Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [ИГРА]Захарна градина

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 12:02

[ИГРА]Захарна градина Cakensweetsdiv_zps95c9d323[ИГРА]Захарна градина Cakensweetsdiv_zps95c9d323

По случай рождение ден на Парк Джунг Мин, месец април ще бъде посветен на игра за първата му драма 'Захарна градина'... Това е чудесен повод да я гледа, който не я е гледал или просто да си я припомните...
[ИГРА]Захарна градина 113_zps78b14555

Играта ще се състои от 4-ри кръга. Всеки един кръг ще бъде решен от определени епизоди от драмата и те ще бъдат базирани на тях. Но! Ще има технически и фактически въпроси от самата тема на драмата тук във форума, така че не пропускайте да отделите време и на нея, в противен случай няколко въпроса, ще ви остават без отговор. Всеки кръг ще има по 16 въпроса. За верен отговор ще получавате по точка.
Тъй като много често се случва да изпускате по някой кръг на играта, този път ще ви дадем шанс да се борите за победа дори да ви се случи. За всеки изпуснат кръг ще получавате по 8 въпроса от сектора на Парк Джунг Мин. Дали сте започнали по-късно играта или сте изпуснали няколко кръга поради лични причини - на финал ще получите толкова въпроси от сектора на Джунг Мин, колкото кръга сте изпуснали. За верен отговор ще получавате по 2 точки - по този начин ще изравните точките си с потребителите, играещи всеки кръг на играта 'Захарна градина'...


[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6
Кръгове
[ИГРА]Захарна градина ACakeGIF_zps574f0e0c1 кръг - Стартира на 01.04.2013 и на 07.04.2013 в 20:00 приключва.
[ИГРА]Захарна градина ACakeGIF_zps574f0e0c2 кръг - Стартира на 08.04.2013 и на 14.04.2013 в 20:00 приключва.
[ИГРА]Захарна градина ACakeGIF_zps574f0e0c3 кръг - Стартира на 01.04.2013 и на 21.04.2013 в 20:00 приключва.
[ИГРА]Захарна градина ACakeGIF_zps574f0e0c4 кръг - Стартира на 01.04.2013 и на 28.04.2013 в 20:00 приключва.

Верните отговори в края на всеки кръг ще се обявяват в деня на приключването му. Отговорите за всеки следващ кръг ще получавате на всяка дата, обявена за начало.


Наказателни въпроси от сектора на Джунг Мин ще получавате по всяко време, в което заявите желание, след като е изтекъл периода за изпуснатия кръг. На 28.04.2013 ще спуснем всички 32 въпроса за изпусналите кръговете и дните 28, 29 и 30 април се дават бонус към всички очакващи наказателни въпроси да мислят и отговарят по тях. На 30.04.2013 в 20:00 ще спуснем всички верни отговори от наказателните въпроси. И два часа по-късно ще обявим верните отговори.

Победителят ще обявим на 01.05.2013 заедно с броя точки на всички.

[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f
Победител:
Това ще е онзи човек, който е събрал най-много точки.
Максимален брой точки 64.
Минимален брой няма.


[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f
Наградата:
Единственото DVD на Парк Джунг Мин - Present с оригинално качество.

Забележка:
Заявилите участие да играят в голямата ни игра за истински диск на любимеца си, трябва задължително да участват в тази игра! В противен случай ще бъдат наказани по указания начин в темата за играта.


Въпроси и запитвания тук в тази тема!
Заявка за участие също тук!

