Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime4/19/2011, 16:23

First topic message reminder :

TRIPLES, готови ли сте?

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 41587932


Хо Йонг Сенг се завръща с новият си мини албум, озаглавен: “Heo Young Saeng 1st Mini Album”

Албумът ще съдържа 5 песни, едната от които ще бъде инструментал
*Let It Go
*I’m Broken
*Rainy Heart
*Out the Club
* Let It Go (Instrumental)

Йонг Сенг взема участие в написването на следните текстове:
*I’m Broken
*Rainy Heart
*Out the Club

Тийзъри към текста на песента (строфа от песента описваща най-добре чувството в нея)
-Let it Go-
“내게무심한듯차갑기만한니맘”
-I’m Broken-
“내안에깨어날보는너의눈빛내맘속에서숨죽이는너의모습내손끝에서”
-Rainy Heart-
“EY YOU NEVER KNOW THIS IS MY STORY”
-Out the Club-
“IF YOU AIN’T COME TO DANCE GET YO’ OUT THE CLUB”


може да изтеглите албума от линка долу
1st Mini album "Let It Go"


Credit:http://www.komca.or.kr


Последната промяна е направена от direndur на 3/6/2013, 05:54; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/15/2011, 14:47

Това са няколко снимки от заснемането на видео клип на Йонг Сенг. Съдейки по обстановката най-вероятно заснемат клипа на 'Rainy Heart'. Да се надяваме, че и Кю Джонг също ще участва в клипа.


Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 48925844
Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 16868203
Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 93373467
Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 23658176
Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 52205157
Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 71851430

Credit: blog.naver.com/cozy_studio?Redirect=Log&logNo=20130634546 + SS601
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/15/2011, 15:01

Моля :) Момичето е голяма късметлийка и аз страшно много й завиждам.
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/16/2011, 11:32

Аз не й завиждам Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 712109 обаче съм адски нетърпелива да видя клипа... Убедена съм, че да видим Кю Джонг там е по-скоро блян на феновете, отколкото реална възможност... Все пак Кю Джонг е в Япония сега и има още представления... А като гледам Сенги как е приседнал да гушка мацката, къде ли ще е Кю в цялата история... Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 586876
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/16/2011, 11:56

А дали със сигурност е на Rainy Heart, може и да е на I'm Broken
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/19/2011, 16:08

Благодарственото писмо е част от мини албума на Хо Йонг Сенг. То е поместено в малката фотокнига към него.

