Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/13/2011, 19:27

First topic message reminder :

Играта Горещ стол стартира. В тази тема ще задаваме въпроси на избрания една седмица (от понеделник до понеделник). Всеки понеделник на Горещия стол ще сяда нов човек. Можете да задавате каквито въпроси искате - всичко, което винаги си искал да питаш, или онова, за което все не си намирал повод...
На Горещия стол или... - Page 2 P100

Анкетата за гласуване можете да
намерите --->
tuk. Дай своя глас, за да изберем кой да седне на Горещия
стол идната седмица. Също, ако имаш желание да участваш, може да го
направиш, като напишеш мнение в темата с анкетата, за да те включим при
следващата.

Искам да подчертая, че както участието в играта не е задължително,
така и участниците не са длъжни да отговарят на въпросите на хора, които
НЕ желаят да се включат в тази игра. Спокойно може да игнорирате
въпроси на такива потребители, защото не е честно само да питат, без да
отговарят.


На Горещия стол или... - Page 2 P100

Let's go!



Последната промяна е направена от Lollipop на 8/6/2012, 23:07; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/21/2011, 08:42

И аз да се включа На Горещия стол или... - Page 2 3647 Ви ще ни простиш,нали,че още от началото те бомбандирах с въпроси На Горещия стол или... - Page 2 338824
1.Лесно ли се ядосваш?
2.Можеш ли да мразиш?
Това от мен :) за сега На Горещия стол или... - Page 2 930441 На Горещия стол или... - Page 2 338824
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/21/2011, 19:26

1.Преди време ми каза, че не си от София, а от Видин.. как реши да дойдеш тук и как се справяш без вашите ?
Ами ... Както вероятно повечето знаете,аз уча Японски .. Винаги съм искала да уча азиатски език,а желанието ми стана по-голямо,когато започнах да гледам драми и филми от Източна Азия .. Сега уча в София. Нашите ми липсват много,на моменти дори адски много,но пък аз съм си избрала да тръгна по този път .. Чували степоговорката : Осъзнаваш какво имаш,едва когато го загубиш .. Никога не съм осъзнавала какво правят родителите ми за мен,от колко неща се лишават,но откакто съм в нов грд,на 250 км от тях,вече знам.

2. Коя беше първата ти Кпоп песен ?
Не си спомням много-много,но мисля,че беше на момчетата Because I am stupid .

3. Как се зариби по SS501 и преди колко време ?
Ами .. Отначало ми беше много странно като гледах драми и т.н. Поради тази причина оставих ББФ и мислех,че Койзора е глепава драма. (МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПОВЯРВАТЕ!!! ;дд) Но после,след 1-2 месеца видях,че една приятелка си е качила снимка на Ким в профила във фейсбук и реших да дам шанс на Корея .. Гледах ББФ и направо се влюбих в Ким. (и преди това го мислех за адския красавец ;дд) Започнах да търся сякаква информация за него и така попаднах на SS501 .. Мисля,че беше в началото на годината .. (няколко месеца,преди да се регистрирам във форума.)

4. Японският лесен ли е?
Ами ... Всъщност не е много лесен .. Като ти стоварят 30 думи да ги учиш,направо се чудиш къде да се завреш .. Разместен е словореда .. например .. Не можеш да кажеш "книгата на Ямада-сан" ,а ще го кажеш по друг начин "Yamada-san no hon desu " -"Ямада-сан на книгата" (буквален превод ;дд) А има едни ужасяващи удължения в катаканата ... Всеки ме пита какво е катакана .. Катакана е една от азбуките .. Има 2 -катакана е за записване на чужди думи и имена,а хираганата-на японски думи и ишмена + йероглифи .. УЖАС!!! ;дд

5. Любим филм/сериал ?
Леле,хвана ме на тясно .. ;дд УЖАСНО МНОГО СА!!! Ако искаш мога да ти изредя някои ;дд
Драми : BBF,Playful Kiss,Hana yori dango,49 days,Coffee Prince,Dream High,Goong,I'm Sorry, I Love You,Iljimae,You're Beautiful,Koizora,Buzzer Beat,Hana Kimi (hanarakari no kimitachi e),Nobuta wo Produce,Tatta Hitotsu no Koi,It Started With A Kiss,Devil beside you,MARS (h) ,Time between dog and wolf , Snow Queen,1LITTRE OF TEARS (h)

