Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Преса

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Преса   Преса Icon_minitime7/9/2011, 16:28

Преса 28880801

Кю Джонг често попада в пресата. Тук щe можете да се запознаете с появите му върху страниците на азиатските издания.


Последната промяна е направена от plamcy на 9/4/2011, 21:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/9/2011, 16:30

Преса 63a96c14aadd5f01f424e45


Ще чакаме превод. Преса 1408441462


Credit:ameblo.jp
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/13/2011, 22:42

Видео на Cool Music (Китай), в което Кю поздравява читатели и зрители. Като допълнение има и две снимки.
Преса 3647

Преса 73915269

Преса 87625921




Credit:weibo.com+liezle.blogspot.cpm
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/22/2011, 10:34

The Musical July 2011 Issue

Преса 90199442
Преса 54654872
Преса 44513857
Преса 20865982

Credit:blog.naver.com+SS501 Baidu
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/22/2011, 10:48

Ето го и превода на статията.
Дневникът на Кю, където той споделя с вълненията си относно мюзикъла.

08.06 (сряда)
Днес е денят, в който тръгнахме за Япония. Днят, в който започнах първото си предизвикателство в Япония. Освен това е шестгодишнината от дебюта ни като членове на SS501. Днес е много значим ден за мен. Пристигайки в Киото през Осака минахме през театъра, за да проверим звука и сцената. Защо треперя...Ако трябва да го изразя с думи се чувствам много странно относно това. Това не е сцента, на която еинаги съм работил, а напълно нова сцена. Но да видя театър Minamiza със собствените си очи е наистина невероятно! Да погледна публиката от сцената, мога да усетя съдбата и топлината в себе си едновременно. Първият ден тук, вече очаквам с нетърпение да разботя в Киото.

09.06 (четвъртък)
Не съм сигурен дали е защото първото представление е скоро, но не мога да спя добре, въртя се в леглото по цяла нощ. Ако трябва да съм честен имам да извървя много дълъг път. Мислех си също, за това, че ще играя главна роля в първия ми мюзикъл, мога ли да се справя? Мисля за всичко това. Но до мен е екипът, който ме подкрепя и ми дава сила. Заради тях имам енергията. Когато репетицията започна гледах Run хьонг. Може би, защото по време на репетиции само съм пял и танцувал, така че съм неопитен. Как да се движа, костюмите, звъка, всичко трябва да се провери едно по едно. След като свикнах със сцената се чувствах по-спокоен. Когато застана на сцената мога да почувствам, че съм жив. Чувствам се много спокоен и късметлия, че мога да застана на такава сцена. Много хора ще дойдат да гледат представлението утре вечер, нали? Да, определено трябва да се подготвя добре! След репетицията пих приятен цитрусов чай и полежах. Сега сърцето ми бие учаестено, всичките ми мисли са към сцената.

10.06 (петък)
Дъждовна сутрин. Събудих се от дъжда. 8 сутринта! В Корея свикнах да си лягам и да ставам късно. Не съм свикнал да се будя толкова рано. Най-накрая дойде утре. Изглежда сякаш още не е дошло времето, но утре е нашето първо представление. И така нашата последна репетиция! За последните проверки целият екип се събра на сцената. Започвайки последната репетиция се чувствам много нервен! За всички, за нас, за шоуто, ще работя здраво. Именно, защото е тази сцета трябва да работя дори още по-упорито. Утре, нашият Goong! Goong Goong Файтинг! Трябва да сънувам нещо хубаво довечера!

11.06 (събота)
Отворих очи мислейки. Благодарен съм, благодаря. Толкова съм благодарен, че мога да посрещна такъв важен ден. Първото представление! Толкова съм нервен, че не ми се яде нищо. След грима, прическата, костюмите, вече изглежда истинско. Зад сцената всички от екипа ни поздравиха, тези, които днес дебютираме, с вика: “Goong Файтинг!” Знаейки, че публиката заема местата си пет минути преди началото моето сърце започна на бие учестено отново. „ И така, аз съм принц Шин. Принцът, на който никой не ще бъде способен да причини нищо”. С тази нагласа излязох на сцената. Най-накрай звънецът иззвъня и представлението започна. Моят дебют! Момента, в който излязох на сцената, съпроводен от светлините и аплодисментите на публиката, как се чувствах само. Не бях Ким Кю Джонг, стоях на сцената като принц Шин и завърших първото си представление от 2 часа и 30 минути. На края всички пяхме заедно. Наистина, разплаках се. Това е назабравим дебют.

Благодаря. Публиката, която препълни театъра, за да гледа нашето представление, хората, които помогнаха, за да направим този прекрасен спектакъл и много други, които работиха за нас упорито, извинете че незнам какво друго да кажа освен благодаря. Ще дам най-доброто от себе си до последното представление.





Credit:kimkyujong.com.cn+reena29shadow@twitter
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime7/30/2011, 12:28

KOOL

Преса 257ce8a5dff69e7c0cf477f
Преса 677d9d2402a39d7471f05df

credit: on tag
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/4/2011, 16:11

COOL ~ vol.42

Преса 62a7f2b679798d3c96ee37d
Преса F9e32a5c1952015359b5f50
Преса 30c35367f376d5426159f38
Преса 393dfa710f743412dbb4bdc

credit: on tag
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/14/2011, 19:26

Lollipop написа:
COOL ~ vol.42

Преса 62a7f2b679798d3c96ee37d

credit: on tag

Превод благодарение на: English translation by slimz1008 / liezle.blogspot

Първоначално си мислех, че ще се смущаваме малко, тъй като не сме се срещали от много дълго време. Но след няколко обсъдени теми осъзнахме, че няма да има такова нещо. Въпреки че в някои аспекти е по-зрял и на пръв поглед изглежда бунтарски, той все още е онзи Кю, който познаваме, което приятно ни изненада.

COOL специални акценти

* Cool влезе в офиса на B2M пред очите на феновете. Кю вече се беше появил, докато Cool съсредоточено зяпаше постерите на Хиори, Йонг Сенг и Кю!

