Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Strong Heart

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/3/2012, 18:20

Strong Heart 37269106

На 03.01.2012 г. Кю Джонг участва в предаването Strong Heart
След толкова много време Кю Джонг отново се среща с Oh Se Jung


Последната промяна е направена от plamcy на 1/6/2012, 19:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/3/2012, 18:24

Strong Heart 60325481
Strong Heart 26842037
Strong Heart 51220366
Strong Heart 30621483

credit: bebe @ baidu
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/3/2012, 18:31

Preview



Kyu Jong's cut


credit: kerria007 & AkanechiR0 @ YT
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/6/2012, 19:52

Strong Heart 62180352

Ким Кю Джонг срещна за пръв път идеалната за сего жена актрисата Oh Sae Jung.
Певецът беше гост в 'Strong Heart' на 03.01.12 и не можеше да скрие нервността си. Винаги, когато е трябвало да посочи идеалната жена Кю Джонг е избирал Oh Sae Jung.
Кю Джонг сподели със срамежлива усмивка:"Преди около две години за пръв път признах, че я харесвам и малко след това случайно се срещнахме на улицата. Бях наистина изненадан и тогава разбрах защо феновете са толкова шокирани, когато ме срещнат случайно на улицата. Това е първият път, сле тази случка, когато се срещаме."
По време на предаването Oh Sae Jung изрази своята благодарност към певеца.
По повод неотдавнашните слухове, че двамата се срещат актрисата сподели: "Много хора мислиха така. Веднъж бях в болницата и сестрата ме пита "Вие сте приятелката на онзи член на идол-група?"

Credit:AsiaToday via Nate++eesa86 / Allkpop




Върнете се в началото Go down
Lollipop
Lollipop
SS Min ♥ Kyu Team

SS Min ♥ Kyu Team
Брой мнения : 12676

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/9/2012, 09:31

Как ли пък са тръгнали тези слухове... Това е толкова глупаво. Как може да забъркват Кю в такива истории! Че и даже са се прегърнали с тази. Мисля, че на нея най много и се харесват такива слухове...Strong Heart 876203
Върнете се в началото Go down
https://facebook.com/keo.malena
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/11/2012, 20:08

Можете да гледате целия епизод на предаването, а за тези, на които не имсе гледа могат да видят само частта с писмото на Кю джонг към Se Jung Strong Heart 3647





Credit:MisaTsubaki YT+AkanechiR0 YT
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/11/2012, 20:58

Ким Кю Джонг тайно се среща с Oh Se Jung?

Strong Heart 63557345

На десети октомври Ким Кю Джонг участва в предаването 'Strong Heart' по SBS и сподели, че поддържа връзка с актрисата Oh Se Jung, която той често посочва като идеал за жена. След като Кю Джонг разказа, че е бил запленен от красотата на актрисата от първия момент, в който я е видял започнаха и спекулациите за тяхната тайна връзка.

"Чувствах се зле, за това, че открито казах пред всички, че Oh Se Jung е моят идеал. Един ден, когато щях да оставя съобщение на на личната й страница видях пост "Съжалявам, че не те поздравявам редовно. Няга да хапнем заедно скоро" сподели Кю Джонг.

Oh Se Jung добави:" Всъщност веднъж се срещнахме, но не можехме да се поздравим, тъй като и двамата говорехме по телефона. Затова и оставих съобщението на страницата си. Сякаш той щеше да я посети."

Strong Heart 66595546

Въпреки, че постът не съдържал имена Ким Кю Джонхг почувствал, че е оставено за него и ведфнага й написал мейл. Тъй като не получил отговор от Oh Se Jung той казал в ефир: "Моля те, провери си пощата." След три месеца актрисата му писала и те са близки приятели оттогава.

"Ким ю Джонг винаги ми пише писма сякаш е неговият личен дневник. Нещо като "Ядох пилешка супа с баща ми." разказа Oh Se Jung

Strong Heart 36623188

Това накара гостите в предаването да се запитата дали двамата не се срещат тайно. Кю Джонг само каза: "По време на предния епизод миналата седмица Oh Se Jung каза, че е чула много слухове, че сес рещаме и дори медицинска сестра в болницата я е попитала дали не е приятелката на идол звезда."