Филми:Raise your voice,Virgin snow,A millionaire's first love,Death Note,April Snow,Heavenly forest,Paradise Kiss,Days with you,Nana,Nana2

И още мноооооооооооооооогоо !! ;дд
Извинявай,ко съм навлязла в подробности,но .. Roba-chan desu!! На Горещия стол или... - Page 2 197358
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/21/2011, 19:28

1.Лесно ли се ядосваш?О,да ..! Ужасно лесно се ядосвам!! Но много обичам и аз да ядосвам! ;дд
2.Можеш ли да мразиш? Омраза е малко .. преувеличено .. По-правилно е да се каже никак не харесвам .. ;дд

Спокойно,питайте,аз съм доста изчерпателна .. ;дд
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/21/2011, 19:50

Ви, няколко въпроса и от мен - имаш ли истински приятел/приятелка, който познаваш страшно добре във всеки един момент какво мисли и се разбирате само с жестове?
А приятел, за който можеш да гарантираш и дори да се жертваш за него?
Ако "Да", то само един ли е?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/21/2011, 19:55

Имаш ли истински приятел/приятелка, който познаваш страшно добре във всеки един момент какво мисли и се разбирате само с жестове?
Аз съм доста доверчив човек и имам преятели,но понякога тези приятели правят така,че да ти влошат живота .. Но въпреки всички караници има няколко момичета,на които мога да се доверя и да знам,че няма да ме предадат. Лесно се разбирам с тях,настина .. С жестове мога да се разбера с доста хора,които познавам от извесно време ..

А приятел, за който можеш да гарантираш и дори да се жертваш за него?
Аз винаги съм давала мило и драго да любимите ми хора. Да,има такива,за които бих направила всичко .

Ако "Да", то само един ли е?
Ами .. Аз писах в множествено число-не е само един .. :)
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/22/2011, 13:30

Ви, аз много ще те питам, само време да имам... Защото напоследък не ми остава много такова... Ама сега ще те заредя с мн въпроси... На Горещия стол или... - Page 2 586876

1. Има ли си история твоето име?
2. Харесваш ли името си?
3. Как би се описала с 3 думи?
4. На кой анимационен герой би се опреличила?
5. Съжаляваш ли, че си родена момиче?
6. С какво обичаше да си играеш като дете?
7. Ако ти дам лист и химикал, какво ще бъде първото нещо, което ще ти дойде да надраскаш?
8. Любим цвят...
9. Опиши се с цвят...
10. Какво не харесваш в себе си?
11. В какво е твоят чар?
12. Кой е най-хубавият комплимент, който си получавала някога?
13. Кога за последен път се ядоса?
14. Ако можеше да се превърнеш в създание от животинския свят, какво ще бъде то?
15. Как се будиш сутрин (лесно, трудно... в лошо настроение...)
16. Мислиш ли, че има извънземни?
17. Как ще убедиш Ким Хьон Джунг, че ти си неговата жена?
18. Какъв е твоят запазен знак?
19. Имаш мн хубаво послание в профила си на мястото на няколко думи за теб... Разкажи ми повече за него...
20. Как се запали по фотошопа?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/22/2011, 14:46

Лоли страхотни въпроси,някои от тях исках да задам на теб..обаче не ми остана време да ги драсна..нищо де може пак да ти дойде ред някой ден. На Горещия стол или... - Page 2 930441

И аз да драсна набързо,че и аз с времето не съм на ти тези дни.

Ами Ви ,понеже си от нашия край На Горещия стол или... - Page 2 608526 та там е неизбежно да не си слушала сръбска музика.Харесваш ли я?

Срамувала ли си се някога от себе си?

Имала ли си рожден ден ,които никога няма да забравиш(защото е бил страхотен)?

