Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 05:07

Той идва! Дигиталният сингъл на Ким Хьон Джунг "Marry Me / Marry You"!!!
15 декември 2011 година, 00:00 часа (корейско време)!!!
Едно парче, направено с много любов за феновете.
Хьон Джунг написа текста, а феновете участваха със снимки в създаването на клипа.

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 2011121412232710011


Последната промяна е направена от BlueRose на 7/29/2012, 17:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 10:46

Kim Hyun Joong издава за Коледа песента "Marry Me" [14.12.2011]
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 2011121412232710011
Певецът и актьор Kim Hyun Joong е подготвил песен като коледен подарък за феновете си.

На 15 декември Hyun Joong ще издаде дигиталния сингъл-албум "Marry Me" ("Омъжи се за мен"). Заради общия брой продадени албуми Break Down и Lucky, който достигна 200 000 копия тази година, той е подготвил песен за Коледа, с която да благодари на феновете си.

"Marry Me" е акустична балада със сладкия глас на Kim Hyun Joong и звук на китара. Написан от него, текстът е обещание за вечна любов.

Музикалният видеоклип към песента е създаден като пясъчна анимация и доставя нежни емоции чрез снимки и светлини. Снимките са със особено значение, защото са качени от фенове на Hyun Joong на неговата официална страница през ноември под заглавието "най-щастливият миг от неговия живот".


Source: TV Report
Credit: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 12:13

Kim Hyun Joong издава благодарствения сингъл "Marry Me" [15.12.2011]
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 2011121412232710011
За да благодари на феновете за огромния успех на албумите "Break Down" and "Lucky" тази година, Kim Hyun Joong ще пусне дигитален сингъл, озаглавен "Marry Me".

Участвайки лично в създаването на сингъла, "Marry Me" съчетава акустична мелодия с лирика, обещаваща вечна любов на неговите фенове.

Музикалното видео към песента включва пясъчна анимация, както и снимки, предоставени от феновете. Преди време Kim Hyun Joong проведе акция на уебсайта си, с молба към феновете да изпратят снимки с най-щастливите моменти от живота им. 1 000 от тези предложения бяха избрани да бъдат включени в неговия нов клип.

"Marry Me" ще бъде издадена онлайн на 15-ти декември, заедно с два различни музикални видеоклипа.


Source + Photos: Star News via Naver
Credit: VITALSIGN @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 15:46

Kim Hyun Joong - Merry Me

Credit: kimhyunjoong606 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 15:46

Kim Hyun Joong - Marry You

Credit: kimhyunjoong606 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 17:21

Мnet Update
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 32352936
Credit: hztaolei @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 18:51

Много нежна песен,изпълнена с любов [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934 Клипа и той е много хубав :) Все пак е дело на Лидера,друго не може да е освен прекрасно [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 2209058302
Няма на какво друго място да е освен на първо,все пак да не забравяме,че е Лидер [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 489201776
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/14/2011, 19:06

Олеллеее Кими невероятен както винаги, ами не знам какво да кажа и да коментираам освен, че този мъж няма равен издава хит след хит и феновете му се умножават многократно, да му е честита новата песен както и на нас и както той ни поздравява за светлите празници с нея, така и аз ви поздравявам с нея за предстоящите празници [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 338824
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 08:41

Kim Hyun Joong издава видеоклип към "Marry Me" [14.12.2011]
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 2011121412232710011
На 15-ти декември певецът Kim Hyun Joong пуска нов дигитален сингъл, озаглавен "Marry Me" чрез множество корейски музикални сайтове.

Kim Hyun Joong лично участва в производствения процес, защото иска да благодари на феновете за тяхната подкрепа за успешния му соло дебют. Той отправя молба към феновете да споделят снимки на най-щастливите моменти в живота си, които са включени в неговото видео.

Видеоклипът показва избрани снимки и разказва историята на влюбена двойка през годините.

