Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime11/8/2011, 12:44

First topic message reminder :

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Dgvlr

Име на драмата: 자체발광 그녀! (Предполагаемо)
Английско име: Glowing She! / She’s Completely Insane! / Sunshine Girl
Жанр: Романтичен, Комедия
Канал: Кабелен KBS-N
Епизоди: 12 (мини-серии)
Излъчване: 07 Януари / 11 Февруари 2012
Час на излъчване: 22:40 ч. - Ще бъдат излъчване два епизода един след друг
Режисьор: И Джунг Пьо
Име на героя: Канг Мин
Тип: Арогантна, но много харизматична топ звезда
Резюме: История на звезди, режисьорите, сценаристите, които работят заедно в телевизионна / радио (излъчваща) станция. Описва също любовните взаимоотношения между главният герой и другите герои в драмата.


Епизод 1и 2 : 07.01.2012 г. от 22:40 ч.
Епизод 3 : 14.01.2012 г. от 00:00 ч.


* * * * *


Eastern Spirit правят субтитрите на Glowing She на български език.
Линкове към епизодите може да намерите по-долу:

ЕПИЗОД 1

ЕПИЗОД 2

ЕПИЗОД 3

ЕПИЗОД 4

ЕПИЗОД 5

ЕПИЗОД 6

ЕПИЗОДИ 7 и 8

ЕПИЗОД 9

ЕПИЗОД 10

ЕПИЗОД 11

ЕПИЗОД 12


Последната промяна е направена от Sunshine на 1/15/2012, 12:31; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/30/2012, 13:00

Мн харесвам всички снимки, ама мисля, че предпочитам повече дрехите... Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 918427
Да ви се похваля, че започнах да гледам драмата и съм на 3 епизод... Скоро ще натрупам мнения за коментари, стига да има кой да си коментира с мен...
Обаче този момент в първи епизод да Бебо...---> Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 575495 Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 1228192175 Какъв момент беше това... Само като се сетя и припадам... Не зная тук какво е споделяно, но ви обещавам, че аз ще споделя всичко каквото намеря за този момент... Ще търся предимно гифчета... Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 790545138
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/30/2012, 13:58

Казвай само и ще си коментираме :))) Нали знаеш, че я зная в детайли тази драма ;))) А на мен и шефа му ми е много любим персонаж... С нетърпение ще чакам да чуя коментарите ти!
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/30/2012, 15:33

О, и аз я изгледах наскоро и страшно много ми хареса, с изключение на последните 10 мин. А този момент с онази актриса е страшно забавен и интересен. Забавен от гледна точка на това, че ако пиян е правил нещо, само пийнал ще се сети отново какво е правил Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 593930 имаше много шокирана муцка като се сети милия.
Върнете се в началото Go down
GitaOgg
GitaOgg
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 265

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/30/2012, 16:00

А между другото, доколкото аз разбрах, това е първата сцена от драмата, която е снимал... Какво начало а?! И коментарите му са, че доста са се посмели докато са снимали и че вече с тази нуна ще си станат близки ;)))
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/30/2012, 16:12

Винаги първите сцени са мн смущаващи, имам предвид, че ги подбират едни горещи, за да спекат артистите... Значи трябва да преровя тази тема, за да видя какво са писали тук. Признавам, че когато драмата течеше, бях в пълна кома и изобщо не съм я следяла... Сега ми беше първият сблъсък с нея... И да, този лудия му шеф, беше голям шемет - как ако се напие, щял да се сети... Пълна лудост. Обаче и тази неговата, лудата (а тя си е напълно луда наистина), на първия си работен ден в новата телвизия, как увисна в прегръдката на Канг Мин... Направи ме разби как си полегна сладко, а той гледаше толкова възмутено какво е това нагло насекомо... Харесвам драмата. Започнах 2, но тази ще догледам първа...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/5/2012, 16:07

