Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [2006]Junior Magazine

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[2006]Junior Magazine _
ПисанеЗаглавие: [2006]Junior Magazine   [2006]Junior Magazine Icon_minitime5/11/2013, 20:11

[2006]Junior Magazine 2005112720075923483_1_zpsa754b7d6
*Снимката не е от списанието
Какво ще предприемете, когато харесвате едно момиче?
Кю: Ще кажа на приятелите си и ще ги помоля да ми помогнат като ми набавят информация за нея.
Лидер: Ще поразпитам навсякъде за нея. И ако си има гадже, ще се забравя всичко с нея.
Мин: Имам синдрома на принца, имам много високо самочувствие за себе си.
Сенг: Ще искам директно да й призная всичко и ако наистина съм в състояние да го направя, няма да е зле.
Бебо: Ще ми е много трудно да й призная, защото не мога да съм сигурен какво би си помислила тя, така че няма да предприемам нищо.

На какво място би намерил половинката си?
Кю: Може би на среща, след като съм отишъл в колежа, защото наистина бих искал да отида в такъв.
Лидер: Възможно е близка приятелка да ми стане гадже. Бавно се сближавам с хората, така че ще е много по-лесно за мен от приятелство да прерасне в любов.
Мин: Тъй като вече съм в колеж, бих искал да изляза на среща, така че, моля ви, запознайте ме с готини хора.
Сенг: Много вероятно е да срещна някого в моя кръг, смятам, че така ще имаме общ език.
Бебо: Отвъд морето, отвъд страната ... всички странни места за среща с момиче ти дават шанса споменът да остане по-дълбок.

Първата любов
Лидер: Любовта е смелост... Когато бил в 6-ти клас, се страхувал от водата. По-късно бил принуден от съученици да плува в училище. Така започнал да харесва една учителка, дори получил CPR от нея, което било първата му целувка. (б.ред: преводачът на английски: 'Мисля, че иска да каже, че първата му целувка е била да целуне някого в коридода')
Сенг: Любовта е възраст... Той си харесал нуна, която свирела много добре на пиано и посещавала цървата, която и той. Но тя му казала: "Как може да си се родил 4-ри години след мен?"
Мин: Любовта е да се заяждаш с някого... Когато бил на 8 години, той харесвал момичето, което седяло до него на чина, но тогава начина му да изрази любовта си бил като се заяжда с нея. После тя се преместила в друго училище. Той разгледал 200 акаунта в сайурда с нейното име, но не успял да я намери.
Кю: Любовта идва чиста... По време на втората година в гимназията, имало момент, когато успехът му много паднал, защото не учел, така че попаднал в паралелка за допълнително учене. Там си харесал момиче, но те никога не си говорели. По-късно се случило така, че момичето искало да си купи напитка, но машината не работела и Кю и дал своята. Две седмици по-късно тя настояла да му върне жеста, като му вземе същата напитка, защото мразела да остава длъжна на другите. Но той чистосърдечно й отвърнал: "Няма проблем да ми дължиш нещо, защото самата ти вече си моя отговорност." Кой е знаел, че това момиче така ще се изплаши, че ще изчезне от този момент нататък...
Бебо: Любовта е самообвинения... В 6-ти клас, той харесвал една учителка. Двамата с нея участвали в една игра. В началото играта вървяла добре, но в един момент учителката го хванала през ръцете и той не можел да направи нищо. На финал, той паднал върху ръцете на учителката и просто се отказал от състезанието. Той отстъпил встрани, а учителката дори се наложило да отиде на лекар.


Credits: Quainte & DoubleS501
Translation: heart2heart@quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
 

[2006]Junior Magazine

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S five as one :: SS501 през годините-