Credit: asphodel @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 14:41

Капсчета на пясъчната анимация в Merry Me / Merry You
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 472442272
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 472444954
Credit: as tagged + Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 14:45

Феновете в Merry Me / Merry You
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 472864183
Credit: Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 14:50

Не мога да спра да слушам песента [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934 Много е нежна и изпълнена с любов...а клипа е супер оригинален,много подходящ за песента:)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 15:18

Сингълът наистина е нежен, както и инструменталите му. Текстът, мелодията, видеото... всичко е романтично. Нетрадиционният подход използван при направата на клиповете - пясъчната анимация, чрез която е представено влюбването на двама млади души, създаването на семейство, раждането на децата, щастливите моменти заедно... Една красива приказка за любовта. Дали не взех да звуча лигаво, по-добре да се спра. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 3647
Едно нещо не може да се отрече на менижърската компания на Ким Хьон Джунг и на самия него. Знаят точно кога какво парче да пуснат на пазара. Merry Me / Merry You е чудесно попадение за дългите студени зимни дни.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 16:07

'Marry Me' на Kim Hyun Joong оглави музикалните класации в реално време [15.12.2011]
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 20111215132393704688597
Дигиталният сингъл 'Marry Me' на певеца Kim Hyun Joong оглави класациите в реално време на няколко музикални сайта.

Песента е издадена на 15 декември и се класира на първо място в няколко online музикални сайта, включително класациите в реално време на Bugs, Mnet, и Soribada. Песента е акустична балада, която включва сладкия глас на Kim и чист китарен звук.

Видеоклипът към парчето е направен с техниката пясъчна анимация и носи красиви емоции на хората.

В момента Kim обмисля следващите си творчески планове и се подготвя за музикални програми за края на годината.

Source: tvreport.co.kr
English translation: en.korea.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 16:51

'Merry Me' на Kim Hyun Joong е №1 в няколко музикални класации [15.12.2011]
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 20121511kimhyunjoongmar
Новият дигитален сингъл 'Marry Me' на певеца Kim Hyun Joong се класира на 1-во място в няколко online музикални класации.

Веднага след като бе издаден на 15-ти декември, 'Marry Me' застана на №1 в Bugs, Mnet и Soribada.

'Marry Me' е акустична балада, която разкрива мекия и нежен глас на Kim Hyun Joong, съчетан с нотките на китара. Видеото получи признание за умелото използване на пясъчна анимация.

Междувременно, певецът се подготвя за гостуването си в няколко музикални програми в края на годината.

Source + Photos: TV Report via Nate
Credit: MrTuxedo @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime12/17/2011, 17:16

Как няма да е номер 1... то се знаеше още преди да я издаде, че ще е номер 1 [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934 Все пак е дело на Ким :) Пък и песента си е много хубава, напълно заслужила първото място [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime1/20/2012, 21:33

Оооо много я обичам тази песничка,много е сладка.А и клипа е страхотеееен. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 932221
Върнете се в началото Go down

????

Гост

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime2/25/2012, 17:59

След няколко месечно закъснение дори не знам дали има какво повече да се каже.. освен че и аз много я харесвам песничката даже ми е най-любима след Please! Не знаех, че той е написал текста, но след като попрочетох темата още веднъж се убедих, че винаги има какво повече да науча за него. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934 дано скоро ни зарадва с още такива приятни чилинг песнички [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 370170
Върнете се в началото Go down
lovely_girl
lovely_girl
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 113

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime3/13/2012, 13:59

От Hyun Joong не очаквам нищи по различно, от това да го видим на първо място [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 197358. Mаrry me наистина показва нежния му и мек глас [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 688934
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime5/10/2012, 16:51

Steven Lee e голям дразнител! Каква снимка сподели преди малко със следното послание "Малко хора имат това... ИСТИНСКОТО копие :)" и подразни всички фенове на Хьон Джунг. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 907741 Да, няма как да не му завиждаме. Все пак, Merry Me / Merry You е дигитален сингъл и да го имаш истински, на диск, с обложка и т.н. си е безценно.

[CD] Merry Me / Merry You
[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Marrymemarryyoucdfromst
Credit: Steven Lee @ FB
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime6/1/2012, 20:43

Искам и аз [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 3647 . Една от любимите ми песни [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 197358. Дори и без превод можеш да разбереш какви са чувствата и емоциите в нея. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 370170
Върнете се в началото Go down
lovely_girl
lovely_girl
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 113

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime6/5/2012, 14:35

Голям късметлия е Steven Lee [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 932221... дано да го пази добре, че иначе... [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 120453 [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 44536
Върнете се в началото Go down
Otori Hana
Otori Hana
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 257

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime7/6/2012, 06:57

И двете песни са невероятни, текста (макар и да не го разбирам напълно [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 3647 ) е много нежен [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 370170, а гласът на Лидера е невероятен. Получило се е очаквано добра комбинация. [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You 4257297559
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You _
ПисанеЗаглавие: Re: [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You   [Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[Digital Single] Kim Hyun Joong - Marry Me / Marry You

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-