* Кю беше отслабнал отново, но все пак беше изпълнен с енергия и жар, докато отговаряше на въпросите ни. Бенката под устините му придаваше секси усещане, докато той говореше. по време на интервюто, когато започнахме да обсъждаме храна, очите му засияваха още по-яркои той започваше да говори много по-ентусиазирано и силно, напълно забравил за себе си.

* Винаги бъдете нащрек по време на интервю с Кю. Преди да започнем, Кю видя една химикалка на човек от екипа ни, извика "Ах!'" и демонстрира как се работи с нея.

* По време на фотосесията, Кю обърна списанието на страницата с Хьон Джунг и през цялото време повтаряше колко е красив той. Но когато отвори страниците със себе си той стана плах и светкавично обърна на друга страница, когато видя снимка на КАRA отново се развълнува.

* По време на интервюто, неговият мениджър обърна на страницата, касаеща Япония и сериозно се зачете за материал на едно от момичетата от АКВ. Това накара Кю да погледне и той:
Кю към Cool: Това тяхната класация ли е?
Cool: дам
Мениджъра на Кю: Виж този номер едно... колко е посредствен само!
Кю: Как така е посредствен?! Виж това (трескаво започна да обръща страниците), виж колко сладко!!! (ядосан)

* Когато мениджърът взе друго списание и видя снимката на Mario попита: 'Това Choi So Won ли е?'
Cool: Това е Mario,тайландски актьор.
Изглежда мениджърът не беше чувал за него, но по време на снимките Кю внезапно каза: 'Ах! Познавам го! Марио, ах...!" След неговия неочакван емоционален изблик, за 3 сек. обърна лицете си отново към камерата и продължи с хладните си пози за фотосесията.

* След като чу, че ще има полароид снимки за феновете, той веднага попита за самостоятелна камера, завършваща с lotsa пози, чувствайки се щастлив и доволен сам от себе си.
Фото консултантът коментира една от снимките: 'Ах! Тази е като Парк Джунг Мин!". Cool обаче си помисли, че снимката не е добра и предложи да се направи нова.
Кю веднага отвърна с усмивка: "Няма нужда, има толкова много хора, които харесват смешни и странни снимки."
Cool: Така ли?!
Кю: Шегувам се!

Въпроси относно актьорството

Мина доста време откакто ти за последно излезе на сцена като певец. Върху какво се беше съсредоточил през това време?
Първоначално си почивах след като активността на SS501 приключи, след това имах фен срещи. По време на почивката си получих покана да участвам в 'Goong'. Заради 'Goong' бях в Япония, и след приключване на представленията се завърнах.

Беше ли много стресиращо да играеш дългоочакваната роля на принц Ли Шин?
Това беше първото ми участие в мюзикъл и определено беше много стресиращо. Като главен вокал можех да доловя реакцията на публиката и това беше много затормозяващо. Другите ме подкрепяха много и ме съветваха да се отпусна и ми напомняха: "Ти не си сам, отпусни се дай най-доброто от себе си." Чувствах се страхотно след като участието ми приключи.

Имаше ли някакви специални методи, с които упражняваше актьорските си умения?
Аз говоря много бързо и ниско, което не е подходящо за музикъли, затова положих огромни усилия, за да се коригирам и да развия актьорските си умения. Също така гледах много други мюзикъли драмите по тях, а и участието на Юн Хо. Това много ми помогна.

Всички бяха шокирани, когато излезе новината, че ти ще изиграеш ролята на принц Ли Шин, поради огромното различие в характерите ви. Доволен ли си от представянето си?
Много се колебаех в началото и бях притеснен. Също се колебаех между Ли Шин и Рьо. След като го обсъдих с мениджъра, получих съвет да поема ролята, която коренно се различава от мен, за да разгърна актьорския си потенциал. Също така щях да се покажа нов и по-чаровен пред феновете. Заради това поех това предизвикателство. (усмивка)

От представянето ти личеше, че си отдаден на актьорството. Какво искаше да обрисуваш с актьорската си игра?
Когато директорът ми обясняваше концепцията на мюзикъла, си мислех: "Това трябва да е трудно.", "Мога ли да се справя добре?". Но всъщност получих много подкрепа и помощ от колегите си и това беше начинът да се приключа успешно. "След като дълго съм работил упорито и сериозно, значи няма как да не се представя добре, без да е необходимо да полагам да развивам самия себе си." Сега съм много по-уверен в себе си след приключването на това ново предизвикателство. Би било хубаво, ако мога в бъдеще да играя и в Корея. (усмивка)

Кога започна да се интересуваш от актьорството?
Когато за първи път играеш роля излизаш на сцена и играеш по сценарии, усещаш уникалността на актьорството. Музиката е нещо, което може за кратко време да предаде чувство или съобщение на публиката, а също така чрез нея мога да разкрия себе си. Чрез актьорската игра създаваш образи различни от твоят Аз. Изключвайки 'Goong' и другата работа в бъдеще, бих искал да играя в още разнообразни роли.

В какви роли искаш да играеш?
Тъй като бях певец, открих, че да си на попрището на актьорите е трудно, дори да се интересувах от него. Получих много предложения като актьор докато бях певец. Но по онова време се бях фокусирал върху друго. Но след като научавах малко по малко през цялото това време, искам да играя в разнообразни роли.

Изглежда харесваш хоръри?
Да, харесвам ги. Защото са нещо, което не се случва в реалността... понякога си мисля, че изглеждат като сънища.

По време на предишното ни интервю с Джунг Мин, той каза че е готов да играе роля на привидно лош, но отвътре добър, защото това е роля, която му отговаря. Ти какво предпочиташ - да играеш в роля, която е близка до теб или такава, която се различава?
Ролята, която би ми харесала, не е от романтична драма или роля, която не се нуждае от дълбоко замисляне върху противоположната женска роля. Тъй като актьорството не ми е силата, бих бил щастлив да мога да играя чрез моя собствен стил роля, която да се приеме от публиката.

