Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/26/2010, 22:45

22.08.2010 Съобщение на Baby Jun към сингапурските фенове


26.08.2010 Второ съобщение


ПП-Късметлийки... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 801332


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/29/2010, 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/28/2010, 10:37

Baby Jun днес е излетял за Сингапур. Снимка от летище Incheon, South Korea...
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Img2183k
credit:pretty boy
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/28/2010, 18:12

28 август 2010 год. (събота), Сингапур, 21:20 часа, Терминал 2 - суматоха и еуфория, трепетно очакване. С полет от Сеул пристига Joon. Пеещи "Love Like This" фенове го посрещат с викове, подаръци и много любов. Той така се радваше, че му пеят. Искаше още и още. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 932221 Подобно посрещане няма как да не го прави щастлив. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 845121 Има момичета дошли от чужбина (от Индонезия, а сигурно и от други страни), за да го видят. С тази синя риза е неотразим! Останаха ми очичките в него. Изглежда като истински млад мъж, а не като Бебето, което всички знаем.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 18577246Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 31375596Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 17145754
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 61392052



29.08.2010 год. (неделя), Republic Poly TRCC Theatre, 15:00 часа - мястото на така дългоочакваната от Triple S фен-среща.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 10370403Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 74026828

Залата е с капацитет около 3000 души. Организаторите от Warner Music Singapore не са успели да осигурят по-голяма зала, което е проблем, тъй като няма да могат да изпълнят желанията на почитателите, а вероятно и не всички фенове ще могат да присъстват на събитието. Kim Hyung Joon ще изпълни "Girls", "Venus Women, Mars Men" и "I Am". Местата в залата ще бъдат разделени на 4 сектора - червен, розов, зелен и син. В зависимост от това за кой са си закупили билет (за отделните сектори цените са различни) почитателите ги очакват изненади: среща с Hyung Joon и групова снимка с него, ексклузивен постер, отпечатан с автограф, възможност за участие в игри на сцената и др.
Бебо казва, че се чувства нервен и притеснен, тъй като това е първата му визита в Сингапур. И че въпреки краткия си престой там е развълнуван, защото от доста време е искал да посети тази държава, а и ще е щастлив да прекара време с многото си фенове.
Неговата нова агенция "S-Plus" по-рано днес разкри, че получават ентусиазирани обаждания от цяла Азия. Не само за музикални изяви, но и за участия в реклами, филми, драми. Различните предложения ще се обмислят внимателно и едва след това ще се вземе решение.
След настаняването си в хотела Joon остави и две съобщения в своя twitter акаунта. Първото: "Пристигнах в Сингапур през нощта. Чудесно, на летището получих топло посрещане. Толкова съм щастлив.^^" Второто гласи: "Сингапур нощем, готина нощ!" и е придружено със снимка, направена от него.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 44711543

Изглежда Baby Joon е наистина щастлив. Ще му е трудно да заспи, а утре е важен ден и ще е изпълнен с още повече емоции. Хубавото предстои. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 145611

Credit: http://ss501ode.blogspot.com/
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/29/2010, 19:19

Благодаря за дългия пост! Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 968736
Той наистина изглежда някак по-зрял... Радвам се, че момичетата са го посрещнали с толкова любов, той я заслужава и да види я види в очите на фенките си, да се срещне с радостта им от срещата с него, да чуе възторга им... Когато разказваше на празника по случай рождения си ден за трудният период, през който е минал, за това как е боляло, боляло е до смърт ми ставаше ужасно мъчително. Той винаги най-много ме разстройва, когато плаче, когато страда...
Сега съм във възторг от неговите изпълнения... Все любимите ми песни е пял... Искам да ги споделя с вас...

Mars man, Venus woman


Girls, girls, girls


I am


ПП- Снимката, която е пуснал на Сингапур през нощта е страхотна. Влюбена съм в нея. Обичам такива снимки! Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 688934
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/29/2010, 21:38

таз със сумистките бедра и на Луната ли ако отидат ще я вземат...тцтц...
Много разочароващо...подбора на танцьорки им е просто ужасен...Момичето от рожденното парти беше супер...Но таз грозноватата,която ги опипа от глава до пети не ми е ясно как я държат още...адски отблъскващо е,имайки предвид,че прилича на лелка и че танцува като хипопотам....Както и да е спокойна съм... ;Д

И здравейте на всички ....


