Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Kyu's story

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 07:30

First topic message reminder :

2010-09-03 2:20:51 през нощта
Eeyah ... Мина много време. Наистина много време...^^
Woah оставям съобщение...
Всъщност, моят лаптоп... hmm hmm... Бях на почивка в Лос Анджелис с Young Saeng...
Без никаква причина моят лаптоп... Хард дискът се развали... ето защо!! Аз извадих стария, който използвах преди и опитах да го ползвам.
Работи!! Woah...
Малко е бавен, но ^^ добре е.~~
Е!! Красавици... hmm hmm
Справихте ли се с тайфуна?...??
Вятърът духаше толкова силно снощи, че не съм мигнал...
Притеснявах се за прозорците и вратите... heuk heuk... Благодарение на това, имах възмоност да спя целия ден днес...^^
Всички добре ли сте?!! Hee hee Всички ние сме добре!!!
Знам, че всички се тревожите за нас...^^ Но наистина ще е чудесно, ако не се притеснявате!!
Ние винаги сме били добре hee hee.^^ Не помните ли?! Нашата сила!! Ние минаваме през всичко с вяра!
Ние смело и уверено ще продължим!! Защото ние порастваме, hyungs имат повече мустаци... hee hee
Независимо от това, моля ви, продължавайте да ни харесвате. hee hee
Може би, съзнанието ми все още е като на ученик от гимназията!! Hee hee Но,аз съм вече в средата на 20-те! Сякаш беше вчера, когато бяхме облечени в униформи и заедно упражнявахме пеенето си...^^
Както и да е! Училището започна скоро, нали?!! Защото ваканцията свърши.~~
Всеки нека се бори, aja aja!!! Винаги aja aja (работете здраво), като през цялото време се усмихвате!!!
^^
Всички знаете, че дори и всеки от нас да живее приятно, има моменти, през които сме заети, нали?!! Всеки от нас е свързан с връзки като тези...!! Винаги живейте живота си приятно и щастливо. ^^
Помните ли, че ви казахме, че ще остареем заедно?! Ще добавя само едно! Ще остареем заедно, докато се усмихваме, заедно.^^ Hehe Чао, чао~

Знам, че нощта ще свърши.
И че слънцето ще изгрее.
И че слънцето ще изгрее.
Знам, че облаците ще се разпръснат.
И че слънцето ще изгрее.
И че слънцето ще изгрее...^^

По време на моето пътуване до Америка, гледах мюзикъла "Цар Лъв"... тази част докосна сърцето ми...^^

Ние се усмихваме заедно.
Всички заедно...^^

П.П.: Поредното красиво писмо на Кю до феновете. Това момче винаги ме разплаква с посланията си. Толкова е мил, сърдечен и... нямам думи. Краят на писмото би разчувствал дори и камък.

Credits : SS501.dspenter.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime12/6/2011, 20:24

Здравейте хубавици~~ Мина много времееее!
Аз съм Кю Джонг!! Също познат като Кюл. Също познат като Кюри!! хеехее
Всяко едно е добре ~~ Обръщайте се към мен топло^^ хеехее Аз ще отвърна по всяко време~
Аз съм в разгара на снимките на моята драма и репетирам за мюзикъла!~
Направих си пътуване God of Cookery trip, което не съм правил от доста време и ядох вкусни неща!! ^^
Всички добре ли са, не сте хванали грип, тъй като е студено?!
Винаги!! Първо трябва да се грижите за здравето си!! Чух, че вирусът, който причинява грип е много упорит ТТ ..
Усещането от треперещите ми крака е все още ясно в тялото ми, в главата ми, в ума ми..
Вече наближава краят на 2011та година...Скоро ще бъда на 26!!
Колко много, моите хубавици също ... хеехее!! хеехеехее
^^ Както и да е, благодарен съм, че прекарваме време заедно~~
В бъдеще имаме много пътеки, които да извървим и много неща, които да направим~~
Изминалото време!! Нека се усмихнем и да го прекараме добре~~
Така е казал Конфуций!! … !!
Нека забравим всички лоши спомени, всичко лошо, което се е случило през 2011 ^^
Просто трябва да създаден по-добри дни от сега нататък~
Както казва Махатма Ганди..
И така!! Не се страхувай от бъдещето ^^ Бъди истински във всеки един момент отсега
Ако се забавляваме и наслаждаваме ни чака светло бъдеще!! Не е ли така!?^^
Така че нека се наслаждаваме~~~ !! Това е свят, в който всички хора живеят заедно~
A!! По време на интервю в Япония ме питаха дали има някой, когото харесвам и аз казах, че има.. хеехее
Чух много хора да питат за това!! Хехе Извън интервюто говорихме за Oh SeJung и се посмяхме..хеехе Изглежда е било излъчено по доста интересен начин!!
хм...Утре ще имам пресконференция в NamHae..Другата седмица заминавам в Токио заради мюзикъла~
^^ Винаги ще бъда така !! Винаги усмихнат и ще прекарвам хубаво време с тези, които са заедно с мен~~
Хубавици!!Тъй като не остават много дни до 2012~
Идете и се свържете с тези, с които не сте скоро^^ Моля ви прекарайте топли моменти със своите съседи~
Разбрахте ли?!!??!? Моля ви, кажете ми също как смятате да прекарате края годината
Чаооо~~~ Bbyong !!



