Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Kiara_Yuichi
Kiara_Yuichi
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 156

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime9/14/2010, 17:18

First topic message reminder :

♡ HEO YOUNG SAENG ♡

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 28410399935559673142802

В тази тема ще се поставя и коментира всичко ново (новини, снимки и видео)
около Heo Young Saeng.

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/17/2013, 20:44

Хо Йонг Сенг харесва всички момичета

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 41197885

Завръщайки се след дълго отсъствие с новият си сингъл, Хо Йонг Сенг от SS501 даде интервю за шоуто Jjang по Mnet America, където се изказа с внимание за всички момичешки групи, които го заобикалят.
В 33 епизод на Jjang, водещият Джейк разговори Йонг Сенг за новият му клип Art of Seduction, както и за дамите, които заглежда напоследък.
Малко свенливо той започна с първото име на момичешката група Girls’ Day, след това продължи Rainbow… не след дълго спомена G.Na и тогава се предаде и каза, че всички момичешки групи го правят щастлив.

Предаването може да гледате тук -->
ЦЪК

Credit: enewsworld.interest.me
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime4/19/2013, 18:18

Йонг Сенг в KBS Arabic Star ~ 18 април 2013

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Arabicradioseng2013

Въпрос: Как се чувстваш на третата си среща с арабските фенове?
Йонг Сенг: Съжалявам пред тях, защото имам възможност само веднъж годишно да се срещнем. Искам да се срещаме поне 2-3 пъти годишно, радвам се при срещата ми с тях.

Въпрос: Какво чувстваш когато чуеш за Арабия?
Йонг Сенг: По принцип мисля за Европа, когато пътувам по работа, също и за Югоизточна Азия, но когато чух за арабските фенове и за интереса им към мен започнах да търся повече информация за страната като моя бъдеща дистинация за почивка и дейност.

Въпрос: По колко часа спиш на ден?
Йонг Сенг: Когато нямам работа обикновено спя по 9-10 часа.

Въпрос: А когато си зает и имаш ангажименти?
Йонг Сенг: По 3-4 часа. Макар че когато протичаше подготовката за направата на "The Art Of Seduction" се получи, така че не мигнах 29 часа.

Въпрос: Още ли се притесняваш в присъствието на жени?
Йонг Сенг: Да.

Въпрос: Защо е срещаш предимно с по-възрастни момичета/ жени?
Йонг Сенг: Какво!!! Да харесвам по-възрастни?! Не съм го казвал… Харесвам по-възрастни момичета, но които са моя набор, но предпочитам по-младите момичета.

Въпрос: Кой е любимият ти изпълнител?
Йонг Сенг: Много са, но ако имате предвид кой уважавам, то това са SS501

Въпрос: Коя е любимата ти песен в албума LIFE?
Йонг Сенг: That's Me

Въпрос: Защо те наричат бяла ружа (marshmallow)?
Йонг Сенг: Мен ли? Може би не е това, а е видра. Джунг Мин измисли имена на всички ни и всеки беше със специфично име на животно. Това беше по време на дебюта ни.

Въпрос: А вие как казвате на Джунг Мин?

Йонг Сенг: Кон, защото си приличат.

Credit: Arabi Star Radio + EngTrans: @KyuSaeng_Arab
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 11:25

Сенг влиза в армията през ноември

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 B2m

Хо Йонг Сенг от SS501 планира за влезе в армията и да отдаде службата си към страната, този ноември.
Това ще го направи вторият член от групата SS501, който влиза в армията. Първи бе Ким Кю Джонг, който влезе миналият юли.
Представител на компанията му В2М заяви: „Изглежда Хо Йонг Сенг е решил да влезе в армията в края тази година. Ако получи повиквателна не смята да я отлага, а планира да влезе веднага в армията и да изпълни своя дълг към страната.”
След щателен медицински преглед, Хо Йонг Сенг е одобрен за активна служба от Службата на военната администрация.
Подробна информация за точната му дата на влизането в армията, мястото на обучението и поделението му още не са решени. За това очаквайте.

Credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 12:03

Значи изпращаме и второ момче в армията, а след него и трето... Освен лека служба и да се завърне жив и здрав нямам друго какво да кажа...
Няма да е като Кю обаче, а ще си е активен войник така ли?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 20:54

Хм, военната администрация, мисля, че пак не е истинската казарма... Знам ли... Ще мине обучение, както Кю и после ще иде да се рови в книжата... Не зная този вариант харесва ли ми... Изобщо цялата тази история с казармата ми е мн неприятна. В един момент (надявам се кратък) ще имаме 3 момчета в казармата... Искам да чуя повече от него по този въпрос. Искам да ни даде някакви обещания, както направи Кю, че ще излезе оттам и се връща директно при нас и на сцената. Мисля, че това би ме утешило поне малко...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 21:23

Явно тази военна администрация е някакво звено до колкото разбрах и тя ги определя годни ли са за служба и как и тя им изпраща повиквателните... Но той си е одобрен за активна службица, не като Кю да се разхожда по концерти и сватби...
Аз още съм в шок от цялата тази история и не мога нищо да асимилирам... ядосах се за пореден път на това му решение. Но щом е решил мога да му пожелая само лека служба.