[ИГРА]Захарна градина Cakensweetsdiv_zps95c9d323[ИГРА]Захарна градина Cakensweetsdiv_zps95c9d323


Последната промяна е направена от Lollipop на 5/11/2013, 19:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 16:20

Аз съм в играта... Звучи ми интересно, а "Захарна градина" е наистина хубава драма, която вече съм изгледала... Ще гледам отново разбира се и успех на всички, които ще участват
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 16:53

Успех, Ро [ИГРА]Захарна градина 459100
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 16:57

Благодаря Нуна... Надявам се да съм запомнила детайлите и да не се изложа [ИГРА]Захарна градина 906359731
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 19:10

и аз съм в играта :)
как да не играя бе,та как да не ми е хубаво да го гледам този сериал за втори път :) тя тази актриса е такава сладурана....много се радмвам когато застанат двамата един до друг :)
мисля ,че точно една такава жена би трябвал да е до него редом....като двойка/да оточня/
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/29/2013, 23:19

Радвам се, че ще се включиш... Файтинг! [ИГРА]Захарна градина 930441
За всички, които се чудят откъде да изтеглят филма... Тъй като той е преведен и качен в Bollydream, а той в момента има проблем... Същите субки са качени и тук ---->цък
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime3/31/2013, 20:51

Първи кръг - въпроси

[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6
Верни отговори можете да изпращате до 07.04.2013 - 20:00
На 07.04.2013 в 22:00 ще получите верните отговори на всички въпроси.
Отговорите си изпращайте на лично съобщение на Lollipop (tuk)


1. Поради какви причини Ай Лин е шеф на кафето 'Захарна градина'?
2. На кое място е Хе Йон в класацията за най-желани невести в Япони?
3. Защо в последния момент се налага Ми Ан да излезе на конкурса като Ай Лин?
4. Коя от актрисите (актрисите, не героините!) в драмата знае корейски и се разбира без проблем с Парк Джунг Мин по време на снимките?
5. Колко мисии 'Спаси принц Ши Уан има'?
6. Защо президент Пу се отказва от сватба между Пу Ши Уан и Чой Хе Йон?
7. Поради какви причини драмата 'Захарна градина' се снима 2 пъти?
8. В коя страна се провежда пресконференцията по откриване на снимките на драмата втория път?
9. Какъв е гениалният план на Ай Лин, за да не я хванат в лъжа на конкурса?
10. Дават дрехи на Пу Ши Уан да се преоблече, на кой са те?
11. Как Хан Сянг описва тортите на Ми Ан?
12. Кое в поведението на Ши Уан изкарва извън нерви Ми Ан и се скарват жестоко?
13. Къде лови омари Ши Уан? Откъде идва името на мястото?
14. С какво име е въвела фалшивата Ай Лин Хан Сянг в указателя на мобилния си?
15. Какво похапва Ши Уан първия ден в Хуалиан?
16. Кой номер е къщата за гости, в която нощуват Ши Уан и Ми Ан в Хуалиан?

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/4/2013, 17:38

С удоволствие ще участвам!!! [ИГРА]Захарна градина 197358
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/4/2013, 18:19

Въпросите от първи кръг вече са пуснати... Така че файтинг, Дари...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/7/2013, 18:39

Първи кръг - отговори

[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f

1. Поради какви причини Ай Лин е шеф на кафето 'Захарна градина'?
След смъртта на бащата на Ми Ан, кафето върви към фалит. Ай Лин инвестира пари в него, за да го съживят и оттогава тя е шеф на кафето.

2. На кое място е Хе Йон в класацията за най-желани невести в Япония?
На последно.

3. Защо в последния момент се налага Ми Ан да излезе на конкурса като Ай Лин?
Тъй като в конкурса не разрешават помощници - само сладкарят има право да излезе, което проваля първоначалния замисъл на Ай Лин за победа и се налага Ми Ан да излезе на нейно място.

4. Коя от актрисите (актрисите, не геройните!) в драмата знае корейски и се разбира без проблем с Парк Джунг Мин по време на снимките?
Лиа Ли знае корейски, тъй като е учила в Корея.

5. Колко мисии 'Спаси принц Ши Уан има'?
2. Първата се проваля, затова се налага втори дубъл.

6. Защо президент Пу се отказва от сватба между Пу Ши Уан и Чой Хе Йон?
Защото разбира, че Чой Груп всъщност са банкрутирали и изобщо не са изгодна партия за брак и бизнес.

7. Поради какви причини драмата 'Захарна градина' се снима 2 пъти?
Анджи Чай не е доволна от заснемането на някои от моментите в драмата и ги връща за презаснемане. Тъй като главната актриса няма такова време, се налага да наемат нова главна актриса и съответно да снимат драмата втори път.