Credits:www.kyu-jong.com+xiaochu@Quainte501.com
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime12/16/2011, 19:07

Както винаги Кю Джонг не забравя за феновете си. Kyu's story - Page 2 3647 Днес е оставил видео съобщение. Да се наяваме, че скоро ще има и субтитри на английски.



Credit:jaejune5501
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 18:52

'Ще се срещнем след 2 години...' ~ 01.06.2012

Kyu's story - Page 2 576580_336737069729610_941904585_n
Здравейте, аз съм Ким Кю Джонг!
Вече съм го казвал и преди, но времето наистина лети! Кога дебютирах, а кога стана юни 2012.
Всеки е направил своите планове вече, нали? Все още не е прекалено късно за правене на планове! Обмислете внимателно отново ~ Файтинг! Причината подари която ви пиша това писмо след толкова време е, че през юли ще вляза в казармата и искам да го кажа лично на моите красавици.
Подкрепата от мойте красавици е винаги в сърцето ми, изпълнено единствено с хубави спомени и това е чудесно наистина. Благодаря на всички, изживях щастливо своите двадесет.
Винаги съм обмислял какво искам да ви кажа, в бъдеще искам да дам на малките красавици подарък, след 2 години.
Определено ще ви покажа моята най-добра страна, определено! Определено! Определено!
В очакване на 3 юни съм, за да прекарам време единствено с малките красавици!
Срещата на този ден ще остави спомени от време прекарано в смях.
Винаги мисля за хубавите спомени от днес, бъдещето също ще е изпълнено с прекрасни спомени. Благодаря ви ^^ Наистина благосвен


Най-добрите SS501
JDream Кю Джонг
Моят почерк не е красив... моля ви, разчетете го
- Kю -
eng.trans: wangja501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
pep_si
pep_si
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 1349

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 19:00

"Ще се срещнем след 2 години" Мразя го това изречения....две години....Кю толкова мило писмо е написал,пълно с много чувства... Kyu's story - Page 2 269117 Вече ми липсва ужасно много Kyu's story - Page 2 47261
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000440811794
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 19:04

А, сега кой ще ни пише в туитъра, че сме неговите зелени грахчета, неговите малки красавици Kyu's story - Page 2 269117
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
lovesong
lovesong
Triple S

Triple S
Брой мнения : 184

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 19:34

Наскоро това си мислех, как сега ще започнат един по един да влизат в казарма. Kyu's story - Page 2 911361 Иде ми да взема един танк и да разбия с него всички южнокорейски казарми, та вече да не чета такива неща от сорта "ще се видим след 2 години" Kyu's story - Page 2 826482 . Разбирам, че е задължитено и уважавам факта, че няма изключения за никого, но на мен ми се пълнят очите като чета това писмо Kyu's story - Page 2 898750
Върнете се в началото Go down
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 20:07

Мисля, че не мога да кажа нищо в момента...освен, че се разревах наистина супер много...Кога заговорих за нов албум, а какво стана ;(...Тоест нормално е, ама може ли да не влизат? 2 години са ужасно много време...След него ще е някой друг...уф...просто не знам кво да кажа ;(
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 20:11

Нямат как да не влязат, всички ще изпратим там от SS501 един по един, но си мислех, че има още време... Кю ни хвана неподготвени...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Linny
Linny
Y.E.S. Fan Club

Y.E.S. Fan Club
Брой мнения : 238

Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime5/31/2012, 20:20

Знам, знам, че няма как да не влязат...Даже бях чела за онзи, който се опитал да се измъкне и да замине за Америка и му били черен печат, ама е направо 2 години...2 години от живота ти е така, щото някви други хора не могат да си оправят проблемите...и щото другата част на едно-времешната ти държава може да изперкат и да ти обевят война...
Пак, че могат да го отлагат във времето, макар че като се замислиш колкото по-рано толкова по-добре, ама сега направо ми се струва непоносимо наистина :|
Върнете се в началото Go down
http://snowylinne.tumblr.com

Sponsored content



Kyu's story - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: Kyu's story   Kyu's story - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Kyu's story

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-