Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Новини

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime9/3/2010, 17:32

First topic message reminder :

Новини - Page 6 Newsmin
News

Новини - Page 6 Fimdepostmsxx2

Това е мястото за всички новини, които си нямат вече пусната тема... Каквото ново за Мин - тук, за да не се губи сред останалото... Новини - Page 6 968736


Последната промяна е направена от Lollipop на 8/11/2011, 16:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime1/23/2011, 23:27

Новини - Page 6 Eccb8c36cf3d3b13ac4b5f0

Не наричайте вече Парк Джунг Мин 'horse', той е Мрачният принц

Парк Джунг Мин се отдели от сянката на SS501 и се завърна като солов изпълнител.
Парк Джунг Мин украси сцената на Inkigayo по SBS с изумителната си харизматичност като изпълни 'Not Alone' на 23.01.2011.
Облечен в тъмен костюм, стилът му плени публиката. Макар че излезе на сцената без групата си, а като соло изпълнител, неговото чаровно сценично поведение изпълни публиката с вълнение.
Заглавната песен ‘Not Alone’ постави неговия дебют, макар голямото му безкойство как да продължи напред, феновете имат огромна вяра в него. С голяма творческа креативност Парк Джунг Мин и Шин Са Донг Тайгър работят заедно по създаването на ново усещане за денс песен, акомпанирана от оркестър и перкусии.
Особено що се отнася до соло албума му, Парк Джунг Мин изразява афинитета си към него, защото е участвал изцяло в неговото създаване, както и в писането на песните. Песните ‘Not alone’, ‘Do you know’ и ‘My day is Christmas Everyday’ са лично написани от Парк Джунг Мин.

Source: newsen
Translation: Wonderrrgirl@Love501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime1/25/2011, 15:25

Новини - Page 6 20110125shimshimtapatem

Парк Джунг Мин от SS501 и Zinger и Ji Eun от от Secret

Парк Джунг Мин от SS501 и Zinger и Ji Eun от от Secret временно ще бъдат водещи на радио предаването ShimShimTapa по MBC на мястото на Shindong от Super Junior и Gyuri от KARA.
Gyuri се оттегли от тази се дейност около спорните точни в договора на групата й, а Shindong ще бъде в Япония три дни за концерта ‘SM Town Live‘, считано от 24.01.2011 до 26.01.2011.
Парк Джунг Мин още през миналия декември беше гост радиоводещ, а продуцентите откриха способността на дамите от Secret да водят радиопредаване.
Zinger коментира: "Щастлива съм да поздравя слушателите като водеща. Винаги съм искала да опитам да бъда водеща на радиопредаване, така че дам най-доброто от себе си."

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime1/26/2011, 15:53

Парк Джунг Мин: Почувствах се като гений

Парк Джунг Мин привлече голямо внимание като похвали собственият си гениален талант да напише текст на един дъх в деня на самия запис.
На 22 януари в сеулската Kwangjin-gu’s Dom Art Hall, Парк Джунг Мин проведе своята първа фен среща и участие и там разказа за инцидента с писането на текста на 'Not Alone'.
"Трябваше да напиша текста, преди записите, но не може", "Случи се в деня на записването, написах текстта на един в дъх в звукозаписното студио, но текстът беше велик"- хвалеше Джунг Мин себе си.
Той добави: "Написах текстта на един дъх, а той се оказа толкова силен, почувствах се като гений".
Той показа своята голяма страст към музиката, още когато пишеше лириката на неговите солови изпълнение по време на SS501 и те се приемаха от публиката.
Този инцидент беше коментиран: "Това е песен, заслужаваща похвала.", "Можеш да я почувстваш само да я чуеш веднъж.", "Наистина е като гений."
От друга страна, песента 'Not Alone' е продуцирана от Shinsadong Tiger и демонстрира различен стил от утвърденият вече от SS501. Тази песен заедно с луксозната оркестрова линия, акомпанирана от истински инструменти, създава хармония между класическо и модерно звучене.

