Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Дневникът на Ким Хьонг Джун

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime5/10/2013, 07:09

Дневникът на Ким Хьонг Джун Kim_Hyung_Joon_SS501_19122009022227

Дневникът на Хьонг Джун


Момчетата пишат съобщения помежду си, като и със своите красиви Грахови Принцеси в социалните мрежи още от зората на групата. Тази тема е точно такава. Тук ще откриете тези съобщения.

В темата ще откриете и техни мисли през периода им на група... Мисли, които човек споделя в дневника си.

Съобщенията от този вид започват от 2006. Тук са събрани всички на Бейби Джун през периода до 2010 година включително.

Забавлявайте се с нас. Надникнете в дневника
Дневникът на Ким Хьонг Джун 420514


Последната промяна е направена от direndur на 5/11/2013, 17:43; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime5/10/2013, 10:34

4 май 2006

Всички ли сте добре?
Аз съм макнето на SS501 Хьонг Джун
Всички сте здрави, нали?
Моля ви, обичайте много нашия чат „Hello Chat”
Ще ви помоля феновете ни и публиката ни много да ни подкрепят
Аз трябва да ставам, че да се приготвя за филм. Ставам!!!
Моля ви, идвайте често на наши представления, също така се подгответе за концерта ни…
Моля ви, подкрепяйте много нашия Namgoong
Ще се видим след малко на живо, че имам излъчване
Обичам ви~~~~~~

Credit: ss601 (source) + Trans: kyukyu` @ QUAINTE
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime5/20/2013, 11:06

8 юни 2006

Ние петимата от SS501 се събрахме и прекарахме вече 9 месеца заедно без да спираме.
Triple S и всички хора, които ни подкрепиха и ни дадоха толкова любов, винаги са с нас.
Първият ни сингъл… вторият ни сингъл… всичките мигове, които преживяхме с феновете, дебюта, за който мечтах, плодовете на сцената които исках…
Поразен съм от всички тези неща и сега мисля да направя нещо…
Вече се „сбогувахме” със сцената и излизаме по предавания от време на време, за да ви покажем колко сме се подобрили и да ви покажем новите ние на всички, които ни обичат. Погледнах назад през какво съм преминал…
Всички тези неща са прекрасни за мен и ме правят толкова щастлив.
Мога да изразя себе си на сцената и да ви покажа кой е Ким Хьонг Джун.
Когато говорим за почивка, аз се опитвам да мисля какво ми липсва, кое трябва да уча повече и за много други неща.
Любовта и подкрепата и цялото това щастие, което ни сполетя през изминалата по-малко от година, не знам дали го заслужаваме…
Толкова съм щастлив, че мога да правя това, което наистина харесвам и искам За няколко месеца, ние от SS501 се превърнахме в ние и нашите фенове TripleS.
Вярата ни ще ни направи зависими един от друг..
По време на почивката ни, аз работя усилено за себе си, вместо да почивам..
Ставам много емоционален като се замисля за отминалите месеци.
През лятото, ще бъдете много приятно изненадани. Знаете ли защо?
Имаме още много какво да ви покажем…
Научихме много неща през това време и ще се завърнем след като упорито сме тренирали и работили за бъдещите ни представления.
Нека винаги си вярваме и да се обичаме…
Ще дам всичко от себе си… ще работя усилено… усилено както когато работих в началото… и ще опитам да израста по-добър и да заслужа вашето признание… все още нищо не сте видели!!!
Ще работя повече и повече и ще се завърна с подобрен имидж и няма да ви разочарова. Липсвате ми, Triple S и всички онези, които обичам…
Скоро ще се завърна.. моля ви, почакайте още малко.

Обичам ви.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime5/20/2013, 15:25

Второ писмо от 8 юни 2006

Когато бях първи клас в средното училище, бях обикновен ученик като останалите си приятели. Винаги ходих на училище, учих с приятели и играехме с тях..
Един ден си пожелах нещо и не предполагах, че ще ми се случи.
Имах самочувствието и увереността, че мога да пея и танцувам и един ден ми се отвори възможност да покажа таланта си.
В първи клас в средното училище участвах в конкурс за пеене и изпълних представление с голям заряд и дух.
Преди да се съберем ние петимата като SS501 се срещнах с много други хора, които имаха същата мечта като мен да са изпълнители, които са преживяли много трудност… наистина много…
В този момент се паникьосах и не почувствах обезсърчен.
Дори когато се упражнявах, единствената мисъл в ума ми бе дали ще мога да се кача някога на сцената да пея…
Разбира се, имах и своите хубави времена. Хората, които тренираха с мен сега се справят много добре и живеят спокойно живота си. Сега се радвам да погледна назад и да си спомням тези времена..