В каква роля смяташ, че би изиграл добре?
Честно казано моите участия на сцената не са предавани по телевизията напоследък. Получавал съм много покани, но бях ангажиран да уча актьорско майсторство и се чувствах много неспокоен за ролята. Работех упорито и продължавах да си мисля: 'Все още имам много слаби места, трябва да работя още по-упорито, за да се усъвършенства."

За първи път Кю се стреми към актьорството. Получи ли съвети от по-опитните актьори?
Получих много запомнящи се съвети от Cha Tae Hyun в началото. Той каза: "Просто бъди себе си, използвай личния си стил и говор, за да изиграеш ролята. Това ще помогне на публиката да възприеме ролята по-лесно." Заради това се отпуснах и послушах съветите му. Резултатът беше спокоен говор и бях много щастлив от това.

Имаш ли цел сам за себе си? Кой е твоят любим актьор?
Харесвам Ha Jung-Woo от Корея, Jay Chou от Китай също е много талантлив, от Америка/ Европа мисля, че актьорските способности на Джони Деп са превъзходни, за Япония - Огури Шун.

Музика, предстоящото

Кю има четири соло песни: Wuss up, Never let you go, Confession и Hikari. Доволен ли си от представянето си доесга? Коя е твоята любима?
Всяка си има своя чар. Моята личан любимка е Wuss up. Тъй като това е първата ми солова песен, има много неща за усъвършенстване. Сега подготвям и записвам нови песни. Надявам се да станат хубави песни с готини представяния.

Всички от SS501 вече издадоха своите солови албуми, само твоят още не е готов. Какви са плановете ти?
Първо се чувствам стресиран след като съм видял прекрасните завръщания на колегите ми!Тъй като нещата все още се планират, не мога да кажа със сигурност никаква дата, така че все още се подготвям за завръщането си. Гледайки положителното развитие на кариерата на останалите от групата, бих предпочел изпипано и готино завръщане, пред набързо спретнато. Ще се завърна на музикалната сцена след като се подготвя добре.

Как върви соловият ти албум?
Подготвям песните все още.

Какво е мнението ти за соловите изяви на колегите ти от групата?
Всеки се както преди. Наум си казваш: 'Това е посредствено', на глас: 'Страхотно е!'. Всеки би се почувствал добре след като си го каже честно и също така ще е добре да се приема критика и да се стремиш да ставаш по-добър, показвайки още по-добра визия.

Изглежда всички се представиха в различна светлина от вече познатата ни. Как ще се покаже Кю?
Това е тайна. Този път искам да покажа напълно нова визия, така че моля ви, очаквайте я. (усмивка)

По време на SS501 стилът на музиката ви беше тясно ограничен. Като солов изпълнител, към какъв стил музика ще се насочиш?
Ех, получих много песни с различен жанр с различни послания. Мисли като: 'какво е чувството на тази песен?', 'Трудно ли е?', 'Задоволява ли ме?' затрудняваха избора ми. Бих искал да опитам всичко, независимо дали става дума за балади, поп, джаз, RnB, рок... за да открия това, което ми харесва. Така ще е по-лесно да намеря това, което би ми паснало.

Искаше да станеш продуцент или ще обучаш стажанти в бъдеще?
Трябва да науча още. Макар че не съм на сцената, мога да правя хубава музика. В момента се развивам като подготвям соловия си албум. Оценявам, че всеки чака търпеливо. Все още съм млад (усмивка). Файтинг (стиснат юмрук)

Характер, развил се чрез опита

В миналото беше центъра на SS501, срамежливия Кю. Още ли се срамуваш да разкриеш себе си?
Честни казано много фенове и приятели казват, че съм станал много по-упорит от преди и след 'Goong' съм се променил изцяло. Себеувереността ми нарастна значително след 'Goong'. Сега съм уверен, че имам повече вътрешни сили, за да се справя с предизвикателствата, различен съм от срамежливеца в миналото.

Каква е най-голяма промяна у теб откакто дебютира?
Промених се много. Макар че не зная причината, с течение на времето съм станал по-остроумен и отворен. В миналото бях много по-затворен и предпазлив, не можех да разговарям без да се притесня и нямах много приятели. Сега съм надхвърлил себе си и не искам да съм като преди никога вече! (усмихва се)

Кое е най-ценното качество в твоя характер?
Всъщност не се харесвам много, прекалено любопитен и мисловен тип съм. Ако другите могат да забравят нещо бързо и лесно, на мен ми отнема повече време за това. Също така не мога да се откажа лесно и мисля прекалено много. Хм... също така не мисля, че съм добър любовник...

Какво искаш да има един човек, за да ти стане приятел?
Ще го позная от погледа и интонацията на първата ни среща дали можем да станем приятели или не. При първия разговор, ако някой е лош, независимо от опитите му да говори мило, очите му ще разкриват истинската му същност, така че няма как да се обърка такъв човек.

С кой от развлекателната индустрия си близък?
Колегите ми от групата, Kang Ji Young от KARA ми е като сестра, Ли Хонг Ки от FT Island, на еднаква възраст сме с TOP от Big Bang (пауза)... мисля, че той не беше на моята възраст, така че нямам приятели на същата като моята възраст. (смях)

Какво е най-вълнуващото нещо, което си чул от приятелите си напоследък?
Тъкмо се връщам от Япония, не съм се чувал с приятели... Наистина искам да намеря време да се съберем и да поиграем. В миналото играех боулинг с приятели, наистина искам скоро пак да мога да играя боулинг (казва го със сълзи в очите)

Гледайки какво желание имаш, дано се случи скоро!
Ах... хахах

Докато беше сам, прави ли нещо интересно?
Забавни неща... (играе си с обеците)... досега бях в Япония и бях зает с тренировки и участия...