Credit: mdtoday.co.kr + eng.translation:ode@ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime1/26/2011, 22:35

Новини - Page 6 9eb53aab7eb9659c7dd92a5

Притесненията и трудностите да си соло изпълнител

Въпреки седем годишния опит на Парк Джунг Мин в музикалната индустрия, неговото самостоятелно завръщане с 'Not Alone' окупира първите места.
От всичките петима от групата, той пръв започна соловата си кариера. Въпреки че първоначално бе планирано да се завърне през ноември, датата беше отложена с близо два месеца заради инцидента със Северна Корея.
Той коментира: "Опитах се да напиша всички песни от албума си. Исках да изкажа мои мисли с моя глас. Винаги ми е харесвало да рисувам и да пиша, но не можех да изразя този си страна в SS501. Планирам да напиша лириката на всяка една песен, която ще изпея сам. Мисълта, че някой ще чете текстовете ми ме притесни и напрегна, но пишейки лека полека всяка емоция излезе наяве."
Когато беше попитан за разликата между груповата и соло активността, той отговори: "Нямам време за почивка като соло изпълнител. В SS501 спях, докато другите се снимаха. (смях) Като соло изпълнител фокусът е в мен."
Парк Джунг Мин разказва за отслабването си с 12 кг. "В началото е трудно да отслабнеш, сега няма значение какво ям, не качвам нито грам. Издръжливостта ми е станала по-голяма. Въпреки че програмата ми е натоварена, се опитвам да ходя на фитнес. В моя фитнес идват Kim Jong Guk-hyung, Super Junior и SHINee. На всички телата им са силни, но не мога да загубя от тях, не мога, нали?"
Звездата също дискутира новия албум на SS501, който се предвижда да се реализира по-късно през тази година. "Веднъж да бъде определен график за SS501, планирам да отложа собствената си дейност. Противоположно на идеята да излезеш на пътя на всеки, за да се случи, аз бих искал при нас нещата да се станат естествено."
Целта му тази година е да обиколи пет страни. Парк Джунг Мин обяснява: "Парк Джунг Мин е част от SS501, но с моя солов албум искам да покажа на хората кой съм аз. През 2011 целта ми е да стана мъж, който хората да искат да прегърнат. Откакто съм на 25 години, искам да демонстрирам по-мъжко излъчване."

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime1/27/2011, 16:42

Ахх, миличкия се притеснява да не загуби от SuJu и SHINee... Не се притеснявай душицо, ти ще имаш най-хубавото тяло от тях!!!
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/1/2011, 08:15

Новини - Page 6 20110201_park_jungmin

Горещи целувки в 2011 Star Dance Battle

Звездите изненадват с горещи целувки на сцената.
В предаването по MBC - “2011 Star Dance Battle“, Парк Джунг Мин и Han Groo, както и Soohyun (U Kiss) и Jang Young Ran демонстрираха техните уникални танци с целувки.
Завърнал се като соло изпълнител, Парк Джунг Мин представи сцена с целука като в мюзикъл, предлагайки на Han Groo, която току-що е влязла с клуба. Точно в този момент двамата се целуват, предизвиквайки ревността и аплодисментите на публиката.
Han Groo позната ни като Apgujung от UEE танцува на песни на Kim Wan Sun, Uhm Jung Hwa, BoA, като предизвикаха вниманието на мъжката част от звездите.
Друг горещ момент в предаването беше целувката между Soo Hyun (U Kiss) и Jang Young Ran, които танцуваха на “I Need A Girl“ на Taeyang. Те също разиграха фамозната 'мокра' целувка от Secret garden, шокирайки публиката. Тяхната целувка предизвиква още по-голям интерес, защото това е била първата целувка на телевизионен екран на член от U Kiss.