Джунг Мин, Хьон Джунг, Кю Джонг, Йонг Сенг.

SS501 се събра, записахме албум заедно и завършихме успешно дейностите си по пилотния сингъл.
Обложката на първият албум беше готова и аз си взех един диск на SS501, в който моето име, Ким Хьонг Джун бе записано на първо място. Това значеше много за мен.
8 юни 2005 за първи път дебютирах на сцената…
Този спомен е запечатан в мен… ще е в съзнанието ми до смъртта ми…
Споменът за нас, как пеем пред толкова много хора, които ни обичат.
Споменът за нас, които се окуражаваме с 'fighting' преди да излезем на сцената нервни и нашите скъпи фенове, които ни подкрепят и са с нас. Ще дам най-доброто от себе си, за да преодолея всички пречки, които се изправят пред мен.

Вече отмина цяла година.
Не е нито много дълго време, нито е късо… всички, които показват интерес към групата и полезно ни критикуват и много, много ни подкрепят…
Наистина искам да ви се поклоня, много , много ви благодаря.
Ще дам най-доброто от себе си Ким Хьонг Джун да не се промени и да остане все така обичаният и да израсна благодарение на вас, без да стана арогантен…
Нека бъдем заедно още 10 години, още 1000 години.
Първата годишнина на SS501 и първата годишнина на Triple S, извинявам се, че не си благодаря лично на всеки един от вас, но ще се погрижа любовта ми да достигне до всички вас.

Обичам ви

8 юни 2006,
До всички, които прекарват времето си с мен, никога няма да ви забравя.


Credit: ss601 (source) + Trans: snowluv4 @ QUAINTE
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime5/21/2013, 17:12

26 юни 2006 - 7:35:39
Дъждовен ден...


Отбивам се за малко…
Не сме се виждали от много време, всички сте добре, нали?
Както обикновено ние сме заети с представления на сцената.
Ние работим наистина, наистина много упорито. Изглежда сякаш е минало много време.
Не бяхме на сцената цели 3 месеца, чувствах се, че нещо ми липсва и наистина ми липсвахте всички вие, които така ентусиазирано ни подкрепяте.
На сцената съм щастлив, защото мога да ви покажа, най-щастливата си страна, както и всички, което мога.
Почакайте още, още малко.
Ние учим толкова много неща и работим упорито.
В момента вали… и времето се затопля, а изведнъж стана хладно.
В такова време лесно се настива, така че се пазете и си пригответе якета и топли наметки и напитки. Пазете се.
Наистина искам да се погрижа за вас.
Изглежда всички са заети. След цялата тази заетост, чакаме щастливият резултат.
Готино е да действаш, отколкото само са си го мислиш, да живееш позитивно настроен, да си създаваш красиви и невероятно спомени. Това не може да се купи с пари, работете за мечтите си, дори това да не остави място за почивка.

Навън заваля и си помислих да прекарам малко време с красавиците ни от Triple S, поздравите и сцената миналата година през лятото… наистина искам да се кача на сцената възможно по-скоро. Така се чувствам.
Липсвате ми… почакайте още малко.
Мисля за концерта на SS501 – той ще бъде една страхотна възможност да придобием опит и да проверим възможностите си. SS501 и Triple S ще бъдат заедно за пореден път.
След месец ще видите един великолепен етап от развитието на групата, което ще ви накара да желаете да ни виждате по често.

Вярвам, че вие винаги вярвате в нас…
За това всеки ден съм щастлив като си помисля за вас.
Очаквайте много. Успех…
Мечтата е като страна, която може да се отрие и да й се наслаждават само тези, които имат силата да устоят на предизвикателството и да вложат много усилия в него.

Винаги ми липсвате Triple S
Ако почакате малко, ще видите страхотните SS501.
Ще се постарая да съм Хьонг Джун – винаги учащият се, израстващ и вървящ смело напред и никога непоглеждащ назад. Обичам ви Triple S

Credit: ss601 (source) + Trans: kyukyu` @ QUAINTE
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Дневникът на Ким Хьонг Джун _
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Ким Хьонг Джун   Дневникът на Ким Хьонг Джун Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Дневникът на Ким Хьонг Джун

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S five as one :: SS501 през годините-