И аз наскоро изгледах драмата като цяло ми хареса,малко не ми се понрави, че любовната история между Бебо и актрисата забравих как се казваше се развива едва в 8ми епизод мисля че беше при положение, че оставаха още 4 искаше ми се да е малко по-рано, но уви. Очаквах Бебо да присъства малко повече в последните епизоди не знам може би съм лакума, стори ми се по-малко присъствието му. Честно казано очаквах да е по-надменен, но явно неговия характер е изиграл главна роля тук, но иначе умело се вживяваше чак ме учуди, като за първа драма се справи много добре. Но като се замисля той стажа в снимането си го има и си му знае чалъмите Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 3647 А относно сцената в леглото многоо ме развълнува явно си го умее, както каза в едно интервю личи си че отвътре му е дошло Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 918427 Ако бях сложили още 4 серии може би щеше да ми стане ясен края на драмата, аз нали съм от бг реутните, накрая главната актриса пак си остана волна като птичка Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 84533по мои наблюдения:Д
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/5/2012, 19:49

Ким Хьонг Джун иска да се превърне в националния мъж за срещи за 2012

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Star-news-2012-

Интервю, което ни позволява да видим още една негова страна.
„здравейте казвам се Канг Мин”, новобранецът в актьорството Ким Хьонг Джун поздравява на среща с „StarNew” на интервю. Певецът се превърна в актьор като направи своя малък екранов дебют с мини драмата ‘Sunshine Girl‘, чийто пилотен епизод се излъчи на 07.01.2012г.

„Чувствам се сякаш все още съм в роля, където и да отида” – продължава той.

Ким Хьонг Джун беше зает фокусирайки се над играта си тези дни като топ звездата Канг Мин в новата драма „Sunshine Girl”. Според сценария Канг Мин е клатушкащ се идиот от жена на жена, съвсем различен контраст със самия него. Той е арогантен и безскрупулен, но пък герой, койтo зрителите искат да виждат по-често.

Ким Хьонг Джун дебютира през 2005 с неговата група ss501, а сега прави успешна трансформация като актьор с новата си роля.

„Не знам колко месеци наред прекарах, подготвяйки се за тази драма”, казва той. „Бях толкова уверен преди да започнем заснемането й, но щом веднъж започнахме започвах изготвянето на заготовки. Сякаш бях новобранец всеки път. Здравейте аз съм дебютиращия актьор Ким Хьонг Джун.

„Истинския Ким Хьонг Джун е нежен като пони”, казва той. „Героя има индивидуалност много по-различна от моята, което го прави по-труден за изиграване. Добавих малко от солидния си чар от моята индивидуалност и за щастие мисля, че се получи добре.

Вероятно защото за първи път играе, но изглежда недоволен от отделната сцена. Той би могъл да намали някои застои, за първи път му е, но изглежда сякаш вдига летвата за себе си дост на високо.

„Когато погледна назад към сцената, има толкова много зони, в които се чувства неестествено. Мисля си как мога да се усъвършенствам, особено в области, в които трябва да предам емоция или жестове. Промяната няма да е голяма за една нощ, но аз ще продължа да говоря с членовете на екипа и моите ко-звезди за да се подобря за в бъдеще”, казва той.

Актьора се чувства така сякаш му липсват неща по различни начини. И настоява, че ще се усъвършенства, вместо да се хвали, че е много добър за новобранец.

Ние попитахме какво иска да постигне като актьор? „Когато хората видят мои драми или герои, които изигравам, искам те да разпознават класическия Ким Хьонг Джун”.

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Star-news-2012-2-

Актьора показва много страст за игра. „Когато тази драма приключи, бих искал да опитам с драма, коят се излъчва по публична телевизия”, казва той. „Но за такава мащабна драма значително трябва да подобря актьорските си умения. Не
искам хората да казват, че съм ужасен актьор. И за това трябва да се старая много сега.

Той също изрази благодарност към своите ко-актьори като So Ee Hyun, Park Kwang Hyun и други. Добре знаен факт е, че актьорите нямат добри взаимоотношения е трудно да се играе с тях на сцена. Взаимоотношенията им в
реалния живот рефлектират върху сценичната им игра. Ким Хьонг Джун сподели, че е бил много притеснен относно това, но сега са като едно голямо семейство.

“So Ee Hyun е като истинска сестра за мен, докато Park Kwang Hyun е като мой по-голям брат. Те двамата се грижат наистина много добре за мен. Винаги ми се обаждат за да ме попитат дали искам нещо за ядене. Наистина съм им много благодарен. Също така ми даваха съвети как да бъда по-естествен пред камерата. Дори драмата да приключва бих искал да поддържам връзка с тях”.

Новобранецът създава любовна връзка със So Ee Hyun в драмата и във филма той играе избрания мъж, въпреки че ролята му е на лошо момче, зрителите не могат да вземат достатъчно от него.