Едно клипче,което ме разплака...Страхотни момичета и страхотна песничка...
Текстът е невероятен и си личи с каква обич и мотивация са го написали..<3
Освен това видеото е повече от разкошно .... <3 наистина страхотна работа на Трипъл Ес Сингапур...


Съжалявам бейби,но рисунките ти са повече от ужасни ;Д....Как може никой от групата да рисува добре ....тцтц..(Е освен Кю де,но нежните души са така)....
Смисъл..аз бих се депресирала ако си видя нарисувано квадратно лице с два косъма и две точки за очи ... но нищо..бих му дала много повече от 100 долара ;Д


Girls,Girls.... <3 ...много приятен танц и готина,нахъсваща песничка...






Накрая....да кажа,че се радвам за евента изключително много....радвам се,че е щастлив и че феновете са със него...
Радвам се,че изпълни мечтата на толкова много сърчица...Радвам се,че отново показа каква невероятна личност е...Радвам се,че усмивката не се е махнала от лицето му...

И накрая нещо много важно ....
Получих информация от едно момиче,чиято сестра се е добрала до него за автограф...
Докато се е подписвал,момичето е попитало какво ще се случи със SS501...
Kim Hyung Joon е отговорил да не се притесняват за нищо и да ги очакват догодина с нов албум...

Попринцип отговорът е изключително директен и не ми се струва,че бейби би отговорил толкова ясно и без овъртания...Но съм много щастлива така или иначе....<3

Снимки :


Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 153556344
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 153573255-bd68ec284132aabac67b844fde43a0e74c7aae30-scaled
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099127
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099128
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099129
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099130
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099131
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099137
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099138
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099139
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099140
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099141
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099142
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099143
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099146
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099147
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099148
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1861099150











Последната промяна е направена от Insomnia на 8/29/2010, 22:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/29/2010, 22:05

В главата ми е един малък хаос, но ще се опитам да въдворя ред и да систематизирам нещата. Да се върна на датата 28 август 2010. Не мога да не добавя няколко снимки.

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 13028112

Джун репетира пред летището танц за предстоящата фен-среща. Готина гледка за всички. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 845121

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 96010878

Обажда се на мама, за да й каже, че полетът му е всеки момент и да не се притеснява излишно. Добро момче. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 475896 Всъщност, нямам идея с кого е разговарял.

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 70930872Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 70138164

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 66500883

Тази снимка ми е любима. Бебо с танцова стъпка прибливажа към почитателите си. Изглежда страшно стилен и грациозен!

Но стига с това летище. Срещата с феновете е важната в случая. А тя премина повече от успешно.

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 54750661
Снимка на сцената.

За първата игра с публиката е липсвало участник. Hyung Joon собственоръчно е избрал.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 81136113

Една от игрите е била той да нарисува портрети на фенове. Пет са били щастливките. Джун се е подписал на всяка рисунка и е написал името на момичето на нея. Не му липсва търговски нюх. Казал е, че портретите струват 100 $.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 87790162
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 92292083
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 31661446Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 26472985

Третата игра е била камък - ножица - хартия. Всяко момиче е получило прегръдка. Тук е бил моментът, в който Triple S Singapore са му поднесли торта и подаръци за рождения ден, изпяли са му песен. Той е казал, че е щастлив, че феновете са дошли на тази среща и че е бил нервен, защото е сам, без останалите четири момчета. През повечето време е говорил на английски и комуникацията с публиката е била добра.

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 16876482

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 48867797
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 93994893
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 75079315
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 75783883Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 87908777Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 99421231Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 35495093

Момичетата от фен-клуба в Сингапур наистина са направили страхотна изненада на Бебето с това клипче и песен. Той се е трогнал и си е поплакал (друго не се и очакваше от чувствително момче, каквото е).



Последната промяна е направена от BlueRose на 8/30/2010, 09:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/29/2010, 22:14

Момичета, толкова красиви и богати на материал постове имате! Благодаря ви! Накарахте ме да се почувствам там.
Insomnia, толкова вярвам на онова девойче с автографа! Искам да ги виждам заедно на сцената. Изглежда и Baby не обича да е сам на сцената... И ще чакам новия албум с голяма надежда, макар надеждата да е само за глупаците.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/30/2010, 01:57

Снимки от състоялото се след фен срещата раздаване на автографи.

