Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Игра с картинки

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Игра с картинки - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Игра с картинки   Игра с картинки - Page 3 Icon_minitime8/19/2012, 10:59

First topic message reminder :

Игра с картинки - Page 3 5460044920100222234415084_640jpg

На 24.08.2012 форумът става на 2 годинки! Игра с картинки - Page 3 459100Това е мн щастлив момент за нас и искаме да го споделим с вас Игра с картинки - Page 3 911256

За да отбележим този ден, сме ви подготвили игра. В играта могат да участват абсолютно всички потребители, включително и хора от екипа на форума, които не са участвали в изготвянето й (Blue Rose, Amira Salvatore и Mishel, ако имате желание, играйте с нас^^)

Какво представлява играта

Играта ще притече 3 кръга и ще бъде основана изцяло на снимков материал.
Всеки кръг ще съдържа по 10 въпроса. Верен отговор на въпрос носи по една точка. Няма значение какъв резултат ще получиш и дали ще участваш във всички кръгове - кой ще спечели в играта се решава от крайния резултат, сборуван от общия брой точки получени до края й.
Което означава, че няма минимален брой точки, които да трябва да събереш, за да продължиш напред. И не е задължително да участваш във всеки кръг.
Играта ще е с продължителност 3 седмици - по седмица на кръг. Ще стартира на 24.08.2012 и ще приключи на 14.09.2012, когато ще обявим и победителя. Въпросите за новия кръг ще се пускат в петък и съответно в петък ще получавате верните отговори.

Игра с картинки - Page 3 1-4
Първи кръг
Начало: 24.08.2012
Край: 31.08.2012

Той ще се състои от 10 въпроса - снимки. Ще ви представим 10 снимки, на които ще има части от момчетата от SS501. Вие трябва да познаете чий е този гръб или чия е тази е брадичка - образно казано.

Игра с картинки - Page 3 2-2
Втори кръг
Начало: 31.08.2012
Край: 07.09.2012

Ще се състои от 10 въпроса - снимки. Този път на снимките ще виждате всички от групата, но ще трябва да познаете от кое предаване, фотосесия, албум и т.н е снимката. В случай, че допълните годината на събитието ще получавате бонус точки (по 1 на верен допълнителен). Ако допълнението ви е грешно, няма да губите точка.

Игра с картинки - Page 3 3-2
Трети кръг
Начало: 07.09.2012
Край: 14.09.2012

Този кръг е специализиран и вие ще имате право на избор. Вие ще изберете на кой активността ви е най- позната и ще посочите за кой да получите въпроси. Ще получите 10 снимки на избраното от вас момче от SS501. Снимките ще включват соловата активност на момчето - предаване, събитие, обложка на албум, драма... Ще трябва да кажете от къде е и от коя година.

Верните си отговори изпращайте на лично съобщение (PM) до мен!

Точки:
По една точка на верен отговор. Ако отговорът е наполовина верен ще получавате по половин точка (възможно е единствено в 3-ти кръг).
Оптимален брой точки: 40
Минимален брой точки: 1

Победител:
Победителят ще е този, който има най-много брой точки. Ще има само един победител. В случай на дублаж на точките, ще дадем бърз въпрос без жокер. Който познае - той печели.
Особеното в случая, на което обърнете внимание, е че ще дадем награда - утешителна, на всеки, който е играл във всички кръгове на играта.

Игра с картинки - Page 3 Gif-1-3
Наградата:
Последният концерт на SS501 като група - Япония, Сайтама арена, 2010.
Файлът ще бъде изпратен по скайп, качеството му е оптимално т.е оригинално; това, с което се е продавала официалното двд.

Утешителната награда: Последната фен среща на SS501 (2010, Seoul), HD качество.

Всеки, който има желание да участва, нека заяви това в тази тема. Ако имате въпроси, може да ги зададете тук или на лично съобщение до мен тук във форума.

Нека се забавляваме заедно!
Игра с картинки - Page 3 459100
ТОЧКИ И ВЕРНИ ОТГОВОРИ ОТ ПЪРВИ КРЪГ:


Последната промяна е направена от Lollipop на 9/16/2012, 08:50; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Игра с картинки - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Игра с картинки   Игра с картинки - Page 3 Icon_minitime9/19/2012, 15:10

Този път няма да си замълча, а ще се изкажа. Не съм участвала със снимки в играта. Не ми беше казан нито един от отговорите предварително. Освен това, аз също като вас търсих доста упорито някои отговори, защото това, че съм част от екипа на форума не значи, че знам прекалено много. Едва ли някои фен знае всичко за любимеца си. Аз не правя изключение и имам своите пропуски. Всъщност, ако си бях избрала Бебо за 3-ти кръг щях да се справя по-бързо с отговорите. Определено ми бяха много по-лесни. И нормално... Хьон Джунг е много по-активен. Но там изборът си е само мой. Не го казвам с цел да недоволствам, а за да е ясно, че не съм знаела някои неща от 3-ти кръг, както и от останалите, но съм търсила и съм положила не по-малко усилия от Пепси или от теб, Миа, в тази игра.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
 

Игра с картинки

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Форумна активност-