Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 My story ~ photo essay

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

My story ~ photo essay - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: My story ~ photo essay   My story ~ photo essay - Page 2 Icon_minitime12/4/2011, 21:36

First topic message reminder :

Фотокнига за превилигерованите от Япония. В тази тема ще съберем всички снимки, които излязат от нея...

My story ~ photo essay - Page 2 64476877201112042118063

My Story

My story ~ photo essay - Page 2 ACandyGIF 96 photos
My story ~ photo essay - Page 2 ACandyGIF B5 size


Последната промяна е направена от Lollipop на 12/7/2011, 18:27; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena

АвторСъобщение
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

My story ~ photo essay - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: My story ~ photo essay   My story ~ photo essay - Page 2 Icon_minitime6/23/2012, 14:32

My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
Тайна
Не мога да ви кажа, защото е тайна.
Ммм… но заради вас ще ви кажа само малко.


My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
Техника
В миналото не знаех как да се упражнявам, за да стана артист или музикант.
В Корея хората, които усвоят и овладеят високите тонове биват всепризнати от народа, че имат добри певчески способности. Имаше период, в който мислих по този начин. Сега съм наясно, че пеенето на високите тонове не представлява нищо.
Мисля, че най-важното е „за доброто предаване на съобщение до слушателите трябва да пея с цялото си сърце и емоция.”
Често ме питат: „Какво трябва да направя, за да се представя по-добре на сцената?”
Научи текстът със сърцето си. Постави се на мястото на публиката. Мисли за това, което иска публика. И тогава си представете как влагате емоция в песента.
Така мисля аз.


My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
С главата надолу
~ ако бях се родил момиче ~
Това е специално издание на Кимийро.

Ако бях се родил момиче…
Щях да бъда член на момичешка к-поп група! Шегувам се. Въпреки, че съм момче винаги съм казвал: „Ако бях се родил момиче щях да направя това и това…”, но всъщност не искам да съм момиче. Като момче съм много, много щастлив. Защото имам силата да защитя другите. Ако имах възможността да избирам, пак бих избрал да бъда момче, за да продължа да защитавам другите.

credit: From :ALLFORPJM
Translation (Chi to Eng): 피오나@PJMIFC
Върнете се в началото Go down
direndur
direndur
SS Young Saeng Team

SS Young Saeng Team
Брой мнения : 5414

My story ~ photo essay - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: My story ~ photo essay   My story ~ photo essay - Page 2 Icon_minitime6/23/2012, 15:10

My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
Визия
В действителност не обичам да се насилвам да правя каквото и да е или да говоря за мечтите и целите си. Но целта ми за следващите 10 години е да бъда активен артист в Корея, Япония, Азия, Америка и Европа. Искам да развълнувам хората на всякъде по света и да им нося приятни емоции като човекът Парк Джунг Мин. Имам мечта – да бъда главен изпълнителен директор и да построя "Park Hilton". Със силата на Парк Джунг Мин ще донеса енергията на хората, за да продължат напред.
Преди 10 години, когато бях на 14, казах на майка си нещо от рода на: „Мамо, моля те, не давай повече пари на тази агенция… Не бива…”
Така че след 10 години, когато съм на 34, искам да ме описват като „Много добре! Красив е! Изпълнен с мъжки чар (О, какво трябва да направя?)”


My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
Сватба
В миналото страшно много исках да се оженя. Когато и да видех някоя двойка, чувствах, че е страхотно и много им завиждах.
Искам да изградя любящо семейство. За деца искам две или три. НЕ! Искам 22!! И тогава тези малки Джунг Миновци ще притежават хотели на всякъде по света и ще изградят империята на Джунг Мин.
Нещото, което мразя най-много е „да разочаровам феновете”. Това е единственото нещо, което не желая. За това е прекалено рано да говоря за брак…


My story ~ photo essay - Page 2 CAV7E0UU
Весела Коледа
Идеалният начин да прекарам Коледа с теб е да правиш нещо, което може да се прави определен период от време, като пътешествие. Може би ще е трудно да правим торта заедно. Ще ти изпратя подаръка, който съм ти приготвил, като колие например и си представям колко си щастлива с него. Ще бъда страшно щастлив докато го избирам и купувам. След това ще останем заедно до ранна утрин. Нещо лошо ли си помисли?! Ще си държим ръцете цяла нощ. О? Само това? Разбира се, че не, за Бога. (Добре ли ще е ако само си подържим ръцете?)
(спомнете си текстът на песента - всеки ден е Коледа)

credit: From :ALLFORPJM
Translation (Chi to Eng): 피오나@PJMIFC
Върнете се в началото Go down
BlessKim
BlessKim
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 41

My story ~ photo essay - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: My story ~ photo essay   My story ~ photo essay - Page 2 Icon_minitime3/7/2013, 12:02

Това за малките Джунг Миновци наистина ме разсмя My story ~ photo essay - Page 2 370377. Как са го измамили горкия, значи има нещо вярно в корейските драми My story ~ photo essay - Page 2 911361 . Може и да ме линчувате сега, ама момчето от вас не може да се ожени (шегувам се) My story ~ photo essay - Page 2 3647 . Каква ли марка е чантата, която си е купил, стана ми любопитно. Много е искрен, чак имам чувството, че на мен ми са ми се случили всички тези неща..
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



My story ~ photo essay - Page 2 _
ПисанеЗаглавие: Re: My story ~ photo essay   My story ~ photo essay - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

My story ~ photo essay

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Park Jung Min-