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 F00910754dcce53eabbbe

БЛАГОДАРЯ НА

Първо искам да благодаря на родителите си, който са ми дали живот и са ме отгледали!! Благодаря и на главният изпълнителен директор на В2М!!! Както и на Gil JongHwa, който издаде албума под името “Хо Йонг Сенг” Въпреки че нямах много възможности да се срещна с вас, главен изпълнителен директор KangJiHoon и директор YoonwooTaek , благодаря ви!!!^^ На всички, които работиха така упорито за реализирането на този албум… HyungKook хьонг, който винаги беше отговорен към мен~~ Hyungjin хьонг~~~ който винаги крещеше “Добре”!!! Guensup хьонг, който не виждах често… Благодаря ви! Jungwo хьонг, който винаги е около мен и си говорим… Sangi, който е на моята възраст, но винаги съм го възприемал като старши… Soyoung нуна и Miran нуна, вие бяхте единствените, който ми дадохте подарък на Белия ден… беше вкусно, нали? На звездата на нашата компания Lee Нyori нуна!!! Помогнете ми…Новата група на нашата компания, която очаква дебюта си, надявам се да преуспеете!!! Учителят ми, който ми помагаше да усъвършенствам способностите си по пеене – Najungyoon – той работи доста упорито с мен по време на записите… скоро ще се омъжва~~ Steven Lee хьонг, който дойде от САЩ и се адаптира доста добре в Корея!!! Seunghyun хьонг, който работи доста с мен, за да оправи ужасното ми пеене! Jaehoхьонг, ти ми даде песен, но с теб си говорихме за много повече от музика… Seungsoo хьонг, чувствам се ужасно, ние с теб играехме на “Подебеда” и аз винаги те побеждавах… на текстописеца SongSooyoon!!! Чувствам се зле, заради ужасната си личност, понеже те карах да поправяш толкова много стиховете на песента… На Drew, Sean, Jimmy и John, които ми помагаха толкова много, макар и от дистанция – САЩ… благодаря ви!!! Липсвате ми~~ Taewon хьонг, който ми помагаше, въпреки натовареният си график, обичам ви! Hongjanghyun хьонг-ним, който ми правеше страхотни снимки!!! Благодаря ви за усилената работа в студа~ Стилиста Kimhaneul, който ме обличаше в страхотни дрехи!!! На фризьора, който ми направи новия стайлинг и на гримьора, който се грижеше постоянно за грима ми!! Благодаря ви!!! Благодаря ви, мисля, че снимките станаха невероятни! Дори и да не идвах често… Едно голямо задружно емейство, благодаря ви, че ме научихте да работя… Треньорът ми Lee Byunghee, Файтинг! Jinchul хьонг, който не спеше само и само да измисля хореографията на своя приятел Хо Йонг Сенг… Благодаря ти! Винаги ти забравям името и за това те наричам mandu хьонг… Хьонг, Благодаря ти!!! Не знам имената на другите танцьори… Нека се сближим~~~ Parkjibin, който винаги наблюдава песните ми и ги променя… На теб не съм ти толкова благодарен!! Sangil хьонг, който ме черпи в Япония!! Липсваш ми~~ Maehee хьонг, който участва във филм!! Надявам се филма да стане хит! Sena нуна..Yuri нуна..Youmi нуна, които бяха до мен по време на дебюта ми, винаги ще ви бъда благодарен!! Hyunsaeng хьонг.. Minsung хьонг..Jaeyong хьонг, с които играх доста игри през последните дни… Gunyong хьонг, който винаги ме разсмиваше на по чашка! И на Minhyun хьонг!! Yoonyong хьонг, който обикновено е тих, но понякога ме разсмиваше!! Страшно много ви благодаря, хора. Giwon хьонг, който винаги ме е наставлявал! Sejoon хьонг-ним, който винаги ми даваше добри съвети! Много ти благодаря за страхотните съвети!! М4 Файтинг!! Актьора Gijoon хьонг, който с мен се държи като хьонг, но и приятел, но се превръща в харизматичен актьор на сцената! Нашия номер едно!! Звездата Jisuk хьонг!! Woojae, който винаги ме разсмива!! Нашия обичан водещ Taein хьонг! Sehwan хьонг, който винаги ме кара да се усмихна само като го погледна! Sangyeop хьонг, който става все по-харизматичен при всяка наша следваща среща!! Всички вие ме ободрявате, когато съм унил… Благодаря ви!! Също и на Yonghan хьонг-ним, Jaewook хьонг-ним, Hyunjin хьонг-ним, Sukkyu хьонг-ним, Sunhee нуна, Younghee хьонг, Нeemoon хьонг, Suhwan хьонг, Chanmin хьонг и Junghwan хьонг!! Благодаря ви!! Благодарности и на целия бейзболен отбор~ Благодаря за подкрепата ви!! За тези, които вероятно съм пропуснал, извинете ако е така, но знайте, че винаги ще ви бъда благодарен!!! Членове на SS501 – Хьон Джунг, Кю Джонг, Джунг Мин, Хьонг Джун… Не мога да не ви включа в благодарственото си писмо. Нека всички ние станем супер звезди до деня, в който ще можем да покажем, че ние петимата сме едно цяло… Нека работим упорито!!! Искам да благодаря на феновете на Triple S, които обичаха SS501 и мен, Хо Йонг Сенг!! Най-накрая искам да изкажа най-дълбоките си благодарности към главният изпълнителен директор LeeHoYeon, който превърна човека на име Хо Йонг Сенг в певец… Това беше всичко от Йонг Сенг от SS501… Справи се добре в писането на това дълго писмо!!! Кекек БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/21/2011, 16:21

На 20.6.2011 Хо Йонг Сенг участва в телевизионната програма WITH YOU на JungJiChan. Там Хо Йонг Сенг изпя баладата си Rainy Heart. Участието му включваше изпълнението на още няколко песни /не негови/ както и разговор с публиката. За повече подробности посетете темата тук
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/23/2011, 11:39

Вторият видео клип на Йонг Сенг е вече факт.
Rainy Heart e вторият заснет клип от първият самостоятелен мили албум на Хо Йонг Сенг. Ким Кю Джонг участва в песента - негов е рапа. За съжаление не участва в клипа.


Credit:b2mnet @ YT
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/23/2011, 11:49

Жалко,че наистина Кю не участва в клипа,но пък нямаше и каква роля да играе в клипа :( Клипът е толкова нежен,като самата песен.... Много го харесвам
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime6/23/2011, 18:16

Така или иначе не съм очаквала да видя Кю...
Клипът е невероятен... Много ми харесва тихата нежност в него и ярките цветове... И когато той си пее припевът - стената зад него... толкова е висока, сякаш тя ги дели и е непреодолима - очевидно е...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime9/2/2012, 17:53

Сладури, преди време хоста на който качвахме снимките изчезна и за това ще кача повторно този момент с посещението на Кю. Той отиде на 5.5.2011 на снимачната площадка да поздрави и подкрепи своя хьонг Йонг Сенг на записа на клипа му към първият самостоятелен албум Le It Go

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 023b5bb5c9ea15ce1d8ff849b6003af33a87b208
Върнете се в началото Go down
BlessKim
BlessKim
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 41

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime3/14/2013, 19:54

Впечатлена съм от благодарностите му!! Чудесно е, че споменава и другите момчета. Много е мил. Out the club е слушам и до ден днешен, другите песни също доста съм ги въртяла, но Out the club има още много живот в плеъра ми!
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 _
ПисанеЗаглавие: Re: Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go   Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Heo Young Saeng 1st Mini Album Let It Go

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Heo Young Saeng-