Реакцията от целувката на сцената на 'Goong' беше голяма!
Ах, първоначално целувката трябваше да бъде финална сцена и светлината да загасне веднага след нея. Помня едно от представленията, на което осветителят не намали светлината веднага след целувката и ние трябваше да се целуваме по-дълго, това предизвика голямо вълнение у феновете, даже някой извикаха: 'прекалено е дълга' (смях)

Хахах! Любовната история в 'Goong' е наистина хубава! Всъщност ти какво мислиш за любовта?
Аз съм човек, който ще се възползва от шанса си, ако срещна момиче, което да ми харесва, без значение какво ще се случи накрая. Ще развия връзката като мисля така... (изчервяване). Наистина искам да срещна момиче, което да ми харесва скоро (б.ред: Лолипоп: Пламс, тегна ли куфарите, момчето чака) Така или иначе вече остаравам. Искам да се срещна с момиче скоро. Наистина завиждам на влюбените, ах!

Има ли промяна в идеала ти за жена?
Oh Se Jung все още е идеалът ми за жена. В миналото търсех някой, който да породи точните чувства. Напоследък смятам, че и да си сладък е достатъчно, Krystal f(x) също е очарователна!

С какво се подобри обикновения ти живот?
Обагатих музикалните си знания, обогатих актьорските си умения, изгледах много филми.

Ти приличаш на някой супергерой. Ако ти се даде сила да спасиш Земята, какво ще направиш?
Наистина харесвам Спайдърмен (впери поглед в ретортера на Cool,който беше избухнал в смях). Наистина наистина много го харесвам! Ако мога да бъда герой като по филмите, ще мога да ида на най-опасната точка на света и да го спася! Ох, наистина ми харесва!

Проведе поредица от фен срещи заедно с Йонг Сенг. Случи ли се нещо запомнящо се на тях?
Преди фен срещите бях доста притеснен заедно с Йонг Сенг. Често си мислех ще бъдем ли в състояния да посетим толкова много страни, за да правим фен срещи. Въпреки това подкрепата, която получихме във всички страни, в които бяхме, беше огромна, че тя беше добър старт за 2011.
Наистина съм благодарен. Ще се върна, за да се видя с всеки от вас!

Пътувал си до Китай поради работа, имал ли си някога шанса да го посетиш сам преди?
Не. Ядох много вкусни неща по време на посещенията си в Китай. Също така съм ял различни видове яйца, което е полезно за тялото...

Космото яйце ли? Ял си това? Не трябва да го ядеш!
Също така и din...хахах... трябва да посетя Китай пак!

Ако посетиш Китай, от какво най-много ще се страхуваш и какво най-много ще искаш?
Няма да се страхувам от нищо. Китай е огромен, бих искал да го разгледам целият. Честно, дори не съм разгледал цялата Корея. Но ако имам шанс, наистина трябва да посетя Китай, да видя Великата китайска стена. Също така искам да посетя сценичните пейзажи от няко епични филми и драми.

Последно, кажи нещо на китайските си фенове.
Всички в Китай, аз съм Ким Кю Джонг. Не съм ви виждал от векове, наистина ми липсвате. Надявам се всички да сте здрави и да сте щастливи. Скоро ще се завърна с новата си работа. Обичам ви всички!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/15/2011, 21:48

Лоли, благодаря, че преведе статията.
Много се забавлявах, когато четох интервюто. Кю е голям щурчо, как само разпилява вниманието си. Никак не се учудих, че очите му светват при мисълта за храна, това май всички го знаем вече. Преса 593930За пореден път индиректно е показана и привързаността му към другите от групата.
За пореден път се убедих колко важен е бил за него мюзикъла и колко много усилия и любов е вложил в него. Едно от качествата на Кю, което много харесвам е постоянното му желание за самоусъвършенстване, което се долавя и в интервюто.
Милият той, единсвеното, което иска е играе боулинг. Преса 593930 И това ще стане.
Чакам с нетърпение албума му, да чуя стила към който се е насочил. Толкова ми липсва гласът му! Преса 666783


П.С. Лоли, аз багажа съм го стегнала отдавна. Преса 197836
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/15/2011, 23:07

Преса 70441 за превода.
Cool винаги има хубави статии и интервюта, а Кю тук е просто страхотен в отговорите си. Станал по-отворен и самоуверен... всички го забелязахме, лично аз харесвам новата му визия и очаквам с нетърпение албума му.
Завиждал на влюбените, имал чувството, че не е добър любовник, Krystal от f(x) изглеждала сладка, иска връзка с момиче, остарявал - какви са тези думи от него, не съм и очаквала.

П.С. Плами, направо тръгвай за Корея, че може да изпуснеш момчето.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime8/15/2011, 23:24

Тази Кристал ми е много прозайчна... Хич не я харесвам, нищо съществено не виждам в нея... Не мога да мина без хейт все пак... Преса 2607994504 А иначе нямам идея как е решил, че не е добър любовник, не зная... Ама смятам, че няма за къде да бърза с връзката и казармата не е минал... Но докато превеждах, през цялото време се чудех дали няма някаква грешка - та той си говореше каквото си иска и изобщо нямаше никаква връзка с въпроса...
Мисля, че трябва да оставим човека да си играе боулинг, да си яде и да се забавлява... Направо го съжалих като хиляди пъти спомена как не е правил нищо интересно, не се е срещал с приятели и колко му е било скучно всъщност... Ужас... А това за Ким... какво да го коментирам, Кю има толкова огромно сърце и в него живеят всички от SS501... Преса 489201776
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/4/2011, 21:59

“Ngôi Sao” Vol.19

Преса Kyud

Наскоро представител на B2M Entertainment заяви: "Ким Кю Джонг работи по самостоятелния си албум и целта му е да го издаде през септември. За момента той успя да запише всички песни, включително заглавната песен." В началото Кю планираше да вземе участие в заснимането на драма, но тъй като страстта му към пеенето е толкова силна в крайна сметка реши да дебютира и в момента приключва подготовката за това. Соло дебютите на другите членове на SS501 също го окуражават. Бъдейки последният член на групата, който дебютира като соло изпълнител Ким Кю Джонг привлича изключително внимание и благодарение на новата страна от себе си, която показва.