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 16230036

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 13051734

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 71391529

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 52100375

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 85031939

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 87301960

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 43806536

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 71385775

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 011ga


Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 013oum

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 012qnl

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 014law

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 015cz
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/30/2010, 11:46

По време на престоя си в Сингапур Hyung Joon даде интервю за XIN MSN, в което говори за SS501, за бъдещите си планове. Той казва, че въпреки договора му с новата компания и започването на солова кариера това не означава, че SS501 ще се разделят. "Ние сме все още заедно и все още сме много близки, и искаме да имаме участия заедно отново колкото е възможно по-скоро. Така че, докато всеки от нас преследва солова кариера, ние се подготвяме за провеждането на концерти и изпълнения заедно." На въпроса какви са бъдещите му планове отговаря, че предстои да излезе неговият мюзикъл в края на годината. Следващата година мисли да се фокусира върху продуцирането на соло албума си и върху актьорството. С по-малкия му брат Ки Бум (член на момчешката група U-KISS) планират започването на съвместен бизнес, така че Джун ще бъде много зает с мюзикъла и бизнеса си. Какво да очакваме от соловия му албум? Той харесва поп музиката и певци като Usher, Justin Timberlake. Затова музиката му ще бъде RnB поп, нещо по-усъвършенствано. Относно фен срещата в Сингапур казва, че макар рождения му ден да е минал (на 3 август), неговите почитатали още го помнят. Развълнувал се е, когато са му поднесли на сцената торта и подаръци. Би искал да благодари на всички затова. А каква е причината за отсъствието на Хьон Джунг на фен срещата по случай рождения ден на Бебо? Джун пояснява, че Лидерът на SS501 наистина забравя и е склонен да забравя важни неща. Но Hyung Jun е сигурен, че Хьон Джунг не е присъствал заради натоварения си график. Получил ли е подарък от него? "Ах, никакъв. Лошо момче!". Но това не му е за пръв път, така че най-младия член на групата не го приема за нещо необичайно. Hyung Jun е известен като Бебето на SS501 и често е наричан "сладък" от феновете. До миналата година това му е харесвало, но вече предпочита да му казват, че е "красив" и "горещ" (в смисъл, сексапилен), "привлекателен", прилагателни изразяващи мъжественост. И добавя: "Аз съм мъж! Аз съм мъж!". Обяснява, че е много зает тези дни. Гледа драми и се учи от харакерите на мъжките роли. Обича целувките и мисли, че той е много мъжествен и секси. Когато е гледал "Ajusshi" с Won Bin се е впечатлил от неговата роля във филма. Характерът, който би искал да изиграе е на силен мъж, сериозен и мъжествен, може би убиец. А ако има сцени с целувки? Джун казва, че е срамежлив, но каквато и роля да му поверят, той ще се постарае да я изиграе.

Част 1 на интервюто [30.08.2010]


Част 2 [30.08.2010]

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/30/2010, 17:31

Мдам...много сладко и директно интервю.Това ми хареса във въпросите.Направо си го питаха какво мислиш да правиш за в бъдеще,какво ще стане с групата,защо лидерът не дойде на рожденния ти ден ... хах въпроси,на които всички ние искахме да си отговорим.

Радвам се,че ще има солов албум догодина...Явно ще станат два самостоятелни,заедно с този на лидера...Което,разбира се е повече от разкошно...
Винаги съм се чудила какво му харесва на този Justin Timberlake...за Usher съм съгласна-добро е момчето... но за първия думи нямам.Освен,че го боготвори се опитва и да го имитира чрез високото пеене,извивки,движенията и танците.Това е повече от ужасяващо,имайки предвид,че е милиооон пъти по-талантлив и привлекателен он онази брадясала закачалка...
Относно подбраните стилове...той винаги си е падал по r'n'b музиката и мотивите...така,че разбираемо.Стискаме му палци и чакам новите песнички ...
Мюзикъл? ...ех това е мечтата на всеки един от групата...Очаквам след Бейби,Кю да се изяви...
Иначе страхотно...обожавам мюзикъли...Миналата година беше голяма еуфория покрай Grease и с нетърпение следяхме фен камерите и снимките от всяко едно представление...дано и сега всичко да мине толкова успешно.

