Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/13/2011, 19:27

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/13/2011, 19:29

От утре аз ще седна на горещия стол. Ще имате възможност да ми задавате каквито искате въпроси... Ако имате готови вече, може да ги напишете. Утре ще получите отговори. На Горещия стол или... 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/14/2011, 17:20

еее защо никой не писал тук На Горещия стол или... 142519 Не искам да съм първата,която ще задава въпрос ,но като вие не се усмелявате.... На Горещия стол или... 3647
Лоли какво да те питам... честно не се сещам нищо :(
мммм От какво най-много се страхуваш?
П.П. Друго не измислих На Горещия стол или... 197836 нали тук е мястото където трябваше да напиша въпроса си?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/14/2011, 20:46

Първо да кажа че не се отваря линка към анкетата,или още не е активен?

И второ..да взема и аз да задам въпрос а ? На Горещия стол или... 3647 По един въпрос ли можем да задаваме?

Лесно ли ти беше да си подбереш екипа? На Горещия стол или... 608526
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 08:52

Можете да задавате колкото искате въпроси и по 50 накуп да са, стига да имате...На Горещия стол или... 918427

Пепси, най-много ме е страх... Хм... Имам нужда да си помисля добре, наистина не се сещам в момента...

Миа, когато решихме форума с една моя близка, вече имах набелязани хора за всяко момче... След това дойде трудността, защото не всеки искаше да работи, така както ние работим - всичко ново да е преведено и пуснато, докато е актуално. Екипът, който познавате сега не беше такъв в началото. Има напуснали хора и такива, които са преместени от един сектор в друг... По-важното е усещането, че всеки вече си е на мястото.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

????

Гост

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 09:25

И аз имам 2 въпроса..
1. Мин винаги ли ти е бил слабост от SS501 ?
2. Коя беше първата К-поп песен, коят чу ?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 09:35

werii написа:
И аз имам 2 въпроса..
1. Мин винаги ли ти е бил слабост от SS501 ?
2. Коя беше първата К-поп песен, коят чу ?

1. Ким беше причината да потърся групата. След като ги видях, Мин веднага ми направи впечатление и те двамата станаха любимците ми от групата. В общи линии целенасочено странях от Мин, защото си знаех какво ще стане и предпочитах леко и спокойно да си симпатизирам на Ким. Обаче Ким просто не успя да ме удържи и след 3 месеца официално се признах за фен на Мин.На Горещия стол или... 688934

2. J Style - Lee Jun Ki. Не само слушах, ами и гледах клипа. Той ме запали по корейското така че да склоня да изгледам някоя драма...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 13:40

Ммм дам значи не е бил лек процеса на изграждане на екип,но пък резултата в това му лице е страхотен.Поздравявам те,сигурно е страхотно приятно тази не лека задача да поддържате форума да е с тези прекрасни девойки.Дано и занапред да сте сплотени. На Горещия стол или... 338824

Ти така кажи ние и 50 въпроса ще намерим На Горещия стол или... 918427

Колкото и да казвате че подбора,превода и постването на инфото за любимеца ви е приятно задължение.Все пак знаем че е доста изморително,с какво се разтоварваш,как обичаш да релаксираш като си далеч от компа?

Всеки обича да мечтае,човек без мечти е празен.Има ли мечта от тези по-големите която да си успяла да осъществиш.И как се почиства? Нали казват че понякога когато се сбъдне някоя мечта вече не е толкова хубаво.Не е нужно да казваш каква е тя. На Горещия стол или... 608526

Щастлива ли си с това което в момента имаш,докато се бориш за по-големите неща?Нямам предвид материално а душевно.

Хайде мисля че стигат толкова въпроси,лични са ...но може и да не ми отговаряш..знаеш. На Горещия стол или... 338824
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 18:39

Знам,че и преди си го казвала,ама нека и сегашните потребителите да разберат, ако не знаят.
С какво те спечели Мин, освен с прекрасната му усмивка?
Понякога ядосвали ли сме те толкова много,че да искаш да се откажеш от всичко?
Ако можеше да промениш нещо в живота си какво би било то?
Някой ден когато си имаш детенце, как би го кръстила, ако някога си мислила ? хихихи
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 19:58

mia_aurora написа:

Колкото и да казвате че подбора,превода и постването на инфото за любимеца ви е приятно задължение.Все пак знаем че е доста изморително,с какво се разтоварваш,как обичаш да релаксираш като си далеч от компа?