„Знам че някои зрители не са любители на героя ми, но много от тях смятат, че той е сладък и искат да продължат да ме виждат в програмата. Мисля че това е привличане към един млад мъж. И през 2012, искам да се превърна в националния млад мъж за среща с него.


Последната промяна е направена от mishel на 8/5/2012, 20:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/5/2012, 19:56

Ким Хьонг Джун „Искам да ме разпознават като нов в актьорството”

В днешни дни все повече и до певци се превръщат в актьори, вече няма нищо шокиращо в това а дори си е нормално. Като певци са ни познати от сцената, с техния неочакван образ, който са натрупали през годините, но с някои се случва така, че получават остра критика, че не могат да се справят в драмата. Певците трябва да поемат голям риск и да удържат на напрежението на предрасъдъците, за да поемат предизвикателството в актьорството.

Дебютирали през 2005 като мъжка идол група ss501, един от членовете Ким Хьонг Джун се втурна към телевизионните драми. Той ни е по-познат от страхотните си танцови стъпки на сцената с неговите членове в луксозни сценички дрехи, а сега може да бъде видян в драма.

Срещнахме се с Ким Хьонг Джун, който се завърна като актьор, разпитахме го за неговите решения и стремежи през 2012г. Той все още е магнетичен на сцена като преди и в допълнение усетихме неговата нервност и свежест като новобранец.
Увереността и нервността му сякаш по едно време изчезнаха а се появи неговия чар.

„Аз съм новобранец, моля погрижете се за мен.”

Ким Хьонг Джун започна 2012 с романтичната комедийна драма на канал KBC - ‘She’s completely insane’. Той игра рамо до рамо с актьорите So Yi Hyun и Park KwangHyun, заемайки главната роля за тази драма.

„Вярно е, че за мен си е голяма тежест като първо предизвикателство да играя в драма. Наистина искам да се справя добре, но ако проваля драмата, какво ще правя. Притеснявам се, защото са се случвали такива неща с много други драми. Както и да, за персонажа, който ще изиграя, съм сигурен, че всички ще се влюбят в него, за това ще работя упорито, за да го предам с мои собствени чувства.”

В тази драма той ентусиазирано ще играе раздразнителната и чаровна топ звезда Канг Мин. „Изучавах героя, гледайки драми и филми и се опитвах да се адаптирам към чертите на героите и в допълнение дори като че и открих собствения си стил.”

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Issue-daily-jan-2012

Въпреки че стреса е в повече тъй като играе главната роля, интереса и забавлението му идват в повече.

„Открих, че ми е много забавно и интересно, докато го правя. Не мога да направя нищо за нервността си, но мисля че съсредоточаването е правилния начин. Особено вместо да се тревожа повече, благодарен съм на това, че хората не са го
очаквали от мен.”

Ким Хьонг Джун благодари няколко път на режисьора на драмата. Снимачната площадка е много странно място за него, тъй като това е първата му драма, по време на първите снимки, режисьора му е дал уроци и съвети, които са му вдъхнали сила. Също така много му е помогнал Park Kwang Hyun.

„Режисьора допринесе много за това. Той се постара да направи снимачната атмосфера удобна за мен, за да мога да се съсредоточа. А Park Kwang Hyun наистина се грижеше като с итински брат за мен, а не се държеше просто като по-голям, много съм му благодарен. Няма нищо по-хубаво от това да си на снимачната площадка и да заснемаш сцената.

Само малко по-рано от него друг от членовете на SS501 Ким Ню Донг също се снима в драма по националната телевизия „Chosun” в драмата ‘Saving Ajumma Go BongShil’. Ролята му не беше главна като на Ким Хьонг Джун, но се беше част от екип добри актьори като Kim HaeSook, Dokgo YoungJae, Cheon HoJin и т. н. без съмнение е било много стресиращо за него.

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Issue-daily-jan-2012-2

„Винаги поддържам контакт с Ким Ню Джонг, той е един от членовете, с когото винаги имаме връзка. Ние наблюдаваме взаимно всяка наша изява и си даваме съвети относно недостатъците си. И за двама ни това бяха първите ни драми, за това се подкрепяхме и окуражавахме един друг , защото и двамата бяхме нервни и под напрежение. Дадохме си голямо окуражаване.”