8. В коя страна се провежда пресконференцията по откриване на снимките на драмата втория път?
В Корея.

9. Какъв е гениалният план на Ай Лин, за да не я хванат в лъжа на конкурса?
Ще се скрият заедно с Ми Ан в училището и така, когато директора на тайландския фелиал на CNR дойде, ще се срещне с Ми Ан, без да разберат че отново са подменили ролите си.

10. Дават дрехи на Пу Ши Уан да се преоблече, на кой са те?
На баща й.

11. Как Хан Сянг описва тортите на Ми Ан?
Те имат прост дизайн, без особено съставки, но доставят на хората вкус – топъл и чист.

12. Кое в поведението на Ши Уан изкарва извън нерви Ми Ан и се скарват жестоко?
Това че той е изял тортата за рождения ден на клиент. Не уважава пожеланията на клиента към рожденика.

13. Къде лови омари Ши Уан? Откъде идва името на мястото?
В залив Колие, в Тихия океан. Името идва от това, че кораловият риф прилича на колие. Легендата разказва, че войн от местността е убит от враговете си на това място. Колието от врата му било захврълено и очертало рифа, а неговата любима всеки ден идвала на мястото и плачела за него.

14. С какво име е въвела фалшивата Ай Лин Хан Сянг в указателя на мобилния си?
Пилешка супа с жен-шен.

15. Какво похапва Ши Уан първия ден в Хуалиан?
Пушена летяща риба.

16. Кой номер е къщата за гости, в която нощуват Ши Уан и Ми Ан в Хуалиан?
146


БРОЯ ТОЧКИ НА УЧАСТНИЦИТЕ:
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/7/2013, 21:31

Втори кръг - въпроси

[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6
Верни отговори можете да изпращате до 14.04.2013 - 20:00
На 14.04.2013 в 22:00 ще получите верните отговори на всички въпроси.
Отговорите си изпращайте на лично съобщение на Lollipop (tuk)

1. Страда ли от амнезия Хан Джи?
2. Какви са мотивите на Хан Сянг, когато се съгласява да скрие местонахождението на Ши Уан от президент Пу?
3. Колко пари дава Ми Ан на Ши Уан, когато той решава да излезе навън на обяд, защото не иска да яде храната на Мей Ин?
4. Мъфинче с каква фигурка прави Хан Джи за децата по време на сладкарския урок на Ми Ан в лунапарка?
5. Джунг Мин говори японски и китайски, според вас той ли говори на китайски в драмата?
6. С какво Хан Сянг е по-добър от Хан Джи според Ми Ан?
7. Защо Хан Сянг никога не е ходил на лунапарк?
8. Какво прави Хан Джи, за да не се срещне Ми Ан с Ай Лин?
9. Драмата се снима 3 месеца с актрисата Shara Lin в последствие сменят актрисата с Jian Man Shu, какви загуби търпи продукцията при тази смяна(парични)?
10. Джунг Мин Обича сладко и по време на снимките е опитал да вкуси една торта. Целият екип се уплашил и го възпрял. Джунг Мин се шокира като му казват колко струва тортата. Каква е била цената й?
11. Как Хан Сянг разбира истинската самоличност на Ми Ан?
12. Какви момичета харесва Хан Джи?
13. Защо Ай Лин изпраща целия персонал на кафето на едноседмична почивка в Хавай?
14. Какъв цвят и номер е колата на Хан Сянг?
15. С какво президент Чен изнудва директор Ян?
16. Какво се случва във вечерта на годежа на Ай Лин и Хан Сянг?

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/8/2013, 06:42

ОВ 10 ТОЧКИ пак добре със се справила като се има в предвид че имаше въпроси на които не знам атговора хаххах гледам и 2 кръг има доста трудни въпроси..... мерси че ми стимулирате мозъчето ми хаххаха
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/14/2013, 21:28

Втори кръг - отговори

[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f

1. Страда ли от амнезия Хан Джи?
Не.

