Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 4D News

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime10/12/2011, 20:09

First topic message reminder :

В тази тема ще намерите всички новости за Хьон Джунг от началото на октомври 2011 година.
Тук е мястото в което ще се публикуват материали,
които не са свързани с нито една от създадените в сектора теми,
но касаят пряко Лидера на SS501.
Новините с предходна дата може да прочетете в отделна тема ---> цък.

4D News - Page 13 Hjlspaincity003zkf
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731

АвторСъобщение
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/5/2013, 13:34

Днес се заговори за участието на Хьон Джунг в нова драма, но все още няма официално потвърждение от KeyEast.

Възможно е Ким Хьон Джунг да се завърне на малкия екран с 'Inspiring Generation' [05.07.2013]
4D News - Page 13 De46
Певецът и актьор Ким Хьон Джунг може би ще се завърне на малкия екран след като бе обявено, че в момента той разглежда оферта за участие в предстоящата драма 'Inspiring Generation'.

Певецът и актьор вече трябваше да е направил своето актьорско завръщане чрез 'City Conquest', но както много от вас знаят, продукцията пропадна и драмата не беше завършена и излъчена в ефир. Така че тази новина определено грабна интереса на онези, които очакват завръщането му като актьор!

Говори се, че актьорът Lee Jun Ki също разглежда оферта за драмата, но не е ясно дали той е отказал и ролята е предложена на Ким Хьон Джунг, или кастингът за двамата е за различни персонажи.

'Inspiring Generation' е екшън драма, която се развива в Шанхай, Китай през 30-те години на ХХ век и историята е свързана с младежта по това време.

Агенцията на Ким Хьон Джунг подчерта, че още нищо не е потвърдено и те все още са в етап на преговори, така че стискайте палци!

Credit: Allkpop
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/5/2013, 13:35

Ким Хьон Джунг гледа позитивно на нова драма [05.07.2013]
4D News - Page 13 1rqt
Певецът и актьор Ким Хьон Джунг обмисля появата си в нова драма, каза в петък неговата агенция.

Служител на KEYEAST каза на TenAsia в разговор по телефона, че въпреки че все още не е взето окончателно решение, на Ким е предложена роля в новата драма на KBS "Age of Thrill", на която той гледа позитивно.

Драмата е базирана на манга на Bang Hak Gi. Действието ще се развива в Шанхай през 1930 и ще акцентира на темите любов, приятелство, патриотизъм и амбиции, които младите хора по онова време са имали.

Ким ще изиграе легендарния уличен боец (Shin Jung Dae), който е и романтик. Премиерата на драмата е насрочена през ноември.

Драмата ще отбележи завръщането на Ким Хьон Джунг на малкия екран за първи път от три години от романтичната драма на MBC "Playful Kiss", в която участваха също Jung So-min и Lee Tae-sung.

Наскоро Ким издаде третия си сингъл "TONIGHT" в Япония на 5 юни и проведе фен среща, озаглавена "2013 KHJ Show - Party People" в Сеул, Корея, три дни по-късно.

Служител на неговата агенция обясни, че Ким Хьон Джунг работи по нов албум, но все още няма определена дата за издаването му.

Credit: tenasia.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/5/2013, 13:52

Не съм много сигурна за тази драма и тази му роля... 1930, Шанхай хмм... нека не прибързвам със заключенията, но отдавна се надяваме на драма и дано този път да се получи
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/7/2013, 12:33

Ким Хьон Джунг потвърди за 'Grateful Generation' на KBS 2 [05.07.2013]
Бе обявено, че певецът и актьор Ким Хьон Джунг ще играе главната роля в предстоящата драма на телевизия KBS 2 'Grateful Generation'. Там той ще изиграе героя Shin Jung Tae.
Служител на KBS 2 разкри на 5-ти юли, "Ким Хьон Джунг мисли над офертата дълго време след като я получи. След нашата последна среща вчера, той реши да участва в драмата."
'Grateful Generation' е екшън драма, действието на която се развива в Шанхай, Китай през 1930 година и е за болката, която понасят младежите от любовта, приятелството, патриотизма и желанията. Shin Jung Tae, който ще бъде изигран от Ким Хьон Джунг, е описан като човек, който става известен по улиците на Шанхай с юмруците си.
'Grateful Generation' е базирана на оригиналната манга на Bang Hak Gi, чиито предишни работи включват 'Fighter in the Wind' и 'Damo'. Тази драма ще отбележи завръщането на Ким Хьон Джунг на малкия екран след 3-годишна пауза след неговото участие през 2010 в драмата на MBC 'Playful Kiss'.
Ким Хьон Джунг бе в разгара на снимките на драмата 'City Conquest', които започнаха през юли миналата година, но напусна през февруари тази година, след като продукцията не успя да си осигури ефирно време в телевизиите.
Понастоящем, Ким Хьон Джунг е член на екипа на вариете шоуто SBS 'Barefooted Friends'.

