Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Първа Халю вълна в България

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/1/2011, 19:19

Приключи гласуването в анкетите за определяне на най-популярните звезди от Корея по инициатива на редица интернет български форуми и страници. Избраните от всички нас са Ким Хьон Джунг, И Джун Ги и Чанг Гън Сок. От 29-ти април с азиатското парти във Варна започна подписка до Корейското посолство, с чиято подкрепа всички фенове ще отправим покана за официално посещение на корейска звезда в България. Молим всички вас да следите тази тема, където ще бъдат периодично обявявани градове, дати и часове, и ще можете да поставите вашия подпис на петицията.
Ако желаете да се свържете с представителите на екипа по градове можете да го направите на: korean.bg.team@gmail.com


.


Последната промяна е направена от plamcy на 5/2/2011, 16:04; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/1/2011, 19:26

Обявената дата за Варна, за тези, които не са били на Азиатското пари е 07.05 в 15.00ч на Севастопол. Там представител на екипа е Кари Маринова.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 16:51

За Велико Търново датата е 13.05 в 16ч на площад "Майка България". Ако има фенове, които живеят в Горна Оряховица или Разград може да се оговори допълнителна дата. Представителят съм аз- Пламена Илиева. Можете да ми пишете при нужда и на plamcy@abv.bg.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 18:16

Ако има в Свищов,аз мога да помогна :)
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 20:05

Жужи, отправила съм въпроса към екипа, тъй като аз сама не мога да взема решение. Когато решат нещо ще ти пиша тук. Първа Халю вълна в България 459100
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 20:08

Вече е ясна и датата за Благоевград- 09.05, 16.30ч пред AUBG Main Building. Екипът там е представен от Гери Попдимитрова. Тя е предоставила и личният си e-mail:geri_900218@abv.bg.
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 20:15

Добре, Плами :)
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 21:00

Ако можех още веднъж щях да се разпиша и за тримата Първа Халю вълна в България 593930 Ама за съжаление не може Първа Халю вълна в България 801332
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 21:04

Тъкмо щях да й предложа и тя дойде на партито в София, за да се подпише... Мисля, че Мериса е от София... Първа Халю вълна в България 3647
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/2/2011, 21:06

Ще бъде прекрасно, ако дойде. Ще се разпише, ще се запознаем.
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 09:57

Радвам се, че си се разписала.
Няма как да не са. Аз бях на партито във Варна и беше същото. Феновете не познават по-старичките групи.
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 10:46

Абе не бяха особено пренебрегнати...

Love Ya
Deja Vu
U R Man
Please, be nice to me
Oh! Ah!

....

на Big Bang пуснаха само две/три, например ;р, на DBSK също две...
Но...друг е въпроса, че само аз си танцувах на техните песни... ;ДД
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 13:02

Аууууууууууу пуснали са oH! aH! Първа Халю вълна в България 801332 Аз ако я бях поискала във Варна щяха тотално да ме отрежат :) И ние се насладихме на Love Ya, U R MAN и Love Like This, вие сте били по-добре :Р Във Варна пускаха много песни на Big Bang, за DBSK, както и за SS501 трябваше Плами да се моли,моите молби не ги удовлетворяваха Първа Халю вълна в България 801332
Със сигурност е било хубаво партито на спирит-а,аз гледах клипче и изглеждаше много приятно.
Със сигурност знам обаче,че и на 23 ще е хубаво партито :)

Това си беше малко offtopic,за което съжалявам
Върнете се в началото Go down
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 16:52

Еми...моя позната се занимаваше с музиката и....просто и казах, че трябва да ми пусне много ес ес и най-вече pls be nice to me ;p... Нищо, че само аз си танцувах.
Останалите дечица се радваха предимно на Шайни и Биг Бенг..и някакви момичешки групи...