Credit:henecia.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/28/2011, 13:55

Нewsen (28.09)

Ким Кю Джонг дебютира като соло изпълнител. Докато неговите колеги от SS501 започнаха своите солови проекти той добиваше опит чрез играта в мюзикъл и така той е последният, който направи своя соло дебют.
Смеейки се той сподели: „Пъроначално не бе планирано така. Не съм имал намерение да бъда последният започнал своята соло кариера, но някак се случи. Ако трябва да съм честен мислех, че Йонг сенг хьонг ще издаде албум първи, така че не съм очаквал другите да запишат албуми толкова бързо. Членовете на SS501, които издадоха албуми се справят наистина добре и се развиват бързо, бремето стигна до мен. Разбира се ако албумът ми се котира добре ще е чудесно, но тъй като ролята ми в групата е да балансирам между другите безпристрастно ще бъде достъчно ако хората си мислят „Ким Кю Джонг всъщност не е толкова лош човек и певец” вместо да стана хит с моя соло дебют...”
„Докато чакам нашият бъдещ албум на SS501, за който може да се съберем по всяко време, искам да приключа с този соло дебют добре.”
Ким Кю Джонг уточни, че за него това не е краят на SS501, а предстоят нови предизвикателства. „Всички ние искаме да запишем албум заедно, засега ако трябва да бъда честен е трудно. Всеки има сърецето и намерението да го направи, но сега е период, в който трябва да се съсредоточин над соло кариерите си”, обясни Кю Джонг.
„За да бъда честен ще кажа, че се говори много за SS501. Има много приказки как само Ким Хьон Джунг бил достатъчен в групата и т.н. Хьон Джунг хьонг, както другите членове на SS501 беше много оскърбен.’’
„Докато се занимаваме със соло дейността си събираме опит, който един ден, когато се съберем ще се преверне в изключителна сила.В такъв случай няма да се засенчваме един друг и ще бъдем равни, ще трябва да положим повече усилия в работата.”

„Въпреки, че всички сме заети има някои неща, които наистина искам да направя. Първо всеки от нас да издава по един албум (наш) всяка година. И накрая на концерта за края на годината или на големи фестивали, всеки да пее собствените си партии плюс няколко версии на старите ни песни комбинирани заедно. Мисля, че ще бъде забавно”, Кю Джонг изглеждаше сякаш наистина се забавлява, имайки такива планове.
Той продължи: „Всъщност винаги сме били приятели. Не отдавна ходин на партито за рождения ден на Хьонг Джун, но хората казваха, че не ме е извикал умишлено. Мисля, че се прекалено близки за такова недоразумение. Дор в случая с Йонг Сенг хьонг. Всъщност ние се срещаме много често, но хората продължават да ни питат: „Не сте ли близки?”....Това не е нещо двусмислено. Ако близък с някой, трябва ли всъщност да показваш колко сте близки като се поздравявате взаимно и други подобни неща?”
В интерес на истината Хо Йонг Сенг дори участва в една от песните в албуна на Кю Джонг- ‘My Love’. Кю Джонг обясни: “Тъй като исках да създам спомени специално го поканих, но той се притесняваше, защото незнаеше как да рапира, не го беше правил и мислеше, че не може. Но накрая се получи добре. На фона на инструментала се чува да рапира гласът на Йонг Сенг хьонг”, сподели Кю Джонг с особено задовослтво.
Ким Кю Джонг, който показа своята дълбока привързаност към SS501 и своите колеги се завърна със своя Първи мини албум ‘TURN ME ON’. Пилотната песен ‘Yesterday’ е продуцирана от хит-продуцента Han Sang-won, работил също по песента на SS501 ‘U R Man’.



Credit:newsen.com+ode@ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/28/2011, 18:16

Достатъчен в групата?! В смисъл, че е само той е бил групата... Какви думи! Пълно възмущение, как може да говорят такива глупости! Преса 866758
Толкова ми харесва как си мисли за бъдещето на групата, радва ме това, че той иска това бъдеще... А плановете му как излизат заедно на сцената и пеят соловите си парчета, после общите... Прекрасно, така си го представях и аз...
Колко е скромен... Ще бъде доволен и на задоволителен резултат от албума му... Кю, не! Не задоволителен... Ние от България се молим да стигнеш върха и да останеш там повече от всеки друг член на SS501 до този момент... Точно това заслужаваш Преса 4257297559
Жужи, прочете ли добре последното? Бил е на партито по случай рождения ден на Бебо... Това нещо така силно ме зарадва, че не мога да си намеря място... Съжалявам само, че Мин не е бил, ама... ще го преживея... Мин с този Тайван всичко ще изпусне... Преса 876203

ПП-Искал да създава спомени и затова поканил Сенг да му рапира.. Ах, Кю Преса 528600
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/28/2011, 18:23

Ако трябва да бъда напълно искрена днес, когато превеждах интервюто се разплаках.
Как може да е толкова добър, не вижда ли, не разбира ли, че заслужава много повече отколкото си пожелава. В очите, в ума и сърцето а Кю името SS501 винаги е стояло над него самия, винаги е поставял групата пред себе си.
Това, което ме натъжи особено е, че от част от неговите думи долавям, че се е чувствал недооценен и смята, че ако работи упорито сега послед ще може да застане наравно с другите.
Наистина, наистина това интервю и сега ме натъжава много. Преса 801332
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/28/2011, 19:43

STAR NEWS

Кю Джонг не е забравил признателността си към членовете на SS501.
Той разказа с широка усмивка: “Когато Хьонг Джун дойде в звукозаписното студио му дадох да слуша моя песен. Също, когато срещнах Хьон Джубг хьонг му пуснах моя песен. Дори Йонг Сенг хьонг, който е в същата агенция като мен участва в моята песен ‘My Love’.Джунг Мин сега е в Тайван, така че няма как да чуе моя песен, но без значение кога той винаги ме е подкрепял. Всички ние винаги сме казвали: „Въпреки, че е много по-тежко да имаш ангажименти сам, не оставяй това да те смаже, стегни се и го направи грандиозно. Това ми е давало много сила. ”


С конкретни формат и метод на ум, Кю Джонг излага своята позиция като не забравя да включи и групата:
„SS501 ще се събере отново догодина, без значение, че сега сме се фокусирали над соловите си кариери.”