Подаръка на който най-много си се радвала кой е?(не е нужно да е бил подарен на рожден ден)

Има ли нещо което искаш да кажеш(напишеш) на някого от форума но не си го направила?

Стараеш ли се да си добра ученичка?

Има ли песен с която да се опишеш?

Край стига толкова бягам На Горещия стол или... - Page 2 338824
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/22/2011, 20:24

1. Има ли си история твоето име?
Ами .. Чесно казано,не знам .. Просто се казвам Виталия .. Баба ми (от Русия) ми дала това име.

2. Харесваш ли името си?
Ами .. да..Рядко се срещат хора с това име,даже почти никога,затова е яко! Нали трябва да съм оригинална! ;дд

3. Как би се описала с 3 думи?
Луда,досадна,лигава ;дд

4. На кой анимационен герой би се опреличила?
Аз не гледам много аниме,но може би Ел от Death Note ,защото и той е доста странен .. ;дд

5. Съжаляваш ли, че си родена момиче?
Всъщност не. Родителите ми постоянно ми казваха,че Бог ми е объркал пола,защото съм много дива.Но съм горда,че съм момиче,защото един мъж никога няма да изпита такива силни моменти,като да роди дете,няма да усети болката,но и радостта,когато види детенцето си!бжените са по-обичливи,по-мили,по-красиви ... Мъжете си знаят само едно-С Коя да съм тази вечер?? ;дд (извинавяйте,че отговарям така откровено,но това е мнението ми)

6. С какво обичаше да си играеш като дете?
Момичетата си играят с куклички,с Бейби Борн-ита,но аз си играех с кабели и с обувките на майка ми .. ;дд (поне така са ми разказвали) Чупела съм краката и ръцете на всичките ми кукли .. ;дд

7. Ако ти дам лист и химикал, какво ще бъде първото нещо, което ще ти дойде да надраскаш?
Ким Хьон Джунг ( на корийски) ,Аой ( канджито) и сърчице! ;дд

8. Любим цвят...
Лилаво,розово,синьо

9. Опиши се с цвят...
Може би ... синьо - според прастените на настроението,този цвят означава,че съм щастлива.

10. Какво не харесваш в себе си?
предимно външността си,това,че не млъквам,че много се обяснявам,че лесно се ядосвам ;дд

11. В какво е твоят чар?
Ами .. Всички ми казват,че имам уникален смях .. ;дд Позната съм като "Момичето с епик смеха!" ;дд Но за външността .. Хм .. Казвали са ми,че имам много хубави очи и специфичен цвят на косата .. (ако питаш за външността) ;дд

12. Кой е най-хубавият комплимент, който си получавала някога?
Хм .. Може би .. "Без грим си по-хубава" ;дд

13. Кога за последен път се ядоса?
Преди 20 минути .. ;дд

14. Ако можеше да се превърнеш в създание от животинския свят, какво ще бъде то?
Може би ..МАГАРЕ!! ;дд Учителят ми по Японски ми казва МАГАРЕ и от тогава започнах да обичам магаренцата много. ;дд Пък и съм си инатлива като такова .. ;дд

15. Как се будиш сутрин (лесно, трудно... в лошо настроение...)
Лесно се буда-чувам си алармата,която е на вибрация,ставам трудно и сутрин винаги съм в лошо настроение . ;дд

16. Мислиш ли, че има извънземни?
Да,вярвам в такива паранормални неща .. ;дд

17. Как ще убедиш Ким Хьон Джунг, че ти си неговата жена?
Не бих му се натрапвала,бих му показала истинското си АЗ и ако той реши,че ме харесва такава,каквато съм, сам ще се обеди,че съм неговата жена. На Горещия стол или... - Page 2 932221

18. Какъв е твоят запазен знак?
Когато пиша-сърчице,иначе .. Ръцете ми във V форма,напред и викаща - Роба-чан дес!! ;дд (превод-Аз съм Магаре-чан ;дд)

19. Имаш мн хубаво послание в профила си на мястото на няколко думи за теб.. Разкажи ми повече за него...
Ами .. Аз винаги свързвам песните с даден човек и момент .. Някои моменти не са толкова щастливи,а когато съм тъжна си пускам тъжни песни,да си поплача,за да ми стане по-леко. Сега,когато чуя дадена песен с такава история,веднага се натъжавам,понякога дори плача ..

