:06

Много хубави интервюта дава Преса - Page 2 688934 Толкова искрен и откровен :) Пожелавам му да се сбъднат всички негови мечти :) но все пак според мен си е вече идол за подражание :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/12/2012, 20:15

Много ме натъжи това - "Съжалявам, че не останах на върха заедно с SS501.." ,но пък толкова вярвам в него и знам че ще има успехи.Само и той да си повярва и да продължава смело напред.Затова трябва да го подкрепяме и да му показваме обичта си. Преса - Page 2 489201776
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/12/2012, 21:08

Съгласна съм с теб, Мия. Винаги съм казвала, че е леко неуверен в себе си и притеснителен, а няма защо, той си има таланта и може да успее стига и той да го повярва.
Много ми харесва това, че винаги дава толкова честни и искрени интервюта.
Още повече ме радва какви мечти има, напълно го подкрепям и се надявам да ги осъществи и тях.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime6/22/2012, 11:04

Йонг Сенг на корицата на списание KBS World TV Guide за месец юли

Преса - Page 2 AFE2A31E-995C-4E80-80E5-3F24D66A1AD1

ето сканчета на интервюто му там, както и снимките от фотосесията в LoveLetterStudio направена специално, за да бъде поместена на страниците на списанието


Преса - Page 2 EEB9F777-D8CD-474D-9F37-A283D4A12FAF
Преса - Page 2 DDF9D4B0-471C-42B9-BEB0-87AD489201F1
Преса - Page 2 DC782BBF-D7FD-4C81-92BC-2A48B8F30208
Преса - Page 2 CF393C72-23E2-4958-8E4B-A5850B3B9B8D
Преса - Page 2 C467455E-7C53-4D44-A1AD-ACF72B54915E
Преса - Page 2 C071832B-C678-4DEC-B517-6851F70B684B
Преса - Page 2 AD46712B-02E5-4818-BBC4-C26B3668B9C7
Преса - Page 2 AD40C11A-C573-4315-B581-88EFEDD02855
Преса - Page 2 ACC82933-5489-4ED5-AC64-DC478FA6386E
Преса - Page 2 921654E8-0EF7-4215-9A7B-27D3EF349974
Преса - Page 2 0894290D-C417-4224-9542-6EEA787D3826
Преса - Page 2 47766B4D-3B64-49FC-8F26-7406924F4979
Преса - Page 2 7669BE4A-0BC4-44BB-83D9-DA9011E8F07C
Преса - Page 2 7309BC12-284A-433B-BA16-1780DD2F624A
Преса - Page 2 5357B989-78D4-40E1-9B44-EAB4A151C636
Преса - Page 2 3839E6CD-9CCE-4A7D-80DF-B5AB209DC39A
Преса - Page 2 8A019F0C-FFBE-43AA-82A8-C885910A5F8B
Преса - Page 2 7B003D66-789A-470C-968C-2C3FE2AC8A17
Преса - Page 2 6D9DF0F9-74D0-44DA-8867-060FA83F103B
Преса - Page 2 6B8CCDB9-6A99-469E-87AF-6CCA656D878F
Преса - Page 2 4B5C663E-243E-450A-B35B-E10489CE06F8
Преса - Page 2 2BD68911-44DF-42BA-8675-883FD89157F5
Преса - Page 2 0FC748BA-8602-4216-958E-B06AFA4264E3
Преса - Page 2 0D67A35F-A2A5-4C56-A02B-184466A15176

Credit: http://blog.naver.com/loveletterb1/20160529765 + http://www.kbsworldguide.com/ + http://www.loveletterstudio.com/
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/8/2012, 21:06

Хо Йонг Сенг в KBS World TV Guide (японско списание)

Преса - Page 2 9272bf75

За интервюто, той дойде в студиото в 19 часа на 29 май 2012.
Днес, през целият ден Йонг Сенг снимаше за ситкома "I need a fairy".
След интервюто за нашият журнал, го очаква тренировка на новата хореография към вторият мини албум.
Той буквално е „хванат в стегнат график” трансформирайки се от певец в актьор в рамките на един ден.
Йонг Сенг ни разказа мнението си за снимките на сериала, както и за мини албума.

Преса - Page 2 DDF9D4B0-471C-42B9-BEB0-87AD489201F1

Човекът има чисто сърце и обича само Нара


Въпрос: От днес бе съобщено, че ситкома "I need a fairy" от юли ще започне да се излъчва и в Япония. Може ли да представиш драмата на света?
Отговор: Както зрителите могат да видят, историята разказва за фея слязла от небето… Драмата не изобразява ли епизодите в нея.
Въпрос: Каква роля изиграваш ти в сериала?
Отговор: Името на героят ми е KAKI и той е певец, както и халю звезда. Той е забавен е галантен мъж. Мъж с чисто сърце, който обича единствено Нара
Въпрос: Драмата вече е факт. Участва в много млади актьори. Мисля, че атмосферата на снимачната площадка е много жизнена.
Отговор: По-големите актьори и по-опитните винаги се грижат за младите актьори, за да могат да почиват и да се учат. За това е винаги забавно. Атмосферата на снимачната площадка и топла и приятна.
Въпрос: Моля те, разкажи ни за заснемането на твоите моменти в драмата.
Отговор: Има много сцена в драмата, където шофира. Но по принцип не шофирам толкова често. Мисля, че в драмата шофирах по често отколкото съм го правил до сега. И забелязах, че мога да шофирам доста добре. хахаха

Преса - Page 2 DC782BBF-D7FD-4C81-92BC-2A48B8F30208

Въпрос: Какъв е интересът на тази драма?
Отговор: както казах драмата е приказна история за феи. Така че ако отворите кърцето си за нея ще й се насладите повече. Моля ви, следете с интерес заформилият се любовен триъгълник между мен, Нара и Сину.