Lollipop: Спя, когато съм далече от компа - спя... Това винаги ми действа страхотно...

Всеки обича да мечтае,човек без мечти е празен.Има ли мечта от тези по-големите която да си успяла да осъществиш.И как се почиства? Нали казват че понякога когато се сбъдне някоя мечта вече не е толкова хубаво.Не е нужно да казваш каква е тя. На Горещия стол или... 608526

Lollipop: Това е добър въпрос. Някога мечтите ми се въртяха около един човек (колко тъпо и женско)... Сбъднаха се почти всичките, но просто вече не ми бяха мечти и някак си не ме докоснаха...

Щастлива ли си с това което в момента имаш,докато се бориш за по-големите неща?Нямам предвид материално а душевно.

Lollipop: Зависи от гледната точка. Не бих казала, че мога да преживея напълно щастието си, защото винаги има нещо, което го разваля - създава ти лошо чувство, опитва се да ти причини зло... Така че всичко е амбивалентно, няма пълно щастие... Но мога да кажа, че не съм щастлива, по-скоро съм удовлетворена...
Хайде мисля че стигат толкова въпроси,лични са ...но може и да не ми отговаряш..знаеш. На Горещия стол или... 338824
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 20:14

Sunshine написа:
Знам,че и преди си го казвала,ама нека и сегашните потребителите да разберат, ако не знаят.
С какво те спечели Мин, освен с прекрасната му усмивка?
За мен Мин е сакрален. Притежава точно онзи чар, който търся и е трудно
да го обясниш... От пръв поглед го надуших, че е моята порода -
амбивалетността в чертите му, тази универсална безполова красота -
винаги съм харесвала такива мъже. А другото, което обичам в Мин е
неговата енергия - той винаги има какво да каже, той винаги ще се
забележи, той винаги може и винаги е някакво радостно движение, създава
усещане за живост, за сила, за цялост...

Sunshine написа:
Понякога ядосвали ли сме те толкова много,че да искаш да се откажеш от всичко?
Да. Аз съм гневлива и е имало моменти, в който така съм ядосана, че ми се иска всичко да затрия.

Sunshine написа:
Ако можеше да промениш нещо в живота си какво би било то?
Щях да заведа котката си на лекар, а нямаше да чакам нашите нищо да не правят и да обясняват колко нелечимо е болна.
Нямаше да оставя един много специален човек да си иде от живота ми и нямаше да позволя да го заместя с друг...

Sunshine написа:
Някой ден когато си имаш детенце, как би го кръстила, ако някога си мислила ? хихихи
Като малка си мечтаех да кръстя детето си на идола си Марк Оуен. Сега вече нямам такива мечти и изобщо не съм се замисляла... На Горещия стол или... 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 20:17

Хей,нуна!

Аз имам няколко въпросчета ..

1.Кои са любимите ти актьор/актриса?
2.Някои хора смятат,че азиатската музика не струва.Какво би им казала,че да не мислят вече така?
3.Можеш ли да наредиш момчетата от групата по любимост ;дд (не те карам да го правиш!!!) ;дд
4.Когато сме били малки,всеки си е мечтал да стане балерина или принцеса.Какви са били твоите желания,каква си искала да станеш?
5.Аз лично имам доста приятели,с които съм се запознавала в интернет и понякога мога да разчитам на тях повече,отколкото на приятелите ми,които виждам всеки ден . Ти какво мислиш за такъв вид приятелство?
6.Имаш ли любима песен,която винаги те кара да плачеш?
7.Знам,че Зак Ефрон е една от твоите мини-любови. Как разбра за него и защо го харесваш?
8.Някога чувствала ли си се самотна?
9.Ти каза,че отначало Мин и Ким са ти били любимата двойка. ЗАЩО ГИ СМЕНИИ? ;дд
10.Има ли човек,който наистина не харесваш?


