Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Турне в Латинска и Южна Америка

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Турне в Латинска и Южна Америка   Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Icon_minitime7/11/2013, 04:49

First topic message reminder :

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 1017469_615559745134833_2141271580_n-1

Zafiro Productions организира поредица от фен срещи в Латинска и Южна Америка. Хо Йонг Сенг и Парк Джунг Мин стават част от мащабния проект и се обявяват 4 фен срещи в различни страни.
Четирите фен срещи ще бъдат проведени в Перу, Еквадор и Мексико, като в Перу фен срещите ще бъдат 2. Йонг Сенг и Джунг Мин ще провеждат фен срещите на едно и също място, често в един и същи ден с единствената разлика в часа на участието. Идеята на организаторите е "2 идола, 2 шоута, 1 билет"


Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Hysfanmeet

17 август, 20ч - CC.CLARO - Лима, Перу

20 август, 17ч - Jose Cuervo Salon - D.F, Мексико

22 август, 20ч - Agora De La Casa De La Cultura - Quito, Еквадор (отменена)

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Pict

24 август, 20ч - Explanada Real Plaza - Arequita, Перу


Джунг Мин ще бъде също част от турнето и ще проведе фен срещи на същите дати, но в различен час от този на Сенг.
За повече информация относно турнето на Мин -->
ЦЪК

Маршрута на пътуването:
16-17 август - летище Инчон, Сеул; прекачване на летището в Лос Анджилийс; летище Хорхе Чавез, Лима, Перу
17 август - фен срещата в Лима
18 август - разходка из Лима
19 август - полет от Лима до Мексико Сити, Мексико
20 август - фен срещата в Мексико
21 август - полет Мексико - Лима; от там отиване на Арекийпа
24 август - фен среща в Арекийпа
26 август - пътуване от Арекийпа до Лима; полет до Лос Анджилийс; полет за Сеул
27 август - пристигане на летище Инчон, Сеул, Южна Корея


Последната промяна е направена от direndur на 8/29/2013, 17:50; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Турне в Латинска и Южна Америка   Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Icon_minitime9/22/2013, 13:25

Арекипа, Перу - 24.8.2013

Maria



Intimidated



Crying


Credit:   itsmedodossi@youtube
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Турне в Латинска и Южна Америка   Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Icon_minitime10/1/2013, 21:18

На 29 септември 2013 се излъчи цялото интервю на медия TELEHIT с Йонг Сенг за престоя и фен срещата му в Мексико. Мексиканците имаха възможността да гледат цялото интервю по музикалния канал Mexican Musical Channel. Фенките там са страхотни, щом го качиха толкова бързо, за да му се насладим и ние. Ето и пълното предаване.



Това е превод на английски на малка част от интервюто.



Credit: MeowXP@youtube + Ritshu7@youtube
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Турне в Латинска и Южна Америка   Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Icon_minitime11/17/2013, 13:35

Интервю с Хо Йонг Сенг на медия TELEHIT



Йонг Сенг: Здравейте. Aз съм Йонг Сенг. Не съм и планирал, че ще имам изпълнение в Мексико ( има предвид, че не е вярвал, че някога ще има възможността да има представление в Мексико). Надявам се, че ще се насладя на престоя ми в страната. Също така се надявам, че феновете ще харесат шоуто.

Какви чувства поражда в теб идването ти тук и как мислиш, че ще те приемат феновете?
Йонг Сенг: Чувствам се много добре. Тъй като съм в Мексико за първи път, се надявам да посетя поне един от плажовете му. Казвали са ми, че Канкун е много красив. Колкото до феновете съм чувал, че имат много енергия, което ме прави много щастлив, защото това означава, че ще си изкараме добре по време на шоуто.

С коя от вашите песни ще се опитате да се доближите до тях?
Йонг Сенг: Песента е от първия ми албум и се нарича „Out The Club”. Не е песен, която всичките ми фенове знаят, но тя е от песните, която се харесва най-много.

Имахте ли възможност да опитате мексиканска храна?
Йонг Сенг: Да, имах. Мексиканската храна е много вкусна.  Това което ми хареса най-много беше нещо кръгло приличащо на хляб… Тако! Отначало изглеждаше забавно, защото трябваше сами да си го приготвим. След като всеки от нас си го направи, започнахме да ги ядем, но моето не изглеждаше толкова вкусно, колкото на останалите. Не мисля, че успях да го направя както трябва, но накрая му се насладих, тъй като си го бях направил сам. Нека кажа, че мус е насладих по мой собствен начин.

Разкажи ни какво ще правиш по време на концерта с феновете си
Йонг Саенг: Просто е. Ще започнем с играта камък, ножица, хартия. Ако спечеля, ще се снимам с фен и ще му дам снимката веднага (Полароидна снимка). Ако аз загубя феновете ще имат възможност да изтеглят един от 5 билета, на които са написани изненади за тях. Ще може да го видите на самото шоу.

Какво знаеш на испански?
Йонг Сенг: Зная думите „Мексико, много сте добри! Знаех и още доста думи, но в момента изчезнаха от съзнанието ми.

Можеш ли да кажеш нещо на мексиканските си фенове?
Йонг Сенг: Първо искам да благодаря на всички мои последователи в Мексико. Не съм мислил, че моято музика може да пропътува целия този път до тази част на света. Това е много приятно за мен. Надявам се да се насладя на шоуто с всички вас и скоро да се върна в Мексико.

Какви са бъдещите ти планове и Мексико включен ли е в тях?
Йонг Сенг: След представянето ми тук, ще продължа с турне в Латинска Америка.  След приключване на турнето, ще се върна в Южна Корея, за да подготвя новия си албум и след това е възможно да се завърна в Мексико. През това време се надявам феновете ми в Мексико да продължат да следят музиката ми в интернет. В интернет винаги ще имаме възможността да общуваме и аз винаги ще ви наглеждам.

Credit: Translation to english completed by Squintern501
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 _
ПисанеЗаглавие: Re: Турне в Латинска и Южна Америка   Турне в Латинска и Южна Америка - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Турне в Латинска и Южна Америка

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-