2. Какви са мотивите на Хан Сянг, когато се съгласява да скрие местонахождението на Ши Уан от президент Пу?
Това, че получава уверението от вицепрезидент Джин, че той ще го подкрепи за въздигането му в наследник на компанията, ако Ши Уан не бъде открит скоро.

3. Колко пари дава Ми Ан на Ши Уан, когато той решава да излезе навън на обяд, защото не иска да яде храната на Мей Ин?
100 тайвански долара.

4. Мъфинче с каква фигурка прави Хан Джи за децата по време на сладкарския урок на Ми Ан в лунапарка?
Самолетче.

5. Джунг Мин говори японски и китайски, според вас той ли говори на китайски в драмата?
Не. Той бива дублиран на китайски въпреки че го говори добре.

6. С какво Хан Сянг е по-добър от Хан Джи според Ми Ан?
Хан Сянг е зрял и сериозен, вежлив и проявява разбиране и е здраво стъпил на земята.

7. Защо Хан Сянг никога не е ходил на лунапарк?
Като малък майка му не е имала пари, билета е бил скъп. А тя е работила през деня и вечерта и не е успяла да го заведе.

8. Какво прави Хан Джи, за да не се срещне Ми Ан с Ай Лин?
Наранява се като хваща един кактус.

9. Драмата се снима 3 месеца с актрисата Shara Lin в последствие сменят актрисата с Jian Man Shu, какви загуби търпи продукцията при тази смяна(парични)?
10 милиона са загубите по снимките на лентата

10. Джунг Мин Обича сладко и по време на снимките е опитал да вкуси една торта. Целият екип се уплашил и го възпрял. Джунг Мин се шокира като му казват колко струва тортата. Каква е била цената й?
60 хиляди тайвански долара.

11. Как Хан Сянг разбира истинската самоличност на Ми Ан?
Когато група студентки му показват снимка на него и Ми Ан от университета и го питат каква е връзката им.

12. Какви момичета харесва Хан Джи?
Обикновена на външност. Фигурата няма значение. Трябва да има има нежно сърце и да е съгласна да прави всички, което той пожелае. Трябва да бъде честна.

13. Защо Ай Лин изпраща целия персонал на кафето на едноседмична почивка в Хавай?
За да саботира годежа на Ми Ан и Ян Хан Сянг, в когото е лудо влюбена, и самата тя да се сгоди за него.

14. Какъв цвят и номер е колата на Хан Сянг?
Бял, 8080PG.

15. С какво президент Чен изнудва директор Ян?
Че ако Хан Сянг не зареже Ми Ан и не се ожени за Ай Лин между "Захарна
пекарна" и "CNR Груп" няма да има договор за сътрудничество.


16. Какво се случва във вечерта на годежа на Ай Лин и Хан Сянг?
Хан Джи отива в дома на брат си Хан сянг и двамата се сбиват.



БРОЙ ТОЧКИ:
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/14/2013, 21:53

Трети кръг - въпроси

[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6
Верни отговори можете да изпращате до 21.04.2013 - 20:00
На 21.04.2013 в 22:00 ще получите верните отговори на всички въпроси.
Отговорите си изпращайте на лично съобщение на Lollipop (tuk)


1. Защо тортите на Дже Сен са същите
2. Защо Ши Уан казва че е гадже на Ми Ан?
3. Защо Хан Сянг и Ай Лин си приличат?
4.Чия е идеята за уроците по пияно за Ми Ан и защо трябва да ги взема?
5. Какво прави Ай Лин, за да задържи Хан Сянг до себе си и да не го уволнят от компанията?
6.Какво предложение има президент Пу за Ми Ан?
7. Каква "титла" дават на Парк Джунг Мин по време на снимките на "Fondant Garden" и защо?
8. Какъв е зрителският рейтинг на първия епизод на драмата и какъв рейтинг прогнозира Джунг Мин по време на фен срещата на "Fondant Garden"?
9. Какво предлагат на клиентите в "Захарна градина" след като оборудването е повредено и колко е оборота на кафето?
10. Колко време снимат сцените в морето? При каква температура на морската вода? Какъв инцидент се случва по време на тези снимки?
11. Кога е церемонията по приключване на снимките на драмата?
12. Какви сладкиши правят Ми Ан и малчуганите в детската градина?
13. Какво всъщност е блъснало Хан Джи?
14. Какви са променените съставки в шампионската торта на бащата на Ми Ан, която бабата поръчва?
15. Какво отговаря бащата на Ми Ан на задания от Хан Джи въпрос чрез гаданието?
16. Какви сладки харесва бабата на Хан Джи?

