Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/8/2011, 17:32

Ким Хьонг Джун издаде първият си самостоятелен мини албум "My Girl" на 8-ми март. Дата, избрана неслучайно. Той реши да направи подарък на всички момичета, които са го подкрепяли през годините и продължават да са с него!
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" 19791020008601001643210
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/14/2011, 08:17

Kim Hyung Jun - My Girl
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" 20110307kimhyungjun

Заглавие: My Girl
Изпълнител: Kim Hyung Jun (SS501)
Стил: Dance, Pop
Език: Korean
Дата на издаване: 08.03.2011

Tracklist

01. Angel (Feat. E-Tribe)
02. oH! aH!
03. Girl
04. 다른 여자 말고 너 (Feat. Dok2)
05. Heaven
06. oH! aH! (Inst.)
07. Girl (Inst.)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/14/2011, 08:49

Всички песни, включени в първия самостоятелен мини албума на Джуни.
Kim Hyung Jun ft. E-Tribe - Angel (Intro)



Kim Hyung Jun - oH! aH!



Kim Hyung Jun - Girl



Kim Hyung Jun ft. Dok2 - 다른 여자 말고 너



Kim Hyung Jun - Heaven



Kim Hyung Jun - oH! aH! (Instrumental)



Kim Hyung Jun - Girl (Instrumental)

Credit: NTSKoreaYT @ YT + Juhonna3 @ YT
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/17/2011, 20:12

[Scans] Hyung Jun's Solo CD Album
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd1e
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd2ek
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd3a
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd4
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd5w
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd6
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd7
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd8m
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd9v
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd10g
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd11t
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd12
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd13
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd14
Credit: PrettyBoy (kimhyungjun.kr)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/22/2011, 18:08

Преди да преведа цялото благодарствено писмо на Хьонг Джун от мини албума, частта посветена на останалите момчета от SS501 и феновете.
Благодарности на Джун към SS501 и Triple S

Родствената връзка е предопределена да бъде завинаги в живота ми.
Петимата братя от SS501,
Хьон Джунг, Йонг Сенг, Кю Джонг, Джунг Мин и … аз!
Дори, когато остареем, все още ще искаме да застанем заедно на сцената.
Трябва да спазим обещанието…
Наистина ви обичам (момчета) много, много.
Ние трябва да пазим и съхраним нашите братски отношения, без значение колко време ще мине.

Това не е всичко~! За многото TripleS,
петимата ще работим усилено, за да се съберем заедно.
Моля, всички, не забравяйте това, нали.
Ще има компенсация, така че, моля, вярвайте в нас!
Ние ще бъдем заедно, със сигурност.
Credit: MC丨亨俊顺利CB + (English translation) Happiebb @ LoveKimHyunJoong.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/22/2011, 20:56

Толкова хубаво го е написал, много ме разчувства и натъжава това момче... Караме да се сърдя сама на себе си, че вярата все повече ме напуска... А дали ще бъдат завинаги братя, много искам да е така... Толкова са преживяли заедно... Той наистина е адски чувствителен и тази демонстрация потвърждава личната ми теория, че той е едно от момчетата, преживяло най-тежко раздялата в различни агенции, сами по свой път...
Благодаря за превода!
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/23/2011, 09:57

Да се превежда Джун не е никак лесно. Той има специфичен изказ. А писмото му с благодарности... край нямаше. Момчето не е пропуснало никого! Убедете се сами. Преводът не ми се получи много добре, но дадох всичко от себе си.

Благодарствено писмо на Ким Хьонг Джун от соло албума "My Girl"
[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Cd13g

Хьонг Джун БЛАГОДАРИ НА... моето семейство, което винаги е до мен и ми дава движеща сила и енергия за живот. Наистина ви благодаря и искам да ви кажа, че ви обичам. Мамо, бъди здрава и моля те, приеми моята безгранична синовна обич. Мой променящ се Ки Бум ах! Хьонг наистина те обича безумно, ПироПиро и HnB Company daebak!