Credit: ph.omg.yahoo.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/13/2013, 12:44

Ким Хьон Джунг почти се завръща с драма [11.07.2013]
Феновете на Ким Хьон Джунг днес може би искат да празнуват. Певецът и актьор получи оферта и сериозно обмисля да изиграе главната роля в "Inspiring Generation" ("Вдъхновяващо поколение"), неговата първа драма от три години. Новата му роля е инспирирана от манга, както и всички драми, в които е участвал или искал да участва досега.

Ким, който е водещ рапър на групата SS501, се превърна в кдрама звезда, когато изигра Yoon Ji Hoo в драмата от 2009 "Boys Over Flowers", която бе адаптирана по японската манга "Hana Yori Dango". За тази драма той получи Награда за най-добър актьор и Награда за популярност.

След това изигра Baek Seung Jo, геният във всичко, но не и във връзките, в "Playful Kiss", която също е базирана на японска манга - "Itazura Na Kiss".

За третата си роля, той планираше да играе в още една драма, основана на манга. "City Conquest" бе адаптирана по корейската манга от Shin Hyung Bin със същото заглавие. В тази драма, той трябваше да изиграе Baek Mir, момче, което е изоставено като малко. Героят му е ядосан на своите родители, които са го изоставили и разочарован от несправедливостите на управляващите. Той иска да промени света с юмруците си.

Драмата бе в производство, но никога не се излъчи, защото снимките бяха спряни. Не бяха дадени обяснения защо й бе отказано ефирно време.

За новата си роля Ким Хьон Джун избра поредната драма, базирана на манга. Действието на "Inspiring Generation" се развива през 1930 година в Шанхай. За тази роля Ким Хьон Джунг ще трябва отново да използва юмруците си, за да изиграе Sin Jeong Tae, уличен боец.

Ким Хьон Джунг не се е учил как да се бие в екшън училище. Когато бил млад, напуснал гимназията и често се озовавал в полицейския участък за сбиване. За щастие, той има група и животът му поема в друга посока. След участията с SS501, певецът стартира международна соло кариера и е много популярен в Япония.

Освен това е голям фен на мангите. Когато участва в "Boys Over Flowers", той чете много от оригиналната манга. Според слуховете, Ким Хьон Джунг се е опитал да купи филмовите права на японската манга "Berserk".

Kim Jong Goo ще бъде режисьор. По-рано той е режисирал "Call of My Country", "The Man Who Can't Get Married" и "Sweet 18". Все още не е избрана актрисата за главната женска роля.

Credit: kpopstarz.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/13/2013, 19:36

Ким Хьон Джунг репетира здраво за промоциите на неговия албум 'Round 3' [11.07.2013]
Ким Хьон Джунг обнови своя Facebook и Weibo на 10-ти юли, като написа: "Репетиции, репетиции и репетиции" и сподели три снимки заедно със своята публикация.

На снимките се вижда Ким Хьон Джунг, който репетира съсредоточено своята хореография в студиото. Феновете бяха особено развълнувани да видят добре оформеното тяло на Ким Хьон Джунг на снимките.

Феновете и потребителите на Интернет коментираха: "Ким Хьон Джун най-после се завръща", "Виждайки снимките, очаквам още повече", "Толкова е красив", "Толкова е красив дори без никакъв грим", "Като гледам фотосесията, така завиждам".

Ким Хьон Джунг се завръща на корейската музикална сцена след двугодишно прекъсване и неговите тийзър снимки предизвикаха голям интерес сред феновете. Ким Хьон Джунг ще издаде третия си мини албум 'ROUND 3' на 22-ри юли.
4D News - Page 13 Mrhv
4D News - Page 13 Uumd
4D News - Page 13 Mwvk

Credit: ph.omg.yahoo.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/15/2013, 08:43

Ким Хьон Джунг и TVXQ със златен статус в Япония [13.07.2013]
4D News - Page 13 6dlw
Синглите на к-поп артистите Ким Хьон Джунг и TVXQ се сдобиха със златен статус в Япония.