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/3/2011, 14:03

Новини - Page 6 D3d4ea2c3abd7c504d088d0

Парк Джунг Мин ще разбие сцената с необикновена хореография

Парк Джунг Мин намери своето място, макар и без групата си SS501. Той дойде на интервюто леко измъчен, докато ние се чудехме как ли успява да се справи с умората от личния му натоварен работен график. Но както обикновено той се усмихваше по време на интервюто, независимо дали то тряе почти два часа или повече дори.
За да бъдем честни, той изглеждаше малко отчужден. Дойде на интервюто сам, без останалите от групата и когато отвори вратата ликът и стилът му бяха напълно различни; това не беше Джунг Мин от SS501. Сега той е по-слаб, а погледът му е някак по-дълбок и възмъжал.
Заради първия си самостоятелен албум 'Not Alone' той отслабва с 10 кг."Промених се, за да отговарям на песента, която е силна и въздействаща. Работих усилено във фитнес залата, разбира се, спазвах и диета. Мисля, че това беше едно предизвикателство, за да се впиша добре в идеята."
Добавя още: "Гледах стари клипове на групата, където приличах на дебела мечка, подскачаща около другите, затова се подложих на диетта и ядях само пилешки гърди. Но напоследък феновете се тревожат много и щях да спра с диетите."
Погледът в очите му се променя: "Искам да покажа на хората нова страна от Парк Джунг Мин чрез соловия си албум. Искрено и сериозно. Работих много упорито за него." - демонстрирайки необикновената си привързаност към първия му албум.
По отношение на работата му около албума му, Парк Джунг Мин може да каже, че е жертвал много труд и време: "В сравнение с някой изпълнители с изумителни танцувални и гласови данни, аз признавам си, направо бледния. Затова исках да покажа нещо различно с песните си в музикално отношение и като хореография." - разкрива той.
Открит изпълнител като Парк Джунг Мин признава, че търси признание и се опитва да даде най-доброто от себе си, за да докаже на хората способностите си. Нека просто очакваме бъдещата дейност на Парк Джунг Мин.

credit: tvdaily.mk.co,kr + eng.translation: ode @ ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/3/2011, 14:52

Новини - Page 6 Fa9ed9bc3fc9fb228ad4b20

Джунг Мин: "Мисли от типа: 'Ще съм самотен' - не, не!!!"

Идолът от SS501 Парк Джунг Мин се завърна за феновете си с албума 'Not Alone'. С по-въздействаща мъжка красота, трудно е да се намери помен от kkab идол в него.
Различно от очакванията ни, че няма да си стъпи на краката, той показа уравновесената страна от него като опроверга всички тревоги на феновете и на другите членове на групата."В началото, заради напрежението се чувствах изнервен и притеснен, но след станалия инцидент и отлагането на албума, намерих спокойствието си. Сега, да бъда сам е нещо напълно нормално за мен." - споделя Парк Джунг Мин.
"Дори самотата се превърна в нещо нормално за мен. Днес за мен всичко е в реда на нещата и времето без момчетата от групата вече е напълно естествено и обикновено.","Когато бяхме заедно, ние бяхме шумни като на пазар, и на сцената, и зад нея беше забавно. Сега, когато не сме заедно, аз се забавлявам с екипа." - признава той своя начин да се справи сам без другите.
Въпреки това, той не изключва възможността за групова активност: "Ще бъде чудесно, ако ние можем да се съберем отново. Това е надеждата на всеки един от нас, но сме в различни агенции сега и ще бъде трудно, така че няма никакви твърди уговорки засега."
"Ние не искахме да създаваме проблеми и конфликти между различните агенции, затова решихме да сключим такива договори, така че да можем да си договаряме графиците предварително и да можем да се събираме на сцената отново заедно." - демонстрира вещо мнение за икономиката Джунг Мин.
Парк Джунг Мин е поел отговорността за всяко едно нещо, касаещо албума му. Освен, че е написал лириката на всички песни, той също така е давал своите предложение по отношение на сценичните изяви и пр. Той показва голяма зрялост по отношение на самостоятелните си изяви и демонстрира на публиката новите си цели за напред.
'Not Alone' е създаден с упорития труд на Джунг Мин, нека проследим неговото развитие в бъдеще.

credit: tvdaily.mk.co.kr + eng.translation: ode @ ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/3/2011, 16:54

Новини - Page 6 871ff8e5f141d61e79f0550

Парк Джунг Мин: "Държа в ръцете си родни и чуждестранни фенове"

Парк Джунг Мин споделя: "Това е начин да покажа моята благодарност към феновете си. Ще се проявя като съвестен гражданин и после?" и добавя: 'Не мисля, че съм от звездите, който се харесват на всеки един фен. Но работя упорито, за да покажа своята благодарност към феновете си, който харесват точно мен."
"Не чувствам необходимост да се държа формално с феновете си. Просто съм длъжен да благодаря на хората, които идват, за да ме видят. Има доста странни фенове, но ги приемам като някаква разновидност на фенската любов" - споделя за необикновената си любов към феновете.
Въпреки това... "Антифеновете са си антифенове. Разглеждам и понякога, когато видя някой коментар от антифен, се стресирах. Но неотдвана открих, че няма нужда да се замислям над подобни коментари." - демонстрира услията си да се справи с тези неща.
Безкрайна любов към Джунг Мин не е само от родината му, ами и от чужбина. Той има план да издаде албум в Япония скоро и да снима драма в Тайван, а също така да издаде и албум там, много скоро той ще отиде и при чуждестранните си фенове.
Макар че той вече има опит в мюзикълите и би имал по-малко трудности в актьорската професия, все пак той си има своите тревоги. Ние се надяваме той да разчупи рамката на SS501 и да накара своята страна да се гордее с него.