Представителите на S-Plus, Gu Hwi Gyun, Lee Kyeong Hwa, затова, че скочихте заедно с мен, благодаря ви за вашата пълна подкрепа и любов. Аз ще съхраня тези спомени дълбоко в сърцето си за дълго, дълго време.^^ На всички служители на S-Plus, искрено ви благодаря. Директор Kim Won Seop~ наистина успокояващ! Jae Won хьонг~ ти работиш усилено. Чудесно~ моля те, бъди щастлив. Mashimaro, приличаш на Yeong Sin хьонг и също си до мен и не мога да продължа без Anchovy man*~ (*това е прякор, "anchovy" означава "аншоа"- бел. ред.). Генерал Anchovy Seong Chan хьонг, благодаря ти, че винаги разбираш сърцето ми.. ти разбираш моето сърце, нали? Най-модерният в света Chang Wan хьонг~ чувстваш ли се добре тази година~? Не отивай никъде! Стой до мен! Jeong Mi нуна, Eun Yeong нуна~ от вас зависи най-добрата промоция! Okay~? Интересен Dong Yeong Hyung~ Добър, добър, модерен Sang Dae хьонг~ да се срещаме често. Семейството на Swave, които се грижите за мен в Япония.. Dong Jun хьонг, Mu Yeong хьонг~ Благодаря ви!^-^

Семейството на Japan Avex, приемете моите благодарности. Wantanabe san~ Matsutomi san~ arigato gozaimasu! No.1 в Oricon, ще се постарая за това. Ikimashyo*! (*Да вървим! на японски - бел.ред.) Благодаря ви за вашата безгранична любов.

Основна роля в този албум, най-добрите продуценти E-Tribe и Rado! Определено знаете кое е най-доброто, благодаря ви. E-Tribe Myeong Won хьонг~ поздравления за 1-вия рожден ден на твоето бебе.~ Мой братко, Rado Ju Yeong хьонг~ Да го направим докрай! Довечера ще е една безсънна нощ! Очарователен създател на балади Yong Hwan донгсенг~ продължи до победата!! OneWay MyKey хьонг! Нека застанем заедно на сцената! Хип-хопър ултра ниво Dok2! Завиждам на гласа ти.~ Благодаря ви. Също, учещите ме да танцувам FreeMind!!! Вътрешната страница + мустакатия мъж~ са направени от Gwi Hun хьонг и мен! P.sseu~ В продължение на няколко месеца, което не е много здравословно и без много почивка, започна упражнения от основата Jae Gu хьонг.~ Също така Hong Rae man! Volcano Hong~ Благодаря ви! Angry Bird boys Han Sol man~, споделяйки духовния свят Jae Seung man! Най-добрата движеща сила Su Eun нуна.~ Хаха, весела и силна~ In Seon нуна.~ Партньорката по танци In Woo~ Сладка! Благодаря ти, Yu Ri тъмен кръг, препоръчвам ти броколи! Закръглен So Hyeon ах! Каквото и да харесваш! Правилно е~! Хаха~ "Kim Hyung Jun’s Music High" вече е на 2 години~! Татко зайко Wui Jun хьонг, най-красивата Myeong Seon нуна, готиния Jung Gwan хьонг! А също и Yun Seon нуна! Jun Wan нуна, Hye Nyeo нуна, благодаря на всички.

Другото ново начало, персоналът на мюзикъла "Cafe In"~, няма да ви забравя… Wui Jeong нуна, Tae Han хьонг, Geum Ji нуна, обичам ви! О! Du Su хьонг~ Hye Jin нуна~ Mi Sol нуна~ Hye Yeon нуна~ през тези 2 месеца работихте здраво.~

Мой стари приятелю и член на семейството Jeong Yeon, бъди здрав и дано срещнеш чудесен човек! 5-те палави деца от Storm-V~ Ji Hyeon, Jeon Yeon, Chan Yeong, Tae Hwi, Seung Yeon, не забравяйте нашето приятелство..+_+ Приемайки директорското място и споделяйки моите радости и болки, Storm легендата Jin Ho хьонг, нека да пийнем.~ Hard-core Gyeong Jong~ Yong Jun хьонг, Gyu Jun хьонг, Seung Hui нуна, Ji Hye нуна~ Season 3 Go~? Sun Ok нуна също!

Като се започна от дебюта в средното училище та досега, много помощ ми дадоха също и всички служители от DSP, благодаря ви.^^ А също и главният изпълнителен директор Lee Ho Yeon, моля се да се възстановиш скоро.

