Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Подарък от нас за Кю Джонг

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime1/16/2011, 20:22

Подарък от нас за Кю Джонг Kyu
Ние сме млад форум, но вече имаме зад гърба си един изпратен подарък - нашата фотокнига за рождения ден на Йонг Сенг.
Сега е време да направим подаръка си за Кю Джонг. Подарък от нас за Кю Джонг 930441
След дълги дебати решихме да бъдет оригинални и да му изпратим възглавничка в фото прит. A към възглавничката да добавим нашите снимки заедно с пожеланията ни послучай празника му.
От вас се иска следното - ако желаете да участвате в проекта, трябва да ни изпратите ваша снимка и пожеланието ви за рождения ден на Кю Джонг.
Пожеланието не трябва да надхвърля 1000 символа, моля ви, спазете това условие!
Пожеланието трябва да е написано на английски.
Срок за изпращане на пожеланието ви заедно със снимката е: 31.01.2011.
Адрес за изпращане: ss501_bulgaria@abv.bg


Когато всичко бъде готово, ще ви покажем, в тази тема, какво сме сътворили, за да добиете представа какво изпращаме на Кю Джонг заедно с вас. Подарък от нас за Кю Джонг 930441


Последната промяна е направена от Lollipop на 3/7/2011, 07:41; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/1/2011, 00:29

Срокът за участие изтече. Подарък от нас за Кю Джонг 930441 Благодаря на всички престарашили се да участват! Подарък от нас за Кю Джонг 459100 Момичета, когато всичко стане готово, смятам да предоставя снимките тук в тази тема. Моля, следете я! Подарък от нас за Кю Джонг 930441 Ако има нещо, което ви вълнува или искате да питате около подаръка - това е мястото. Всеки закъснял, но с огромно желание, може да ми пише на лично. Ще работя няколко дни, така че може да ме сварите все още незавършила проекта.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/6/2011, 21:22

Моля, на вашето внимание двете картинки, които ще бъдат на страните на възглавничката... Коментари и мнения тук... Когато стане готова - ще получите снимки...

Подарък от нас за Кю Джонг 1-4
Подарък от нас за Кю Джонг 2-1
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/6/2011, 22:05

love the teddy bear ^^ .... добре, че е мечка, а не маймуна >,< .....
колкото до снимката с грахчетата...радвам се, че решихте да ги включихте....
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 16:32

Време е да пусна и цялата визия на нашия подарък... Който пътува за Корея...
Срещнах малък проблем със самата възглавница, трябваше да се преправя... И тъй като закъснях да го изпратя, така че да пристигне за 24.02.2011... Реших да го изпратя на самата дата, така поне клеймото ще е с рожденната му дата, а шансът да види писмото ни сред купищата други е в закъснялото пристигане... Подарък от нас за Кю Джонг 44536
Въпреки че нашият подарък е доста внушителен....

Няколко снимки, не слагам умишлено самите ни писма и лица, защото освен екипът, този път се включиха и потребители... Не съм убедена, че искат да им се слагат снимките в публична тема... Подарък от нас за Кю Джонг 289786
Ще допълня, че и към нашата група, от заявили участие, се включи, почти на финал, Silver... Благодаря, макар и със закъснение, включих писмото ти до Кю към нашата инициатива, Silver! Подарък от нас за Кю Джонг 930441

Подарък от нас за Кю Джонг P2240998
Подарък от нас за Кю Джонг P2240999
Подарък от нас за Кю Джонг P2241000
Подарък от нас за Кю Джонг P2241001
Подарък от нас за Кю Джонг P2241002
Подарък от нас за Кю Джонг P2241003
Подарък от нас за Кю Джонг P2241004

Добавила съм и разписката... Моля, не обръщайте внимание на правописните грешки... Жената в пощата явно не беше чувала за Корея, та затова я написа КУрея... А за името на Кю... Просто безобразно... Подарък от нас за Кю Джонг 307179
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 16:48

Благодаря за труда ти!
Много много се надявам Кю да си получи подаръка!!!
Красиво е и някак нежно като самия него.
Не е лошо, че е пристигнал днес, така наистина има по-голям шанс да стигне до него и да не се изгуби сред останалите.
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 18:49

Лоли, страхотно се е получило. А това писмата ни да са под формата на картички е интересна и красива идея. И опаковката си направила като цветенце, направо нямам думи. Нищо, че няма да е навреме...по-добре късно отколкото никога, важното е, че вече пътува към него.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 20:41

Подаръкът е повече от прекрасен,много красива възглавничка,идеята с писмата да са като картички наистина е много добра,кутията е много нежна.
И аз съм на мнение,че така като е пратен днес е по-добре, може да е със закъснение,но пък ще изпъкне пред другите,защото другите подаръци ще си ги гледа на един дъх, а пък нашият няма да е с тях :)
А това за пощальонката нямам думи... Как може да напише КУрея... Разбирам да му сбърка името (което е станало,до колкото разбрах), но пък Корея с Курея....
Важното е подаръка да пристигне :)

П.П Имам един въпрос, не виждам първата снимка,показва ми я само до половина, какво има на нея,другата страна на възглавничката или?
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 20:47

Нуна, много хубав е станал подаръка, нищо че може да закъснее подаръка ни, все пак може пък Кю по този начин да му обърне специално внимание, пък знае ли се може да си го сложи в спалнята и да си спинка на него Подарък от нас за Кю Джонг 629932
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 20:59

Ми аз на това разчитам, като закъснее, да го види...
Радвам се, че ви харесва... Много време и усилия му посветих и това, че на вас ви харесва, ме кара да чувствам, че времето ми не е отишло на вятъра... От Кю никога няма да разберем дали е пристигнало, а тук няма как да ни кажат... Но съм пратила това огромно нещо препоръчано, разчитам да му го занесат...
Иначе, Жужу, дам едната страна на възглавничката, но нея я има по-горе... Дала съм снимките и на двете страни, така че се надявам да си ги видяла поне тях...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 21:06

Дам,мечето го видях,много е сладко :) Някой е нарисувал Кю, доколкото виждам, браво!!!!
Всички сме ти много благодарни за труда, Лоли!!! Подарък от нас за Кю Джонг 4257297559
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime2/24/2011, 21:13

Дам, Мишито... Подарък от нас за Кю Джонг 3647 Добре е станал... Ама не беше се подписала никъде, та и добавих името... Подарък от нас за Кю Джонг 918427 Надявам се да нямаш нищо против, Миши...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Silver
Silver
Triple S

Triple S
Брой мнения : 27

Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime3/15/2011, 19:42

Подаръкът е страхотен! Надявам се да му хареса и благодаря за отделеното време, Lollipop!

P.S: нямам думи за КУреята Подарък от нас за Кю Джонг 911361
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/trifonova.silvia?ref=name

Sponsored content



Подарък от нас за Кю Джонг _
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък от нас за Кю Джонг   Подарък от нас за Кю Джонг Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Подарък от нас за Кю Джонг

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Форумна активност-