credit: tvdaily.mk.co.kr + eng.translation: ode @ ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/3/2011, 22:54

"Открих процеждаща се топлина в шоубизнеса"

Певецът Парк Джунг Мин е вял. Това е един самотен февруари. Датите в неговия календар са в черно. Датите, които са в червено и са празници в Корея, Сеул, са само 7. Това е една илюзия започнала преди 5 години. Както винаги, животът в шоубизнесът е тежък.
На тази нова година той отново няма да е със семейството си. Ще трябва да записава японската версия на наскоро излезлия си албум 'Not Alone'. "На миналогодишната нова година се подготвях за излизането на албум", "Сега отново е същото за поредната нова година, изглежда ще я прекарам с екипа си." - изразява тъгата си той.
Изминаха 6 години откакто това се случи, включителноо посещението на гробовете. Мястото където са погребани предците му е Kyungsangnam-do’s Hapcheon-gun, а то е на около 320км от мястото където живее в момента - Сеул. Джунг Мин изразява тъгата си: "Дори не мога да понеса мисълта да се върна назад", "Забравям вече лицата на роднините си..."
Копнежът се засилва защото той не се вижда често със семейството си заради натоварения си график. Той посреща зората, когато се прибира вкъщи под мрачните силуети и блестящите звезди горе в небето.
Преди дебюта, новагодишният празник не е бил обикновен. Като всеки друг, той е очаквал с нетърпение празника. Ще си хапват много вкусотии. Най-любимата му храна са сили пшеничените сладки (yak-gwa). "Те са сладки и вкусни, избиваше ми акне от тях.", "Когато бях малък, с приятелите ми заедно ги ядяхме."
Но сега това са само спомени. Те са направено предимно от захар. В 30 грама има 100 калорий."Не ям от тях, защото мога да напълнея.", "Забравил съм им вкуса, за последно съм ги ял преди 5 години." - разкри Джунг Мин.
Друга вкусотия, която му липсва, е морските дарове с кимчи. Това, което той трябва да яде са стридите и сепията. "Мама ме хранеше много с тях, когато бях малък.", "Тя може да се нарече експерт в тази област вече."
Когато той си мисли за майка си сърцето му се натъжава. Неговата майка наскоро се е пенсионирала, "Тя изглежда наистина самотна у дома.","Чувствам се толкова тъжен, че не мога да бъда с нея." и добавя, че е предложил на майка си да иде на почивка с баща ми като извинение, че не може да промени настроението й та дори и малко.
Любовта на семейството му обогатява живота му на звезда, звездният живот на Парк Джунг Мин никога няма да бъде суров, а ще бъде по-топъл и затрогващ от преди.


credit: asiae.co.kr + eng.translation: ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/4/2011, 10:16

Новини - Page 6 801332 Много разтройващо Новини - Page 6 801332
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/5/2011, 17:50

Днес (05.02.2011) Мин е на първо място по търсене в Naver!

Новини - Page 6 A00823334d4d01f607491

credit: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/5/2011, 18:53

Новини - Page 6 539700
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/7/2011, 18:55

Новини - Page 6 33b6af0f263be0bfaa64574

Целта му тази година е да си купи къща!