Членовете на групата намират своята собствена роля и позиция, докато Ким Хьонг Джун се трансформира в актьор.

„За да си певец, е истина, че си има някои разочарования н сцената. Продължавам да си мисля, че би било много хубаво ако бяхме продуцирали повече пълнометражни албуми и ги бяхме промотирали по-активно. Но сега членовете откриват своите собствени роли и позиции, за това се чувствам горд и уверен. За всички ни соло дейностите ни не са никак лесни и за това се чувствам горд с тях. (смее се)

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Issue-daily-jan-2012-3

„Целта му за тази година е да получи признание.”

Ким Хьонг Джун започва 2012 като актьор. Дали всичко ще върви по неговите планове?

„През новата година за сега всичко върви по план и се чувствам добре. Не очаквах, че толкова хора ще ме разпознават като актьор, а това със сигурност ме прави щастлив (смее се). Започваме драмата а аз искам да дам най-доброто от себе си. Ще ви покажа развитието си като актьор и се надявам да го следите.

Но той все още е новобранец, за това се срамува и се плаши да бъде наричан актьор. „Не съм свикнал да ме определят като актьор. Но откакто съм решен да стана актьор, единствената ми цел е да получа признание. Много ще уча за играта и ще строя моя опит, докато всички могат да ми покажат признание, чувайки името Ким Хьонг Джун. Предстои ми дълъг път, който искам бавно да извървя.

Актьора Ким Хьонг Джун се чувства странно да бъде наричан такъв, тъй като хората не го познават от игра на снимачната площадка. „Надявам се публиката да се абстрахира и да се наслаждава на гледката. Да забрави за момент за певеца Ким Хьонг Джун и да поздрави актьора.

Различно е от това да си певец, той трябва да учи нещата едно по едно в тези дни . Въпреки че всичко е непознато, ние усещаме безценността му.

„Играенето изглежда много трудно, трябва да мислиш за много неща от 1 до 10, толкова са много, че главата ми ще експлодира, но и се чувствам добре. Защото всичко за мен е изцяло ново преживяване, нищо не може да бъде оставено,
всичко е ценно за мен.

Добър старт за годината на Дракона, каква е целта на Ким Хьонг Джун?

„Ако е възможно целта ми за тази година е да получа награда за дебютиращ актьор. Разбира се преди това искам да получа признание като актьор. Въпреки че е трудно искам да покажа прогреса си малко по малко. А за да го направя трябва да дам най-доброто!”

Той не забрави за решителните си амбиции за представления в Япония. Ким Хьонг Джун каза: „Имам общо 20 изпълнения в Япония за миналата година.” Защото винаги в сърцето си ще бъде благодарен на японските си фенове, които винаги са
му давали настроение и подкрепа, не е тайна, че през 2012 подготвя да изпълни специално представление за тях.

„Направих доста представления там, за това мисля че японските фенове много ще харесат и това, а аз ще бъда много горд и развълнуван също. Каквото и да е представлението трябва да имаш силата, която е в чара, който кара публиката пак да се връща. За това искам да планирам дори повече за следващия си концерт. Трябва да започна с плановете малко по малко от сега.”

Имайки предвид че Jang Geun Suk е добър приятел на Ким Хьонг Джун, от който може е научил много, и също та върви по същия път като него.Преди да започне с драмата е получил много съвети, освен това е изгледал много от неговите концерти в Япония.

„Когато започнах с драмата Geun Suk ми даде много съвети, уча много от този ми приятел. Въпреки че той има свободен ум и душа и прави каквото си поиска, той е чудесен приятел, който достига върха в това, което прави. Наскоро доста го разпитах за драмите. Защото имаме доста прилики, и ми дава съвети за играта. Освен това си говорим и за много други лични неща.

Ким Хьонг Джун има две големи цели, играта и японското турне. „Края на годината искам да бъде светъл, както започна великолепно. Очите му показват вълнение и очакване за новия старт и са пълни с увереност.

Зад Ким Хъонг Джун стоят режисьора, колеги и приятели, които му оказват голяма подкрепа в играта му. Но освен тях по-голяма сила ще му вдъхнат феновете.