Това,че групата си остава заедно и макар да са отделени,ще имат изяви като SS501 си беше ясно и доказано...Само идиот или позьор би повярвал в нещо различно... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 918427 Затова и отговорът на бейби беше предвиден и не ме изненада толкова...но все пак знае как да те накара да се почувстваш страхотно с топлите си приказки ... <3

Чудя се за какъв собствен бизнес говореше обаче...Каза го адски мистериозно и потайно,заради което ми стана още по-интересно.От часове ме гложди и единственото,което ми се върти в главата е продуцентска къща.Много изпълнители имат такава практика и започват да се занимават с издирване на таланти като допълнителна дейност,която определено носи много пари...(Питайте Рейн :ДД ) ....
Но незнам... ще видим...надявам се да пожъне успех с това,което са замислил с брат му...

И накрая...за лошото момче Kim Hyun Joong... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 918427 Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 532747 ...Отговорът му беше адски странен.Нито аз,нито някой от милионите трипъл ес в света ще повярват на идеята,че лидера е забравил рожденният ден на бейби.Още по-страннот беше и когато каза "сигурен съм,че е бил възпрепядстван от работа и ангажименти.." Все едно изобщо не са се чували от тогава и Hyun Joong изобщо не му се е обадил да му обясни причината,поради която не е могъл да дойде...иначе защо да казва "сигурен съм,че...."
както и да е....причината наистина бе такава,но това "сигурен съм" звучи много отдалечено и неясно...

..радвам се за всичките му планове и за факта,че е щастлив и изпълнен с енергия,която да съсредоточи в милионите си бъдещи проекти ..
Пожелаваме му успеех...
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/30/2010, 20:51

Обичам подобни снимки, показващи обичта на феновете към момчетата и на SS501 към Triple S. Толкова са истински тези моменти и будят умиление.
[29.08.2010]
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Lovebx

Hyung Jun, напускащ хотела в Сингапур [30.08.2010]
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/30/2010, 23:20

Наистина са му задали най-интересните ни въпроси... Често наказано не се съмнявам, че Ким е забравил, тези го поварят с толкова работа, че се чудя как оцелява изобщо... Ако Бебо се опитваше да захароса отговора си, той определено нямаше да ни стои толкова странно. И искам да питат Ким защо е забравил рождения му ден, стоеше толкова тъжно отсъствието му... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 801332
Мен ме изненада много мюзикала... Лошото на мюзикълите е, че са само на фен камери, а те са винаги малко ощетяващи... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 216155
Иска да изиграе сериозна роля, тъкмо тази от Super Star му е била като начало, малко мафиотска ми идва... Зная само, че ще го гледам с удоволствие каквото и да изиграе, а хубавото от липсвата на активност на групата е, че ще имаме не един, а няколко нови албума... Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 3647
BlueRose, ти не ми ли беше споменавала нещо за идеята за общия бизнес на братчетата... Не беше ли фирма за дизайн или какво там беше? Сети се ти...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/31/2010, 10:57

Вече си е у дома .... първото летищно клипче :



След всяко изминало изгледано нещо с него,все повече се убеждавам,че не мога да го наричам бейби повече...Толкова се промени и порастна това момче,че няма накъде повече...Много се гордея с него <3
Станал е изключително мъжествен и привлекателен...Не че преди не беше,но от година насам момчето е адски различно ...<33
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/31/2010, 14:26

Kim Hyung Joon’s interview in Singapore /Razor TV/

The former member of SS501.... ex member of ss501
тез ще ги избия...как може така да говорят...настана голямо негодувание из трипъл еските заради това изказване.... направо са си за убиване тея...
Иначе интервюто е сладко и интересно....без частта "SS501 minus-1".........,разбира се...
физиономиите му са убиец <3









И още материал от летището в Корея :



Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1283245923_img_3002-copy_filtered
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1283245923_img_2996-copy_filtered
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 1283245923_img_3005-copy_filtered

Много изтънчен,секси и супер тузарски вид ...<3 Черното му отива адски много <3

Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime8/31/2010, 15:16

Преди да отлети обратно за Корея, Джун остави съобщение за феновете в Сингапур в разговор по телефона. В него казва, че трябва да си тръгне, макар да му се иска да остане. Прекарал си е чудесно и се надява да се върне обратно. "Обичам Сингапур и Triple S Singapore! Благодаря! Обичам ви!"