Третият японски сингъл на Ким Хьон Джунг "Tonight" и новият сингъл на TVXQ "Ocean" продадоха повече от 100 000 копия всеки, според последното издание за сертификати на Recording Industry Association of Japan (RIAJ).

"Tonight," който бе издаден на 5 юни в Япония, продаде 101 818 копия през първия ден от издаването си и застана на второ място в ежедневната класация за сингли на Oricon.

От друга стана, "Ocean" продаде 88 428 екземпляра с излизането си на 12 юни.

В месечната класация за сингли на Oricon за юни, "Ocean" застана на 5-то място, докато "Tonight" е 6-ти.

Ким Хьон Джунг е зает с подготовката за издаването на третия си корейски мини-албум "Round 3" на 22 юли. Албумът включва шест песни, включително главното парче "Your Story" (с участието на Dok2). Рапърът Jay Park написа част от текста на песента "Unbreakable" и се включи в нея.

Steven Lee, който бе главният продуцент на албума "Tonight", композира две от песните за предстоящия албум на Ким Хьон Джунг.

Credit: mb.com.ph
Photos: KeyEast + TVXQ Facebook Page
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/19/2013, 16:57

Хьон Джунг №25 в Top 100 Idols Popularity Ranking J-Chart за май 2013
4D News - Page 13 4itv
4D News - Page 13 H6c6
4D News - Page 13 6tj7
4D News - Page 13 Ksmp

П.П. В класацията още са Хо Йонг Сенг под №55 и Ким Кю Джонг на 97-мо място.

Credit: kpopdrama
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/23/2013, 22:44

4D News - Page 13 Cs48x43wgnvfgy87auq5bbv86p2zvapx


 Ким Хьон Джунг направи готина и ежедневна фотосесия за списание Star 1

Певецът и актьор Ким Хьон Джунг отново учести пулса на жените с новата си харизматична фотосесия.
По-рано през юли, Ким Хьон Джунг засне фотосесия за списание Star1 и всички в студиото бяха впечатлени от неговия професионализъм и джентълменско отношение. "Силен дъжд се изсипа в същия ден, но Хьон Джунг се концентрира върху фотосесията като влагаше чувство във всяка снимка." - споделят от екипа на списанието.
Фотосесията отразява мъжкия чар на Хьон Джунг. Неговата къса коса, силното му здраво тяло, харизматичните му очи бяха в пълна хармония с коженото му яке и ретро бекграунд (фон), създавайки още по-секси и зряла атмосфера.
След 2 годишна пауза Ким Хьон Джунг ще реализира своя нова песен - ‘Unbreakable’, видеото към която излезе на 18.07.2013, целият албум ‘ROUND 3’ ще излезе на пазара на 22.07.2013.
Останалата част от снимките, както и интервюто ще намерите в августовския брой на списание Star1.

Credit:   ph.omg.yahoo.com
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/24/2013, 12:23

 4D News - Page 13 1003993_510847018971192_1617424232_n

Ким Хьон Джунг тренира мускулите си

Увисна ни ченето като видяхме новата фигура на Ким Хьон Джунг, която беше показана на снимка!
Снимката беше публикувана в неговия официален фейсбук с коментаа: "Снимка за обложката на албума..." и демонстрира усилената работа на Ким Хьон Джунг и решимостта му да даде на феновете си възможно най-добрата гледка към плочките на корема му и мускулестите му ръце.

credit: allkpop
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/24/2013, 13:03

4D News - Page 13 41282002
 
Ким Хьон Джунг знае, че трябва да внимава с действията си

Ким Хьон Джунг знае как да постъпи отговорно, тъй като той е звезда и много фенски очи са вперени в него.
В скорошно интервю с модното списание 'Star1' той говори за слуховете и предразсъдъците като сподели: "Не мисля, че има нещо, което трябва да разясня относно себе си."
И допълни: "Не ми пука даже да има някакви слухове за мен. Просто си мисля, че е достатъчно, че аз зная, че не са истина, а феновете ми вярват на мен."
"Тъй като много хора ме знаят и ми обръщат внимание, вярвам, че винаги трябва да внимавам и да постъпвам отговорно." - приключва той.
Точно както каза, Ким Хьон Джунг е бил професионалист по време на фотосесията и интервюто за списанието.
През август списанието ще излезе на 19.08.2013.