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/21/2013, 06:56

Аз така като гледам май ще си остана 2 място.....като губещ няма ли да имам някакъв подарък .......от рода на едно БРАВО поне [ИГРА]Захарна градина 593930 Да загубя от Вероника си е доста добра загуба [ИГРА]Захарна градина 338824
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/21/2013, 07:50

Е, недей така мила. Има още един кръг все пак. Аз на 3ти кръг не успях да отговоря на всички въпроси.
Успех! Нека играем до края [ИГРА]Захарна градина 906359731
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/21/2013, 18:55

Трети кръг - отговори

[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f

1. Защо тортите на Дже Сен са същите?
Защото Тан Рюй открадна скиците на Ми Ан и отиде да работи за тях.
2. Защо Ши Уан казва че е гадже на Ми Ан?
Защото когато Ай Лин е хванала под ръка Хан Сянг нея я е заболяло, а той е искал да я предпази.
3. Защо Хан Сянг и Ай Лин си приличат?
И двамата са безпринципни егоисти и няма да отидат в рая като умрат.
4.Чия е идеята за уроците по пияно за Ми Ан и защо трябва да ги взема?
Уроците по пияно помагат за укрепване на координацията на пръстите. Идеята е на Ши Уан, но той кара Ху Сюн да я представи като своя.
5. Какво прави Ай Лин, за да задържи Хан Сянг до себе си и да не го уволнят от компанията?
Отива в кафето и моли Ми Ан да направи линията сватбени торти за "CNR Груп" и дори стои под дъжда пред кафето след като е изгонена от него.
6.Какво предложение има президент Пу за Ми Ан?
Да създаде своя линия сватбени торти.
7. Каква "титла" дават на Парк Джунг Мин по време на снимките на "Fondant Garden" и защо?
Обявяват го за "Цар на грешките/дублите" заради повторните дубли, които се налага да снимат заради езиковата бариера.
8. Какъв е зрителският рейтинг на първия епизод на драмата и какъв рейтинг прогнозира Джунг Мин по време на фен срещата на "Fondant Garden"?
0,61%, класирана на 4-то място, а Джунг Мин прогнозира рейтинг - 1%.
9. Какво предлагат на клиентите в "Захарна градина" след като оборудването е повредено и колко е оборота на кафето?
Палачинки. 2000 тайвански долара за целия ден.
10. Колко време снимат сцените в морето? При каква температура на морската вода? Какъв инцидент се случва по време на тези снимки?
Снимат 5 часа при температура на морската вода около 10 градуса по Целзий. По време на снимките Джун Мин, който не умее да плува, без малко да се удави като нагълтва морска вода, когато голяма вълна се разбива в брега, Ман Шу губи равновесие и пада върху Мин, а вълната ги залива и те падат на брега.
11. Кога е церемонията по приключване на снимките на драмата?
6 февруари 2012.
12. Какви сладкиши правят Ми Ан и малчуганите в детската градина?
Ягодов бутер и шоколадова торта.
13. Какво всъщност е блъснало Хан Джи?
Колело.
14. Какви са променените съставки в шампионската торта на бащата на Ми Ан, която бабата поръчва?
Нерафинирана захар, изворна вода, нерафинирана сол...
15. Какво отговаря бащата на Ми Ан на задания от Хан Джи въпрос чрез гаданието?
Отговаря с не. Тя не го харесва.
16. Какви сладки харесва бабата на Хан Джи?
Ананасови.