Колкото до списъка.... събираха се подписи на партито...и съжалявам, че се подписах на този за Хьон Джунг, но така е като не си погледнал печелившите...и като не пише за какво се подписваш ;рр
Аз няма да се занимавам за Пловдив, защото за нищо на света няма да участвам в нещо, което агитира Хьон Джунг да идва в тая държава...и няма да коментирам факта, че са избрани трите най-големи риби в Корея, до които дори феновете там не могат да се доберат...
И все пак..успех на ентусиастите...
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 17:35

"защото за нищо на света няма да участвам в нещо, което агитира Хьон Джунг да идва в тая държава" ?!?!
Вярно,че държавата ни не е перфектна,но защо толкова крайно?
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 17:39

Вив и ние така във Варна на DBSK аз, Кари и Жужка.н Идеше ми да ги плесна. Първа Халю вълна в България 826482 Първа Халю вълна в България 849469
Май си спамим стабилно. Първа Халю вълна в България 3647
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 17:44

Да и във Варна Шайнитата бяха на почит,аз все още чувам как викат "Шайни, Шайни" Първа Халю вълна в България 6101
Еее поне се развихрихме в танците Първа Халю вълна в България 44536

Мда,яко спам Първа Халю вълна в България 1088199001
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 18:04

Мисля, че разбирам за какво говори Вив, ако Ким дойде тук по някакво невероятно стечение на обстоятелствата, най-добре ще е да го вземеш у вас, Вив, за да се почувства нормално... Иначе тук не се знае в каква зала ще иде и дали ще има къде да спи... Първа Халю вълна в България 801332

Все пак мн разчитам Джун Ки да дойде... Като че ли думите на неговия съпорт тук мн ми завъртяха главата... Така че да повярвам, че това може да стане...
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Insomnia
Insomnia
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 2131

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 18:27

Искам да кажа, че това, на което ще стане свидетел, просто ще му остави белег за цял живот...Не искам да причинявам това на човека, когото толкова много обичам.... Да дойде тук, в някаква мизерна заличка, пълна с хора, които вчера са разбрали какво е к поп....Никой няма да го оцени както трябва...и ще е пълна свинщина....Видях за какво става дума преди няколко дена в клуба...

иначе...за джун ги... съмнявам се в първите си две-три години след казармата да тръгне на пътешествие из Европа...
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 18:47

Така е,права си :)
За Джун Ки и аз се надявам като Лоли. Ще видим какво ще стане
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/3/2011, 19:49

Това са новите градове и датите, на които можете да сложите своя подпис върху петицията.


Стара Загора
8-ми май, 15 - 16 часа, Park Mall, Fancy
представител на екипа: Тери и Тони

Сливен
14-ти май, 14 - 15 часа, Виенска сладкарница

представител на екипа: Тери и Гери

Ямбол
15-ти май, 14 - 15 часа, пред зала Диана

представител на екипа: Тери

Пещера
6-ти май, 12:00 часа, пред сградата на Общината

представител на екипа: Катя

Пазарджик
16-ти май, 12:30 часа, пред хотел Тракия

представител на екипа: Катя
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/4/2011, 20:38

Добавям:

Бургас
8-ми май, от 17 до 19 часа, на часовника до хотел "България"
Ако навън няма никой, срещата продължава в близкия китайски ресторант "Китайска луна" - на втория етаж.
представител на екипа: Катя

Пловдив
6-ти май, от 11 до 14 часа - на фонтаните пред Дриймс, ако вали - вторият етаж на Дриймс.
представител на екипа: Велина и Ваня
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/11/2011, 17:38

Имаме още една дата за Пещера.
13.05, 12.30ч пред Общината.
[u]
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/12/2011, 16:56

Следващата дата е за Шумен.
21.05, между 16.00 и 17.00ч, клуб 'Estate'.
Ще ви чакам!
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime5/12/2011, 17:53

Тук можете да прочетете всичко около инициативата. Първа Халю вълна в България 459100

http://1koreanwavebg.wordpress.com/
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Първа Халю вълна в България _
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Халю вълна в България   Първа Халю вълна в България Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Първа Халю вълна в България

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА SS501 BULGARIA :: Правила и съобщения-