Credit:  mwave.interest.me
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/24/2013, 22:52

Какво мисли Хьон Джунг за своите певчески способности? [23.07.2013]
4D News - Page 13 E6tn
Ким Хьон Джунг призна, че макар да знае, че не е най-великият певец, той все пак има голямо подобрение на вокалите си през годините.

На 22 юли, Ким Хьон Джунг проведе пресконференция за 3-тия си мини-албум в Seoul Imperial Palace Hotel. По време на пресконференцията той каза: "В този албум има песни, които показват моите вокални способности. Знам, че не съм певец, който разпознават по певческите умения, но исках да покажа докъде стигнах."

Той обясни: "Следващата година е 10-тата ми година като певец. Исках да покажа на феновете, че дори да не съм перфектен, стигнах дотук и се усъвършенствах."

Ким Хьон Джунг ще се завърне на сцената на SBS в 'Inkigayo' на 28-ми!

Credit: allkpop.com +
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/25/2013, 11:58

И според мен Хьон Джунг много израстна. Той става все по-добър във всичко, което прави. Станал е истински професионалист, за което съм много горда с него!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/25/2013, 12:28

Ким Хьон Джунг "Знам, че не съм добър в пеенето" [23.07.2013]
Певецът Ким Хьон Джунг каза: "Знам, че не съм страхотен в пеенето, но просто исках да покажа на света, че съм стигнал далеч."

Вчера, Ким Хьон Джунг проведе пресконференция за 3-тия си мини-албум. На нея Ким Хьон Джунг каза: "Има много песни в албума, които показват певческите ми умения и знам, че не съм страхотен певец, но исках да покажа, че съм израстнал толкова много."

Той продължи: "Следващата година е 10-тата ми година като певец. Исках да покажа на моите фенове, че не съм перфектен, но съм стигнал дотук и съм се усъвършенствал."

За завръщането си след две години, той каза: "Знам, че моите фенове ме чакаха дълго време и направиха толкова много. Аз също чаках и очаквам с нетърпение отново да бъде активен. Наслаждавах се, докато подготвях песните и сцените за моите фенове."

Ким Хьон Джунг издаде вчера 3-тия си мини-албум "ROUND 3" и ще направи завръщането си на сцена на 28 юли.

Credit: kpopstarz.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/25/2013, 18:06

Ким Хьон Джунг разкри защо се е напил по време на снимките на ‘The Giyomi Song’

В един момент през 2013 година, Giyomi Song беше супер популярна и Ким Хьон Джунг почувства, че и той трябва да продължи тенденцията на феновете си.
Сега неговата версия на песента The Giyomi Song  е приключена и подмината. Ким Хьон Джунг поговори малко за случките зад кулисите.

4D News - Page 13 1-1

В интервю за списание @star1, Ким Хьон Джунг разказа за неговото домашно направено видео за музикалния клип на The Giyomi Song. След края на видеото Хьон Джунг каза: „Моля ви, запишете това че пих, за да направя това видео. Не мога да го направя трезвен.”
По време на интервюто, Хьон Джунг каза, че това видео за първи път го е показал по време на фенсрещата си. „Това беше първата ми фенсреща в Сеул от доста време насам и бях притеснен, какво да направя, за да оставе само хубави спомени за последно. За това решех, че искам да направя The Giyomi Song.”

4D News - Page 13 2-1

”Феновете ми знаят, че не мога да направя такова нещо и че няма да го направя. За това го заснех специално за тях, след като изпих доста значително количество ечемична напитка (бира)”, каза Хьон Джунг.
Той добави, че феновете на фенсрещата му да дошли с ядки и адски са харесали клипа, защото знаят, че такова нещо рядко се случва. Поради тази причина това видео е съкровище.
Можете отново да си припомните песента The Giyomi Song



direndur: В Южна Корея Giyomi означава сладък, употребява се за хора, които притежават aegyo (които са бебешки сладки и правят такива физиономиики). Песничката е именно за тях и когато се изпълнява от хора притежаващи aegyo е наистина сладурко и приятно. Според мен Хьон Джунг не притежава или поне не може да покаже това aegyo, което е толкова търсено и има звезди, които са избирани именно защото го притежават.
Върнете се в началото Go down
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/25/2013, 20:07

Ким Хьон Джунг казва 'Ajusshi'* е добре! [24.07.2013]
Ким Хьон Джунг се завръща. След турнетата в Азия и цяла Япония миналата година, той се завръща на к-поп сцената за първи път след две години. На пресконференция, която се проведе в понеделник вечерта, в деня на издаването на неговия албум, Ким каза с неспокоен поглед: "Бях притеснен дали моите фенове ме чакат, тъй като възобновявам дейностите си за първи път след известно време."