БРОЙ ТОЧКИ:


Последната промяна е направена от Lollipop на 4/21/2013, 20:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/21/2013, 20:35

Четвърти кръг - въпроси

[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6
Верни отговори можете да изпращате до 28.04.2013 - 20:00
На 28.04.2013 в 22:00 ще получите верните отговори на всички въпроси.
Отговорите си изпращайте на лично съобщение на Lollipop (tuk)

1. Какво играе Хан Сянг докато е вързал Ши Уан на креслото си?
2. Как Ши Уан разбира, че той и Хан Сянг са братя?
3. Носи ли си Ши Уан колието на Ми Ан след като се връща в Корея?
4. Хан Сянг напуска ли или бива уволнен?
5. Как се казват какаовите зърна, които мароканската принцесата настоява да се използват за тортата й?
6. Какво е условието бащата на Ай Лин да направи Хан Сянг президент на компанията си?
7. С колко пари Алън завлича Хан Сянг?
8. Защо Ши Уан търси Алън?
9.Какви изисквания има капризният Пу Ши Уан към готвачката си?
10. Как Ми Ан се опитва да докаже на Ши Уан, че той я е харесва?
11. Каква тактика предприема Ми Ан, за да накара Ши Уан да почувства липсата й?
12. Защо Ши Уан напуска партито и компанията на трите момичета?
13. Докога Ми Ан ще бъде готвачка на Ши Уан?
14. Как Ай Лин среща бабата на Хан Сянг в мол-а?
15. Какво купува бабата за Ши Уан от пазара?
16. Как изглежда годеждният пръстен на Ми Ан, който й подарява Ши Уан?

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
1985
1985
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 169

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/24/2013, 18:56

Ауууу забравих че те са 4 хаххах тъкмо видях и 4-ти кръг :) ОК ще се опитам ....Веро няма да говориш така на твоята онни,щом съм казала че ще се радвам ако загубя от теб значи е така :) [ИГРА]Захарна градина 338824
Върнете се в началото Go down
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/28/2013, 12:49

Предния кръг беше труден, този е още по труден, но ще опитам.
Успех на всички. [ИГРА]Захарна градина 197358
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/28/2013, 20:10

Четвърти кръг - отговори

[ИГРА]Захарна градина Cherry_seewt_cake_Avitar_by_Pixeldi_zps16bec26f

1. Какво играе Хан Сянг докато е вързал Ши Уан на креслото си?
Голф.
2. Как Ши Уан разбира, че той и Хан Сянг са братя?
Става неволен слушател на разговора между баба му, баща му и Хан Сянг.
3. Носи ли си Ши Уан колието на Ми Ан след като се връща в Корея?
Да.
4. Хан Сянг напуска ли или бива уволнен?
Напуска, подава си оставката.
5. Как се казват какаовите зърна, които мароканската принцесата настоява да се използват за тортата й?
Лес Криолос.
6. Какво е условието бащата на Ай Лин да направи Хан Сянг президент на компанията си?
Да бъде член на семейство Чен – като негов зет.
7. С колко пари Алън завлича Хан Сянг?
Един милион долара, които Хан Сянг е взел от бюджета на компанията на Ай Лин.
8. Защо Ши Уан търси Алън?
Търси го с надеждата, че ще уговори сътрудничество между него и брат му Хан Сянг и ще работят заедно по проекта за торта на мароканската принцеса.
9.Какви изисквания има капризният Пу Ши Уан към готвачката си?
На масата му да има повече от 20 блюда. В менюто да има китайски, корейски, италиански и френски ястия, най-малко по 4-ри от страна. Вечерята се сервира в 19:00, като според моментното му настроение часът може да бъде променен. А най-важното е да поддържа апетита му.
10. Как Ми Ан се опитва да докаже на Ши Уан, че той я е харесва?
Като му прави тортата 'Шоколадова Дора', любимата му торта.
11. Каква тактика предприема Ми Ан, за да накара Ши Уан да почувства липсата й?
Прави се на болна няколко дни и изпраща персонала на "Захарна градина" да му приготвя/носи вечерята.
12. Защо Ши Уан напуска партито и компанията на трите момичета?
За да последва Ми Ан, която е подмамена от Дани, известен сваляч, в хотел.
13. Докога Ми Ан ще бъде готвачка на Ши Уан?
Докато той не си спомни тяхното минало.
14. Как Ай Лин среща бабата на Хан Сянг в мол-а?
Тя си изпуска една от чантата с покупките, Ай Лин случайно вижда, отива да й каже и вижда, че това е бабата на Хан Сянг.
15. Какво купува бабата за Ши Уан от пазара?
Кокошка.
16. Как изглежда годеждният пръстен на Ми Ан, който й подарява Ши Уан?
Той е с панделка, изработена от метал и скъпоценни камъни.

