Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него _
ПисанеЗаглавие: Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него   Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Icon_minitime2/1/2013, 19:35

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Tumblr_mgbmqiPmg11r94i4zo2_1280_zps7ff82306

Това е специална игра, която ще е валидна само за февруари 2013, тъй като това е месецът, който сме посветили на Кю Джонг...
Играта е тематична... Рождения му ден - как би прекарала рождения му, ако можеше да си с него. Къде бихте празнували, как, в коя държава... Позволяваме ти пълна свобода на въображението...
Опиши как ти би празнувала, ако беше с него...

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него 22_zpsfe5478f6


Последната промяна е направена от Lollipop на 3/2/2013, 11:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него _
ПисанеЗаглавие: Re: Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него   Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Icon_minitime2/24/2013, 13:48

Мн трудна работа, хич не ме бива по измислянето на такива неща... Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него 27830
Но имам малък план, няма как иначе, като ти е дошло до главата... Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него 21596
Смятам да го заведа на хижа в планината, така няма да има мърдане... А и създава доста романтично усещане за изолираност и сплотяване. Все едно сме на края на света и той е последният мъж, а аз последната жена... Някак си ролите се изчистват от всички паразитни такива на подобно място.
И какво друго... Смятам да взема червено вино, хубава много обилна вечеря, защото Кю обича да яде и обича да пие... Торта, на която да духне свещичкита и да си пожелае нещо... И така нататък с нашия празник... Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него 27830
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него _
ПисанеЗаглавие: Re: Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него   Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Icon_minitime2/24/2013, 14:34

Доста варианти има за празника с него, но съм настроена на малко по-весело отколкото романтично…
Тъй като деня има 24-сова продължителност ще се постарая да го запълня в различни дейности. Гледане на филм, разходка в парка, може пикник, каране на колелета или игра та федербал, правене на много общи снимки, малко прекарано време в някой луна парк да се забавляваме и смеем, пазаруване заедно. Да направим заедно вечеря и да подредим масата с любимите ни ястия. Вино, соджу, бира, уиски…. Каквото пожелае, днес е неговият ден. Няма да се разминем и без торта, но нали съм едно голямо дете ще взема от свещите, които като ги духаш не се изгасят а пак си горят, за да си направя шега и още да се посмеем. В последните минути на отминаващият му рожден ден ще му благодаря, че се е родил и че е с мен на този толкова личен празник.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него _
ПисанеЗаглавие: Re: Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него   Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Icon_minitime2/24/2013, 21:24

Като начало бихме започнали рождения ден на Кю в едно традиционно за Корея място за празнуване - караоке. Бих украсила стаята подобаващо - с балони, гирлянди, с голям надпис 'Честит рожден ден, скъпи Кю'. От уредбата ще звучи мелодията на песничката за рожден ден, която ще му изпея много специално /сигурно ще звуча фалшиво, но какво значение има Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него 475896 /. Ще го накарам да духне свещичките на саморъчно направената от мен торта. След като хапнем от нея, ще го попитам какво му се прави на този важен ден и ще се постарая да изпълня желанията му, за да направя рождения му ден с мен незабравим.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

Sponsored content



Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него _
ПисанеЗаглавие: Re: Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него   Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Как би прекарала рождения ден на Кю, ако беше с него

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Форумна активност-