Credit:STAR NEWS+SS501Ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/28/2011, 19:48

TV DAILY

#1
„Изглежда през цялото време съм показвал слаба и песимистична страна от себе си. Чрез този албум аз ще залича това и ще нокажа ново аз. Този албум има толкова голямо знаение.”

#2
"Когато решихме да облека женски дрехи, всъщност бях притеснен за това как феновете ще реагират. Когато ме гримираха си мислих, че е наистина мъчително и трудно за жените...Защо миглите са толкова тежки?”

#3
”Тогава (когато дебютирахме през 2005г) начинът, който функционираше шоубизнеса беше много жесток. Ако не станеш номер 1-губиш. Но сега захвърлих настрана такива мисли. Това, което мисля сега е: „Направи го с наслада, със сърце и душа. Номер 1? Разбира се, надявам се. Но дори и да не се случи също ще бъда удовлетврен.”

#4
„Този път изглежда песента не е от този тип, при които си мислиш пт първо слушане:”Тази песен е жестока!” Слушах тази песен продължително след като след като изтанцувах танца за клипа, но това слушане не ме отегчи. Нядвам се песента да се завърти покрай ушите на много хора...Дори използвах тиранти, за да държат панталоните ми докато танцувам...Интересно е.”

#5
„Не преследвам нещо или някой, но ще свърша моите дейности с наслада и радост. Дори да не стана номер 1 няма д бъда тъжен и това няма да рефлектира върхи желанието ми. След време хората ще се сетят за песента и ще си кажат: „А, харесвах тази песен, нали се сешащ”...Ще бъде удоволствие. Ще бъда достатъчно удовлетворен.”

#6
„Имам амбиции в композирането. Въпреки, че знам, че че ми липсват много неща искам да създам песен която да ме описва и тя да бъде част от албум...”

#7

„Когато за пръв път се качих на сцена с SS501 бях много наранен, защото моята партия беше наистина малка. Мислех си: „Не съм ли от достъчна полза за моя екип?”

#8
„Получих роля, която преди това е играна от U-Know от DBSK, но японските фенове много ме окуражиха давайки висока оценка. Разбира се, тъй като съм по-малък съм благодарен и се чувствам прекрасно.”

#9
„Екипът на мюзикъла бяхме за пътуване за сплотяване до Chungpyeong...В началото си мислех, че определено няма да мога да след с тях...Имаше дори ветеран актьор и те можеше да не ме харесат...но не се получи така. Те ми дадоха много добри съвети. Наистина това стопля сърцето...”

#10
„До края на годината плановете включват алдум и заснемане на драма в Корея. ат допълнение имам идеи за още едно поставяне на мюзикъла ‘Goong’ в Токио, фен среща в Япония, както и азиатско турне.”


Credit:TV DAILY+SS501Ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 17:27

Преса 33542999

Една от концепциите за фотокнигата на последният член на SS501, който прави Ким Кю Джонг се оказаха необикновени. Тежък грим, перлено колие, женски дрехи и бяла коса....Веднага след тяхното публикуване те привлякоха особено внимание сред музикалните фенове, както и някои интернет среди. Появиха се различни реакции от защитаване на неговото решение до негативни мнения.
Ким Кю Джонг сподели: „Въпреки, че би било хубаво да чуя много гобри думи, абстрахирайки се от това, усещах, че трябва да направя нещо, което никога досега не съм правил. Тъй като няма да показвам тази визия по време на участия исках да я покажа чрез снимки.”
Кю Джонг каза, че е благодарен дори за негативните реакции: „Дори тогава те ще си кажат: „Какво е това?”. Дори да ругаят снимките, аз съм благодарен, че са ги намерили и видели. Ще видят спецификите на представяне , така че е добре, че привличат внимание.”
Това Ким Кю Джонг да се облече като жена има две значения. Първото е свързано с белия цвят, който символизира, че въпреки различните цветове вътре в него, той ще ги разпръсне и ще покаже свой собствен цвят в своите изпълнения.
Кю Джонг обясни: „Второто значение е, че дори да слагам грим и да снимам, мисля че заглавната песен е твърде тъжа. Не че харесвам човек подобен на мен. Можеш да приличаш на всеки, когото харесваш. Разделяйки се с приятелка мислиш, че можеш да намериш черти от нейното лице върху твоето. Така че сложиш грима точно така, както моята приятелка би го направила. Ако разгледате албума ще видите и снимки, в които го махам.”
Кю Джонг продължи: „ Мисля, че е наистина трудна да бъдеш жена. Трудно е да слагаш изкуствени мигли. „Как можеш да излезеш носейки това? Мъчително е да изглеждаш красив”, това си мислех. Ние мъжете просто обличаме нещо. Жените съдават красота, чрез малки неща, което е трудно.”
Той допълни: „Честно казано, първоначално бях засрамен, но докато снимах открих, че това е свежо и оригинално. Помислих: „В мен има и такава страна”, „Кога трябва да опитам това?”. Но не бях красив. Докато снимах се надявах да изглеждам като хубава жена, но причам на травестит.” И той се засмя. Кю Джонг допълни: „Това е много лошо. Мислех си дали да не сложа перука, но и това нямаше да помогне.”
По време на интревюто можехме да усетих как Кю Джонг се наслаждава на подготовната на своя албум и новите предизвикателства пред него. „Все още не съм започнах активната промоция и не съм сигурен, но беше и забавно и тежко да работя сам. Опитах различни неща и говорих много за личните си неща, което ме кара да се вълнувам. Преди колегите ми споделяха мнението си, но сега няма никой, но песента излезе, за което съм доволен.”
Междувременно Ким Кю Джонг ще започне активна промоция на своя албум ‘TURN ME ON’ на 29.09 в ‘M Countdown’. Пилотната песем ‘Yesterday’ показва както дълбоката чувственост на Кю Джонг, така и различните цветове в него.