Но Ким израстна и се усъвършенства като певец, докато отсъстваше. "Научих се как да е лесно, когато си на сцената и има много концерти, Опитах различни стилове за моя японски албум, което помогна много за създаването на този албум."

Неговият трети мини-албум "ROUND 3" е за Корея. Песента "Unbreakable", която излезе предварително на 18 юли, има припев, който включва сегмент от традиционна корейска песен. Видеоклипът включва традиционни корейски изпълнения, като танц с мечове и танц с маска. Относно причината да има корейски елементи в песента, той обясни: "Мислих за това кое е истински к-поп, докато имах участие в чужбина. Исках да опитам нещо, което е корейско, макар да съм Hallyu звезда. Факт е, че истински к-поп е, когато кореец пее корейска песен."

Главното парче "Your Story" е в стил градски R&B, доста различен от "Unbreakable" със силното си звучене. Ким каза: "Фокусирах се върху видеото и визуалното за 'Unbreakable', защото чувствах, че това е песен за гледане. Но работих върху 'Your Story' по-сериозно, понеже е песен за слушане. 'Round 3' (трети рунд) е моментът, в който трябва да вложите всичките си усилия в това, което правите, така че това е начинът на мислене, който имах за моя албум, който също се нарича 'ROUND 3'." След това той призна: "Не съм певец, който разпознавате заради певческите му способности. Но исках да покажа, че работих упорито да стигна, където съм сега. Освен това, добих по-голяма увереност чрез концертите", обясни Ким.

В момента Ким Хьон Джунг е на 27 и е в осмата година от дебюта си. Той може би чувства някакво напрежение. Ким се засмя и каза: "Видях коментар, който казва 'Ким Хьон Джунг е станал ajusshi' (корейски термин за мъж на средна възраст). Но аз не се обидих. Това може да се случи." След това той обясни: "Докато работих по този албум, си казах, че просто трябва да правя това, което искам да правя, за да не съжалявам. Не чувствам никакво напрежение, благодарение на моята възраст. Просто не знам дали ще мога да танцувам така енергично както сега, след три години. Така че, реших да правя каквото искам да правя, преди това време да мине." Когато го попитаха какво иска да постигне в рамките на три години, той отговори: "Искам да направя безплатен концерт. Успях да стигна до тук благодарение на моите фенове. Мисля, че трябва да го направя за тях на 10-тата годишнина от моя дебют."

/* 'Ajusshi' е обръщение в корейския език към мъж на средна възраст или към по-възрастен мъж - бел. ред. BlueRose/

Credit: tenasia.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/25/2013, 20:24

Не знам кой изобщо дори си е помислил да го нарече аджуши 4D News - Page 13 918427 Може би са се пошегували естествено, но такъв секси аджуши аз лично не бих го подминала. Хьон Джунг наистина знае къде се намира и знае какви са възможностите му. 
И естествено че феновете ще го чакат. Той е обичан навсякъде.
Ето и една друга добра страна на концертите. Безбройните концерти, които проведе му донесоха и малко повече увереност, което ме радва. Такъв трябва да е - уверен. Сега му е времето да прави каквото поиска. Има тази възможност, а и не вярвам след 3 години да не може да танцува както сега. Нека вземем например Рейн. Той го може, а и няма невъзможни неща за Хьон Джунг. Знаем, че притежава невероятен борбен дух и откликва на всякакви предизвикателства. 
Радвам се че се завърна на корейска сцена и то по-секси от всякога 4D News - Page 13 4257297559
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/26/2013, 17:39