Засега толкова.Скоро пак! ;дд (трябва да се сетя за още) ;дд
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 21:27

Хеуони е болничък На Горещия стол или... 801332 моето приятелче миличкото ми На Горещия стол или... 801332

Ви, мисля че имаше в предвид, че и двамата и са били любимци, не точно като двойка, или поне аз така го разбрах, ама аз днес не съм в кондиция,така че може и аз да не съм разбрала
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 21:30

Не .. Нуна нали каза,че първо харесвала Лидера и Мин като двойка,но после започнала да харесва Бебо и Мин като двойка .. Въпросът ми беше,защо е спрала да харесва ЛМ и е започнала да харесва БМ ;дд
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/15/2011, 21:36

Ааааа ето,че не съм в час,извинявай Ви и се извинявам за спам-а :)
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/16/2011, 08:30

Lollipop написа:
Sunshine написа:
Знам,че и преди си го казвала,ама нека и сегашните потребителите да разберат, ако не знаят.
С какво те спечели Мин, освен с прекрасната му усмивка?
За мен Мин е сакрален. Притежава точно онзи чар, който търся и е трудно
да го обясниш... От пръв поглед го надуших, че е моята порода -
амбивалетността в чертите му, тази универсална безполова красота -
винаги съм харесвала такива мъже. А другото, което обичам в Мин е
неговата енергия - той винаги има какво да каже, той винаги ще се
забележи, той винаги може и винаги е някакво радостно движение, създава
усещане за живост, за сила, за цялост...

И аз не искам да спамя но това са и моите виждания,с Лоли някак имаме някак еднакво виждане,усещане,разбиране на и за Мин.

Хайде да не е само така и аз да задам въпросче,две На Горещия стол или... 3647

Какви филми харесваш?
Кои са малките неща в сивото и забързано ежедневие които те усмихват? (излючвам Мин На Горещия стол или... 930441 )
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/16/2011, 20:20

Виии, на въпросите ти... Благодаря за тях... На Горещия стол или... 968736

1.Кои са любимите ти актьор/актриса?
Анджелина Джоли, Джулия Робъртс, Хю Грант, Ли Джун Ки...

2.Някои хора смятат,че азиатската музика не струва.Какво би им казала,че да не мислят вече така?
Защо да не струва, тя не се различава по нищо от световната...

3.Можеш ли да наредиш момчетата от групата по любимост ;дд (не те карам да го правиш!!!) ;дд
Без проблем ще ги наредя, винаги съм имала класация... ---> Мин, Кю, Бебо, Сенг, Ким...

4.Когато сме били малки,всеки си е мечтал да стане балерина или принцеса.Какви са били твоите желания,каква си искала да станеш?
Не съм имала никакво специално желание... Исках да съм слаба, когато порасна (не, че съм имала проблеми с теглото или такива неща).

5.Аз лично имам доста приятели,с които съм се запознавала в интернет и понякога мога да разчитам на тях повече,отколкото на приятелите ми,които виждам всеки ден . Ти какво мислиш за такъв вид приятелство?
Едни от най-близките си хора съм срещнала по този начин. И мисля, че това приятелство е също толкова истинско и реално, колкото и това на живо... Както обичам да казвам: Обичам компютъра си, защото приятелите ми живеят там...

6.Имаш ли любима песен,която винаги те кара да плачеш?
Не плача на песни. Плача, ако ми се плаче... Но може би... Alla mia eta, на Тициано Феро, това е една адски силна песен... Чувствам, че е близка до моята ситуация и може би затова ме кара да се разплача, ако я слушам в точния момент.

7.Знам,че Зак Ефрон е една от твоите мини-любови. Как разбра за него и защо го харесваш?
За Зак знаех от една приятелка, която през 2009 беше луда по него. Намирах го за пълен гей...След няколко месеца, през август 2009 със сестра ми гледахме '17 again'... Това беше преломният момент за мен. Толкова много го харесах, че стана моята любима звезда, сред тези, който си ги пазя до сърцето...

8.Някога чувствала ли си се самотна?
Да, случва се... Като цяло не обичам около мен да има мн хора, но има моменти, когато ти липсва компанията на точно един човек и тогава се чувстваш адски самотен... Винаги когато сестра ми си отива, се чувствам няколко дена като в кома, като пиле изпаднало от гнездото...

9.Ти каза,че отначало Мин и Ким са ти били любимата двойка. ЗАЩО ГИ СМЕНИИ? ;дд
Да, Мин и Ким бяха любимата ми двойка... Отдалечих се от Ким, опознах останалите момчета повече и осъзнах, че между Бебо и Мин има нещо истинско, което надхвърля пределите на групата и когато са заедно те са истински... Те са шумни, кресливи, нагли, забавни, смешни, егоцентрични - точно такива ги обичам... Не бих ги заменила за нищо.