20. Как се запали по фотошопа?
Ами .. Преди виждах красивите графики на другите и си казвах:"Де да можех и аз такива красоти да правя!Но аз дори не мога да трия с фотошоп.." На Горещия стол или... - Page 2 801332 Но всяко нещо изисква практика и постоянство . Фотошопа не прави изключение-ровичках в него,докато не научих голяма част от инструментите,функциите,как да слагам текстури и т.н. Не знам всичко .. Продължавам да се уча всеки ден .. Но в крайна сметка,аз работя с фотошопа за забавление,не за нещо друго . На Горещия стол или... - Page 2 932221

Надявам се да съм била изчерпателна в отговорите си! На Горещия стол или... - Page 2 338824
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/22/2011, 20:42

Ами Ви ,понеже си от нашия край та там е неизбежно да не си слушала сръбска музика.Харесваш ли я?
Естествено!Като седна на масата,няма да слушам Еминем и 50 сент.Подаволите,от Видин съм!! ;дд

Срамувала ли си се някога от себе си?
Винаги .. Най-вече от външността си .. Но нищо не мога да направя,такава съм се родила ..

Имала ли си рожден ден ,които никога няма да забравиш(защото е бил страхотен)?
Последният ми рожден ден беше най-страхотният рожден ден в живота ми! Беше толкова забавно!! ;**

Подаръка на който най-много си се радвала кой е?(не е нужно да е бил подарен на рожден ден)
на Blackberry-то си съм се радвала и продължавам да се радвам най-много! На Горещия стол или... - Page 2 281189 На мама бебчето! На Горещия стол или... - Page 2 281189

Има ли нещо което искаш да кажеш(напишеш) на някого от форума но не си го направила?
Да,ад винаги имам въпроси .. ! ;дд Но ще ги задам,има време .. На Горещия стол или... - Page 2 932221

Стараеш ли се да си добра ученичка?
Да,но по някои предмети просто не ми се получава .. (математика и физика ;дд) А сега,откакто уча в София,съм станала по-голям зубър и от най-големия! ;дд Това е и причината напоследък да не съм често във форума ..

Има ли песен с която да се опишеш?
Много са .. Зависи от настроението ми .. Но може би 2ne1 - Ugly и Bruno Mars - Who Is са песните,която описват чувсвата ми най-точно! На Горещия стол или... - Page 2 801332 На Горещия стол или... - Page 2 175515

xoxo Roba-chan desu! На Горещия стол или... - Page 2 338824
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/22/2011, 23:52

Отговорите ти са страхотни, Ви... Понеже си лягам и плача за леглото си, ще те питам няколко въпроса, преди да се замина за Харизмаленд... На Горещия стол или... - Page 2 415395

1. Имаш ли ритуал преди да си легнеш?
2. Лягаш ли с грим?
3. Имаш ли плюшени играчки в леглото?
4. В каква поза спиш?
5. Какво правиш, когато не ти се спи, а си си легнала вече?
6. Лесно ли заспиваш в легло, което не е твоето?
7. Как си представяш идеалното легло?
8. Колко ти се спи в момента?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/23/2011, 19:12

1. Имаш ли ритуал преди да си легнеш?
Ами,да .. Може да се каже .. ;дд Оправям си леглото по специфичен начин .. ;дд

2. Лягаш ли с грим?
Не .. Гримирам се много,но всяка вечер си мия лицето със сапун .

3. Имаш ли плюшени играчки в леглото?
Ами .. не .. Но имам една възглавничка-Никчъчъ ;дд И без нея не си лягам!! ;дд

4. В каква поза спиш?
Ами ..- За да заспя трабва да се обърна точно 2 пъти .. Първият път,като се обърна,е за да си помисля за случилото си през деня,мислене за Ким и впрочие .. ;дд Вторият път,като се обърна,веднага заспивам .. ;дд

5. Какво правиш, когато не ти се спи, а си си легнала вече?
Пускам си телевизия или глидам снимки на телефона .. ;дд

6. Лесно ли заспиваш в легло, което не е твоето?
На легло,да. но ако спя с друга възглавница,ми е по-трудно да заспя ..