„Винаги съм благодарен на феновете си. Също така им се извинявам, тъй като те харесват SS501 и искат да ни видят на сцена, но аз ще работя още по-усърдно и искам да им се отплатя с още едно мое лице. Те ми вдъхват голяма сила, докато заснемам драмата и искрено съм им благодарен. Мисля че единствената ми отплата за сега към феновете е като работя усилено по този път. Никога няма да пренебрегна феновете си, съзнанието ми не го позволява.

На 26 Ким Хьонг Джун започна нов старт в живота си като актьор. Сякаш държи черните перли на дракона и се извисява, ще следим как Ким Хьонг Джун лети нагоре, толкова високо, колкото са амбициите и решенията му!
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/5/2012, 20:00

На 10.03 по Японската телевизия KNTV започна излъчването н драмата ‘She’s Completely Insane’ на Ким Хьонг Джун.

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 20120126_1327544774_36985800_1

С излъчването на драмата по тв KBS ще започне да се излъчва и по тв KNTV от 10.03 заради събралите се ентусиазирани фенове.

Въпреки че драмата вече се излъчи страницата й достигна до най-посещаваните, включително и сайта на KNTV и се превърна в драма която масовата публика желае да изгледа.

Драмата в Япония ще бъде излъчен в златно време, всяка Събота в 11:15пм, KNTV също много залагат на нея.

Продуцентската компания допълни „Един от главните актьори Ким Хьонг Джун придои голяма популярност в Япония а и защото това е първата му драма, трансформирайки се от певец в актьор, възлагаме големи надежди на резултатите.” Обясниха: „Ние информирахме японските фенове, че това е модерна любовна история и очакваме голямо внимание
от тях.”

She’s Completely Insane’ е драм, която се върти около 3ма герои, звездния продуцент Но Йонг У (Park Kwang Hyun), топ звездата Канг Мин (Ким Хьонг Джун), съперничейки си за любовта на Jeon JiHyun (So YiHyun), участват и много други атрактивни актьори и актриси като Go Na Eun и Chae Young, предизвикващи висок интерес.

Съвместна продукция между StoryTV и SHCreativeWorks, ‘She’s Completely Insane’ се състои от 12 епизода и се повтаря в Корея всяка събота в 12 полунощ.
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/5/2012, 20:06

Първата снимачна сцена в легло – забранена за лица под 19 годишна възраст
„Искаше ми се да бях смъмрен.”

Попитахме Ким Хьонг Джун, който дебютира наскоро в актьорството, дали се тревожи от лоши коментари, че играе зле и това беше неговия отговор. Каквото и да го попитахме, веселия Ким Хьонг Джун ни отговаряше прямо и продължи да използва тона ‘~Yoo’, който детето актьор Kim Yu Bin използва в MBC в ‘Love Hurray’, защото го намира за забавно.

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Newsen-120126
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 3vssh

Ким Хьонг Джун направи своя дебют в тв KBS в драмата ‘She’s completely insane’, чието заснемане започна през ранния Ноември миналата година. В драмата той играе топ звездата Канг Мин и за щастие героя е подобен с реалността, за да успее да се справи по-лесно със сценичната треска.

Ким Хьонг Джун попада в подобна ситуация, когато е стоял зад завесите през 2005, когато дебютира SS501 с песента ‘Warning’. През първите му снимки на филма той казва: „Не е трудно да излезеш от фургона.” Той ни разкри, че Канг Мин е подобен н него в реалността и това му е в голяма полза в малките сцени.

Гледайки описанието на героя Канг Мин, първат дума, която идва на ум е „Келеме”. Попитахме дали в реалния живот той има такава страна. „Исках да го изиграя така, но наистина не можех, защото не е в моя стил. Характера ми е мек, но характера на героя ми е по-мек отколкото очаквах. Характера му е по-раздразнителен и мек едновременно.

„Надявам се да не ме мислите за такъв в действителност. Искаше ми се да ме смъмрят на таблото за съобщения. Исками се да получавам повече обективни съвети и мнения . Дори и обиди.” Последното бе в допълнение,за да покаже, че не му пречи критиката. Той каза: „Истинския ми характер не е такъв в действителност”, напомняйки ни, че превзетия Канг Мин е различен от самия него в действителност.

Първия епизод на ‘She’s completely insane’ е обозначен като забранен за лица под 19г. Това е така заради сцената в леглото между Ким Хьонг Джун и Seung HyoBin. Сецната беше повече от очаквана и заради нея 1ви епизод беше забранен за определена възраст и за това се превърна в гореща тема за дискусии.

