Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:02

На 11 март десет представители на форуми и блогове в България, свързани с корейската култура бяха поканени на работна среща в посолството на Република Корея в София. Аз бях човекът, който застана зад името на българския форум на SS501. Искам да добавя, че там бе и Insomnia, която представи своя блог посветен на момчетата.
Срещата започна в 16ч и бяхме посрещнати лично от г-н Канг и г-н посланика на Република Корея. Всеки от нас трябваше да представи дейността, развивана от съответния блог или форум. Мога с гордост да ви съобщя, че форумът на SS501 в България се развива значително бързо и може да бъде поставен заедно с останалите форуми в страната. Това мога да заявя след общуването с техните представители и обмяната ни на информация. Г-н Посланикът остана доста доволен от дейността ни и приятно изненадан, когато разбра, че ние петте всеки ден актуализираме информацията и популяризираме корейската култура в България. Учудване породи и големият брой на нашите посетители, както и факта, че имаме чуждестранни такива.
В последствие всички ние имахме възможността за разговор с г-н Канг, съветник в посолството, който отговаряше на въпросите ни. На първо място разясни възможностите свързани с образование в Корея и положенията за получаване на виза. След това въпросите преминаха към евентуална възможност България да бъде посетена от корейска звезда. Г-н Канг ни увери, че това е напълно възможно и в тази връзка форумите и блоговете в България решихме да разботим заедно. Вярвам, че постигане на такава цел би зарадвало всички ни. Не на последно място обсъдихме желанието ни за излъчване на корейски филми и сериали по българските телевизии.
По време на работната среща получихме уверението както на г-н посланика, така и на г-н Канг, че нашето сътрудничество ще продължи и за напред.
Предполагам, че съм пропуснала информация, затова моля Insomnia да ме допълни ако е необходимо.
Това е един успех както за нашия форум, така и изключителна награда и признание за усилията на всички ни през последните месеци.

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 54463972
SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 50497106
SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 43435768
SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 88523237
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:10

Лелееееееееееее браво момичета!!! Гордея се с вас!!!!! Не мога да изразя с думи радостта си от прочетеното SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 974362 SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 51457 SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 741677 Справили сте се повече от отлично!!!! Още веднъж едно голямо БРАВО!!!!!
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:12

Благодаря, работата на всички ни бе наградена и аз много се гордея с нашия форум.


Последната промяна е направена от plamcy на 3/13/2011, 12:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:18

Да,така е!!!! Всички вие сте свършили прекрасна работа с форума!!! Благодаря Ви за работата, която вършите така добре SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 1408441462
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:36

Ихааа, това е страхотно, момичета. Страшно много ме развълнувахте и зарадвахте. Ще бъде наистина чудесно, ако някой корейски изпълнител или група посети България. Страхотно е, че форумът ни се развива добре и бързо. А това, че азиатската култура навлиза все повече у нас ме радва много. Благодаря ви. SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 338824
Върнете се в началото Go down
mishel
mishel
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 401

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2011, 20:57

Лелеее момичета наистина ме развълнувахте!!!!!!!!!!! БРАВО НА ВАС!!!! Дано наистина започнат да пускат още корейски сериали и филми, дано започнат и тяхна музика да показват по неши телевизии, дано най-накрая някой техен изпълнител да стъпи и на българска земя!!! Много ви благодаря и аз ви поздравявам, че сте свършили нещо толкова голямо!!!!! Радвам се много и за форума, благодаря ви,че не спирате да обновявате информацията тук, искренно ви благодаря, че правите всичко това, въпреки, че не винаги имате свободно време(може и да не съм много активна във форума, но все пак се радвам, че го има и когато искам мога да вляза и да видя какво става покрай момчетата). Много се радвам за срещата и пак благодаря!!! SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 686422 SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 338824 SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 686422
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/14/2011, 17:09

Нямах интернет няколко дена и съответно нямах възможност да напиша мнение тук.
Срещата беше страхотна, а спомените, които ми остави, са още по-страхотни....