Още за пресконференцията за 3-тия мини-албум на Хьон Джунг, състояла се на 22.07.2013
По време на пресконференцията Ким Хьон Джунг казва, че Jay Park веднага се е съгласил да помогне за рап речитатива на "Unbreakable", макар че е тръгвал за Америка. Първоначално не било планирано появяването на Jay Park във видеоклипа на парчето, но след като приключил графика си в Китай, той се съгласил да участва.
Хьон Джунг казва, че за първи път се е срещнал с Jay Park лично. "Честно казано, срещнахме се за първи път. Нямах възможност да направя много, освен да кажа 'Здравей' и 'Ти работи усилено'."
Ким Хьон Джунг споделя, че иска да направи още една безплатна фен среща за феновете и че причината, която го кара да продължи е подкрепата, която получава от тях.
На пресконференцията за "Round 3", състояла се в Imperial Palace Hotel в Сеул, Хьон Джунг каза за новия си албум: "Това е опит за един по-зрял стил."
Ким Хьон Джунг чувства, че "Please" е по-подходящо да бъде изпята сега. През този период от време той става свидетел на много любов и раздели.

Credit: media.daum.net + Sina Korean Entertainment @ Weibo
English translation: wangziqi @ Twitter
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
BlueRose
BlueRose
SS Hyun Joong Team

SS Hyun Joong Team
Брой мнения : 12641

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/26/2013, 20:56

Гласувай за Ким Хьон Джунг в "Завръщане на мъжете през юли"
4D News - Page 13 I8aj

Можеш да гласуваш за Хьон Джунг в анкетата на Allkpop тук ---> цък

Credit: allkpop.com
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1174287731
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/26/2013, 21:25

Кариерата на знаменитост привлича много погледи, трябва да внимаваме

4D News - Page 13 86967-kim-hyun-joong-star1-interview

Ким Хьон Джунг разкри, че знаменитостите трябва винаги да постъпват отговорно и внимателно.
Ким Хьон Джунг наскоро направи фотосесия за модното списание @star1. По време на интервюто се състоя и кратка фотосесия на след, която той сподели: „Не мисля, че някога съм преминавал през ситуация, в която трябва да обяснявам слушове или нещо такова.”
Той каза: „Дори да има слухове, не ме интересува. Ако знам, че не са истина, тогава всичко е наред и моите фенове също ще ми повярват.”
Той продължи: „Тъй като да бъдеш знаменитост е много обществена кариера, където ние постоянно си купуваме внимание, трябва винаги да сме внимателни и отговорни за действията си.”
Вижте цялата фотосесия от интервюто в изданието на списанието през август.

Credit: www.kpopstarz.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/30/2013, 14:48

Изказване на Хьон Джунг за слуховете по негов адрес и разказ защо се е напил преди да снима клипа The Giyomi Song

4D News - Page 13 Kim-Hyun-Joong_1374332273_af_org

Ким Хьон Джунг е в индустрията от известно време и се разкри пред публиката като много отговорна личност.
В интервю пред @star1 Хьон Джунг разкри как се справя със слуховете по негов адрес: „Не мисля, че има нещо за което да давам обяснение… Дори да има слухове, не се тревожа за тях. Знам, че феновете ми вярват в мен.”
”Но тъй като имам кариера като публична личност, получавам много подкрепа и винаги се старая да бъда внимателен и да постъпвам отговорно.”
Ким Хьон Джунг също разкри и историята зад направата му на пияния сладък играч. Той сподели: „Казах, че снимах клипа след изпиването на значително алкохол. Не мога да кажа, че това имаше шанс да се направи на трезва глава… Видеото за първи път беше показано на фенсрещата ми. Защото това беше първата ми фен среща в Сеул след толкова време отсъствие от корейската сцена. Исках да направя нещо запомнящо се и за това снимах този клип.”
„Феновете ми знаят, че не съм особено добър в тези неща и по принцип не ги правя. За това изпих много бири и заснех видеото с приятелите си. Мисля, че реакцията на феновете ми е добра, защото знаят, че може да не видят такова видео скоро.”


4D News - Page 13 86967-kim-hyun-joong-star1-interview
4D News - Page 13 Kim-Hyun-Joong_1374334564_20130720_KimHyunJoong_3

Credit: www.allkpop.com
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime7/30/2013, 22:49

Това само той може да го направи. Много се изненадах на клипа му обаче. Викам си как ли се е навил да го направи, а ето каква била работата4D News - Page 13 918427
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime8/2/2013, 08:23

Ким Хьон Джунг "не мисли, че е идол"?

