Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  _
ПисанеЗаглавие: Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment    Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  Icon_minitime8/27/2010, 07:57

Бебето на SS501 подписа договор със S-Plus Entertainment, която ще се съсредоточи върху дейността на Hyung Jun в Япония, а и в Азия. От компанията са подчертали: "Уважаваме мнението на Hyung Jun на 100%. На първо място и преди всичко ще подкрепим дейността му като член на SS501." Преди няколко часа той остави и писмо до феновете на страницата на DSP:
Здравейте, грахчета! Мина време (има предвид, от последното му съобщение).
Напоследък времето е много горещо. Дори и да вали много, но е все още горещо. Аз съм Kim Hyung Jun от Music High!!! Подготвил съм няколко предавания. Готов съм да покажа много мои страни, ха-ха. Наистина искам да скоча напред в нови висоти. Вие ми давате сила. Винаги. Благодаря ви, наистина.
Работете усилено и не забравяйте главно отношението.
Kim Hyung Jun ще се завърне научил повече и усъвършенстван.
Благодаря ви много. Обичам ви. Вие знаете. ^-^
Всички ние ще работим усилено. Очаквайте ме.
SS501 завинаги. И Тriple S.


Две нови снимки на Бебето от S-Plus.

Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  48205942Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  98220275
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment    Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  Icon_minitime8/27/2010, 09:41

Мдам...подписването беше въпрос на време и се очакваше.
Още след като и Mal подписа си имах едно на ум,че и бейби ще го направи.

Хубаво е,че първото условие,за да подпише с тази агенция е било да запази правото си да бъде член на SS501.И още по-хубаво е,че агенцията е на 100 процента зад гърба му и зад изявите му с групата.

Попринцип това прави нещата леко сложни и различни,имайки предвид,че очаквахме да се сформира суб групата Трипъл Ес и че това беше вдин от първоначалните планове.
Но предполагам,че е дошло времето и на бейби да се докаже самостоятелно като артист и да изгрее в нови сфери и нови държави.Разбира се,има пълната ми подкрепа и ще следя с радост всичко около него...

Но сега за останалите двама няма много голяма алтернатива.Дуо едва ли ще се сформира,което автоматично означава,че в най-скоро време и те ще подпишат с някоя агенция,самостоятелно.
Яд ме е,че не така и не казаха всеки един от тримата за колко време е подписал ...но ще разберем...
Както казах,тази година е замразена...догодина ще ги видим отново като група..в това съм убедена <3

Относно писмото,
той винаги ги пише едни такива многозначни,многостранни писма ;Д и не може да си събере особено добре мисълта.
Сладко е да,особено последният ред и обръщението "НИЕ",което ме накара да се усмихна широко и да се гордея още повече...
Но ние феновете си знаем ,бейби...Знаем каква невероятна връзка имате и колко много държите един на друг.Уважаваме решението да се потопите в соло кариера за известно време и сме твърдо зад вас....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment    Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  Icon_minitime8/27/2010, 12:33

И аз смятах, че подписването му на самостоятелен договор е въпрос на време. Още щом се понесе слухът за S-Plus Entertainment, бях убедена, че рано или късно ще излезе новината и от неговата уста. Където има дим има и огън.
Това за триото не ми се виждаше реално, защото Мин твърдо чакаше решение за групата. Сам го беше написал в предпоследното си писмо...
Много тъгувам за групата, но Лидерът ми дава надежда, че догодина ще имат изяви...
И определено става много сложно. Подкрепям соловите проекти на всеки един, защото разбирам, че те имат нужда да се развиват, да експериментират в нови области, което не пречи групата да съществува... Всяка една от новинте компании, които стоят зад гърба на подписалите договор момчета, поставя на първо място SS501, дано това е така. Бях чела някакъв мит, че след като се оправят със самостоятелните си договори, те ще подновят договора си с DSP MEDIA, за да запазят името си... Това с името наистина става сложно, ако държат да си го запазят, съчетанието на програмите също е допълнително усложнение... Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  216155
Успех, Baby Jun! Изглежда толкова пораснал на тези снимки...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  _
ПисанеЗаглавие: Re: Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment    Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Hyung Jun сключи договор със S-Plus Entertainment

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-