Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [show]SBS's Night after night

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 18:48

Night after night's preview




Предаването ще се излъчи на 13.06.2011 по SBS.
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 19:33

Имал съм върхове и спадове в класациите,
както и различни партита по случай края на драма
Ким Хьон Джунг споделя за своите върхове и спадове в класациите.
В предаването по SBS 'Night after night', излъчено на 13.06.2011, богоподобния Ким Хьон Джунг и Ли Бьонг Джун - човек с божествен глас, бяха гости.
Ким Хьон Джунг веднъж доби невероятна популярност заради ролята си в 'Boys before Flowers' и след това стана за резил с участието си в 'Playful Kiss'.
Той споделя: "Имал съм и върхове и спадове в класациите. Те бяха продуцирани от една и съща компания. Партито по случай края на снимките за първата драма беше в хотел, за втората се състоя в ресторант, за ястия от свинско месо."
И добавя хладнокръвно: "И аз бих направил така, ако бях шеф."


crediT; news.nate.com hancinema
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 19:39

Оле,странно само на мен ли ми хареса "Playful kiss"пък и там Ким се справи доста добре,беше доста студен,образът му не беше кой знае колко лош,но драмата не пожъна очаквания успех така си е. И как се вижда разликата :първото парти в хотел,а второто в ресторант......
Харесва ми това,че звездите като него споделят всичко и не крият,така наистина се доближаваме до техния живот,до премеждията,които имат....пък тука нашите български "звезди" само си измислят някакви глупави обиди една за друга,1е да привлекат внимание,а не споделят истини...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 20:15

Съжалявам, не мога да намеря предаването качено от началото до край, така че ще пусна разбъркано кътчета от него... [show]SBS's Night after night 801332

Kim Hyun Joong ~ Night After Night







Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 20:38

lunati4kata написа:
Оле,странно само на мен ли ми хареса "Playful kiss"пък и там Ким се справи доста добре,беше доста студен,образът му не беше кой знае колко лош,но драмата не пожъна очаквания успех така си е. И как се вижда разликата :първото парти в хотел,а второто в ресторант......
Харесва ми това,че звездите като него споделят всичко и не крият,така наистина се доближаваме до техния живот,до премеждията,които имат....пък тука нашите български "звезди" само си измислят някакви глупави обиди една за друга,1е да привлекат внимание,а не споделят истини...

Криса, той наистина не падна духом и доснима драма с чувство и амбиция. Наистина е прекрасно, че споделя искрено за всичко това. Един неуспех не го прави по-малко бляскав. А и лично за мен драмата си беше супер. Мн се забавлявах с нея. [show]SBS's Night after night 3647


Последната промяна е направена от Lollipop на 6/29/2011, 21:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 20:48

Ким Хьон Джунг разказва, че е бил измамен от човек заради пари.

В предаването Ким Хьон Джунг беше попитан колко пари има. Той отвърна: "Да имаш толкова пари, не е нещо, което някой на моята възраст може да постигне лесно."
За инвестициите си той сподели: "Имам за всичко. Правя разпределение на парите си, давам и пари на родителите си. Отскоро започнах да спестявам пари. Също така чувствам, че парите могат да отдалечават хората. Така че управлявам всичките си авоари. Веднъж заех пари на един и той никога повече не се върна. Как би могъл да пренебрегнеш човек в нужда?

credit: news.nate.com hancinema
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 20:51

Харесвам го много и го уважвам за това,че споделя без страх от каквото и да било и споделя лични неща,това наистина е много мило за преданните фенове,които искат да чуят нещо истинско за него,а не фалш и лъжа...и евала му,че доснима драмата,за да се посмеем както трябва...

Ето какви неща споделя той,обаче е мнгого прав за парите колкото е полезно да ги имаш,толкова и те отдалечават хората едни от други,много умно от негова страна,да спестява и да се грижи сам за личните си авоари,да инвестира,браво Кими
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:05

Ким Хьон Джунг разкри, че има комплекс заради външния си вид

Той сподели: "Аз също имам комплекс заради външния си вид. Имам брада. Не мога да разбера защо ми расте, когато съм идол." (прихва да се смее). Продължава: "И торбичките под очите ми също не са красиви. Също така почернях, около футбола. Тялото ми е бяло, лицето - черно. Гледам се докато се къпя и се чувствам като стик за голф"
"Когато гледам отново към дните от 'Boys before flowers', те ми липсват. Искам да се върна там. Но по-скоро трябва да стана страхотен аджуши, през готино момче."

credit: news.nate.com + hancinema
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:13

Kim Hyun Joong ~ Night after night

[show]SBS's Night after night Kim3z
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:15

Kim Hyun Joong ~ Night after night

[show]SBS's Night after night Kim2e
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:16

Kim Hyun Joong ~ Night after night

[show]SBS's Night after night 83432181
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:18

Ох тези негови откровения,все повече се влюбвам.......Леле Ким е страхотен,споко Кими аз си те обичам дори като стик за голф с доста голяма брада [show]SBS's Night after night 918427 [show]SBS's Night after night 918427 [show]SBS's Night after night 918427
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:27

Това, че приличал на стик за голф направо ме уби... Толкова смешно го е казал... И брадата, да вземе да спре да му расте като е идол... Обаче ми стана тъжно, че трябва да става аджуши... Все още е толкова млад...

