Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Ким Хьон Джунг в Speed?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/7/2011, 14:33

От седмица в Интернет циркулира информация за драмата "Speed" ("Скорост"),
на новия телевизионен канал Chosun, за чиято главна роля се спряга името на Ким Хьон Джунг.
Макар да става дума за кабелна телевизия, всички с нетърпение очакват
официално потвърждение от KeyEast за участието на Хьон Джунг.
Ще има ли такова или офертата ще бъде отхвърлена? Следете темата за подробности.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 08:04

Агенцията на Ким Хьон Джунг отрича кастинга в новата драма "Speed" [01.12.2011]

Ким Хьон Джунг в Speed? Artforspeed
Противно на това, което каза на пресконференцията на MAMA за 2011 година, Ким Хьон Джунг не е потвърдил участието в главната роля в предстояща драма "Speed" на телевизия Chosun.

"Ние получихме оферта за главната роля в 'Speed', но все още не сме взели нашето решение. Просто това е една от многото оферти, които обсъждаме", казаха от Key East Entertainment.

Друг служител от Key East съобщи, "В момента той преглежда много оферти. Това, което каза на пресконференцията, не визира конкретен тв сериал, това просто е неговият начин да изрази намерението си да се завърне в телевизията."

На 29 ноември Ким Хьон Джунг присъства на пресконференцията на MAMA за 2011 и каза, че неговото световно турне се отлага за края на следващата година, заради новата драма, в която той ще има роля. "Мисля, че ще мога да покажа моите актьорски умения по телевизията от следващия април", каза той през това време.

"Speed" е драма, продуцирана от телевизия Chosun, един от петте нови телевизионни канала, който започна излъчването си на 1 декември. Драмата е продуцирана от режисьора на "Iris" и слуховете спрягат Ким Хьон Джунг, Yoo Ah In, или Lee Jung Jae за главната мъжка роля, докато Sooyoung от SNSD е силен кандидат за главната женска роля.


Credit: thunderstix @ Soompi
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 09:12

Kim Hyun Joong потвърди участието в драмата на телевизия Chosun 'SPEED' [05.12.2011]

Ким Хьон Джунг в Speed? 73871832
Дебютирайки в идол групата SS501, певецът Kim Hyun Joong потвърди участието в Jongpyun channel, TV Chosun, предстоящата драма 'Speed' в главната роля.

Както бе съобщено от излъчващата медия, Kim Hyun Joong е потвърдил участието си като главен актьор в очакваната през април следващата година мини драма, наречена 'Speed'.

Според авторитети от телевизия Chosun, на 5-ти декември, чрез MyDaily бе съобщено, 'Ние вече обсъждахме с агенцията подробности за участието на Kim Hyun Joong в драмата. Все още не сме подписали контракт.'

От друга страна, представител на агенцията на Kim Hyun Joong, KeyEast, каза, 'Ние получихме оферти и в момента ги преглеждаме.'

Блокбастър драмата 'Speed' разказва за състезателни автомобили и грабна вниманието с режисьора си, Yang Yunho, който е режисирал филмите 'Libera Me', 'Fighter In The Wind', както и драмата на телевизия KBS2 'Iris'.

Освен Kim Hyun Joong, актьорът Lee Jung Jae и Sooyoung от SNSD също се очаква да се присъединят към актьорския състав. Известно е, че Kim Hyun Joong ще остави настрана дейностите си като соло певец и ще се фокусира върху актьорството през първата половина на 2012 година.

Добавено от OSEN:

Според представители на Kim Hyun Joong: 'Ние получихме офертата, но в момента все още я разглеждаме. Въпреки това, нищо не е решено, защото все още има много точки, които да бъдат преразгледани.'


Credit: Nate
English translation: Stephanie @ 5StarsAs1/ i-kpoplovers.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 16:29

Kim Hyun Joong отхвърля 'SPEED' на телевизия Chosun.. 'претъпкан график' [07.12.2011]
Ким Хьон Джунг в Speed? Zaspeed
Певецът-актьор Kim Hyun Joong взе крайното си решение дали да участва в 'SPEED', драмата на телевизия Chosun.

Директорът на агенцията на Kim Hyun Joong, KeyEast, Shin Je Gwang каза пред OSEN: 'Ние определено ще прегледаме, ако сме получили добри оферти за драма, но тъй като Kim Hyun Joong ще пусне своя първи официален албум в Япония през януари, последван от промоционални дейности в цял Китай през февруари-март, вероятно ще бъде много трудно да съчетаем неговия натоварен график с драмата.'

'SPEED' е планирано да се излъчи през март-април следващата година, блокбастър драма, която описва битката на състезаващите се с коли и играта със съдбата. Режисьорът на тази драма, Yang Yoonho също е режисирал тв драмата на KBS2 'Iris'.

И така, Kim Hyun Joong отхвърли офертата за участие в драмата. Освен Kim Hyun Joong, в момента те все още обсъждат участието на актьора Lee Jung Jae и Soo Young от SNSD в драмата.