7. Как си представяш идеалното легло?
Не си представям нищо специално за вида на леглото,но определено си представям как с идеалния мъж се гушкаме в него .. ;дд (романтик съм си ;дд)

8. Колко ти се спи в момента?
АДСКИ МНОГО! От 2 седмици се будя един час,преди алармата ми да звънне. А не се наспивам-цял ден съм като пребита .. Използвам всяка възможна секунда за дрямка ..

Защоплачеш,Нуна???
Радвам се,че отговорите ми ти харесват! На Горещия стол или... - Page 2 281189
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/23/2011, 22:12

И аз да задам някой друг въпрос

Лесно ли се сърдиш? И същевременно лесно ли ти минава?
Обичаш ли сладко и ако да,кое е любимото ти сладичко?
Оприличаваш ли се на някоя героиня от филм/сериал и защо точно на нея?
Как би описала всяко едно момиче от екипа на форума с една дума - Лоли, Роуз, Плами, Ди и Аз?
Някога ядосвали ли сме те?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/23/2011, 22:57

Лесно ли се сърдиш? И същевременно лесно ли ти минава?
Да,доста лесно се сърдя,но ми минава за норматив.Сега съм бясна,след 15 минути слушане на песни на SS501 съм готова! ;дд

Обичаш ли сладко и ако да,кое е любимото ти сладичко?
О,да ..! Сладкото е моето гузно удоволствие! ;дд Обичам го във всичите му форми-торти,шоколади,бисквити,вафли ..ВСИЧКИ!!! Рекорда ми без сладко е 2 седмици и не можах още..Имах чувството,че умирам!! ;дд Но това сладко ми е най-лошият приятел!!! ;дд

Оприличаваш ли се на някоя героиня от филм/сериал и защо точно на нея?
Опреличавам се на много героини...Ще дам само един пример-О Ха Ни .. Е,оценките ми са малко по-високи от нейните,но пък за сметка на това и аз ъм луда като Ха Ни.. Винаги съм в приключение .. ;дд И въпреки всичко започна ли да обичам или харесвам някого,винаги ще е така и винаги ще давам всичко за него!

Как би описала всяко едно момиче от екипа на форума с една дума - Лоли, Роуз, Плами, Ди и Аз?
Всички мога да ви опиша точно с една дума-НЕВЕРОЯТНИ! Членувала съм в много форуми и все още имам регистрации.Но в тези форуми има някакви конфликти,админите са адски надменни,както и останалите членове.Викат ти,защото си съкращавал,защото си писал с малка буква и впрочие.И то не да ти кажат:Не пиши така,не пиши унака ! Скандали .. ;дд Това е единственият форум,в който съм се задържала половин година.Причините са няколко: Първо-екипът си върши перфектно работата,качва винаги най-новите новини и впрочие,за което съм ви наистина благодарна! Второ-тук всички са по-сплотени,като едно семейство.И вие,хората от екипа,сте тези,които ни сближават,не само момчетата.Да,вярно,с някои от вас съм по-близка,по-често сме си писали . Но наистина съм ви адски признателна на всички за работата,която вършите.Не само мисля,сигурна съм ,че вие я вършите с удоволсвие! Изглеждам като подмазвачка,но това е,което мисля. На Горещия стол или... - Page 2 281189

Някога ядосвали ли сме те?
Не.Имало е случаи,в които не съм спазвала правилата и вие сте ми го казвали,но не сте ме ядосвали.Напротив,всеки трябва да следва правилата не само тук,но и извън форума .. Вашите критики съм ги приемала като съвети. Извинявам се още веднъж за работата,която съм ви отваряла не един-два пъти! И спокойно може да ме увиквате. Все пак .. Роба-чан дес!! ;дд На Горещия стол или... - Page 2 281189
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/26/2011, 15:18