Моля ви изчакайте още малко


Въпрос: В Корея ти стартира дейностите си отново като издаде вторият си мини албум SOLO
Отговор: В песента се разказва за болката и разбитото сърце от раздялата с любимата. Този албум е почти в рок стил. Само "Crying" е R&B парче. Мелодията на песента е очарователна.
Въпрос: Чух, че ти си писал текстът на "Crying".
Отговор: Да, точно така. Една нощ пих сам алкохол в дома си и изведнъж написах текстът. Текстът на песента "Crying" е въз основа на това, което съчиних. А това не беше особено трудно.

Преса - Page 2 2-5

Въпрос: Мислиш ли че „певецът Хо Йонг Сенг” и „актьорът Хо Йонг Сенг” са две различни личности? Различават ли се образите им?
Отговор: Не мисля така. Мисля, че напълно се потапям в атмосферата и давам всичко от себе си в изпяването на една песен или изиграването на дадена роля.
Въпрос: Завръщаш се в нов мини албум след година отсъствие от музикалната сцена. Мислиш ли да направиш концерт?
Отговор: Планирам да проведа концерти в Токио и Осака през юли. За повече детайли, почакайте още малко.
Въпрос: Ти активно участва в различни сфери – драма, мюзикъл, певец и прочие… Искаш ли да се предизвикаш с нещо друго? Какво следва?
Отговор: Уау. Наистина няма жанр, където не съм участвал. И ще добавя още нещо, бях дори DJ в радио програма. Ако имам възможност искам да участвам и в игрален филм някой ден.
Въпрос: Накрай, ще изпратиш ли съобщение до японските си фенове.
Отговор: Доста отдавна ходих до Япония. Но в близко бъдеще смятам да взема активно участие там и да имам много дейности. Така че ако изчакате само още мъничко, ще ви посетя с невероятен стил. Винаги ви благодаря за всеотдайната обич и подкрепа!

Credit: http://mofnyan.blog.fc2.com/
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/9/2012, 20:13

Ще ме умори някой ден... Преса - Page 2 3647Бил шофирал повече при заснемането на драмата,сега остава да си промени решението и да си купи количка Преса - Page 2 559203
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime7/13/2012, 08:21

Ау, какъв въпрос само... Къде са разликите между актьора и певеца Йонг Сенг... Определено това е най-тъпият въпрос, който съм чела... Как може да има разлика, когато това все е човекът Йонг Сенг. Какъвто е като актьор, такъв е и като певец, защото той и в двата случая изразява личността си, която е една... Да не би да има раздвоение на личността... Преса - Page 2 264715
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime8/17/2012, 18:52

Йонг Сенг на страниците на 38-мото издание на списание Trendy

Преса - Page 2 C2A00DFF-0C4C-4F91-BC72-ABD1FDBDD621
Преса - Page 2 C00F27E6-ABF6-4A21-8FFC-2742E0425F69
Преса - Page 2 D1E4110E-5A3E-4496-A247-9958FF22A70D
Преса - Page 2 3FFE1669-806A-4670-A07C-A8744FCDCA7C
Преса - Page 2 061C28F6-1AFB-4F28-B614-B8350526C05A
Преса - Page 2 B141CC08-BC7A-4BFA-99BB-0DCF81F2580F
Преса - Page 2 6415E42B-B44C-464F-A977-1B4056BA3545
Преса - Page 2 E3D6B18C-BC74-49BE-9995-8989822FE772
Преса - Page 2 943EC7AD-D28D-4813-BDBA-3529E696A67D
Преса - Page 2 33F1B349-7A95-4F9E-876A-1F8D5FDF9DC3
Преса - Page 2 5B037FBE-F219-446C-B020-BCAE464F1981
Преса - Page 2 CF61556F-D0D5-46D9-AAAF-52D66380E39D

Credit: http://www.foreverystw.url.tw/
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime9/14/2012, 18:35

Йонг Сенг ще се появи в 10тото издание на халю списанието Pia Magazine

Преса - Page 2 922_h1
Преса - Page 2 922_book

Credit: http://community.pia.jp/hanryu/2012/09/20120914-01.html
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime9/22/2012, 18:21

Хо Йонг Сенг на страниците на вестник FUN

Преса - Page 2 F0611E30-23E5-4E56-A2C6-A7EAFE069B7D_zps8ab4de84
Преса - Page 2 D39F6805-9BA2-43AF-8BCF-FACDDE41AD34_zps7988b2af
Преса - Page 2 5931914C-B4AD-4398-AA18-74067659926A_zps72f3df83
Преса - Page 2 503B17A0-8740-4D46-934A-921363A4391D_zps9c58edbe
Преса - Page 2 83E01953-6A91-47B6-BD5F-2E919299D419_zps4e4e66d5
Преса - Page 2 7CBE51CB-3502-41FE-B5BB-0FEAF767D470_zps26a1f952

Credits: @tomo02240803 + @sumika_501
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime9/25/2012, 16:13

Йонг Сенг на страниците на японско списание

Преса - Page 2 A657F2F4-C0B7-4F5E-B9B9-BA835E5D31CF
Преса - Page 2 F8DAC292-F0AB-4EB0-91EA-A06EA3925411

Credit: @haruYS
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преса - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-