Credit: Nate
English translation: Stephanie @ 5StarsAs1/ i-kpoplovers.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 18:53

Kim Hyun Joong отказа офертата за главна роля в 'Speed' [07.12.2011]
Ким Хьон Джунг в Speed? Mama20111129hyunjoong1
Наскоро ви съобщихме, че на Kim Hyun Joong е предложена оферта за главната роля в предстоящата драма 'Speed' на телевизия Chosun. Сега се разкри, че звездата отклони офертата заради натоварен график.

На 7-ми декември Shin Je Kwang, директор на KeyEast Entertainment, каза: "Това е добър сценарии, така че го разгледахме, но Kim Hyun Joong ще издаде японски албум през януари и планира да продължи с китайски промоции през февруари и март. Затова беше решено, че работа по драма с неговия сегашен график би било прекалено много."

'Speed' е насрочена да се излъчва през март и април следващата година. Yang Yun Ho (познат от 'Iris' на телевизия KBS2) ще режисира тази драма за конкуренцията между шофьори на състезателни автомобили и пресичането на техните съдби.
Докато Kim Hyun Joong отказа офертата, актьорът Lee Jung Jae и Sooyoung от SNSD подписаха за драмата.


Source: OSEN via Nate
Credit: chloejn @ allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 18:59

Разочарована съм :(Исках много да го видя в роля :( Не знам какво да кажа... Ким Хьон Джунг в Speed? 801332 Разбирам го от една страна заради графика му,но от друга доста се говореше,че ще снима драма,а сега... няма да снима :(
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 19:07

Интересни събития се случват около този сериал. Жалко, че няма да участва в него, струва ми се,че ще бъде доста интересен, а и ще го видим в друга светлина, няма да е някоя романтична драмичка.
Върнете се в началото Go down
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 19:12

Даа и аз исках да го видя в друга светлина,но.... Ким Хьон Джунг в Speed? 801332Но да бъда честтна на мен много не ми харесва драмата :( пък и самата телевезия Chosun не ми вдъхва доверия първо,че е нова,а и по малко вероятно да достигне до нас.За това няма да се натъжав,че скоро време пак няма да го видя като актьор:) знам,че ще има по добра роля за него в бъдеще :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 19:17

То не беше ще участва, няма да участва... Всъщност, графикът му претърпя доста промени в последно време. Вярвам, че е получил много оферти за драми, сред които сигурно има много по-добра. Повечето фенове не одобряваха това предложение. Не знам подробности около сценария на "Скорост", но мен не ми допадаше това, че става дума за кабелен и едва прохождащ канал. Според мен заслужава да снима за някоя от големите национални телевизии. За да откажат той и агенцията му тази оферта, може би имат предвид някоя по-добра. А и с този японски албум и промоции в Китай, наистина щяха да го изтощят максимално, ако се налагаше и да снима драма едновременно. Ким Хьон Джунг в Speed? 142519 Достатъчно много го пришпорват и без това. Хьон Джунг иска да изиграе една по-различна роля. Феновете също се надяваме да го видим в нова светлина. Предполагам, че следващият му телевизионен проект ще го покаже в такава.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 19:24

Не мога да разбера какво имате против канала :) Това,че е кабелен канал не значи, че драмата ще е по-малко гледана. Всичко зависи от играта на актьорите и от сценариите. Не мислете, че лесно се получават роли в драми, които са продуцирани от големите канали, дори и за Хьон Джунг това е непосилно, въпреки че има два сериала зад гърба си. Всички фенове почнахме много да претендираме за това къде да ги гледаме, в какво да участват... апффф винаги е по-добре от нищо
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/8/2011, 19:33

Права си, Жужка, че е трудно да се получи роля в драма за голям канал. Все пак, Хьон Джунг има много по-богат опит като певец, отколкото като актьор. По-малка телевизия е по-добър вариант отколкото никаква, неоспорим факт.
Времето ще покаже за кой канал ще е следващата му драма. Дори и да е кабелен, важното е проектът да се хареса на зрителите. Надявам се след месец март-април да започне да снима.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime12/13/2011, 23:08

Ее жалко, можеше да излезе нещо добро от този филм, можеше Лидера да го популиаризира този канал. Нищо нека се оправи с графика си на певец и като приключи малко от малко да заснеме някой филм, домъчня ни вече... песни, песни ама с един филм повече може да се доближим до него според мен. Едно е да го гледаш как играе във филм и то ако се представя в друга светлина различна от досегашните си филми, друго е да го гледаш как танцува. Роуз мисля че и с каквото и да се заеме пак ще се хареса на феновете, както стана с целувката. Дано през пролетта да направи нещо по въпроса.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Ким Хьон Джунг в Speed? _
ПисанеЗаглавие: Re: Ким Хьон Джунг в Speed?   Ким Хьон Джунг в Speed? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Ким Хьон Джунг в Speed?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-