Бяхме 10 човека и всяко момиче се похвали с личното си кътче, създадено и поддържано с желание и любов. Всички момичета бяха много усмихнати, весели и в нашата компаниика цареше позитивизъм и много приятелски настроения..Говорехме си много, смяхме се много...като цяло хората, които по някакъв начин са се докоснали до тази култура са духовно извисени и различни и атмосферата с тях бе наистина страхотна.....

Относно самата среща в посолството....Искам да кажа, че цялата треперех от страх и бях адски притеснена да говоря пред посланика и другите двама господа, които бяха там. Сбърках си думите няколко пъти (макар и да говорех на Английски, който знам по-добре и от Бг сиг) ...но все пак - Корейците са изключителни хора и отново се убедих в това...Много милички, позитивни, усмихнати...предразположиха ни с разни шеги...и най-вече гордостта бе изписана на лицата им...Не можеха да повярват, че толкова млади хора обичат и са се посветили на тази култура....

Подариха ни наистина страхотни подаръци, но най-важното - подариха ни едно незабравимо изживяване... Разменихме координати и ни увериха, че са зад гърба ни във всяка една инициатива...което ни окуражи много...Дано за в бъдеще има още подобни срещи и събития, в които да работим заедно в името на нещо толкова ценно.... <3

Още веднъж...беше незабравимо...

И се видяхме с Пламси... кеке.... на снимките съм убийствено ужасна (съжалявам, за което...може да съм изплащила някого... ;Д ) .... но след толкова много часове на крак...неизбежно е ;Д хаха... <3 Видях се на живо с човек от форума...(кога ли ще се видим всички ) ...

Пламс...тази снимка е най-яката ;Д <3

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 183702_200971909931047_100000547195634_691224_4536623_n


Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/14/2011, 17:20

Благодаря ти, че ме допълни, аз съм малко пестелива откъм емоции, а ти обрисува прекрасно случилото се!
Аз съм много щастлива, че се срещнахме! Искам ми се да може да се случи отново в най-скоро време....
Малко сме зле на снимките, но наистина след цял ден в път и на карак няма как да сме неотразими. Все пак усмивките на лицата ни са достатъчни!
Тази снимка ми е любимата, не мога да й се нагледам.кекеке
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime6/5/2011, 06:21

Страхотно,момичета!За пръв път попадам в някой фен сайт,в който хората не само говорят,ами и действат ^^ Обаче ми стана адски любопитно:"На първо място разясни възможностите свързани с образование в Корея и положенията за получаване на виза." Би било страхотно,ако все пак има някаква реална възможност някои от нас да успеят да заминат за Корея ^^
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime6/7/2011, 09:54

Привет!
Първо искам да кажа, че сме само ние, напротив, екипът ни е от представители на много форуми, блогове и стрници в България. Не съм ги изреждала поименно, тъй като би отнело много място, а и може да пропусна някого. SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 3647
Относно образованието говорихме за обмен не бакалаври във ВУЗ-овете и магистърски програми, така че имаш време да си помислиш. SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 1408441462
Върнете се в началото Go down
avenged_
avenged_
Triple S

Triple S
Брой мнения : 65

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime6/7/2011, 16:41

Извинявам се,по принцип съм си мощна блейка и не обърнах внимание,че по-горе пише,че сте били с хора от други форуми.Ениуей,дори и така да е пак правите нещо и не бездействате,нали така? :D
Върнете се в началото Go down
darito95
darito95
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 130

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime1/8/2013, 16:50

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 305739Уааа...., СТРАХОТНО!!!
Много се радвам за вас. SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 197358 Дано скоро пак ви се отвори възможност да отидете там.
Върнете се в началото Go down
BlessKim
BlessKim
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 41

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime3/12/2013, 17:46

Какво става с тази инициатива? Аз съм нова тук, виждам, че информацията е старичка...Та, все още не е дошла корейска звезда, има ли развитие? Кога ще дойде звездата и коя ще бъде тя? Има ли организирани и други срещи? Има ли някъде отчет за извършена работа, как могат да се включат и другите хора (например аз ^^)? SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея 5321
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея _
ПисанеЗаглавие: Re: SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея   SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

SS501 Bulgaria в посолството на Република Корея

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Правила и съобщения-