Ji Hwan хьонг, ти си като мой собствен брат! Очарователен Seong Heon хьонг.~ Нека покараме, папараци Mi Yeon нуна.~ Винаги много мил чичо Sang Min, готин So Jeong~ нека отидем заедно да търсим мебели Se Jin нуна.~ Като по-голяма сестра, най-добрият DJ So Hyeon нуна, Chang Ryeol хьонг~ най-добрият!, Hyu Sin хьонг, липсвате ми! Интересен Brian хьонг~, най-добър вокал Sin Yong Jae! Нека идем да видя пианото~, Rainbow Ji Suk, Whee Sung хьонг-ним, Hwa Yobi Rea-ssi~, Bekka хьонг, готин Seong Su хьонг, Leo, Wu Ju хьонг~, не можеш да съдиш по външния вид Hwang Bo нуна, Ji Young ах~ Недей да растеш по-висок! Hara~ винаги съм много благодарен.~ R.G? (*R.G? звучи на корейски като "Знаете, нали?" - бел. ред.) Защитаваш ме от небесата, обичам те и ти благодаря, Yong Hwa хьонг.. винаги ще се моля за теб.

Hui Jeon noona, работи усърдно! Имайте хубава връзка Ming нуна, Ha Chi хьонг~ кимчи супа go go! Добродушен донгсенг Myeong Hwa~, изгряващ ангел на ледената пързалка Jae Uk хьонг~ а също, директор Ha Tae Ki.

Мил Steven хьонг~, винаги добър BJJ Seon Je хьонг, семейство на Sweet tune~ Jae Ho хьонг, Seung Su хьонг, Su Yun нуна~ Boa нуна~ C-Luve Tae Wan хьонг, I.DMYO Yun Yeong, Geon Yeong, Min Hyeon, Yun Ho! Minari Se Na нуна, Yuri нуна, Yumi нуна, правиш ме много чаровен и 'непорочен'! Hui Jin нуна~ Seon Ae нуна~, Anna, Uni, Sora, Hoe Sang, Jong Beom, терминатор на модна сцена Kangnan директор Song Jong Seok, директор Lee Jin Gyu, недодялан Min Jeong Min! Благодаря ви.

Това е моята съдба, моята вечна орисия, SS501, 5-мата братя, Hyun Joong, Young Saeng, Kyu Jong, Jung Min и.. аз! Дори, когато остареем, ние ще искаме да застанем на сцената заедно, това е обещание.. Наистина ви обичам много. Без значение колко време ще мине, ще останем верни (лоялни).

Освен това~! 5-мата ще работим усилено, за да съберем заедно групата заради многото TripleS. Определено не забравяйте това. Ние определено ще ви се отплатим, затова, моля, вярвайте ни. Определено ще бъдем заедно. Японски фенове от JJUNAWAY, Aishiteru*! (*Обичам ви - бел. ред.)

Аз, Ким Хьонг Джун, ще разперя крилете си.
За новото начало се чувствам нервен и изгубен.. Въпреки че ще бъде много трудно, никога няма да престана да бъда най-добрия. Винаги ще бъда скромен и ще се държа като начинаещ, това е артистът Ким Хьонг Джун. Ще се изкачвам малко по малко, стъпка по стъпка. Ще дам всичко от себе си, за да може името ми да бъде определяно като "най-доброто".
Credit: 체리윗 @ SS601
Thanks to scan: kimhyungjun.kr
Chinese translation: h妞 & 雪梨 @ www.870803.net
English translation: PlanetHyun.blogspot.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime3/23/2011, 11:26

Наистина не е пропуснал никого,повечето имена абсолютно нищо не ми говорят,но браво на Бейби за това дълго благодарствено писмо. Много забавно ми беше като прочетох това "татко зайко" ахахаха защо ли така го нарича :Д:Д:Д Определено много трудно е преживял преместването на всички в различни агенции. Много ме впечатли и частта,в която благодари и на DSP [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" 459100
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" _
ПисанеЗаглавие: Re: [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"   [08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[08.03.2011] Kim Hyung Jun First Mini Album "My Girl"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyung Jun-