2011 за него е една много специална за него година. Това е годината на заека, в която е роден и самият той, така че той има много високи очаквания за нея. И както изглежа той е надникнал в картите на съдбата. Според Tiger-Fate тази година ще е изобилна на пари, като да е спечелил големия джакпот.
Ако е така какво ще стане с любовната му съдба? Попитахме внимателно за това. Вместо Джунг Мин да ни отговори, хората от екипа му ни се оплакаха: "Заради Джунг Мин не можем да си хванем гаджета."
"Аз нямам приятелка, така че и хората около мен не могат да имат.Ще ревнувам, ако тези около мен постоянно липсват. Много съм егоистичен, нали?" (смях) - споделя Джунг Мин.
Питахме го какъв е идеалът му за жена.
"Харесвам такива, които държат на мен. Аз съм срамежлив по натура, така че не мога да правя признания лесно, често си мисля: 'ами, ако ме отхвърли???'... Ето защо, ако тя ме харесва, симпатията ми ще се разраства с времето. Не мога да започна да си харесвам някой пръв."
Другата цел на Джунг Мин през тази година е да си намери хубав дом. Той си мисли да се изнесе от мястото, което обитава в момента - апартамент близо до Kangnam-gu. Затова напоследък хобито му е да си купува предмети за дома.
"Наемателят на къщата първо поиска депозит, затова реших, че е най-добре да се изнеса. затова напоследък се интересувам от предмети за дома, по-специално мебели, много са ми интересни. Просто харесвам адски много тези неща напоследък."
На последно място го попитахме за неговата мечта.
"Искам да стана истински, искрен артист, който да пее и играе от сърце. Моля ви, очаквайте динамичната година на Джунг Мин."

credit: spn.edaily.co.kr + eng.translation: ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/8/2011, 11:08

Новини - Page 6 7ab4d24531fdd9c4b902391

Парк Джунг Мин раздава автографи: "Всички сте страхотни!"

Парк Джунг Мин проведе среща с феновете си на 07.02.2011 в Shinsege Shopping Mall’s Cultural Hall located в Jonggu, Seoul, за да раздава автографи по случай излизането в продажба на първия му самостоятелен албум 'Not Alone'.
Заедно с продуцента Shinsadong Tiger, Парк Джунг Мин създаде албум, който беше реализиран на 20 януари и разкрива напълно нов стил музика, създадена върху основата на SS501.
След като срещата за раздаване на автографи на Джунг Мин беше обявена, албумът му се изкупуваше като 'топъл хляб' в музикалните магазини.
След срещата за раздаване на автографи, Парк Джунг Мин ще отпразнува издаването на албума си с фен среща и в Япония, и в Тайван.

credit: BnT news + SS601 + eng.translation: xiaochu@ quainte501
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/8/2011, 11:12

"Not Alone" на първо място по продажба в Тайван!

Новини - Page 6 Jm

credit: 5music.com.tw + rainaftershine.wordpress

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/8/2011, 17:39

За мен тази новина е щастлива... Още една седмица с участие на Мин, още едно последно участие... Много се радвам, надявам се да се зарадвате и вие...

Последното участие на Мин ~ Съобщение от CNr Media ~ 08.02.2011

Информация за предварителния запис за Mnet M! Countdown и за последното участие на Мин...

1. Има 500 места
2. Десет фена ще получат подписан албум от Парк Джунг Мин
3. Записът ще започне от 12 часа по обяд, на 10 февруари, четвъртък
4. Намирането на места е на принципа "Кой превари - той завари"
5. Мястото: CJ E & M Center for Sangam 2F
6. Две песни ще бъдат изпълнени: Not Alone, Do you know
7. Зелени балони ще се продават от екипа в деня на записването
8. За да мине записът гладко, моля не създавайте излишен шум и не правете необмислени неща.

Тази седмица всички фенове ще бъдат гледат 'Not Alone' изпълнение.
Моля ви, очакайте го и аплодирайте много!

eng.translation: chobee@ twitter
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/9/2011, 14:20

Парк Джунг Мин ще става рокер?

Ще имаш шанса да видиш подобно участие!
SS501 мембърът, Парк Джунг Мин, който наскоро се завърна на сцената, е решил да използва красотата си и мелодичния си глас и да се превъплъти в рокер.
Според продуцентите на Mnet MCountdown, утре 10-ти февруари, Парк Джунг Мин ще излезе на сцената заедно с рок банда. Това ще бъде една изненада, едно участие в рок стил, на което феновете ще могат изцяло да се насладят. Джунг Мин усилено се подготвя за него.
Завладяващия чар на Джунг Мин като рокер ще можете да видите в MCountdown, който ще се излъчи на 10 февруари от 6.00 PM, а също може да гледате наживо на адрес: Сеул, Mapo-gu, Sangam-dong’s CJ E&M Center.

credit: mydaily.co.kr + ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/10/2011, 14:11