Още няколко снимки от днес - от летището в Корея. Този път, без очила. Определено изглежда все по-красив и по-стилен с всеки изминал ден.
Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 44071776 Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 19744870 Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 77162552

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime9/11/2010, 22:17

Интервю на Хьонг Джун за сингапурското радио YES 93.3

[Въпрос] Както всички знаем, Ким Хьонг Джун е член на популярната идол група SS501. Сега, той е зает с негови собствени дела. Ако е така, на неговата крехка възраст, то той трябва да е много, много зает. Тогава... не чувства ли умора или товарът да бъде звезда, знаменитост?
[Отговор] Джун: Мм... Аз наистина не се чувствам така. Просто, защото музиката е това, което мога да правя и това, което ми харесва. Страната, която показвам сега, е чудесна, защото аз винаги работя усърдно, работил съм здраво досега. Мисля, че упоритата работа е най-важното нещо. Ако работиш здраво през цялото време, ти ще си способен да постигнеш целите си.
Следва изказване на преводача: Той мисли, че да е звезда не е трудно, защото обича да пее и мисли, че това е нещото за него. Най-важното е да се опитва да даде най-доброто от себе си през цялото време, да не е мързелив и просто да дава най-доброто, за да продължава да се движи напред.
[Въпрос] Защо Ким Хьонг Джун обича да пее толкова много?
[Отговор] Версия на преводача: Още от малък, той винаги е харесвал изпълненията на сцена, да покаже на хората своето пеене, таланта си, неговите танци; нещото, с което е роден.
[Въпрос] Освен танците, пеенето, добрата визия, качествата, които един идол трябва да притежава, Ким Хьонг Джун може също и да композира. Откъде намира вдъхновение?
[Отговор] Той казва, че винаги се ръководи от своя личен опит; това, през което е преминал. През повечето време, неговото вдъхновение идва от нещо, което е преживял. Той смята, че ако създава песен, използвайки собствения си опит, така наистина ще изрази емоциите по-добре.
[Въпрос] Ако неговото вдъхновение идва от лични преживявания, ако той пише тъжни балади, не трябва ли да мине през болката на любовта, тогава няма ли Ким Хьонг Джун да е така измъчен?
[Отговор] Tой казва, че обича сам да пише текстове и смята, че е в състояние да пресъздаде дадено чувство по-добре, ако използва собствения си опит. Има различни идеи, така че иска да изрази повечето или всичките си лични преживявания. Повечето от неговите песни са базирани на личния му опит. Според него не е толкова трудно да създаде песен, защото това е неговата работа като певец - да композира и да пее. Иска песните му да са истински, толкова истински, колкото е възможно. Затова той не иска да добавя нещо, което не е негово, в работата си. Така че, да, не е толкова трудно.
Джун: Тъжните емоции... да, за тъжните емоции е нужен опит, когато пиша тъжни песни.
Преводачът: Когато той пише тъжна песен, да, това е просто всъщност, защото е преживял нещо тъжно. Това не е нещо, което да е така трудно.
[Въпрос] Досега не сме виждали Ким Хьонг Джун да се изявява като актьор. Ако му се даде шанс, каква роля би била предизвикателство за него?
[Отговор] Джун: Преди известно време, исках да изиграя един ярък, жив характер. Нещо като youngsty сериал. Но сега, мисля че искам да е по-твърд, груб характер. Дълго мислих затова - нещо като убиец. *Бенг, бенг, бенг, убиец.~~* Ако не, нещо като Won Bin във филма "Ahjussi". Той е толкова готин и се опитва да намери жената, която обича. Да, такъв мрачен, самотен и мъжествен тип. Искам да изиграя такъв мрачен характер.
Преводачът: Всъщност, в началото си мислел, че иска да опита характер, който е по-жизнен. Нещо по-комично, забавно. Но сега, ако някога в бъдеще започне да се снима, би желал да пробва нещо повече, нещо, което да даде на феновете повече впечатления, да остави следа у тях. Като убийци. Наскоро е гледал филма "Ahjussi", с участието на корейския актьор Won Bin, който е изиграл такъв човек - с много тъжни спомени и тъжен опит. Неговият персонаж е бил наистина мрачен. Той би искал да опита да изиграе подобен характер.
[Въпрос] Какви съвети ще даде Ким Хьонг Джун на младите, които искат да влязат в шоубизнеса?
[Отговор] Джун: Самият аз минах през 5-годишен период на обучение и научих много (казва с тъга в гласа). Започнах и не исках да се отказвам. Ако действително желаете да влезете в шоубизнеса, тогава до края, до момента, в който стъпите на сцената, дори и да е трудно по време на подготвителния период, не трябва да се отказвате, а да работите по-усърдно от другите. Така ще блеснете по-ярко и ще се представите по-добре от останалите. Защото така, рано или късно, ще станете певец. Не се отказвайте, защото е трудно. Просто продължете да работите здраво и ще отидете там. В крайна сметка, ще стъпите на сцената и ще имате много възможности да покажете себе си. Насърчавайте се и работете усилено!
Преводачът: Той се е обучавал 5 години и много пъти е искал да се откаже, но най-важното нещо е да продължаваме да опитваме. Никога не се отказвай и винаги влагай допълнителни усилия. Така че, просто продължавай, продължавай без да се оказваш. Ако твоята цел е да си в шоубизнеса, тогава трябва да дадеш най-доброто от себе си, за да достигнеш тази цел. И винаги да влагаш повече старание.
[Въпрос] Хьонг Джун на сцената винаги е толкова весел, общителен, готин и дори понякога смешен. А извън сцената такъв ли е?
[Отговор] Джун: За да съм честен, вкъщи съм по-малко щастлив. Грешка, по-малко жизнен, но когато съм на сцената, аз съм по-жив. Направих кариера повече от 5 години. Имиджът, които показвам на сцена, е по-жизнен и ярък, а у дома аз съм по-тих и по-възпитан, но навън трябва да съм машина за настроение. Говоря повече и искам да покажа една по-позитивна страна. Когато петимата сме заедно, искам да бъда личността, която изпълва атмосферата, вместо да съм мрачен човек. И винаги искам да показвам моята жива страна, но аз лично не мисля, че са много различията.
Преводачът: Неговият характер не е тотално различен от този на сцената, но вкъщи не е така приказлив и като първото дете в семейството си той не говори толкова много. Опитва се да бъде по-зрял. Но на сцената, за да забавлява феновете и да осигури на всички добре прекарано време, той се старае да е по-жизнен, по-весел, по-словоохтлив, така че само това е малката разлика.
[Въпрос] Накрая, нека Ким Хьонг Джун да представи соловата си песен "I Am".
[Отговор] Джун: Сред албумите на SS501 има един, озаглавен "URMan", който включва наши солови песни. По това време, само трима от нас имаха активност. Сред тези соло песни е "I Am". Нека я чуем заедно.
Преводачът: Песента "I Am" е от предишния албум на SS501 "URMan". Този албум се състои от самостоятелни песни, изпяти от всеки член и "I Am" е една от песните, които той изпълнява сам.
Джун: Моля, насладете се на моята песен! Песента на Ким Хьонг Джун е... "I Am".