Хайде преди да е свършила седмицата да ти задам още няколко въпроса...
Разбрах, че бързо се ядосваш и бързо ти минава... това важи ли и за хората? Ако някой приятел/приятелка те ядоса или предаде, как би реагирала? Пак ли така бързо ще простиш и ще простиш ли изобщо?
Кое за теб е приоритетно - работата или любовта?
Колко деца би искала да имаш?
След 5 години някъде ще завършиш средното си образование, мислила ли си какво ще правиш след това? Къде и как се виждаш?
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/26/2011, 23:50

Разбрах, че бързо се ядосваш и бързо ти минава... това важи ли и за хората? Ако някой приятел/приятелка те ядоса или предаде, как би реагирала? Пак ли така бързо ще простиш и ще простиш ли изобщо?


Заради това бързо минаване на гнева ,много пъти са ме предавали.Някои хора си мислят,че като направят нещо лошо веднъж ще им простя,но не е така .. ако наистина нещо лошо са ми направили,нещо,от което много би ме заболяло,много трудно ще им простя .. но не е невъзможно .. Трябва доста да се постараят .. Но пак повтарям,зависи от стореното.

Кое за теб е приоритетно - работата или любовта?

Аз винаги съм поставяла любовта на първо място и винаги ще е така .. Работата е важна до толкова,колкото да имам пари да се издържам.Работи се сменят постоянно,но не и любов. За мен това е едно от най-красивите чувства,а дори още не съм го изпитвала . Надявам се да се влюба в правилния човек и да разбера какво всъщност е значението на това чувство.


Колко деца би искала да имаш?



Винаги съм го казвала и ще продължа да го казвам-колкото повече,толкова по-добре! Обожавам децата и наистина искам да си имам много... Какво ли е да си майка??? Естествено,не е лесно . Но повечето майки казват,че децата са най-прекрасното нещо,което имат и аз мисля същото.Напоследък обмислям вариянта да се омъжа млада и да имам много деца-поне 5 ;дд Е,ще видя какво ще стане за вбъдеще,нещата могат да се променят .. Но за сега искам много деца!На Горещия стол или... - Page 2 281189


След 5 години някъде ще завършиш средното си образование, мислила ли си какво ще правиш след това? Къде и как се виждаш?



О,не знам... Не мисля за толкова години напред. Засега искам просто да завърша с хубава оценка,пък после ще видя.. Винаги съм искала да имам няколко висши . Не знам каква искам да стана,не знам къде и как ще живея.. Засега знам само,че искам да уча Японски,а натам ще видя-всичко ще дойде от само себе си.



На Горещия стол или... - Page 2 281189
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/27/2011, 18:11

Ви/shopping_mania4ka, благодаря ти за участието, дано играта да ти е харесала.
От утре на горещия стол ще седне Sunshine. Жу, надявам се играта да ти хареса На Горещия стол или... - Page 2 338824
Знаете си правилата - на личните и на въпросите, които не желаете, може да не отговаряте
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/27/2011, 18:28

Охооо ето, че дойде и моят ред :) Можете да ми задавате каквито искате въпроси, моята работа е да ви отговарям кекеке
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/28/2011, 12:47

1. Как би се кръстила, ако имаш възможност?
2. Каква зодия би искала да си?
3. Имаш ли зодия, която мразиш и с която не се разбираш, защо?
4. С каква мисъл заспиваш вечер?
5. Кое е нещото, което най-много мразиш в хората?
6. Каква черта непременно трябва да има някой, за да ти стане близък?
7. Предавала ли си приятел?
8. Интригите - напиши наръчник за употреба...
9. Кое е най-скучното нещо на света?
10. За какво си мислиш сега?
11. В кой момент искаше да ми биеш два шамара?
12. Коя е най-лошата черта в мен?
13. Дай ми някакъв съвет (първото нещо, което се сетиш, не давам конкретна причина)
14. Обичаш ли вода?
15. Кой е любимият ти сезон?
16. Кой е най-красивият подарък, който си получавала?
17. Как ще реагираш, ако любим човек ти подари нещо, което изобщо, ама хич, не харесваш?
18. Опиши се с цвят...
19. Кога спираш да обичаш?
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/28/2011, 13:05