БРОЙ ТОЧКИ:
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/28/2013, 20:26

Благодаря на всички ви за участието! Справихте се чудесно, Петя и Ро... [ИГРА]Захарна градина 338824 Поздравления!

Дари, за теб трябва да има един кръг наказателни въпроси, защото изпусна втори кръг на играта...

За всички останали, които трябваше да участват, а не го сториха - не смятам да пускам въпроси, които да заместват цялата игра, струва ми се, че не сте влизали през целия месец на Парк Джунг Мин, така че просто от 501 точки в играта за диска, ви стават автоматично 551... [ИГРА]Захарна градина 1419965532

1 Кръг Наказателни въпроси

Верни отговори до 30.04.2013 - 20:00 часа.
Отговорите на лично съoбщение на Lollipop.

1. Как е истинското име на Парк Джунг Мин?
2. Коя е истинската му дата на раждане?
3. Колко солови албума има Парк Джинг Мин, издадени в Корея?
4. Какво общо има Ромео с Парк Джунг Мин?
5. Какво е решението на съда по отношение на проблема с компанията му?
6. Как се казва последният мини албум на Парк Джунг Мин?
7. Колко братя и сестри има Парк Джунг Мин?
8. В коя държава живее Парк Джунг Мин всъщност?

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime4/28/2013, 20:36

И ние благодарим [ИГРА]Захарна градина 489201776
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime5/1/2013, 12:19

1 Кръг Наказателни въпроси - отговори

1. Как е истинското име на Парк Джунг Мин?
Park Jung Min се е истинското му име, той не ползва псевдоним!
2. Коя е истинската му дата на раждане?
3 април 1987
3. Колко солови албума има Парк Джинг Мин, издадени в Корея?
2 солови мини албума и един преиздаден албум с допълнителни песни.
4. Какво общо има Ромео с Парк Джунг Мин?
Ромео е алтернативно его на Парк Джунг Мин.
5. Какво е решението на съда по отношение на проблема с компанията му?
Временно прекратяване на договора му със CNR Media. Това решение е от август 2012.
6. Как се казва последният мини албум на Парк Джунг Мин?
Beautiful.
7. Колко братя и сестри има Парк Джунг Мин?
Един брат и една сестра. Мин е най-малкият.
8. В коя държава живее Парк Джунг Мин всъщност?
Южна Корея.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime5/1/2013, 15:54

Краен резултат

[ИГРА]Захарна градина 22_zpsfe5478f6

Amira Salvatore - 53,5 точки
1985 - 42,5 точки
darito05 не я включвам, тъй като има един изпуснат кръг, заменен с наказателен, който също беше изпуснат.


Победител в играта е Амира, но тъй като участничките бяха само две и двете положиха много усилия, за да се включат, решихме наградата Present на Парк Джунг Мин да я дадем и на двете. Предполагам Амира няма да има нищо против. Наградата ще си я получите по обичайния начин - на скайп. [ИГРА]Захарна градина 475896

Благодаря на всички, включили се в играта! За нас беше удоволствие!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



[ИГРА]Захарна градина _
ПисанеЗаглавие: Re: [ИГРА]Захарна градина   [ИГРА]Захарна градина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[ИГРА]Захарна градина

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Форумна активност-