„Първите ми снимки бяха заснемането на сцената в леглото. Това беше първия път, в който виждам Seung HyoBin а трябваше да заснемем тази сцена. Чудех се какво точно трябва да правя, но го направих инстинктивно. Нямахме репетиции и заради ъглови проблеми, завършихме снимките след 3тата сцена.” Ким Хьонг Джун обясни ситуацията и че е било по-лесно отколкото си е мислил.

Отговорите на феновете полудяха. Казахме му, че феновете са се ядосали а Ким Хъонг Джун отговори, че това решение не му е било никак лесно за вземане. Това все пак бе първата ми драм и за това беше означена да се гледа от хора анд 19-годишна възраст.Това е съвсем ново изживяване за мен. И хитро допълни: „Винаги съм подготвен за това.”

Ким Хьонг Джун не пропусна да каже нещо за брат си Ким Ки Бум. Брат ми е MC в кабелния телевизионен канал BS в Япония. Той също се подготвя за собствения си албум и фен среща, докато се занимава и с бизнеса с анимация. Той разширява сферата си на дейност.” Ким Хьонг Джун винаги казва по нещо за брат си.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/7/2012, 18:41

промоция на DVD-то Glowing She

Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/8/2012, 17:18

Аааа.... едвам я гледам тази драма... Ако някой каже нещо подобно за драмата на Мин, ще го убия, ама аз гледам тази именно заради Бебо! Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 907741 Не зная какво са се опитали да направят, но имат доста неуспешен опит да имитират Сексът и градът (а този филм ми е изключително противен, начело със Саманта и Кари)... Тези секс разговори и лесни свалки - какво доживях да видя в корейска драма... Силно са ми отварителни, ми не им се получават... След това защо Бебо се появява толкова малко?! И не стига, че се появява малко, ами и тази любовна история тяхната кога ще се развие?! В последния епизод, а тогава ще си скъсам нервите... Този продуцент Но ми е адски противно парче... Каква любовна история, тяхната е приключила, защото са си доскучали, защо не разбират, че и пак да започнат, пак ще си доскучаят... А това, че няма хепиенд ме изпълва с още по-голям гняв... Остават ми още 2 епизода... Как ли ще беснея на финал... И пак казвам - гледам само заради Бебо... А го дават толкова малко Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 439114
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime8/16/2012, 17:53

Още не съм я догледала, остават ми последните 2 епизода, а нямам никакво време... Доста съм тъжна, обаче нещо секси... В крайна сметка може би са пускани, не помня, но лошо няма да ги има пак...


Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Tumblr_m8odpagxbk1rn7ddso3_500

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Tumblr_m8odpagxbk1rn7ddso2_500

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Tumblr_m8odpagxbk1rn7ddso1_500
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime10/31/2012, 16:08

Случайно ми попадна, но както виждам е напълно в тон с предния ми пост... Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 918427

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 77d4e8f9jw1dy8xrf7m1oj
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime12/14/2012, 16:28

Ъпдейт за драмата от официалния сайт на Ким Хьонг Джун
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Poster1
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 115

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 210

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 3-

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 47
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Khj_blog_last_20121203

Credit: hyungjun.spluscompany.co.kr
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime1/20/2013, 14:58

Sunshine Girl in Hawaii Special Edition DVD
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 SunshineGirlinHawaiiSpecialEditionDVD05042013

Дата на издаване: 5 април 2013 (петък)
Съдържание на DVD-то: основен епизод 50 минути + мейкинг 37 минути
Цена: 4 935 японски йени

Credit: kandera.jp


Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime7/7/2013, 15:21

Корейската драма "Sunshine Girl" в ефира на DATV
Ким Хьонг Джун (най-младият от SS501) и първата му драма! Добре играещият идол!
Дата на излъчване: начало 21 август (сряда)
Час: 22:00
Брой серии за излъчване: общо 12 епизода
Предоставена от: ©KBS N. Всички права запазени
Японски субтитри
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 7o8
Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 5zmb

Credit: datv.jp
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 _
ПисанеЗаглавие: Re: Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'   Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She' - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Хьонг Джун като топ звездата Канг Мин в драмата 'Sunshine Girl' / 'Glowing She'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S five as one :: Драми, филми, мюзикъли-