1. Как би се кръстила, ако имаш възможност? - Женя, всъщност съм кръстена не Женя
2. Каква зодия би искала да си? - Харесвам си моята, не бих искала да съм друга зодия
3. Имаш ли зодия, която мразиш и с която не се разбираш, защо? - Амии не мразя зодии, по скоро не се разбирам с някои от тях и това са Лъвове, но само женската половина, с момчетата се рабирам
4. С каква мисъл заспиваш вечер? - С мисълта за майка ми
5. Кое е нещото, което най-много мразиш в хората? - Това,че съдят хората прекалено бързо и грубостта
6. Каква черта непременно трябва да има някой, за да ти стане близък? - Душата му да е добра
7. Предавала ли си приятел? - Предполагам, че сигурно съм, но това не е било умишлено, стремя се да бъда максимално добра с всички, но понякога и моите бушони гърмят и така правя неща, за които не мисля и съжалявам, надявам се все пак да не съм предала никого
8. Интригите - напиши наръчник за употреба... - Без интриги е най-добре, а ако има просто трябва да стои на страна от нея
9. Кое е най-скучното нещо на света? - Не съм се замисляла, сигурно час и половина стоене в скучна лекция
10. За какво си мислиш сега? - За скапания ми живот, не спирам да мисля за него от известно време насам
11. В кой момент искаше да ми биеш два шамара? - Не съм бойна личност и никога не бих посегнала на някого, дори да се каня, най-малко на приятел като теб
12. Коя е най-лошата черта в мен? - И за това не съм се замисляла, няма идеални хора, но лоши черти не мисля,че съм видяла
13. Дай ми някакъв съвет (първото нещо, което се сетиш, не давам конкретна причина) - Когато страдаш, недей да страдаш сама, защото винаги има приятелско рамо, на което можеш да поплачеш
14. Обичаш ли вода? - Да :)
15. Кой е любимият ти сезон? - Пролет, всичко се събужда от зимния сън, всичко започва един нов живот
16. Кой е най-красивият подарък, който си получавала? - Хммм прегръдка, от човека който толкова силно съм желала, за мен не е важно материалното
17. Как ще реагираш, ако любим човек ти подари нещо, което изобщо, ама хич, не харесваш? - Приемам го с усмивка и си го запазвам, все пак е подарен с любов :)
18. Опиши се с цвят... - черен, преди бях червен, обожавах червения цвят, всичко беше червено и хората около мен го забелязваха това, ноо в последствие всичко дори и мислите ми са черни, е душата ми е зелена
19. Кога спираш да обичаш? - Това става много трудно, трябва да са ме наранили изключително много, да са ме тъпкали като парцал за да спра да обичам някого
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/28/2011, 17:13

Жужи,аз какво да те попитам :)
1.Била ли си наранявана от приятел
2.Има ли неща за който съжаляваш,че си направила или че не си?
3.Момента щастлива ли си?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/28/2011, 17:17

1.Била ли си наранявана от приятел - Да, Пепи и то адски много пъти, защото се доверявам прекалено много на хората и накрая ме предават
2.Има ли неща за който съжаляваш,че си направила или че не си? - Да и за двете съжалявам, особено че не съм направила нещо и до ден днешен не мога да си го простя
3.Момента щастлива ли си? - Не, за съжаление, но се надявам скоро да съм, аз като фениксите :)
Върнете се в началото Go down

????

Гост

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/29/2011, 07:59

И от мен няколко въпроса..