ПП - Криса, по тази тема има още материал... След малко и него ще го имаш... Този път ще говорим за любов... [show]SBS's Night after night 586876


Последната промяна е направена от Lollipop на 6/29/2011, 21:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:34

Ох,ох,ох любов,чакам с нетърпение......... [show]SBS's Night after night 593930
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:50

Ким Хьон Джунг разказва за оценките си и за любовта по време на училищните си години

В предаването той сподели няколко интересни детайла от училищните си години.
Попитан от водещия какви оценки е имал, той отвърна закачливо: "Бях от тези, които са в средата, което не беше зле. Без значение дали съм учил малко, винаги имаше поне осем души след мен."
И добавя: "Защото ритах футбол, не посещавах редовно часовете. Страхувах се, че учителят ще се обади на нашите, затова един ден откраднах дневника и го скрих в една пукнатина в асансьора при нас.
Ким Хьон Джунг също така разказа за флиртовете си в училище: "Харесвах едно момиче, така че не разговарях с никоя друга от класа си."
За да се среща с първата си любов, той ходел в ресторант и там успял да я убеди да излезе на среща с него: "За да я срещам, ходех в този ресторант в продължение на две години. След това започнахме да се срещаме, но се разделихме след като дебютирах.

credit: TV Report via Nate
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
lunati4kata
lunati4kata
Henecia Fan Club

Henecia Fan Club
Брой мнения : 301

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 21:57

Ох радвам се,че дочаках темата за любовта,ах Кими изобщо не си толкова порядъчен и срамежлив,колкото те мислят хората.
Много се радвам,че прави такива признания за живота си много е приятно да ги чета :) И нормално е да се разделят,той започва един съвсем нов живот,който явно го разделя от момичето,но в повечето случаи е така.
Върнете се в началото Go down
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 22:00

Хм...На мен Playful kiss много ми хареса-доста забавно филмче.А това,че актрисата ми е толкова антипатична .. Това е друг въпрос ..
Ким и брада ... [show]SBS's Night after night 5321 Аз пък харесвам лицето му,брадата му,торбичките му,тена му .. Всичко!!! За мен той е перфектен ! [show]SBS's Night after night 1265764342 А това със стика за голф карти! [show]SBS's Night after night 55443
Как е могъл да ходи по някаква 2 години!!??? ;д Оф,Ким,Ким ... Не мога да ги рабера тези азиатски звезди-на по 30,а дори приятел/ка нямат ... ;х Работохолици! .. [show]SBS's Night after night 159235
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 22:25

Ми то това им е някаква национална черта - да чакат дълго любимите си, да се харесват и чакат с години. Той изобщо не изневерява на нравите на страната, показани във филмите...
А иначе това с дневника ме хвърли в шаш... Голям смях... Откраднал го и го скрил... [show]SBS's Night after night 593930
Историята с любимата му я зная от мн отдавна, нищо ново не казва, даже и снимки имаше... Ама къде ли съм ги сложила... [show]SBS's Night after night 151538
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
shopping_mania4ka
shopping_mania4ka
Triple S

Triple S
Брой мнения : 498

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 22:29

Моля те,качи снимката !!! Кой знае ква е била мацка,че Ким я е харесвал толкова време ..
(Снимката да не е ,където са в 1 кола?? )
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 22:33

Нем, не са в кола... В ресторант са... Ви, обещавам да я търся, дай ми малко време и ще ти я дам да я видиш... Изобщо не е мацка, ако трябва да съм честна... [show]SBS's Night after night 216155

Night after night ~ Full

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime6/29/2011, 22:49

Ким Хьон Джунг признава, че ревнува от Won Bin и Kang Dong Won

Във вечерното шоу по SBS - 'Night after night', Ким Хьон Джунг призна, че завижда за външния вид на актьорите Won Bin и Kang Dong Won.
Хьон Джунг каза: "Докато гледах 'The man from nowhere', жените крещяха, където Won Bin се подстрига сам и започнах да ревнувам. А аз се питах: "Как е възможно да се подстрижеш сам толкова добре?"
Той също така признава, че е гледал филма с Kang Dong Woo - 'Jeon Woo Chi: The Taoist Wizard' и каза, че той е бил много готин и му е завидял, че мн жени го харесват.
Също така споделя, че е имал и върхове и спадове в класациите с двете драми, които е снимал, и умува над разликите между тях.
Още разказва за комплексът, който е преодолял, гледайки Cha Seung Won и как е бил напълно обсебен от характера на Dok Go Jin в драмата на MBC - 'The Greatest Love'.

crdit: via nate
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

Sponsored content



[show]SBS's Night after night _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]SBS's Night after night   [show]SBS's Night after night Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[show]SBS's Night after night

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-