И да! Хубаво би било да ме успокой малко, че ще се завърне, ще се промени, ще работи по-упорито и тн.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 21:45

Щом ще си е войник, ама истински, аз започвам отсега да се надявам да го чувам в Джуман като водещ... Да ходи да пее за армията и изобщо да има някакви изяви... Искам да го виждам, поне веднъж в месеца... Дали ще ми пише оттам... Ах, този... Защо така прави... И мн държа на обещанията!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime5/29/2013, 23:29

Отвратителна новина! Дойде като гръм от ясно небе. Като всички новини, които излизат покрай Сенг. При него нещата ги обявяват и малко след това се случват. За казармата поне ни уведомиха няколко месеца преди да се случат нещата. Правят го един вид да свикнем или какво. Както и да е. Подобна новина е гадна за всеки един истински фен. Освен това, Сенг няма да е на лек режим като Кю. За отрицателно кратко време ни сервираха, че Бебо и Сенг ще влязат в казармата. Знам, че е неизбежно и момчетата едно по едно ще се озоват там, но взе да ми идва в повече.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime7/21/2013, 12:30

Всички знаехме за намерението на Хо Йонг Сенг да влезе в армията, изследванията му и бавното подготвяне за това време. Той постоянно споменаваше през последните си дейности - концерта, фенсрещата и в няколко списания, че ще влезе в армията тази година, ако получи повиквателна. Дори японският му албум е създаден с тази цел като сбогуване с публиката. Но всички отричахме факта и се надявахме това да не се случи или поне не скоро.

Но ето че днес официално излезе информация за влизането му в армията.
Ще изпратим нашия Принц на 31 октомври 2013 в армията като редовен войник, както бе и желанието му. Вижте повиквателната и номера му.


Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 BPqt26KCUAACG2W

Credit:  @rtyue1966
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime9/25/2013, 16:54

Предстоящите планове на Хо Йонг Сенг

Хо Йонг Сенг ще издаде новия си албум следващият месец и ще влезе в армията след това.
В момента звездата се подготвя за издаването на новият си соло албум през октомври. В края на октомври той ще проведе концерт в Сеул и това ще се случи дни преди да влезе в армията. Официално ноември месец ще встъпи на служба. Това бе съобщено от компанията му В2М сряда в интервю за TenAsia.
Въпреки това точната дата за постъпването му в армията не е уточнена. Нещо повече от центъра за набиране на войници и военна служба няма официално потвърждение за 21-то месеца, които трябва да прекара звездата като войник.
По план график концерта е насрочен за 26 октомври в UNIQLO-AX Hall, Сеул. Но от В2М съобщиха, че това не е окончателната дата, защото тя все още подлежи на промени.
Хо Йонг Сенг дебютира през 2005 година като солист на SS501. 28-годишният артист направи соловият си дебют през 2011 с мини албума “Let It Go”

Credit: www.tenasia.com/archives/73796 + B2M Entertainment
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/4/2013, 06:39

Датата за постъпването в армията на Хо Йонг Сенг е ясна

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 B2m4

По-рано тази година Хо Йонг Сенг разкри, че ще влезе в армията до края на годината. Датата му за влизане в армията вече е обявена – 31 октомври. Той ще бъде вторият, който влиза в армията, след Ким Кю Джонг.
Агенцията на Хо Йонг Сенг качи официално изявление на страницата си, което гласи: „Здравейте. Това е B2M Entertainment. Искаме да ви информираме, че датата за постъпването в армията на Хо Йонг Сенг вече е ясна. Той ще влезе на 31 октомври в тренировъчен център в Нонсан (Nonsan Korean Army Training Center), в 14ч корейско време. Благодарим ви.”
Агенцията му потвърди: „Вярно е, че Хо Йонг Сенг ще влезе в армията според повиквателната си. Той я получи през юли и се подготвяше за предстоящата военна служба.”
Според изявление на агенцията, направено за TV Daily: "Вярно е, че Хо Йонг Сенг след края на тренировъчният период ще бъде мобилизира като полицай. Назначението му беше съобщено в повиквателната, която дойде през юли."

Credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/4/2013, 06:51

Новината за постъпването в армията на Хо Йонг Сенг вчера бе една от водещите и разисквани теми в интернет пространството. Търсачката на Naver отчете новината на трето място за най-търсена

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 BVph0MoCIAAIFzv

Credit: @RiCeLyN
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/4/2013, 19:14

Ще бъде полицай?! Боже... Какви неща вършат там... Но пък по-добре полицай пред войник, така че... Ама нещо хич не ми се иска да го пускам... Докато Кю излезе остава толкова много време, а  Сенги влиза до няколко седмици...Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 801332
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/6/2013, 15:30

Макар че не ми се иска да го пускам в казармата, мисля че за момента това е най-доброто му решение. Вярвам, че с влизането му там много неща ще се променят и вярвам, че ще е за добро. Определено ще ми бъде адски мъчно за него, че няма да го виждам толкова често както сега. Но съм адски горда с него. Така или иначе няма мърдане и всеки кара военна служба. Радвам се, че той се реши на тази стъпка и не отлага без мислено до последния миг.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/6/2013, 16:31

Така е, по-добре там, отколкото нищо да не прави... Там ще му се избистрят нещата и ще улегне, а няма как да избяга така или иначе от това... Съдбата на корейския мъж...
Мен сега албумът ме вълнува. Видяхме, че снима клип... Обаче тези от неговата агенция нито дата пускат, нито име... Просто сега мисля за албума, по-приятно е...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/8/2013, 19:24

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Yellow6

31-ви октомври вероятно ще бъде поредният тъжен ден за Triple S, феновете на SS501. Както знаете, на тази дата Хо Йонг Сенг ще влезе в казармата. Той ще бъде вторият член на групата, който влиза там. Престоят му като войник ще бъде 18 месеца. Той ще влезе на 31 октомври в тренировъчният център в Нонсан в 14ч корейско време. След подготвителният си период там, ще отслужи остатъка от службата си зачислен към полицейския сектор.

Credit:  en.korea.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/16/2013, 09:42

Хо Йонг Сенг ще държи последният си концерт преди да влезе в армията.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 63219884

Заедно с издаването на албум, Хо Йонг Сенг ще проведе и концерт, преди да влезе в армията.
На 26 октомври той ще поведе концерт под името 0513 My Story. Концерта ще се състои в AX Hall в Gwangjin-gu, Сеул. Това ще бъде първият му концерт в Корея след дебюта му от 2011 година насам.
На 16 октомври той ще издаде албума си She.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Tk9

На същата дата ще издаде и клипа към заглавната си песен The Weak Child. В заснемането на клипа участва и японската актриса Фужи Мина.
За повече информация за албума посетете темата тук -->
ЦЪК

Credit:  mwave.interest.me
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime10/31/2013, 05:26

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 MeD27

Изпълнението на "Weak Child бе първото и последно изпълнено на сцената на 'Music Bank'. Това бе единственото музикално шоу, в което Йонг Сенг промотира заглавната песен от новия си албум.
Следващата промоция беше на концерта му на 26 октомври 2013. Там той пя заедно с колегите си от групата и направиха невероятен концерт, който ще се запомни от феновете им.
Това са последните му изяви преди влизането му в армията на 31 октомври.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime11/4/2013, 17:36

Изненадващото съобщение на Йонг Сенг

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 85719426

Докато усилено тренира в армията, Хо Йонг Сенг разкри специалният си подарък, който е оставил за феновете си.
На 4 ноември B2M Entertainment разкри видео на Хо Йонг Сенг, който оставя съобщение до феновете си.

- Здравейте, аз съм Хо Йонг Сенг.
Когато гледате този видео клип предполагам вече няма да съм с дълга коса и вече ще съм в армията.  Въпреки тази кратка раздяла от две години, наистина не мисля, че това е сбогуване, а едно ново начало. И разбира се ще се погрижа за здравето си и ще се върна невредим. За това моля всички ви, бъдете здрави през тези две години. Искам да се срещна с всички вас след 2 години. Здрави и в много по-добро състояние и визия.
Моля ви, чакайте ме.



Credit:  b2mysofficial@youtube + EngTrans: @xiaochu1004 + http://mwave.interest.me/enewsworld
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime11/16/2013, 16:53

Хо Йонг Сенг разкри как е прекарал последните си дни преди да влезе в армията.

Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Heo-young-saeng_1383103207_af_org

Хо Йонг Сенг прекара последните дни преди влизането в армията заедно със семейството си и отдели време и на себе си.
От компанията му В2М дадоха изявление, че  последният ден 30 октомври 2013, Сенг е прекарал с роднините си и си е почивал.
Той влезе в тренировъчният лагер Нонсан а 31 октомври за 4 седмично базово обучение и след него ще прекара 21 месеца мобилизиран като полицай. Надяваме се, че добре си е починал последните дни и се е сбогувал със семейството си.

Credit:  www.allkpop.com
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng .::Новини::.   Heo Young Saeng .::Новини::. - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng .::Новини::.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-