Оптимист, реалист или песимист си?
Случвало ли ти се е да си сред хора, с които не можеш да намериш общ език?
Имаш ли домашен любимец?
Кое ти е любимото животно?
Обичаш ли да пътуваш?
Ходила ли си в чужбина? Ако да в коя/кои държава/и?
Мечтаеш ли да посетиш някое определено място? Ако да какво искаш да видиш там?
Каква си искала да станеш като малка?
И каква искаш да станеш сега?
Имаш ли талисман?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/29/2011, 11:55

Оптимист, реалист или песимист си? - Когато става дума за мен, съм изключително голям песимист, когато става дума за хората около мен съм голям оптимист :)
Случвало ли ти се е да си сред хора, с които не можеш да намериш общ език? - Да, 4 години не мога да намеря общ език с доста голяма част от колегите ми
Имаш ли домашен любимец? - Не :( Много искам ама няма кой да го гледа
Кое ти е любимото животно? - Труден въпрос, харесвам всички животни, обичам кучетата и пандите
Обичаш ли да пътуваш? - Да, изключително много
Ходила ли си в чужбина? Ако да в коя/кои държава/и? - Да, като малка съм ходила в Чехия, ходила съм в Турция и в Италия
Мечтаеш ли да посетиш някое определено място? Ако да какво искаш да видиш там? - Да, преди мечтаех да посетя Италия и като цяло Рим, имам влечение към всичко италианско, сега искам да посетя Корея - Сеул, искам да видя всяко едно кътче от него, струва ми се толкова красив и Ибиза и искам някой ден да присъствам на Sensation White :)
Каква си искала да станеш като малка? - Учителка хахахахах
И каква искаш да станеш сега? - Ако ми беше задала този въпрос преди няколко години, щях да ти кажа че искам да стана счетоводител или ръководител на банка, но изгубих своят път и сега не знам каква искам да стана, мисля че искам да се занимавам с туризъм или нещо от този сорт
Имаш ли талисман? - Имах, всъщност изпратих го на Бебо, но не знам дали го е получил и като се замисля за това ми става мъчно, сега си търся нов талисман
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/29/2011, 21:14

Жу и от мен въпросчета:
1. Какво правиш като ти е тъжно?
2. Изпадала ли си в депресия, кой ти помогна или как я преодоля?
3. Намираш ли общуването с хората от форума за по-лесно, отколкото общуването с колегите ти?
4. От колко време харесваш азиатската култура и как хората около теб приемат факта, че харесваш точно тази култура?
5. А твоите професори знаят ли за предпочитанията ти за тази култура?
6. Би ли излъгала някого, за да го предпазиш или би казала цялата истина в очите, дори да знаеш, че страшно ще го нараниш?
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime11/29/2011, 21:23

1. Какво правиш като ти е тъжно? - Слушам музика :)
2. Изпадала ли си в депресия, кой ти помогна или как я преодоля? - Да, но не мисля че съм я преодоляла напълно, но иначе две момчета, които нямат нищо общо и Бебо :)
3. Намираш ли общуването с хората от форума за по-лесно, отколкото общуването с колегите ти? - Да, първо че имаме общи интереси, второ сте много по-добри от колегите ми
4. От колко време харесваш азиатската култура и как хората около теб приемат факта, че харесваш точно тази култура? - Ами от миналата година, може би от Септември месец, бившата ми съквартирантка ми каза за A Moment To Remember (а тя не е фен на азиатското) и така разбрах,че Плами харесва азиатски филми, после гледах БОФ и след това заради нея почнах да слушам кпоп. Ами някои хора го приемат добре,но някои слагат етикети, което мен лично все още изключително много ме вбесява
5. А твоите професори знаят ли за предпочитанията ти за тази култура? - Не, няма от къде да знаят, на дали се интересуват от интересите на студентите си,а и аз съм незабележим човек
6. Би ли излъгала някого, за да го предпазиш или би казала цялата истина в очите, дори да знаеш, че страшно ще го нараниш? - За мен е важно щастието на приятелите ми, ако знам,че това ще съсипе този човек и че няма да се справи с истината, може би бих излъгала, и обратното. Лъжата не е решение на нито един проблем, но понякога хората се нуждаем точно от тази лъжа, за да се държим на крака и да не падаме духом
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



На Горещия стол или... - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: На Горещия стол или...   На Горещия стол или... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На Горещия стол или...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Игри-