В края на предаването Кю Джонг имаше възможност да покаже истинските си чувства към Oh Se Jung. Той бе приготвил ръчно написано писмо, гласящо: "Разменяйки писма с Se Jung нуна, опитвам да чета повече книги и да преживея повече. Надявам се,ч е ще намериш добър мъж и ако се ожениш, моля те покани ме на сватбата."

Strong Heart 95296574


Credit:Soompi+liezle.blogspot
Върнете се в началото Go down
plamcy
plamcy
X-SS501TeamBG

X-SS501TeamBG
Брой мнения : 1467

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/12/2012, 20:34

Писмото на Кю Джонг за Oh Se Jung.

„Обичам да пиша писма, защото написано на хартия ще бъде по-ясно.” сподели Кю Джонг.

„Здравейте, аз съм Ким Кю Джонг. Никога не съм предполагал, че един ден ще имам възможността да напиша писмо на нуна. Първият път, когато видях нуна бях в средното училище, с едно мигване сега съм минал двайсетте. По това време, когато те видех караше сърцето ми да трепти, сякаш съм влюбен и винаги съм имал такава усмивка на лицето си. Така минаха ученическите ми години. Мечтаех да стана певец, който да докосва сърцата на хората, така както нуна докосна моето. След време дебютирах официално. Един ден случайно се натъкнахме един на друг и започнахме да комуникираме по и-мейли. Писмата, които тя ми написа родиха нови мечти. Докато продължавах певческата си кариера и учех актьорско майсторство разменях писма с нуна. Когато се чувствам изтощен или отчаян ти винаги ме утешаваш и съветваш, че да разбереш чувствата е трудно нещо, въпреки че ученето е важно, опитът също е важен. Затова трябва да чета повече книги, да гледам повече филми, да слушам повече различни стилове музика, да пътувам повече и да опитам връзка, опит какво е да се влюбиш. Поради тази причина винаги пътувам сам, гледам филми сам. Никога не съм обичал да чета, но сега бавно се уча да обичам четенето. заради твоите съвети и благословия аз щастливо се уча да играя и се наслаждавам на новите предизвикателства. надявам се да помниш, че аз винаги ще те подкрепям. Денят, я който ще имаме възможност да пием чай и да поговорим ще дойде скоро, нали? Ако намериш добър мъж и решиш да се ожениш не забравяй да ме поканиш, аз ще ти дам искрената си благословия. Наистина съм ти много благодарен.”


В отговор Oh Se Jung каза: „Мислех, че ще го напише по различен начин, не съм и предполагала, че мисли така. Искрено искам да му благодаря.”
Накрая актрисата сподели, че е родена 12 години преди 1987, когато е роден Ким Кю Джонг, което изненада всички.


Credit:cll_slam10
Върнете се в началото Go down
mia_aurora
mia_aurora
Junus Fan Club

Junus Fan Club
Брой мнения : 803

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime1/20/2012, 22:28

Охххх как трепка нещо в мен..тези негови писма са толкова истински,чисти,по детски искернни,дълбоки. Strong Heart 688934
Върнете се в началото Go down
AmiraSalvatore
AmiraSalvatore
SS501 Team

SS501 Team
Брой мнения : 2664

Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime8/23/2013, 12:17

Надявам се онази, която ще плени сърцето на Кю за цял живот да бъде също толкова нежна като него. Сега разбирам защо толкова обича да пише писма. Така може да изрази чувствата си. Явно за него това е начина, а писмото наистина разтуптя и моето сърце. Тази актриса по-голяма с 12 години от него е късметлийка да получава вниманието от такъв мъж като Кю
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/AmirahSalvatore

Sponsored content



Strong Heart _
ПисанеЗаглавие: Re: Strong Heart   Strong Heart Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Strong Heart

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Double S one as five :: Kim Kyu Jong-