Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime6/29/2011, 22:04

Предаването се излъчва по MBC.
На 08.06.2011 Ким Хьон Джунг е бил гост.


Като начало, ще стартирам с едно чудесно клипче... Мн смях...

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime6/29/2011, 22:10

Скрийнкапсчета от предаването

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 76383449

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 15395491

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 51409704

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 23839786

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 18257127

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 34608499

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 50043929

credit: Credit: imbc
Shared by: ss501chapter.wordpress
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime6/29/2011, 22:13

Ким Хьон Джунг обясни за това как SS501 са тръгнали в своите посоки.

В епизод на ‘Golden Fishery – Knee-drop Guru’ по MBC, излъчен на 8ми юни, Ким Хьон Джунг, който наскоро направи своето завръщане като соло изпълнител сподели за своите тревоги: „Сякаш всичко, което имам е като балон.”
При учатието му в ‘Radio Star’ той дори разкри: „Ако агенцията не ни прогони аз също нямах намерение да напускам.” Ким Хьон Джунг обясни още: „Това беше,когато оставаха само 5 месеца от нашите договори.”
Той допълни: „Тогава имахме още един албум плануван албум. В това време все още не бях обсъждал проблема с моите колеги от групата. Когато ангажиментите около албума свършиха, говорих с тях.”
Ким Хьон Джунг продължи: „Не показахме ли до сега почти всичко, което SS501 могат. Казах им, че това не е разпадане на групата, просто ако тръгнем по собствените си пътища за определено време няма да е нещо лошо. Слеd като го обсъдихме решихме всеки да тръгне по пътя, който най-много му подхожда.”
Що се отнася до събитието, когато вслeдствие на влошено здраве колабира изпълнителният директор на
агенцията на Ким Хьон Джунг той каза: „Най-хубавото беше, че аз успях да му каза „Съжалявам” преди да колабира. Ако нямах възможност да кажа това, нямаше да мога да дебютирам. Ако стана номер 1 заради драма или в музикална програма искам кажа „Шефе, справих се добре. Моля те, бъди здрав.”


English translation: ode@ss501ode.blogspot
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime6/29/2011, 22:20

Не намирам клипчета в ютуб на цялото предаване, така че ви предоставям това... При мен тръгва, не мисля, че ще има проблеми при вас... Ако не, да дам линк за даунлоад...


Golden Fishery ~ Knee Drop Guru ~ Full

Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 09:07

Ким Хьон Джунг говори за тренировките си преди SS501

На 8ми юни Ким Хьон Джунг гостува в предаването “Knee-Drop Guru” по MBC и говори за тренировките си преди дебюта му с SS501.
Той започна да говори за тежките си тренировки с предишната си компания DSP Media: „Това е компания която ви кара да се поддържате. Като стажант почиствах звукозаписната стая сутрин и бягах 20 обиколки около агенцията. Всеки ден добавях по още една обиколка, докато не стигнах 40. Също така трябваше да ядем бързо.”
Той продължи: „Когато започнаха да ни обучават да пеем, всички трябваше да пеем в една малка стая – заедно. Беше трудно да се съсредоточиш върху това, което пееш.”
Водещият Kang Ho Dong коментира: „По това време се чуваше, че вашият главен изпълнителен директор е доста страшен човек.” Ким Хьон Джунг отговори: „Беше с труден характер, но казвахме всичко, което искаме. Дори и да каже „Какво искате да кажете с това, че ви трябват танцьори, само допълнителни разходи.”, ние продължавахме да повтаряме, че ни трябват танцьори, а той слушаше и отговаряше. Беше ми като баща, а аз за него като син. Винаги ми е симпатизирал.”

Credit: VITALSIGN @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 10:51

Ким Хьон Джунг призна за пластичната си операция

Ким Хьон Джунг наскоро разкри пластичната си хирургия.
„Ходещата скулптура”, красавеца, Ким Хьон Джунг разтърси шоуто след като отвърна: „Мога да отговоря на всичките ви въпроси” на въпроса на Kang Ho Dong „Можеш ли да отговориш на въпросите ми?”
Kang Ho Dong зададе малко личен въпрос – „Ходещата скулптура” Ким Хьон Джунг божие творение ли е или е дело на някой доктор?
На въпроса Хьон Джунг отговори честно и прямо „И на двете – божие дело е, но има намеса и на лекар” и с това шокира водещия.
Ким Хьон Джунг обясни: „Камък нарани носа ми. Нараних се докато гледах как по-големите момчета от квартала ми чупят едно радио с камъни – по-късно се наложи да се лекувам и в процеса на лечение леко повдигнаха носа ми”, това разсмя публиката в студиото.