Интервюто с Бебо за радио YES 93.3 и песента "Аз съм":



Credit: OdeDS501 @ YT + (English translation) Ode

П.П.: Надявам се да не съдите строго превода ми, защото ми отне много време (няма да казвам колко часа, че ще стана за смяхСамостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 593930 ). За първи път срещнах толкова трудности. Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 503195 Английският превод беше доста кофти и следователно - моят не е особено добър, за което се извинявам.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime9/12/2010, 00:18

Чудесно е, всичко си разбрах, но не мога да разбера този "преводач" какво функция е изпълнявал... Явно е искал да изкаже и той мнение и одобрение на думите на Baby Jun... Само те е затруднявал с разсъжденията си...
Иначе не се й съмнявам, че у дома Baby Jun е по-тих... Всяка звезда си има лице за пред камерата... Няма как да си позволи да показва реалните си емоции, ако са тъга, огорчение... Хората предпочитат да гледат усмихнати хора, само истинските фенове биха плакали с него и биха го разбрали... Но дали е в реалният живот или на сцената, за мен Baby Jun е чудесен! Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур 370170

ПП- Благодаря за превода!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime12/27/2010, 11:37

Още от атмосферата на фен срещата [29.08.2010]





Credit: CuriousGal @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур _
ПисанеЗаглавие: Re: Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур   Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Самостоятелна фен среща на Baby Jun, Сингапур

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-