Credit:oing@NEWSEN+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 17:31

"Реших да се оттегля, когато хората ме накараха да се чувствам изключително тежко"

Преса 39505234

Сърцето наранено от хората може да бъед излекувано единствено от хората. След година и седем месеца се завръща Ким Кю Джонг, който е мислел да се оттегли заради болката причинена му от хората. Той дори е обмислял сериозно да се завърне в родния си град и да живее слушайки любимата си музика.
Причината да мисли за оттегляне са раните причинени от хората. Особено неговият характер да се доверява лесно на хората, Кю Джонг затъва дълбоко в своята агония. Мисли като: „Моят характер не става ли за певец?” запълват ума му.
„Спрях да правя това, което правя обикновено, защото получих твърде много рано от хората. Мислеш „Моят характер не е подходящ” дори си мислех да си замине без предупреждение и да живея удобно без мечти.”
Това не е шега Кю Джонг наистина е възнамерявал да си тръгне, но той извървя дълъг път, за да се завърне отново на сцената. Той издаде Първия си мини албум ‘TURN ME ON’ на 27ми септември.
Каква е причината Кю Джонг да пее отново?
„Заради хората. Осъзнах, че все още има много хора, които ме ценят както преди. Благодарение на тези хора аз реших да работя здраво. В миналото ако имах много работа щях да мърморя, сега се забавлявам.”(смее се)
Ким Кю Джонг, когото не сме виждали отдавна изглежда дори по-бляскав от преди. Въпреки трудностите през този период той все още не е изчезнал благодарение на настоящата си агенция и екипът, събрал е сила да се изправи отново. Хо Йонг Сенг член на SS501, който е в същата агенция се превръща в неговата най-голяма подкрепа.
„Мислейки за качване на сцената след 2 години се чувствам щастлив и развълнуван. Разбира се има още много неща, които незнам, но това няма ли да се промени ако съм решен да го направя? Йонг Сенг хьонг също каза, че аз мога да се справя и ме подкрепи. Той се превърна в моята голяма сила.”
Дкато е бил с SS501 благодарение на колегите си, които обичат светлините на прожеторите, обичайното му спокойтвие сега го няма и можем да усетим това при тази среща с него.
Естествено първата глътка не може да утоли жаждата. Кю Джонг не очаква много от първия си албум. Той единствено се надява да върви спокойно срещу феновете, които стоят мокри под дъжда.
„Много харесвам музиката на американския изпълнитем Tommy Page. Музиката му не е открояваща се, но я запомняш за дълго време. Като моята песен, дори да е не особено открояваща се, когато я слушаш, но ще продължи да да се тихо да се носи наоколо, така че дори времето да мине се надявам да мога да чуя хората да казват „Тази песен е наистна добре”. Мечтая да стана изпълнител с такава харизма.”

Въпреки че започна кариерата си като част от идол група, Ким Кю Джонг днес стои сам. Той иска да бъде запомнен като изпълнител с дълбоко чувство. През 2011г. той ще пристъпва сам, не с група, а като соло изпълнител, не като идол, а като певец
.



Credits:enews24.net+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 18:44

Това интервю ме разплака, трудно ми е да говоря, много ме заболя. Не знам как може да има хора, които да го нараняват, как е способен човек да нарани този прекрасен мъж! Той е чист като детска сълза, като детска усмивка... Кой си позволява да нарани прекрасното му сърце. За съжаление и Кю не е уверен в себе си и в това,което може. Той не очаква много от първия си албум... Как може, албума му е толкова прекрасен и нежен като самият него. Радвам се,че не се е отказал,че е повярвал във всички останали, които го обичат, които го обичаме, радвам се,че Сенг му е помогнал и че е опората на Кю. Надявам се да стане по-силен и да бъде уверен в себе си и във възможностите си! Ние сме тук, ние винаги ще го подкрепяме, дори и толкова далеч от него, защото това е нашият Кю и ние го обичаме изключително много.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 19:59

Беше ми особено трудно да превеждам това интервю. Чувствах болката на Кю и още по-лошо уверих се в нещо, което усещах в този период. Наистина ме боли....много ме боли.
Иска ми се Кю Джонг да повярва в себе си, иска ми се поне веднъж да постави себе си на първо място. Благодарна съм на Сенги, че не го е оставил на болката му, а му е вдъхнал сила, защото Кю вдъхва сила на мен и още много хора. Повече от всичко искам Кю Джонг да осъзнае колко специален е всъщност!
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/29/2011, 20:05

Ким Кю Джонг: "Страхувам се да не сгреша, дори не съм си купил кола"
(29.09.11)