Credit: GONI @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 17:24

Ким Хьон Джунг говори за края на договора на SS501 с DSP Media

Ким Хьон Джунг наскоро разкри причината членовете на SS501 да продължат със самостоятелните си кариери.
Певецът беше гост в “Knee-Drop Guru” по MBC и повтори думите си от предаването “Radio Star” – „Ако агенцията не ме беше принудила да напусна, нямаше да го направя.”
Той заяви: „Бе направено изявление 5 месеца преди да изтече договора ни. Трябваше да издадем още един албум. Не говоря за въпросите засягащи агенцията и колегите ми. Когато промотирането на албума започна всички членове на групата се събрахме и обсъдихме въпроса.”
Той очевидно е казал на колегите си: „Не направихме ли всичко възможно, на което е способна SS501 като едно цяло? Аз също не искам да се разпусне групата, но няма ли да е добре, ако всеки поеме по собствения си път. След разговора с колегите ми, всеки от нас пое по собствения си път.”
Когато беше попитан за времето, когато предишният им изпълнителен директор /в DSP Media/ е припаднал заради здравословни проблеми, той каза: „Късмета ми предостави възможност да му кажа „Съжалявам” преди да припадне. Ако не му го бях казал тогава, нямаше да имам възможността да съм тук сега. Ако спечеля награда за най-добра драма или за някоя музикална програма, искам да му кажа: „Справих се добре. Моля, бъдете здрави.””

Credit: ramham424 @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
Sunshine
Sunshine
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 3155

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 17:53

Това момче съвсем ми уби надеждите и всичко, което имах за SS501 [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 801332
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 19:01

Ким Хьон Джунг говори за участието си в Boys Over Flowers

Ким Хьон Джунг най-накрая разкри мнението си за драмата на KBS “Boys Over Flowers“.
Идолът се появи в предаването по MBC “Knee-Drop Guru” на 8ми юни и говори за кариерата си на певец, като за личен живот.
Той заговори как е трябвало да играе значима роля в “Boys Over Flowers” и каза: „Позвъниха ми от продуцентската компанията на Boys Over Flowers. Не знаех какво е и затова за първи път четох манга романтична-комедия. Беше доста трудно, защото героите /в мангата/ имаха звезди в очите и светлината им бе ослепяваща.”
Той продължи: „Когато бях на прослушването ми казаха, че приличам точно на героя /от мангата/. Имах опасения понеже никога преди не съм играл роля. Реших, че трябва да дам най-доброто от себе си и затова учих упорито като четях мангата.”
Ким Хьон Джунг изучава дори жестовете на героя си и затова се появиха спорове, че не играе естествено. Той каза: „Жестовете са дори по-странни. Най-накрая осъзнах, че да си естествен е най-лесно и хубаво.”
Хьон Джунг допълни: „Получих доста негативни коментари като „Ръцете и краката ми се извиват от такива неестествени действия. Просто да продължа да е правя на певец, но и за там не ставам”. След като прочетох тези жестоки коментари наистина поисках да разбера IP адреса на коментатора ”
Той скромничеше за успеха си в Boys Over Flowers, казвайки: „Мисля, че екипа отговарящ за продажбата на драмата в чужбина не си свърши добре работата. Екипа на продукцията И Мин Хо и Гу Хьо Сьн бяха главните актьори и се справиха добре, аз също бях в добро състояние и се справих добре.”

Credit: ramham424 @ Allkpop
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/16/2011, 21:00

Хм... наистина са доста странни думите му, по-добре да се въздържа от коментар... Ако са взели всичко от SS501, тогава защо не обявиха, че са разпадат... Фалшивите надежди за феновете са мн коварно оръжие... А за пластичната операция, това си го знаех и без той да ми казва... Хората не се променят така... [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru 216155
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime8/24/2013, 08:32

Lollipop написа:
Ким Хьон Джунг обясни за това как SS501 са тръгнали в своите посоки.


В епизод на ‘Golden Fishery – Knee-drop Guru’ по MBC, излъчен на 8ми юни, Ким Хьон Джунг, който наскоро направи своето завръщане като соло изпълнител сподели за своите тревоги: „Сякаш всичко, което имам е като балон.”
При учатието му в ‘Radio Star’ той дори разкри: „Ако агенцията не ни прогони аз също нямах намерение да напускам.” Ким Хьон Джунг обясни още: „Това беше,когато оставаха само 5 месеца от нашите договори.”
Той допълни: „Тогава имахме още един албум плануван албум. В това време все още не бях обсъждал проблема с моите колеги от групата. Когато ангажиментите около албума свършиха, говорих с тях.”
Ким Хьон Джунг продължи: „Не показахме ли до сега почти всичко, което SS501 могат. Казах им, че това не е разпадане на групата, просто ако тръгнем по собствените си пътища за определено време няма да е нещо лошо. Слеd като го обсъдихме решихме всеки да тръгне по пътя, който най-много му подхожда.”
Що се отнася до събитието, когато вслeдствие на влошено здраве колабира изпълнителният директор на
агенцията на Ким Хьон Джунг той каза: „Най-хубавото беше, че аз успях да му каза „Съжалявам” преди да колабира. Ако нямах възможност да кажа това, нямаше да мога да дебютирам. Ако стана номер 1 заради драма или в музикална програма искам кажа „Шефе, справих се добре. Моля те, бъди здрав.”



English translation: ode@ss501ode.blogspot
Това предаване така и не можах да го намеря със субтитри... Но прочетох сега думите му че ако агенцията не ги беше изгонила, нямаше да напуснат... Какво ли щеше да се случи ако бяха подновили договорите им...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru _
ПисанеЗаглавие: Re: [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru   [show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

[show]Golden Fishery ~ Knee Drop Guru

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-