4D News - Page 13 Kim-Hyun-Joong_1374558009_af_org

Ким Хьон Джунг, който наскоро се завърна на корейската сцена след 2 годишно отсъствие, израства като артист и даде ексклузивно интервю за вестник Focus
Той сподели: „В момента съм на 28 години за това може би не трябва да се наричам вече идол. Искам да покажа развитието си като личност или в музиката ми… Научих се как да се отпускам на сцената. Този албум също съдържа различен стил музика.”
„По-малките звезди, които познавам, не нужно да следват стъпките ми. Искам да правя нещата правилно и да опитам от всичко сега. Заложих на силна хореография за Unbreakable и се замислих дали ще мога да я поставя на сцената след 3 години.”

4D News - Page 13 Kim-Hyun-Joong_1374558492_20130723_KimHyunJoong_2

По отношението на трансформацията му от „красиво момче” към по харизматично изражение, певецът коментира: „По време на Boys Over Flowers исках да покажа мъжествен образ. Но образа ми спадаше по-скоро към младеж, образ на красиво момче. Но сега наистина искам да се покажа като „мъж””
Когато бе попитан за дългият период през който е артист, Хьон Джунг отговори: „Наистина не знам. Аз просто продължавам да правя нещата, които искам и някак се озовах тук днес… Всеки път когато съм на концерт, аз се опитвам да се сближа с публиката и да се отнасям добре с феновете си. Напълно съм наясно, че достигнах до това място и на това ниво именно благодарение на феновете си. Искам да дам на феновете си една „безплатна фенсреща” когато навърша 10-годишнината си на сцената.”


4D News - Page 13 Kim-Hyun-Joong_1374558633_20130723_KimHyunJoong_3

Credit:  www.allkpop.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime8/2/2013, 11:28

Ким Хьон Джунг доминира в уеб порталите

4D News - Page 13 K

След 2 години Ким Хьон Джунг направи своето завръщане на 22 юли 2013. Албума му се издаде първоначално онлайн и мога да твърдя, че всеки един от феновете допринесе за успешното завръщане. Албумът предлага разнообразие от теми поднесени, така че да се харесат на вкуса на различните фенове. Unbreakable e комбинация на минало и настояще, символи на старата и новата ера, изпълнени снадежда. Докато Yours Story е R&B поп парче с лек аранжимент и нотка на модерния рок жанр, който се използва в японският му албум Unlimited. Двете песни грабнаха вниманието на уеб  света на 22 юли.

Коментар от фенка:
Бях на фейсбук стената си когато клипа излезе и наблюдавах как феновете в моята страна, Филипините и интернационалните фенове от България, Перу, Тайланд, Виетнам, Бразилия, Чили, Сингапур, Индонезия, Тайван, Хонг Конг и Малайзия допринесоха за разпространението на клипа. Всеки извънземен от Uzoosin опищяха света, че има само ЕДИН Ким Хьон Джун. Всеки един от нас, феновете му се зарадва много за издаването на Round 3. Последваха много честитки и бурни емоции за издаването на албума, защото ние бяхме съпричастни с Ким Хьон Джунг през тези години.

Коментара на фенката продължава с обръщение лично към Ким Хьон Джунг. В него тя го поздравява за албума, защото го харесва, желае му успех с него и успешно завръщане. Предупреждава го, че му остава малко време докато постъпи в армията и надеждата й е албума да пожъне много успех. Желанието й е да направи една фен среща в Азия или поне някое малко събитие на което да се съберат всички и да си създадат невероятни спомени.


4D News - Page 13 1003470_689370517756005_1687323593_n

Credit:   en.korea.com
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime8/2/2013, 12:32

Ким Хьон Джунг "Звезда на седмицата"

За пореден път имахте възможността да гласувате в седмичната ни анкета „Star of the Week” и въпреки оспорваната битка между Ким Хьон Джунг и Infinite, той успя да спечели с гласове от 44,9% и да се превърне в звезда на седмица.

4D News - Page 13 40682304

Ким Хьон Джунг издаде зашеметяващото си видео към Unbreakable и превзе за пореден път музикалните чартове с песента си Your Story.
И разбира се, Ким Хьон Джунг се справя доста добре и извън родината си Южна Корея и беше водеща тема в iTunes в класациите на 8 страни.
Всичко това доказва Ким Хьон Джунг като неразрушим.

Credit:  mwave.interest.me
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



4D News - Page 13 _
ПисанеЗаглавие: Re: 4D News   4D News - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

4D News

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Hyun Joong-