Новини - Page 6 Beea0ffbc1511d990b46e0b

Парк Джунг Мин на първо място по музикална популярност в Тайван

Парк Джунг Мин реализира самостоятелния си албум 'Not Alone' в Тайван на 28 януари. Голям интерес предизвика това, че албумът направи по-голям бум в Тайван, отколкото в Корея. В музикалния чарт на Корея, албумът не достигна челна позиция, което разочарова хората. Докато в Тайван, музикалните чартове: G-music, 5music и тн албумът достигна първо или второ място, а пък в официалната класация за страната, в която освен тайвански изпълнители участват и международни, той се класира на 5то място, отбелязвайки огромната си популярност.
По време на SS501, Парк Джунг Мин беше много известен в Тайван. Освен той той привлече вниманието с успешно подписания договор за сътрудничество между CNr Media и Sony Music Taiwan. Очаква се Джунг Мин да се снима в драма в Тайван, в която ще изграе главната мъжка роля, с това се очаква популярността му да се увеличи още повече.
В момента Парк Джунг Мин промотира албума си 'Not Alone'.

credit: chosun + ch.translation: PJM IFC + eng.translation: rainaftershine.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/10/2011, 20:54

Парк Джунг Мин отново в 'Han Love'

Заедно със соловата си активност в Япония и с предстоящата фен среща, Джунг Мин ще бъде гост още веднъж в 'Han Love', коментарите, които пристигат, ще бъдат показвани в ефир. Всеки, които гледа 'Han Love', така че моля ви, изпрате съощението си, дори да сте заети. За да не ви разочароваме, програмата ще се излъчва на японски. Предишния път, Джунг Мин беше попитан: "Как научаваш чужд език добре? Моля те, издай някой трик!" За да те информираме, ще ти кажем, че Джунг Мин отговори на японски много чисто: "Искам да се срещам с чуждестранни артисти! Защото така автоматично ще работя още по-упорито. А също така уча така упорито, за да мога да си говоря с феновете си." Взаймодействието помежду ни е много важно нещо. О! Аз също трябва да работя здраво!

Излъчване: 10 февруари (четвъртък) 00.00 - 00.30

credit: hanlove webpage + ch.translation: parkjungmin.com.cn + eng.translation: planethyun.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/12/2011, 14:59

Новини - Page 6 Fe260c6dd4b2038880cb4ad

Парк Джунг Мин: Не съм сам

Сега той е сам, не е са петимата заедно, както преди.
Парк Джунг Мин започна соловата си активност за първи път сам, без останалите от групата. Той е започнал да страда от бесънние около тревогата да започнеш сам, но въпреки вълнението, че започва на чисто, той поема напред.
И затова така е озаглавена и пилотната му песен 'Not Alone'. И ако трябва да я тълкуваме, бихме могли да я разберем в смисъла "Аз не съм сам.", разбира се всички текстове от албума му са написани лично от него.
"За певеца, наий-важното нещо е да вложи цялото си сърце, когато изпълнява една песен. В моя случай, съм вложил цялото си сърце и опит във всяка написана дума. Хахах. Ние не сме сами, ние сме едно цяло. Въпреки че сега съм сам, SS501 са завинаги - такъв смисъл съм вложил."
В желанието си да покаже повече от Парк Джунг Мин той се е откъснал от образа, който е имал в SS501.
"Искам да изразя себе си по-ясно от преди, и затова отслабнах с 12 кг. Във фитнеса се срещнах с много певци като Kim Jong-gook hyung, Super Junior, SHINee. Няма как да загубя при сравнение с тях, няма, нали?"
Макар да пренасочи темата в друга насока, тайната на диетата му беше разкрита: 'hot creams', 'thigh trimming', 'blood-vessel massages'.
Макар че сега момчетата от групата са в различни агенции, те продължават да подържат приятелска връзка.
"Ние сме разделени сега, но не го наричаме 'разпадане'. Включили сме в договорите се клаузи, които да ни позволята да се събираме като SS501, макар и в различни агенции сега, ще напаснем индивидуалните си графици, така че отново да се съберем. Без да насилваме нещата, напълно естествено ще се съобразим с графиците на всеки един, така че да се съберем заедно на една сцена, когато ни се отдаде възможност. Готови сме да се възползваме от такава възможност."
Работният график на Парк Джунг Мин е готов за цялата година напред.
"След май, ще направя азиатски тур, в които ще бъдат включени 5 страни. След което ще участвам в драма, през юли-август. Есента или зимата ще се върна в Корея, за да снимам и драма и там, искам хората да научат за актьор Парк Джунг Мин."