„Младеж с изключителна нравственост”-Ким Кю Джонг. Докато говорех с него, почувствах, че той е много добродушен, здравомислещ и задълбочен. След като разълнувано разказа няко интересни случки с негови фенове той завърши с изречението: „Ето защо трябва да стана невероятен човек като работя повече и повече.” Това не са претенциозните думи, които обикновено можеш да чуеш, защото всичко, което виждаш, когатого погледнеш от главата до петите е честно сърце, почтен светоглед.
Колата- лично притежание. Ким Кю Джонг, който няма такава лчино обясни защо. „Мисля, че ще се тревожа излишно ако имам кола, така че не съм си купил. Ако имам вероятно ще завърша карайки пил без да озъзнавам...и вероятно ще направя грешка...Отакакто станах на двайсет съм решил да не си купувам кола. Въпреки че се съжалявам заради бъдещата ми приятелка и вероятно ще си променя мнението след като се оженя, но за сега нямам никакво намерение да си купувам кола.”, смееше се Кю Джонг докато обясняваше.
„Дори, когато излизам с приятели ползвам обществен траспорт, ако бързам много хващам такси. Общественият транспорт е бърз и удобен.”-докато говореше Кю Джонг не спираше да се вълнува заради симпатията си към обществения транспорт. „Преди винаги слагаш шапка, която да скрива лицето ми и се опитвах да остана незабелязан, където и да отидех...Заради това, което съм трябва да се държа така....!” и той се засмя. „Тогава се чувствах, че това е, което трябва да направя и нямах избор, но сега съм толкова свободен, колкото искам. Ако някой ме види това е добре. Ако ми поискат автограф аз ще го дам. Макар че преди време някой ме снима в обществения транспорт и дори чух хора да казват, че изглежда съм закъсал.”, и той се засмя отново на това, което разказа.
За желанието си да се ожени скоро, той обясни така: „Защото мразя съблазънта. Ако съм на обществено място или се срещам с приятели има много изкушение, а аз наистина ги мразя. Въпреки, че е възможно да имам такива възможности докато работя, ако един ден моята половинка се появи, повече няма да имам такива възможности.”
„Надявам се да се оженя скоро, да се насладя свободно на моят младоженски живот и да имам дете. Преди баща ми да е станал твърде възрастен с надявам, че можем да прекараме хубави моменти заедно като семейство. Ако имам дете скоро ще може, когато порасне да пием тримата с баща ми. То ще е също голям подарък за баща ми.”-добави Кю Джонг.
Въпреки натоварения му график вероятно изморителнитепредизвикателства пред него, разсъждавайки за себе си той заключи: „В сравнение с грижите, които имат моите връсници, мисля, че моите са нищо. Завиждах на моите приятели, които можеха да учат, но когато се срещнахме сега, всички те въздишаха. Докато подготвях албума си се притеснявах за тях и си мислех,ч е трябва да отида и да ги попитам за тях. След като го направих видях, че всички се притесняват за неисгурното си бъдеще. Много им е трудно. В сравнение с това моите грижи са приятни.”
Дори и след като е последният член ан SS501, който прави своя соло дебют и издава албум неговите цели да същите като неговия характер. „Колегите, които издадоха албуми преди мен се разбиват все по-добре с времето, така бремето падна на моите плещи....Разбира се ще е чудесно ако албума ми има успех, но тъй като ролята ми в тима е да балансирам, няма да е добре ако някой надмине другите. Вместо да се превърна в хит предпочитам хората да си мислят, че Ким Кю Джонг наистина не е толкова лош човек, ако се случи така ще бъда удовлетворен.”
Продуцентът на хитовата песен на SS501 ‘U R Man’ Han Sang-won работи с Кю джонг по песента ‘Yesterday’. “Когато я слушате за пръв път ще си помислите, че не е особено оригинална, но ако я слушате три пъти наистина ще я харесате.”-завърши той със смях.

Source:newsen.com+ode@ss501ode.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/30/2011, 09:51

Не била особено оригинална... Този Кю, искам да го набия... Където му взели интервю, това говорил за песен, която не може да ни излезе от главите, която влиза в лични ми топ за незаменими песни и която винаги ще слушам... И тази песен била неоригинална и нищо особено... Кю, моля те, чуй я пак и ела на себе си!

А онова ужасно интервю ме докара до рев... Наранен от хората... Имам подозрения някакви какво му се е случило. Аз го виждах как агонизира, как се е скрил някъде там в дома си и не иска да излиза и не иска да прави нищо и се радвам, че Сенг го е измъкнал оттам и завел в неговата компания... Защото за мен решението е било взето от Сенг и той го е мотивирал за този договор... Тази подкрепа е незаменима, радвам се, че той му е я дал... Никога не съм се съмнявала в Сенги.

А за неговите планове за брак... Изобщо не зная какво да мисля... Но ми харесва как е разказал за бялата концепция от албума си. Колко реално я е преценил, как се е оценил на травестит, а не на красива жена... Но основното ми възхищение пада на обяснението за приятелката - да се гримираш като нея... Изобщо мислим сходно в тази точка и мисля, че най-сетне започнах да разбирам тази концепция...

Това е любимата ми фраза: 'Той единствено се надява да върви спокойно срещу феновете, които стоят мокри под дъжда.'
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/30/2011, 17:17

Kим Кю Джонг сложи край на соловите дебюти на SS501

Преса Presa

Ким Кю Джонг е последният член на SS501, който направи своя соло дебют. Мини албумът ‘TURN ME ON’, който излезе на 27ми септември е първият му албум. Тпй започна соловата си дейност а песента ‘Yesterday’. След издаването на албума ‘Destination’ през май месец миналата година, Парк Джунг Мин, Ким Хьонг Джун, Хо Йонг Сенг и Ким Хьон Джунг започнаха солова дейност.
“Накрая се оказах последен. Странно беше да виждам как всички започват своята солова дейност и приключват първи тур. Това ме кара да чувствам колко ценни бяха нашите групови дейности.”
Въпреки, че са в различни агенции силната връзка мецду членовете на SS501 Не се е променила. Подкрепата, оказана му от други се е превърнала в голяма сила с наближаването на соловите му проекти.
„Хьонг Джун и Хьон Джунг хьонг ме съветваха за моите песни. Йонг Сенг хьонг, който е в същата агенция като мен, ми помогна с рап партията в една от моите песни. Не можах да ги пусна на Джунг Мин, защото е в Тайван, но вярвам, че той ще ме подкрепи. Дори да казват, че е трудно да си сам, аз знам, че те го правят, защото се тревожат за мен.”
„Ще е прекрасно ако всички членове на SS501 се съберат в съблекалнята, за да ме окуражат.”-пожела си Ким Кю Джонг.
Кю Джонг сподели, че искрено се надява след като всички членове на SS501 приключат своята солова дейност да се съберат отново следващата година. И най-вече за ади феновете, които не са се променили в нито едно отношение въпреки, че всеки се занимава със соловата си дейност. „Феновете са приятелите, които споделиха скъпите моменти в най-бляскавия ми период. Когато обърна поглед към миналото се надявам да сме създали спомени, с които да се гордеем. За да направим това отновотрябва да се съберем най-късно следващата година. Всички ние членовете на SS501 мислим така.”


Credits:Sportshankook+xiaochu@Quainte501.com+ode@ss501ode.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime9/30/2011, 18:08

Много ми харесва това интервю! Радвам се,че са му помогнали за песните. Всъщност за мен е голяма изненада, но много хубава изненада. Радвам се,че мисли вече за събиране на SS501, дано наистина всички да мислят за това. Той разбира колко много ще бъдат наранени ако Triple S не получат comeback на SS501.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преса _
ПисанеЗаглавие: Re: Преса   Преса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преса

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-