Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game _
ПисанеЗаглавие: [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game   [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Icon_minitime6/29/2011, 19:46

На 20.06.2011 Ким Хьон Джунг ще бъде гост на Park So Hyun в нейното предаване по SBS Power FM - Love game.

Kim Hyun Joong and Park So Hyun

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Typiqkim
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game _
ПисанеЗаглавие: Re: [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game   [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Icon_minitime6/29/2011, 19:48

Kim Hyun Joong в предаването Love Game

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Typiqkim1
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game _
ПисанеЗаглавие: Re: [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game   [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Icon_minitime6/29/2011, 19:54

На 20ти юни Ким Хьон Джунг гостува в “Park So Hyun’s Love Game“ на SBS Power FM, където обсъжда своите алкохолни навици.

Той призна: „ Моят лимит е четири бутилки соджу.”
Park So Hyun го попита: „ Какво е малкото недоразумение?” Той отговори: „Хората винаги ме питат „Ти пиеш вино или силен ликьор, нали?” Аз не пия често и когато го правя пия три, три и половина, до четири бутилки соджу.”
Хьон Джунг продължи: „ Откакто дебютирах, на млади години, ми казаха да не говоря за окосмяване по лицето, първи любови, алкохол и цигари. След сега като говорих за тези неща предполагам вече не съм идол.”
Слушатели коментираха: „Историите на 26-годишния Хьон Джунг да толкова искрени.”, „Говоренето за толкова обикновенни неща за него е новост.” и „Това е много пиене.”


Credit:heartfacee@Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game _
ПисанеЗаглавие: Re: [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game   [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Icon_minitime6/29/2011, 22:11

3-4 бутилки соджу .. Та това е нищо .. [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game 55443 Пиел малко! Пхах .. ;д
Не знам защо си мисли,че не е идол,само защото говори за истинските си проблеми и за истинския себе си пред камера ... Според мен това е каквото една истинска звезда трябва да прави,а не да се крие зад едната шапка и извинението пред папараците "Не съм имал намерението да го правя..." Това е един истински човек и на който не му харесват истинските му думи,тогава значи е някакъв глупак,харесващ глупавите американски изпълнители .. Не,че съм против американците,но има някои звезди,които ме ВАДЯТ ИЗВЪН РЕЛСи като например Селена Гомез-толкова е изкуствена,а ми се води звезда .. Пхах ...
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game _
ПисанеЗаглавие: Re: [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game   [radioshow]SBS Power FM ~ Love Game Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[radioshow]SBS Power FM ~ Love Game

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-