credit: DongA + eng.translation: SS501Ode.blogspot

Тез хора само снимките им бяха красиви, материала е някакъв сбор от всичко изчетено досега с малката продобивка, че Мин започнал да страда от безсъние... И поразместения му график, който препраща тайванската му драма чак в лятото, а беше планувана за пролетта... Тъкмо ще ги видим колко са достоверни...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/12/2011, 15:59

Новини - Page 6 103ze

Парк Джунг Мин с фен среща в Япония

След приключване на промоцията на соловия му дебют в Корея, Парк Джунг Мин от SS501 продължава с Yamaha Music Media в Япония, за излизане на албума му там.
Певецът ще направи тържествена фен среща на 13.02 в Кобе и на 14.02 в Токио и ще излезе на сцената заедно със Sunao от Abingdon Boys School и Toshiyuki Kishi.
Японските медии вече са готови да отразят събитието, тъй като ще бъде в сътрудничество с две от най-големите имена от Abingdon Boys School. Парк Джунг Мин ще представи не само своя солов албум, ами и песни на SS501, както и на други известни японски групи.
След японската фен среща, следва тази в Тайван, с които се поставя началото на турнето на Джунг Мин из Азия.

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/14/2011, 17:14

Парк Джунг Мин страртира с 'Not Alone' фен срещи в Япония

На 10 февруари соловият албум на Парк Джунг Мин'Not Alone' официално излезе на параза в Япония.
Миналия месец на 20 число, първият реализирал самостоятелен албум от SS501, Парк Джунг Мин успешно започна своята солова активност. Веднага след излизането на албума в Корея, последва премиера за него в Тайван, а сега и тази в Япония.
Албумът 'Not Alone' е издаден в Япония със съдействието на Japan Yamaha Music Media Corporation, а Джунг Мин ще има фен среща в Япония, почти веднага след провелата се такава в Корея (22.01.2011, Сеул).
На 13 февруари в Кобе и на 14 февруари в Токио Парк Джунг Мин ще даде две празнични фен срещи, на сцената той ще излезе заедно със групата Abingdon Boys School, чийто фронтмен - Takanori Nishikawa (T.M. Revolution) е доста популярен и в Корея. Лидерът на групата SUNAO е китарист, а Toshiyuki Kishi е кийбордист. Те заедно с Парк Джунг Мин ще изпълнят песента 'Not Alone', както и другите предвидени за фен срещата песни.
Всъщност Парк Джунг Мин подбуди силно медийния интерес с излизането си на сцена заедно с SUNAO и Toshiyuki Kishi от Abingdon Boys School.Най-популярната рок група в Япония и най-талантливият певец, Парк Джунг Мин, който сега прави първите си стъпки в соло кариерата, заедно - това предизвика изключителен интерес. В бъдеще, когато Парк Джунг Мин ще реализира своя официален японски албум и когато дебютира с него на японската сцена, отново се очаква той да работи заедно с тях.
На 13 февруари в Kobe International Conference Center и на 14th Tokyo Shibuya CC Lemon Hall’ ще се проведат тържествени фен срещи по случай излизането на ‘Not Alone’. Освен песни от албума си, Джунг Мин ще пее и песни на SS501, както и песни на японски поп изпълнители - Dreams Come True’s ‘Love Love Love’ и Mr. Children’s ”Mark’ (しるし).
Специално за японското издание на албума, песента 'Not Alone' е записана на японски. По време на фен срещата Джунг Мин ще говори на японски, което изпълва феновете и организаторския екип с очакване.
След фен срещите в Япония по случай излизането на 'Not Alone', на 20 февруари ще има подобна фен среща в Тайван. Тя ще е началото на една обиколка на Азия с цел промитиране.

credit: news.jkn.co.kr + ch.translation: parkjungmin.com.cn + eng.translation: planethyun.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/16/2011, 21:08



Парк Джунг Мин ще се размине с концерт на Джанет Джексън в Тайван,
но ще пее на китайски на фен срещата си там