10.Има ли човек,който наистина не харесваш?
Да, има и такива. Мразя лицемери и истински тъпи и самовлюбени парчета... Лицемерите просто не мога да ги понасям. Щом не можеш да ходиш изправен, а пълзиш, възползвайки се от хора, ситуации, мамейки дори себе си заради една угода или омраза... Няма как да те харесвам, никога не съм била фенка на червейте...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/16/2011, 20:24

Миа, не се и учудвам, че харесваме едно и също в Мин... Просто няма как иначе да е...

Какви филми харесваш?
Леки, забавни, сладки драмички... Не обичам драми, на които се реве до скъсване и финалът е трагичен... Животът е достатъчно тежък, че да се натоварвам и с такива драми...
Кои са малките неща в сивото и забързано ежедневие които те усмихват? (излючвам Мин На Горещия стол или... 930441 )
Сладките неща, кафе с любимите ми колеги, иронията...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/16/2011, 21:14

Ммм аз какво да те попит,че да не остана по назад от другите На Горещия стол или... 559203
1.Имаш ли любима книга?
2.От колко години харесваш като цяло азиатската култура?

Толкова от мен,че други за сега не ога да измисля На Горещия стол или... 575495
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/16/2011, 21:29

1.Имаш ли любима книга?
Имам - Властелина на пръстените и История на греха...

2.От колко години харесваш като цяло азиатската култура?
От 2 пълни години.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/17/2011, 14:12

Ами да продължиме да те пържим на горещия стол а Лоли На Горещия стол или... 2607994504

Харесваш ли си името?

Кое е последното нещо което те - усмихна?
- втрещи?
- изненада?
- натъжи?

Случвало ли ти се е да харесаш нещо толкова много,и да го купиш без да се замислиш..че всъщност е малко скъпичко ? :)

Песимист,оптимист или реалист?
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/18/2011, 14:20

Миа, нямам нищо против да ме пържите на горещия стол. Идеята е моя за тази игра и бях готова за това... На Горещия стол или... 377163

Харесваш ли си името?
Не, изобщо... Като дете мразех да ме наричат по име, сега вече ми е все тая... Преживях го.

Кое е последното нещо което те - усмихна? - Пред час случайно срещнах човек, с който обичам да прекарвам време на последък.
- втрещи? - До къде се простира човешкото нахалство и тъпота.
- изненада? - Наличието на български мъж с корейско поведение...
- натъжи? - Осъзнаването, че човек, на който държа не само, че не ме обича вече, ами и е щастлив далече от мен... В смисъл липсва даже онази привързаност и сантименталност, която остава, дори когато спрем да обичаме някого.

Случвало ли ти се е да харесаш нещо толкова много,и да го купиш без да се замислиш..че всъщност е малко скъпичко ? :)
Непрекъснато купувам неща, които са скъпички и понякога даже не толкова нужни... Това е като някаква болест, аз не бях такъв човек, не зная какво се бъгна в мен... На Горещия стол или... 3647

Песимист,оптимист или реалист?
Хората казват, че съм оптимист, неспасяем оптимист. Аз мисля, че съм реалист.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/20/2011, 19:17

От утре ще задаваме въпросите си на shopping_mania4kata/ Ви. Тя беше избрана тази седмица да застане на Горещия стол. Можете да задавате въпросите си към нея до 27.11.2011 включително. Както знаете Ви има правото да не отговаря на някой въпроси, за това не се сърдете, ако не получите отговор.

Очакваме отговорите ти, Ви.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/20/2011, 19:33

О,Боже! Аз ли съм н горещия стол??? Мерсии! На Горещия стол или... 281189

Мисля да отговоря на всички въпроси,колкото и неудобни да са! Ще съм 100% чесна! На Горещия стол или... 932221
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime11/21/2011, 08:14

Така.. аз явно ще се престаша първа да попитам..

1.Преди време ми каза, че не си от София, а от Видин.. как реши да дойдеш тук и как се справяш без вашите ?

2. Коя беше първата ти Кпоп песен ?

3. Как се зариби по SS501 и преди колко време ?

4. Японският лесен ли е? На Горещия стол или... 918427

5. Любим филм/сериал ?

Мисля да спра, за да не ставам прекалено нахална с въпросите.. :)
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



На Горещия стол или... _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-