Сладкият Парк Джунг Мин от горещата корейска банда SS501 най-сетне ще пристигне в Тайван, за да се срещне с феновете си. Той ще направи фен среща и среща за раздаване на автографи съответно на 19 и 20 февруари 2011. Той ще лети на 17 февруари с Cathay Flight CX421 и ще пристигне в столичното летище - Taipei Taoyuan Airport на терминал 1 в 11 часа сутринта. След което ще има промоционални срещи. В работния график на Мин е отделено достатъчно време за среща с феновете му, така че да не загуби нито един от тях.
С това си идване в Тайван, той неочаквано ще се натъкне на Джанет Джексън, която има концерт на 18 февруари в Taipei Exhibition Hall. ТЪй като е фен на Джанет, той е поискал няколко свободни часа в този ден, за да може да иде на концерта й, но графикът му е толкова натоварен с интервюта, че е трябвало да се сбогува с тези си планове. На 20 февруари 2011 Джунг Мин ще проведе фен среща, а преди това, на 19 февруари ще раздава автографи в XiMenDing Red House Square на Sony Music Taiwan като ще позволи на феновете си да го видят безплатно, а и ще подрави тези от източната част, които няма да присъстват на фен срещата на 20 февруари. От компанията му са притеснени, че той ще се умори много да разписва автографи и затова лимитът е първите 200 човека като всеки може да поднесе за подпис само един албум. Прогнозата за този ден предвещава да е много студено, затова Парк Джунг Мин е помолил компанията му да предаде на феновете: "Моля ви, погрижете се за себе си и се облечете топло, ако настинете, наистина много ще се разстроя."
Парк Джунг Мин е поискал в хотела му да има овлажнител за въздух, за да защити гърлото и гласа си съответно и също така се надява да опита различни неща от тайванската кухня. На 20 февруари, по време на фен срещата, Джунг Мин ще пее песен на китайски. Заради това той си е наел учител да го научи на точното произношение на думите, така че като пее песента феновете да го разбират, без да им се налага да четат в текста. В същото време феновете ще се насладят на най-доброто от Джунг Мин, в екипа си той си води 6-ма професионални танцьори от Корея, координатор и личен фризьор, което гарантира високо ниво на изява. Ако искаш да чуеш как Парк Джунг Мин пее на китайски, ела на фен срещата му на 20 февруари. Освен това 100 щастливи фена, закупили албума му, ще имат щастието да се срещнат лично с него. Компанията му ще пусне в продажба албума на 19 февруари.

credit: Taiwan Sony Website + eng.translation: cllslam10.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime2/21/2011, 16:37

Новини - Page 6 109tw

Парк Джунг Мин от SS501 и фотошопираната снимна на Song Young Gil предизвикаха голям интерес.
Парк Джунг Мин наскоро започна соло активността си в Япония, се появи по KBS 2 в Gag Concert – BongSoongAh School на 20 февруари и беше осмян от GgaDoNam Song YoungGil. (GgaDoNam е акроним на нагло и арогантно момче, подобен тип момчешко поведение се популяризира чрез Kim Joo Won от Secret Garden).
Song Young Gil каза на Парк Джунг Мин: "Сега ще ти покажа убийствена усмивка." и пусна странно усмивка към публиката. Song YoungGil продължи: "Разбирам защо искаш да се подложиш на пластична операция, за да заприличаш на мен" и демонстрира: "Проблемът на лицето ти са грозните ти очи."
Song YoungGil продължи: "Имам фотошопирана снимка на моите очи сложени върху лицето ти, иди при хирурга и му кажи да ти направи същите като на снимката." и показа снимката, на която малките очички на Song YoungGil бяха поставени върху лицето на Парк Джунг Мин. Публиката и самият Мин избухнали в смях.
Парк Джунг Мин неочаквано влезе в спор със Song YoungGil и получи любимия му номер: 'Лепенка на стомаха'.
Марак и осмян от публиката Парк Джунг Мин спокойно сложи лепенката на врата си, карайки публиката да се залива от смях...

Credits : aporia01@tvreport.co.kr + Eng. Translation: xiaochu @ Quainte501

И клипче от момента с Мин...


credit: inamsom1@youtube + lovingschumi from youku
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



Новини - Page 6 _
ПисанеЗаглавие: Re: Новини   Новини - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Новини

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-